Najlepsze tabletki, kapsu趾i, witaminy poprawiajace kondycje w這s闚- ZBIORCZY - Forum Wizaz.pl
Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Znajd produkty
w najni窺zych cenach

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2001-11-05, 14:19   #1
guest
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 959
Najlepsze tabletki, kapsu趾i, witaminy poprawiajace kondycje w這s闚- ZBIORCZY

Czy kto ma jaki dobry, sprawdzony spos鏏 na zatrzymanie wypadania w這s闚?
guest jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2001-11-05, 14:19   #2
guest
Zakorzenienie

wypadanie w這s闚

Czy kto ma jaki dobry, sprawdzony spos鏏 na zatrzymanie wypadania w這s闚?
Stary 2001-11-06, 14:48   #3
AgaZ
Przyjaci馧ka Wizaz.pl

Wiadomo軼i: 7 659
Re: wypadanie w這s闚

[img]icons/icon20.gif[/img]
Ja wlasciwie to slyszalam dobra opinie na temat dwoch srodkow. Jeden to Decros Vichy ( osobiscie nie stosowalam, ale podobno jest skuteczny ) Koszt miesiecznej kuracji to ok. 110 zl.
A drugi to tonik Energy Serum do wlosow firmy Welli z serii System Professional. Tego drugiego uzywalam osobiscie po ciazy i efekty byly zadowalajace. Wlosy przestaly mi wypadac i po pewnym czasie zauwazylam, ze intensywnie mi odrastaja nowe. Koszt calej kuracji to jakies 100- 120 zl. ( ze specjalnym szamponem) Starcza na jakies trzy miesiace. [img]icons/icon40.gif[/img]
bardzo Was prosz piszcie w sprawie wszystkich zg這sze i problem闚 do Anio趾a Tasma雟kiego. Anio貫k jest THE BEST. Ja ju nie pracuj w wiza簑 od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale ju nie mog odpowiada na Wasze pro軸y
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2001-11-27, 09:15   #4
guest
Zakorzenienie

preparaty

Ja proponuj (sama korzystam z tych preparat闚 - robi sobie kuracje na jesieni i na wiosn kiedy wypadanie w這s闚 wzmaga si - tabletki ze skrzypu polnego i tabletki ze skrzypu z pokrzyw i dro盥瘸mi - bior 2 opakowania (przez oko這 2 miesi帷e) i wypadanie w這s闚 ogranicza si - podcinam te w這sy regularnie
Stary 2002-02-11, 10:50   #5
guest
Zakorzenienie

w這sy

Trzy miesi帷e temu zosta豉m szcz窷liw mam.Teraz gubi du穎 za du穎 swoich w這s闚.Zawsze mia豉m bardzo g瘰t "czupryn" ale teraz zaczynam sie niepokoi bo wychodz mi w這sy gar軼iami.
Stary 2002-02-11, 10:50   #6
guest
Zakorzenienie

w這sy

Trzy miesi帷e temu zosta豉m szcz窷liw mam.Teraz gubi du穎 za du穎 swoich w這s闚.Zawsze mia豉m bardzo g瘰t "czupryn" ale teraz zaczynam sie niepokoi bo wychodz mi w這sy gar軼iami.
Stary 2002-02-11, 11:02   #7
guest
Zakorzenienie

Re: w這sy

Hej [img]icons/icon7.gif[/img]
Po porodzie i w trakcie karmienia mia豉m to samo, ale samo przesz這 i w這sy od篡造 bez specjalnych zabieg闚. Wcina豉m tylko falvit. Pono jest to normalne i po jakim czasie w這sy wracaj do normy. U mnie to si potwierdzi這. Mo瞠sz jeszcze spr鏏owa 造ka wyci庵 ze skrzypu polnego. Po takiej burzy w organi幟ie trudno chyba nie mie 瘸dnych "efekt闚 ubocznych". Chyba, 瞠 dochodzi do 造sienia, czy co podobnego, to wtedy po prostu najlepiej zrobisz jak si udasz do lekarza po pomoc fachow.

Serdeczno軼i wiele i powrotu do normalno軼i [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-02-11, 11:02   #8
guest
Zakorzenienie

Hej [img]icons/icon7.gif[/img]
Po porodzie i w trakcie karmienia mia豉m to samo, ale samo przesz這 i w這sy od篡造 bez specjalnych zabieg闚. Wcina豉m tylko falvit. Pono jest to normalne i po jakim czasie w這sy wracaj do normy. U mnie to si potwierdzi這. Mo瞠sz jeszcze spr鏏owa 造ka wyci庵 ze skrzypu polnego. Po takiej burzy w organi幟ie trudno chyba nie mie 瘸dnych "efekt闚 ubocznych". Chyba, 瞠 dochodzi do 造sienia, czy co podobnego, to wtedy po prostu najlepiej zrobisz jak si udasz do lekarza po pomoc fachow.

Serdeczno軼i wiele i powrotu do normalno軼i [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-02-11, 22:13   #9
Beata
Przyjaci馧ka Wiza簑

Wiadomo軼i: 2 119

Nie wiem czy w czasie ci捫y to zauwa篡豉 ,ale zwykle jest tak ,瞠 pod wp造wem hormon闚 w這sy staj si 豉dniejsze i g窷ciejsze. Niestety burza hormonalna po porodzie niweczy ten efekt , a w niekt鏎ych przypadkach kobiety rzeczywi軼ie bardzo trac w這sy. Jest to na szcz窷cie stan przej軼iowy. Musisz teraz dba bardzo o w這sy (stosuj dobre od篡wki , mo瞠sz kupi preparaty w ampu趾ach wzmacniaj帷e w這sy i zapobiegajace ich wypadaniu). Zadbaj o racjonaln diet. Mo瞠sz po konsultacji z lekarzem kupi w aptece zestaw witamin (np. Materna - dla kobiet w ci捫y i karmiacych) lub preparaty typu Revalid, Merz Special , Wyci庵 ze skrzypu polnego z witaminami , nie wiem czy karmisz dziecko- je郵i tak to o tym jakie preparaty mo瞠sz u篡wa powinien decydowa lekarz. Mo瞠 pozwoli pi napar ze skrzypu - pity regularnie wzmacnia w這sy i paznokcie.

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masa,makija ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-02-11, 22:13   #10
Beata
Przyjaci馧ka Wiza簑

Wiadomo軼i: 2 119

Nie wiem czy w czasie ci捫y to zauwa篡豉 ,ale zwykle jest tak ,瞠 pod wp造wem hormon闚 w這sy staj si 豉dniejsze i g窷ciejsze. Niestety burza hormonalna po porodzie niweczy ten efekt , a w niekt鏎ych przypadkach kobiety rzeczywi軼ie bardzo trac w這sy. Jest to na szcz窷cie stan przej軼iowy. Musisz teraz dba bardzo o w這sy (stosuj dobre od篡wki , mo瞠sz kupi preparaty w ampu趾ach wzmacniaj帷e w這sy i zapobiegajace ich wypadaniu). Zadbaj o racjonaln diet. Mo瞠sz po konsultacji z lekarzem kupi w aptece zestaw witamin (np. Materna - dla kobiet w ci捫y i karmiacych) lub preparaty typu Revalid, Merz Special , Wyci庵 ze skrzypu polnego z witaminami , nie wiem czy karmisz dziecko- je郵i tak to o tym jakie preparaty mo瞠sz u篡wa powinien decydowa lekarz. Mo瞠 pozwoli pi napar ze skrzypu - pity regularnie wzmacnia w這sy i paznokcie.

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masa,makija ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-04-15, 10:53   #11
guest
Zakorzenienie

wypadanie w這s闚........

Mam pytanie do p.Beaty Krajnik oraz do dziewczyn kt鏎e znaj si na tym...mianowicie chodzi mi o to ,瞠 codziennie myj g這w i kazdego dnia trac ok 50 w這s闚,wiem bo licvz ile w這s闚 straci豉m...chodzi mi o to , czy nie jest to za du穎?Czy trac帷 50 w這s闚 powinnam zacz望 stosowa jakie 鈔odki przeciwko wypadaniu w這s闚.Dodam,瞠 od d逝giego czasu bior tabletki ze skrzypu polnego.
Stary 2002-04-15, 11:00   #12
katarzynkaK
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 207
Re: wypadanie w這s闚........

Julka ja myj w這sy co drugi dzie i te mi wylatuj, al ich nie licz. Gdzie tam czyta豉m , 瞠 dziennie wypada zdrowemu cz這wiekowi od 60-100 w這s闚 czy co takiego [img]icons/icon12.gif[/img]
katarzynkaK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-04-15, 15:31   #13
guest
Zakorzenienie

Podobno norma to 60 ! policz dobrze i sie nie martw na zapas! pozdrowienia
Stary 2002-04-15, 18:18   #14
Mgie趾a
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 782
GG do Mgie趾a

Nie jest to bardzo du穎, ale zawsze da si zmiejszy ich ilo嗆 (na szczotce, nie na g這wie [img]icons/icon12.gif[/img]. Dobrze, 瞠 bierzesz skrzyp, ale s造sza豉m, 瞠 nie mo積a go bra bez przerwy. Mo瞠 zmie na co innego? A poza tym - je郵i naprawd czujesz si z tym 幢e, to polecam Piloxidil. Pisa豉m ju o nim na forum.
Mgie趾a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-04-18, 20:16   #15
guest
Zakorzenienie

jakie witaminy moga poprawic kondycje wlosow?

Wlasnie [img]icons/icon7.gif[/img].. co mozna dostarczyc organizmowi aby wlosy byly zdrowsze? Nie chodzi mi o konkretne nazwy produktow (no chybba, ze ktoras z Was wie, czy mozna je nabyc w Stanach [img]icons/icon7.gif[/img] , choc one tez beda mile widziane.
Stary 2002-04-18, 20:36   #16
guest
Zakorzenienie

Re: jakie witaminy moga poprawic kondycje wlosow?

Hej nineczka
No w Stanach to ty masz taaaaki wyb鏎 wszelkich specyfik闚)
Je郵i masz w pobli簑 sklep The Vitamin Shoppe, to polecam ci ich preparat One Daily jest to preparat multivitaminowy , a poza tym mo瞠sz bra biotyn. Preparat闚 z biotyn masz wiele z przer騜nych firm i nie ma tak , 瞠 jeden jest lepszy czy gorszy, sp鎩rz tylko na zawarto嗆 biotyny , ma by jej nie wi璚ej ni 300 mcg czyli mikrogram闚.
Pozdrawiam)
Stary 2002-04-18, 20:38   #17
BabaYaga31
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36
Re: jakie witaminy moga poprawic kondycje wlosow?

hej nineczka!

poczytaj sobie jakiegos Cosmopolitana, albo Glamour, albo jakis taki magazyn [jak Ci szkoda $4 na zakup, to idz do ka盥ej publicznej biblioteki i tam to wszystko maj za darmo] i tam s zawsze reklamy jakichs cudownych specyfikow na wlosy.

Pozdrowienia,

Ula Cebula
BabaYaga31 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-04-18, 21:18   #18
guest
Zakorzenienie

Re: jakie witaminy moga poprawic kondycje wlosow? Do Basi i Uli :)

Ulo- Cebulo nie jest mi szkoda 4$ na gazete [img]icons/icon7.gif[/img]....
A to co tam wipisuja, to trzeba brac z dystansem.... juz nie raz czytalam, o specyfikach, ktore spowoduja, szybki wzrost wlosow..wiesz, takie do kolan od razu.... A juz tabletki na "porost" biustu to normalna codzienna dawka herezji w TV....Wole wiec zapytac sie eksperta, jakim jest Basia... bo chyba nie wazne jak co sie nazywa, tylko co zawiera, prawda?

Basiu, widzialam taki sklep The Vitamin Shope.. i jak tam weszlam, to wlasciwie nie wiedzialam na co mam patrzec i czego szukac [img]icons/icon7.gif[/img].. taki wybor . W sobote udam sie tam ponownie [img]icons/icon7.gif[/img].. ale teraz juz bez tabletek nie wyjde [img]icons/icon7.gif[/img]. Mam biotyne, tylko o zawartosci 600mcg (myslisz, ze to za duzo)... choc przyznam sie, ze zapomnialam o tym i dawno ich nie uzywalam [img]icons/icon9.gif[/img]. Musze znowu do nich powrocic [img]icons/icon7.gif[/img].
Dziekuje za odpowiedz.
I coraz bardziej robi mi sie przykro, ze nie bedziesz juz udzielala porad, bo Twoje rady Basiu, sa naprawde super...no i ta oszalamiajaca, fachowa wiedza. Czy moglabys zdradzic, co porabiasz na codzien? Czym sie zajmujesz? Skonczylas taki wydzial....i masz taaaaaka ogromna wiedze. Widac, ze to Twoja pasja.
Czytam tez Twoje odpowiedzi na forum gazety.pl. Od razu widac, ze to Ty odpowiadasz a nie jakas inna Basia.
Stary 2002-04-18, 21:21   #19
guest
Zakorzenienie

Re: to jeszcze ja o biotynie

Mam biotyne sama.. tzn nie jakis preparat multiwitaminowy z biotyna ale sama witamine H... i jak pisalam wczesniej 600mcg, czy to za duzo? Czy nadmiar biotyny moze szkodzic?
Stary 2002-04-18, 21:33   #20
guest
Zakorzenienie

Dzi瘯uj ci bardzo za mi貫 s這wa) To rzeczywi軼ie moja pasja, szkoda tylko, 瞠 jak narazie jedynym moim osi庵ni璚iem zawodowym je郵i to tak mo積a nazwa s porady na forum i te artyku造, kt鏎e niestety zarobku nie daj) P鏦i co bywam tu tak cz瘰to i mam na to czas, gdy jestem bezrobotna, jako rok od sko鎍zenia studi闚 nie uda這 mi si jeszcze znale潭 pracy. Tak wi璚 tylko rozwijam sw wiedz
Tak si rozpisa豉m o sobie, ale ju wracam do twoich witaminek.
Wydaje mi si , 瞠 jednak 600 mcg to za du穎, dzienna dawka wynosi w豉郾ei 300 mcg, zwi瘯szone dawki powinny przyjmow望 raczej osoby, kt鏎e maj niedob闚 tej witaminy, a to ju mo瞠 tylko oceni lekarz na podstawie bada. Ja sama bra豉m i biore nadal biotyn 300 mcg i naprawd widz rezultaty w postaci mocniejszych w這s闚 i paznokci. Ja bym ci radzi豉 w ramach samodzielnej kuracji nie przekracza dawki 300. Te multiwitaminy kt鏎e ci poleci豉m, zawieraj komplet witamin i minera堯w, w tym r闚nie biotyn, ale tylko 17 % dziennego zapotrzebowania, wi璚 my郵, 瞠 nawet je郵i po陰czysz je z samodzieln biotyn to nie b璠zie 幢e, bo tylko 350 mcg a nie 600 mcg.Uprzedzam ci jeszcze, 瞠 ten preparat multiwitaminowy wyst瘼uje w conajmniej trzech wersjach z 瞠lazem, bez 瞠laza oraz wersja z lutein, kt鏎a jest substancj pochodzenia ro郵innego maj帷 dobry wp造w na oczy nie s造sza豉m o jaki ubocznych skutkach jej przyjmowania, wi璚 mo瞠sz profilaktycznie wybra preparat z lutein.
Niekoniecznie musisz akurat kupowa ten preparat , dobre ma tez firma Sundown.
Stary 2002-04-19, 08:42   #21
guest
Zakorzenienie

Ja ju bior cynk i skrzyp polny na popraw kondycji w這s闚. Czy mog do陰czy do tego r闚nie biotyn?
Stary 2002-04-19, 09:00   #22
Krenciolek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 29
Re: jakie witaminy moga poprawic kondycje wlosow? Do Basi i Uli :) Basiu!!!

Chcialabym dawac biotyne swoim psom, czy nie ma ryzyka, ze , jak slyszalam, obciaza watrobe? Ile mozna dawac takiemu 26 kg. psiakowi? I czy mozna mu podawac jako dodatek do zbilansowanej karmy? Pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
Krenciolek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-04-19, 09:02   #23
Docia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Polecam Merz Special, VITAPIL, Skrzyp polny oraz Bio-Selen z cynkiem. Trzeba brac regularnie przynajmniej przez miesiac.
Docia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-04-19, 18:56   #24
guest
Zakorzenienie

Re: jakie witaminy moga poprawic kondycje wlosow? Do Basi i Uli :) Basiu!!!

No wiesz Krencio趾u na psach to ja si nie znam)) Jeszcze mo瞠 jakbym lekarzem by豉 to bym ci mog豉 pom鏂. wydaje mi si, 瞠 zbilansowana karma zawiera pe軟y zestaw witamin i minera堯w w dostosowanych dla psa dawkach, wi璚 istnieje mo磧iwo嗆 przedawkowania, gdy b璠ziesz im jeszcze dodatkowo podawa biotyn, ale dok陰dnych informacji to tylko weterynarz mo瞠 ci udzieli.
a jakie masz pieski?
Stary 2002-04-19, 18:58   #25
guest
Zakorzenienie

Wydaje mi si, 瞠 tabletki ze skrzypu polnego ju zawieraj biotyn w swym sk豉dzie, podobnie jest z dro盥瘸mi piwnymi, one te ju biotyn zawieraj, wi璚 nie trzeba jego 陰czy z biotyn, tylko wybra jedn opcj.
Stary 2002-04-29, 10:01   #26
guest
Zakorzenienie

Witam, ja od ponad trzech miesi璚y bior skrzyp polny z witaminami, kt鏎y zawiera mi璠zy innymi w豉郾ie biotyn i dro盥瞠. W豉軼iwie pierwsze efekty zobaczy豉m u siebie po 2 miesi帷ach. W這sy s mocniejsze, bardziej l郾i帷e i mi瘯kie. Po prostu s w lepszej kondycji. No oczywi軼ie odpowiednia, systematyczna pi瘭璕nacja (szampon, od篡wka) te robi swoje. Pozdrawiam serdecznie.
Stary 2002-05-31, 11:17   #27
Oliwka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Wypadaj帷e w這sy

Mam k這pot z w這sami, wypadaj. Moje pytanie czy H-Panteton jest sprawdzonym i dobrym srodkiem, tak s造sza豉m.
Pr鏏owa豉m juz wszystkiego, poza ampu趾ami ale s dla mnie za drogie.
Oliwka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-05-31, 22:12   #28
Mgie趾a
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 782
GG do Mgie趾a
Re: Wypadaj帷e w這sy

Poczytaj sobie poprzednie posty na temat wypadaj帷ych w這s闚. Poleca豉m tam Piloxidil, albo Loxon. To ta雟za wersja ampu貫k Vichy (Piloxidil kosztuje ok. 20 z/60 ml). Uwa瘸m, 瞠 bardzo, bardzo skuteczna, sama wypr鏏owa豉m. Pozdrawiam.
Mgie趾a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-05-31, 23:49   #29
guest
Zakorzenienie

Spr鏏uj zrobi tak:
Kup w aptece po 1 buteleczce wyci庵闚
z azulanu, brzozy i 這pianu. Wlej jednakowe ilo軼i do 1 butelki, wymieszaj i skrapiaj tym p造nem sk鏎 g這wy raz dziennie, robiac masa opuszkami palc闚. Kuracja trwa 14 dni, potem 7 dni przerwy. Mo積a j stosowa jak d逝go chcesz. Mo積a do niej wraca, kiedy zajdzie potrzeba. Spos鏏 jest rewelacyjny! Pobudza cebulki i w這sy odrastaj. Zreszt sama zobaczysz [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-06-01, 09:07   #30
Iker
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Czy ten spos鏏 jest polecany do wszystkich w這s闚 nawet jasnych?I jeszcze jedno jakie tabletki s najlepsze na wzmocnienie w逍s闚, bo w aptekach jest ich pe軟o?
Iker jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
choroby sk鏎y w這sy, depilacja owlosienie, odbudowa, paznokcie, renovastin, sk鏎a, suplementy, suplementy diety, szybszy wzrost w這s闚, uroda, wlosy, w這sy, w這sy wypadaj帷e, wypadaj帷e w這sy, zdrowie i uroda

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-09-26 17:50:21

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.