Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-27, 11:51   #1171
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez so_elcia87 Pokaż wiadomość
kochane wizażanki! ratujcie! kolejny raz borykam się z problemem wypadania włosów
[...]
będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi, bo jestem bliska rozpaczy. pozdrawiam cieputeńko wszystkie wizażanki
Zajrzyj na wątek o wypadających włosach.
Na ostatnich kilku stronach toczyła się dyskusja o badaniach krwi w związku z tą przypadłością. I ogólnie, warto go przeczytać i popróbować polecanych tam kosmetyków.
Namiarów na dobrego dermatologa niestety nie mam, ale zapytaj w wątku "Lublin - gdzie kupię", tam Wizażanki będą lepiej zorientowane.

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
Dziewczyny a można brać jednocześnie Capivit i Humavit Z?
Można, a przynajmniej tak twierdzi mama mojego TŻ, która jest lekarzem.

Cytat:
Napisane przez zsrr23 Pokaż wiadomość
Gwynet Paltrow powiedziała w jakimś wywiadzie, że swoje piękne włosy zawdzięcza przyjmowaniu tabletek z witaminami przeznaczonymi dla kobiet w ciąży..Może coś w tym jest..co sądzicie?
Heh, polemizowałabym, czy jej włosy są takie piękne.
Ale z tymi tabletkami to może być częściowo prawda - zawierają zapewne zwiększone dawki witamin i mikroelementów, stąd i ich silniejsze oddziaływanie na organizm.
Warto jednak pamiętać, że, po pierwsze - suplementy amerykańskie mogą znacznie się różnić od tych dostępnych w Polsce. A dwa - nad jej włosami pracuje sztab profesjonalistów, zatem zapewne nie jest to wyłącznie efekt stosowania suplementów.
'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 12:02   #1172
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Heh, polemizowałabym, czy jej włosy są takie piękne.
Ale z tymi tabletkami to może być częściowo prawda - zawierają zapewne zwiększone dawki witamin i mikroelementów, stąd i ich silniejsze oddziaływanie na organizm.
Warto jednak pamiętać, że, po pierwsze - suplementy amerykańskie mogą znacznie się różnić od tych dostępnych w Polsce. A dwa - nad jej włosami pracuje sztab profesjonalistów, zatem zapewne nie jest to wyłącznie efekt stosowania suplementów.
zgadzam sie. amerykanskie suplementy czesto zawieraja "końskie" dawki, pamietam, ze kiedys w tym watku ktos wklejal taka amerykanska "bombe" dla wlosow.

btw: trzeba brac po uwage, ze ciaza bardzo wplywa na stan cery i wlosow, wszystko przez hormony. niektore kobiety nawet bez konskiej dawki suplementow, "cierpia"(ja bym chetnie przyjela to cierpienie) na nadmierny porost wlosow na glowie. wlosy rosna jak szalone i jest ich wiecej niz przed ciaza, nie nadazaja z fryzjerem.

ostatnio rozmawialam z ciezarna kobieta, ktora opowiadala o takich objawach, ma problem z upinaniem ich, bo zrobily sie tak geste(6miesiac ciazy), mowila, ze bierze suplementy, typowe witaminy, ale nie wydaje sie jej, ze to wylacznie ich sprawka.

smiala sie, ze gdy oglada zdjecia za czasow pierwszej ciazy, wyglada jak krol Lew
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 12:58   #1173
Cathas
Wtajemniczenie

GG do Cathas

Hej Ja brałam Belissę przez jakiś czas [wzięłam dokładnie 77 drażetek] i zrobiłam przerwę. Niedługo miną 2 miesiące 'odwyku' - czy mogę już wrócić do brania tych tabletek, czy przerwa powinna być dłuższa?

Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:01   #1174
yes
Zakorzenienie

Cathas- myślę, że możesz z powrotem wrocic do belissy. A widzialas jakies efekty?

tuskawkowawiosna- jak król lew - mi by się przydała taka szopa , od tego rozjasniania i farbowania na blond włosy mi uciekają z głowy

ja się teraz zastanawiam nad vitapilem- wybrałam kiedyś 1,5 opakowania (każde miało po 60 tabletek) i efekty były- włosy mocniejsze, zmniejszyło się wypadanie, ogolnie lepiej wyglądały i rosły- bo mialy postoj jesli chodzi o porost ...
Stary 2008-08-27, 13:01   #1175
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Hej Ja brałam Belissę przez jakiś czas [wzięłam dokładnie 77 drażetek] i zrobiłam przerwę. Niedługo miną 2 miesiące 'odwyku' - czy mogę już wrócić do brania tych tabletek, czy przerwa powinna być dłuższa?
mysle, ze mozesz wrocic, skoro Ci sluzyly

ja koncze 2 opakowanie Skrzypu Max z aminokwasami siarkowymi, wlosy chyba rzeczywiscie po tym szybciej rosna, ale mam wrazenie, ze pogarsza sie cera ale nie jestem pewna czy winowajca jest skrzyp
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:11   #1176
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Nie naśladowałabym specjalnie hollywoodzkich gwiazd - weźmy chocby Hillary Swank, która łyka witaminy w iście zabójczych dawkach - kiedy jej wątroba siądzie, tego nie wiem.

Poza tym same suplementy nie zmienią lichych włosów w lwią grzywę, to tylko jeden ze składników codziennej walki o zdrowe włosy. Gwyneth ma sztab specjalistow, którzy układają jej włosy godzinami, aby wyglądały naturalnie i pięknie.

A o tych końskich dawkach to L_V pisała - chodziło chyba o biotynę, która w USA jest dostępna w takich dawkach, jakich w Polsce nie ma.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:20   #1177
Cathas
Wtajemniczenie

GG do Cathas

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Cathas- myślę, że możesz z powrotem wrocic do belissy. A widzialas jakies efekty?
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
mysle, ze mozesz wrocic, skoro Ci sluzyly
Dzięki, dziewczyny
Efekty - błyszczące włosy, ładna cera, ogólna poprawa stanu skóry i wzmocnienie pazurków. Głównie zależy mi na wit. z grupy B [biorę pigułki anty] i na skrzypie polnym i ten środek spełnia moje wymagania

Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 09:38   #1178
Jagoda1982
Rozeznanie

Polecam Lino complex, lub Lino complex A+E+F. Ziołoleku. jest to zimnotłoczony olej lniany. Koszt niewielki około 12-15zł za 60 szt. bierze sie tego pierwszego 2szt/dzień. Tego drugiego 3szt/dzien. Poprawia kondycję włosów, zmniejsza przesuszenie skóry.
Jagoda1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 19:07   #1179
ekstradyska
Raczkowanie

a myslicie dziewczyny, że Capivit Hydrocontrol nawilzy także skóre na głowie i włosy ?
ekstradyska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 20:57   #1180
'Estelle'

Skórę tak , włosy nie gdyż są one martwe i witaminy z suplementów nie docierają do ich tkanki na długości, jedynie do cebulek.
Stary 2008-08-29, 06:48   #1181
ekstradyska
Raczkowanie

dzieki
w sumie to chyba masz racje, przypomniałam sobie, czytałąm kiedys w shape że włosy są martwe i na nie pomoga tylko maski odżywki, a tabletki pomoga na to , co nam dopiero wyrosci - czyli czy mocny czy cienki włos choćby
zastanawiam sie czy zacząc łykac ten capivit

choć ja to chora jestem (nie bede mówic na co itp) i biore po pierwsze bardzo dużo wapna, a po drugie mam takie witaminy - vitrum - z minerałąmi, one mają bardzo duże stezenia i minerałów i witamin, więc chyba dopóki to łykam to sie wstrzymam
następnie kupie cos dobrego tylko dla włosów

łykałam nie raz skrzypowite czy wyciag ze skrzypu polnego i wydaje mi się że po tym mi szybciej włosy rosły itp
a tak ja łykam okresowo np wapń magnez cynk, witamine a plus e, magnez czy coś , to vigor to cos innego, ale raczej zawsze jakis kompleks witamin
z tym, że mój problem to przed wszystkim suychośc włosów, wypada mi bardzo niewiele i czuje w dotyku, że juz mam pokazne kępki malutkich rosnacych dopiero włosków przy samej głowie.
ekstradyska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 19:46   #1182
iza89
Zakorzenienie

Dziewczyny, poradźcie mi...
Możliwe, że pisałyście o tym, ale jest tyle stron, że nie dam rady tyle na raz przeczytać.
Mam wycieniowane włosy i zamiast końcówki każdego włosa, które po obcięciu muszą przylegać/opadać w dół, to odstają na zewnątrz jakby były po farbowaniu (a nie są).
Co w takim razie mam używać, żeby stan moich włosów się poprawił? (żeby było dobre i skuteczne)
Stary 2008-08-30, 13:29   #1183
Milunia150
Rozeznanie

Mam pytanie, na więkości tych "preparatów" pisze, że jest dla dorosłych..
Nie wiem czy się tego trzymać bo mam dopiero 15 lat..
Chociażby taki HUMAVIT.. jego cena nie jest zbyt wygórowana, odpowiada mi jego opis ale... no właśnie..
Dziewczyny wy napewno wiecie, pomóżcie

Milunia150 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 14:11   #1184
'Estelle'

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poradźcie mi...
Możliwe, że pisałyście o tym, ale jest tyle stron, że nie dam rady tyle na raz przeczytać.
[...]
To tylko 40 stron, na pewno dasz radę, kwestia podejścia i motywacji.
Tutaj nie lubimy lenistwa, a wizażanki nie po to dzieją się radami i przekazują swoją wiedzę, by potem tego nie czytać.
Stary 2008-08-31, 15:37   #1185
so_elcia87
Raczkowanie

Estelle dziękuję za odpowiedź
so_elcia87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 19:32   #1186
zapaałka
Zakorzenienie

Dziewczyny, czy brala ktoras z Was moze MSM Olimpu i zauwazyla po nim przyspieszenie porostu wlosow lub inne pozytywno-wlosowy efekt?
zapaałka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 21:12   #1187
ningio
Raczkowanie

Witam mam probę. Czy znacie może jakieś tabletki na włosy które nie mają potencjal,nie złych składników dla cery trądzikowej. Do tej pory brałam Vitapil i super działa na włosy, ale cerę mam tragiczną i nie chcę jej pogarszać a on ma jod i b12. Jeszcze krzem z tego co wyczytałam tu nie jest wskazany.
Może coś w podobie Vitapilu ale bez tyuch składników. Bo jak patrzę to Silica, bellisa też mają. Capivit ktoś pisał ma skład zły A zalezy mi żeby coś brać na włosy, bo są zniszczone ;( Vitapil działał na nie naprawdę dobrze, ale wolę nie szkodzić cerze.
Proszę o radę
ningio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 17:20   #1188
Milunia150
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Milunia150 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, na więkości tych "preparatów" pisze, że jest dla dorosłych..
Nie wiem czy się tego trzymać bo mam dopiero 15 lat..
Chociażby taki HUMAVIT.. jego cena nie jest zbyt wygórowana, odpowiada mi jego opis ale... no właśnie..
Dziewczyny wy napewno wiecie, pomóżcie

Wie ktoś coś na ten temat?

Dziewczyny nie dajcie umrzeć temu wątkowi..

Milunia150 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 18:39   #1189
Oliwkaaa80
Raczkowanie

Milunia nie wiem czy możesz je brać. Może zapytaj w aptece powinni wiedzieć, albo zapytaj swojego lekarza rodzinnego.
Oliwkaaa80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 11:36   #1190
betig1975
Wtajemniczenie

Brałam przez 4 m-ce vitapil. Teraz robię przerwę. Jak długo powinna ona trwać i czy mogę łykać np. belissę?
betig1975 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 14:46   #1191
zsrr23
Raczkowanie

betig1975 - ja jestem po 3 m-cach brania vitapilu i zastanawiam się nad belissą. Masz może skład z podanymi ilościami poszczególnych składników 1 tabl belissy?
zsrr23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 22:51   #1192
xxxMikixxx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zsrr23 Pokaż wiadomość
betig1975 - ja jestem po 3 m-cach brania vitapilu i zastanawiam się nad belissą. Masz może skład z podanymi ilościami poszczególnych składników 1 tabl belissy?
Skład Belissy:

Wyciąg ze skrzypu polnego 110 mg, ziele skrzypu polnego 110 mg, beta-karoten 0,9 mg, L-cysteina 30 mg, witamina A, premiks witaminowy (witaminy C, E, B 1, B 2, B 6, B 12, PP, biotyna, pantotenian wapnia, kwas foliowy), mikroelementy: cynk, jod i żelazo.

xxxMikixxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 08:42   #1193
betig1975
Wtajemniczenie

Miki - dzięki za skład belissy. Niestety jeszcze nie kupiłam, więc nie mam.
No i nie wiem czy kupować. Może powinnam zrobić przerwę w łykaniu jakichkolwiek suplementów. Nie wiem....
Stary 2008-09-10, 09:40   #1194
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

a ja zaczęłam jakieś 2 tyg. temu brać Capivit- Piękne Włosy.

Sweet_Jelly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 10:57   #1195
zapaałka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Miki - dzięki za skład belissy. Niestety jeszcze nie kupiłam, więc nie mam.
No i nie wiem czy kupować. Może powinnam zrobić przerwę w łykaniu jakichkolwiek suplementów. Nie wiem....
Przy stosowaniu preparatow ze skrzypem nalezy po 3 miesiacach kuracji zrobic przerwe
zapaałka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 11:08   #1196
betig1975
Wtajemniczenie

O tym słyszałam. Ale ja brałam vitapil, a teraz zastanawiam się nad belissą. Tylko nie wiem, czy powinnam zrobić przerwę po 4 m-cach na vitapilu.
Stary 2008-09-10, 11:08   #1197
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Przy stosowaniu preparatow ze skrzypem nalezy po 3 miesiacach kuracji zrobic przerwe
A jak Capivit -piękne włosy nie jest ziołowy tylko ma witaminki: biotynę, kwas pantotenowy, Tiaminę, Ryboflawinę, Wit.B6 i B12, niacynę , Kwas foliowy oraz kwas askorbinowy... to mogę go stosować bez przerwy dłużej???

Stary 2008-09-10, 22:11   #1198
fascinata
Raczkowanie

Mam problem z włosami ... zaczeły mi niemiłosiernie wypadac

Kupilam dziś Belissę i zamówilam w aptece ampułki do wcierania Seboradin.

Jutro kupię sobie jeszcze szampon Klorane -wzmacniający.

Mam nadzieje,ze poprawi się stan moich włosów
Stary 2008-09-11, 12:39   #1199
'Estelle'

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
A jak Capivit -piękne włosy nie jest ziołowy tylko ma witaminki: biotynę, kwas pantotenowy, Tiaminę, Ryboflawinę, Wit.B6 i B12, niacynę , Kwas foliowy oraz kwas askorbinowy... to mogę go stosować bez przerwy dłużej???
W sumie warto przy każdej suplementacji co jakiś czas robić przerwy, aby organizm sobie "odpoczął".
Stary 2008-09-11, 17:48   #1200
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
W sumie warto przy każdej suplementacji co jakiś czas robić przerwy, aby organizm sobie "odpoczął".
Dziękuję za radę

Odpowiedz

Tagi
choroby skóry włosy, depilacja owlosienie, odbudowa, paznokcie, renovastin, skóra, suplementy, suplementy diety, szybszy wzrost włosów, uroda, wlosy, włosy, włosy wypadające, wypadające włosy, zdrowie i uroda

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości