Jak się zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-07-06, 18:54   #1
Cimorelli27
Przyczajenie

Jak się zmienić?

Hej, mam 15 lat i nie podoba mi się, to jak wyglądam. Na co dzień noszę zwykłe spodnie (ani rurki, ani jakieś super luźne), mam niby jakieś trochę węższe, ale są kolorowe i do niczego mi się pasują. A bluzki, to albo zwykłe na krótki rękawek, albo jakieś z dłuższym i na to zazwyczaj jakieś bluzy luźne. Nie maluję się wcale (chociaż nie ukrywam, że bym chciała zacząć się LEKKO malować, ale nie wiem, jak powiedzieć to mamie, bo się wstydzę), od czasu do czasu korektor na niedoskonałości. Włosy mam kręcone, bardzo rzadko noszę je spięte, zazwyczaj na bok je układam. No i ogólnie po prostu nie podoba mi się to, jak wyglądam i to już nie chodzi o twarz, włosy, czy ciało (troszkę kościste, a dużo jem... : / ), tylko o mój styl, a raczej jego brak. Ogólnie w klasie, to wszyscy mówią, jaka to ja słodka jestem itp. a wolałabym wyglądać doroślej. Może tez mnie tak traktują, bo jestem niska... Biżuterii nie noszę... Nie mam pojęcia, co robić, ale wiem, ze chcę się zmienić, tylko boję się reakcji innych ludzi, bo np. Bardzo mi się podoba, czapka z daszkiem do tyły, jak dziewczyny noszą, tylko, jak patrzę na zdjęcia dziewczyn, to one nawet z taką chłopięcą czapką wyglądają dziewczęco, a ja myślę, że być źle w tym wyglądała... Tak samo sukienki - mam chyba tylko jedną, taką bardziej na wiosnę/lato i chciałabym tak sobie na co dzień nosić jakieś spódniczki i sukienki, ale to duża zmiana i boję się reakcji innych, bo zazwyczaj sukienkę, albo spódniczkę zakładam na jakieś okazje. Ogólnie chyba teraz jest dobry moment, żeby o tym pomyśleć, bo są wakacje i jakoś w klasie koleżanki i koledzy nie będą aż tak odczuwać tej zmiany, jak np. jednego dnia bym wyglądała, tak jak teraz wyglądam, a na drugi dzień zupełnie inaczej i z nowym stylem... Co o tym sądzicie? Proszę was o pomoc :/
Cimorelli27 jest offline  
Stary 2014-07-06, 19:57   #2
Jeannee
Zakorzenienie

Dot.: Jak się zmienić?

Może jakieś zdjęcie byś dodała?
Myślę, że 15 latka nie powinna się mocno malować. Wystarczy błyszczyk/pomadka ochronna, krem bb ewentualnie jeśli masz problemy z cerą, tusz do rzęs i to by było tyle. Nie ma się czego wstydzić jeżeli chodzi o taki makijaż. Możesz nawet sama sobie kupić z kieszonkowego.

Jeśli chcesz być bardziej kobieca zrezygnuj z bluz z kapturem, czapek z daszkiem itp. Spódniczki, sukienki, bluzki z koronką/dopasowane, koturny, torebki. Wszystko w stylu dziewczęco-kobiecym.
Jeannee jest offline  
Stary 2014-07-06, 20:07   #3
Cimorelli27
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Może jakieś zdjęcie byś dodała?
Myślę, że 15 latka nie powinna się mocno malować. Wystarczy błyszczyk/pomadka ochronna, krem bb ewentualnie jeśli masz problemy z cerą, tusz do rzęs i to by było tyle. Nie ma się czego wstydzić jeżeli chodzi o taki makijaż. Możesz nawet sama sobie kupić z kieszonkowego.

Jeśli chcesz być bardziej kobieca zrezygnuj z bluz z kapturem, czapek z daszkiem itp. Spódniczki, sukienki, bluzki z koronką/dopasowane, koturny, torebki. Wszystko w stylu dziewczęco-kobiecym.
Niestety nie mam zdjęć swoich na komputerze, bo tak się nie akceptuję, że nawet zdjęć sobie nie robię.. x.x Ale mogę się opisać. Włosy kręcone, ciemny blond-jasny brąz, grzywka , którą zapuszczam jest tej samej długości, co moja twarz, twarz okrągła, oczy w sumie są pomieszane, bo raz szare, raz morskie... :P Chuda i ok. 158-160 wzrostu. Oczywiście, ze miałam na myśli jakiś lekki, prawie nie widoczny makijaż, bo sama nienawidzę tych "wytapetowanych" 15-latek. Bardzo dziękuję za zainteresowanie sie tym postem, bo już zaczynałam wątpić, że mi ktoś odpisze..
Cimorelli27 jest offline  
Stary 2014-07-06, 20:41   #4
201704240951
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Cimorelli27 Pokaż wiadomość
Niestety nie mam zdjęć swoich na komputerze, bo tak się nie akceptuję, że nawet zdjęć sobie nie robię.

Metamorfozy mają trochę inne przeznaczenie, pewnie przeczytałaś regulamin.
Wątek zamykam.
201704240951 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości