Avene czy Physiogel - ktory lepszy dla alergicznej, naczynkowej skory z problemami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-06-28, 18:35   #1
meowww
Raczkowanie

Avene czy Physiogel - ktory lepszy dla alergicznej, naczynkowej skory z problemami?

Witam
Jakis czas polecono mi kilka kremow. Wyprobowalam Bialy Jelen, ale nie bardzo sluzy mojej skorze. Mam tez problem z podskornymi, odnawiajacymi sie pryszczami, wiec nie chce zeby cos temu zaszkodzilo (przyczyna nadal nie odnaleziona.....)i chyba AZS. Jak myslicie, ktory z tych 2 kremow jest lepszy dla takiej cery, i odpowiedni pod makijaz?
meowww jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 07:09   #2
Loyd
Zakorzenienie

Dot.: Avene czy Physiogel - ktory lepszy dla alergicznej, naczynkowej skory z problem

Physiogel ( masz na myśli ten do cery suchej?) moźe być za cięźki pod makijaź i na lato chyba źe masz naprawdę potrzebującą skórę. Physiogel uratował mnie zimą kiedy moja cera zaczynała się przesuszać. Wiosną zaczął zapychać. Jest bezzapachowy i nie spowoduje z pewnością podrażnień.

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 19:43   #3
meowww
Raczkowanie

Dot.: Avene czy Physiogel - ktory lepszy dla alergicznej, naczynkowej skory z problem

Dziekuje za odpowiedz. Tak, wlasnie o ten chodzi. Obawiam sie, ze w takim razie nie bedzie odpowiedni, chyba sprobuje jednak tego Avane. Moze Physio wyprobuje zima.
meowww jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości