Przebarwienia potradzikowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-06-29, 16:52   #1
lolipop75
Raczkowanie

Przebarwienia potradzikowe

Pokrótce opisze swoją walkę z przebarwieniami
Mam 38 lat od sześciu lat mecze sie z trądzikiem na twarzy wydane setki euro ( ponieważ mieszkam za granica ) ( dobra wycieczka byłaby z tych pieniedzy albo samochód ) na drogie kosmetyki kosmetyczki i dermatologów w szczególności na rożne preparaty maści i kremy od nich , i przestrzegam przed kupowaniem kosmetykow z wysokiej Polki ( gdyż zeby ten kosmetyk sie sprzedał jest niejednokrotnie naszpikowany chemia o wiele wiecej niz kosmetyk ze średniej Polki cenowej ) przy cerze nadwrażliwej ze skłonnością do trądziku( takiej jak moja ) nie polecam dużej ilości chemii testowałam eisberga caudiale i inne niestety bez efektów . .. . Pryszcze znikły zostały plamy i to na pół twarzy , nie wierząc juz w żaden skuteczny produkt ani w żadnego lekarza trafiłam na panie farmaceutki ktore przyglądając sie mojej twarzy podsunely mi krem do twarzy dla skory sklonnej do hiperpigmentacji z filtrem 20 marka to derphine druga rzecz ktora otrzymałam natychmiast to la roche posay effeclar duo plus stosowałam dwa tygodnie wszystkie pryszcze zniknęły po dwóch tygodniach po tym czasie poszłam znowu do tej samej apteki i dostałam la roche posay hydraphase lekki i avene triacneal ( wiem co pomyślcie kolejna osoba ktora reklamuje ten produkt ) sama nie wierzyłam zaczęłam stosować derphine na dzień w międzyczasie hydraphase i na noc avene triacneal w tej chwili jestem w trakcie takiej kuracji i powiem ze przebarwienie ktore miałam 6 lat i którego nie mogłam przykryć żadnym podkładem ( albo nie krył albo był za ciemny ) w tej chwili po 3 tygodniowej kuracji znikło wyblakło jakkolwiek to nazwać juz go nie mam a posiadałam 6 lat oczywiscie skora nadal sie oczyszcza i wydobywa niedoskonałości i przebarwienia na zewnątrz teraz wyglądam jak Zorro gdyż jedna połowa twarzy jest juz czysta druga i czoło wyglada jakby było poparzone ale jest to normalny stan i absolutnie nie wolno przerywać kuracji az do całkowitego usunięcia przebarwien , nie wierzyłam ze cokolwiek jest mi w stanie pomoc ale w tym momencie nawet wyglądając jak szarlatan z plamami jak po poparzeniu wycalowalabym panie farmaceutki po nogach gdyż wiem ze jest to okres przejściowy i trzeba go po prostu przetrwać ale od czego sa podkłady musi nawilżać zasłaniać ale nie zapychać porów ja stosuje maybeline dream mat 20 myśle ze moze komuś pomogę tym postem pozdrawiam serdecznie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lolipop75 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości