Co skutecznie ZLIKWIDUJE/Zmniejszy podkowy pod oczami ? I skad one sie biora? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-06-22, 04:18   #1
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Co skutecznie ZLIKWIDUJE/Zmniejszy podkowy pod oczami ? I skad one sie biora?

Czy znacie jakis skuteczny sposob,produkt ktory zlikwiduje,zmniejszy podkowy pod oczami ? i jakie sa przyczyny powstawaia takich podkow pod oczami ?
Czlowiek Istota Marna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:35   #2
Loyd
Zakorzenienie

Dot.: Co skutecznie ZLIKWIDUJE/Zmniejszy podkowy pod oczami ? I skad one sie biora?

Na dobre ewentualnie ostrzykiwanie Przyczyn może być wiele, może to byc kwestia genetyczną , zdrowotną. Nie jestem specjalistą. Jeśli pojawiły się niedawno może warto iść do lekarza i zrobić podstawowe badania

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:38   #3
delfix10
Zakorzenienie

Dot.: Co skutecznie ZLIKWIDUJE/Zmniejszy podkowy pod oczami ? I skad one sie biora?

genetyczne lub zdrowotne ,jeśli pojawiły się nie dawno warto wybrać się do lekarza i zbadać zatoki.
delfix10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:40   #4
RozowaKlara
Raczkowanie

Przyczyn jest wiele stan zdrowia m.in. anemia, cukrzyca itd. , tryb życia (ilość snu, odżywianie, używki), alergie itp. Najpierw musisz znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego się pojawiły, żeby móc się ich pozbyć.
Stary 2014-06-23, 08:44   #5
BasiaSmoter
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Ja słyszałam, że dobra jest maść na hemoroidy ponieważ umacnia ścianki naczynek krwionośnych przez co tak nie prześwitują przez skórę. Jednak nie wiem czy to prawda
Stary 2014-06-23, 09:16   #6
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BasiaSmoter Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że dobra jest maść na hemoroidy ponieważ umacnia ścianki naczynek krwionośnych przez co tak nie prześwitują przez skórę. Jednak nie wiem czy to prawda
Wydaje mi się Basiu że będzie miała za ciężką konsystencje i skład . Te maści podobnie jak te na rozstępy( apteczne) są b.tuste.

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości