Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-11-18, 16:34   #2671
martynka18__
Raczkowanie

GG do martynka18__ Send a message via Skype™ to martynka18__
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Mi już ręce opadają Nigdy nie miałam gęstych włosów, ale nigdy mi tak wypadały jak teraz, trwa to może 2 miesiące. Mam długie (do talii), proste, blond (naturalny) włosy. Mam wrażenie, że została mi ich połowa! Mój kucyk jest długości.... jakby to obrazowo określić dwóch palców. Myślę, że duże znaczenie ma to, że przeprowadziłam się do Poznania, gdzie jest straszna woda Mieszkałam w dużych miastach, ale czegoś takiego nie spotkałam jeszcze, strasznie twarda (kamień). Zaczęło się od tego, że nie byłam w stanie rozczesać włosów po umyciu, teraz trzymam odzywkę dłużej a po spłukaniu spryskuję włosy jedwabiem, jest trochę lepiej z rozczesywaniem, ale bez rewelacji. Po każdym rozczesywaniu wyciągam ze szczotki 3 garści włosów (!!!). Jestem załamana.
Od jutra zaczynam kurację CP, a od tygodnia po każdym myciu (co2-3dni) wcieram tonik z Joanny. Jakieś rady co do CP?
Czy jest tu ktoś kto stosuje kurację Saw Palmetto? Czyli Prostenal itp?
Jeszcze jedno, postanowiłam obciąć włosy, jeszcze biję się z tą myślą, ale chyba nie mam wyjścia i tak ledwo co na tym łbie zostało
martynka18__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 20:16   #2672
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

zapraszam na mój blogowy wątek "dieta dla włosów" szczególnie końcowy fragment gdzie napisałam o suplementach
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 13:09   #2673
empressofshadows
Raczkowanie

Witam
Ja również zmagam się z wypadaniem włosów,męczę się już tak jakiś czas.Oczywiście zasięgłam porady dermatologa ,zrobiłam badania (TSH,żelazo)i niby wszystko ok.Zalecono mi biotebal5mg i do wcierania Alpicort E,po trzech miesiącach zero efektów,a przepraszam włoski mi nowe zaczęły rosnąć,ale nadal garściami wypadały.Od miesiąca zażywam inneov gęstość włosów i już po tygodniu u mnie był efekt,podczas mycia włosy już nie leciały w niebotycznych ilościach.Ja myślę,że na każdego działo co innego,trzeba popróbować,wiadomo,ze od razu chce się zobaczyć efekty,bo to nic fajnego ,jak włosy wypadają garściami,ja miałam piękne długie,grube włosy,teraz mam ich połowę mniej,albo i lepiej.Jestem dobrej myśli.Acha,do wcierania używam teraz seboradinu czarna rzodkiew,tylko troszkę przetłuszcza mi włosy,a niby nie powinien.
empressofshadows jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 13:41   #2674
Skimona
BAN stały

seboradin też mi włosy przetłuszcza. I też mi włosy wypadają, nie dość że mam cienkie i parę jest ich, to teraz normalnie masakra-jem L-karnitynę i dalej ten szampon seboradin. Aha i skończyłam z prostownicą-niech nawet mam tyrchoła na głowie-koniec z prostowaniem.
Skimona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 12:17   #2675
Maryella
Przyczajenie

Jeżeli androgenny powód wypadania to OENOBIOL Anti-Chute! Myślę, że warto wydać więcej jeżeli środek jest sprawdzony. Przewertowała chyb cały internet i najlepsze opinie ma ten Anti-Chute. Jest dużo opinii od mężczyzn którzy łysieją androgennie, ale kobietom to też się przytrafia!!

Zamówiłam na razie 2 opakowania i kończę pierwsze. Mam wrazenie, ze przestały wypadać ) Napiszę wam dziewczyny jeszcze po drugim, jak za 2 tygodnie efekt będzie się utrzymywał albo poprawi to na pewno zamówię kolejne 2 )

PS. Macie jakieś źródło tych tabletek? Widziałam na stronach jakiś czas temu były dostępne za około 70zł. Teraz można je tylko kupić na Allegro, no i są trochę droższe...
Maryella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:31   #2676
gusia825
Raczkowanie

Cześć dziewczyny Przeglądając wątek znalazłam wzmiankę o MERZ SPECIAL HAAR ACTIV i zastanawiam się jakie macie o nim opinie? Chciałam kupić zwykły merz special, ale po zmianie składu podobno efekt nie jest wart ceny Zastanawiam się też nad wielkością opakowania, na allegro widziałam takie po 240 sztuk i nie wiem czy to oryginał? Nie chciałabym kupić niechcący podróbki
gusia825 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:54   #2677
Deborah100
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gusia825 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Przeglądając wątek znalazłam wzmiankę o MERZ SPECIAL HAAR ACTIV i zastanawiam się jakie macie o nim opinie? Chciałam kupić zwykły merz special, ale po zmianie składu podobno efekt nie jest wart ceny Zastanawiam się też nad wielkością opakowania, na allegro widziałam takie po 240 sztuk i nie wiem czy to oryginał? Nie chciałabym kupić niechcący podróbki
Miałam merz special ze starym składem- rzeczywiście działał. Włosy nie wypadały, wzmacniał paznokcie. Byłam zadowolona. Później kupiłam nową wersję i.....wyrzuciłam pieniądze w błoto.

Teraz zakupiłam Centrum - bardzo bogaty skład i liczę, że w porze zimowej sprawdzi się.
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 14:31   #2678
Disnejova
Zadomowienie

Cześć ja tez chce zakupic cos na wzmocenie wlosow paznokci bo chyba podejrzewam ze brak mi żelaza i cynku przy ostatnich wynikach nie mialam go za wiele i szukam dobrych tabletkach chodz sa bardzo nie zdrowe czytałam takie witaminy itp tylk oodzywiac sie zdrowo ale jem co moge i staram sie ale bez efektu nawet zaczelam pic pokrzywe jesc natke pietruszki same rozumiecie

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Miałam merz special ze starym składem- rzeczywiście działał. Włosy nie wypadały, wzmacniał paznokcie. Byłam zadowolona. Później kupiłam nową wersję i.....wyrzuciłam pieniądze w błoto.

Teraz zakupiłam Centrum - bardzo bogaty skład i liczę, że w porze zimowej sprawdzi się.
A jak te tabletki dobre sa pomagają ? nie boli po nich zoładek to dla mnie istotne bo po nie ktorych sumplementach , nie do zniesienia mam bóle

Nina Zilli - Mi Hai Fatto Fare Tardi
Ascolta Ti Amo Italia

Unconditional love
Disnejova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 15:53   #2679
gusia825
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Cześć ja tez chce zakupic cos na wzmocenie wlosow paznokci bo chyba podejrzewam ze brak mi żelaza i cynku przy ostatnich wynikach nie mialam go za wiele i szukam dobrych tabletkach chodz sa bardzo nie zdrowe czytałam takie witaminy itp tylk oodzywiac sie zdrowo ale jem co moge i staram sie ale bez efektu nawet zaczelam pic pokrzywe jesc natke pietruszki same rozumiecie
Nie wiem ile w tym prawdy, ale kiedyś słyszałam, że napar z pokrzywy może wypłukiwać z krwi żelazo. Jeśli masz jakieś jego braki to lepiej bądź ostrożna. Mi przez jakiś czas na włosy i paznokcie pomagały zaparzone drożdże, do picia Z tym, że to nie u każdego podobno się sprawdza i jest mało smakowite
gusia825 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 15:59   #2680
magdak18
Raczkowanie

a znacie może tabletki REVALID?? kiedys bylo o nich glosno
magdak18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 16:09   #2681
karoolaaa
Zakorzenienie

a czy ktoras z Was brala moze fitoval?

http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...-kapsulek.html

karoolaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 17:11   #2682
Deborah100
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

A jak te tabletki dobre sa pomagają ? nie boli po nich zoładek to dla mnie istotne bo po nie ktorych sumplementach , nie do zniesienia mam bóle
Biorę dopiero 3 dzień ale nie mam żadnych dolegliwości. Witaminy zawsze na mnie dobrze działały ale też nie biorę przez cały rok,bo można przedobrzyć.
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 10:55   #2683
agison
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magdak18 Pokaż wiadomość
a znacie może tabletki REVALID?? kiedys bylo o nich glosno
Revalid regularnie przewija się w tym wątku co kilka stron/postów imo jest bezkonkurencyjny

!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 15:32   #2684
magdak18
Raczkowanie

te tabletki REVALID mają opinię skutecznych ale są bardzo drogie, dlatego zastanawia mnie czy są aż tak dobre zeby wydac tyle kasy i nie zalowac
bo zastanawiam się nad ich kupnem

dlatego prosilabym o jakies opinie osob ktore uzywaly (na ten czas a nei stare sprzed 2,3,4 lat )
magdak18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 16:54   #2685
agison
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magdak18 Pokaż wiadomość
te tabletki REVALID mają opinię skutecznych ale są bardzo drogie, dlatego zastanawia mnie czy są aż tak dobre zeby wydac tyle kasy i nie zalowac
bo zastanawiam się nad ich kupnem

dlatego prosilabym o jakies opinie osob ktore uzywaly (na ten czas a nei stare sprzed 2,3,4 lat )
no, to np. masz moją

!!! NAKARM PIESA !!!
Stary 2012-12-10, 17:27   #2686
SyllaSK
Przyczajenie

/zakaz handlu/

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Gdy ja borykałam się z problemem wypadających włosów wzięłam od razu 2 opakowania. Dowiedziałam się o nim od trychologa, który mi je polecał. Jednak to drugie opakowanie jest mi już nie potrzebne, ponieważ już po 1 opakowaniu moje włosy przestały nadmiernie wypadać. Dzięki kapsułkom mam twardsze paznokcie. Dlatego ze szczerego serca mogę polecić ten produkt. Dodatkowo włosy po nim miały dużą objętość i świetnie się układały. Cieszę się, że trafiłam na te ampułki i polecam innym! Wcześniej stosowałam wiele ampułek Radical, Seboradin. Szkoda mi było pieniędzy na droższe. Jednak przemogłam się i nie żałuję. Cena jest taka jaką płaciłam ja więc nie mam na tym zupełnie żadnego zysku. Po prostu po co mają stać u mnie na półce skoro ktoś inny może skorzystać i wyleczyć swój problem z wypadaniem, lub wzmocnić swoje włosy. Jest to 150 zł za 12 ampułek
phytocyane 7,5 ml + 60 kapsułek phytophanere.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-12-12 o 10:54
SyllaSK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 17:28   #2687
agison
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SyllaSK Pokaż wiadomość
Gdyby któraś z was była zainteresowana to moge odsprzedac ampułki na wypadanie firmy phyto które mi pomogły pozbyć się problemu z wypadaniem.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Gdy ja borykałam się z problemem wypadających włosów wzięłam od razu 2 opakowania. Dowiedziałam się o nim od trychologa, który mi je polecał. Jednak to drugie opakowanie jest mi już nie potrzebne, ponieważ już po 1 opakowaniu moje włosy przestały nadmiernie wypadać. Dzięki kapsułkom mam twardsze paznokcie. Dlatego ze szczerego serca mogę polecić ten produkt. Dodatkowo włosy po nim miały dużą objętość i świetnie się układały. Cieszę się, że trafiłam na te ampułki i polecam innym! Wcześniej stosowałam wiele ampułek Radical, Seboradin. Szkoda mi było pieniędzy na droższe. Jednak przemogłam się i nie żałuję. Cena jest taka jaką płaciłam ja więc nie mam na tym zupełnie żadnego zysku. Po prostu po co mają stać u mnie na półce skoro ktoś inny może skorzystać i wyleczyć swój problem z wypadaniem, lub wzmocnić swoje włosy. Jest to 150 zł za 12 ampułek
phytocyane 7,5 ml + 60 kapsułek phytophanere.
no ale to w końcu ampułki czy kapsułki?

!!! NAKARM PIESA !!!
Stary 2012-12-12, 20:50   #2688
judge
Zadomowienie

Kobietyy Capivit A+E forte system i co 3 dni wcierki z rzepy(zostawiam na noc) włosy rosna jak szalone!! widzę po grzywce
Stary 2012-12-12, 21:50   #2689
Keket
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Kobietyy Capivit A+E forte system i co 3 dni wcierki z rzepy(zostawiam na noc) włosy rosna jak szalone!! widzę po grzywce

Tylko gdzie tę rzepę dostać Już byłam w tylu warzywniakach, a rzepy nie ma nigdzie.

Keket jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 14:48   #2690
martynka18__
Raczkowanie

GG do martynka18__ Send a message via Skype™ to martynka18__

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Jakaś konkretna wcierka czy domowej roboty?
martynka18__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 14:53   #2691
agison
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Tylko gdzie tę rzepę dostać Już byłam w tylu warzywniakach, a rzepy nie ma nigdzie.
nie wiem gdzie mieszkasz, ale bywa też w oszołomach i leklerku.

!!! NAKARM PIESA !!!
Stary 2012-12-13, 16:42   #2692
judge
Zadomowienie

Cytat:
ja kupuję w markecie Simply (za kg 2 z groszami!! śmieszne bo u siebie w warzywniaku płaciłam ostatnio 4,50zł) tak wiec zaopatrzyłam się odrazu w 10 krzepkich rzepek i pieką jak...kurczebele nie da się opisać ale warto wytrzymać bo cebulki są mocno pobudzowe w końcu sok z rzepy ma związki siarki

Cytat:
Napisane przez martynka18__ Pokaż wiadomość
Jakaś konkretna wcierka czy domowej roboty?
nie nie sam soczek Wyciskam rzepe w sokowirówce
Stary 2012-12-13, 18:52   #2693
Keket
Wtajemniczenie

Mieszkam w Gdańsku. Może gdzieś w centrum znajdę, bo tu u mnie na dzielni, to tragedia Wiem, że piecze, bo jak dziecięciem byłam kilkuletnim, to mama mi wcierała w skalp ten sok. Miałam wtedy cieniutkie włosy.

Keket jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 08:01   #2694
agison
Zakorzenienie

Cytat:
Mieszkam w Gdańsku. Może gdzieś w centrum znajdę, bo tu u mnie na dzielni, to tragedia Wiem, że piecze, bo jak dziecięciem byłam kilkuletnim, to mama mi wcierała w skalp ten sok. Miałam wtedy cieniutkie włosy.
o, to mieszkamy w tym samym mieście ja w zeszłym roku qpowałam tam gdzie pisałam oraz w takim małym warzywniaku na oruni, ale już go zlikwidowali niestety a w tym roku już mi się nie chce z rzepką babrać i nie qpuję wcale

!!! NAKARM PIESA !!!
Stary 2012-12-14, 08:43   #2695
karoolaaa
Zakorzenienie

Dziewczyny brala moze ktoras z Was taka biotyne?

http://allegro.pl/biotyna-7500-mcg-5...819235487.html

Rzeczywiscie tak szybko rosna po niej wlosy?

Edytowane przez karoolaaa
Czas edycji: 2012-12-14 o 09:06
karoolaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 23:04   #2696
Disnejova
Zadomowienie

Cześć chce zamówić tabletki Quinoral z firmy Klorane oraz Anti- Chute z Oenbiolu Czy ktoś łykał ? jakie efekty bo dopiero coś o nie dawno poczytałam że są bardzo dobre

Nina Zilli - Mi Hai Fatto Fare Tardi
Ascolta Ti Amo Italia

Unconditional love
Disnejova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:52   #2697
Groszkowa87
Przyczajenie

Postanowiłam regularnie zażywać jakiś suplement, aby poprawić stan moich włosów i paznokci. Początkowo (kilka miesięcy temu) brałam Merz Special (co prawda nie do końca regularnie, bo najpierw jedno opakowanie przez miesiąc, potem miesiąc przerwy i dopiero potem 2 kolejne opakowania. W tym czasie zaczęłam również zażywać Humavit (drożdże ze skrzypem i pokrzywą). Merz Special poprawił stan moich paznokci. Chociaż w dalszym ciągu są dalekie od ideału, podczas zażywania MS byłam i jestem w stanie zapuścić je trochę bardziej niż zwykle.

Obecnie łykam Vitapil, jestem z niego zadowolona, nowe włosy wydają się zdrowe, nie wypadają, choć trudno jeszcze mówić o efektach. Jestem z nich zadowolona, opakowanie 60 tabletek za około 30 zł wystarcza na 2 miesiące kuracji, czyli są o wiele wiele tańsze od Merz Special i mają fajny skład. Jedyną wadą jest wielkość kapsułki, muszę je przecinać na pół, bo inaczej nie jestem w stanie przełknąć.

Niestety przegapiłam (!!) fakt, że w składzie znajduje się jod, którego nie mogę zażywać ze względu na chorobę tarczycy :-( Co prawda z 60 tabletek zostało mi tylko 12, a ja nie czuję się gorzej odkąd je zażywam, jednak postanowiłam nie kontynuować tej kuracji i zakończyć ją na tym jednym opakowaniu.

W planach miałam wypróbowanie preparatu Ha-Pantoten, ale on również zawiera w swoim składzie jod :-( Mój wybór padł w końcu na Novophane. Będę zażywała oprócz tego w dalszym ciągu Humavit i dorzucę do tego kwas pantotenowy (CP). Tak więc od stycznia rozpoczynam kurację 3-miesięczną z tymi trzema preparatami.
Groszkowa87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 16:47   #2698
nivea91
Zakorzenienie

Ja ze swojej strony polecam silice. Problem zaczął stawać się poważny, gdy przy myciu, czesaniu, suszeniu wypadały garści włosów,tym bardziej, że włosów nie katuję farbą, prostownicą czy innymi takimi.
Przestraszyłam się bardzo, jako że z włosami nigdy problemów nie miałam. Pani w aptece poleciła mi silice. Stosuję ją już 3 miesiąc po 1 dziennie.
Efekty: Włosy przestały wypadać po 2 miesiącach, rośnie mi dużo nowych Paznokcie są dużo mocniejsze, nie łamią się tak jak kiedyś. Z cerą nigdy nie miałam problemów toteż nie zauważyłam jakiś większych rezultatów.
Z czystym sumieniem polecam silice ;]
Stary 2013-01-03, 07:07   #2699
MjakMarzena
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny brala moze ktoras z Was taka biotyne?

http://allegro.pl/biotyna-7500-mcg-5...819235487.html

Rzeczywiscie tak szybko rosna po niej wlosy?
Jeżeli brakuje Ci witamin z grupy b to biotyna może bardzo widocznie zadziałać. Kiedyś brałam biotyne wraz z innymi preparatami.. ale to raczej profilaktycznie, bez oczekiwań że przyspieszy mi porost włosów. zatem to indywidualna sprawa
MjakMarzena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:24   #2700
EbonyLuna
Zakorzenienie

Osobiście jestem ogromnie zadowolona z działania vitapilu i revalidu Łykam także olej z wiesiołka i sufrin, jednak ten ostatni wprowadziłam całkiem niedawno, toteż o działaniu sie nie wypowiem.
Odpowiedz

Tagi
choroby skóry włosy, depilacja owlosienie, odbudowa, paznokcie, renovastin, skóra, suplementy, suplementy diety, szybszy wzrost włosów, uroda, wlosy, włosy, włosy wypadające, wypadające włosy, zdrowie i uroda

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 6 (0 użytkowników i 6 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości