Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-11-13, 08:27   #511
Voodia
Wtajemniczenie

Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Vitapil - Puritan's Pride

60 szt./ok. 33 zł. Skład: wit. B5, cholina, inozytol, wit. PP, B12, PABA, kwas foliowy, żelazo, miedź, jod, mangan, cynk, proteiny sojowe, drożdże. Dawkowanie: 1 tabl. dziennie w trakcie posiłku. Cena miesięcznej kuracji: ok. 16 zł. Uwagi: do włosów słabych, cienkich, nadmiernie wypadających, ze skłonnością do przetłuszczania się, siwiejących. Dla kobiet po 40. roku życia. Niepolecany przy cerze naczynkowej, trądziku, osobom zażywającym leki obniżające poziom cholesterolu, przy kłopotach z tarczycą. Świetna cena.

leeloo, wiesz może dlaczego osoby z trądzikiem i przed 40 rokiem życia nie powinny zażywać tych tabletek? To jedyny suplement, który mi pomaga, a faktycznie zauważyłam ostatnio pogorszenie stanu skóry
Voodia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 09:55   #512
Mary_Q
Zakorzenienie

Dot.: Inneov- warto kupić?

ajej czyli co revalid najlepszy?mi skrzypowita nic nie dala :/ np buuuuuu a chce kupic jeden preparat ale za to taki co cos zdziala hehe a nie 10 tys innych :/
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 09:57   #513
Mary_Q
Zakorzenienie

hohoho no to ebde miala do czytania hehe
Stary 2006-11-13, 10:59   #514
kisia88
Raczkowanie

Ja również używam vitapilu... co prawda biorę go dopiero od miesiąca ale już zauważyłam, że włosy mniej mi wypadają i są bardfziej nawilżone...
kisia88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 12:00   #515
Mary_Q
Zakorzenienie

czyli vitapil vs revalid?ktory wybrac?wydaje mi sie ze ebz sensu suzkac kolejnych...chyba te dwa sa najlepsze...a wam jak sie wydaje?bo musze sie w koncu na cos zdecydowac hehe
Stary 2006-11-13, 12:34   #516
leeloo
Rozeznanie

GG do leeloo

Voodia - zapewne chodzi o te proteiny sojowe, wiem ze preparaty z soi sa własnie stosowanwe w tabletkach dla kobiet w okresie menopauzy .. do tego dochodzi fakt że np. soja ma działanie wolotwórcze i przy prolemach z tarczyca jest nie wskazana to raz a dwa zreszta ja sama Vitapil o tyle omijam ze zawiera także jod ( już przyjmuje inne preparaty z jodem na problemy tarczycowe - dodam ze sam jod poprostu prześwietnie działa na kobiecy ustrój ale trzeba byc z nim ostroznym jesli mamy problemy hormonalne) .. kiedyś kupiłam Vitapil nie przeczytawszy ulotki i strasznie sie zdenerwowałam w domu ze tu takie kwiatki
Co do trądziku to nie mam pojęcia a nie chcę spekulować..

Jednak najlepeiej będzie jeżeli wypowie się jeszcze tu jakiś lekarz czy dermatolog - zapytam może jakiegoś zanjomego fachowca .

Mary Q: Ja od siebie bardzo polecam Revalid - dodam tylko że na każdego działa inaczej - to że mi pomógło nie musi znaczyc ze pomoże i Tobie -trzeba samemu niestety do tego dojść metodą prób i błędów; ale dla mnie Revalid to rewelacja.

Tu znalazłam w sieci w przystępnej cenie:
http://www.apteka-cefarm.pl/cgi-bin/...evalid&x=0&y=0

U mnie sprawdziła się też tania Silica - szybko potrafi się uporać z cerą. Na problemy skórne super był też Merz Spezial.
Skrzypovita to porażka - zmeczyłam dwa opakowania dostając coraz to większego wysypu pryszczy w trakcie ! brrr.. bardzo się zawiodłam na tym preparacie.

Edytowane przez leeloo
Czas edycji: 2006-11-13 o 12:58
leeloo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 16:29   #517
shockwaves
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Vitapil - Puritan's Pride

60 szt./ok. 33 zł. Skład: wit. B5, cholina, inozytol, wit. PP, B12, PABA, kwas foliowy, żelazo, miedź, jod, mangan, cynk, proteiny sojowe, drożdże. Dawkowanie: 1 tabl. dziennie w trakcie posiłku. Cena miesięcznej kuracji: ok. 16 zł. Uwagi: do włosów słabych, cienkich, nadmiernie wypadających, ze skłonnością do przetłuszczania się, siwiejących. Dla kobiet po 40. roku życia. Niepolecany przy cerze naczynkowej, trądziku, osobom zażywającym leki obniżające poziom cholesterolu, przy kłopotach z tarczycą. Świetna cena.

leeloo, wiesz może dlaczego osoby z trądzikiem i przed 40 rokiem życia nie powinny zażywać tych tabletek? To jedyny suplement, który mi pomaga, a faktycznie zauważyłam ostatnio pogorszenie stanu skóry

Super... biore Vitapil a mam cere naczynkową i jestem gruuubo przed 40 :-/ Chyba wrócę do sprawdzonej bynajmniej na moich włosach Skrzypovity...
shockwaves jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 17:00   #518
leeloo
Rozeznanie

GG do leeloo

Dziewczyny nie wiem, podaje linka do artykułu; może można dopytać autorki?
Nie wczytywałam się tak w te tabletki - za to z 1szą częscią artykułu w pełni się zgadzam. Na forum gazety wypowiada się dermatolog , może go spróbowac wypytać?

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,56374,3589061.html
Stary 2006-11-13, 17:03   #519
Voodia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez leeloo Pokaż wiadomość
Voodia - zapewne chodzi o te proteiny sojowe, wiem ze preparaty z soi sa własnie stosowanwe w tabletkach dla kobiet w okresie menopauzy .. do tego dochodzi fakt że np. soja ma działanie wolotwórcze i przy prolemach z tarczyca jest nie wskazana to raz a dwa zreszta ja sama Vitapil o tyle omijam ze zawiera także jod ( już przyjmuje inne preparaty z jodem na problemy tarczycowe - dodam ze sam jod poprostu prześwietnie działa na kobiecy ustrój ale trzeba byc z nim ostroznym jesli mamy problemy hormonalne) .. kiedyś kupiłam Vitapil nie przeczytawszy ulotki i strasznie sie zdenerwowałam w domu ze tu takie kwiatki
Co do trądziku to nie mam pojęcia a nie chcę spekulować..

Jednak najlepeiej będzie jeżeli wypowie się jeszcze tu jakiś lekarz czy dermatolog - zapytam może jakiegoś zanjomego fachowca .
Dziękuję za tak obszerną odpowiedź

Zabiorę słoiczek do mojej dermy i ją o wszytsko wypytam przy następnej wizycie
W każdym razie na razie z Vitapilu nie zrezygnuję, bo to jedyne ( w połączeniu serią Vichy Dercos) co mi pomaga (odpukać!!! ).
Voodia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 20:02   #520
mysza_87
Zakorzenienie

GG do mysza_87

Dziewczyny, oszczędzę wam problemu bo moja pani dermatolog poleciła mi własnie Vitapil do łykania a mam 19 lat. Myślę, że wiedziała co robi, chociaż ja kończę już 2 opakowanie tego leku (4 miesiące kuracji) i żadnych efektów nie widzę Nie wiem czy kupić jeszcze jedno opakowanie czy zmienić Vitapil chciażby na skrzyp polny z witaminami.
Stary 2006-11-13, 20:19   #521
leeloo
Rozeznanie

GG do leeloo

Ja bym zmieniła - te tabletki widac na Ciebie nie działają, zdarza się
ja po 3 miesiącach zwykle juzwstrzymuję kuracje i efekt utzymuje sie jakis czas ; 4 miesiace bez żadnych efektów... to dużo
Stary 2006-11-13, 20:31   #522
mysza_87
Zakorzenienie

GG do mysza_87

Leeloo, myślę, że masz rację. Kupię więc sobie skrzyp polny, tylko nie wiem który jest najlepszy. Co myślicie o tym w fioletowym opakowaniu? (z witaminami)
Stary 2006-11-13, 20:36   #523
leeloo
Rozeznanie

GG do leeloo

Stosowałam i był ok Nawet kilka razy powtórzyłam zakup.
A myślalaś o Silica? Też jest w porządku i cena przystępna
Stary 2006-11-14, 08:44   #524
mysza_87
Zakorzenienie

GG do mysza_87

Myślałam o Silice, ale jak dla mnie wydaje się zbyt "zwykła", poprostu niczym mnie nie przekonała. Kiedyś brałam ją ale chyba tylko na paznokcie i to po długim czasie mi cokolwiek pomogło
Stary 2006-11-14, 10:08   #525
raus
Raczkowanie

GG do raus

ja bym Ci też proponowała Vitapil, i ekonomiczny, bo jest wielka kapsułka na cały dzień, a kapsułek w opakowaniu 60; i stworzony do samych włosów, a nie jak większość tabletek, do włosów, skóry i paznokci

wiele osób go chwaliło i ja w końcu się skusiłam

pozdrawiam!!
raus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 11:56   #526
AmabA
BAN stały

O Vitapilu słyszałam wiele dobrego
Chwaliłam Inneov i będę chwalić, ale jednocześnie z nim brałam Capivit o działaniu nawilżającym i właściwie moze ta "fuzja" dała efekty, które przypisuję tylko Inneov. Moje włosy nie wypadały (tzn. kilka dziennie) ale były przesuszone i osłabione i bardzo sie przez ostatnie dwa miesiace wzmocniły.
W każdym razie ja Inneov będę brać jeszcze przez cały miesiąc
A wiosenną kurację może zrobię Vitapilem...
AmabA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 22:47   #527
aniser
Zakorzenienie

Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

postanowilam sie przylaczyc do watku,szczegolnie,ze mam troche doswiadczenia w lykaniu talbetek na poprawe kondycji wlosow
Niespelna dwa lata temu mialam ogromny problem z wypadaniem wlosow-tracilam je calymi pasemkami,nawet podczas przeczesywania palcami wlosami,bo o myciu czy czesaniu sczotka juz nie wspomne.
Po kilku konsultacjach z lekarzami zaczelam przyjmowac Humavit Z, oraz zestaw mikroelementow. Z wlasnego doswiadczenia musze powiedziec,ze to wlasnie taki zestaw lekow brany poczatkowo w ilosciach uderzeniowych jako jedyny zadzialal na moje wloski. Szkoda tylko,ze od czasu gdy go odkrylam stracilam przynajmniej 1/4 wlosow
Od tatmego okresu bardzo przejmuje sie stanem moich wlosow i profilatycznie<szczegolni e jesienia i wiosna>przyjmuje, poza mikroelementami, jakies dodatkowe tabletki.
Teraz zaopatrzylam sie w kapsulki MERZ SPEZIAL HAAR- AKTIV <niemiecka wersja kapsulek,przeznaczona specjalnie dla wzmocnienia kondycji wlosow>-poneiwaz jednak kupilam je troche w ciemno <nadarzyla sie okazja>chcialam sie dowiedziec,czy ktoras z Was ich uzywala? Ciekawa jestem efektow...
Stary 2006-12-14, 20:36   #528
kaori
Raczkowanie

Hej, czy sa jakies ograniczenia wiekowe do tych preparatow? Jesli tak, to do ktorych? Humavit jest chyba dla doroslych, a inne? Pzdr. i sorry jesli to juz bylo
kaori jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 21:28   #529
krepa
Rozeznanie

GG do krepa
Question Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Hej. Ja zazywam wyciag ze skrzypu polnego + witaminy i mikroelementy (zielone opakowanie). Za 50 kapsulek zaplacilam 12,55. Zalecana dawka 1-2 kapsulek dziennie. Ja lykam jedna kapsulke, poniewaz biore jeszcze ekovit, ktory ma podobny sklad i nie chce przedobrzyc z tymi witaminkami. Po 3 tygodniach kuracji wloski jakby zaczely mi kielkowac, bo caly czas swedzi mnie skora glowy (nie mam na nic uczulenia). Czy ktoras z Was stosowala badz stosuje w/w produkt? Jesli tak to jakie osiagnelyscie efekty? I czy polecacie cos lepszego?
Pozdrawiam,
Karolina

krepa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 21:36   #530
201707171556
Konto usunięte

Ja stosowałam Wyciąg ze skrzypu polnego+witaminy i mikroelementy przez ponad 6 miesięcy, niestety w moim przypadku wpłynął on jedynie na stan paznokci (były mocne, twarde nie rozdwajały się ani nie łamały) na włosy ani na skóre nic Ale za to Skrzypovite dobrze wspominam
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 21:52   #531
krepa
Rozeznanie

GG do krepa

Zapomnialam dodac, ze cala kuracje wspomagam Wax-em, szamponem z czarnej rzepy oraz meseczka z zoltka, olejku rycynowego, nafty i cytryny. Moze te kielkujace wloski to zasluga tych wszystkich specyfikow... Dzialam dalej i czekam na lepsze efekty.

krepa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 12:24   #532
Akszeinga
Zadomowienie

Jak długo można stosować takie "sztuczne" witaminki?
Ja od roku biorę wit C oraz B Complex do tego dodałam parę miesięcy temu Cerutin na naczynka.

Zastanawiam się czy można te suplementy tak brać bez końca czy konieczna jest jakaś przerwa?

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 14:20   #533
Caramel Babe
Raczkowanie

Dziewczyny, a bralyscie kiedys Revalid? Ja zaopatrzylam sie w trzymiesieczna kuracje, dzis zaczelam. Do tego odzywka absolute repair.
Nigdy wczesniej nie bralam zadnych kapsulek na wlosy. Bede Was informowac o przebiegu kuracji. Acha, do tego mam szampon Revalid. Moje wlosy sa bardzo cienkie, jak zlapie je w kucyk to sa moze troche grubsze od mojego kciuka. Wiec za wesolo nie jest. Do tego sa pourywane w miejscach gdzie spalila mi je fryzjerka. Przerzedzone na skroniach i przedzialek tez sie jakby poszerzyl... Ale to wina wylacznie moja...

No i postanowilam nie farbowac wiecej wlosow. Po dziesieciu latach rozjasniania i sciemniania, trwalej i przedluzania...

Zaopatrzylam sie w te kapsulki i w tym roku planuje uratowac swoje wlosy.
Stary 2006-12-30, 20:18   #534
fructissa
BAN stały

Silica kontra Skrzypovita?

Pytanie w tytule Ja stosuję te pierwsze tabsy (2 lub 1 dziennie i na razie nie mogę się wypowiedzieć, bo to tylko półtora tygodniowa kuracja ) Za wszelkie odpowiedzi dziękuje z góry
fructissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 18:27   #535
maryd
Zadomowienie

GG do maryd
Dot.: Silica kontra Skrzypovita?

Ja dopiero od dwóch dni zaczęłam brać tabletki Silica. Ale z tego co jest napisane na opakowaniu nie można brać więcej niż jednej tabletki dziennie. Lepiej się trzymać zaleceń.

maryd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 21:37   #537
magdziaa
Raczkowanie

Ja stosuje Silice od miesiaca z kilkoma dniami. Zaczełam jej uzywac ponieważ wypadało mi dużo włosów. Po tym czasie moge stwierdzić że większe efekty zauwazyłam na paznokciach niz włosach poniewaz miałam kruche i łamliwe paznokcie a teraz zrobil sie twarde i juz sie tak mocno nie łamią włosy... może i wypada ich mniej chociaz jakiejś reelacji to nie zauwazyłam.... ale poczekamy zobaczymy bo jeszcze zostalo mi conajmniej półtora miesiaca łykania tych tabletek
magdziaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 21:52   #538
patrysieńka
Raczkowanie

GG do patrysieńka

Też biorę Silicę ale jestem zadowolona Włoski mniej wypadają i szybciej rosną...
Stary 2007-01-05, 22:05   #539
MagJa
Zakorzenienie

Stosowałam jedne i drugie i mimo, że po Skrzypovitę sięgnęłam drugi raz, to lepiej wspominam Silicę. Szybciej widać efekt wg mnie Przynajmniej jeśli chodzi o włosy. Przy Skrzypowicie moje okresowo pojawiające się wypadanie włosów ustępuje jednak wolniej. A jeśli chodzi o paznokcie to efekt jest chyba porównywalny.
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 22:05   #540
wybujana
Wtajemniczenie

ja brałam Skrzypovitę , patrząc z perspektywy czasu tu efekty są ... mniej włosow wypada, a pazurki mocne ;]

http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
choroby skóry włosy, depilacja owlosienie, odbudowa, paznokcie, renovastin, skóra, suplementy, suplementy diety, szybszy wzrost włosów, uroda, wlosy, włosy, włosy wypadające, wypadające włosy, zdrowie i uroda

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (0 użytkowników i 4 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości