Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-05-17, 14:26   #3661
Regista
Meravigliosa creatura

Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziewczyny, coraz ładniejsze paznokcie pokazujecie panterarozyczka, jak Ty je tak idealnie wypiłowałaś, to ja nie wiem Wprawdzie migdały to nie moja bajka, ale to jest mistrzostwo świata

Ja mam do pokazania, jakie bubu sobie wczoraj zrobiłam. Ale dzięki temu naocznie widać, ile mi płytka przyrosła. Mam nadzieję, że szybko się zregeneruje. Paznokieć jest krótszy, bo jestem właśnie w trakcie skracania, ale mnie natchnęło, żeby Wam pokazać dziurę i moje maximum paznokciowe (na pozostałych), w którym jeszcze jestem w stanie wytrzymać i moje paznokcie wyglądają wg mnie do przyjęcia. Dłuższe niestety zbyt widocznie się zniekształcają i nie da się tego już w żaden sposób zatuszować piłowaniem. Choć widzę, że im większy przyrost, tym lepiej i dłużej trzyma kształt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150517_135521.jpg (45,3 KB, 91 załadowań)

Szukam filmiku z Doctora Who The Doctor's message to South Africa w rozdzielczości większej niż 360p, a najchętniej w Full HD

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2015-05-17 o 14:28
Regista jest offline  
Stary 2015-05-17, 14:45   #3662
hahihehy
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Wrzucam swoją aktualizację. Wieczorem zrobię zdjęcia golasków, na razie mam tylko takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paz.jpg (45,3 KB, 96 załadowań)

blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline  
Stary 2015-05-17, 15:01   #3663
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Dziewczyny, coraz ładniejsze paznokcie pokazujecie panterarozyczka, jak Ty je tak idealnie wypiłowałaś, to ja nie wiem Wprawdzie migdały to nie moja bajka, ale to jest mistrzostwo świata

Ja mam do pokazania, jakie bubu sobie wczoraj zrobiłam. Ale dzięki temu naocznie widać, ile mi płytka przyrosła. Mam nadzieję, że szybko się zregeneruje. Paznokieć jest krótszy, bo jestem właśnie w trakcie skracania, ale mnie natchnęło, żeby Wam pokazać dziurę i moje maximum paznokciowe (na pozostałych), w którym jeszcze jestem w stanie wytrzymać i moje paznokcie wyglądają wg mnie do przyjęcia. Dłuższe niestety zbyt widocznie się zniekształcają i nie da się tego już w żaden sposób zatuszować piłowaniem. Choć widzę, że im większy przyrost, tym lepiej i dłużej trzyma kształt.
Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Wrzucam swoją aktualizację. Wieczorem zrobię zdjęcia golasków, na razie mam tylko takie
Przepiękne macie paznokcie Zazdroszczę kształtu i końcówek

Ja muszę się Wam przyznać, że chociaż nosze kwadraty, to na kciukach paznokcie są opiłowane na okrągło-wciąż nie umiem tego wyrównać do kwadratów, no i się boję, że będzie to wyglądać śmiesznie. Czekam na większy przyrost i wtedy popróbujemy
201612060923 jest offline  
Stary 2015-05-17, 15:06   #3664
kizdaM
Zadomowienie

Przypomniałam sobie o zdjęciu dopiero po nałożeniu bazy, ale to raczej nic nie zmienia ;p co sądzicie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150517_141350.jpg (87,4 KB, 94 załadowań)

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2015-05-17, 16:11   #3665
taka owaka 77
Raczkowanie

Cytat:
Ale ogromna płytka szkoda ze ja takiej nigdy nie będe mieć aż zazdrość bierze.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Przypomniałam sobie o zdjęciu dopiero po nałożeniu bazy, ale to raczej nic nie zmienia ;p co sądzicie ?
Nie no dziewczyny co jedna to ma większą płytke ,tez taką chce a tu nic tylko 1cm no i te 2 mm jak jest przyrost.
taka owaka 77 jest offline  
Stary 2015-05-17, 16:37   #3666
paulina.t11
Zadomowienie

Piękne paznokcie tak z ciekawości, jakiej długości macie różową część paznokcia? Na przykład w palcu wskazującym?

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline  
Stary 2015-05-17, 16:49   #3667
Regista
Meravigliosa creatura

Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
Piękne paznokcie tak z ciekawości, jakiej długości macie różową część paznokcia? Na przykład w palcu wskazującym?
Prawym czy lewym? U mnie to spora różnica Lewy 13,5 mm (jest to mój najdłuższy paznokieć, pomijając kciuki), prawy 12 mm. Niby tylko 1,5 mm, ale na paznokciu to baaardzo widać.

hahihehy, cuda pokazujesz

Szukam filmiku z Doctora Who The Doctor's message to South Africa w rozdzielczości większej niż 360p, a najchętniej w Full HD

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2015-05-17 o 16:53
Regista jest offline  
Stary 2015-05-17, 16:52   #3668
paulina.t11
Zadomowienie

Cytat:
Prawym czy lewym? U mnie to spora różnica Lewy 13,5 mm, prawy 12 mm. Niby tylko 1,5 mm, ale na paznokciu to baaardzo widać.
Mam dokładnie na odwrót lewy 12mm, prawy 13,5

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline  
Stary 2015-05-17, 18:34   #3669
Pjerniczek
Zadomowienie

U mnie najdłuższy jest kciuk, 15 mm. Wskazujące po 12, a reszty nie pamiętam już
Same smakowite kąski dzisiaj Swoich nie wrzucę, bo nałożyłam sobie bezwzględny reżim nie grzebania pod płytką, ale chwilowo odżywkę mam transparentną i głupio się nazbierało paprochów na serdecznych
Ale bez niczego Was nie zostawię - oto paznokcie TŻeta xD
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie0161.jpg (111,6 KB, 106 załadowań)

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-05-17, 19:01   #3670
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
U mnie najdłuższy jest kciuk, 15 mm. Wskazujące po 12, a reszty nie pamiętam już
Same smakowite kąski dzisiaj Swoich nie wrzucę, bo nałożyłam sobie bezwzględny reżim nie grzebania pod płytką, ale chwilowo odżywkę mam transparentną i głupio się nazbierało paprochów na serdecznych
Jaka romantyczna aktualizacja, Pjerniczku, widzę i Twoje przepiękne pazurki Gdybym takie miała to bym wywaliła chyba wszystkie lakiery i malowała je jedynie bezbarwną odżywką

A ja swoich paznokci nie mierzę. Po maturze gdzieś wyrzuciłam linijkę w ramach Jak Żegnać Się Z Matematyką To Z Rozmachem

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2015-05-17 o 19:07
Stary 2015-05-17, 19:01   #3671
zły jeż
Raczkowanie

Cytat:
Piękne! Ale zazdroszczę długości

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Super, bardzo mi się podobają.

Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
Zmierzyłam i mam tak samo w prawym i lewym, po 1 cm. Dobrze, że chociaż dobiłam do tego 1 cm, bo spodziewałam się mniej.

Cytat:
Coś namieszałam z edycją posta. :/ Odtworzę to:
Fajne paznokcie ma Twój TŻ i jakie zadbane. Mój mąż ma kiepskie pazury, nawet namawiałam go do olejowania i na początku się zgadzał, ale już nie chce, bo nie widział efektów. :P

Edytowane przez zły jeż
Czas edycji: 2015-05-17 o 19:04 Powód: pomyłka, a potem kolejna pomyłka
zły jeż jest offline  
Stary 2015-05-17, 19:35   #3672
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Jaka romantyczna aktualizacja, Pjerniczku, widzę i Twoje przepiękne pazurki Gdybym takie miała to bym wywaliła chyba wszystkie lakiery i malowała je jedynie bezbarwną odżywką

A ja swoich paznokci nie mierzę. Po maturze gdzieś wyrzuciłam linijkę w ramach Jak Żegnać Się Z Matematyką To Z Rozmachem
Jeszcze trochę im brakuje do ideału, ale walczę wytrwale, zdjęcia porównawcze nie kłamią i motywują

Też bym chciała tę linijkę wywalić, zwłaszcza że to królowa nauk oddaliła moje marzenia o studiach i kiedyś będę musiała się z tym zmierzyć

Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
Fajne paznokcie ma Twój TŻ i jakie zadbane. Mój mąż ma kiepskie pazury, nawet namawiałam go do olejowania i na początku się zgadzał, ale już nie chce, bo nie widział efektów. :P
Dziękuję w jego imieniu Fajne ma płytki (zawsze mu zazdrościłam, a teraz go doganiam ), skórki świetne, mimo że nic z nimi nie robi , ale nie umiem go nadal namówić na piłowanie szklanym pilnikiem. Ciągle obcina nożyczkami i tyle. Ja bym zwariowała od zadziorów

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-05-17, 19:52   #3673
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Jeszcze trochę im brakuje do ideału, ale walczę wytrwale, zdjęcia porównawcze nie kłamią i motywują

Też bym chciała tę linijkę wywalić, zwłaszcza że to królowa nauk oddaliła moje marzenia o studiach i kiedyś będę musiała się z tym zmierzyć

Dziękuję w jego imieniu Fajne ma płytki (zawsze mu zazdrościłam, a teraz go doganiam ), skórki świetne, mimo że nic z nimi nie robi , ale nie umiem go nadal namówić na piłowanie szklanym pilnikiem. Ciągle obcina nożyczkami i tyle. Ja bym zwariowała od zadziorów
Że co? Że im jeszcze brakuje do ideału? No weź nie przesadzaj jak mówią ogrodnicy

Wiesz, ci co się najmniej starają zazwyczaj mają najlepiej, szczególnie faceci-fajne płytki paznokci, zdrowe włosy(bo weźcie mi wytłumaczcie, jak kobieta zapuszcza włosy to zawsze walczy z łamliwością, rozdwajaniem itp., a facet z długimi włosami zazwyczaj ma je zdrowiutkie). Ja dbam o paznokcie, a moje końcówki to tragizm w jednym akcie brzydoty pt.Brak bieli

Wiesz, moimi życiowymi ambicjami są:przejąć władzę nad światem, dotrzeć na koniec Internetów, odkryć tożsamość tej niby ukochanej Itachiego i zrozumieć matematykę. Co ostatnie w moim przypadku raczej jest niemożliwe, bo nie mam ścisłego umysłu-chcę zrozumieć matematykę, ale ona nie chce być zrozumiana przeze mnie i tak w kółeczko

U facetów najlepsze paznokcie to krótkie, czyste i ze zdrowymi skórkami. Mnie obrzydza poobgryzana płytka i zadziory na skórkach, mój były miał takie Nie mówiąc już o brudzie, to jest rozumiane bez zbędnych tłumaczeń.

Zły Jeż-Twój podpis mnie rozbraja, sama niedawno tak mogłam mówić, a teraz (nie)cieszę się najdłuższymi wakacjami w życiu
Stary 2015-05-17, 21:11   #3674
201606220925
Konto usunięte

moje.. całe 0,9 mm na wskazujących, środkowych i serdecznych (na kciukach 1,3 mm, na małych palcach 0,7) ;// szlag mnie trafia nienawidzę ich, są obrzydliwe i nigdy nie przyrosną ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11280614_483994301754555_313099795_n.jpg (43,5 KB, 72 załadowań)
201606220925 jest offline  
Stary 2015-05-17, 21:23   #3675
panterarozyczka
Zadomowienie

Cytat:

Zawsze piłuję tak samo, trwa to z 2h ale jest dziękuję za takie miłe słowa
panterarozyczka jest offline  
Stary 2015-05-17, 21:30   #3676
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez lavender08 Pokaż wiadomość
moje.. całe 0,9 mm na wskazujących, środkowych i serdecznych (na kciukach 1,3 mm, na małych palcach 0,7) ;// szlag mnie trafia nienawidzę ich, są obrzydliwe i nigdy nie przyrosną ;/
Nie mów tak-masz ładne paznokcie, które na pewno jeszcze dużo przyrosną i do tego masz śliczne, bielutkie końcówki
Stary 2015-05-17, 21:32   #3677
hahihehy
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Właśnie zmierzylam różową cześć. Na palcach wskazujących, gdzie przyrost przekroczył opuszek jest 14mm, na kciukach 16mm, a na małych tylko 12. Wrzucam też golasy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0710.jpg (64,5 KB, 98 załadowań)

blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline  
Stary 2015-05-17, 21:48   #3678
zły jeż
Raczkowanie

Cytat:

Ano właśnie, u znajomych facetów często widuję piękne skórki, chociaż wiem że nic z nimi nie robią. Z włosami rzeczywiście tak samo. I jeszcze z piętami, ja się namęczę z pumeksami i innym ustrojstwem tego typu, a mąż czy tata mają gładziutkie stopy bez żadnego wysiłku.

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość

Zły Jeż-Twój podpis mnie rozbraja, sama niedawno tak mogłam mówić, a teraz (nie)cieszę się najdłuższymi wakacjami w życiu
Zazdroszczę najdłuższych wakacji. Będę się wpędzać tym podpisem w poczucie winy jeszcze do września, chyba że nie wytrzymam i zmienię. Niestety mam egzamin zawodowy.

Cytat:
Są ładne. Jestem pewna po zobaczeniu fotek tutaj, że przyrost jednak istnieje, sama go nie doświadczyłam, ale skoro istnieje, to musi przytrafić się także i nam.
Stary 2015-05-17, 21:51   #3679
paulina.t11
Zadomowienie

Lavender, moim zdaniem masz bardzo kobiece paznokcie. Naprawdę ładne. Weź pod uwagę też to, że twoja płytka jest jakby wyżej osadzona, co z automatu sprawia, że jest krótsza.

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline  
Stary 2015-05-17, 22:35   #3680
201702061026
Konto usunięte

Dziewczyny, tak sobie myślę, że w tej promocji w R na pielęgnacje twarzy warto kupić olejek do Alterry z granatem, jeśli go jeszcze nie próbowałyście, bo wyjdzie za jakieś 6 z hakiem
201702061026 jest offline  
Stary 2015-05-17, 22:36   #3681
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:

Ja za to wariuje jak mam skrócić paznokcie pilnikiem trafia mnie szlag z tego czekania :P
Linijką mierzycie Paznokcie?

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-05-18, 07:55   #3682
wiki558
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bvbarmy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak sobie myślę, że w tej promocji w R na pielęgnacje twarzy warto kupić olejek do Alterry z granatem, jeśli go jeszcze nie próbowałyście, bo wyjdzie za jakieś 6 z hakiem
Uwielbiam go! I próbowałam także do włosów niestety po tym zabiegu włosy przylepiały mi się do twarzy i puszyły się . :/
wiki558 jest offline  
Stary 2015-05-18, 09:00   #3683
Lavi92
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie zmierzylam różową cześć. Na palcach wskazujących, gdzie przyrost przekroczył opuszek jest 14mm, na kciukach 16mm, a na małych tylko 12. Wrzucam też golasy
Musisz mieć takie ładne paznokcie?!
Kto to widział mieć takie ładne! Zazdrość bardzo!

Dziewczyny wrzucające aktualizację - macie śliczne paznokcie! Widać efekty

Paznokcie pana tż - pozazdrościć! Ale faceci tak już mają jak nie ładne włosy, to gładziutkie stopy (mój tż też ), nie maja suchej skóry no i paznokcie super choć nie robią totalnie nic! I gdzie tu sprawiedliwość?
Stary 2015-05-18, 10:30   #3684
Drakan
Zadomowienie

Cytat:
Mam takie same długości. I to po przyrośnięciu jeszcze średnio po 2 mm na każdym palcu!
Zatem nieprawda, że obgryzane szybko przyrastają

Drakan jest offline  
Stary 2015-05-18, 12:53   #3685
wiki558
Raczkowanie

To i ja się pochwalę moimi golaskami akurat przed olejowaniem.
Jestem zła z powodu dwóch paznokci u prawej ręki które do tej pory mi się łamią i zadzierają i bardzo mnie denerwują.
- lewa ręka
- prawa ręka

Nie są jeszcze idealne ale w życiu takiej długości nie miałam Chyba tragedii nie ma?
Szykuję się do kupna olejku arganowego z Laury Conti
wiki558 jest offline  
Stary 2015-05-18, 12:55   #3686
201612060923
Konto usunięte

Śliczne

Z ciekawości zmierzyłam różową część swoich paznokci i wychodzi mi na wszystkich tak od 11 do 13 mm, co mnie zdziwiło, ponieważ na tyle nie wyglądają, myślałam, że nie dobijają nawet do 10 mm

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2015-05-18 o 13:12
Stary 2015-05-18, 13:00   #3687
MassieDran
Zakorzenienie

Cytat:
Piękne paznokcie Z ciekawości zmierzyłam sobie też różową część moich paznokci i mam prawie jak Ty Wskazujące - 14mm, kciuki 16mm, małe palce - 13mm Środkowe i serdeczne też 14mm

Przez weekend nie miałam jak olejować Ale wiem, że z olejkiem arganowym LC długo się nie rozstanę

MassieDran jest offline  
Stary 2015-05-18, 14:07   #3688
Regista
Meravigliosa creatura

Cytat:
Moje ogólnie mają bardzo podobne długości do Twoich, a jednak w wyglądzie różnica jest kolosalna. Na Twoją korzyść, oczywiście Musisz mieć drobniejsze i szczuplejsze palce ode mnie i dużo smuklejszą płytkę, że nie wspomnę o tym, że Twoje są takie równiutkie a moje łopatkują. Niby takie drobiazgi, a robią cały efekt. Jestem zachwycona Twoimi paznokciami

Cytat:
Nieprawda, są przeurocze I tak świetnie zadbane, że efekt jest rewelacyjny

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja za to wariuje jak mam skrócić paznokcie pilnikiem trafia mnie szlag z tego czekania :P
Linijką mierzycie Paznokcie?
Linijką, linijką, nie wpadłaś nigdy na to?
Matko, jak ja nienawidzę piłowania paznokci. Jak przychodzi na to czas, to bujam się z nimi całymi dniami (tak jak wczoraj), a potem jestem taaaka zmęczona... Że o stu poprawkach późnij nie wspomnę

Cytat:
Napisane przez wiki558 Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę moimi golaskami akurat przed olejowaniem.
Jestem zła z powodu dwóch paznokci u prawej ręki które do tej pory mi się łamią i zadzierają i bardzo mnie denerwują.

Nie są jeszcze idealne ale w życiu takiej długości nie miałam Chyba tragedii nie ma?
Szykuję się do kupna olejku arganowego z Laury Conti
Bardzo ładne

Kurczę, pochwaliłam się kiedyś, a tu przy skórkach widzę nowe, świeże bruzdy na płytkach. A już miałam po 6 mm gładkiego odrostu na prawie każdym palcu

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2015-05-18 o 14:09
Regista jest offline  
Stary 2015-05-18, 14:12   #3689
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Moje ogólnie mają bardzo podobne długości do Twoich, a jednak w wyglądzie różnica jest kolosalna. Na Twoją korzyść, oczywiście Musisz mieć drobniejsze i szczuplejsze palce ode mnie i dużo smuklejszą płytkę, że nie wspomnę o tym, że Twoje są takie równiutkie a moje łopatkują. Niby takie drobiazgi, a robią cały efekt. Jestem zachwycona Twoimi paznokciami

Nieprawda, są przeurocze I tak świetnie zadbane, że efekt jest rewelacyjny

Linijką, linijką, nie wpadłaś nigdy na to?
Matko, jak ja nienawidzę piłowania paznokci. Jak przychodzi na to czas, to bujam się z nimi całymi dniami (tak jak wczoraj), a potem jestem taaaka zmęczona... Że o stu poprawkach późnij nie wspomnę

Bardzo ładne

Kurczę, pochwaliłam się kiedyś, a tu przy skórkach widzę nowe, świeże bruzdy na płytkach. A już miałam po 6 mm gładkiego odrostu na prawie każdym palcu
Kurczę na tel nie widać Waszych pięknych paznokci potem może będę na kompie to lukne :P
Szczerze? Nie hi jak znajdę linijkę to zmierze z ciekawości xd
U mnie z piłowaniem dokładnie tak samo :p

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-05-18, 14:15   #3690
201606220925
Konto usunięte

Jezu, a ja zauważyłam, że napisałam, że mam po 0,9 mm (itd), oczywiście, że chodzi o CM (0,9 cm, 0,7 cm itd.)
sorki, moje rozgarnięcie :p
201606220925 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
olejowanie, paznokcie, płytka paznokcia, przyrost

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości