Joanna Color Naturia orzechowy br您? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-07-28, 21:02   #31
zyskowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy br您?

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka wiadomo嗆
奸iczny ten kolor ja uzywam tej samej farby w odcieniu mlecznej czekolady i wychodzi bardzo podobny.
dzi瘯uj, mia豉m ju nie malowa w這sk闚, ale chyba jednak jeszcze raz
Stary 2010-08-11, 10:28   #32
Jula51
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Zastanawiam si w豉郾ie nad tym kolorem mam czarne i chcia豉bym zmieni kolor za pierwszym razem na pewno mi nie wyjdzie taki podobny jak na opakowaniu zawsze malowa豉m palette granatowa czer wlosy mi bardzo ta farba zniszczy豉 nigdy wi璚ej palette !
Jula51 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-11, 14:00   #33
seductivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 426

Jula51 Bardzo dobra decyzja! Palette - . Czy po czerni wyjdzie.. Hmm. Wiesz ja ostatnio malowa豉m w這ski mieszaj帷 kolor z Joanny 'Palona kawa' w豉郾ie z 'Orzechowym br您em' i powiem Ci, 瞠 wysz造 鈍ietne Ciemne, ale z tak rud po鈍iat. Nie wiem czy chodzi Ci o taki efekt, ale ja jestem zadowolona
seductivee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-12, 09:38   #34
Jula51
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Pomalowa豉m jednak wczoraj w這sy farba z joanny tylko wybra豉m kolor palona kawa wysz造 czarne tylko odrosty maj lekki kolor br您u nie wiem czy kiedykolwiek uda mi si wr鏂i do br您u
Jula51 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-12, 09:42   #35
madzia57
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516

Cytat:
Napisane przez Jula51 Poka wiadomo嗆
Zastanawiam si w豉郾ie nad tym kolorem mam czarne i chcia豉bym zmieni kolor za pierwszym razem na pewno mi nie wyjdzie taki podobny jak na opakowaniu zawsze malowa豉m palette granatowa czer w這sy mi bardzo ta farba zniszczy豉 nigdy wi璚ej palette !
nic nie pokryje czerni ja郾iejszego ja na palonej kawie robi豉m orzechowy br您 i nie ruszy豉, tylko odrosty...z czerni mo積a zej嗆 przez dekoloryzacje u fryzjera, czasem trzeba chodzi 3 razy i w tym czasie s rude, potem coraz ja郾iejsze, a zejdzie si do blondu, ale trzeba si liczy z tym, ze niszczy i pali w這sy najcz窷ciej, krusz si...

Edytowane przez madzia57
Czas edycji: 2010-08-12 o 09:45
madzia57 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-12, 14:53   #36
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 051

奸iczny ten kolorek, a w dziennym 鈍ietle te tak wygl康a czy ciemniej?
KroofkaNeonoofka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-13, 17:31   #37
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

Cytat:
Napisane przez KroofkaNeonoofka Poka wiadomo嗆
奸iczny ten kolorek, a w dziennym 鈍ietle te tak wygl康a czy ciemniej?
pod s這鎍e s troszk bardziej rude, ale tak jak na zdj璚iu w 鈍ietle dziennym w pomieszczeniach i przy mniejszym nas這necznieniu
Stary 2010-08-16, 12:00   #38
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 051

Kurcz, mo瞠 si skusz. Ostatnio nie mog sobie utrafi w kolor, a te rude refleksy s u mnie akurat bardzo po瘸dane
KroofkaNeonoofka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-16, 12:45   #39
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez madzia57 Poka wiadomo嗆
nic nie pokryje czerni ja郾iejszego ja na palonej kawie robi豉m orzechowy br您 i nie ruszy豉, tylko odrosty...z czerni mo積a zej嗆 przez dekoloryzacje u fryzjera, czasem trzeba chodzi 3 razy i w tym czasie s rude, potem coraz ja郾iejsze, a zejdzie si do blondu, ale trzeba si liczy z tym, ze niszczy i pali w這sy najcz窷ciej, krusz si...

no fakt, nie zejdzie si z czerni farbami, trzeba dekoloryzowa, tylko ze nie trzeba wcale u fryzjera i dekoloryzacja nie niszczy w這s闚.

ostatecznie mozna u篡 rozja郾iaczy lub farb z rozja郾iaczem ale to niszczy no niestety...
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-25, 22:17   #40
pati100larz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
GG do pati100larz

Hej dziewczyny, a czy kt鏎a z Was pr鏏owa豉 miesza orzechowy br帷 z jesiennym li軼iem? Jaki efekt? Bardzo rudy wychodzi? Czy ledwie po鈍iata?

Farbowa豉m sobie niedawno w這sy Garnierem Nutrisse miedziany maho, ciekawa jestem, czy kolory wysz造by podobnie.
pati100larz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-30, 14:55   #41
zafascynowana1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 185

W豉郾ie trzymam j na w這sach... Ciekawe co z tego wyjdzie

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSI*KOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com

zafascynowana1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-31, 13:02   #42
miiisiek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 707

.

Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 19:18
miiisiek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-08, 13:12   #43
magdula2811
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Dziewczyny ja polecam z blondynki przefarbowalam sie na braz i powiem ze jestem zachwycona wlosy sa miekkie i pieknie sie blyszcza dolaczam zdjecie
magdula2811 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-20, 19:21   #44
kasia198819
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Witam.
Czy mo瞠cie mi powiedzie jaki to jest kolorek? http://ikf.styl.fm/img94506.fryzury-dlugie.207063.jpg
Bardzo mi si podoba, a jutro id do fryzjera i chcia豉bym si tak przefarbowa.
Bardzo prosz o pomoc.
kasia198819 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-02, 22:01   #45
pati100larz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
GG do pati100larz

Farbn窸am si pomieszan farba orzechowy br您 + jesienny li嗆 i jestem zachwycona! Wyszed przepi瘯ny kasztanowy kolor, z miedzianym po造skiem Pod 鈍iat這 s這neczne w這sy b造szcz si na rudo. W豉郾ie o co takiego mi chodzi這
Na razie jeszcze nie my豉m w這s闚 ani razu po farbowaniu, oka瞠 si, jak si farba zachowa po kilku zmyciach, czy w這sy nie zrobi si szorstkie i matowe (na razie s mi璚iutkie i b造szcz帷e).
Poka輳 zdj璚ie, jak sobie zrobi
pati100larz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-02, 23:23   #46
klaudynkaa91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
GG do klaudynkaa91

U篡wa豉m tej farby ok. roku
Na moich w這sach kolor wychodzi cudnie.
Ludzie nie mogli uwierzy 瞠 u篡wam farby za tak cene.
Poza tym ta farba nie niszczy tak strasznie w這sk闚 na co szczeg鏊nie zwracam uwage
Znowu chcia豉bym powr鏂i do tego kolorku ale mam czarne w這sy
klaudynkaa91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-07, 14:13   #47
kamelka33
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 589

Kobietki pisz tutaj, bo ju nie wiem, co zrobi ze swoimi w這sami Dwa tygodnie temu zafarbowa豉m w這ski joann kolorkiem mleczna czekolada, wczesniej uzywa豉m wy陰cznie casting creme gloss( jasny br您), farbka og鏊nie jest super, ale niestety kolor wyszedl niefajny, tzn. odrost jest duzo jasniejszy od reszty w這s闚, nie sadzilam, ze bedzie az taki kontrast, co prawda jestem naturaln blondynk, wi璚 odrost mam dosc jasny, ale reszta wlos闚 wcale nie jest taka ciemna, dodam, 瞠 oczywi軼ie na gornych partiach trzymalam d逝瞠j. Musz to jakos wyrownac, ale nie mam poj璚ia jak Chcialabym znow uzy joanny, bo jako farba bardzo mi odpowiada, ale z serii naturia do wyboru mam tylko palon kaw( kt鏎a jest dla mnie zdecydowanie za ciemna) i orzechowy br您, ktory jest sliczy( zaluje, 瞠 nie wybra豉m go od razu)tylko mam obaw, czy zn闚 odrost nie wyjdzie mi jasniejszy albo calkiem czerwony Rude refleksy mi nie przeszkadzaj absolutnie, nawet s poz康ane, ale czy uda mi si uzyskac jakis r闚nomierny efekt, czy lepiej dac sobie spokoj? B璠e wdzi璚zna za kazd rad A mo瞠 sa tu jakies blondynki, kt鏎e stosowa造 t farbk i mog mi cos podpowiedzie?
kamelka33 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-08, 16:54   #48
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Poka wiadomo嗆
Kobietki pisz tutaj, bo ju nie wiem, co zrobi ze swoimi w這sami Dwa tygodnie temu zafarbowa豉m w這ski joann kolorkiem mleczna czekolada, wczesniej uzywa豉m wy陰cznie casting creme gloss( jasny br您), farbka og鏊nie jest super, ale niestety kolor wyszedl niefajny, tzn. odrost jest duzo jasniejszy od reszty w這s闚, nie sadzilam, ze bedzie az taki kontrast, co prawda jestem naturaln blondynk, wi璚 odrost mam dosc jasny, ale reszta wlos闚 wcale nie jest taka ciemna, dodam, 瞠 oczywi軼ie na gornych partiach trzymalam d逝瞠j. Musz to jakos wyrownac, ale nie mam poj璚ia jak Chcialabym znow uzy joanny, bo jako farba bardzo mi odpowiada, ale z serii naturia do wyboru mam tylko palon kaw( kt鏎a jest dla mnie zdecydowanie za ciemna) i orzechowy br您, ktory jest sliczy( zaluje, 瞠 nie wybra豉m go od razu)tylko mam obaw, czy zn闚 odrost nie wyjdzie mi jasniejszy albo calkiem czerwony Rude refleksy mi nie przeszkadzaj absolutnie, nawet s poz康ane, ale czy uda mi si uzyskac jakis r闚nomierny efekt, czy lepiej dac sobie spokoj? B璠e wdzi璚zna za kazd rad A mo瞠 sa tu jakies blondynki, kt鏎e stosowa造 t farbk i mog mi cos podpowiedzie?
ja malowa豉m orzechowym br您em i mleczn czekolad, kolor wyszed mi bardzo podobny. Ja bym spr鏏owa豉 po這篡 farb na odrosty, a pod koniec te na reszt w這s闚 tak na 5 minut dla od鈍ie瞠nia koloru
Stary 2010-12-08, 20:00   #49
kamelka33
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 589

Cytat:
Napisane przez zyskowa Poka wiadomo嗆
ja malowa豉m orzechowym br您em i mleczn czekolad, kolor wyszed mi bardzo podobny. Ja bym spr鏏owa豉 po這篡 farb na odrosty, a pod koniec te na reszt w這s闚 tak na 5 minut dla od鈍ie瞠nia koloru
Mo瞠 po這瞠 na odrost(orzechowy br您 oczywi軼ie) i potrzymam tak 25-30 minut, 瞠by kolorek wyszed ciemniejszy, a na ca這嗆 gdzie na 5? Bo jesli wlosy z d逝gosci si jeszcze bardziej przyciemni to zn闚 bedzie kontrast miedzy g鏎 a do貫m, myslicie, ze tak bedzie dobrze? Kurcze, boje si, 瞠 zn闚 nic z tego nie wyjdzie, a moje w這sy kolejnego farbowania w kr鏒kim odst瘼ie czasu chyba nie przezyj
kamelka33 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-08, 20:38   #50
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

Cytat:
Mo瞠 po這瞠 na odrost(orzechowy br您 oczywi軼ie) i potrzymam tak 25-30 minut, 瞠by kolorek wyszed ciemniejszy, a na ca這嗆 gdzie na 5? Bo jesli wlosy z d逝gosci si jeszcze bardziej przyciemni to zn闚 bedzie kontrast miedzy g鏎 a do貫m, myslicie, ze tak bedzie dobrze? Kurcze, boje si, 瞠 zn闚 nic z tego nie wyjdzie, a moje w這sy kolejnego farbowania w kr鏒kim odst瘼ie czasu chyba nie przezyj
my郵, ze tak jak m闚isz powinno by ok
Stary 2010-12-08, 21:31   #51
Marika27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Cytat:
Ja w豉郾ie orzechowym br您em Joanny zesz豉m z blond pasemek. Jestem naturaln brunetk (kolor naturalny - 鈔edni br您 + dodatek (niestety) siwych). Wi璚 odrost oko這 2 cm naturalnych w這s闚 a reszt blond baleja (do嗆 jasny blond). Na這篡豉m farb na ca這嗆. Kolor r闚no z豉pa! A sama by豉m w szoku, gdy bra豉m pod uwag i na tych jasnych pasemkach kolor mo瞠 by bledszy i nie r闚ny - a tu mi貫 zaskoczenie - r闚nomierne pokrycie! Bardzo fajna farba, 豉dnie 豉pie, nie zniszczy豉 zbytnio w這s闚. Jedyny (jak dla mnie) mankament to taki, 瞠 ma po鈍iat ni to czerwon ni rud, a ja preferuj naturalne odcienie - je郵i lubujesz si w takich odcieniach z refleksami to jak najbardziej polecam.

Edytowane przez Marika27
Czas edycji: 2010-12-08 o 22:16
Marika27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-09, 23:49   #52
charliee
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 743

Farba jako軼iowo dobra, zw豉szcza jak na tak 鄉ieszn cen. Kolor podoba mi si 鈔ednio, ale to ju kwestia indywidualnych preferencji. Ja chyba jednka wol bardziej ch這dne kolory.
Jest dosy trwa豉, dla mnie to jednak minus, bo kolor mi si nie podoba, mam teraz po 2 miesi帷ach wyp這wia造 jasny br您 taki ciep造 i marz zn闚 o moim 鈔ednim blondzie. Po tej farbie jednak czeka mnie dekolorka.
charliee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-09, 07:45   #53
Kisia_1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 186

Cytat:
Napisane przez pati100larz Poka wiadomo嗆
Farbn窸am si pomieszan farba orzechowy br您 + jesienny li嗆 i jestem zachwycona! Wyszed przepi瘯ny kasztanowy kolor, z miedzianym po造skiem Pod 鈍iat這 s這neczne w這sy b造szcz si na rudo. W豉郾ie o co takiego mi chodzi這

a nie masz mo瞠 zdj璚ia z tego pomieszanego koloru, strasznie ciekawi mnie efekt ?
Kisia_1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.