Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-23, 20:37   #901
nastoletnia
Rozeznanie

Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sandre Pokaż wiadomość
co do tego oczyszczania to nie byłabym do końca pewna. Na dzień dzisiejszy nie biorę Skrzypovity od 3 tygodni i wszystkie krostki i uporczywe pryszcze zniknęły jak ręką odjął... Podczas brania obsypało mnie strasznie....na policzkach wyskoczyły mi brzydkie pryszcze które przez tydzień,dwa nie chciały w ogóle zniknąć i dużo osób mi mówiło, że moja cera wcale się nie poprawiła, że wygląda na zmęczoną i taką jakąś zszarzałą ....teraz mam spokój po odstawieniu. Spróbuję coś innego podobnego do Skrzypovity, może nie będę mieć takiego "urodzaju" krost na twarzy...
Przestraszyłaś mnie tym, bo właśnie pierwzy dzień biorę Skrzypovitę z nadzieją poprawy stanu włosów i paznokci Mam 14 lat i tendencję do wyprysków i się teraz troszkę boję... No ale trzeba spróbować na sobie A czy ty masz tendencję do krostek etc, czy tylko po Skrzypovicie Ci takowe wyskoczyły?

www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 22:46   #902
sandre
Raczkowanie

Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nastoletnia Pokaż wiadomość
Przestraszyłaś mnie tym, bo właśnie pierwzy dzień biorę Skrzypovitę z nadzieją poprawy stanu włosów i paznokci Mam 14 lat i tendencję do wyprysków i się teraz troszkę boję... No ale trzeba spróbować na sobie A czy ty masz tendencję do krostek etc, czy tylko po Skrzypovicie Ci takowe wyskoczyły?
....wiesz to ,że mi się pogorszyła cera i paru innym wizażankom to nie znaczy,że w Twoim przypadku też tak będzie....to zależy od organizmu. Ogólnie nie mam skłonności do powstawiania pryszczy czy jakiś drobnych krostek. Jak już coś mi wyskoczy,to przed okresem jedna czasem dwie krostki, które po 3-4 dniach znikają. A po braniu Skrzypovity tak mniej więcej ok. miesiąca, wywaliło mnie strasznie. Jak już jedna z koleżanek pisała głównie na policzkach. Dość spore i bolesne pryszcze które znikały nawet do dwóch tygodni. Okropieństwo. A z czasem pryszczy przybywało. Odstawiłam ją, bo być może mój organizm nie toleruje jakiegoś składnika w Skrzypovicie...nie wiem. W każdym razie cera mi się nie poprawiła , włosy trochę a paznokcie to nie wiem bo zawsze miałam, mocne, długie, nierozdwajające się i nie łamiące

sandre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 09:20   #903
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Właśnie poszukałam informacji o Capivicie Piękne Włosy. Powiem szczerze, nie za wiele tych składników, które faktycznie odżywiają włosy. Może te witaminy z grupy B, ale czy ten skład jest naprawdę tak rewelacyjny?

Znalazłam też informacje o nowej Silice - Silica Duo. Zawiera wyciąg z bambusa, który ma podobno dużo krzemu. W jeden z aptek internetowych za 60 tabletek cena wynosi 55 PLN, bierze się jedną tabletkę dziennie, więc cenowo żadna rewelacja.

A tak w ogóle to producenci chyba powariowali z tymi tabletkami na włosy. Jest ich tyle, że można oczopląsu dostać.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 10:57   #904
Wiolka525
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
Moja przyjaciolka je stosuje ale dopiero 3 tyg wiec to jeszcze za krotko na jakies rezultaty ale jest zadowolona i twierdzi ze wzmocnily sie jej paznokcie.
Dziękuję za odpowiedź.
Może ktoś jeszcze stosował kapsułki wzmacniajace włosy dermedic?
Wiolka525 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:09   #905
nastoletnia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sandre Pokaż wiadomość
....wiesz to ,że mi się pogorszyła cera i paru innym wizażankom to nie znaczy,że w Twoim przypadku też tak będzie....to zależy od organizmu. Ogólnie nie mam skłonności do powstawiania pryszczy czy jakiś drobnych krostek. Jak już coś mi wyskoczy,to przed okresem jedna czasem dwie krostki, które po 3-4 dniach znikają. A po braniu Skrzypovity tak mniej więcej ok. miesiąca, wywaliło mnie strasznie. Jak już jedna z koleżanek pisała głównie na policzkach. Dość spore i bolesne pryszcze które znikały nawet do dwóch tygodni. Okropieństwo. A z czasem pryszczy przybywało. Odstawiłam ją, bo być może mój organizm nie toleruje jakiegoś składnika w Skrzypovicie...nie wiem. W każdym razie cera mi się nie poprawiła , włosy trochę a paznokcie to nie wiem bo zawsze miałam, mocne, długie, nierozdwajające się i nie łamiące
Dziękuję za odpowiedź. Cóż mam nadzieję, że mnie to nie spotka, a jak spotka to przez kilka dni po prostu nie będę wychodziła z domu
Pożyjemy zobaczymy

Stary 2007-10-24, 19:09   #906
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: Sylika wzmacniająca włosy

zajrzyj prosze do tych watkow

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=silica
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=silica
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 08:24   #907
nusia2605
Rozeznanie

Wink Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja pllecam tabletki MERZ SPEZIAL DRAGET ale te przeznaczone tylko do włosów,z zielonym kłosem na opakowaniu.Dzięki tym tabletką włosy stały się o wiele gęściejsze,mocniejsze i zdrowsze!!!!!!!!!!!!!
nusia2605 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 16:33   #908
IWoOnA18
Raczkowanie

ja zakupilam sobie Silice ale nie Duo i dałam za 20tabletek ok 5zł Ogolnie to farmaceutka mi polecila te tabletki a czy sa dobre to jeszcze nie wiem... Jak narazie pierwsza tabletke dzisiaj sprobowalam wiec nie znam efektow ale jak skoncze kuracje to zobaczymy jak nie te to inne sie kupi....wlasnie te Merz Spezialpozdrawiam
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 16:51   #909
mysza_87
Zakorzenienie

GG do mysza_87

Cytat:
Napisane przez IWoOnA18 Pokaż wiadomość
ja zakupilam sobie Silice ale nie Duo i dałam za 20tabletek ok 5zł Ogolnie to farmaceutka mi polecila te tabletki a czy sa dobre to jeszcze nie wiem... Jak narazie pierwsza tabletke dzisiaj sprobowalam wiec nie znam efektow ale jak skoncze kuracje to zobaczymy jak nie te to inne sie kupi....wlasnie te Merz Spezialpozdrawiam
ale po 20 tabletkach to raczej efektów nie będzie, a przynajmniej raczej nie jakieś zauważalne gołym okiem
Stary 2007-10-26, 09:35   #910
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
ale po 20 tabletkach to raczej efektów nie będzie, a przynajmniej raczej nie jakieś zauważalne gołym okiem
Myślę, że to dobry pomysł kupować w mniejszej ilości. Niektóre dziewczyny narzekają, że po preparatach ze skrzypem jest im niedobrze bądź wyskakują im krosty na twarzy. Poza tym prościej jest wydać 5 zł niż od razu 20-25... A w ogóle, to ja po Silice widziałam efekty po 1-2 tygodniach stosowania, tak więc bardzo szybko. W ogóle jak mi wlosy wypadały i zaczynałam brac jakiekolwiek tabletki na powstrzymanie wypadania, to efekty widziałam bardzo szybko.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 10:11   #911
bea-01
Raczkowanie

Ja aktualnie biorę Vitapil, i jestem już u kresu pierwszego, 60-tabl opakowania. Nie wiem czy miał znaczący wpływ na stan moich włosów, bo zmieniłam też trochę pielęgnacje, ale za to na paznokcie rewelacja. Jak żyję nie miałam takich dłuuuugich i mocnych paznokci. Zero rozdwajania czy łamania.
Stary 2007-10-26, 18:22   #912
nastoletnia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez bea-01 Pokaż wiadomość
Ja aktualnie biorę Vitapil, i jestem już u kresu pierwszego, 60-tabl opakowania. Nie wiem czy miał znaczący wpływ na stan moich włosów, bo zmieniłam też trochę pielęgnacje, ale za to na paznokcie rewelacja. Jak żyję nie miałam takich dłuuuugich i mocnych paznokci. Zero rozdwajania czy łamania.
A ile ten Vitapil kosztuje? I ile dziennie bierzesz tabletek? Bardzo zależy mi na pazurkach

Stary 2007-10-26, 18:36   #913
bea-01
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nastoletnia Pokaż wiadomość
A ile ten Vitapil kosztuje? I ile dziennie bierzesz tabletek? Bardzo zależy mi na pazurkach
Vitapil jest dostępny w dwóch opakowaniach-30 i 60 tabl. 30 tabl kosztuje bodajże w granicach 20zł. 60 tabl koło 30zł. Bierze się jedną tabletkę dziennie i nie więcej bo zawartość w 1 tabletce m.in kwasu pantotenowego, niacyny, cynku, żelaza, kwasu foliowego, jodu i witaminy B12 zaspokaja grubo w ponad 100% zalecaną dawkę dziennego spożycia na te elementy.
Stary 2007-10-27, 09:30   #914
mundziolek
Zadomowienie

GG do mundziolek
Dot.: Silica

ja doszlam do wniosku ze zadne tabletki nie sa w stanie pomoc wlosą....bo niby jak??skleja rozdwojona koncowke??? wypelnia zniszczona strukture wlosa??BAJKI! a jeszcze odnosnie silici to napewno ja jeszcze kupie-ale to wylacznie na paznokcie bo chociaz szybko rosna po niej....
Stary 2007-10-28, 12:54   #915
Paulisiek
Raczkowanie

no ja używam silicy od 8 dni... moje siostry je chwalą więc ja tez probuje
narazie bnie zaowazylam jakis efektow wiekszych... zdaje sie tylko ze wlosy mniej wypadaja ale to mi sie chyba wydaje bo watpie zeby po 8 dniach cos sie zmienilo...
Paulisiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 16:21   #916
nastoletnia
Rozeznanie

Bea-01 dziękuję za odpowiedź
Może wypróbuję jak skończę Skrzypovitę.

Stary 2007-10-28, 17:54   #917
mundziolek
Zadomowienie

GG do mundziolek

Cytat:
Napisane przez Paulisiek Pokaż wiadomość
no ja używam silicy od 8 dni... moje siostry je chwalą więc ja tez probuje
narazie bnie zaowazylam jakis efektow wiekszych... zdaje sie tylko ze wlosy mniej wypadaja ale to mi sie chyba wydaje bo watpie zeby po 8 dniach cos sie zmienilo...
no po 8 dniach to raczej wielkich efktow nie zobaczysz Wszystkie tego typu tapsy trzeba lykac conajmniej 3 miechy żeby jakies efekty byly-słyszalam to nie raz i sama moja p.dermatolog(bardzo dobra zreszta, uratowala mi wloski tfu tfu no ale nie wazne) tak powiedziela i podkreslila CONAJMNIEJ...
Stary 2007-10-31, 13:56   #918
IWoOnA18
Raczkowanie

jak narazie to tylko 6tabletek zuzylam, hmm i jak na razie nie jest zle, nom mozna powiedziec ze jak teraz myje wlosy to mniej wypada mi wlosow no chyba ze sobie wmawiam ale tak serio mi sie zdaje. A i jak sciagam gumke z wlosow to w ogole mi nie wypadaja a wczesniej to masakra. Wiec cos chyba jednak dała zobacze. Skoncze te 20 tabletek najwyzej zakupie co innego
Własnie dodam ze kupilam sobie gazete w ktorej sa poswiecone 4 strony o wlosach..I tam jest podane jakie ampułki sa najlepsze a jakie produkty jak znajde to gazete to napisze wam pozdrawiam
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 15:21   #919
MagicDream
Raczkowanie

Ja na wlosy biore Vitapil polecila mi go lekarka i musze przyznac ze jest dobry

''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 19:04   #920
Adka_
Raczkowanie

a ja zaczelam brac Belisse, zobaczymy co z tego bedzie
Adka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 19:09   #921
mysza_87
Zakorzenienie

GG do mysza_87

Cytat:
Napisane przez Adka_ Pokaż wiadomość
a ja zaczelam brac Belisse, zobaczymy co z tego bedzie
Mojej koleżance po 22 dniach brania belissy wyskoczyło mnóstwo syfów. U mnie po ok. 35 dniach nastąpiła taka sama sytuacja :/
Stary 2007-11-15, 19:42   #922
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Mojej koleżance po 22 dniach brania belissy wyskoczyło mnóstwo syfów. U mnie po ok. 35 dniach nastąpiła taka sama sytuacja :/
A mi nic nie wyskoczyło, a zaczynam już drugie opakowanie.
magrest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 09:34   #923
izia17
Zadomowienie

GG do izia17

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
A mi nic nie wyskoczyło, a zaczynam już drugie opakowanie.
ja jestem w połowie drugiego i jest ok, wszystko w normie ale jak skończę to opakowanie to zostane już przy samym cynku..
izia17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 18:09   #924
emynia
Raczkowanie

No właśnie jestem ciekawa czy któraś z was używa tabletek na włosy DERMEDIC ????
Stary 2007-12-03, 16:46   #925
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Myślę, że to dobry pomysł kupować w mniejszej ilości. Niektóre dziewczyny narzekają, że po preparatach ze skrzypem jest im niedobrze bądź wyskakują im krosty na twarzy. Poza tym prościej jest wydać 5 zł niż od razu 20-25... A w ogóle, to ja po Silice widziałam efekty po 1-2 tygodniach stosowania, tak więc bardzo szybko. W ogóle jak mi wlosy wypadały i zaczynałam brac jakiekolwiek tabletki na powstrzymanie wypadania, to efekty widziałam bardzo szybko.
Ja po Silice nie widziałam niestety żadnych efektów na włosach, brałam ok 1.5 miesiąca, już raczej na paznokciach bo bardzo szybko rosły. Teraz łykam Skrzypovite, ale też raczej nie działają, nawet zaczeły mi się pojawiać małe białe plamki na paznokciach Jak skończę Skrzypovitę, zostało mi chyba na jakieś 10 dni, przerzucę się na Belissę - ma dużo więcej skrzypu niż Skrzypovita. Mam nadzieję, ze coś pomogą.

Finlora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 16:50   #926
karolcia_83
Rozeznanie

Ja od miesiąca łykam vichy inneov.Na razie nie widzę żadnych efektów Są trochę drogie (ja zapłaciłam 84zł), ale koleżanka słyszała o polskim odpowiedniku inneov o wiele tańszym. Słyszałyście może też o tym?
karolcia_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 16:56   #927
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolcia_83 Pokaż wiadomość
Ja od miesiąca łykam vichy inneov.Na razie nie widzę żadnych efektów Są trochę drogie (ja zapłaciłam 84zł), ale koleżanka słyszała o polskim odpowiedniku inneov o wiele tańszym. Słyszałyście może też o tym?
Tez myślałam o inneov, ale jak na razie mnie nie stać, tym bardziej nie wiem czy podziałają...
Zalecają minimum 3-miesięczną kurację, a najlepiej 3-6 miesięcy... więc masa kasy by na to poszła, bez gwarancji, że stan włosó rzeczywiście się poprawi...

Finlora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 19:48   #928
nastoletnia
Rozeznanie

Po dwudziestu dniach brania Skrzypovity, zrezygnowałam z niej, bo jakoś mnie nie przekonały opinie o niej i już dwa tygodnie biorę Silicę. Mam nadzieję, że podziała szczególnie na pazurki ;( Które pielęgnuję, chucham, dmucham a i tak się łamią, rozdwajają

Stary 2007-12-24, 12:59   #929
kas!a
Zakorzenienie

Dziewczyny, może teraz zabłysnę niewiedzą, ale muszę spytać

Od dziś zaczynam brać Belissę. Na opakowaniu pisze, że jedna drażetka dziennie. Ale jak mam ją przyjmować? Połykać, ssać? Przed posiłkiem, po posiłku?

wymiana książek:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 14:21   #930
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może teraz zabłysnę niewiedzą, ale muszę spytać

Od dziś zaczynam brać Belissę. Na opakowaniu pisze, że jedna drażetka dziennie. Ale jak mam ją przyjmować? Połykać, ssać? Przed posiłkiem, po posiłku?
polykac, mysle, ze pora dnia nie ma znaczenia

wszystkie leki najlepiej brac podczas jedzenia i popic woda.

herbata lepiej nie popijac- belissa zawiera zelazo, a garbniki zawarte w herbacie utrudniaja jego wchanianie z tego co pamietam

(ja i tak zawsze popijam herbata)
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
choroby skóry włosy, depilacja owlosienie, odbudowa, paznokcie, renovastin, skóra, suplementy, suplementy diety, szybszy wzrost włosów, uroda, wlosy, włosy, włosy wypadające, wypadające włosy, zdrowie i uroda

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (0 użytkowników i 5 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości