Brak jędrności twarzy w młodym wieku! Pomocy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-06-28, 19:58   #1
jumping
Przyczajenie

Unhappy

Brak jędrności twarzy w młodym wieku! Pomocy.

Witam.
Mam problem kobiety po czterdziestce, podczas kiedy jestem z gdzieś około 25 lat młodsza... brak jędrności skóry twarzy to moja zmora.
Gdy biegam, lata na wszystkie strony niczym obwisła skóra na brzuchu.
Masuję ją, wykonuję różne ćwiczenia... to nic nie daje! Skóra wygląda paskudnie. Gdybym wkleiła tu swoje zdjęcie pomyślelibyście, że mam z 20 kg nadwagi. A tymczasem ważę marne 48kg przy 164cm
Oczywiście do tego dochodzi drugi podbródek...
Błagam, jesteście moją ostatnią nadzieją.
jumping jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 20:51   #2
cosmetix
Makeup challenge winner

Dot.: Brak jędrności twarzy w młodym wieku! Pomocy.

Jak masz 15 lat, to jeszcze ciało może się świetnie regenerować. Stosuj odpowiednią dietę. Jakość żywności ma ogromne znaczenie. Zacznij trenować sport z pasji, a nie tylko po to by lepiej wyglądać. Możesz zrobić też profilaktycznie badania lekarskie, aby upewnić się, czy wszystko w porządku np. z hormonami. Głowa do góry i powodzenia!!!
Stary 2014-06-28, 21:14   #3
Jeannee
Zakorzenienie

To wklej zdjęcie bo jakoś cieżko mi uwierzyć
Jeannee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 22:53   #4
jaksy
Zakorzenienie

Ja dorzucę jeszcze picie dużej ilości wody mineralnej żeby nawilżyć skórę od środka, krem nawilżający i codzienny masaż twarzy i podbródka (poszukaj w internecie jak to prawidłowo robić)

Wysłane z aplikacji. Przepraszam za literówki - czasem nie trafiam w klawisze.
Stary 2014-06-28, 23:41   #5
grubella
BAN stały

Może te masaże są nieumiejętne, rozciągasz skórę jeszcze bardziej.
Drugi podbródek może być efektem spania na zbyt wielu poduszkach, oglądania na leżąco telewizji z głową na poduszkach.
grubella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 00:01   #6
201605161006
Konto usunięte

Rób sobie masaże twarzy oliwą z oliwy (a jeśli masz cerę tłustą, z pryszczami to bez). Kup jakiś żel aloesowy do twarzy. Dobrze się odżywiaj - dużo owoców różnorodnych, warzyw, pestek, dużo białka, ryb przede wszystkim.
201605161006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 10:27   #7
emma8
Zadomowienie

Po pierwsze zaopatrz się w dobre kremy, po drugie naucz się jak profesjonalnie wykonywać masaż. Nie musisz znać tego na pamięć, po prostu obejrzyj filmik na youtubie i rób masaż co 2 dni. Po 3 i najważniejsze- zabiegi w gabinecie albo u dermatologa. Najskuteczniejszym zabiegiem, ale też drogim i mogącym powodować powikłania jest laser. Także raczej zachęcałabym do mezoterapii igłowej którą możesz wykonać o wiele taniej u kosmetologa niż dermatologa, a z użyciem tych samych substancji. Zabieg polega na wstrzykiwaniu np kwasu hialuronowego w skórę całej twarzy, z uwzględnieniem worków pod oczami, lwich zmarszczek i bruzdy nosowo-policzkowej. Ale oczywiście jednorazowy zabieg nic nie da, trzeba wykonać całą serię, ale naprawdę warto. Kwas hialuronowy szybko się wchłonie, mocno nawilży skórę, dzięki czemu stanie się bardziej elastyczna i jędrna, zmarszczki zostaną wygładzone. Do tego picie 2 litrów wody dziennie, unikanie dymu papierosowego, alkoholu, wszelkich zanieczyszczeń. Zwróć też uwagę na swoją dietę, unikaj produktów które powodują namnażanie wolnych rodników, np zepsuta albo bardzo przetworzona żywność. Wolne rodniki są odpowiedzialne za starzenie się skóry, ale również za starzenie się całego organizmu. Do swojej diety wprowadź przeciwutleniacze, są to witaminy E, A, C i wiele innych, musisz poszukać, mnóstwo jest informacji o tym. Dieta, nawodnienie, unikanie słońca, szkodliwych czynników zewnętrznych, odpowiednio dobrane kosmetyki i zabiegi w gabinecie kosmetycznym powinny pomóc zahamować proces starzenia skóry a nawet go trochę cofnąć
emma8 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
jędrność, skóra, twarz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości