Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-05, 16:01   #1651
eloania
Zadomowienie

Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez evelinarav Pokaż wiadomość
taaaaak?a gdzie sie tak slyszy?.......
hehe nio mnie tez zdziwilas;p
Stary 2009-09-05, 17:37   #1652
Gosia19011983
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny, nie straszcie z tą belissą, ja właśnie dziś ją zakupiłam i mam nadzieję, ze mi pomoże.
- ostatnie podcięcie włosów 10 październik 2011 rok.
- obecna długość to włosy do ramion.
CEL: WŁOSY DO ŁOPATEK LUB DŁUŻSZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 13:34   #1653
eifersucht
Zadomowienie

Dziewczyny łyka któraś z Was Humavit skrzyp i pokrzywa? Ile tabletek dziennie bierzecie? Na starym opakowaniu pisało, żeby brać 3 razy dziennie po 2-4 tabletki, czyli maksymalnie można było wziąć 12. A na nowym opakowaniu ( z napisem ulepszona formuła, chociaż zmian w składzie się nie doszukałam ) pisze żeby brać 2 razy dziennie po 2 tabletki. Cena się nie zmieniła, więc nie chce mi się wierzyć, że teraz ten preparat jest 3 razy mocniejszy

eifersucht jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 13:47   #1654
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
Dziewczyny łyka któraś z Was Humavit skrzyp i pokrzywa? Ile tabletek dziennie bierzecie? Na starym opakowaniu pisało, żeby brać 3 razy dziennie po 2-4 tabletki, czyli maksymalnie można było wziąć 12. A na nowym opakowaniu ( z napisem ulepszona formuła, chociaż zmian w składzie się nie doszukałam ) pisze żeby brać 2 razy dziennie po 2 tabletki. Cena się nie zmieniła, więc nie chce mi się wierzyć, że teraz ten preparat jest 3 razy mocniejszy
Ja mam biorę tak jak jest napisane czyli 4 dziennie, a to nie jest tak ze kiedyś w tych 12 była taka sama zawartość wszystkiego jak teraz w 4?
Stary 2009-09-06, 14:10   #1655
eifersucht
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ja mam biorę tak jak jest napisane czyli 4 dziennie, a to nie jest tak ze kiedyś w tych 12 była taka sama zawartość wszystkiego jak teraz w 4?
No właśnie chyba nie bo na tych starych pisze, że 1 tabletka zawiera 0,30g drożdży, a na tych nowych, że dzienna porcja ( 4 tabletki ) zawiera 1,1g drożdży. Czyli poprzednio w 12 tabletkach tych drożdży było 3,6g. To oczywiście maksymalna porcja, ale nawet ta minimalna ( 6 tabletek ) zawierała tych drożdży więcej, niż to co teraz zalecają. Co do pokrzywy i skrzypu to niestety na starym opakowaniu nie ma info. Dziwi mnie taka zmiana zalecanego dawkowania

eifersucht jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 16:42   #1656
edytka8787
Rozeznanie

O ja tez musze kupic Humavit A wczesniej mialam dromin , a teraz mam Lewitan , a szukalam wlasnie czegos razem ze skrzpem i pokrzywa i znalazlam A lewitanu biore codzien 5tabletek
Stary 2009-09-06, 16:46   #1657
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
No właśnie chyba nie bo na tych starych pisze, że 1 tabletka zawiera 0,30g drożdży, a na tych nowych, że dzienna porcja ( 4 tabletki ) zawiera 1,1g drożdży. Czyli poprzednio w 12 tabletkach tych drożdży było 3,6g. To oczywiście maksymalna porcja, ale nawet ta minimalna ( 6 tabletek ) zawierała tych drożdży więcej, niż to co teraz zalecają. Co do pokrzywy i skrzypu to niestety na starym opakowaniu nie ma info. Dziwi mnie taka zmiana zalecanego dawkowania
No to dziwne... u nie na opakowaniu dokąłdnie jest napisane ze ta ilość "wykazuje efekt fizjologiczny", wiec nie wiem, może jakieś badania zrobili i wyszło ze może być mniejsza ilość zeby działało?? hmm nie wiem, w każdym razie wynika z tego ze możnaby brać wiecej...
Stary 2009-09-06, 17:10   #1658
Samoa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Ja właśnie odstawiam Belissę, bo zauważyłam u siebie lekki wąsik.
bez jaj, przeciez to sa witaminy

Cytat:
Napisane przez Karo1983 Pokaż wiadomość
O Bellisie wokolo dużo się słyszy poniewaz przestała się sprzedawać i niczym cudownym nie zaskakuje. Merz Special prawda troszkę kosztuje ja zapłaciłam 39zł za miesięczną kurację więc jeszcze da się przeżyć. Dam znać jesli zauwarzę efekty.
a Ty kto - analityk rynku suplementów? Właśnie mam wrażenie, że Belissa się bardzo dobrze sprzedaje, bo ma konkurencyjną cenę chociażby w stosunku do Capivitu. Jestem po dwóch opakowaniach Belissy i na pewno mam mocne paznokcie. Wcześniej brałam Capivit Piękne włosy, jakieś 3-4 opakowania a jeszcze wczesniej Vitapil, Szkrzypovitę i Silice, wszystko to zamiennie, nic mi nigdy nie wyrastało na twarzy Myślę, że te wszystkie specyfiki działają podobnie a i tak wygląd zależy głównie od sposobu odżywiania.
Stary 2009-09-11, 14:19   #1659
Patiirafaello
Raczkowanie

GG do Patiirafaello

Odstawiłam Megafyt i kupiłam Merz Spezial zamiast Vitapilu, a to dlatego, ze była i jest super promocja w Gdańsku tak jak normalnie Merz Spezial kosztował w aptece prawie 50 zł to teraz jest za 35. Chyba kupie go wiecej.
Patiirafaello jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 18:55   #1660
Anulenka
Zakorzenienie

Czy ktoś z Was zażywał może ten preparat (Hair Okey): http://www.hairokey.pl/hair_okey.php

Poleciła mi go Pani dermatolog, którą pytałam o coś "dobrego na włosy". W necie też znalazłam o nim kilka pochlebnych opini, tylko zastanawia mnie to co jest napisane na stronie tego preparatu, że "pomaga w walce z przetłuszczającymi się włosami". Ja przetłuszczających się włosów nie mam, a nawet wręcz przeciwnie. Nie chciałalabym, żeby te tabletki przesuszyły mi skórę głowy
Zależy mi jedynie na skutecznym wzmocnieniu włosów, które często męczę prostownicą
Anulenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 21:50   #1661
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
bez jaj, przeciez to sa witaminy

a Ty kto - analityk rynku suplementów? Właśnie mam wrażenie, że Belissa się bardzo dobrze sprzedaje, bo ma konkurencyjną cenę chociażby w stosunku do Capivitu. Jestem po dwóch opakowaniach Belissy i na pewno mam mocne paznokcie. Wcześniej brałam Capivit Piękne włosy, jakieś 3-4 opakowania a jeszcze wczesniej Vitapil, Szkrzypovitę i Silice, wszystko to zamiennie, nic mi nigdy nie wyrastało na twarzy Myślę, że te wszystkie specyfiki działają podobnie a i tak wygląd zależy głównie od sposobu odżywiania.

Ależ to jest całkowicie możliwe, w końcu takie tabletki wpływają na WSZYSTKIE włosy, niestety nie ma inteligentnych tabletek, które wpływałyby na włosy tylko na głowie
Same witaminy by czegoś takiego nie zrobiły (ale ich nadmiar mimo wszystko jest bardzo niebezpieczny), ale Belissa zawiera dodatkowo skrzyp i chyba L-cysteinę, ale pewności nie mam.

Ja od prawie dwóch tygodni biorę Bio-Urodę. Zaczęłam brać bardziej ze względu na cerę, bo nie zależy mi na zagęszczeniu włosów ani mi nie wypadają. Ale będę je obserwować i zamelduję, jeśli zobaczę wzmożony porost albo baby hair

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:17   #1662
_vixen_
Zakorzenienie

Chyba nikt nie pisał o tych tabletkach: Bio Active La Karnita kupione w Rossmanie, ze skrzypem, bratkiem, cynkiem i l-cysteiną. Bierze się po dwie tabletki dziennie, ale czy pomagają, to nie wiem, bo jeszcze nawet całej paczki nie zjadłam.

Czy opłaca się brać samą biotynę, taką w granatowej paczce ze Zdrovitu, do ssania?
_vixen_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 13:44   #1663
asiulka123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Chyba nikt nie pisał o tych tabletkach: Bio Active La Karnita kupione w Rossmanie, ze skrzypem, bratkiem, cynkiem i l-cysteiną. Bierze się po dwie tabletki dziennie, ale czy pomagają, to nie wiem, bo jeszcze nawet całej paczki nie zjadłam.
ja słyszałam o herbatkach La Karnita o tabletkach jeszcze nie.

Ja piję herbatkę Fitea Beauty i muszę powiedzieć, że bardzo mi po niej urosły włosy

asiulka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 13:50   #1664
evelinarav
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to evelinarav

wam tez po belissie tak wlosy wypadaja?niedlugo wszystkie rury pozapycham
evelinarav jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 14:27   #1665
anulinka2009
Wtajemniczenie

GG do anulinka2009

asiulka123, jak smakuje ta herbatka?? znośna??
Skoro ma takie działanie, to chyba się skuszę, najwyżej zabiję kiepski smak odrobinką cytryny.
Pozdrawiam
anulinka2009 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 14:37   #1666
_vixen_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
ja słyszałam o herbatkach La Karnita o tabletkach jeszcze nie.
Zgadza się, herbatki też są.
A ta Fitea Beauty to gdzie do nabycia? W spożywczakach czy w aptekach?
Stary 2009-09-20, 16:21   #1667
asiulka123
Zakorzenienie

Ja herbatkę Fitea Beauty nabyłam w Społem, niestety czuję, że to będzie ostatnia moja herbatka, gdyż codziennie chodzę do sklepu i nie widzę, żeby dowozili herbatki z tej serii Zrobiłam mały zapas, ale się kończy.Będę musiała poszukać innej, prawdopodobnie sięgnę po Receptury Natury. A Fitea Beauty jest dla mnie bardzo smaczna

Stary 2009-09-20, 18:10   #1668
anulinka2009
Wtajemniczenie

GG do anulinka2009

Herbatkę już mam.
Nawet nie planowałam na dzisiaj żadnych zakupów, a tu przez przypadek wylądowałam w Carrefourze i była.
Ile pijesz dziennie?? Na opakowaniu jest napisane, że do 4 torebek na dobę.

Edytowane przez anulinka2009
Czas edycji: 2009-09-20 o 20:07
Stary 2009-09-20, 18:15   #1669
asiulka123
Zakorzenienie

ja piję 2

Stary 2009-09-20, 19:55   #1670
_vixen_
Zakorzenienie

To chyba zakupię, jak gdzieś zobaczę. Ale 4 dziennie to przesada, chyba non stop bym latała sikać.
Stary 2009-09-20, 20:56   #1671
dagusia85
Raczkowanie

a czy któraś z Was brała tabletki Inneov?? na wypadające włosy?? słyszałam, że dobre, ale drogie, więc pytam
dagusia85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 21:31   #1672
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
Napisane przez dagusia85 Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was brała tabletki Inneov?? na wypadające włosy?? słyszałam, że dobre, ale drogie, więc pytam
Przeszukaj wątek pod kątem tego hasła [jest taka opcja w górnym menu], znajdziesz posty, które Cię interesują

'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 12:34   #1673
spioch7
BAN stały

Mam pytanie do os ktore stosuja/stosowaly Revalid Czy te kapsulki zatrzymuja wypadanie wlosow tylko i wylacznie czy tak ze poprost nowych wloskow?Od pol roku zmagam sie z wypadaniem wlosow wraz z cebulkami bralam belisse, skrzyp polny(w tabletkach i jako herbate) oraz kompleks witamin oczywiscie nie wszystko na raz ale po 6 mies wlosy przezedzily sie i to bardzo;/ nie dawno zauwazylam nasilenie przetluszczenia skory glowy. Dzis bylam u dermatolog przepisala mi wlasnie Revalid szampon na lojotok i wcieerki.Tylko nie wiem czy jest sens brania tych kapsulek jesli tylko zatrzymaja wypadanie i beda rosly jak szalone bo takie dlugie kepy wlosoww nie sa ladne;/
spioch7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:34   #1674
anulinka2009
Wtajemniczenie

GG do anulinka2009

Asiulka123, herbatka Fitea Beauty jest dostępna w Makro ( przynajmniej w Bielsku ) i to w bardzo dobrej cenie - 5,01 zł za opakowanie ( po 3 szt. pakowana ), w Carrefourze płaciłam prawie 7 zł za pudełko.
Herbatka faktycznie smaczna i już czekam z utęsknieniem na jej działanie.
Pozdrawiam
Stary 2009-09-24, 16:18   #1675
asiulka123
Zakorzenienie

Do Makro mam daleko, Carrefour też nie po drodze, ale już bliżej niż Makro Pojadę do Carrefour a jak nie znajdę czasu to kupię jednak herbatkę "Receptury Natury"

Stary 2009-09-29, 00:06   #1676
jeannique
Raczkowanie

Witam mam pytanie do dziewczyn, ktore brały inneov.
Naczytałam sie wiele pochlebnych opinii i zdecydowałam sie zainwestowac w moje kudelki. Biore od 5 dni i wczoraj i dzis przy myciu zauwazylam niepokojaco duzo wlosow - niestety nie na glowie tylko splywajacych do odpływu i całe garscie po przejechaniu po nich reka - znaczenie wiecej niz wypadało dotąd.
Znajoma mi mowila ze jak brala inneov to tez tak bylo na poczatku, ze to co mialo wypasc wypadalo szybciej a pozniej juz rosly i zauwazyla znaczna poprawe. Ale to tylko jedna opinia.
Czy Wy tez tak mialyscie? Przestraszylam sie troche, nie wiem czy brac to dalej i przeczekac jeszcze pare dni czy odstawić żebym całkiem nie wyłysiała...??
jeannique jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 05:46   #1677
anulinka2009
Wtajemniczenie

GG do anulinka2009

jeannique, myślę, że nie powinnaś przerywać rozpoczętej kuracji. Pamiętaj, że słabe włosy i tak muszą wypaść. Wiem, że taka ilość jest stresująca - sama to przechodzę ( wczoraj wieczorem nałożyłam olejek sesa - już wtedy sporo włosów wypadło, a dzisiaj przy myciu to naprawdę był prawdziwy wysyp). W przypadku walki z wypadaniem liczy się czas - każda kuracja trwa minimum 3 miesiące, chociaż u mnie potrwa to chyba dłużej, jak widzę. Ważne jest, aby wyrastały nowe włosy w miejsce tych , które wypadły. Być może w Twoim wypadku nowe włosy już zaczęły wypychać stare, stąd to nasilone wypadanie.
Wiesz, jakie są przyczyny Twojego wypadania?? Robiłaś badania krwi np??
Pozdrawiam i życzę wytrwałości - sobie również, bo czasami już tracę nadzieję
Stary 2009-09-29, 09:33   #1678
zania
Troll Killer

Ja biore od jakiegos tygodnia, moze poltora Bio Silica firmy Olimp. Po 3 dniach jakbym zauwazyla mniej wlosow w sitku w wannie po umyciu, byla 1 partia, a nie jak zawsze 2 chociaz zastanawiam sie czy aby sobie przypadkiem tego nie wmowilam, bo teraz tez zdarza mi sie wyciagnac 2 partie
Moze po prostu wtedy obeszlam sie z nimi jak z jajkiem, delikatnie.
Jednak mimo wszystko jakas minimalna roznice juz widze, sa bardziej blyszczacei z kazdnym myciem mniej ich wylazi przy splukiwaniu.
Zobaczymy jaki bedzie efekt, jak skoncze kuracje. Na poczatek kupilam opakowan na 3 m-ce. A wybralam akurat Bio Silice, bo miala moim zdaniem najlepszy sklad i najwieksze dawki skladnikow, ktore mnie interesowaly. No i cena nie jest wysoka.
Stary 2009-09-29, 20:23   #1679
jeannique
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
jeannique, myślę, że nie powinnaś przerywać rozpoczętej kuracji. Pamiętaj, że słabe włosy i tak muszą wypaść. Wiem, że taka ilość jest stresująca - sama to przechodzę ( wczoraj wieczorem nałożyłam olejek sesa - już wtedy sporo włosów wypadło, a dzisiaj przy myciu to naprawdę był prawdziwy wysyp). W przypadku walki z wypadaniem liczy się czas - każda kuracja trwa minimum 3 miesiące, chociaż u mnie potrwa to chyba dłużej, jak widzę. Ważne jest, aby wyrastały nowe włosy w miejsce tych , które wypadły. Być może w Twoim wypadku nowe włosy już zaczęły wypychać stare, stąd to nasilone wypadanie.
Wiesz, jakie są przyczyny Twojego wypadania?? Robiłaś badania krwi np??
Pozdrawiam i życzę wytrwałości - sobie również, bo czasami już tracę nadzieję

anulinka2009 dziekuję za szybka odpowiedz Badania krwi mam ok i włosy nie wypadały mi tragicznie żeby doprowadzać do płaczu - po prostu odziedziczyłam geny na cienkie, rzadkie i przylepione do głowy kłaczki a marze o gestej lwiej grzywie Mam nadzieje ze to rzeczywiscie przyspieszone pozbywanie sie słabych włosow na rzecz nowych (grubych i mocnych ) Wiem że natychmiast nie uzyskam wymarzonego efektu.. ale kto by nie chciał Więc przygotowałam sie psychicznie ( i finansowo tez ale... ) na 6miesięczna kurację : inneov + ampułki l'oreal + pare innych rzeczy na szczescie mniej pustoszacych kieszeń.
jeannique jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 20:37   #1680
_vixen_
Zakorzenienie

Ja dzisiaj zaczęłam brać Belissę. W sumie tanio wychodzi, 50 tabletek za jakieś 16 zł. Brałam Capivit Piękne włosy jedno opakowanie, potem tabletki La Karnita też jedno no i teraz Belissa.
Jak na razie cudów nie ma, zresztą u mnie wypadanie nasilone jest odstawieniem pigułek antykoncepcyjnych. Chociaż mam włosy cienkie i mało, to jeszcze wypadają :/ Biednemu zawsze wiatr w oczy
Odpowiedz

Tagi
choroby skóry włosy, depilacja owlosienie, odbudowa, paznokcie, renovastin, skóra, suplementy, suplementy diety, szybszy wzrost włosów, uroda, wlosy, włosy, włosy wypadające, wypadające włosy, zdrowie i uroda

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości