Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-06-26, 09:28   #4321
Joasiunia:)
Zakorzenienie

GG do Joasiunia:)
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Śliczny.

Myślę, że większość z nas ma swojego Pana Idealnego. Moim np. jest paznokieć palca wskazującego prawej ręki-jak paznokcie są gołe to na pierwszy rzut oka nie widać różnicy, ale po pomalowaniu Mój Pan Idealny ma dłuższą, smuklejszą płytkę niż reszta-tam przyrost wyraźnie poszedł do przodu. *.*

Z kolei Panem Idealnym mojej siostry jest paznokieć palca wskazującego lewej ręki. Często mi się nim chwali.

Masz piękne paznokcie, podoba mi się kształt Twoich płytek.

Pocieszę Cię-mam taki sam problem z kolorem końcówek. Jeśli nie większy.

Odpowiednio dobrany kształt paznokcia potrafi zrobić sporo dobrego i wysmuklić optycznie to i owo.

Joasiunia-masz przepiękne, urocze paznokcie, no śliczne są. W kwadratach(moim zdaniem) Ci jest bardzo ładnie. Migdałki bardziej, hmmm, jak to określić...rozpłaszczają Twoją płytkę.
Ojej a ja myslalam ze w migdalkach mi lepiej... Od ohohooo w takich chodze ostatnio scielam na kwadraciki. Ale do waszych dlugich płytek to mi jak stad do nieba Pocieszam sie faktem ze to co mam to o niebo ladniejsze niz to co mialam w szkole czy na studiach. Brrr krótkie poobgryzane i jeszcze do tego okropne skorki. Zawsze to cos prawdaaa??? [COLOR="Silver"]

Ale dziekuje za komplement Kochana
Joasiunia:) jest offline  
Stary 2015-06-26, 09:59   #4322
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka

Przesyłam Wam zdjęcie moich pazurków, tu pomalowane tylko odżywką czarną z GR (mam z nią problem, w sensie wydaje mi się, że jeszcze nie dała efektu ), megakrzem biorę od 2 tygodni, niestety z tego wszystkiego najrzadziej olejuje tak z raz w tygodniu...
Są jeszcze wciąż słabe, kciuk od podważenia zaślepki baterii mi się połamał i musiałam spiłować
Macie jakieś rady dla mnie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150624_085430.jpg (62,1 KB, 58 załadowań)

nowy wymiar pisania

http://ktozabroni.blogspot.com/

Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest teraz online  
Stary 2015-06-26, 10:56   #4323
Zakorzenienie

Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Paczcie co w Rossku od 29
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1435308996486.jpg (75,7 KB, 96 załadowań)
Stary 2015-06-26, 11:38   #4324
Rachelli
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Co będzie, bo zdj mi sie nie wyświetlają ?
Rachelli jest offline  
Stary 2015-06-26, 11:43   #4325
Trelek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Musiałam jeszcze raz cyt żeby fotkę dać*
Wooow, ale milusie zakupy
Jedno z lepszych emocjo to jak otwiera się paczuszkę z długo oczekiwanym zamówieniem Chyba przez to właśnie wolę zakupy online od tych tradycyjnych

Cytat:

Ja mam rozkimę nad swoimi bidakami-odginają się na wszelkie strony wszechświata. Trzymają się kupy, rozdwojeń nie widzę, ale są miękkie. Nie mam pojęcia jaki utwardzacz kupić w drogerii. W następnym tygodniu zajdę do Rossmanna i Natury, ale nie mam pojęcia czy tam jest coś wartego uwagi. I działającego.
Jedyny plus tego jest taki, że nie tykam swojej twarzy celem spacyfikowania czarnych kropek na nosie-jak tylko próbuję, to paznokcie mi się odginają. Tyle dobrego.
Dodatkowym plusem jest to, że takie elastyczne są mniej podatne na złamania

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Czy jeśli uważam, że na wszystkie moje paznokcie u rąk jeden jest idealny, to mam się cieszyć z tego jednego, czy jednak załamać ręce nad resztą? Dlaczego pozostałe dziady nie mogą być takie kształtne, jak mały u prawej ręki? Zapuściłam je na próbę i ten wygląda ślicznie, a reszta... masakra, powykrzywiane łopaty, jak u czarownicy. I nie przesadzam. Krótkie wyglądają całkiem przyjemnie i dobrze, że takie preferuję, ale niestety, czasem chciałoby się poszaleć, a tu długie są nie dla mnie
Poniżej Pan Idealny Na kwadratowo też wygląda Pocieszam się, że u stóp nie mam się do czego przyczepić
Rzeczywiście Pan Idealny!
Chyba mam tak samo, kocham swoje serdeczne

Cytat:
Napisane przez what_if Pokaż wiadomość
Taka biała końcówka. Taaaaka zazdrość!

p.s. dołączam swoje golasy, już nie takie eleganckie, a i zdjęcie marnej jakości. Widać moje rozdwojone końcówki (niestety w sumie na 4 palcach mam odłączoną i zerwaną warstwę tak po całości "białej" części paznokcia; na zdjęciu widać to np. na kciuku), mam nadzieję, że olejowanie je wzmocni, bo żaden lakier mi się na tym nie trzyma. No i chyba jednak ta papaja mi nie służy. Jakoś skórki mam od kilku dni bardziej wysuszone niż przed wcieraniem oleju. Pora na wypróbowanie Babydream, więc jutro Rossmann szturmowany.
Poza tymi rozdwojeniami to kształt mi się podoba

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Miziam golaski w miseczce z lnianym i oliwą. Potem na dobranoc muza Lazerhawk'a i spać
Po 1 w nocy!
Co za motywacja, nic tylko brać przykład!!!

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Przesyłam Wam zdjęcie moich pazurków, tu pomalowane tylko odżywką czarną z GR (mam z nią problem, w sensie wydaje mi się, że jeszcze nie dała efektu ), megakrzem biorę od 2 tygodni, niestety z tego wszystkiego najrzadziej olejuje tak z raz w tygodniu...
Są jeszcze wciąż słabe, kciuk od podważenia zaślepki baterii mi się połamał i musiałam spiłować
Macie jakieś rady dla mnie?
Ojejku, jeden raz w tygodniu to zdecydowanie za rzadko.
Co najmniej raz dziennie na noc
Może trudno Ci się przyzwyczaić do aplikacji olejku?
Wlej olejek do pustej buteleczki po lakierze i z takim pędzelkowaniem będzie łatwiej. Albo Regenerum czy pisak z 4PR można zakupić.

Potencjał na śliczne pazurki jest jak najbardziej
Stary 2015-06-26, 14:24   #4326
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rachelli Pokaż wiadomość
Co będzie, bo zdj m poi sie nie wyświetlają ?
Nowy olejek Polaczenie 3 bioolejkow: morelowego, arganowego i sezamowego
Chyba moze byc fajne coo?
Stary 2015-06-26, 18:25   #4327
taka owaka 77
Raczkowanie

Cytat:
Napewno go kupie lubie olejki alterry bo są naturalne.
taka owaka 77 jest offline  
Stary 2015-06-27, 09:18   #4328
Kiwaczka
Wtajemniczenie

suuuuper! muszę go mieć

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
suuuper! muszę go miec
Kiwaczka jest offline  
Stary 2015-06-27, 10:15   #4329
Rachelli
Raczkowanie

Cytat:
No fajne polączenie, trzeba sie bliżej przyjrzeć
Rachelli jest offline  
Stary 2015-06-27, 11:58   #4330
201606220925
Konto usunięte

Cytat:
obczaiłam jego skład na niemieckiej stronie:
Glycine Soja Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Coco- Caprylate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Persea Gratissima Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Tocopherol, Parfum, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral

czyli, po polsku mówiąc: olej sojowy, olej słonecznikowy, coco-caprylate to jakiś wyciąg z oleju kokosowego, tu macie dokładniej - http://www.kosmopedia.org/encykloped...e_caprate,645/ , olej migdałowy, olej arganowy, olej avocado, olej z pestek moreli, olej sezamowy, no a te ostatnie parę składników to wiecie, takie naturalne składniki kończące prawie każdy skład olejków, kosmetyków
201606220925 jest offline  
Stary 2015-06-27, 14:18   #4331
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lavender08 Pokaż wiadomość
Glycine Soja Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Coco- Caprylate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Persea Gratissima Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Tocopherol, Parfum, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral

czyli, po polsku mówiąc: olej sojowy, olej słonecznikowy, coco-caprylate to jakiś wyciąg z oleju kokosowego, tu macie dokładniej - http://www.kosmopedia.org/encykloped...e_caprate,645/ , olej migdałowy, olej arganowy, olej avocado, olej z pestek moreli, olej sezamowy, no a te ostatnie parę składników to wiecie, takie naturalne składniki kończące prawie każdy skład olejków, kosmetyków
Czyli to co najlepsze i najcenniejsze na samym koncu i zapewne.w znikomej ilości :/
Ale... Pewnie wyprobuje
Stary 2015-06-27, 16:26   #4332
Trelek
Raczkowanie

Cytat:

No skład niezły - szału nie robi ale same naturalne i zdrowe olejki, bez parafiny i innych szitów
Chociaż pod kątem paznokci przydałby się olej jojoba, masło shea lub coś takiego. Wypróbowałabym jakby zapach był obłędny, chociaż wątpię, że coś Alterrę Pomarańczową przebije : love:

Ale żeby nie było ja nie narzekam - wspaniałe że w dostępności są mieszanki naturalnych dobrej jakości olejków w przystępnej cenie, a nie 80 - 100 zl za 30 ml....
Stary 2015-06-27, 16:44   #4333
Whim
...

Mam bardzo nierówną białą część paznokcia. Dodatkowo biała to ona nie jest...
Nie przykładałam szczególnej uwagi do pielęgnacji paznokci, a bez lakieru na nich się nie pokazywałam . Wcześniej miałam niemiłe przygody z odżywkami Eveline.

Jaki olejek możecie polecić do wyrównania tej białej części?
Niekoniecznie musi to być olejek, cokolwiek co pomoże.
Czytałam o herbacianym, o aplikowaniu pod paznokieć, ale chętnie bym zastosowała inny, bo nie mogę znieść jego zapachu .

Edytowane przez Whim
Czas edycji: 2015-06-27 o 16:46
Whim jest offline  
Stary 2015-06-27, 16:59   #4334
rombek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Nie przykładałam szczególnej uwagi do pielęgnacji paznokci, a bez lakieru na nich się nie pokazywałam . Wcześniej miałam niemiłe przygody z odżywkami Eveline.

Czytałam o herbacianym, o aplikowaniu pod paznokieć, ale chętnie bym zastosowała inny, bo nie mogę znieść jego zapachu .
Jeśli chodzi o wybielenie, to cytryna (ale uwaga, może cofać przyrost) i olej awokado. A co do wyrównania, to wydaje mi się, że jakoś to się unormuje, jak zacznie Ci różowa część przyrastać. Jaki olejek to sprawi, to już trzeba dojść metodą prób i błędów, na każdego działa co innego

77
rombek jest offline  
Stary 2015-06-27, 17:33   #4335
201606220925
Konto usunięte

Cytat:

olejek avocado nierafinowany
Stary 2015-06-27, 17:34   #4336
Trelek
Raczkowanie

Cytat:

Dodaj tylko kilka kropelek do ulubionego olejku
Efekty u większości dziewczyn (ze mną włącznie) są świetne
Stary 2015-06-27, 17:42   #4337
Whim
...

Dzięki bardzo, będę próbować .

Whim jest offline  
Stary 2015-06-27, 19:08   #4338
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Ale im dobrze robisz
Ja byłam dziś wykończona i leżę próbuje zaspac i co? Nie zasnę nawet po % dużej ilości dopóki nie dam olejku na paznokcie :P
Hehe Potrzymałam ze dwadzieścia minut, pięknie się stunelowały po nasyceniu olejkiem
Dobrze, że już sobie wyrobiłaś tak mocny nawyk

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Wooow, ale milusie zakupy
Jedno z lepszych emocjo to jak otwiera się paczuszkę z długo oczekiwanym zamówieniem Chyba przez to właśnie wolę zakupy online od tych tradycyjnych

Dodatkowym plusem jest to, że takie elastyczne są mniej podatne na złamania

Po 1 w nocy!
Co za motywacja, nic tylko brać przykład!!!
Ja też uwielbiam zakupy online Bez kolejek, w łóżku i z herbatą w ręce A potem czekanie na przesyłkę

Ano, motywacja jest, nadal nie opuściłam ani jednego dnia
Za kilka dni kładę się na oddział szpitalny na badania hormonalne i tam też będę olejować

Co do elastyczności paznokci. Dzisiaj jechałam autobusem, kierowca z tych narwanych. Ostro szarżował, zwłaszcza na zakrętach i aż się prosił o wypadek. No i w końcu ktoś zajechał mu drogę - wszyscy lecimy, uderzyłam jedną ręką w szybę, drugą zdążyłam się złapać poręczy, a udem rąbnęłam w taką rurę przy siedzeniu i gotowe. Mam siniaka wielkości Teksasu, ale nie złamałam ani jednego paznokcia XD

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-06-27, 19:37   #4339
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:

Też mam nierówną linie uśmiechu...
Mmm ja lubię zapach olejku z drzewa herbacianego :P fajnie mi się przy nim zasypia.
Dodałam go troszkę do alterry z limonka i rycynowego,lniany też.

Cytat:
Hehe Potrzymałam ze dwadzieścia minut, pięknie się stunelowały po nasyceniu olejkiem
Dobrze, że już sobie wyrobiłaś tak mocny nawyk

Ja też uwielbiam zakupy online Bez kolejek, w łóżku i z herbatą w ręce A potem czekanie na przesyłkę

Ano, motywacja jest, nadal nie opuściłam ani jednego dnia
Za kilka dni kładę się na oddział szpitalny na badania hormonalne i tam też będę olejować

Co do elastyczności paznokci. Dzisiaj jechałam autobusem, kierowca z tych narwanych. Ostro szarżował, zwłaszcza na zakrętach i aż się prosił o wypadek. No i w końcu ktoś zajechał mu drogę - wszyscy lecimy, uderzyłam jedną ręką w szybę, drugą zdążyłam się złapać poręczy, a udem rąbnęłam w taką rurę przy siedzeniu i gotowe. Mam siniaka wielkości Teksasu, ale nie złamałam ani jednego paznokcia XD
Pomyślę, może im też dziś zrobię tak dobrze :P chyba ze wyjdę w melo melanzyk
Ja po operacji wzięłam pisak 4PR
Jezu dobrze, że paznokcie całe!
No i....Ty

Dobra oto moje paznokcie wybaczcie za "bylejak" spilowane paznokcie po prostu nienawidzę ich pilowac i szczerze? Zrobiłam to, żeby było w miarę.
Wybaczenie nr.2 mimo że jestem piękną i młoda dłonie mam jak starsza Pani albo i lepiej xd
(dwie warstwy odżywki GP 4W1)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1435426732434.jpg (51,5 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1435426743238.jpg (45,4 KB, 89 załadowań)

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-06-27, 20:39   #4340
taka owaka 77
Raczkowanie

Cytat:
Olejek kupiony bardzo ładny zapach zobaczymy jak będzie działał, troche drogi bo połowe tego co duża alterra a cena nie wiele mniejsza.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Mmm ja lubię zapach olejku z drzewa herbacianego :P fajnie mi się przy nim zasypia.

No i....Ty

Dobra oto moje paznokcie wybaczcie za "bylejak" spilowane paznokcie po prostu nienawidzę ich pilowac i szczerze? Zrobiłam to, żeby było w miarę.
Wybaczenie nr.2 mimo że jestem piękną i młoda dłonie mam jak starsza Pani albo i lepiej xd
Bardzo ładne paznokcie duża płytka ładnie wypiłowane.
Stary 2015-06-27, 20:40   #4341
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Olejek kupiony bardzo ładny zapach zobaczymy jak będzie działał, troche drogi bo połowe tego co duża alterra a cena nie wiele mniejsza.
Ooo widzisz sama jestem ciekawa. Heh bo to teraz zrobili olejek do wlosow a nie do ciala. A stoi w kosmetykach do wlosow? No i cena regularna 14.99?
Stary 2015-06-27, 20:41   #4342
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Bardzo ładne paznokcie duża płytka ładnie wypiłowane.
Dzieks
Chociaż mogłyby być bielsze itp itd...

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2015-06-27, 21:19   #4343
201612060923
Konto usunięte

Smerfetko, jakie piękne paznokcie, końcówki idealne, kształt świetnie dobrany, ładnie je wypiłowałaś(można jeszcze trochę dopracować, ale i tak jest naprawdę ładnie).

Oj, moje łapki nie lepsze. Mam krzywy palec(od trzymania długopisu, mój sposób zawsze robi furorę ), odciski, no i są dosyć duże oraz szerokie(po tacie), a do tego mój ulubiony paznokieć jest przekrzywiony-nie wiem dlaczego, ale on jest przechylony nieco w lewo.

Wczoraj zrobiłam manicure, po raz pierwszy od kilku tygodni nałożyłam tylko bezbarwną odżywkę i wciąż oglądam moje paznokietki. Mam ładny przyrost, płytki mi się nieco wysmukliły, aż się zastanawiam czy to nie przywidzenie.

No i bojowo kwadracę paznokcie moich kciuków-przez lata nosiłam je okrągłe(a teraz niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego tak robiłam), no i teraz twardo je piłuję na kwadraty, lekko zaokrąglone w moim przypadku(kanciaste, ostre kwadraty mi o wszystko haczą). Lewy kciuk wygląda naprawdę kwadratowo i pawie nie różni się od pozostałych paznokci, zaś tej u prawej ręki jeszcze jest okrągły na jednym boku, bo musiałam jakiś czas temu spiłować złamanie. Ale kwadracenie przebiega dobrze.
201612060923 jest offline  
Stary 2015-06-27, 21:42   #4344
Trelek
Raczkowanie

Smerfetko, śliczne pazurki i rączki
Stary 2015-06-27, 21:57   #4345
201606220925
Konto usunięte

Cytat:
Ooo widzisz sama jestem ciekawa. Heh bo to teraz zrobili olejek do wlosow a nie do ciala. A stoi w kosmetykach do wlosow? No i cena regularna 14.99?
tak wygląda ten nowy olejek https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...ec&oe=562C98C1 rzeczywiście jest mniejszy! ale zdzierstwo.. pewnie dlatego, że niby "do włosów"... to zdjęcie znalazłam na fb kosmetyków Alterra
Stary 2015-06-27, 23:37   #4346
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:

No i....Ty

Herbaciany jest super. Dodałam go do bazy z BDFM
Za to mama dzisiaj powiedziała, że śmierdzi jak domestos -_-

Ano, też się cieszę. Obolała jestem trochę ;p

Ja uwielbiam piłować, jak mam czas - chwila relaksu, a dopracowywać kształt to już w ogóle

Cytat:
tak wygląda ten nowy olejek https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...ec&oe=562C98C1 rzeczywiście jest mniejszy! ale zdzierstwo.. pewnie dlatego, że niby "do włosów"... to zdjęcie znalazłam na fb kosmetyków Alterra
No to niezła cena za takiego malucha. Czekam na promo w takim razie

77 58 50

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-06-27 o 23:38
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-06-28, 09:29   #4347
Rachelli
Raczkowanie

Składowo to ten olej sojowy na początku mi nie pasuje, ale jak będzie promo to i tak kupie z ciekawości, bo zawsze jakiś pachnący olejek do masażu się przyda
Rachelli jest offline  
Stary 2015-06-28, 15:19   #4348
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Smerfetko, jakie piękne paznokcie, końcówki idealne, kształt świetnie dobrany, ładnie je wypiłowałaś(można jeszcze trochę dopracować, ale i tak jest naprawdę ładnie).

Oj, moje łapki nie lepsze. Mam krzywy palec(od trzymania długopisu, mój sposób zawsze robi furorę ), odciski, no i są dosyć duże oraz szerokie(po tacie), a do tego mój ulubiony paznokieć jest przekrzywiony-nie wiem dlaczego, ale on jest przechylony nieco w lewo.

Wczoraj zrobiłam manicure, po raz pierwszy od kilku tygodni nałożyłam tylko bezbarwną odżywkę i wciąż oglądam moje paznokietki. Mam ładny przyrost, płytki mi się nieco wysmukliły, aż się zastanawiam czy to nie przywidzenie.

No i bojowo kwadracę paznokcie moich kciuków-przez lata nosiłam je okrągłe(a teraz niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego tak robiłam), no i teraz twardo je piłuję na kwadraty, lekko zaokrąglone w moim przypadku(kanciaste, ostre kwadraty mi o wszystko haczą). Lewy kciuk wygląda naprawdę kwadratowo i pawie nie różni się od pozostałych paznokci, zaś tej u prawej ręki jeszcze jest okrągły na jednym boku, bo musiałam jakiś czas temu spiłować złamanie. Ale kwadracenie przebiega dobrze.
Dzięki :P
Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Smerfetko, śliczne pazurki i rączki
Dzięki :P
Cytat:
Herbaciany jest super. Dodałam go do bazy z BDFM
Za to mama dzisiaj powiedziała, że śmierdzi jak domestos -_-

Ano, też się cieszę. Obolała jestem trochę ;p

Ja uwielbiam piłować, jak mam czas - chwila relaksu, a dopracowywać kształt to już w ogóle

No to niezła cena za takiego malucha. Czekam na promo w takim razie
Moja mama mówi, że śmierdzi cmentarzem

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2015-06-28, 15:21   #4349
Trelek
Raczkowanie

Olejek z drzewa herbacianego wzbudza baaardzo skrajne emocje jeśli chodzi o zapach
Akurat należę do zwolenników ale tyle samo zwolenników ile negatywnych opinii
Stary 2015-06-28, 18:30   #4350
taka owaka 77
Raczkowanie

Cytat:
Tak jest mniejszy bo ma 50ml a duża alterra 100ml a róznicy w cenie coś ok 5zł ten do twarzy olejek z granatem tez nie taki tani bo coś ok 10zł za 30ml, no ale ja lubie olejki alterry dlatego zaraz jak się pojawiły kupiłam bo są naturalne zawsze można czekać na promocje ten z granatem co chwile jest w promocji, ten nowy pewnie tez kiedyś bedzie.
Zamknij wątek

Tagi
olejowanie, paznokcie, płytka paznokcia, przyrost

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości