Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-05, 15:29   #1231
yes
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja od wczoraj łykam vitapil. (kupiłam opakowanie 60 tabletek, czyli kuracja dwumiesięczna)

kiedyś też go brałam i z tego co pamiętam to mi się włoski poprawiły i szybciej rosły
Stary 2008-11-08, 11:44   #1232
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Czy można brać Dromin razem ze Silica?
Kiedyś jak brałam Dromin dermatolog kazała mi kupić silice i nie brać już Humavitu ale nie wiem czy ze względu na jej widzi mi się czy nie mozna łączyć tych tabletek?

Ja kiedyś brałam droższe i efekty były zadowalające

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2008-11-08 o 11:48
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:45   #1233
odada
Rozeznanie

Dziewczyny, a co powiecie na tabletki Maxivit Dla Niej ? wklejam skład i może ktoś znający się wypowie

Skład: Pojedyncza tabletka zawiera:
Witaminy:
Beta-karoten 400 ug
Witamina C (kwas askorbinowy) 60 mg (*100%)
Niacyna (witamina PP) 21 mg (*117%)
Witamina E (tokoferol) 9 mg (*90%)
Kwas pantotenowy (witamina B5) 6 mg (*100%)
Witamina B6 (pirydoksyna) 2 mg (*100%)
Tiamina (witamina B1) 1,9 mg (*136%)
Ryboflawina (witamina B2) 1,8 mg (*113%)
Kwas foliowy (folacyna) 290 ug (*145%)
Biotyna (witamina H) 0,15mg (*100%)
Witamina D3 (cholekalcyferol) 5 ug (*100%)
Witamina B12 (cyjanokobalamina, kobalamina) 3 ug (*300%)
Składniki mineralne:
Żelazo (fumaran żelazawy) 18 mg (*129%)
Cynk (siarczan cynku) 13 mg (*87%)
Wapń (węglan wapnia) 100 mg (*12,5%)
Magnez (tlenek magnezu) 40 mg (*13,3%)
Mangan (siarczan manganu) 3 mg
Miedź (glukonian miedziowy) 2000ug
Molibden (molibdenian sodu) 200ug
Jod (Fucus vesiculosus) 150ug (*100%)
Selen (selenin sodu) 50ug
Żeń-szeń
Standaryzowany wyciąg z korzeniabiałego żeń-szenia koreańskiego (Panax Ginseng C.A. Meyer) 50 mg
odada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:51   #1234
tulipanna.
Zakorzenienie

Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
nie wiem jak wy ale ja stwierdzam po braniu niemal wszystkich dostępnych witaminek i preparatów że na cerę nie pomaga nic(na tworzenie się pryszczy zaskórników).Fakt efekt jakiś jest ale raczej znikomy.a brałam już humavit,skrzypowitę, dromin,lewitan,merz special,revalid,i inne których nazw nie pamiętam.aktualnie biorę bratka w tabletkch(jakieś 2 miesiące),cynk,capivit hydrocontrol, witaminę b complex i a+e.spektakularnych efektów nie widzę.ale może to tylko ja;]
Zależy co się ma na myśli chcąc spektakularnych efektów. Wiadomo, że skóra, która musi być oczyszczana, odpowiednio nawilżana nie przemieni się w photoshop po zjdedzeniu kilku opakowań suplementów. Szczerze powiedziawszy ja jakąś tam różnicę biorąc Merz Special zauważyłam - wcinałam przez 6 miesięcy. Jednak żaden suplement nie pomógł mi tak, jak picie drożdży.
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 12:50   #1235
ananonda191
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co powiecie na tabletki Maxivit Dla Niej ? wklejam skład i może ktoś znający się wypowie

Skład: Pojedyncza tabletka zawiera:
Witaminy:
Beta-karoten 400 ug
Witamina C (kwas askorbinowy) 60 mg (*100%)
Niacyna (witamina PP) 21 mg (*117%)
Witamina E (tokoferol) 9 mg (*90%)
Kwas pantotenowy (witamina B5) 6 mg (*100%)
Witamina B6 (pirydoksyna) 2 mg (*100%)
Tiamina (witamina B1) 1,9 mg (*136%)
Ryboflawina (witamina B2) 1,8 mg (*113%)
Kwas foliowy (folacyna) 290 ug (*145%)
Biotyna (witamina H) 0,15mg (*100%)
Witamina D3 (cholekalcyferol) 5 ug (*100%)
Witamina B12 (cyjanokobalamina, kobalamina) 3 ug (*300%)
Składniki mineralne:
Żelazo (fumaran żelazawy) 18 mg (*129%)
Cynk (siarczan cynku) 13 mg (*87%)
Wapń (węglan wapnia) 100 mg (*12,5%)
Magnez (tlenek magnezu) 40 mg (*13,3%)
Mangan (siarczan manganu) 3 mg
Miedź (glukonian miedziowy) 2000ug
Molibden (molibdenian sodu) 200ug
Jod (Fucus vesiculosus) 150ug (*100%)
Selen (selenin sodu) 50ug
Żeń-szeń
Standaryzowany wyciąg z korzeniabiałego żeń-szenia koreańskiego (Panax Ginseng C.A. Meyer) 50 mg

Ojej Tylko ile takie cudo kosztuje? I ile ma tabletek w opakowaniu??

Ja aktualnie biorę skrzypowitę, zostało mi jeszcze jakieś 2 tygodnie kuracji. I tak zastanawiam się nad belissą, bo zawiera o wiele więcej skrzypu, no i witaminek też ma pokaźniejszą ilość... Ale dużo osób skarży się na pryszcze i zaskórniki występujące po takich preparatach. Wprawdzie po skrzypowicie nie miałam problemu... Ale od jakiego konkretnie składniku mogą się one pojawiać? :|

No i jaki preparat okazał się dla Was najskuteczniejszy? Belissa, silica (nad tą też myślę, tylko, że nie ma skrzypu... Może to ta duża zawartość skrzypu w belissie powoduje takie problemy skórne...? Ale z drugiej strony na pewno większa zawartość skrzypu bardziej wzmocni włosy i paznokcie... Hmm... Coś kosztem czegoś.) skrzypowita, czy może jeszcze jakiś inny?
ananonda191 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 14:26   #1236
odada
Rozeznanie

Maxivit kosztuje ok 35zł za 100szt. wiec ponad 3 miesiące kuracji. Zastanawiam się czy warto kupić, większość dawek jest wyższa od tych zawartych w np. Merz Special, ale nie zawiera skrzypu ani wit. A. No i taki mam dylemat co tu kopić
Stary 2008-11-09, 16:40   #1237
ananonda191
Zadomowienie

no ja też nie bardzo wiem... :/ belissa też ma piękny składzik, no i skrzypu dużo i wit. A.
Stary 2008-11-10, 14:47   #1238
Anja92
Wtajemniczenie

GG do Anja92

Kupiłam dzisiaj Maxivit i mam nadzieję że się na nim nie zawiodę . Napiszę o efektach, ale to ozywiście jeszcze nie dziś

Anja92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 15:30   #1239
ananonda191
Zadomowienie

a ja kupiłam belissę, mam nadzieję, że duża zawartość skrzypu pomoże
Stary 2008-11-11, 12:46   #1240
Carrie85
Raczkowanie

GG do Carrie85

cześć dziewczyny) Na początku września zauważyłam, ze strasznie wypadają mi włoski, prawie garściami!!!!!
Brałam na początku tabletki z algami morskimi-nie pamiętam nazwy..., a teraz przerzuciłam się na mocniejsza dawke skrzypu polnego. juz wloski mniej mi wypadają

Pozdrawiam!
Carrie85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 12:48   #1241
ananonda191
Zadomowienie

ale co teraz bierzesz? masz na myśli belissę?
Stary 2008-11-11, 15:11   #1242
Carrie85
Raczkowanie

GG do Carrie85

Kupilam cos takiego jak BIO GARDEN, z tego ze czesto podrozuje po Polsce, to wiem, ze nie jest wszedzie dostepny. ale mozna chyba zamowic w aptece.
Juz mam polowe opakowania i zastanawiam sie nad belissa...
Carrie85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 10:20   #1243
karolcia_83
Rozeznanie

Odada, a czy betakaroten to nie witamina A? Tak mi się coś wydaje
karolcia_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 11:33   #1244
odada
Rozeznanie

Karolcia fakt głupek ze mnie

Zastanawiam się jeszcze nad Vita min plus dla kobiet Olimpu, napisali ze składniki są w postaci chelatowej, czyli chyba korzystniej. Wklejam skład jednej kapsułki:

Witaminy:
A - 800 µg,
D3 - 5 µg,
E - 10 µg,
C - 60 mg,
B1 - 1,4 mg,
B2 - 1,6 mg,
Niacyna - 18 mg,
B6 - 2 mg,
Folacyna - 200 µg,
B12 - 1 µg,
biotyna - 150 µg,
kwas pantotenowy - 6 mg,
ekstrakt izoflawonów sojowych 4 mg,
ekstrakt zeszenia Dong Quai 50mg,
ekstrakt skrzypu polnego 50mg,
ekstrakt pieprzu czarnego 1mg
Minerały:
magnez - 150 mg,
wapń - 70 mg,
potas - 40 mg,
cynk - 10 mg,
żelazo - 1 mg,
mangan - 1 mg,
miedź - 150 µg,
jod - 150 µg,
chrom - 50 µg,
selen - 30 µg,
molibden - 25 µg

Teraz już całkiem nie wiem co kupić..

Edytowane przez odada
Czas edycji: 2008-11-12 o 11:35
Stary 2008-11-12, 11:47   #1245
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie

Cytat:
Maxivit kosztuje ok 35zł za 100szt. wiec ponad 3 miesiące kuracji. Zastanawiam się czy warto kupić, większość dawek jest wyższa od tych zawartych w np. Merz Special, ale nie zawiera skrzypu ani wit. A. No i taki mam dylemat co tu kopić

Biore Maxivit w okresie jesienno-zimowym
uzywam serii dla kobiet
TZ uzywa dla mezczyzn ( ma roznie z systematycznoscia ;-) )

co zauwazylam:
ogolna poprawe stanu skory, to na pewno
ma ladny koloryt i nie mam porannych obrzekow pod oczami ( nie wiem, ktora witamina jest za to odpowiedzialna )
Co do wplywu na wlosy, nie mam pojecia, a moze raczej nie widze spektakularnych efektow dzialania akurat Maxivitu
w tym samym czasie ( po konsultacji z mila pania w aptece ) zazywam takze Belisse lub Skrzypovite ( wymiennie )

Tej jesieni jeszcze nie chorowalam, nie przyplatala mi sie zadna infekcja, nawet katar.
A zawsze mialam z tym problemy, co wplywalo tez poniekad na moje wlosy, matowe i bylejakie po tych wszystkich kuracjach leczniczych.
Zuzywam jeden listek ( wewnatrz sa cztery ) pozniej tydzien przerwy
i siegam nastepny
( tak poradzila mi Apteczna Pani )

Nasturcja-Pospolita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 19:56   #1246
godiva
Przyczajenie

Hej Dziewczyny!

Znalazłam w tym wątku wiele cennych informacji. Widzę, że wiele z Was ma ten sam problem, co ja. Ostatnio znów borykam się z nadmiernym wypadaniem włosów. Już zakupiłam Belissę, która kiedyś mi pomogła. Natomiast chciałabym Was prosić o radę i zapytać, czy można w aptece zakupić jakieś preparaty witaminowe do bezpośredniego stosowania na skórę głowy? Kiedyś coś takiego zapisał mi dermatolog, ale nie mogę sobie przypomnieć, co to dokładnie było... Czy są jakieś dostępne bez recepty specjalne mieszanki np. przygotowywane przez farmaceutę? Będę wdzięczna za pomoc
godiva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 11:12   #1247
OlgaN
Przyczajenie

Ja kiedyś już łykałam Belisse nie było żadnego efektu, następnie zaczełam łykąc zwykły skrzyp i niestety byłam zmuszona do przerwania kuracji bo po wzięciu tableki miewałam starszne wymioty i cały czas odbijało mi się plastikiem co nie było przyjemne, tarz mam Vitapil co prawda łykam go 2 dzień ale nie ma mdłości i plastiku nie czuje :P
OlgaN jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 12:06   #1248
yes
Zakorzenienie

ja tez łykam vitapil, juz od 4 listopada. To moje ulubione tabletki tego typu , poniewaz po nich moje wlosy poprawily się i zaczęly szybciej rosnąć
Stary 2008-11-15, 13:42   #1249
OlgaN
Przyczajenie

Ciesze się, że piszesz takiego pozywtywa o tych tabletkach to podnosi mnie na duchu!!
Stary 2008-11-15, 14:01   #1250
yes
Zakorzenienie

Tylko pamietaj ze na efekty trzeba czekac conajmniej 2 miesiące.
Stary 2008-11-15, 14:38   #1251
OlgaN
Przyczajenie

Tak pamiętam A swoją drogą to szkoda, że efektów nie widać po 2 dniach!!:P
Stary 2008-11-17, 19:24   #1252
sylvia k
Przyczajenie

hej.a moze ktoras z was zazywala OENOBIOL ANTI CHUTE sa to tabletki przeciw wypadaniu wlosow i stymuluja ich wzrost.
sylvia k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 10:30   #1253
odada
Rozeznanie

Postanowiłam "wykończyć" opakowanie Vitapilu, którego wcześniej nie mogłam łykać ze względu na problemu z żołądkiem. Nie mam problemów (jak narazie) z wypadaniem włosów, chodziło mi bardziej o przyspieszenie ich wzrostu. Zostało mi jeszcze mniej niż połowa opakowania 60szt. no i niestety przyspieszenia wzrostu nie zauważyłam.
Jednak chyba muszę powiedzieć, że pomimo okresu jesiennego nie zauważyłam również zwiększonego wypadania włosów, co zdarza się prawie każdemu. Za to brwi i rzęsy rosną mi jak szalone. Z rzęs jestem zadowolona, ale z rozrośniętych brwi już nie bardzo Czyli jednak ten Vitapil "coś tam" działa Możliwe, że zakupię go jeszcze w przyszłości. Jak narazie rozpoczęłam branie MSM Forte Olimpu 2x1kaps., a gdy tylko skończę Vitapil zakupię Vita min plus dla kobiet też Olimpu
Stary 2008-11-18, 18:06   #1254
Finlora
Zakorzenienie

Zaczęłam Vitapil - oczywiście o działaniu nic nie mogę jeszcze powiedzieć, tylko nie podoba mi się, że mają taki strasznie chemiczny posmak, normalnie ze szpitalem mi się kojarzy

Finlora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 08:40   #1255
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Ja sie przezarlam przez 3 opakowania Vitapilu i ...NIC. Doslownie Nic. Przydałoby sie bo kłaki mi wyłażą garściami. Jadłam też Skrzyp Olimpu ale działał tylko na paznokcie Teraz zaczne Humavit i mam nadzieje ze cos zdziała,

Nat

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 09:34   #1256
odada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Ja sie przezarlam przez 3 opakowania Vitapilu i ...NIC. Doslownie Nic. Przydałoby sie bo kłaki mi wyłażą garściami. Jadłam też Skrzyp Olimpu ale działał tylko na paznokcie Teraz zaczne Humavit i mam nadzieje ze cos zdziała,

Nat

A próbowałaś może MSM'u Forte Olimpu? W tamtym roku jesienią bardzo mi pomógł na wypadanie właśnie, bo niczym nie mogłam go zahamować, codziennie dywan na podłodze z włosów miałam Humavitu używałam jednak bez efektów, ale to pewnie dlatego, bo nie jadłam tylu tabletek dziennie ile powinno się łykać, a to ze względu na problemy z żołądkiem jakie miewam od czasu do czasu.
Stary 2008-11-19, 10:23   #1257
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Cytat:
A próbowałaś może MSM'u Forte Olimpu?

Nie znam tego. Dzieki - poszukam!

Nat

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 12:25   #1258
Relyah
Raczkowanie

Belissa jest ok ale jak mi się skończy kolejne opakowanie.. (50 tabletek) to wracam do Skrzyp+Bratek
Wydawało mi się, że po nim mam mocniejsze paznokcie niż przy kuracji z belissą.. no i ten bratek jest, którego obecnie muszę łykać osobno (detox skóry), bo belissa go nie zawiera

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2008-11-20 o 12:32
Relyah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 15:56   #1259
blackgirl7
Przyczajenie

Najlepsze tabletki na poprawienie kondycji włosów.

Co radzicie? Ja rozważam zakup Belissy lub Revalidu.

Edytowane przez blackgirl7
Czas edycji: 2008-11-20 o 15:57 Powód: dopisek.
blackgirl7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 16:28   #1260
szugarbejb
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze tabletki na poprawienie kondycji włosów.

Cytat:
Napisane przez blackgirl7 Pokaż wiadomość
Co radzicie? Ja rozważam zakup Belissy lub Revalidu.

Sądzimy, że jest już wątek na ten temat i należało chociaż luknąć na pierwszą stronę forum, że sie wspomnę o wyszukiwarce. Nie śmieć.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
choroby skóry włosy, depilacja owlosienie, odbudowa, paznokcie, renovastin, skóra, suplementy, suplementy diety, szybszy wzrost włosów, uroda, wlosy, włosy, włosy wypadające, wypadające włosy, zdrowie i uroda

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 6 (0 użytkowników i 6 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości