Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-06-23, 11:36   #4261
Trelek
Raczkowanie

Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez PannaB Pokaż wiadomość
Abisans, jeszcze co do tej żelatyny - znalazłam na dysku zdjęcie jak wyglądały moje paznokcie po tym zabiegu. Nie wiem czy się czegoś dopatrzycie, bo według mnie jest dość średnie, ale tylko takie mam. Swoją drogą muszę zrobić jakieś aktualniejsze, żeby sobie porównać.
O masakra, co tam było w tej żelatynie, kwas??!! Jak kobiety mogą to robić innym kobietom!!
Biedactwo!!

Cytat:
Napisane przez layla666 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jakiś miesiąc temu pierwszy raz udzieliłam się w tym wątku i opisałam Wam moją paznokciową historię od tamtego czasu regularnie wszystko czytam, ale jakoś ciężko mi się wbić w posty, muszę się za to w końcu zabrać! Dziś chciałam się Wam pochwalić przyrostem, który robi się już coraz mocniejszy. Ostatnio do pielęgnacji dodałam olejek alterra brzoza i pomarańcza (bo dużo jojoba ) Poza tym cały czas walcze o bielsze końcówki, obecny efekt nie jest zadowalający. Pozdrawiam i życzę wszystkim pięknych pazurków!
1 zdjęcie- środek stycznia - masakra po hybrydzie
2 - golaski (niestety linia uśmiechu jeszcze nie jest równa, resztki onycholizy)
3. hodowany przyrościk
4 i 5 - róż lovely i neon safari
Przepiękne efekty!! Neony to moja miłość więc tym bardziej mi się podoba <3

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Jakie wszyscy macie duże płytki aż zazdroszcze.
Nie martw się, zadowalające efekty przyjdą! Czasem trzeba niestety poczekać o wiele dłużej niż przeciętnie

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Tak jak ja. Mam dosyć krótkie płytki, marzą mi się smukłe i długie. Mam dosyć szerokie dłonie i krępe(jak ja zwykłam mawiać) palce-nie są grube, ani zbytnio serdelkowate, jednak idealne też nie-marzą mi się wysmuklone dłonie-mam manię na punkcie moich łapek i zawsze dbam o to by wyglądały jak najlepiej.
Nie licząc odcisków(wynik pracy w której mam bliższą znajomość z widłami i łopatą) po wewnętrznej stronie-one są naprawdę brzydkie. Po wakacjach je powycinam, teraz nie ma to sensu.
Jednak wierzchy oraz paznokcie mam ładne i zadbane.
Hahaha, mam identycznie!! Ciężko jest uchronić wnętrza dłoni przed odciskami w konsekwencji ciężkich treningów lub pracy

Cytat:
Napisane przez wiki558 Pokaż wiadomość
Jaka zmiana! A jakie piękne! I ta płytka...

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Moja aktualizacja, ostatnia z takimi króciakami, bo naprawdę miałam już piękne długie mocne pazurki. I już miałam wrzucać ale zamarzył mi się kształt migdałków i spiłowałam praktycznie na zero przez co bolą mnie teraz opuszki. . I znów trzeba się zmobilizować do olejowania tylko od chłopaka odebrać opak.po regenerum i jazda od początku bo zaniedbałam strasznie przez wyjazd. Jednak póki co nie widzę aby stan moich pazurów się pogorszył, więc jest dobrze. I wczoraj zakupiłam GR Black Diamond, zobaczymy czy będzie dobrze się sprawować.
Bardzo ładne!

Cytat:
Kolejne piękne paznokcie. I ten jasny, brzoskwiniowy(?) lakier śliczny, na Twoich paznokciach wygląda uroczo.

Rzutnę swoje paznokcie(a co!) w stanie pomalowanym-moją dumą jest fakt, że to są paznokcie krótkie. Kiedyś moje paznokcie osiągały taki wygląd(pod lakierem) gdy zapuściłam długasy, teraz wystarczy krótka końcówka, a i tak moja płytka nie wygląda na taką małą. Czyli przyrost jest. Dla porównania wrzucam zdjęcia z jesieni 2014-paznokcie zapuszczone i długie-zarówno gołe jak i pomalowane. Zielone są z teraz.
Jednak i tak mam kompleksy-wszystkie macie takie piękne, cudowne, wspaniałe paznokcie, moje płytki to przy Waszych nędzne maluszki.

ps.Dobrze mi w kwadratach?
Wow! Kocham kwadraty! U Ciebie wyglądają bosko!

Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa : roza:
Stary 2015-06-23, 13:09   #4262
Rachelli
Raczkowanie

Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Abisans z opisu twoich wygląda to, że mamy podobne paznokcie . Też mam dużo pracy w gospodarstwie i cieżko troche jest mieć zadbane pazurki. Chociaż jak patrzyłam na zdjęcia sprzed roku to płytka się powiększyła (ale jeszcze i tak nie są jeszcze takie jakie miały by być).
Ostatnio doszłam do tego, że rycyna i olejek herbaciany mi nie służą, strasznie rozdwajają mi pazurki. Podejrzewam też o to odżywkę Wibo milk therapy, ale to musze przetestować jeszcze.
Obecnie najlepiej sprawdza się miks avocado i kokosa. Kokos od dawna się sprawdzał, z avocado razem robi cuda
Rachelli jest offline  
Stary 2015-06-23, 13:15   #4263
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Rachelli Pokaż wiadomość
Ostatnio doszłam do tego, że rycyna i olejek herbaciany mi nie służą, strasznie rozdwajają mi pazurki. Podejrzewam też o to odżywkę Wibo milk therapy, ale to musze przetestować jeszcze.
Obecnie najlepiej sprawdza się miks avocado i kokosa. Kokos od dawna się sprawdzał, z avocado razem robi cuda
U mnie bez rozdwojeń, jak zawsze, ale mam tę odżywkę i jej nie lubię. Szczęśliwie dzisiaj ją zmyję

Uwielbiałam efekty po awokado, a z kokosem brzmi genialnie, muszę wypróbować

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-06-23, 13:25   #4264
Joasiunia:)
Zakorzenienie

GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ale macie pazurrrki aż zazdraszczam... I paczam oczami kota ze Shreka
Ja zrobiłam ze swoich migdałków kwadratowe... Ale... Coś się rozdwajają... Nie wiem czy to przez kształt czy przez odżywkę czarną z GR No pożyjemy... Zobaczymy...
Joasiunia:) jest offline  
Stary 2015-06-23, 13:39   #4265
what_if
Raczkowanie

Dziewczyny, jestem w temacie nowicjuszką. Od jakiś 2 tyg., co najmniej raz dziennie robię olejowanie (macierz + pod paznokcie - papaja Alterry). I mam pytanie. Jednego dnia wydawało mi się, że już - już jakiś tam przyrost zaczyna mi się robić (sztuk 2), ale na drugi dzień (chyba po zmywaniu naczyń) - wszystko zniknęło, a pod pazurami mam "sucho".

Jak to jest z tym przyrostem - czy na to, co mi się wyhoduje mam chuchać i dmuchać, by nie zniknęło, czy może to raczej naturalna sytuacja, że on tak sobie jakby "znika" i nie powinnam się stresować, tylko dalej olejować? Bo już sama nie wiem...

Edytowane przez what_if
Czas edycji: 2015-06-23 o 13:44
what_if jest offline  
Stary 2015-06-23, 13:40   #4266
paulina.t11
Zadomowienie

PannaB - widziałam na zdjęciu po żelatynie, że miałaś takie czerwone półokręgi na paznokciach. Mam takie same (może mniej czerwone) od formaldehydu. Ale nie przesuwają się wraz ze wzrostem płytki. Zeszło Ci to?

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline  
Stary 2015-06-23, 14:03   #4267
Trelek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez what_if Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem w temacie nowicjuszką. Od jakiś 2 tyg., co najmniej raz dziennie robię olejowanie (macierz + pod paznokcie - papaja Alterry). I mam pytanie. Jednego dnia wydawało mi się, że już - już jakiś tam przyrost zaczyna mi się robić (sztuk 2), ale na drugi dzień (chyba po zmywaniu naczyń) - wszystko zniknęło, a pod pazurami mam "sucho".

Jak to jest z tym przyrostem - czy na to, co mi się wyhoduje mam chuchać i dmuchać, by nie zniknęło, czy może to raczej naturalna sytuacja, że on tak sobie jakby "znika" i nie powinnam się stresować, tylko dalej olejować? Bo już sama nie wiem...
A uzywasz rękawiczek do zmywania?
Stary 2015-06-23, 14:19   #4268
Narc
Wtajemniczenie

Jak radzić sobie ze skorkami? Zawsze wycinalam je metalowym radelkiem. Chce przestać, od tygodnia olejuje ale przez tez czas narosly mi duże, grube skórki, same odsuwanie ich nic nie daje. Czy mogę je usunąć jakimś płynem?
Narc jest offline  
Stary 2015-06-23, 14:28   #4269
Trelek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Jak radzić sobie ze skorkami? Zawsze wycinalam je metalowym radelkiem. Chce przestać, od tygodnia olejuje ale przez tez czas narosly mi duże, grube skórki, same odsuwanie ich nic nie daje. Czy mogę je usunąć jakimś płynem?
Na sam początek możesz spróbować preparatu do usuwania skórek mocniejszego np. niebieski Sally Hansen raz w tygodniu.
Olejowanie i dobra pielęgnacja.po jakimś czasie powinna wyeliminować ten problem.
W pierwszym tygodniu tak mocno zarosły bo to był efekt "obronny".
Też kiedyś gryzłam, wycinałam i wyrywałam. Po ok 2-4 tygodniach od zaprzestania skórki się zmniejszyły, zmiękły i cofnęły
Stary 2015-06-23, 14:28   #4270
creatives
Zadomowienie

GG do creatives

Znacie moze produkty podobne do regenerum? Chodzi mi o to, zebym mogla pozniej wykorzystac opakowanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline  
Stary 2015-06-23, 14:29   #4271
Narc
Wtajemniczenie

Tak zrobię, dzięki
Narc jest offline  
Stary 2015-06-23, 14:40   #4272
201612060923
Konto usunięte

Ja kiedyś wycinałam skórki i dla mnie to była jedna z goorszych rzeczy, które mogłam zafundować moim pazurkom oraz skórkom-nierzadko zdarzały się ranki i postrzępione skórki. Po zaprzestaniu wycinana narosły mi strasznie.
Teraz moja pielęgnacja skórek jest taka-codziennie olejowanie i krem, zaś raz w tygodniu specjalny żel zmiękczający do skórek Essence(lada chwila się skończy i kupię zapewne Eveline).
Po prysznicu odpycham skórki gumowym kopytkiem, zaś drewnianym patyczkiem raz w tygodniu, gdy mam na nich żel. Moje patyczki mają z drugiej strony takie szpicki-delikatnie odpycham nimi resztki błonek, które zostały na płytce. Zaś samą kopytkowatą stroną patyczka odsuwam skórki z płytki.
I wszystko jest ok, choć raz na kilka tygodni mi się zadrze jakaś skórka. Dzisiaj na przykład się zadarła. Ja uparta oderwałam.
201612060923 jest offline  
Stary 2015-06-23, 14:52   #4273
what_if
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
A uzywasz rękawiczek do zmywania?
Zazwyczaj tak, tym razem nie. Ale bardziej mi chodzi o "generalne" podejście. Czy faktycznie przyrost pojawia się i znika
what_if jest offline  
Stary 2015-06-23, 15:13   #4274
PannaB
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
PannaB - widziałam na zdjęciu po żelatynie, że miałaś takie czerwone półokręgi na paznokciach. Mam takie same (może mniej czerwone) od formaldehydu. Ale nie przesuwają się wraz ze wzrostem płytki. Zeszło Ci to?
Tak, po jakimś czasie mi to zeszło. Te czerwone półokręgi to były miejsca, gdzie płytka mi się jakby "zapadła". Nie wiem jak to dobrze wytłumaczyć... Po prostu w tych miejscach miałam bardzo cienką płytkę, później właśnie do tych czerwonych linii mi popękały i je musiałam skracać, ale jak zaczęły odrastać i się trochę wzmacniać to te linie zniknęły. Zmyję dziś lub jutro lakier i postaram się zrobić aktualne zdjęcie to sobie spojrzysz.
PannaB jest offline  
Stary 2015-06-23, 15:16   #4275
Rigore
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Znacie moze produkty podobne do regenerum? Chodzi mi o to, zebym mogla pozniej wykorzystac opakowanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Pojawiła się odżywka evree. Dziś kupiłam w rossmanie za 14,99. Kilka stron wcześniej, któraś z dziewczyn zrobiła bardzo dokładne fotki tej odżywki. Poszukaj.
Rigore jest offline  
Stary 2015-06-23, 15:26   #4276
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Wrzucam obiecaną aktualizację golasków na szybko.

Z góry uprzedzam, że olewałam przebarwienia od ciemnych brudziochów bo i tak nosze ciągle pomalowane
Ale od niedawna postanowiłam coś z tym zrobić - używam nowych, ponoć silnych, baz, gdzie dwie warstwy powinny zapewnić ochronę przed żółknięciem od ciemnych lakierów.
Zobaczymy

Dałam zbliżenie na wolny brzeg żeby się pochwalić jak udało mi się ujarzmić nareszcie rozdwajanie :brzyda l:

Zdjęcia robione "lodówką" - wybaczcie jakość. Teraz zresztą widzę że przez żółte "światło" w pokoju moje skarby wyszły na bardziej przebarwione niż są w rzeczywistości Nie wiem czemu ale ten mój telefon robi strasznie "ciepłe" zdjęcia...
Mimo, że przebarwione to baardzo ładne i równiutkie
Cytat:
Napisane przez layla666 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jakiś miesiąc temu pierwszy raz udzieliłam się w tym wątku i opisałam Wam moją paznokciową historię od tamtego czasu regularnie wszystko czytam, ale jakoś ciężko mi się wbić w posty, muszę się za to w końcu zabrać! Dziś chciałam się Wam pochwalić przyrostem, który robi się już coraz mocniejszy. Ostatnio do pielęgnacji dodałam olejek alterra brzoza i pomarańcza (bo dużo jojoba ) Poza tym cały czas walcze o bielsze końcówki, obecny efekt nie jest zadowalający. Pozdrawiam i życzę wszystkim pięknych pazurków!
1 zdjęcie- środek stycznia - masakra po hybrydzie
2 - golaski (niestety linia uśmiechu jeszcze nie jest równa, resztki onycholizy)
3. hodowany przyrościk
4 i 5 - róż lovely i neon safari
Śliczne i dłuuuuga płytka meegaaaa
Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Hej. Poszłam dziś stoisko z Golden Rose, oczywiście wszystkie odżywki do paznokci wykupione. Będą za tydzień dopiero... Ale za to kupiłam w Naturze serum Evree, które jest mieszanka różnych olejów. Załączam zdjęcia stosował ktoś?
Chcę chcę ją !

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-06-23, 16:07   #4277
Narc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Pojawiła się odżywka evree. Dziś kupiłam w rossmanie za 14,99. Kilka stron wcześniej, któraś z dziewczyn zrobiła bardzo dokładne fotki tej odżywki. Poszukaj.
Ja robiłam używam parę dni, wydaje się bardzo sympatyczna
Narc jest offline  
Stary 2015-06-23, 17:04   #4278
Trelek
Raczkowanie

Cytat:
Zazwyczaj tak, tym razem nie. Ale bardziej mi chodzi o "generalne" podejście. Czy faktycznie przyrost pojawia się i znika
Wydaje mi się, że chyba tak
Większość Współolejujących ma dokładnie takie wrażenie pojawiania się i znikania Nie jestem wyjątkiem

Dopiero po paru miesiącach zdarza się efekt 'woow" ale się wydłużyło.
Stary 2015-06-23, 18:57   #4279
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:

Dwa tygodnie to bardzo krótko, o długofalowych efektach będzie się można przekonać za dłuższy czas
Świeży przyrost ma to do siebie, że jest jeszcze delikatny i łatwo się cofa. Borykam się z tym problemem, olejuję od sześciu miesięcy. Mam 3 paznokcie, na których przyrost wychodzi poza opuszek - i on jest trwały, nic się z nim nie dzieje. Jak wyschnie, to po prostu nieprzyjemnie ciągnie, ale nie odkleja się w żaden sposób. Natomiast na reszcie paznokci jest baaardzo kapryśny i momentami doprowadza mnie do frustracji Najgorzej mam po zmyciu lakieru, kiedy płytki mi się rozprostowują z tunelu, ale po pomalowaniu wszystko wraca do normy i widać efekty olejowania.
Także nie stresuj się i działaj dalej, bo warto.

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-06-23, 20:11   #4280
what_if
Raczkowanie

Dzięki za odpowiedzi Eh, ja mam jeszcze tę "wadę", że muszę mieć czyste pazury i wszelkie paprochy, brudki i kurz skrzętnie - mówiąc brzydko - wydłubuję. Ale oduczę się, obiecuję.

Celem dokumentacji postępów załączam zdjęcie - stan obecny, szału nie ma.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG2573.jpg (72,3 KB, 81 załadowań)
what_if jest offline  
Stary 2015-06-23, 20:31   #4281
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Dzięki za odpowiedzi Eh, ja mam jeszcze tę "wadę", że muszę mieć czyste pazury i wszelkie paprochy, brudki i kurz skrzętnie - mówiąc brzydko - wydłubuję. Ale oduczę się, obiecuję.

Że szału nie ma? No weźcie mnie nie osłabiajcie-wszystkie macie piękne paznokcie, Ty też-takie zgrabne płytki, idealne kwadraty. Wyczuwam białe końcówki, pięknie się prezentują w tym lakierze/odżywce.
Stary 2015-06-23, 20:34   #4282
PannaB
Raczkowanie

A według mnie wyglądają ładnie. Masz jakiś lakier czy odżywkę na paznokciach?

Zmyłam lakier i zrobiłam zdjęcia. Muszę się nauczyć je robić, bo o ile lewa ręka wyszła mi całkiem nieźle, tak zdjęcie prawej jest takie średnie, ale myślę, że jakąś różnicę widać.
Wrzucam trzy zdjęcia - pierwsze: stan po żelatynie (koniec stycznia/początek lutego), już pokazywałam, ale myślę, że tak będzie łatwiej zauważyć zmianę. Dwa pozostałe to stan z dzisiaj. Ogólnie mam problem z suchymi skórkami, mimo kremów i olejków są strasznie suche, plus oduczam się nawyku ich wycinania, dlatego wyglądają aktualnie jak wyglądają. I zastanawiam się nad zmianą kształtu na migdałki - liczę, że mi doradzicie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 150220152032.jpg (59,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0133a.jpg (78,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0138a.jpg (70,7 KB, 54 załadowań)
PannaB jest offline  
Stary 2015-06-23, 20:45   #4283
what_if
Raczkowanie

Cytat:
Że szału nie ma? No weźcie mnie nie osłabiajcie-wszystkie macie piękne paznokcie, Ty też-takie zgrabne płytki, idealne kwadraty. Wyczuwam białe końcówki, pięknie się prezentują w tym lakierze/odżywce.
Oj, białych to ja nie mam (raczej w kierunku przezroczystego), to chyba kwestia lakieru i tego, że są pomalowane

Cytat:
A według mnie wyglądają ładnie. Masz jakiś lakier czy odżywkę na paznokciach?
Tak, faktycznie mam lakier - dwie warstwy Inglot 864. Trochę zostawia smugi, ale mimo wszystko polecam, bo może to kwestia wprawy w malowaniu, a wygląda całkiem OK. Odżywek nie stosuję.

Przed następnym malowaniem postaram się wrzucić gołe paznokcie, dla porównania. PannoB - o rety, żelatyna zrobiła Ci naprawdę pustki, przykro patrzeć. Też mam problem ze skórkami - dla mnie najlepsza jest mimo wszystko rycyna (przez kilka dni) albo..ad hoc pomadka do ust Tisane, którą przejeżdżam po skórkach i rozcieram
what_if jest offline  
Stary 2015-06-23, 21:25   #4284
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:

Ja też mam z tym problem, nosi mnie, jak widzę paprochy. Oduczyłam się już grzebania, zwłaszcza, jak są to tylko paproszki, włókna z ubrań itp., to jakoś daję radę i tak nie korci. Ale jak wpadnie piasek albo, jak ostatnio, pył z węgla, to musiałam interweniować. Nie było sensu inaczej, bo robiło się coraz gorzej pod płytką. Po wyczyszczeniu naolejowałam i przez noc dużo się poprawiło

Dobrze, że lubisz malować paznokcie - szybciej osiągniesz efekty

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-06-23, 21:30   #4285
layla666
nailmania

Cytat:

Piękne są! Takie eleganckie, piękne paznokcie - idealne do ciemnych lakierów, które uważam, że dobrze wyglądają tylko na takiej płytce- dosyć krótkiej, smukłej i zadbanej. Nie wiem od czego zaczynałaś, ale dla mnie jest szał
Stary 2015-06-23, 21:56   #4286
Trelek
Raczkowanie

What_If - zgadzam się że pazurki są bardzo przyjemne
Stary 2015-06-23, 22:30   #4287
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Zmyłam lakier i zrobiłam zdjęcia. Muszę się nauczyć je robić, bo o ile lewa ręka wyszła mi całkiem nieźle, tak zdjęcie prawej jest takie średnie, ale myślę, że jakąś różnicę widać.
Wrzucam trzy zdjęcia - pierwsze: stan po żelatynie (koniec stycznia/początek lutego), już pokazywałam, ale myślę, że tak będzie łatwiej zauważyć zmianę. Dwa pozostałe to stan z dzisiaj. Ogólnie mam problem z suchymi skórkami, mimo kremów i olejków są strasznie suche, plus oduczam się nawyku ich wycinania, dlatego wyglądają aktualnie jak wyglądają. I zastanawiam się nad zmianą kształtu na migdałki - liczę, że mi doradzicie.
Widać dużą zmianę w porównaniu z zimą, oczywiście na plus.

Próbowałaś żeli zmiękczających do skórek? Według mnie naprawdę dużo dają i pomagają w utrzymywaniu skórek w ryzach.

Ja bym została przy kwadratach, lekko bym zaokrągliła brzegi. Jednak to Twoje paznokcie i Twoja decyzja-wybierz kształt w którym czujesz się najlepiej.
Ja sama noszę lekko zaokrąglone kwadraty, choć mniemam, że przy moich szerokich dłoniach i paluchach migdałki by optycznie wysmukliły płytkę. Ale ja wolę kwadraty i już.
Jedna z moich koleżanek w liceum nosiła ostro zakończone paznokcie, nie szpony, tylko trójkątny szpic. Bo tak lubiła i już. Nie przejmowała się opinią innych, po prostu lubiła takie ekscentryzmy i czuła się w nich dobrze.

Cytat:
Tak, faktycznie mam lakier - dwie warstwy Inglot 864. Trochę zostawia smugi, ale mimo wszystko polecam, bo może to kwestia wprawy w malowaniu, a wygląda całkiem OK. Odżywek nie stosuję.
Takie mleczne, frenchowe lakiery zazwyczaj wymagają wprawy, ale dla efektu warto nabierać wprawy i być cierpliwym. Kocham takie mleczaki i nudziaki.
A ten Inglot na Twoich paznokciach wygląda ślicznie.
(malowidła z Inglota to moje niespełnione marzenie...z dzieciństwa. Szminki, lakiery, cienie...jak się ich za wczesnego młodu naoglądałam zza sklepowej szyby, tak do dzisiaj wspominam-piękności. Mam nadzieję, że kiedyś je zrealizuję. )
Stary 2015-06-23, 23:18   #4288
PannaB
Raczkowanie

Cytat:
Widać dużą zmianę w porównaniu z zimą, oczywiście na plus.

Próbowałaś żeli zmiękczających do skórek? Według mnie naprawdę dużo dają i pomagają w utrzymywaniu skórek w ryzach.

Ja bym została przy kwadratach, lekko bym zaokrągliła brzegi. Jednak to Twoje paznokcie i Twoja decyzja-wybierz kształt w którym czujesz się najlepiej.
Ja sama noszę lekko zaokrąglone kwadraty, choć mniemam, że przy moich szerokich dłoniach i paluchach migdałki by optycznie wysmukliły płytkę. Ale ja wolę kwadraty i już.
Jedna z moich koleżanek w liceum nosiła ostro zakończone paznokcie, nie szpony, tylko trójkątny szpic. Bo tak lubiła i już. Nie przejmowała się opinią innych, po prostu lubiła takie ekscentryzmy i czuła się w nich dobrze.
Ostatnio sobie kupiłam taki żel i używam, ale jakoś nie powstrzymuje mnie to on ich skubania. I jak już się cieszę, że zaczynają w miarę wyglądać to zaraz znowu coś rozwalam...

Właśnie długi już czas mam kwadraty i jakoś nigdy nie myślałam o zmianie, ale ostatnio mnie naszło.
PannaB jest offline  
Stary 2015-06-24, 11:57   #4289
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Musiałam skróci jednego paznokcia prawego środkowego trochę bo się na "czubku" dziwie zatarl xd

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-06-24, 18:31   #4290
Trelek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Musiałam skróci jednego paznokcia prawego środkowego trochę bo się na "czubku" dziwie zatarl xd
Cholera jakaś plaga chyba.
Mi poszedł jeden wskazujący. I tak cud że przy takiej sile uderzenia nie odpadł cały tylko ryska pęknięcia widoczna

Łatka z herbaty i powinno wytrzymać.... Mam nadzieję
Zamknij wątek

Tagi
olejowanie, paznokcie, płytka paznokcia, przyrost

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości