Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-21, 13:40   #1861
silver_shine
Przyczajenie

Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

no ja osobiście polecam ten suplement! wiadomo drogo wychodzi, ale już tyle rożnych innych tabeletek próbowałam i jak na razie najbardziej jestem zadowolona właśnie z tego po 2. miesiącach efekty są zadawalające, zobaczymy co będzie dalej

INNEOV też stosowałam i u mnie nawet po 3. miesiącach nei było efektów :P
jeśli chodzi o BIO SILICE OLIMPU, to stosowalam ją pół roku a efekty były marne. włosy rosły szybko(nawet za szybko) i wcale nie były mocne, wręcz przeciwnie łamały się :/ paznokcie też kiepskie jak na taki okres stosowania, a skóra pod sam koniec znacznie mi się pogorszyła.

co do BELISSY to też stosowałam ok pół roku. takio wychodzi, ale strasznie mi popsuła cerę :/ (nie wiem czemu), długo musiłam potem doprowadzać ją do stanu użytkowania

dlatego zachwalam EXPERTA WŁOSY
ale jak wiadomo każdy indywidualnie powinien dobierać suple ;P

pozdrawiam i nadal czekam na opinie innych co do EXPERTA
silver_shine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 13:59   #1862
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Oryginalny, to prawda, ale też dość bogaty Nie zdziwiłabym się, gdyby poprawił wygląd cery. Tylko rzeczywiście dość drogo wychodzi... Ale i tak chyba taniej niż np. Inneov, a skład moim zdaniem fajniejszy. Jakbym miała nadmiar pieniędzy, to pewnie bym wypróbowała
Skład ma rewelacyjny!! Porównałam ze składem H-Pantotenu i naprawdę rewelacja. Witaminy w dużo większych dawkach. Szkoda, że taki drogi...

biegam
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 14:04   #1863
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez silver_shine Pokaż wiadomość
no ja osobiście polecam ten suplement! wiadomo drogo wychodzi, ale już tyle rożnych innych tabeletek próbowałam i jak na razie najbardziej jestem zadowolona właśnie z tego po 2. miesiącach efekty są zadawalające, zobaczymy co będzie dalej

INNEOV też stosowałam i u mnie nawet po 3. miesiącach nei było efektów :P
jeśli chodzi o BIO SILICE OLIMPU, to stosowalam ją pół roku a efekty były marne. włosy rosły szybko(nawet za szybko) i wcale nie były mocne, wręcz przeciwnie łamały się :/ paznokcie też kiepskie jak na taki okres stosowania, a skóra pod sam koniec znacznie mi się pogorszyła.

co do BELISSY to też stosowałam ok pół roku. takio wychodzi, ale strasznie mi popsuła cerę :/ (nie wiem czemu), długo musiłam potem doprowadzać ją do stanu użytkowania

dlatego zachwalam EXPERTA WŁOSY
ale jak wiadomo każdy indywidualnie powinien dobierać suple ;P

pozdrawiam i nadal czekam na opinie innych co do EXPERTA
To prawda Ja teraz biorę Salfazin i mi w zupełności wystarcza Po Belissie nie miałam efektów, ale nie stosowałam dłużej niż miesiąc, tak samo było ze Skrzypowitą, może gdybym dłużej stosowała, to widziałabym różnicę.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Skład ma rewelacyjny!! Porównałam ze składem H-Pantotenu i naprawdę rewelacja. Witaminy w dużo większych dawkach. Szkoda, że taki drogi...
Ale też z drugiej strony jeśli ktoś chce brać preparaty multiwitaminowe, to nie musi, bo te jedne tabletki w zupełności wystarczą.
Pewnie też dałoby się stworzyć tańszą wersję, tak jak z Inneovem, ale tutaj by już dużo więcej zachodu było Więc jak ktoś ma kasę, to pewnie warto kupić
silver_shine, możesz napisać o tych tabletkach w wątku o wypadających włosach

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 10:21   #1864
gavasha
Przyczajenie

Ja własnie przechodzę załamanie nerwowe. Byłam ostatio u fryzjerki i chyba gorzej juz mnie ściąć nie mogła. Miłam loki do połowy pleców, a ta "miła pani" z tyłu scięła je do łopatek z przodu do ramion i wgl tak jakoś krzywo. Wygladam okropnie! Kiedy zobaczyłam się w lusterku to myślałam, że ją zabiję.
Znacie może jakieś sposoby na pobudzenie cebulek do pracy, żeby troszke szybciej odrosły?
(Myślałam o tym by zacząć stosować Seboren, ale podobno nie można go używać w lato. Czy ktoś go juz uzywał? A może macie jakieś sprawdzone tabletki? POMOCY! ja tego nie wytrzymam)
gavasha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 10:35   #1865
strzyga30
Raczkowanie

Mnie włosy rosną kosmicznie po żelu "Dermena"
strzyga30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 10:21   #1866
zielonazaba
Przyczajenie

Dot.: Re: jakie witaminy moga poprawic kondycje wlosow? Do Basi i Uli :)

mi tam wystarczy sama biotyna firmy zdrowit opakowanie nie drogie bo nie całe 10zl a po miesiącu stosowania zauważyłam wyraźne rezultaty w kondycji włosów ale również działa dobrze na skóre i paznokcie. Właściwie w moim przypadku najwięcej skorzystały na tym paznokcie bo nigdy nie były tak twarde jak teraz po 3 miesiacach stosowania biotyny
zielonazaba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 19:08   #1867
Paulettka
Raczkowanie

GG do Paulettka

Czy można stosować jednocześnie biotynę ze Zdrowitu i Vitapil ? W jego składzie nie zauważyłam wit.H, ale mimo wszystko wolę się dopytać
Oraz po ilu tygodniach przyjmowania biotyny zauważalne są jakiekolwiek efekty ?

Edytowane przez Paulettka
Czas edycji: 2010-05-16 o 08:38
Paulettka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 08:30   #1868
Just_yna01
Przyczajenie

Question Hair Okey. << Tabletki>>

Czy zażywała któraś z Was tabletki Hair Okey? Skuteczne są? Jakie efekty dają? Szczególnie chodzi mi o przetłuszczające się włosy.
Kupić czy nie?

Pomagaj. Bo warto.
Just_yna01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 13:56   #1869
Paulettka
Raczkowanie

GG do Paulettka
Dot.: Hair Okey. << Tabletki>>

Cytat:
Napisane przez Just_yna01 Pokaż wiadomość
Czy zażywała któraś z Was tabletki Hair Okey? Skuteczne są? Jakie efekty dają? Szczególnie chodzi mi o przetłuszczające się włosy.
Kupić czy nie?
Czytałam recenzje tych tabletek w pewnej aptece internetowej i opinie dot. wolniejszego przetłuszczania się włosów były pozytywne
Paulettka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 16:39   #1870
soremi
Raczkowanie

GG do soremi
Dot.: Hair Okey. << Tabletki>>

Ja polecam revalid, włosy skóra i paznokcie solgaru, biotyna i femiferal( jak ktoś ma niedobory żelaza)
Może tak przy okazji, zna ktoś jakieś tanie apteki w Krakowie gdzie można złapać tanisze suplementy ? Ja polecam w okolicy Wieczystej na ulicy Niedużej, revalid tańszy 10 zł niż na necie, biotyna o 3zł a femiferal o 9zł. Przydałaby się jakaś z tańszym solgarem ;P
soremi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:47   #1871
leki
Raczkowanie

czy ktos uzywał
Skrzyp Naturkaps Witaminy i Minerały, kapsułki, 48 szt

uwazam ze ma ciekawy
skład
suchy wyciąg za skrzypu 100,0 mg, niacyna 6,0 mg, witamina E 3,0 mg, pantotenian wapnia 2,0 mg, witamina B6 0,65 mg, ryboflawina (witamina B2) 0,5 mg, tiamina (witamina B1) 0,45 mg, witamina A 75 mcg, biotyna 50 mcg, metionina 100,0 mg, cystyna 50,0 mg, glukonian cynku 20,91 mg (eqv. 3 mg Zn), PABA ( kwas p-aminobenzoesowy) 20,0 mg, fumaran żelaza 6,084 mg (eqv. 2 mg Fe).
leki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:18   #1872
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez leki Pokaż wiadomość
czy ktos uzywał
Skrzyp Naturkaps Witaminy i Minerały, kapsułki, 48 szt

uwazam ze ma ciekawy
skład
suchy wyciąg za skrzypu 100,0 mg, niacyna 6,0 mg, witamina E 3,0 mg, pantotenian wapnia 2,0 mg, witamina B6 0,65 mg, ryboflawina (witamina B2) 0,5 mg, tiamina (witamina B1) 0,45 mg, witamina A 75 mcg, biotyna 50 mcg, metionina 100,0 mg, cystyna 50,0 mg, glukonian cynku 20,91 mg (eqv. 3 mg Zn), PABA ( kwas p-aminobenzoesowy) 20,0 mg, fumaran żelaza 6,084 mg (eqv. 2 mg Fe).
Co prawda nie używałam, ale skład ma bardzo fajny. Myślę, że można zaryzykować, a nawet warto

Stary 2010-06-24, 22:37   #1873
leki
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Co prawda nie używałam, ale skład ma bardzo fajny. Myślę, że można zaryzykować, a nawet warto
ta metionina i cysteina w duzej ilosci zacheca
podobnie ma revalid
a jest duzo drozszy
Stary 2010-06-25, 16:51   #1874
patrysienka
Zadomowienie

Jest ktoś kto jest zadowolony z Belissy?
Zażywam 4 miesiąc, efektów brak...
patrysienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 14:30   #1875
tyneczka
Wtajemniczenie

GG do tyneczka

Ja używam Belissy 1.5 miesiąca, efektów również brak, więc skusiłam się na ten Skrzyp Naturkapsu. Cena mniej więcej ta sama, a tu przynajmniej jest napisane, że zaleca się stosować w przypadku nadmiernego wypadania włosów, a nie jak na opakowaniu Belissy - wzmacnia włosy. Pokładam kolejne nadzieje w super cud suplemencie, który to chyba jak każdy suplement jest tylko naciąganiem na pieniądze...

tyneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 18:45   #1876
leki
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Ja używam Belissy 1.5 miesiąca, efektów również brak, więc skusiłam się na ten Skrzyp Naturkapsu. Cena mniej więcej ta sama, a tu przynajmniej jest napisane, że zaleca się stosować w przypadku nadmiernego wypadania włosów, a nie jak na opakowaniu Belissy - wzmacnia włosy. Pokładam kolejne nadzieje w super cud suplemencie, który to chyba jak każdy suplement jest tylko naciąganiem na pieniądze...
ja tez z belissy nie byłam zadowolona. te naturkaps maja fajny skład...zobaczymy
Stary 2010-07-01, 09:21   #1877
undeadlily
Raczkowanie

ja jestem zadowolona z Belissy, za to opiewany na różnych forach Vitapil sprawił, że włosy mi wychodzą garściami. całe szczęście, że wzięłam małe opakowanie na spróbowanie.
a skład Naturkapsu brzmi bardzo obiecująco. niby nie powinno się ciągle zmieniać suplementów, ale wciąż szukam ideału.
Stary 2010-07-02, 11:16   #1878
Amiria
Raczkowanie

łykam Belisse ale szału nie ma

Za to planuje ponowny zakup Onozis i Oenobiol przeciw wypadaniu.
2 lata temu stosowałam ( w połączeniu z ampułkami, wcierkami, i intensywnym odżywianiem maskami) i jeszcze żelazo musujące.
efekty po 3 miesiącach ich stosowania były niesamowite.klask i: Ale trudno mi ocenić jak by działały same bez tych wszystkich dodatkowych zabiegów.

Pamiętam ze wtedy odnotowałam rekordowa prędkość rośnięcia włosów.Teraz zamawiam i zobaczę czy znów tak dobrze się spiszą.

Edytowane przez Amiria
Czas edycji: 2010-07-02 o 11:17
Amiria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 15:37   #1879
H567
Raczkowanie

uzywam, raczej z przymusu, kapsulki anacaps, firmy durcay: okropny smak, jest tragiczny, nawet jak wyloze tabletki z opakowania jest straszny zapach. trzeba szybko popic... efektow, raczej brak.
pokrzywa w tabletkach... biore zamiast 6 tabletek (600mg wyciagu), dwie albo trzy. widze efekty, i to duze. oczyszcza organizm (na poczatku co 2 godziny szlam do toalety), wlosy mniej wypadaja.
humavit z moim zdaniem ma biedny sklad, ocenie jak skoncze pudelko. narazie jest ok.

zamierzam zakupic olejek czosnkowy w tabletkach.
H567 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 15:50   #1880
MalaArielka
Wtajemniczenie

Olejek czosnkowy na wypadanie włosów?
MalaArielka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 21:19   #1881
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

U mnie najlepiej sprawdza się dieta wysokobiałkowa + wcierka. Włosy rosną w szalonym tempie i gęste/grube jak nie wiem co.

Przepis na wcierkę była jakoś na początku wątku (ta z biostyminą)

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 23:08   #1882
Elegance
Rozeznanie

dołaczam sie

Studentka Politechniki Wrocławskiej
Elegance jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 06:25   #1883
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Ja swojego czasu stosowałam przez 2 miesiące Capivit piękne włosy i...nic. Potem 2,5 miesiąca Vitapilu i..nadal nic nawet najmniejszych oznak,ze cos na moje włosy działa. Zrobiłam 1,5 miesięczną przerwę i parę dni temu zakupiłam Belissę. Mam nadzieję,że ona coś mi pomoże na te moje biedne kudłaki

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 09:15   #1884
kinpatsu
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez zielonazaba Pokaż wiadomość
mi tam wystarczy sama biotyna firmy zdrowit
Dokładnie. Zaczęłam łykać biotynę wraz z olejem z wiesiołka, minął niecały miesiąc, a ja już widzę znaczną poprawę jeśli chodzi o porost i kondycję włosów, nie wspomnę już jakie cuda się dzieją z moimi paznokciami ^^ Jeszcze od czasu do czasu cynk, ale to bardziej na cerę, żeby uchować ją w idealnym stanie

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:38   #1885
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Tej biotyny ze Zdrowitu jest malutko z tego, co wiem, trzeba sporo tabletek zjeść.
Ja biorę od 2 tygodni Biotebal, głównie na paznokcie i tu widzę poprawę - póki co w tempie wzrostu. Na włosy pewnie trochę później zadziała

Stary 2010-07-25, 00:54   #1886
Fuzukatsu
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Dokładnie. Zaczęłam łykać biotynę wraz z olejem z wiesiołka, minął niecały miesiąc, a ja już widzę znaczną poprawę jeśli chodzi o porost i kondycję włosów, nie wspomnę już jakie cuda się dzieją z moimi paznokciami ^^ Jeszcze od czasu do czasu cynk, ale to bardziej na cerę, żeby uchować ją w idealnym stanie
Podasz linki do konkretnych pigułek?
Śliczne masz włosy, co Ty z nimi robisz?

Uda się!

"Kościół to korporacja, a krzyż to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 11:33   #1887
kinpatsu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Podasz linki do konkretnych pigułek?
Śliczne masz włosy, co Ty z nimi robisz?
To dokładnie te:
BIOTYNA
OLEJ Z WIESIOŁKA
aczkolwiek nie mieszkam w Polsce, a Holland&Barrett chyba w Polsce nie ma, nie orientuję się. Myślę, że biotyna i olej z wiesiołka jest do dostania w każdej aptece. Inna nazwa biotyny to witamina H.
Co do włosów - żeby nie offtopować za bardzo - to głównie organiczne szampony, odżywki, olejowanie, pielęgnacja od wewnątrz

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
Stary 2010-07-25, 12:56   #1888
Fuzukatsu
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
To dokładnie te:
BIOTYNA
OLEJ Z WIESIOŁKA
aczkolwiek nie mieszkam w Polsce, a Holland&Barrett chyba w Polsce nie ma, nie orientuję się. Myślę, że biotyna i olej z wiesiołka jest do dostania w każdej aptece. Inna nazwa biotyny to witamina H.
Co do włosów - żeby nie offtopować za bardzo - to głównie organiczne szampony, odżywki, olejowanie, pielęgnacja od wewnątrz
Dziękuję
Pobuszuję w aptece, może znajdę podobną(identyczną) dawkę

Uda się!

"Kościół to korporacja, a krzyż to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 17:46   #1889
carmen999
Raczkowanie

Dziewczyny, jak myślicie mogę jednocześnie brać Revalid na włosy i Maxivit-zestaw witamin? czy może wystarczy jedno z nich. Dodam, że Revalidu bierze się trzy tabletki dziennie.

Maxivit:
Pojedyncza tabletka zawiera:
- Żeń-szeń
- Standaryzowany wyciąg z korzenia białego żeń-szenia koreańskiego (Panax Ginseng C.A. Meyer) 100 mg

Witaminy:
- Witamina C 60 mg (*100%)
- Niacyna 18 mg (*100%)
- Witamina E 10 mg (*100%)
- Kwas pantotenowy 6 mg (*100%)
- Witamina B-6 2 mg (*100%)
- Ryboflawina 1,6 mg (*100%)
- Tiamina 1,4 mg (*100%)
- Witamina A 800 mcg (*100%)
- Kwas foliowy 200 mcg (*100%)
- Biotyna 150 mcg (*100%)
- Witamina D-3 5 mcg (*100%)
- Witamina B-12 1 mcg (*100%)

Składniki mineralne:
- Wapń (fosforan dwuwapniowy) 100 mg (*12,5%)
- Fosfor (fosforan dwuwapniowy) 65 mg (*8%)
- Magnez (tlenek magnezu) 40 mg (*13%)
- Cynk (siarczan cynku) 15 mg (*100%)
- Żelazo (fumaran żelaza) 14 mg (*100%)
- Potas (chlorek potasu) 5 mg
- Mangan (siarczan manganu) 3 mg
- Miedź (tlenek miedzi) 2 mg
- Molibden (tlenek molibdenu) 200 mcg
- Jod (Fucus vesiculosus) 150 mcg (*100%)

Revalid:
1 kaps. zawiera 100 mg DL-metioniny, 50 mg L-cystyny, 50 mg pantotenianu wapnia, 1,5 mg witaminy B1, 10 mg witaminy B6, 20 mg kwasu p-aminobenzoesowego, 50 mg wyciągu z prosa, 50 mg wyciągu z kiełków pszenicy, 50 mg drożdży piwnych oraz składniki mineralne w postaci chelatów: 2 mg żelaza, 2 mg cynku i 0,5 mg miedzi.
carmen999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 18:05   #1890
kinpatsu
Rozeznanie

Jestem po przeglądnięciu wątku o drożdżach i zachęcona pozytywnymi opiniami dziewczyn od jutra zaczynam łykać drożdże piwne i pić siemię lniane ^^ Co za tym idzie odstawiam kompleks witamin B i zmniejszam dawkę biotyny.

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
Odpowiedz

Tagi
choroby skóry włosy, depilacja owlosienie, odbudowa, paznokcie, renovastin, skóra, suplementy, suplementy diety, szybszy wzrost włosów, uroda, wlosy, włosy, włosy wypadające, wypadające włosy, zdrowie i uroda

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości