Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-28, 16:51   #601
Ewelina@@@
Raczkowanie

Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Hej! Ja miałam straszne problemy z wypadającymi atowymi włosami łamliwymi paznokciami... Zakupiłam Inneov gęstość włosów i traz Wszyscy mi zazdroszcza fantastycznych lśniących i sprężystych kosmyków! Zmiana jest naprawde fenomenalna! Mam mocne , spręzżyste lśniące jak lustro włosy. Juz nie wypadają. Efekty zauważyłam po ok 2 tyg (lśniące i sprężyste włosy ) a po ok 3 msc. przestały wypadać.
Ewelina@@@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 20:07   #602
sloneckoo
Zadomowienie

GG do sloneckoo

ja łykam skrzypovite i jedyne efekty jakie zauwazylam to to ze mam mocniejsze i nie rozdwajaja mi sie paznokcie - narazie tylko tyle
Stary 2007-02-28, 20:27   #603
blaque
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ewelina@@@ Pokaż wiadomość
Hej! Ja miałam straszne problemy z wypadającymi atowymi włosami łamliwymi paznokciami... Zakupiłam Inneov gęstość włosów i traz Wszyscy mi zazdroszcza fantastycznych lśniących i sprężystych kosmyków! Zmiana jest naprawde fenomenalna! Mam mocne , spręzżyste lśniące jak lustro włosy. Juz nie wypadają. Efekty zauważyłam po ok 2 tyg (lśniące i sprężyste włosy ) a po ok 3 msc. przestały wypadać.
Ale to pewniejest drogie, co nie?

Qrcze ja wlasnie wykanczam Skrzypowite ktora kupilam chyba w wakacje
Bralam i przestalam bo jak zwykle-zapominalam

Ale teraz ja koncze i musze sobie cos kupic.

Dziewczyny pisaly o Humavicie, Vitapilu..? Qrcze sama nie wiem..
Stary 2007-02-28, 21:00   #604
Caramel Babe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
a ja polecam merz spezial. nie znam nic lepszego, naprawde
Caramel Babe, jestes zadowolona z szamponu revalid? Ja go kiedyś miałam i naprawdę widziałam efekty po pewnym czasie .
Kupilam go, ale zawiera SLS wiec lezy na polce... Tabletki biore tylko na noc, bo wtedy nie czuje efektow ubocznych
Stary 2007-03-01, 00:06   #605
Anuska77
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ewelina@@@ Pokaż wiadomość
A czy oprócz wypadających, matowych włosów zauważyłaś, żeby były też łamliwe i z łupieżem?
Anuska77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 11:47   #606
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:
Napisane przez bakali Pokaż wiadomość
Merz Special. Drogi (ok. 40 zl), ale najlepszy na swiecie, pomaga juz jedno opakowanie (wystarcza na miesiac), a do tego poprawiaja sie tez paznokcie. Do tego witamina H - Biotyna - tabletki do ssania, w aptekach w takim granatowym sloiczku, kosztuje ok 8 zl.
potwierdzam zgadzam się z kazdym słowem normalnie
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 14:01   #607
blaque
Zakorzenienie

Hej. Ja kupilam sobie dzisiaj 2 saszetki (2x10) tebletek Silica
Mam nadzieje, ze bdzie dobre. Mila pani w aptece powiedziala, ze powinna pomoc
Aaa i powiedziala zeby sobie zrobila badanie na anemie, bo przy anemii podobno lubia wlosy wypadac.
Ale robilam jakies 1,5 roku temu i badania byly ok..
Stary 2007-03-01, 18:12   #608
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Dziś zakupiłam Revalid-kuracja potrwa 3 miesiące, czyli 3 opakowania Choć znając mnie pociągnę do 6 miesięcy. Zdam relację w czerwcu.
sylwia.gda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 18:31   #609
kokuryu
Rozeznanie

Nie warto łykać tablet, bo nie są one obojętne dla organizmu. Świetnym suplementem jest świeży sok z pokrzywy, bądz napar z suszu. Cudownie wzmacnia włosy, skóre i paznokcie. Ja od dawana piję pokrzywę jeden, dwa razy dziennie, wcześniej brałam różnego rodzaju kapsułki, ale nic nie działało tak dobrze. Dzięki niej włosy stały się o wiele mocniejsze, a z twarzy znikneły wypryski. Pokrzywa poprawia obraz krwi i ogólnie wzmacnia organizm.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 19:41   #610
annus89
Raczkowanie

Dot.: Silica kontra Skrzypovita?

Ja dopiero zaczęłam łykać Silice i poczekamy na efekty Mam nadzieje ze będzie dobrze...

"Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce jeszcze nie wyschło i nie stało się pustynią..."

Całkowite zaćmienie serca ...

Anuś
annus89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 08:39   #611
izuxyz
Raczkowanie

Ja łykałam i jedne i drugie tabletki i z moich doświadczeń wynika że najlepszy jest... Vitapil
Tylko po nimobcinanie mioch paznokci stało się nie lada wyzwaniem -takie mocne ze szok . Co do działania na włosy to trudno mi się wypowiedzieć bo żadne jak do tej pory mi jakoś znacząco nie pomogły.... mam chyba łysienie androgenowe a na to nie ma ratunku
izuxyz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 09:30   #612
izuu
Wtajemniczenie

GG do izuu

biore silice od miesiaca, może dwóch. wczesniej bralam "wyciąg ze skrzypu polnego z iwtaminami" czy jakos tak. skrzypowity nie próbowałam. ale powiem wam, że nareszcie coś ruszyło dodam, że jakos od polowy mojej kuracji zaczelam brac silice po 2 tabletki dziennie. wczesniej nie zauwazalam rezultatow, a teraz? moje paznokcie urosly mi w zastraszajacym tempie i NIE ROZDWAJAJA SIE !! jestem mega zadowolona, bo wczesniej mialam taki problem ze rozdwajaly mi sie nawet krotkie a włosy? hmmm poprawia się ich stan ale stosuje jeszcze wax, olejek rycynowy, maske z nafty i zoltka i nie prostuję, więc moja ocena moze nie być subiektywna. Więc warto poczekać na efekty
izuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 14:21   #613
judus
Rozeznanie

GG do judus

ja zażywam skrzypovitę w sumie nie aż tak długo więc efektów oszałamiających nie ma ale muszę za to przyznać że z paznokciami mniejszy problem mam ale z tego co się naczytałam to i tak lepsza jest silica lub vitapil...także troszkę żałuję ale za m-c przerzucam się na vitapil raczej
judus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 15:58   #614
sloneckoo
Zadomowienie

GG do sloneckoo

ja nie bralam Silicy wiec na jej temat nie moge sie wypowiedziec a jesli chodzi o skrzypovite to ja wlasnie obecnie biore ale niestety nie ma oszalamacych efektow na poczatku sobie wmawialam ze cos to daje ale teraz widze ze nic sie nie zmienia jesli chodzi o cere , wlosy jedynie paznokcie sa twardsze ale sie rozdwajaja
Stary 2007-03-16, 18:42   #615
k@mil@
Raczkowanie

Łykałam Silice przez dwa miesiące i zdecydowanie bardziej wzmocniła mi paznokcie niż włosy. Przestały się łamać i rozdwajać. A co do włosów to jakoś nie zauważyłam różnicy.
k@mil@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 19:00   #616
maryd
Zadomowienie

GG do maryd

Cytat:
Napisane przez k@mil@ Pokaż wiadomość
Łykałam Silice przez dwa miesiące i zdecydowanie bardziej wzmocniła mi paznokcie niż włosy. Przestały się łamać i rozdwajać. A co do włosów to jakoś nie zauważyłam różnicy.
Mi też paznokcie sie poprawiły, a włosy chyba tez (ale mniej). W każdym razie bardzo mi urosły (włosy).

maryd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 19:42   #617
untouchable
Wtajemniczenie

Ja łykam 16 dzien skrzypowite, i musze powiedzieć, że na początku byłam troche zniechęcona a od paru dni zwróciłam uwage na to, że naprawde nie wypadają mi włosy Kiedyś po umyciu włosów, wygrzebywałam włosy z wanny a teraz zaledwie kilka wypadnie w ciągu dnia. Paznokcie mialam w dobrym stanie więc, tu nie wiem czy pomogły, ale co do cery to mam mniej wyprysków i podobno zdrowiej wygląda, tak mi mama powiedziala... hmmm jak skończe opakowanie to napisze czy efekty się trzymają
Stary 2007-03-16, 20:16   #618
Kadunia
Zakorzenienie

Ja chyba sobie kupie tą Silice Już miałam kupować skrzypowite ale wiekszosc osob nie widzi efektow wiec odpuciłam

Kadunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 08:27   #619
201707171556
Konto usunięte

Ja po Skrzypowicie widziałam efekty - kiedyś bo jak ostatnio zaczęłam brać to nic się we włosach nie zmieniło. Za 5 dni skończy mi sie 40 dniowa kuracja i chyba Silice kupię.

Mam pytanie.
Silice nalezy brać 1 tabletke dziennie, ale niektóre z Was piszą, że biorą 2 - czy to nie zaszkodzi? Pytam sie bo teraz sama sie zastanawiam czy nie kupić Silicy i nie brac po 2 dziennie dla szybszego efektu.
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 18:52   #620
k@mil@
Raczkowanie

Brałam dokładnie tak, jak pisało na opakowaniu i były efekty (mam na myśli paznokcie, bo kupiłam ją właśnie ze względu na nie). Najważniejsze jest systematyczne stosowanie. Trochę cierpliwości . Nie wiem czy jest sens brać większą ilość niż zalecana.
k@mil@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 16:11   #621
mundziolek
Zadomowienie

GG do mundziolek
Question Silica

Szukam komentarzy na ten temat i nie mogę znaleźć;-( Więc może Wy mi pomożecie???Dziś kupiłam Silice...Ma ktoś może jakieś doświadczenia z tymi tabletkami???Prosiłabym o opinie na temat silici. Z góry dziękuje;-)
mundziolek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 16:40   #622
caro_l_a
Wtajemniczenie

Dot.: Silica

ja miałam, moja opinia - warto
caro_l_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 16:52   #623
cypressangel
Zakorzenienie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=silica - w tym wątku dziewczyny pisały o swoich opiniach nt. Silicy

cypressangel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 18:00   #624
mundziolek
Zadomowienie

GG do mundziolek
Question Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=silica - w tym wątku dziewczyny pisały o swoich opiniach nt. Silicy
dzieks ale na tym forum dziewczyny chwala glownie pozytywny wplyw na paznokcie tych tabletek.... A mi chodzi o wlosy...Zauwazyl ktos jakies zmiany po uzywaniu silici??
Stary 2007-03-22, 20:23   #625
Afi24
Przyczajenie

GG do Afi24

hej
ja zauwazylam roznice... moje wlosy nabraly blasku i chyba mniej wypadaja... polecam silice
Stary 2007-03-22, 20:28   #626
mundziolek
Zadomowienie

GG do mundziolek
Question Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez Afi24 Pokaż wiadomość
hej
ja zauwazylam roznice... moje wlosy nabraly blasku i chyba mniej wypadaja... polecam silice
a po jakim czasie zaczelas zauwazac efekty??
Stary 2007-03-23, 09:37   #627
diamelen
mała księżniczka

Ja tez zauważyłam efekty baaardzo szybko...
paznokcie o rącna mi w niebywałym tempie... nie zapuszczam ich więc obcinam cidziennie... co drugo dzień... a włosy?? w końcu nie są matowe i szorstkie... i czuc ze są duzo bardziej odżywione... przed silicą używałam inny6ch preparatów (np Skrzypovitę) ale róznicy nie ma, więc nie wime czy o właściwości akurat silici tak sie przyczynili do stanu moich włosów.. wydaje mi sie ze prawie kazdy zestaw witamin odbuduje co nieco nasze paznokcie i włosy

diamelen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 20:09   #628
Angel_oh
Raczkowanie

a ja biore juz 1.5 miesiaca silice, a efekty hmmmmmmmmmmm... wlosy jak niby sie przetluszczaja tak nadal a czy szybciej urosly to sama juz nie wiem ale raczej oszalamiajacego efektu nie widac ze szybciej ale mam zamiar jeszcze wziasc z 3 listki moze wtedy cos bedzie lepiej
Angel_oh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 20:49   #629
mundziolek
Zadomowienie

GG do mundziolek

wlasnie o takie opinie mi chodzi;-)
Stary 2007-03-24, 15:39   #630
apollinka
Rozeznanie

GG do apollinka

hmm ja uzywalam silici głównie na paznokcie ale włosy tez sie poprawiły. Jakby troszke mniej wypadały i troszke grubsze się stały ale to takze kwestia odzywek zapewne a efekt: ciezko sprecyzowac po jakim czasie bo nie brałam az do konca systematycznie

"postaw sobie cel tak wysoki , że jak go osiągniesz to aż usiądziesz z wrażenia"

apollinka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
choroby skóry włosy, depilacja owlosienie, odbudowa, paznokcie, renovastin, skóra, suplementy, suplementy diety, szybszy wzrost włosów, uroda, wlosy, włosy, włosy wypadające, wypadające włosy, zdrowie i uroda

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości