Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-06, 17:18   #1141
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Skończyłam właśnie opakowane Capivit piękne włosy i niestety nie zauważyłam żadnej poprawy, włosy wypadają tak samo jak wypadały i łamią się tak samo jak łamały przed braniem tabletek skuszę się chyba na Belissę może ona coś pomoże...
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 18:16   #1142
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

a ja chyba przetestuje teraz Merz special..


badanie krwi chyba moze wykazac jakies niedobory np zelaza co wpływa na włosy
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 08:00   #1143
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
a ja chyba przetestuje teraz Merz special..


badanie krwi chyba moze wykazac jakies niedobory np zelaza co wpływa na włosy
Mnie właśnie dermatolog skierowała na badanie krwi i wyszedł mi chyba niedobór żelaza bo norma jest od 60-180 a ja mam 61 pewnie to ma wpływ na to, że włosy mam w takim kiepskim stanie i nic im nie pomaga
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 09:01   #1144
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Skończyłam całe opakowanie Skrzypovity i przerzuciłam sie na H-pantoten
Włosy przestały mi wypadać i chyba lepiej wyglądają ale ciężko mi powiedzieć czy to zasługa tabletek stosowałam przy tym inne cuda więc może to bardziej praca zespołowa niż efekt działania jednego produktu.
Ale myślę, że włosy mniej mi sie przetłuszczają właśnie po skrzypovicie - pewno ją jeszcze kupię nie raz - nie przepadam za frytkami na głowie
__________________
Łukaszek Adaś urodził się 26.12.2007
Ma 6 lat i 5 miesięcy i 18 dni

Jagódka Zosia urodziła się 23.09.2010
Ma 3 latka i 8 miesięcy i 21 dni
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 09:12   #1145
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Skończyłam właśnie opakowane Capivit piękne włosy i niestety nie zauważyłam żadnej poprawy, włosy wypadają tak samo jak wypadały i łamią się tak samo jak łamały przed braniem tabletek skuszę się chyba na Belissę może ona coś pomoże...
O ile się nie mylę Capivit to tylko 30 tabletek. Hm, co by nie mówić, trochę mało, aby zobaczyć efekty, szczególnie, że często mówi się o minimum 3 miesiącach suplementacji, by ocenić skuteczność preparatu.

Poza tym na łamanie włosów żadne tabletki nie są w stanie pomóc, gdyż włos poza cebulką jest po prostu martwy i suplementacja nie jest w stanie poprawić jego kondycji. Jedynie włos "produkowany" w trakcie kuracji [czyli po 30 dniach jakiś 1 cm od głowy] ma prawo być lepszej jakości.
Wzmocnienie łamliwych włosów można uzyskać jedynie stosując zewnętrzne preparaty - odżywki, maski, itp., które nie dopuszczą do osłabienia jego struktury.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 09:29   #1146
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja właśnie skończyłam jedno opakowanie tabletek merz special i na pewno ma bardzo dobry wpływ na cerę i paznokcie.. cera się uspokoiła, paznokcie isę mniej łamią.. Co do włosów nie mogę się wypowiedzieć czy zadziałał, bo jak każda (albo większość) emigrantek walczę z wypadaniem włosów w UK i ni ejestem do końca pewna czy wypadanie jest związane z niedoborem witamin czy raczej (i tu się skłaniam) ze zmianą wody, trybu życia albo zmian hormonalnych.
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 22:38   #1147
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

a ja dzis sie wybrała po Merz a kupiłam wyciag ze skrzypu i pokrzywy z witaminami na 3 miesiace
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 15:16   #1148
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Od dłuższego czasu łykam Silicę, włosy nie wypadają mi mocno, ale kiedyś po dłuższym braniu antybiotyków właśnie te kaspułki mi pomogły
Dobry jest też skrzyp polny. Teraz tyle tego jest
A o Merz to nigdy nie słyszałam, muszę poczytać
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 14:46   #1149
Misia0788
Przyczajenie
 
Avatar Misia0788
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Starowa Góra
Wiadomości: 5
GG do Misia0788
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cześć
Mam pytanie ostanio zaczeły mi wypadać włosy w aptece polecono mi merz special ale używam również tabletek solarin max wiecie może czy można je używać razem?

Pozdrawiam
__________________
Misia
Misia0788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 10:09   #1150
iza0001
Raczkowanie
 
Avatar iza0001
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 184
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Mam już pewne doświadczenie ze specyfikami tego rodzaju- brałam: skrzypovitę, merz special i vitapil. Na mnie tzn na moje włosy najlepiej podziałał vitapil- włosy przystały wypadać. po merz specialu nie widziałam większej różnicy, a po skrzypovicie miałam rozstrój żołądka
iza0001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 10:12   #1151
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja do tej pory brałam Silicę, Skrzypovitę, Belissę i Skrzyp polny z witaminami. Zastanawiam się nad Vitapilem... Niech coś wreszcie podziała!

Ile się bierze dziennie Vitapilu - 1 tabletkę czy 2??

Przeczytałam na stronie internetowej, że 1

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2008-07-19 o 07:08 Powód: dopisek
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 09:14   #1152
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja niedługo skończę drugie opakowanie vitapilu. Jestem bardzo zadowolona, włosy nie wypadają już tak mocno.
Dawkowanie to 1 tabletka, także opakowanie za ok. 30 zł wystarcza na 2 m-ce.
Ja muszę zrobić przerwę, bo będzie 4 m-ce na vitapilu.
Myślicie, że mogę w czasie przerwy łykać np. skrzyp? Czy nic nie przyjmować?
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 10:02   #1153
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 113
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja właśnie kończę trzecie opakowanie Capivit Piękne Włosy i jestem bardzo zadowolona z działania tego preparatu.
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 11:46   #1154
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja jestem w polowie drugiego opakowania Merz Special i caly czas bardzo goraco go polecam. Wlosy na nogach rosna mi jak oszalale Paznokcie zawsze rosly szybko, cere mam dosc problematyczna wiec uzywam innych srodkow, zeby jej pomoc. Na pewno jednak moje wlosy rosna szybko. Mierzylam wczoraj roznice, kiedy scielam je w maju mialy (pokrecone) ok. 28 cm, teraz maja (pokrecone) ok. 35cm. Zaczelam wprawdzie stosowac seboradin lotion na przyspieszenie wzrostu, ale dopiero od ponad tygodnia.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 08:12   #1155
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja brałam belisse przez 3 m-ce.. żaadnej rewelacji..
Teraz biore skrzyp+drożdże... I wcierałam ampułki Seboradin.. Włosów wypada mi mniej i czuje ze rosną nowe,bo przy skórze mam dużo takich króciutkich..
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 09:10   #1156
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Oana Pokaż wiadomość
Ja właśnie kończę trzecie opakowanie Capivit Piękne Włosy i jestem bardzo zadowolona z działania tego preparatu.
A czy pojawiały ci się na twarzy jakies niespodzianki po tym Capivicie?? bo ja biorę właśnie drugie opakowanie i znowu mnie wysypało szczególnie na czole
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 16:21   #1157
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

To ja radze przerwać..
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 09:26   #1158
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

moze lepiej bedzie naprawde przerwac i zastapic to innymi tabletkami
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 12:53   #1159
kamakrk
Zadomowienie
 
Avatar kamakrk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 342
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

To może Wy mi napiszecie czy można brać Belisse i pić napar z pokrzywy? A i przez ile czasu można brać bez przerwy skrzyp?
kamakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 13:04   #1160
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kamakrk Pokaż wiadomość
A i przez ile czasu można brać bez przerwy skrzyp?
3 miesiace
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 16:39   #1161
karlayn91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Stosował z was ktoś tabletki Belissa? Podobno są efekty: wzmacniają włosy i paznokcie oraz poprawiają wygląd skóry. jakie są wasze opinie? Planuję sobie kupić te tabletki ...

Zażywała któraś z was żelazo w tabletkach? Przeczytałam w dwóch czy trzech gazetach, że jeżeli ktoś ma niedobór żelaza to włosy stają się cienkie, łamliwe i ulegają przerzedzeniu. Jestem ciekawa czy to prawda. Zamierzam kupić sobie żelazo, bo rzeczywiście okropnie łamią mi się włosy ... co sądzicie?

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-18 o 18:12
karlayn91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 16:51   #1162
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Żelazo-na łamliwe włosy

Karlayn91, zanim założysz nowy wątek przejrzyj chociaż kilka stron listy z topikami albo skorzystaj z wyszukiwarki.
Dodatkowo polecam zapoznanie się z lekturą wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219266 , aby nie było nieporozumień.
Tematy łączę.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 20:03   #1163
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Pojutrze kończy mi się Belissa - brałam prawie 4 miesiące i nie widzę poprawy nawet na paznokciach. Wcześniej była Silica, to ona już była lepsza. Ale nie wiem czy nie spróbować czegoś lepszego Vitapil albo właśnie Merz Special, tylko to o wiele droższe i nie wiem czy się opłaca. Już zaczynam wątpić, że te wszystkie tabletki coś dają :/.
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 22:02   #1164
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Od ponad tygodnia łykam Skrzyp Complex Chelatowy - na razie nie mogę wypowiedzieć się na temat działania, bo zbyt krótko go zażywam, ale mam nadzieję, że będę równie zadowolona jak z Belissy

Skład:
1 tabletka zawiera: ekstrakt ze skrzypu polnego 100 mg, ekstrakt z pokrzywy 10 mg, krzem 5 mg, drożdże 120 mg, wit. E 2,5 mg, Tiamina (wit. B1) 0,35 mg, ryboflawina (wit. B2) 0,40 mg, pirydoksyna (wit. B6) 0,50 mg, wit. B12 0,25 mcg, kwas foliowy 50 mcg, kwas pantotenowy 1,5 mg, niacyna 4,5 mg, biotyna 37,5 mcg, wit. C 15 mg.
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 21:48   #1165
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja jestem w polowie drugiego opakowania Merz Special i caly czas bardzo goraco go polecam. Wlosy na nogach rosna mi jak oszalale .
Niekoniecznie o ten efekt mi chodzi, ale ok.

Dziś zaczęłam merz special, okaże się czy ma zbawienny wpływ na wypadanie włosów. Do tej pory pomagała wyłącznie skrzypovita.

Gdzieś czytałam, że najszybciej efekty kuracji witaminowych widać po cerze, na włosach dopiero po pół roku...
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 17:02   #1166
merryy12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92
inneov gęstosc wlosow- czy dziala?

witam. mam pytanie czy te tabletki napawde przywaracaja gestosc wlosow? chcialabym je sobie kupic ale sa dosc drogie. moze doradzicie cos innego? mam bardzo malo wlosow a w dodatku wypadaja nie wiem co robic pomozcie
merryy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 08:54   #1167
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: inneov gęstosc wlosow- czy dziala?

Cytat:
Napisane przez merryy12 Pokaż wiadomość
witam. mam pytanie czy te tabletki napawde przywaracaja gestosc wlosow? chcialabym je sobie kupic ale sa dosc drogie. moze doradzicie cos innego? mam bardzo malo wlosow a w dodatku wypadaja nie wiem co robic pomozcie
Kilka wersów niżej masz cały wątek o tabletkach do włosów, w którym wizażanki pisały o Inneov.
Wątki łączę.
Na przyszłość przed zadaniem pytania proszę korzystać z wyszukiwarki i nie dublować tematów.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 14:53   #1168
so_elcia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 59
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

kochane wizażanki! ratujcie! kolejny raz borykam się z problemem wypadania włosów- wcześniej skutkował szampon dermena- zużywałam jedno opakowanie i problem praktycznie znikał. zapobiegawczo stosowałam belissę, czy coś podobnego. obecnie od maja koszmarnie wypadają mi włosy, zużyłam dwa opakowania szamponu dermena, żel dermena, wyłykałam całe opakowanie belissy, stosowałam przez jakiś czas szampon+odżywka dove hair control, wcierałam we włosy Waxa i olej rycynowy, jedną kurację radicalu w ampułkach, stosuję raz na jakiś czas mgiełkę radical. na początku lipca stwierdziłam że muszę wybrać się do dermatologa- u mnie w Świdniku nie ma zbyt dobrych lekarzy więc pojechałam do lublina do instytutu, który specjalizuje się w dermatologii. pani dermatolog- zresztą niezbyt miła- sprawdziła "wypadanie" moich włosów i stwierdziła że nie jest tak tragicznie- najwięcej włosów wypada mi oczywiście przy myciu i czesaniu. dostałam jakąś robioną wcierkę- składu niestety nie podam bo nie jestem w stanie rozczytać, i Alpicort do wcierania- n zmianę co dwa dni. poprosiłam o jakieś dobre tabletki to pani doktor poleciła mi merz spezial. i otóż moje drogie- stosuję bardzo regularnie raz jedną, raz drugą wcierkę, łykam 2 razy dziennie merz special i po dwóch miesiącach nie widzę kompletnie poprawy. dodatkowo zmieniłam szampon na ce-ce med przeciw wypadaniu włosów. podczas mycia i czesania wypada mi około 200 włosów nie wspominając już o tych które gubię w ciągu dnia. moje pytanie do Was: czytając wątek zauważyłam że pisałyście o Alpicort E- czy Alpicort i Alpicort E to dwie różne sprawy? czy któraś z Was stosowała to i po jakim czasie zauważyła poprawę? ja zauważyłam jedynie że po wszystkich specyfikach włosy rosną mi szybciej choć nowych specjalnie nie widzę. do dziewczyn z lublina i okolic: czy możecie polecić jakiegoś dobrego i sprawdzonego dermatologa- może być prywatny. i ostatnia moja prośba- wybieram się do ogólnego lekarza po skierowanie na badania- czy poza podstawowymi badaniami mam poprosić o jakieś szczególne ? będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi, bo jestem bliska rozpaczy. pozdrawiam cieputeńko wszystkie wizażanki
so_elcia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 08:56   #1169
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny a można brać jednocześnie Capivit i Humavit Z?
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 09:38   #1170
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Gwynet Paltrow powiedziała w jakimś wywiadzie, że swoje piękne włosy zawdzięcza przyjmowaniu tabletek z witaminami przeznaczonymi dla kobiet w ciąży..Może coś w tym jest..co sądzicie?

Edytowane przez zsrr23
Czas edycji: 2008-10-02 o 14:30
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.