Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-01-11, 11:58   #3091
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Szukałaś na necie w sklepach i aptekach internetowych czy nie ma gdzieś taniej? Może gdzieś mają w starej cenie?
sprawdzałam ceneo, sprawdzałam moje apteki (ziko, gemini) i Revalid podrożał wszędzie o minimum 100%

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Pamietajmy ze branie tabletek to tak na krótką chwilę 3 miesiące się pobierze problem wraca? warto przyjrzec sie uważnie badania hormony stres , anemia , stany zapalne w organizmie antykoncepcja szczególnie , od lat włosy mi wypadały dostałam w końcu zapalenie łojotokowe skóry .... z tym to była jazda bez trzymanki , Olejki wcierki nie pomagały szkoda było kasy , gdy zażywałam merz specjal 120 sztuk włosy nie wypadały? zaprzestałam lecą nadal jutro ide na wchłanialność żelaza , wszystkie najwazniejsze hormony badałam na PCOS trójpodział tarczycy itp , jak i leki zażywane skutki uboczne również mogą przyczynić sie do wypadania , pasożyty , cieżkie metale w organizmie zmodyfikowana żywność! czyli Chemia.. odpuściłam sobie walkę z tym bo zwariowałam . Szukam wciąż wyjścia z sytuacji ... A byłyście u Trychologa?

taki offtop: ale zaczyna sie u mnie niedoczynność tarczycy i byłam u kilku internistów i endokrynologów i wkońcu pojechałam do swojego lekarza.

wszyscy poza moim lekarzem z mojej miejscowości która ma 2tys mieszkańców mówili że
poczekamy aż niedoczynność będzie większa to będziemy cię leczyć.

mój lekarz: że wpsółczuje tym lekarzom z warzsawy ze takie mają podejście bo mój lekarz woli teraz jużpowstrzymac chorobę bo ja księ zacznie to jest nieuleczalna. i nie da mi leków ale poprosił bym kupiła książkę UKRYTE TERAPIE cz. 1 Jerzego Zieby. Mowi że on nie zawsze ma racje ale w kwestii tarczycy dobrze mówi i żebym spróbowała leczenia jakie on proponuje.

"Kurcze brzmi szamańsko, ale spróbuję, może i Wy poszukacje pomocy w medycynie naturalnej czy jak to się zwie, zajrzyjscie może na pforfile / filmiki YT z ludźmi jak Jerzy Zięba i inni.

mój problem to że od lipca 2016 ciągle jestem zmęczona, wyniki ma mw normie ale przeciwciała tarczycy norma jest 30 a ja mam 445 - i lekarze w Wawie mowia ze jest ok, poczekajmy az hashimoto sie zacznie. a moj lekarz powiedzial ze ci z wawy lekarze widac nie umieją mi pomóc i muszę sama działać i douczyć isę o witaminach, i Zięba mi pomoże zacząć...

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2017-01-11 o 12:00
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 21:49   #3092
Frau_Nachbarin
Raczkowanie

Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
czy któraś z Was używała kapsułek Hair Volume?
Stosowalam te kapsulki w ubieglym roku przez 4 miesiace od kwietnia do sierpnia. Do zakupu sklonila mnie ich reklama w internecie, wg ktorej mialy byc pomocne m.in. na oslabienie wlosow pojawiajace sie wraz z wiekiem.

W momencie ich zakupu moje wlosy staly sie bardziej cienkie i suche, a po menopauzie i dodatkowo ciezkiej grypie zwiekszylo sie ich wypadanie. Pomyslalam tez o mojej 84-letniej juz mamie, ktorej wlosy wypadaja doslownie garsciami. Mama doslownie lysiala "w oczach" i bardzo sie martwila, ze zostanie lysa.

Najpierw kupilam 2 opakowania na 30 dni, gdyz nie wiedzialam jak na mnie i mame zadzialaja. W sklepie dowiedzialam sie, ze te kapsulki trzeba przyjmowac przez dluzszy czas, by zauwazyc jakis efekt.

Jak zadzialaly? Wlosy przestaly mi wypadac, pojawilo sie duzo baby hair i odnioslam wrazenie, ze te odrastajace od skory staly sie grubsze i mocniejsze. Wtedy nosilam fryzure z wlosow jednej dlugosci do ramion. Owe sterczace baby hair nie przydaly fryzurze estetyki, dlatego scielam je i nosze krotka, wygodna fryzurke, ktora dodatkowo mnie odmladza. Zyskalam wiec mocniejsze wlosy i nowa fryzure. Nie widze juz potrzeby powtarzania kuracji. Moglo jednak byc tak, ze moje problemy byly przejsciowe. Gdyby jednak sie powtorzyly, powtorze kuracje.

Mama z kolei dostala leki na recepte od dermatologa (doustne i zewnetrzne), gdyz powodem jej problemow, oprocz wieku, bylo zapalenie skory owlosionej glowy. W zwiazku z tym nie rozpoczela kuracji kapsulkami Hair Volume. Bala sie brac tyle lekow na raz. I ja tez jej nie zmuszalam.

Mozesz wiec sprobowac, jak na Ciebie podzialaja.

Edytowane przez Frau_Nachbarin
Czas edycji: 2017-01-12 o 09:35 Powód: blad w tekscie
Frau_Nachbarin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 09:48   #3093
misia150258
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez moongie Pokaż wiadomość
ja jestem w trakcie testowania Amlan Forte z vital progres - to i na odchudzanie i na skórę, włosy. Ja biorę ze względu na dobre rekomendacje a propos włosów. Przede wszystkim działa to na porost i gęstość. Póki co miesiąc czasu biorę i jakies tam małe włoski się przebijają, więc nadzieja jest!

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

@pralini - Pytanie tylko czy "przeładowanie" organizmu tymi wszytskimi witaminami nei przyniesie odwrotnego skutku... wszystko z umiarem.
Hej ja też stosuję amlan forte z vital progres od 3 tygodni i nie dość że poleciała mi waga o 4 kilo to włosy są dużo mocniejsze
misia150258 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 10:06   #3094
misia150258
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez moongie Pokaż wiadomość
ja jestem w trakcie testowania Amlan Forte z vital progres - to i na odchudzanie i na skórę, włosy. Ja biorę ze względu na dobre rekomendacje a propos włosów. Przede wszystkim działa to na porost i gęstość. Póki co miesiąc czasu biorę i jakies tam małe włoski się przebijają, więc nadzieja jest!

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

@pralini - Pytanie tylko czy "przeładowanie" organizmu tymi wszytskimi witaminami nei przyniesie odwrotnego skutku... wszystko z umiarem.

Edytowane przez misia150258
Czas edycji: 2017-01-18 o 10:12
misia150258 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 11:35   #3095
agnieszka_321
Przyczajenie

Ja stosuję skrzy i pokrzywę marki humavit i zazwyczaj po półtora miesiąca już widzę efekty - mniej włosów do wyciągania z odpływu prysznica i ze szczotki po skończonym opakowaniu przestaję brać jak już są efekty i mam potem spokój na 3-6 miesięcy, w zależności od pory roku i aktualnej diety.
agnieszka_321 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 13:29   #3096
kiciun
Rozeznanie

Hej, właśnie kończę drugie opakowania revalid i biotyny- zauważyłam dużą poprawę, gdyż wypadanie włosów znacznie się ograniczyło. A problem ciągnął się za mną bardzo długo i wypadła mi znaczna część włosów, za co winiłam problemy hormonalne i stres, więc nie stosowałam regularnie suplementów diety.

W związku z kończącymi się opakowaniami przymierzam się do zakupu kolejnych, ALE trafiłam na preparat RENEVAL i po spojrzeniu na skład wydał mi się bardzo interesujący. Zawartość pewnych składników przypadających na 1 tabletkę jest taka sama jak w revalid, a żelaza i cynku jest znacznie więcej, do tego jest biotyna, niacyna, ekstrakt z bambusa (70%krzemionki) kwas foliowy, jod, inozytol, proteiny sojowe

Mniej jest tylko miedzi, jest inna postać i mniej wit. B10, nie ma wyciągu z prosa i z kiełków pszenicy. Reszty składników jest tyle samo lub więcej + dodatkowe.

W dodatku revalid- od 40 zł za 90 kaps
revenal- od 20 zł za 60 kaps
Z tym, że producent zaleca przyjmowanie 1 tabl revenal, a revalid 3 dziennie.

Co o tym sądzicie?

Edytowane przez kiciun
Czas edycji: 2017-01-23 o 13:31
kiciun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 18:26   #3097
_balance
Raczkowanie

Ja niedawno rozpoczęłam przyjmowanie Biotebal, mam nadzieję, że stan moich włosów poprawi się, bo są matowe, szorstkie i wypadają

A możecie polecić jakąś kurację u fryzjera która poprawiłaby kondycję włosów?
_balance jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 08:56   #3098
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _balance Pokaż wiadomość
Ja niedawno rozpoczęłam przyjmowanie Biotebal, mam nadzieję, że stan moich włosów poprawi się, bo są matowe, szorstkie i wypadają

A możecie polecić jakąś kurację u fryzjera która poprawiłaby kondycję włosów?
Biotebal nie pomoże na włosy, które już urosły. Włosy są martwe.

Ja polecam keratywne prostowanie i olaplex. Włosy po keratynowym prostowaniu są odżywione, a prostowanie to skutek uboczny. Zapraszam na wątek o keratynowym prostowaniu
Stary 2017-01-25, 09:31   #3099
kajka2221
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez misia150258 Pokaż wiadomość
Hej ja też stosuję amlan forte z vital progres od 3 tygodni i nie dość że poleciała mi waga o 4 kilo to włosy są dużo mocniejsze
Powiem Wam że ja się silnie zdziwiłam jak usłyszałam że tabletki na odchudzanie wzmacniają włosy ale ale, mam problem z cienkimi kłakami i w dodatku zaczęły ostatnio wypadać a nic innego nie podziałało więc pomyślałam że co mi tam. I jestem w szoku bo po 2 miesiącach są już trochę gęstsze i sterczą mi malutkie antenki
kajka2221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 19:29   #3100
maiia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kajka2221 Pokaż wiadomość
Powiem Wam że ja się silnie zdziwiłam jak usłyszałam że tabletki na odchudzanie wzmacniają włosy ale ale, mam problem z cienkimi kłakami i w dodatku zaczęły ostatnio wypadać a nic innego nie podziałało więc pomyślałam że co mi tam. I jestem w szoku bo po 2 miesiącach są już trochę gęstsze i sterczą mi malutkie antenki
O tak, na pewno

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciun Pokaż wiadomość
Hej, właśnie kończę drugie opakowania revalid i biotyny- zauważyłam dużą poprawę, gdyż wypadanie włosów znacznie się ograniczyło. A problem ciągnął się za mną bardzo długo i wypadła mi znaczna część włosów, za co winiłam problemy hormonalne i stres, więc nie stosowałam regularnie suplementów diety.

W związku z kończącymi się opakowaniami przymierzam się do zakupu kolejnych, ALE trafiłam na preparat RENEVAL i po spojrzeniu na skład wydał mi się bardzo interesujący. Zawartość pewnych składników przypadających na 1 tabletkę jest taka sama jak w revalid, a żelaza i cynku jest znacznie więcej, do tego jest biotyna, niacyna, ekstrakt z bambusa (70%krzemionki) kwas foliowy, jod, inozytol, proteiny sojowe

Mniej jest tylko miedzi, jest inna postać i mniej wit. B10, nie ma wyciągu z prosa i z kiełków pszenicy. Reszty składników jest tyle samo lub więcej + dodatkowe.

W dodatku revalid- od 40 zł za 90 kaps
revenal- od 20 zł za 60 kaps
Z tym, że producent zaleca przyjmowanie 1 tabl revenal, a revalid 3 dziennie.

Co o tym sądzicie?
Też przymierzam się do Revenalu. Zrobiłam listę suplementów wraz z zaznaczeniem substancji najważniejszych i Revenal przebił wszystko. I wiesz co, moim zdaniem głupotą byłoby przepłacanie (znaczne!!!) za Revalid. Ja kupuję Revenal.

Zastanawiam się jeszcze nad skrzypem polnym minimum 500 mg oraz biotyną dodatkowo (2,5 mg).

Jaką łykasz biotynę i ile?

Edytowane przez maiia
Czas edycji: 2017-01-29 o 19:31
maiia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 21:24   #3101
cytadela
Raczkowanie

Ja zawsze, gdy miałam problem z nadmiernie wypadającymi włosami stosowałam Vitapil.
Odkryłam VitaHair- jeszcze lepszy skład-oprócz wyciągu z bambusa ,ma skrzyp i pokrzywę ,a cenowo prawie dwa razy tańszy-19,99 za60 tabletek w Doz-ie.
cytadela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 23:24   #3102
maiia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cytadela Pokaż wiadomość
Ja zawsze, gdy miałam problem z nadmiernie wypadającymi włosami stosowałam Vitapil.
Odkryłam VitaHair- jeszcze lepszy skład-oprócz wyciągu z bambusa ,ma skrzyp i pokrzywę ,a cenowo prawie dwa razy tańszy-19,99 za60 tabletek w Doz-ie.

Vitahair ma skład prawie identyczny jak Reneval
Stary 2017-02-03, 21:20   #3103
boskapolka
Raczkowanie

Ja jestem wielką fanką Vitapilu i mogę potwierdzić, że działa. Ale rzeczywiście trzeba minimum 2ch miesięcy, aby liczyć na efekty
Stary 2017-02-05, 18:57   #3104
kiciun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
O

Też przymierzam się do Revenalu. Zrobiłam listę suplementów wraz z zaznaczeniem substancji najważniejszych i Revenal przebił wszystko. I wiesz co, moim zdaniem głupotą byłoby przepłacanie (znaczne!!!) za Revalid. Ja kupuję Revenal.

Zastanawiam się jeszcze nad skrzypem polnym minimum 500 mg oraz biotyną dodatkowo (2,5 mg).

Jaką łykasz biotynę i ile?
Łykam biotebal 5mg

W końcu zamówiłam jeszcze jedno opakowanie Revalid, obawiając się, że może w tych wyciągach jest coś cudownego i chcąc dokończyć kurację, a stan moich włosów jest tak opłakany, że nie chciałam teraz ryzykować zmiany produktu, skoro jest taka poprawa.
Ale zamówiłam też opakowanie Revenal i po małej przerwie będę kontynuować suplementację Revenalem.

Ten VitaHair też brzmi super. W sumie jak zerknęłam teraz na biotynę to jest jakaś firmy swanson 5 mg 100 kapsułek za 30 zł? czy to godne zaufania?

Edytowane przez kiciun
Czas edycji: 2017-02-06 o 00:14
Stary 2017-02-06, 10:59   #3105
Luinloth
Raczkowanie

Cytat:
Vitahair ma skład prawie identyczny jak Reneval
Ja ostatnio poszłam po Reneval, nie mieli i wyszłam z Vitahairem.
Tylko muszę teraz zadbać o selen, bo Vitahair ma jod w składzie
Luinloth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 19:42   #3106
maiia
Raczkowanie

Cytat:
Łykam biotebal 5mg

W końcu zamówiłam jeszcze jedno opakowanie Revalid, obawiając się, że może w tych wyciągach jest coś cudownego i chcąc dokończyć kurację, a stan moich włosów jest tak opłakany, że nie chciałam teraz ryzykować zmiany produktu, skoro jest taka poprawa.
Ale zamówiłam też opakowanie Revenal i po małej przerwie będę kontynuować suplementację Revenalem.

Ten VitaHair też brzmi super. W sumie jak zerknęłam teraz na biotynę to jest jakaś firmy swanson 5 mg 100 kapsułek za 30 zł? czy to godne zaufania?
Znam to uczucie Też boję się odstawiać jak coś działa. Na przykład po wcierce jantar miałam zrobić trzy tygodnie przerwy i nie dałam rady

Co do biotyny: Swansona właśnie brałam cały czas, około roku. Po 5 mg codziennie. Niedawno zupełnie znalazłam biotynę innej firmy, też 5 mg ale z dodatkiem krzemu. I to dosyć wysoko bo 42 mg. Niestety nie jestem pewna, że działała lepiej.

I na koniec informacja z ostatniej chwili: podobno mają wycofać z wolnej sprzedaży biotynę w dawce 5000 mcg, sanepid się doczepił. Będzie już produktem aptecznym. A co za tym idzie pewnie drożzym. Trzeba zrobić zapas
Stary 2017-02-06, 22:22   #3107
kiciun
Rozeznanie

Cytat:
Znam to uczucie Też boję się odstawiać jak coś działa. Na przykład po wcierce jantar miałam zrobić trzy tygodnie przerwy i nie dałam rady

Co do biotyny: Swansona właśnie brałam cały czas, około roku. Po 5 mg codziennie. Niedawno zupełnie znalazłam biotynę innej firmy, też 5 mg ale z dodatkiem krzemu. I to dosyć wysoko bo 42 mg. Niestety nie jestem pewna, że działała lepiej.

I na koniec informacja z ostatniej chwili: podobno mają wycofać z wolnej sprzedaży biotynę w dawce 5000 mcg, sanepid się doczepił. Będzie już produktem aptecznym. A co za tym idzie pewnie drożzym. Trzeba zrobić zapas
Dzięki za odpowiedź Właśnie czuję dużą ulgę, że te suplementy mi pomogły, bo podchodziłam sceptycznie, a wypadanie bardzo mi się ograniczyło i włosy odrastają.

WOW, czyli jak chcę zaopatrzyć się w Swanson, to trzeba zrobić to teraz. Ale w sumie i tak biotebal kupowałam w aptece, bo nie znałam niczego innego, no i za jedną przesyłką z innymi suplementami.

Cenne info
Stary 2017-02-06, 23:01   #3108
maiia
Raczkowanie

Cytat:
Dzięki za odpowiedź Właśnie czuję dużą ulgę, że te suplementy mi pomogły, bo podchodziłam sceptycznie, a wypadanie bardzo mi się ograniczyło i włosy odrastają.

WOW, czyli jak chcę zaopatrzyć się w Swanson, to trzeba zrobić to teraz. Ale w sumie i tak biotebal kupowałam w aptece, bo nie znałam niczego innego, no i za jedną przesyłką z innymi suplementami.

Cenne info
Ha! Trafiłaś w dziesiątkę jeżeli chodzi o suplementy! Wybrałaś doskonale Najważniejsza jest biotyna właśnie, w ilościach ogromnych i strzelam, że to ona a nie revalid pomogła Ci najbardziej. Oczywiście tylko strzelam, ale z moich wieloletnich obserwacji wynika, że to właśnie biotyna i skrzyp polny oraz bambus (czyli krzem) przeciwdziałają wypadaniu najlepiej, nie tylko w moim przypadku.

Osobiście od jakiegoś czasu testuję inne suplementy bardziej na porost nowych niż powstrzymanie wypadania i Twój revalid (a raczej jego zamiennik reneval ) jest na szczycie listy

Stosujesz może jeszcze coś zewnętrznie? Jakieś wcierki, maski? Coś co przyniosło efekt? Ja się zastanawiam nad placentą w ampułkach, kosztuje niewiele a na blogach wychwalają ją pod niebiosa kusząc zdjęciami przed i po
Stary 2017-02-07, 07:55   #3109
katarzyna990
BAN stały

polecam skrzypovite
katarzyna990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 11:21   #3110
gwiazdulka
Przyczajenie

Smile Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

zaczęłam stosować misie na zdrowe włosy (zelki), dam znać jak efekty - narazie mogę poweidzieć, że smak pomarańczowy nie pomaga się ograniczyć do 2 sztuk dziennie :P
gwiazdulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 20:41   #3111
Darusia25
Przyczajenie

Wlasnie zaczelam kuracje z szkrzypivita tak wiec zobaczymy jaki efekt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Darusia25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 07:54   #3112
zloootko
ZloOotko

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
reklama?

Ja kupowałam kiedyś cynk za 4 zł
ja po cynku zawsze mam gorsza cere :/ nie pomaga :/
ja stosowalam ogolnie biotebal dermene szampon i wcierke jantar i jakos pomoglo. konczy sie luty i znow sezon wypadania sie zaczał :/
zloootko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 12:58   #3113
NinaSimone
Zakorzenienie

Wlasnie kupilam biotyne Swanson. Czyli za jakis czas nie bedzie jej mozna kupic w necie? Mam Biotebal, ale drogo wychodzi. Wlosy mi wypdaja.. na przyroscie mi nie zalezy, ale na zageszczeniu wlosow i zapuszczeniu paznokci. Czy biotyna zmniejsza obfitosc okresu?

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Biore euthyrox. Teraz sie pilnuje i regularnie kazdego dnia. Od lutego biore tez biotebal. Czy ktoras z tych tabletek mogla mi zatrzymac krwawienie? Normalnie mam 8 dni. Dzis jest 4. Powimmien byc b obwfity. A tu jakby kran zakrecic.
NinaSimone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 13:04   #3114
Sawanl
Raczkowanie

A mi właśnie cynk pomaga. Biorę regularnie

No i jeszcze fajna jest wcierka z Vianka.
Sawanl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 14:29   #3115
mirka1025
Raczkowanie

ja stosuję biotebal i jestem zadowolona najpierw przez 3 miesiace brałam tabletki a teraz kupiłam szampon i odżywkę, ale jeszcze nie stosowałam, zobaczymy jakie beda efekty
mirka1025 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 14:33   #3116
NinaSimone
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mirka1025 Pokaż wiadomość
ja stosuję biotebal i jestem zadowolona najpierw przez 3 miesiace brałam tabletki a teraz kupiłam szampon i odżywkę, ale jeszcze nie stosowałam, zobaczymy jakie beda efekty

Jakie efekty po Biotebal?

Stary 2017-03-02, 10:10   #3117
Haggat
Zadomowienie

Ja właśnie skończyłam kuracje Vitapilem (tabletki) i niestety żadnych efektów. Bardzo się zawiodłam bo lotion jest super i liczyłam tym samym na tabletki.

Moje włoski
Olejowanie od 04.2011
Haggat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 14:05   #3118
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
(...)
Najważniejsza jest biotyna właśnie, w ilościach ogromnych i strzelam, że to ona a nie revalid pomogła Ci najbardziej. Oczywiście tylko strzelam, ale z moich wieloletnich obserwacji wynika, że to właśnie biotyna i skrzyp polny oraz bambus (czyli krzem) przeciwdziałają wypadaniu najlepiej, nie tylko w moim przypadku.

(...)
Ja się zastanawiam nad placentą w ampułkach, kosztuje niewiele a na blogach wychwalają ją pod niebiosa kusząc zdjęciami przed i po
ja kiedyś stosowałam biotynę 5mg i seboradin lotion - włosy mi super rosły, z 0,5 cm miesięcznie na 2.5-3 cm. Ale nie wiem które tak przyspieszyło. Jak po przerwie stosowałam tylko seboradin lotion jako wcierkę to nie przyniosło efektu.

Nie wiem co w aptece można kupić żeby miało biotyny mega dawkę, bo wszystko ma tak do 1mg jak widziałam..

Placenta w ampułkach - kupiłam razem z koleżanką na allegro, żeby było taniej za przesyłkę ale zero efektu. U mnie i u koleżanki. A też widziałam te zdjęcia PRZED/PO ahh.... ale teraz sądzę że to sciema jak z szamponami hair jazz haha

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja właśnie skończyłam kuracje Vitapilem (tabletki) i niestety żadnych efektów. Bardzo się zawiodłam bo lotion jest super i liczyłam tym samym na tabletki.
U mnie Vitapil też bez żadnych efektów

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2017-03-02 o 14:07
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 12:44   #3119
maiia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Wlasnie kupilam biotyne Swanson. Czyli za jakis czas nie bedzie jej mozna kupic w necie? Mam Biotebal, ale drogo wychodzi. Wlosy mi wypdaja.. na przyroscie mi nie zalezy, ale na zageszczeniu wlosow i zapuszczeniu paznokci. Czy biotyna zmniejsza obfitosc okresu?

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Biore euthyrox. Teraz sie pilnuje i regularnie kazdego dnia. Od lutego biore tez biotebal. Czy ktoras z tych tabletek mogla mi zatrzymac krwawienie? Normalnie mam 8 dni. Dzis jest 4. Powimmien byc b obwfity. A tu jakby kran zakrecic.
Moim zdaniem powinnaś uzupełniać żelazo. 8 dni obfitego krwawienia na pewno wypłukuje Ci go z organizmu a tutaj już bardzo prosta droga do wypadania włosów. Witamina C dodatkowo zwiększa wchłanialność żelaza o 50%.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

A na paznokcie krzem. Bambus najlepiej. Ma 70% dobrze przyswajalnej krzemionki, dla porównania nasz rodzimy skrzyp tylko 15%.
Stary 2017-03-03, 14:47   #3120
NinaSimone
Zakorzenienie

Cytat:
Moim zdaniem powinnaś uzupełniać żelazo. 8 dni obfitego krwawienia na pewno wypłukuje Ci go z organizmu a tutaj już bardzo prosta droga do wypadania włosów. Witamina C dodatkowo zwiększa wchłanialność żelaza o 50%.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

A na paznokcie krzem. Bambus najlepiej. Ma 70% dobrze przyswajalnej krzemionki, dla porównania nasz rodzimy skrzyp tylko 15%.

Żelazo mam w normie . Nie mogę go suplementowac. Na szczęście widze, ze Biotebal działa. Wiec zobaczymy jak będzie z ta drugie biotyna.

Odpowiedz

Tagi
choroby skóry włosy, depilacja owlosienie, odbudowa, paznokcie, renovastin, skóra, suplementy, suplementy diety, szybszy wzrost włosów, uroda, wlosy, włosy, włosy wypadające, wypadające włosy, zdrowie i uroda

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości