Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-26, 15:25   #2611
Disnejova
Zadomowienie

Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Witajcie a ja mam mały dylemat zastanawiam się nad

L'biotica Tabletki Włosy Paznokcie
Merz specjal
i biotyna 5000 mcg
może wy lepiej będzie potrafiły mi doradzić ktore są lepsze? i mają lepszy skład
na wypadanie osłabione włosy ? brałam Vitapil i nie byłam zadowolona

Unconditional love
Disnejova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 11:11   #2612
izasalamon
Wtajemniczenie

Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cześć. I ja chciałabym poznać dobry sposób na wypadające włosy... Tutaj http://preparatynaporostwlosow.pl/ znalazłam zestawienie kosmetyków i zastanawiam się nad pozycją nr 4. Nie znam tego szamponu, ale może któraś z was miała z nim do czynienia. Poza tym myślę nad ampułkami Vichy, bo chyba cenowo wychodzi dość podobnie. No i jeszcze znalazłam jakieś ampułki Seboradin - dużo tańsze. Co polecacie?
izasalamon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 19:59   #2613
Disnejova
Zadomowienie

halo co tutaj cisza taka

Unconditional love
Stary 2012-08-07, 22:35   #2614
Lovely x3
Rozeznanie

GG do Lovely x3

Cytat:
Napisane przez maroooda Pokaż wiadomość
mi włosy wypadały masakrycznie, wszędzie było ich pełno, na tyle, że jak miałam myć włosy to miałam już godzinę wcześniej doła, bo wypadały mi garściami. Próbowałam różnych tabletek, wcierek itd. A później zaczęłam brać: Vitapil + Beta karoten + kwas foliowy(recepta) + Polifilin (recepta) i po 3 tygodniach włosy przestały mi praktycznie wypadać i zaczęły powolutku rosnąć nowe.
Teraz walczę z przesuszeniem (: Czasami biorę bez Vitapilu i też nie wypadają.
teraz ja mam takiego DOŁA
Stary 2012-08-08, 13:53   #2615
justysia741
Przyczajenie

Belissa i inne

Czy pomaga wam Belissa ? . Te tabletki na wzmocnienie włosow .. Czy uzywacie innych ? Co o nich sadzicie ?
justysia741 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 14:31   #2616
albin
Rozeznanie

Dot.: Belissa i inne

Ja już zużyłam prawie półtora opakowania i nie widzę dużej różnicy
albin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 15:15   #2617
noemi82
Raczkowanie

Ja kiedys używałam ha-pantoten optimum i poprawa była spora, teraz borykam siez wypadaniem włosów chyba po odstawieniu anty i znowu biore ha-pantoten optimum ale narazie miesiąć a jak to przy tabletkach rezultat widoczny po 2-3 mies. regularnego brania,po pazurkach juz widze poprawe mocne ze gwoździe mozna nimi przybijać, dodatkowo biore 2 tabl.onozis beauty ale dopiero 18 dni więc na efekty czekammmmm
noemi82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 15:18   #2618
201612080925
Konto usunięte

Ja biorę tabletki ze skrzypem, pokrzywą, drożdżami i czymśtam jeszcze. Czytałam ze efekty moga byc widoczne najwczesniej po miesiacu łykania, więc czekam na jakąś poprawe.
201612080925 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 16:41   #2619
katja_24
Zakorzenienie

Ja uzywalam siliki i vitapilu. Pierwsze nie dalo nic, Vitapil pomogl na wypadanie.
katja_24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 19:18   #2620
Ararauna
Raczkowanie

Wspomaganie włosów a zdrowie

Witam,
od wczoraj biorę skrzypovitę i noszę się z zamiarem agresywnego wspomagania włosów przeróżnymi witaminami. Prócz tego piję zieloną herbatę i pokrzywę. I teraz pytanie do wszystkich obecnych tutaj maniaczek zapuszczania długiej grzywy - czy łykając codziennie jedną tabletkę skrzypovity (z tej 42dniowej kuracji) i pijąc po szklance zielonej herbaty i pokrzywy można przedawkować jakiś zawarty w nich składnik?
Ararauna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 20:09   #2621
aganela8
Raczkowanie

ja używam belissy ok.3 tyg.na razie nie ma zbyt dużych efektów..zobaczymy jak będzie potem...bo potem biorę się za drożdże... kiedyś stosowałam 1 opakowanie bellisy zauważyłam minimalną różnicę,potem po capivicie włosy chyba ruszyły szybciej..
Stary 2012-08-09, 05:37   #2622
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie

poczytaj sobie watek o sumplemenatch diety tam bardzo czesto dziewczyny polecaly belisse i pisalay o rezulatatach

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 07:38   #2623
weronka19
Rozeznanie

Dot.: Wspomaganie włosów a zdrowie

Jeżeli chodzi o witaminy to pokrzywa zawiera głównie witaminy B2, B5 i C, K, E. Zielona herabta witaminy C, E i K. Skrzypowita według ulotki zawiera witaminy A, C, B5, B2, B6, B1, H. Czyli z powtarzających się składników mamy witaminy B2, B5 i C.

Jeżeli chodzi o witaminę B2 to dzienne zapotrzebowanie na nią wynosi około 1,5 mg a w skrzypowicie w jednej tabletce (patrząc na ulotkę do opakowania zawierającego 42 tabletki, które trzeba pić raz dziennie) jest jej 2 mg. Jest ją jednak bardzo ciężko przedawkować.

Witaminy B5 w skrzypowicie jest 6 mg, zapotrzebowanie dzienne wynosi około 7 mg, ale także trudno ją przedawkować.

Witaminy C w jednej tabletce jest 60 mg, a dzienne zapotrzebowanie wynosi do 90 mg. Trudno ją przedawkować, gdyż nadmiar wydalany jest z moczem z organizmu, ale w dużych dawkach może być szkodliwa dla kobiet w ciąży, a raczej dla płodu.

Moim zdaniem nie przedawkujesz witamin biorąc jedną tabletkę i pijąc po szklance herbaty i pokrzywy. Ale pamiętaj, że witaminy i składniki mineralne przyjmujesz też ze wszystkimi niemal pokarmami (zakładając w miarę normalne żywienie )
weronka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 11:59   #2624
Keithlyn
Zadomowienie

Może któraś z Was sie podzielić opinią na temat Skrzypovity?
zamówiłam na Doz-ie.

Już mam taki mętlik w głowie że nie wiem co wybrać...
Brałam Vitapil który mam wrażenie przestał działać po jakims czasie

Do tego dołącze wcierke Pokrzepol- skład wydaje się być fajny
Keithlyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 14:11   #2625
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

Z tego co napisała Weronika to ja bym na Twoim miejscu odrzuciła picie zielonej herbaty bo jaki to jest sens skoro te same witaminy ma w sobie pokrzywka Zamiast na zieloną herbatę wydaj pieniądze na dobrą odżywkę

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 14:48   #2626
weegirl
Zakorzenienie

Ja z kolei jestem za piciem dobrej gatunkowo zielonej lub białej herbaty, niekoniecznie dla włosów Tak naprawdę zieloną herbatę (listki) można dostać za grosze, ja jedną porcję parzę 3 razy. Nie piję zielonej herbaty na włosy i nie wierzę, że 1 szklanka dziennie byłaby w stanie sporo zmienić w ich stanie. Ale, o ile nie ma jakichś zdrowotnych przeciwwskazań, to warto ją pić tym bardziej, że nie mówimy o pięciu szklankach Mnie zielona herbata za 10 zł starcza na jakieś pół roku, bo piję jeden kubek dziennie. Więc nie wiem, czy to taka wielka inwestycja Ale że nie jest włosowa, to już inna sprawa...
weegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 19:01   #2627
rozwydrzona
Zadomowienie

mam pytanie - czy taki skład jest dobry (wystarczająco sporo tego wszystkiego tutaj) ?
wyciąg ze skrzypu polnego - 100mg
wyciąg z pokrzywy - 50mg
witC - 40mg
witA - 800μg
witE - 6mg
wit B1 - 1,4mg
witB2 - 1,6mg
witB6 - 2mg
biotyna - 0,15mg
niacyna - 6mg
błonnik - 220mg
rozwydrzona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:27   #2628
smutna_dziewczyna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 3

Dziewczyny a co myślicie o tabletkach Mega Krzem?

smutna_dziewczyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 11:19   #2629
madzia57
Rozeznanie

Na mnie Belissa w ogóle nie działała, co mnie zdziwiło, bo niby największą ilość skrzypu ma doczekałam się po niej wysypu krost [ok, organizm się oczyszcza], ale efektów zero-paznokcie łamały się i rozdwajały, na włosach też nic nie zauważyłam. Natomiast genialne efekty u mnie daje Skrzypovita-zahamowała wypadanie włosów [dzięki niej nie wyłysiałam po farbowaniu], paznokcie rosną jak szalone, mocne, wszyscy pytają czy to moje czy sztuczne nie rozdwajają się, ani nie łamią Teraz piję z firmy BioOgrody wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy i też jest dobra
Z suplementami do włosów jest tak, że trzeba pić regularnie 3 miesiące, żeby zobaczyć optymalne efekty, potem miesiąc przerwy na oczyszczenie nerek I jeszcze ważna sprawa-jak ktoś pije z pokrzywą suplementy-wypłukuje wit. B i magnez, więc trzeba je uzupełniać Tylko trzeba patrzeć na skład, bo ten mój obecny z BioOgrody zawiera wit. B, więc już nie muszę jej pić, a tylko magnez
Każdy musi wypróbować na sobie, ale ja na Belissie zawiodłam się na całej linii
madzia57 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 17:40   #2630
SceneQueene
Zakorzenienie

Belissa jest całkiem w porządku, lubię też Skrzypowitę. Jak łykałam to efekt był, włoski trochę (ale nie znowuż super widocznie) szybciej rosły i wyglądały lepiej. Ale myślę, że na każde wlosy zupełnie inaczej to dziala. Próbuj i znajdź coś dla siebie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 20:47   #2631
Lovely x3
Rozeznanie

GG do Lovely x3

Cytat:
Napisane przez keithlyn Pokaż wiadomość
może któraś z was sie podzielić opinią na temat skrzypovity?
włosy mi wychodza garściami - dosłownie. I panie w aptece były przerażone - niczym po chemioterapii. Straciłam już połowę włosów, ale to przez drastyczne odchudzanie się. Wybrały dla mnie własnie skrzypovitę + szampon Vitoval . Proponowały mi na aż tak drastyczne wypadanie włosów Bioxine, ale nie mam obecnie aż tyle gotówki, a kuracja Bioxine starcza na 1,5 miesiąca .

Skład skrzypovity porównywały z Belissą i innymi lekami, byłam w tej aptece chyba 40 minut. Uznały, że Skrzypovita to najlepszy wybór z tabletek tego typu.
Stary 2012-08-12, 20:54   #2632
fluoxetine
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lovely x3 Pokaż wiadomość
włosy mi wychodza garściami - dosłownie. I panie w aptece były przerażone - niczym po chemioterapii. Straciłam już połowę włosów, ale to przez drastyczne odchudzanie się. Wybrały dla mnie własnie skrzypovitę + szampon Vitoval . Proponowały mi na aż tak drastyczne wypadanie włosów Bioxine, ale nie mam obecnie aż tyle gotówki, a kuracja Bioxine starcza na 1,5 miesiąca .

Skład skrzypovity porównywały z Belissą i innymi lekami, byłam w tej aptece chyba 40 minut. Uznały, że Skrzypovita to najlepszy wybór z tabletek tego typu.
Na takie wypadanie Skrzypovita na 99% nie pomoże. Trzeba udać się do lekarza, zrobić badania, żeby sprawdzić czego niedobory występują w organizmie (bo to pewnie z ich powodów włosy lecą, skoro piszesz, że bardzo się odchudzasz) i na ich podstawie rozpocząć suplementację. No i oczywiście trzeba zacząć jeść normalnie i zdrowo, bo żadne sztuczne witaminy i mikroelementy nigdy nie zastąpią tych naturalnych, dostarczanych w zbilansowanej diecie.
176/56
fluoxetine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 07:26   #2633
Keithlyn
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
Na takie wypadanie Skrzypovita na 99% nie pomoże. Trzeba udać się do lekarza, zrobić badania, żeby sprawdzić czego niedobory występują w organizmie (bo to pewnie z ich powodów włosy lecą, skoro piszesz, że bardzo się odchudzasz) i na ich podstawie rozpocząć suplementację. No i oczywiście trzeba zacząć jeść normalnie i zdrowo, bo żadne sztuczne witaminy i mikroelementy nigdy nie zastąpią tych naturalnych, dostarczanych w zbilansowanej diecie.

Miałam badania i wychodzą dobre... morfologia , elektrolity, TSH...

Musze sie wybrać zrobić jakieś hormony...
I zdołowałaś mnie tym, że Skrzypovita na pewno nie pomoże
Skład wydaje mi sie dobry i nie przesadzony. Długo brałam Vitapil który niby jest specjalnie skierowany do włosów wypadających i kicha....
Keithlyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 11:35   #2634
smoothly
Zakorzenienie

u mnie z vitapilem też pudło. na początku wydawało się że pomaga, a potem tak trzeci i czwarty miesiąc porażka. nie skończyłam kuracji, bo i tak nic to nie dawało. włosy lecą tak przy myciu i czesaniu że zatykają odpływ wanny...
chyba ostatnie podejście do suplementów mam teraz. CP + coś jeszcze. tran i olej wiesiołka albo omega-3, w zależności co znajdę w aptece.

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 20:11   #2635
Disnejova
Zadomowienie

ja mam tez problem z wypadaniem włosów ... i dzisiaj kupiłam tabletki Ha-Pantoten zaczne kuracje robilam wyniki lekarz mój stwierdził że są bardzo dobre , a mimo to jednak włosy wypadają są cieńkie zaczne pić pokrzzywe codzien i tabletki mam nadzieje ze pomoże i przestana wypadac

Unconditional love
Stary 2012-08-20, 09:53   #2636
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

hej
chciałam nadrobić wątek ale jest tu po prostu taki zlepek innych tematów i wątków, ze się po prostu nie da. Widziałam za to znane mi wizażanki więc mam andzieje, ze ktos mi pomoże
mam tylko jedno pytanie a mianowicie po ilu miesiącach systematycznego brania suplementów w tabletkach robicie sobie przerwę ? i czy ta przerwa jest konieczna i ile ma trwać ?
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 10:27   #2637
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
hej
chciałam nadrobić wątek ale jest tu po prostu taki zlepek innych tematów i wątków, ze się po prostu nie da. Widziałam za to znane mi wizażanki więc mam andzieje, ze ktos mi pomoże
mam tylko jedno pytanie a mianowicie po ilu miesiącach systematycznego brania suplementów w tabletkach robicie sobie przerwę ? i czy ta przerwa jest konieczna i ile ma trwać ?
po 3 miesiącach powinna być miesięczna przerwa

akcja - powrót do formy!
Stary 2012-08-20, 11:23   #2638
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
po 3 miesiącach powinna być miesięczna przerwa
troche tego nie rozumiem bo po 3 miesiacach można dopiero zobaczyć pierwsze efekty i niby od razu mam zrobic przerwę ? bez sensu
Stary 2012-08-20, 12:32   #2639
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
troche tego nie rozumiem bo po 3 miesiacach można dopiero zobaczyć pierwsze efekty i niby od razu mam zrobic przerwę ? bez sensu
organizm przyzwyczaja się i trzeba zrobić przerwę, suplement może przestać działać, albo pogorszyć sytuację.

akcja - powrót do formy!
Stary 2012-08-20, 18:28   #2640
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
organizm przyzwyczaja się i trzeba zrobić przerwę, suplement może przestać działać, albo pogorszyć sytuację.
no tak ja to wszytsko rozumiem, po prostu nie wierze w to, ze tą koniecznż przerwę trzeba zrobić po 3 miesiacach bo to się mija z celem i tylko o to mi chodzi. Myślałam, ze ta przerwa ma być np. po pół toku i wtedy to by miało sens. No nic, zapytam się chyba zaufanego farmaceuty
Odpowiedz

Tagi
choroby skóry włosy, depilacja owlosienie, odbudowa, paznokcie, renovastin, skóra, suplementy, suplementy diety, szybszy wzrost włosów, uroda, wlosy, włosy, włosy wypadające, wypadające włosy, zdrowie i uroda

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości