Co UZYWAC zeby skora jasna miala ladny odcien/nie chodzi o brazowienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-06-24, 01:35   #1
Jasna Mleczna Karnacja
Raczkowanie

Co UZYWAC zeby skora jasna miala ladny odcien/nie chodzi o brazowienie

Co uzywac zeby skora jasna bardzo wrazliwa ,bardzo ladnie zdrowo wygladala? i nie chodzi o to zeby ja przybrazowic ,ale zeby jasna skora miala zdrowy jasny odcien ? Czy istnieja produkty ktore szczegolnie w tym pomoga ?

Edytowane przez Jasna Mleczna Karnacja
Czas edycji: 2014-06-24 o 01:54
Jasna Mleczna Karnacja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 08:51   #2
rousse
BAN stały

Dot.: Co UZYWAC zeby skora jasna miala ladny odcien/nie chodzi o brazowienie

-jakiś peeling mechaniczny lub enzymatyczny (dobrany według wskazań/przeciwwskazań) na ziemista cerę, suche skórki
-dobre nawilżenie
-rozświetlacze, też te kolorowane, np miętowe na zaczerwienienia, różowe w celu odświeżenia żółtej cery
-baza rozświetlająca lub matująca , lub baza silikonowa perfekcjonująca (dająca efekt photoshopa)
-dobry rozświetlający podkład na niedoskonałości
-korektor
-witamina C! (i ogólnie zdrowe odżywianie)
rousse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 01:23   #3
Patrycjaa99
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
-jakiś peeling mechaniczny lub enzymatyczny (dobrany według wskazań/przeciwwskazań) na ziemista cerę, suche skórki
-dobre nawilżenie
-rozświetlacze, też te kolorowane, np miętowe na zaczerwienienia, różowe w celu odświeżenia żółtej cery
-baza rozświetlająca lub matująca , lub baza silikonowa perfekcjonująca (dająca efekt photoshopa)
-dobry rozświetlający podkład na niedoskonałości
-korektor
-witamina C! (i ogólnie zdrowe odżywianie)
A jakie peelingi konkretnie bys poleciła? jakiej firmy? Bo też mam podobną cerę jak koleżnka i przydałoby się jakbym trochę o siebie zadbała...
Patrycjaa99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 08:21   #4
adri_
BAN stały

najlepiej cos z witamina C- nie tylko kosmetyki, ale takze owoce, np. kiwi. i mozna tez pic wode z cytryna z rana
adri_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 15:14   #5
MartynaMolenda
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jasna Mleczna Karnacja Pokaż wiadomość
Co uzywac zeby skora jasna bardzo wrazliwa ,bardzo ladnie zdrowo wygladala? i nie chodzi o to zeby ja przybrazowic ,ale zeby jasna skora miala zdrowy jasny odcien ? Czy istnieja produkty ktore szczegolnie w tym pomoga ?
Witamina C jest idealna na jasną skórę. Zabiegi z Witamina C, maski dla poprawienia kolorytu np. zabieg kosmetyczny serum Vit. C + Maska algowa z Vit. C Tylko pamiętaj żeby nie robić tego w wakacje (ostre słońce może wywołać przebarwienia) i używać mocnych filtrów najlepiej SPF 50+ Jeżeli jesteś palaczem polecam maskę algową ze spiruliną (nie do cery wrażliwej, naczyniowej) rewelacyjnie odświeża ziemistą skórę palacza
Stary 2014-07-04, 10:43   #6
rousse
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa99 Pokaż wiadomość
A jakie peelingi konkretnie bys poleciła? jakiej firmy? Bo też mam podobną cerę jak koleżnka i przydałoby się jakbym trochę o siebie zadbała...
Musisz dobrać do swojej skóry. Jak ktoś ma np. rozszerzone naczynka to nie polecałabym kwasowych czy mechanicznych. A jak ma np. aktywny trądzik peelingi w ogóle odpadają. Ja akurat mogę stosowac każde, ale lubię ostatnio enzymatyczne.
rousse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 17:24   #7
Terha
Zakorzenienie

Witamina C działa cuda! Był taki czas ,że używałam IWOSTIN krem na noc z witaminami C+E. Po pierwszym użyciu byłam zachwycona. Nigdy wcześniej nie miałam tak gładkiej, miękkiej i rozświetlonej cery. Ale trochę mnie podrażniał, więc z niego zrezygnowałam. Po kilku latach kupiłam w sklepie z naturalnymi kosmetykami witaminę c rozpuszczalną w olejach i wtedy mnie olśniło. IWOSTIN mnie podrażniał, bo dla mojej skóry było w nim za duże stężenie witaminy c. Teraz kupuję wyłącznie naturalne kosmetyki i dozuję sobie tę witaminę tak, jak jest dla mnie najlepiej. Efekt jak zawsze świetny.

Jeśli nie chcesz bawić się w robienie własnych kosmetyków to kup koniecznie krem IWOSTIN, a w razie czego wymieszaj go z byle jakim kremem za 5 zł i będzie pięknie . Przypuszczam, że w tym kremie jest koło 4-5 % witaminy c. Wnioskuję to stąd, że takie stężenie witaminy C powoduje u mnie swędzenie nosa . Za inne kremy nie ręczę.

Tutaj link do tego kremu http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35...#review-474120 Myślę, że nawet młodej cerze nie zaszkodzi.

Terha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 18:45   #8
kasiatoya
Rozeznanie

ja polecam glinki, płatki owsiane i jakieś serum z wit. C
kasiatoya jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości