Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-30, 18:46   #1321
belluci2
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Włosy wypadają mi nadal ale i rosną...po innych suplementach nie widziałam takiej reakcji dlatego uważam że inneov jest najlepszy ale ważne żeby przyjmować go więcej niż 3 miesiące
w takim razie muszę spróbować. Dziękuje za odpowiedź

zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy

Edytowane przez belluci2
Czas edycji: 2009-01-31 o 14:32
belluci2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:42   #1322
strzyga77
Raczkowanie

Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

szczerze przeczytałam dużo na temat suplementów, zauważyłam, że wypadanie wypadaniu nie równe, bo skoro komuś wypada 15 włosów i wpada w panikę to przesada ....czasem czytałam że dziewczynom wypadało 5 włosów podczas mycia i już zajadały się tabletkami płacząc na wątkach , że wypadają im teraz 3 włosy i tablety nie podziałały....Mnie wypadało 300 więc próbowałam znaleźć złoty środek i ludziom, którzy faktycznie mają problem polecam inneov. Jednak gdy wypada Ci mniej niż 10 włosów to przesada żeby kupować tak drogi środek
strzyga77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 14:32   #1323
belluci2
Rozeznanie

mi wypadaja w ilosci około 40 dziennie czasem wiecej od prawie roku
oczywiscie dermatolodzy mówia ze mam ich naprawde duzo i bagatelizuja problem
Inneov kupie na pewno-juz dawno sie przymierzam

Stary 2009-01-31, 15:00   #1324
strzyga77
Raczkowanie

Dermatolodzy to wróżki w większości przypadków, sami nie wiedzą co mówią...
Nie oczekuj po inneov cudów może poprostu wypadać Ci o 5 włosów mniej, i nie odczujesz poprawy. Znam osoby, które wg nie odczuły działania tego suplementu ale rozumiem Cię ja tez próbowałam wszystkiego
Stary 2009-01-31, 21:02   #1325
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Belissa?capivit? Jaki suplement najlepszy?

Hej dziewczyny! Jakie waszym zdaniem sa najlepsze "witaminy" na skóre, paznokcie no i najważniejsze- wlosy.? Ja przymierzam sie do zakupu Belissy ale nie wiem czy to dobry wybór.doradźcie!
Aniaaa PlayMate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 21:12   #1326
kurczak31
Raczkowanie

Dot.: Belissa?capivit? Jaki suplement najlepszy?

Tu ---> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76551 znajdziesz wszystko na temat takich preparatów. Wystarczy poczytać
Stary 2009-01-31, 23:45   #1327
belluci2
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jakie waszym zdaniem sa najlepsze "witaminy" na skóre, paznokcie no i najważniejsze- wlosy.? Ja przymierzam sie do zakupu Belissy ale nie wiem czy to dobry wybór.doradźcie!
belissa jak dla mnie była kiepska
najbogatszy skład ma vita-femin
vitapil z tej samej firmy tez jest swietny
ja przymierzam sie do inneov ale on dziala tylko na włosy

Stary 2009-02-01, 11:02   #1328
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie

Belluci2 dzięki, a słyszałam że inneov jest faktycznie skuteczny ale na wypadanie wlosów, u mnie w aptekach kosztuje w granicach 70 zł! Jest drogi ale owszem skuteczny- moja kolezanka bierze 2 miesiace i włosy nie leca jej juz garściami. Ja jednak chce zeby włosy szybciej mi rosly ale są zdrowe, w sumie cienkie ale zdrowiutkie. Rosna baaardzo wolno max.1cm na miesiąc, biore od tygodnia olejek rycynowy jak narazie jest swietny bo wloski mi lśnią ale nie wiem jak je odżywić od wewnątrz.

Kurczak dzięki za radę ale tam rozpisują się głownie na temat wypadających włosów u kobiet w ciąży a ja nie jestem ani w ciaży i nie mam wypadających włosów no cóż...ale dzięki za odp.
P.s ładniutki masz cytat!

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-02-01 o 12:37 Powód: Post pod postem, proszę korzystać z funkcji edycji.
Stary 2009-02-01, 16:50   #1329
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Belluci2 dzięki, a słyszałam że inneov jest faktycznie skuteczny ale na wypadanie wlosów, u mnie w aptekach kosztuje w granicach 70 zł! Jest drogi ale owszem skuteczny- moja kolezanka bierze 2 miesiace i włosy nie leca jej juz garściami. Ja jednak chce zeby włosy szybciej mi rosly ale są zdrowe, w sumie cienkie ale zdrowiutkie. Rosna baaardzo wolno max.1cm na miesiąc, biore od tygodnia olejek rycynowy jak narazie jest swietny bo wloski mi lśnią ale nie wiem jak je odżywić od wewnątrz.

Kurczak dzięki za radę ale tam rozpisują się głownie na temat wypadających włosów u kobiet w ciąży a ja nie jestem ani w ciaży i nie mam wypadających włosów no cóż...ale dzięki za odp.
P.s ładniutki masz cytat!
przeciez Inneov= np. tabletka musujaca z tauryna+salfazin+zielona herbata pare kubkow dziennie

miesieczna kuracja ledwo 10zl przekroczy, ale jezeli chcecie placic 70zl za opakowanie inneov, wasza sprawa
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 09:55   #1330
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie

nie wiedziałam że inneov to jakieś tabletki musujące...ja słyszałam tylko o tych za 70 zł. jako suplemencie a jest jakiś inny inneov o jakim myśle?
Stary 2009-02-02, 10:02   #1331
mOna01
Zakorzenienie

Cytat:
nie wiedziałam że inneov to jakieś tabletki musujące...ja słyszałam tylko o tych za 70 zł. jako suplemencie a jest jakiś inny inneov o jakim myśle?
Chodzi o to że zamiast kupować drogi Inneov możesz sama za 1/7 ceny brać te same składniki

mOna01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 15:18   #1332
serduszkoiz
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
przeciez Inneov= np. tabletka musujaca z tauryna+salfazin+zielona herbata pare kubkow dziennie

miesieczna kuracja ledwo 10zl przekroczy, ale jezeli chcecie placic 70zl za opakowanie inneov, wasza sprawa
alez ty jestes niezla w te klocki

zastanawiam sie czy NISIM tez mozna skompletowac w taki sposob?

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 15:37   #1333
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
alez ty jestes niezla w te klocki

zastanawiam sie czy NISIM tez mozna skompletowac w taki sposob?
to nie moj pomysl, dziewczyny z innego forum baaaaaaaardzo dawno temu analizowaly sklad Inneov i doszly do wniosku, ze nie warto przeplacac, skoro mozna miec taki efekt, za mniejsze pieniadze.

moim zdaniem lepiej inwestowac w preparaty z aminokwasami siarkowy, ekstraktami roslinnymi, ktore sa trudnodostepne.

a co do Nisim: o swoim zamienniku pisalam w watku o przyspieszaniu porostu
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2009-02-02, 15:46   #1334
serduszkoiz
Zadomowienie

Cytat:

Cytat:
to nie moj pomysl, dziewczyny z innego forum baaaaaaaardzo dawno temu analizowaly sklad Inneov i doszly do wniosku, ze nie warto przeplacac, skoro mozna miec taki efekt, za mniejsze pieniadze.

moim zdaniem lepiej inwestowac w preparaty z aminokwasami siarkowy, ekstraktami roslinnymi, ktore sa trudnodostepne.

a co do Nisim: o swoim zamienniku pisalam w watku o przyspieszaniu porostu
postaram sie znalesc, kurcze a jak ja to moglam przeoczyc od 3 miesiacy nie pracuje i wizaz to moja rozrywka i odstresowacz ....

dzieki

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:08   #1335
Mary_Q
Zakorzenienie

wiedzie co lekarz poradzil mi revalid,moja kuzynka tez brala i mowila,ze jest dobry
zrobilam zapas kupilam 2x 90 kapsulek i 2x20ml toniku jednakze sie okazalo,ze mnie jak i moja mame (jestesmy alergiczkami i atopowcami) uczula!;( moja mame bardzo silnie mi myslalam,ze od czegos innego wyszlo...a jednak to revalid mnie uczulil prawdopodobnie uczyla nas jakis flawon ;/ czy znacie moze rownie skuteczny preparat co revalid?slyszalam,ze calkiem niezly jest merz special

wiecie co juz mi nawet tak nie wypadaja wlosy ja juz je poprostu stracilam w wiekszej czesci i cos nie chca odrastac...zostalam taka lysawa ;/ z przeswitami ;/ chcialabym cos po czym moje wlosy znowu urusna i beda takie same jak przed tym jak zazely mi tak okropnie wypadac ;(

czy naprawde nie ma zadnego wiarygonego srodka (niech nawet bedzie drogi! ) ktory spowoduje odrost wlosow??

jakies zabieg czy cos?
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 20:36   #1336
Vahina
Raczkowanie

Moje witaminki;

1.Preparat z wiesolka.
2.Witamina H (2.5 mg)
3.Hair,nails,skin formula (wyciag ze skrzypu polnego,aloesu)

Chyba skusze sie na ten vitapil.

Mam zamiar takze przyjmowac witaminy dla kobiet w ciazy,zobaczymy jakie beda skutki tej terapii.

Wcieram takze lotion z nafty firmy Nephera w skore wlosow.
Vahina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 21:01   #1337
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
wiedzie co lekarz poradzil mi revalid,moja kuzynka tez brala i mowila,ze jest dobry
zrobilam zapas kupilam 2x 90 kapsulek i 2x20ml toniku jednakze sie okazalo,ze mnie jak i moja mame (jestesmy alergiczkami i atopowcami) uczula!;( moja mame bardzo silnie mi myslalam,ze od czegos innego wyszlo...a jednak to revalid mnie uczulil prawdopodobnie uczyla nas jakis flawon ;/ czy znacie moze rownie skuteczny preparat co revalid?slyszalam,ze calkiem niezly jest merz special

wiecie co juz mi nawet tak nie wypadaja wlosy ja juz je poprostu stracilam w wiekszej czesci i cos nie chca odrastac...zostalam taka lysawa ;/ z przeswitami ;/ chcialabym cos po czym moje wlosy znowu urusna i beda takie same jak przed tym jak zazely mi tak okropnie wypadac ;(

czy naprawde nie ma zadnego wiarygonego srodka (niech nawet bedzie drogi! ) ktory spowoduje odrost wlosow??

jakies zabieg czy cos?
Z doświadczenia mogę Ci polecić Vitapil i picie pokrzywy

Mojej mamie już strasznie długo wypadały i nie chciały odrastać, miesiąc temu zaczęła brać Vitapil i pić pokrzywę, do tego myła włosy Dermeną i już dużo mniej wypadają.

Myślę, że Vitapil nie powinien uczulić, sama jestem alergiczką i nie uczula mnie, ale co do pokrzywy to nie wiem Trzeba sprawdzić na sobie, akurat mnie ani mamy nie uczula.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 07:14   #1338
Mary_Q
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Z doświadczenia mogę Ci polecić Vitapil i picie pokrzywy

Mojej mamie już strasznie długo wypadały i nie chciały odrastać, miesiąc temu zaczęła brać Vitapil i pić pokrzywę, do tego myła włosy Dermeną i już dużo mniej wypadają.

Myślę, że Vitapil nie powinien uczulić, sama jestem alergiczką i nie uczula mnie, ale co do pokrzywy to nie wiem Trzeba sprawdzić na sobie, akurat mnie ani mamy nie uczula.
dziekuje wypadac to w sumie juz nie wypadaja,ale zostalam z taki "przeswitem" pilam pokrzywe jakis czas i co do wlosow efektu nie zauwazylam moze musze jej wiecej pic i poczekac dlluugo na efekt...
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 07:52   #1339
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

najwięcej pozytywnych opinii jest chyba na temat vitapilu więc dziś zakupię i wypróbuję

(fajnie by było gdyby na początku tego wątku lub w nowym zrobić taką ściągę, wypisać najczęściej podawane/wymieniane tu suplementy i podać ich skład-byłoby to bardzo pomocne, jeśli ktoś się czuje na siłach )

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 08:59   #1340
Kinga_20
Zakorzenienie

Cytat:
Pisałam o Belissie stronę wcześniej.

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 10:50   #1341
Ayshaa
Rozeznanie

hej dziewczyny!

mam pytanie odnośnie tabletek Ha Pantoten.
biorę je już 3 miesiące, dzisiaj skończyło mi się opakowanie.
jak zaczynalam brać to wszędzie czytałam, że takie kuracje na włosy powinny ok. 3 miesiące trwać,
wcześniej włosy bardzo mi wypadały, a teraz widzę znaczną poprawę ich kondycji i nie wypadają już

czy mogę już więc przerwać kurację? bo skoro brałam je 3 miesiące i widzę poprawę znaczną, to nie wiem czy je dalej brać, bo każde tabletki przecież jakoś wpływają na wątrobe, żołądek itp.
boję się tylko, że jak przestanę je brać to włosy znowu zaczną wypadać
Stary 2009-02-03, 10:56   #1342
CarmelaSoprano
Zakorzenienie

Ayshaa wszystkie szukamy preparatów, ktore daja widoczne efekty, jeli ty trafilas na odpowiedni dla siebie to powinnas sie cieszyc, ja bym na twoim miejscu brala dalej.

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 10:57   #1343
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie

Hey Mona01 !! niezła jesteś kombinatorka. dzienks, tylko gdzie zaopatrzyć się w takie składniki??

Kinga_20 !! jestem tu nowa a wy tyle naprodukowałyście, że trochę czasu trzeba poświęcić aby to wszystko przeczytać

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-02-03 o 11:01 Powód: post pod postem, korzystaj z epcji edytowania i multicytowania
Stary 2009-02-03, 11:56   #1344
zapaałka
Zakorzenienie

Po 3 miesiecznej kuracji preparatami ze skrzypem/pokrzywa powinno sie zrobic przerwe Moze odstaw tabletki na miesiac i po tym czasie ponownie do nich wroc?

Cytat:
Hey Mona01 !! niezła jesteś kombinatorka. dzienks, tylko gdzie zaopatrzyć się w takie składniki??
Skladniki nie sa takie trudne do zdobycia
Tauryne, Salfazin i zielona herbate dostaniesz w kazdej aptece

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2009-02-03 o 11:58
zapaałka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 16:49   #1345
belluci2
Rozeznanie

Cytat:

witam!
Prosze napisz jaka to tabletka, bo nigdzie nie znalazłam "tabletka musujaca z tauryna" pozdrawiam

Stary 2009-02-06, 17:38   #1346
strzyga77
Raczkowanie

Też się zastanawiałam czy nie kupić wszystkich składników, które ma w sobie inneov ale czy nie sądzicie, że mogą być powiązane jakoś chemicznie tj jakieś specjalne wiązania cząsteczek....w tabletkach i zażywanie ich osobno nic nie da. Czy jest może ktoś komu wypadały włosy i po tej chałupniczej kuracji miał efekty
Stary 2009-02-06, 18:07   #1347
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
witam!
Prosze napisz jaka to tabletka, bo nigdzie nie znalazłam "tabletka musujaca z tauryna" pozdrawiam
porcje tauryny, wieksza niz kapsulka inneov dostarczaja typowe napoje energetyzujace, mozna tez kupic takie w formie tabletek do rozpuszczania w wodzie np. Tiger http://www.magazynhandlowiec.pl/pl/p..._musujace.html

w tych tabletkach jest takze inozytol, substancja obecna miedzy innymi w Vitapilu

ja teraz mam tabletki musujace z Biedronki, kosztuja niecale 4zl za 20sztuk

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Też się zastanawiałam czy nie kupić wszystkich składników, które ma w sobie inneov ale czy nie sądzicie, że mogą być powiązane jakoś chemicznie tj jakieś specjalne wiązania cząsteczek....w tabletkach i zażywanie ich osobno nic nie da. Czy jest może ktoś komu wypadały włosy i po tej chałupniczej kuracji miał efekty
nie bede sie upierac, ze w 100% zadzialaja podobnie, ale nie wydaje mi sie, skoro substancje czynne sa identyczne

wezcie tez pod uwage efekt placebo, wiekszosc osob jak wydaje gruba kase na tabletki na urode, wierzy, ze jednak zadzialaja, sa warte swej ceny.

predzej kupilabym Quinoral, moim zdaniem bardziej wart swej ceny, jezeli chodzi o skladniki

jakis czas temu pisalam posta, ale cos sie zepsulo i nie mialam juz czasu pisac od nowa.

ja teraz wcinam Kelp i kielki z domowej uprawy(na wlosy glownie lucerna, pszenica i rzodkiewka), do tego Salfazin i drozdze piwne ze skrzypem i pokrzywa.

kto o Kelpie nie slyszal, to prosze poszukac w google wspaniala sprawa, siostrze bardzo zahamowal kiedys wypadanie

mi bardziej zalezy na szybkim poroscie, bo moje nie wypadaja jakos znaczaco
mikroREKLAMA

Stary 2009-02-06, 19:14   #1348
eelmirka
Zadomowienie

a ja właśnie zaczęłam brać Skrzypowitę ktoś się przyłącza??
eelmirka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 10:50   #1349
Anula123
Zakorzenienie

GG do Anula123

Cytat:
ja teraz wcinam Kelp i kielki z domowej uprawy(na wlosy glownie lucerna, pszenica i rzodkiewka), do tego Salfazin i drozdze piwne ze skrzypem i pokrzywa.
Ja właśnie zamierzam kupić kelp i drożdże z magnezem i B6 (chociaż na porost to lepsze by były pewnie te ze skrzypem i pokrzywą?) . Salfazin łykam teraz razem z Silicą.

Edytowane przez Anula123
Czas edycji: 2009-02-08 o 14:41 Powód: mały błąd
Anula123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 13:26   #1350
belluci2
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zamierzam kupić kelp i drożdże z magnezem i B6 (chociaż na porost to lepsze by były pewnie te ze skrzypem i pokrzywą?) . Salfazin łykam teraz razem z Silcą.
I pomaga Ci salfazin?
pozdrawiam

Odpowiedz

Tagi
choroby skóry włosy, depilacja owlosienie, odbudowa, paznokcie, renovastin, skóra, suplementy, suplementy diety, szybszy wzrost włosów, uroda, wlosy, włosy, włosy wypadające, wypadające włosy, zdrowie i uroda

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości