Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-05-08, 06:36   #3391
Joasiunia:)
Zakorzenienie

GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Kobity jak ta odzywka wyglada? Mam zamiar byc dzisiaj w Rossmannie i porobic zapasiki

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Aa w Naturze tez lakierowa promocja. Tyle ze chyba jak sie kupi 2 lakiery to 3 za grosz
Joasiunia:) jest offline  
Stary 2015-05-08, 08:58   #3392
rombek
Wtajemniczenie

Trochę mnie tu nie było, nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie, ale wracam do walki o przyrost, zmotywowana jak nigdy

I takie pytanie mam, czy któraś z was używała witaminowej odżywki firmy Laura Conti? Sprawdzała się?

77
rombek jest offline  
Stary 2015-05-08, 11:27   #3393
201612060923
Konto usunięte

Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Mam olejek Laury Conti i odżywkę w pisaku Czterech Pór Roku Kupione w rossmannowskiej promocji, pytałam się czy pilniczki się wliczają, ale pracownica powiedziała, że niestety nie Ale mam te olejki i jeszcze czarny lakier kupiłam
201612060923 jest offline  
Stary 2015-05-08, 12:51   #3394
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Mam olejek Laury Conti i odżywkę w pisaku Czterech Pór Roku Kupione w rossmannowskiej promocji, pytałam się czy pilniczki się wliczają, ale pracownica powiedziała, że niestety nie Ale mam te olejki i jeszcze czarny lakier kupiłam
Warszawskie Rossmanny w Śródmieściu i na Bemowie są do
Czterech Pór Roku nigdzie nie uświadczyłam, a odżywki Laury Conti to już w ogóle. Tylko zmywacze LC były Może ja źle szukam?

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-05-08, 13:00   #3395
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Warszawskie Rossmanny w Śródmieściu i na Bemowie są do
Czterech Pór Roku nigdzie nie uświadczyłam, a odżywki Laury Conti to już w ogóle. Tylko zmywacze LC były Może ja źle szukam?
Wpadaj do Garwolina(60 km od stolicy) tam jest pełno produktów Laury Conti oraz Czterech Pór Roku Aż sama się zdziwiłam jak mi to łatwo poszło, no i nie widziałam macaństwa przy szafkach z kolorówką
Stary 2015-05-08, 14:21   #3396
Kiwaczka
Wtajemniczenie

to ja zapraszam do Wodzisławia Śl., byłam w naszej galerii a tam pełno produktów LC- pilniczki, odżywki, zmywacze!! czy odżywki 4PR - nic nie ruszone ale za to lakierów Eveline to jak kot napłakał. Jakoże musiałam zapłacic za parking i potrzebowałam drobne to kupiłam odżywkę wygładzającą z lovely (pare postów wyżej ktoś podał linka do niej)- może się i u mnie sprawdzi
Kiwaczka jest offline  
Stary 2015-05-08, 14:28   #3397
201612060923
Konto usunięte

Tak w ogóle to zapomniałam się spytać o jedno-jak stosujecie odżywkę Czterech Pór Roku? W sensie-na pomalowane czy gołe pazurki? Ja swoje teraz mam cały czas pomalowane odżywką(bo tunel, same wiecie) i nie mam ochoty nosić golasów tylko dla tej odżywki-zależy mi na przyroście. Chciałabym stosować tą odżywkę na pomalowane, ale czy to nie osłabi lub też całkiem zneutralizuje działania odżywki?
Stary 2015-05-08, 15:04   #3398
rombek
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak w ogóle to zapomniałam się spytać o jedno-jak stosujecie odżywkę Czterech Pór Roku? W sensie-na pomalowane czy gołe pazurki? Ja swoje teraz mam cały czas pomalowane odżywką(bo tunel, same wiecie) i nie mam ochoty nosić golasów tylko dla tej odżywki-zależy mi na przyroście. Chciałabym stosować tą odżywkę na pomalowane, ale czy to nie osłabi lub też całkiem zneutralizuje działania odżywki?
Wydaje mi się, że tak jak z olejowaniem, pomalowane paznokcie nie przeszkadzają.

Ja aplikuję pod wolny brzeg i wmasowuję w skórki i widzę efekty

77
rombek jest offline  
Stary 2015-05-08, 17:07   #3399
Lavi92
Zakorzenienie

Cytat:
Dokładnie tak jak olejki Czy pomalowane czy nie to wmasowywyuje w macierz i skórki
Stary 2015-05-08, 17:31   #3400
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie

Ja nawet na hybrydy olej nakladam. I działa.
A do mnie doszły nowe lakiery cnd. Bede dziś albo jutro robić hybryde. Czarne z 1 paznokciem zoltym. I na czarne rzucę jeszcze delikatnie brokatowy top.
A na stopach zrobię brokatowy kameleon. Biało czerwony

Edytowane przez Cytrynowe_Marzenie
Czas edycji: 2015-05-08 o 17:32
Cytrynowe_Marzenie jest offline  
Stary 2015-05-08, 17:52   #3401
201612060923
Konto usunięte

Dzięki za odpowiedzi

Ja jakoś nie lubię malować paznokci u stóp, pedicure u mnie to obcinanie paznokci na równo

Pjerniczku, dam Ci motywację do łowienia olejku Laury Conti-pachnie olejkiem z drzewa herbacianego Na razie jej nie będę używać, na początek muszę zweryfikować odżywkę Czterech Pór Roku. Pierwsze wrażenie-wygodna forma pisaka i tłustego olejku, ładny zapach(choć jak wąchałam go przez 5 minut to mnie nieco zemdliło i zmęczyło) i to gumowe kopytko, którym świetnie odsuwa się skórki, ale lubi wypadać, muszę kropelką na to machnąć
Stary 2015-05-08, 20:16   #3402
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Hahaha, mam tak samo z tym poprawianiem okularów, kiedy ich akurat nie mam na nosie Też noszę minusy, już 22 lata ale mam niedużą wadę. Lubię siebie bez okularów, ale jakoś mi nie po drodze po soczewki. Choć chciałabym je chociaż wypróbować. Trochę się obawiam, bo mam bardzo wrażliwe oczy, ze skłonnością do reagowania na alergeny. Ale może kiedyś.

Osz Ty piracie Niemożność zakupu olejków bardziej boli niż sam mandat, prawda?

W szpitalu nic fajnego nie dają, po co tam idziesz?

Lavender, przykro mi z powodu przyrostu. Ale weź parę głębokich oddechów i maziaj dalej. Mam nadzieję, że szybko się zregeneruje, skoro już wie jak rosnąć Szkoda tylko, że w emocjach zaraz obcięłaś paznokcie, bo może to było tylko chwilowe cofnięcie się i po kilku dniach by wrócił.

Wiki558, bardzo ładne efekty A jaka gładziutka płytka

A właśnie, nie chcę mówić głośno, bo jeszcze zapeszę ale... od lat, odkąd pamiętam, mam na większości paznokci paskudne, głębokie poprzecznie bruzdy. Myślałam, że to od zbytniego odsuwania i usuwania skórek, ale bruzdy pojawiały się regularnie, kiedy chciały, niezależnie czy skórki odsuwałam mocno, delikatnie, czy w ogóle dawałam im spokój tygodniami. No i niedawno zauważyłam, że na prawie wszystkich palcach ponad połowa świeżej płytki jest już gładka Tylko na kciukach jest jej trochę mniej, ale dzielnie gonią resztę. Matko, jak to zaczyna ładnie wyglądać Nie mogę się doczekać, kiedy to wszystko zejdzie, ale muszę uzbroić się w cierpliwość. Nie wiem co im pomogło, ale oprócz tego, że od miesięcy skórki odsuwam bardzo delikatnie, to mniej więcej raz w tygodniu masuję paznokcie, a zwłaszcza skórki wokół nich, mięciutką szczoteczką do zębów (kupiłam taką dla malutkich dzieci, z gryzaczkiem nawet ) zwilżoną olejkami, których akurat używam. Może to pobudziło macierz do zregenerowania się, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy. Ani nie jem lepiej niż zwykle, stresy od dawna spore, kondycja organizmu marna od przewlekłych dolegliwości i leków, a paznokcie coraz lepsze Cuda, panie
Operacja tarczycy ;/
Cytat:
Dzięki Jak nigdzie w pobliżu nie znajdę, to może się przejadę na ten Targówek

Za kilka dni zrobię sobie kompleksową pedikurę i zacznę regularnie olejować paznokcie u stóp, bo daleko im do ideału
O ja też muszę zadbać o paznokcie u stóp
Cytat:
Dzięki za odpowiedzi

Ja jakoś nie lubię malować paznokci u stóp, pedicure u mnie to obcinanie paznokci na równo

Pjerniczku, dam Ci motywację do łowienia olejku Laury Conti-pachnie olejkiem z drzewa herbacianego Na razie jej nie będę używać, na początek muszę zweryfikować odżywkę Czterech Pór Roku. Pierwsze wrażenie-wygodna forma pisaka i tłustego olejku, ładny zapach(choć jak wąchałam go przez 5 minut to mnie nieco zemdliło i zmęczyło) i to gumowe kopytko, którym świetnie odsuwa się skórki, ale lubi wypadać, muszę kropelką na to machnąć
Też lubię cztery pory toku i obecnie ją tylko stosuje.

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-05-08, 21:35   #3403
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki za odpowiedzi

A ja robie hybrydke i mam z głowy na kilka miesięcy. Teraz jadę w czerwcu do grecji to musze ogólnie o stopy zadbać aby ładnie w sandalkach wyglądały. No i sandaly musze kupić...

Ja już od dawna olejuje paznokcie u stóp. Pomaga. Skorki wygladaja lepiej i ogólnie jakos tak ładniej.

Cytrynowe_Marzenie jest offline  
Stary 2015-05-08, 21:53   #3404
Rachelli
Raczkowanie

Chciałam kupić pomadke rumiankową z alterry, była tylko ta z granatem, więc ją wzięłam. Wali tym słodko-mdłym zapachem typowym dla alterry, ale na skórki będzie dobra, posmarowałam je już i zapowiada się obiecująco
Szkoda, że pilniki w rossie nie były na promce za to kupiłam 2 lakiery z wibo i eveline +plus pomadka i zapłaciłam ledwo 8zł z groszami ;D

Edytowane przez Rachelli
Czas edycji: 2015-05-08 o 21:55
Rachelli jest offline  
Stary 2015-05-09, 00:15   #3405
taka owaka 77
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
A nie jest tak, że skoro paznokieć jest dłuższy to tylko Ci się wydaje, że przyrost się cofa, a on jest w tym samym miejscu? :p
to jest chyba tak jak biała cześć jest bardzo długa to wydaje mam się że różowa część jest mała, a jak skrócimy mocno paznokcie to zaraz różowa cześć wygląda na większą.
taka owaka 77 jest offline  
Stary 2015-05-09, 12:56   #3406
wiki558
Raczkowanie

Ja dzisiaj lecę po 4PR mam nadzieję że znajdę i że będzie jeszcze
A co do promocji lakierowych to skusiłam się na dwa z serii ''Rimmel Salon Pro with Lycra od Kate Moss '' kolorek 711 Punk Rock i 703 Rock N Roll . Dwa ideały , coś tak czuję że będą u mnie królować na zmianę , a do czerwonego lakieru to myślałam że już nigdy się nie przekonam.
Skusiłam się jeszcze na top ''Sally Hansen Insta-Dri '' i póki co nie narzekam ''Punk Rock '' trzymał mi się bez startych końcówek 3 dni , dalej już nie sprawdzałam bo nie mogłam wytrzymać i musiałam zmyć na rzecz Rock N Roll
wiki558 jest offline  
Stary 2015-05-09, 13:08   #3407
rombek
Wtajemniczenie

U mnie witaminowa Laura Conti trzyma się na paznokciach już czwarty dzień, absolutny rekord Na moich paznokciach dwa dni to maks dla jakiegokolwiek lakieru.

77
rombek jest offline  
Stary 2015-05-09, 14:55   #3408
wiki558
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
U mnie witaminowa Laura Conti trzyma się na paznokciach już czwarty dzień, absolutny rekord Na moich paznokciach dwa dni to maks dla jakiegokolwiek lakieru.

Jutro chyba też obowiązuje promocja jeszcze?
Bo jak tak to może i po tą Laurę skoczę bo widziałam ją dziś a co powiecie o odżywkach KillyS?
Póki co mam przy sobie 4PR ale daje mi troche antybiotykami
wiki558 jest offline  
Stary 2015-05-09, 15:02   #3409
rombek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wiki558 Pokaż wiadomość
Jutro chyba też obowiązuje promocja jeszcze?
Bo jak tak to może i po tą Laurę skoczę bo widziałam ją dziś a co powiecie o odżywkach KillyS?
Póki co mam przy sobie 4PR ale daje mi troche antybiotykami
W sensie zapachu?

Promocja obowiązuje do jutra

77
rombek jest offline  
Stary 2015-05-09, 16:19   #3410
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
to ja zapraszam do Wodzisławia Śl., byłam w naszej galerii a tam pełno produktów LC- pilniczki, odżywki, zmywacze!! czy odżywki 4PR - nic nie ruszone ale za to lakierów Eveline to jak kot napłakał. Jakoże musiałam zapłacic za parking i potrzebowałam drobne to kupiłam odżywkę wygładzającą z lovely (pare postów wyżej ktoś podał linka do niej)- może się i u mnie sprawdzi
Chętnie bym pobuszowała

Cytat:
Dzięki za odpowiedzi

Ja nigdy nie miałam pomalowanych paznokci u stóp
Też obcinam paznokcie na równo, lubię je świeżo po tym i po peelingu.
Potem kremik i oliwka Teraz zacznę malować, ale odżywkami i powalczę o przyrost. Jak się płytka wyrówna, to będą kolory

Uuu, cudnie się zapowiada ta Laura. Muszę sprawdzić, czy jest w Hebe, bo jak już dorwałam tę 4PR, to już wszystko inne przestało istnieć i nie zwróciłam uwagi Ale mnie zapach pisaczka w ogóle nie pasuje, od początku był dla mnie taki chemiczny i mdlący
Aha - już mi się napisy starły w 90% Zauważyłam, że jak dotykam opakowania suchymi rękami, to jest okej, ale już przy odrobinie naolejowanych literki dosłownie rozpływają się czarnym strumieniem...

Cytat:
Ja stosuję na skórki, bo fajnie zabezpiecza przed utratą wilgoci i nie spływa tak jak czysty olejek. I smaruję przyrost, dzisiaj miałam okazję miziać w kinie w przerwie maratonu

Cytat:
Napisane przez Rachelli Pokaż wiadomość
Chciałam kupić pomadke rumiankową z alterry, była tylko ta z granatem, więc ją wzięłam. Wali tym słodko-mdłym zapachem typowym dla alterry, ale na skórki będzie dobra, posmarowałam je już i zapowiada się obiecująco
Szkoda, że pilniki w rossie nie były na promce za to kupiłam 2 lakiery z wibo i eveline +plus pomadka i zapłaciłam ledwo 8zł z groszami ;D
Uwielbiam rumiankową, jak była promocja, to kupiłam zapas
Granatowej jeszcze nie miałam. Nie lubię zbytnio zapachu tej serii, może dlatego, że odżywka, maska i szampon kompletnie się u mnie nie sprawdziły Ale w sumie krem do rąk jest świetny, lubię, a zapach i tak mnie drażni Krem jak najbardziej polecam. Tyle że cena zbyt wygórowana jak na działanie i pojemność - tylko promocja

Może już to kiedyś mówiłam, ale jeśli macie możliwość zakupów w Auchan, to tam znajdziecie pilniki Ewy Schmidtt o połowę tańsze niż w Rossku Ponadto są dwie wielkości do wyboru

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-05-09, 16:43   #3411
panterarozyczka
Zadomowienie

Pilniki Ewy są najlepsze na świecie <3 ja dziś kupiłam w promocji olejek Alterry papaja, jeszcze kupie rękawiczki i olejujemy na noc to przez was! Nigdy nie pomyślałabym o olejowaniu gdyby nie ten wątek

L830 via tapatalk.
panterarozyczka jest offline  
Stary 2015-05-09, 16:53   #3412
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wiki558 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj lecę po 4PR mam nadzieję że znajdę i że będzie jeszcze
A co do promocji lakierowych to skusiłam się na dwa z serii ''Rimmel Salon Pro with Lycra od Kate Moss '' kolorek 711 Punk Rock i 703 Rock N Roll . Dwa ideały , coś tak czuję że będą u mnie królować na zmianę , a do czerwonego lakieru to myślałam że już nigdy się nie przekonam.
Skusiłam się jeszcze na top ''Sally Hansen Insta-Dri '' i póki co nie narzekam ''Punk Rock '' trzymał mi się bez startych końcówek 3 dni , dalej już nie sprawdzałam bo nie mogłam wytrzymać i musiałam zmyć na rzecz Rock N Roll
Kupiłam go też i oby nie okazał się bublem jak pozostałe dwa produkty od SH które kupiłam niedawno ;/ i biały lakier Eveline.
Cytat:
Chętnie bym pobuszowała

Ja nigdy nie miałam pomalowanych paznokci u stóp
Też obcinam paznokcie na równo, lubię je świeżo po tym i po peelingu.
Potem kremik i oliwka Teraz zacznę malować, ale odżywkami i powalczę o przyrost. Jak się płytka wyrówna, to będą kolory

Uuu, cudnie się zapowiada ta Laura. Muszę sprawdzić, czy jest w Hebe, bo jak już dorwałam tę 4PR, to już wszystko inne przestało istnieć i nie zwróciłam uwagi Ale mnie zapach pisaczka w ogóle nie pasuje, od początku był dla mnie taki chemiczny i mdlący
Aha - już mi się napisy starły w 90% Zauważyłam, że jak dotykam opakowania suchymi rękami, to jest okej, ale już przy odrobinie naolejowanych literki dosłownie rozpływają się czarnym strumieniem...

Ja stosuję na skórki, bo fajnie zabezpiecza przed utratą wilgoci i nie spływa tak jak czysty olejek. I smaruję przyrost, dzisiaj miałam okazję miziać w kinie w przerwie maratonu

Uwielbiam rumiankową, jak była promocja, to kupiłam zapas
Granatowej jeszcze nie miałam. Nie lubię zbytnio zapachu tej serii, może dlatego, że odżywka, maska i szampon kompletnie się u mnie nie sprawdziły Ale w sumie krem do rąk jest świetny, lubię, a zapach i tak mnie drażni Krem jak najbardziej polecam. Tyle że cena zbyt wygórowana jak na działanie i pojemność - tylko promocja

Może już to kiedyś mówiłam, ale jeśli macie możliwość zakupów w Auchan, to tam znajdziecie pilniki Ewy Schmidtt o połowę tańsze niż w Rossku Ponadto są dwie wielkości do wyboru
Mi też nie podszedł od razu chemie wyczułam mi napisy też się starły xd
I też się miziam pisaczkiem po przyroście i na skórki, potem swoje olejki naleje.

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2015-05-09, 17:45   #3413
201606220925
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Kupiłam go też i oby nie okazał się bublem jak pozostałe dwa produkty od SH które kupiłam niedawno ;/ i biały lakier Eveline.
które produkty SH okazały się wg ciebie bublami?
top InstaDri ponoć jest super, wszędzie zachwalają go na necie
201606220925 jest offline  
Stary 2015-05-09, 18:40   #3414
panterarozyczka
Zadomowienie

Insta dri jest świetny ale gęstnieje przy połowie / 1/4. Ale to jaki jest wynagradza

L830 via tapatalk.
Stary 2015-05-09, 19:20   #3415
Regista
Meravigliosa creatura

Wink Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Pilniki Ewy są najlepsze na świecie <3 ja dziś kupiłam w promocji olejek Alterry papaja, jeszcze kupie rękawiczki i olejujemy na noc to przez was! Nigdy nie pomyślałabym o olejowaniu gdyby nie ten wątek

L830 via tapatalk.
Hahaha, przygotuj się psychicznie na to, że to nie ostatni raz Tu są kusicielki niepospolite

A ja uwielbiam:
- zapach odżywki 4PR,
- mieć pomalowane paznokcie u stóp

Dziewczyny, nie wiecie przypadkiem, czy na Colorowo nie szykuje się jakąś promocja, albo darmowa wysyłka? Mam pozbierane spore zamówienie, ale i tak dużo brakuje do kwoty, od której normalnie wysyłają za darmo. A dają znać o tym w newsletterze? Bo nie chciałabym przegapić w razie czego.

Szukam filmiku z Doctora Who The Doctor's message to South Africa w rozdzielczości większej niż 360p, a najchętniej w Full HD

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram
Regista jest offline  
Stary 2015-05-09, 19:43   #3416
Klaudia929
Raczkowanie

Są gdzieś rękawiczki bawełniane tańsze, niż w Rossku?

01.12.2014r. Włosomaniaczka

Czytamy
Ćwiczymy
Klaudia929 jest offline  
Stary 2015-05-09, 19:47   #3417
beauuuty
Przyczajenie

Cześć wszystkim!
Od dłuższego czasu i ja olejuję moje paznokcie,często tutaj wpadam i oglądam zdjęcia waszych pięknych i zadbanych paznokci.
Mam do Was pytanie jaki pilnik polecacie do paznokci?
(Pilnik szklany "for your beauty" oraz "Ewy Sch." już wypróbowałam),ale szukam jeszcze czegoś lepszego.
Liczę na pomoc

Olejowanie paznokci to już uzależnienie
beauuuty jest offline  
Stary 2015-05-09, 19:55   #3418
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Klaudia929 Pokaż wiadomość
Są gdzieś rękawiczki bawełniane tańsze, niż w Rossku?
Ja mam rękawiczki firmy Donegal, kupione w Naturze, ale one tańsze nie były Dychę za nie dałam.

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-05-09, 20:42   #3419
panterarozyczka
Zadomowienie

Cytat:
Ja mam rękawiczki firmy Donegal, kupione w Naturze, ale one tańsze nie były Dychę za nie dałam.

W rossie tez dycha dlatego kupie za kilka dni xd
Stary 2015-05-09, 20:45   #3420
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lavender08 Pokaż wiadomość
które produkty SH okazały się wg ciebie bublami?
top InstaDri ponoć jest super, wszędzie zachwalają go na necie
Odżywka maximum s(coś tam nie pamiętam, ale ma kolor blado różowy) i top double.Odżywka jest matowa i mam wrażenie, że nie robi nic dobrego a wręcz przeciwnie.Top nie wysusza lakieru i również przeciwnie

Skrzypokrzywa-35 dzień
Zamknij wątek

Tagi
olejowanie, paznokcie, płytka paznokcia, przyrost

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości