Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-10-26, 21:47   #811
Regista
Meravigliosa creatura

Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Smerfetko, śliczne paznokcie. Bardzo mi się podobają, mimo że preferuję krótsze.

Mnie w zeszłym tygodniu minął rok olejowania. Jako że obecnie mam króciutkie paznokcie, bo ciągle walczę z rozdwojeniem sprzed dwóch tygodni, to w ramach rocznicy pokażę Wam inne urocze pazurki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141026_213838.jpg (101,6 KB, 135 załadowań)

Szukam filmiku z Doctora Who The Doctor's message to South Africa w rozdzielczości większej niż 360p, a najchętniej w Full HD

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram
Regista jest offline  
Stary 2014-10-26, 22:32   #812
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Smerfetko, śliczne paznokcie. Bardzo mi się podobają, mimo że preferuję krótsze.

Mnie w zeszłym tygodniu minął rok olejowania. Jako że obecnie mam króciutkie paznokcie, bo ciągle walczę z rozdwojeniem sprzed dwóch tygodni, to w ramach rocznicy pokażę Wam inne urocze pazurki
Kolejna co ma piękne końcówki

Kotek też ładny Pewnie olejuje swoje pazurki jak jej(jego?) pani
201612060923 jest offline  
Stary 2014-10-27, 00:32   #813
Regista
Meravigliosa creatura

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Kolejna co ma piękne końcówki

Kotek też ładny Pewnie olejuje swoje pazurki jak jej(jego?) pani
To fakt, od kiedy olejuje paznokcie, końcówki mam białe jak nigdy wcześniej. No chyba, że są rozmoczone, to wtedy są szare i przezroczyste.

A kicia (ona) jest taka idealna z natury

Szukam filmiku z Doctora Who The Doctor's message to South Africa w rozdzielczości większej niż 360p, a najchętniej w Full HD

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram
Regista jest offline  
Stary 2014-10-27, 19:10   #814
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:

Dziękuje
O kici kici

Piszę aby Wam napisać, że po zmywaczu z Sensique(nie wiem jaki bo przelałam do opakowania z pompką) zmywałam dziś lakier z Inglota i ten zmywacz mi "rozszarpał" paznokcie nie wiem jak Wam to napisać, ale tak mi się strzepiły ;/
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-10-27, 19:18   #815
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
To fakt, od kiedy olejuje paznokcie, końcówki mam białe jak nigdy wcześniej. No chyba, że są rozmoczone, to wtedy są szare i przezroczyste.

A kicia (ona) jest taka idealna z natury
Koty to boskie istoty, zawsze wolałam je bardziej od psów, a ostatnio mamy nowego kociego towarzysza

A ja ostatnio mam wrażenie, że mam mocniejsze końcówki, jakieś takie grubsze, ale ostatnio łamię sobie paznokcie o tarkę do jarzyn albo drzwi samochodu i muszę znowu skracać, więc nie idzie zobaczyć efektu
Stary 2014-10-27, 19:29   #816
Regista
Meravigliosa creatura

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Piszę aby Wam napisać, że po zmywaczu z Sensique(nie wiem jaki bo przelałam do opakowania z pompką) zmywałam dziś lakier z Inglota i ten zmywacz mi "rozszarpał" paznokcie nie wiem jak Wam to napisać, ale tak mi się strzepiły ;/
O masz
Ja zazwyczaj kupuję biedronkowy bebeauty, z olejem kokosowym i gliceryną, taki zielony. Dobrze mi służy i nie zostawia białego osadu, jak niektóre. Czasami, w nagłej potrzebie, kupuję byle jaki i na szczęście, oprócz nieszczęsnego nalotu, żaden krzywdy mi nie zrobił.
Może oleje je wygładzą. Oby.

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-10-27 o 19:42
Regista jest offline  
Stary 2014-10-27, 19:40   #817
201612060923
Konto usunięte

Ja tak się waham na tym zielonym zmywczem Isany, ale wciąż mam obawy co do acetonu w nim zawartego. A ze zmywaczy Sensique miałam dwa dobre-truskawka i mango, one krzywdy moim paznokciom nie zrobiły, oraz magnoliowy-coś okropnego, zrobił pobojowisko z paznokciami i skórkami

Ciężko jest żyć z postanowieniem o niewycinaniu skórek, nawet przy olejowaniu Kusi mnie, aby to wyciąć, ale dzielna jestem
Stary 2014-10-27, 19:44   #818
Regista
Meravigliosa creatura

Abisans, ja mam trzy gadziny Druga to ta łaciata wredniara z avatara Jest jeszcze puchaty, bury kocurrro . Uwielbiam to swoje towarzystwo

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram
Regista jest offline  
Stary 2014-10-27, 21:40   #819
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Abisans, ja mam trzy gadziny Druga to ta łaciata wredniara z avatara Jest jeszcze puchaty, bury kocurrro . Uwielbiam to swoje towarzystwo
Ja mam jedną staruszkę już troszkę, ale ciągle uważam ją za moje maleństwo chociaż wcale nie taki mały z niej kot szkoda tylko, że ona jest w domu a ja na studiach

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-10-27, 22:57   #820
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Koty to boskie istoty, zawsze wolałam je bardziej od psów, a ostatnio mamy nowego kociego towarzysza

A ja ostatnio mam wrażenie, że mam mocniejsze końcówki, jakieś takie grubsze, ale ostatnio łamię sobie paznokcie o tarkę do jarzyn albo drzwi samochodu i muszę znowu skracać, więc nie idzie zobaczyć efektu
Też bym chciała kota.Ale mam pekinczyka i ostatnio mama przygarnęła okropnie niezadbanego yorka miniaturkę.
Cytat:
O masz
Ja zazwyczaj kupuję biedronkowy bebeauty, z olejem kokosowym i gliceryną, taki zielony. Dobrze mi służy i nie zostawia białego osadu, jak niektóre. Czasami, w nagłej potrzebie, kupuję byle jaki i na szczęście, oprócz nieszczęsnego nalotu, żaden krzywdy mi nie zrobił.
Może oleje je wygładzą. Oby.
Ja używam zazwyczaj Isany zielonej bo niej się nic nie dzieję.A dziś zmyłam tym co miałam w domu nie wiem jaki to dokładnie byl, ale coś okropnego chciałam Wam zdjęcia wysłać, ale teraz już nic nie zobaczycie.Jak jutro to nie zniknie to Wam pokaże fotkę.Ale dziś na noc mocne olejowanie może zejdzie nie weim dlaczego tak się stało, waciki miałam te same...No oby oby
Cytat:
Ja tak się waham na tym zielonym zmywczem Isany, ale wciąż mam obawy co do acetonu w nim zawartego. A ze zmywaczy Sensique miałam dwa dobre-truskawka i mango, one krzywdy moim paznokciom nie zrobiły, oraz magnoliowy-coś okropnego, zrobił pobojowisko z paznokciami i skórkami

Ciężko jest żyć z postanowieniem o niewycinaniu skórek, nawet przy olejowaniu Kusi mnie, aby to wyciąć, ale dzielna jestem
Może właśnie to był ten z magnolią? Nie wiem, ale pierwszy raz takie coś mi zmywacz zrobił.
Ja tak samo miałam obawy do acetonu, a okazały się niepotrzebne teraz do mój ulubiony zmywacz (nie zrobił mi do tej pory krzywdy)
Stary 2014-11-01, 16:36   #821
Majowa Rosa
Rozeznanie

Dzień dobry
Pełne dwa lata pielęgnacji olejami za mną:

Na stronie głównej Wizażu widziałam niedawno dwa świetne artykuły: pierwszy o olejkach do twarzy, a drugi o maseczkach do rąk - oba bardzo przydatne dla fanek naturalnej pielęgnacji paznokci.
Pozdrawiam ciepło

Majowa galeria z różą w tle

Majowa Rosa jest offline  
Stary 2014-11-02, 01:03   #822
Rachelli
Raczkowanie

Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Majowa Rosa, masz piękne paznokcie, dla mnie są ogromną motywacją i inspiracją
Wstawiam zdjęcia swoich, są jeszcze dosyć liche, ale i tak wyglądają lepiej niż kiedyś. Mam nadzieje, że za rok też bede mogła się pochwalić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1414886462249.jpg (64,9 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1414886499269.jpg (69,0 KB, 90 załadowań)

Edytowane przez Rachelli
Czas edycji: 2014-11-02 o 13:17
Rachelli jest offline  
Stary 2014-11-02, 22:50   #823
201612060923
Konto usunięte

Kupiłam ten olejek Wellness&Beauty. W składzie ma na drugiem miejscu rycynę, więc na pewno zagości na paznokciach
Helianthus Annuus Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Parfum, Tocopheryl Acetate, Rosa Canina Fruit Extract, Prunus Cerasus Flower Extract, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol, Hexyl Cinnamal*, Linalool*, Benzyl Salicylate*, Citronellol*, Alpha- Isomethyl Ionone*, Benzyl Benzoate*, Limonene*, Geraniol*

Muszę się Wam pochwalić-odnoszę wrażenie, że mam nieco bielsze końcówki
Dzisiaj nawet swoje pazury pomalowałam, po raz pierwszy od 3 tygodni. Rosną jak dzikie. Rosną przez ogromne R
Stary 2014-11-02, 22:59   #824
beatiska
Zakorzenienie

Ja go właśnie nie kupiłam i raczej nie kupię że względu. na to, że już na 3miejscu znajdują się jakieś perfumy. W Allterze są przy końcu i zaznaczone, że uzyskane z naturalnych olejów. Rycyna w Allterze też jest na 2 miejscu
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline  
Stary 2014-11-03, 20:16   #825
creatives
Zadomowienie

GG do creatives

Cześć, można dołączyć? Olejowalam juz kiedys pazury, ale to bylo tak nieregularne, że uznaję, że sie nie liczy Teraz zamierzam sie za to wziac na powaznie, na razie bede uzywac BDFM
Załączam zdjecie stanu początkowego (niech mnie ktos nauczy porządnie piłowac paznokcie i nadac ksztalt )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg unnamed.jpg (25,5 KB, 108 załadowań)

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

Edytowane przez creatives
Czas edycji: 2014-11-03 o 20:24
creatives jest offline  
Stary 2014-11-04, 09:19   #826
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Kupiłam ten olejek Wellness&Beauty. W składzie ma na drugiem miejscu rycynę, więc na pewno zagości na paznokciach
Helianthus Annuus Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Parfum, Tocopheryl Acetate, Rosa Canina Fruit Extract, Prunus Cerasus Flower Extract, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol, Hexyl Cinnamal*, Linalool*, Benzyl Salicylate*, Citronellol*, Alpha- Isomethyl Ionone*, Benzyl Benzoate*, Limonene*, Geraniol*

Muszę się Wam pochwalić-odnoszę wrażenie, że mam nieco bielsze końcówki
Dzisiaj nawet swoje pazury pomalowałam, po raz pierwszy od 3 tygodni. Rosną jak dzikie. Rosną przez ogromne R
Jaka to wersja?

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-11-04, 09:44   #827
Joasiunia:)
Zakorzenienie

GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Witam Podczytuję Was od jakiegoś czasu i chyba zostanę tu na dłużej-jeśli mi się tylko uda

Mam do Was pytanie czy w międzyczasie olejowania stosujecie odżywki na paznokcie takie "lakierowate"?

Ja ściągnęłam hybryd i są takie biedniusie...
Joasiunia:) jest offline  
Stary 2014-11-04, 10:35   #828
201701191223
Konto usunięte

zaczęły mi się rozdwajać paznokcie na płytce. mimo olejowania . Co mam z tym zrobić? Zrezygnować z malowania paznokci. Może są jakieś dobre odżywki?
201701191223 jest offline  
Stary 2014-11-04, 14:07   #829
Martinezzzz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Witam Podczytuję Was od jakiegoś czasu i chyba zostanę tu na dłużej-jeśli mi się tylko uda

Mam do Was pytanie czy w międzyczasie olejowania stosujecie odżywki na paznokcie takie "lakierowate"?

Ja ściągnęłam hybryd i są takie biedniusie...
Witam
Ja stosuję odżywki w lakierze jako bazę pod lakiery kolorowe.
Po hybrydach masz biedniusie? Dziwne chyba, że były źle zdjęte
Stary 2014-11-04, 15:38   #830
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Cześć, można dołączyć? Olejowalam juz kiedys pazury, ale to bylo tak nieregularne, że uznaję, że sie nie liczy Teraz zamierzam sie za to wziac na powaznie, na razie bede uzywac BDFM
Załączam zdjecie stanu początkowego (niech mnie ktos nauczy porządnie piłowac paznokcie i nadac ksztalt )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Masz super materiał na piękne paznokcie, taka duża płytka

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Jaka to wersja?
Kwiat Wiśni i Róża. Ładnie pachnie, niedługo wypróbuję go na paznokciach jak zwolni mi się flaszka po serum Lovely

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Ja stosuję odżywki w lakierze jako bazę pod lakiery kolorowe.
Ja też Czasami też je nakładam jak nie chcę mieć gołej płytki, a jednocześnie nie mam czasu i pomysłu na manicure
Stary 2014-11-04, 18:29   #831
taka owaka 77
Raczkowanie

witam kupiłam ten olejek jojoba z rosmana ,fajny jest i chyba dobrze działa na moje pazurki bo pod paznokciem niektóre zarosły , olejuje juz 8 miesiąc płytka urosła jak na razie 2 mm wiec niewiele, no ale lepsze to niz nic , jaką odzywke polecacie bez formaldehydu wiem wiem była juz o tym mowa ale nie chce mi sie szukac gdzie to było
taka owaka 77 jest offline  
Stary 2014-11-04, 19:37   #832
Martinezzzz
Raczkowanie

Cytat:
Kwiat Wiśni i Róża. Ładnie pachnie, niedługo wypróbuję go na paznokciach jak zwolni mi się flaszka po serum Lovely
Kiedyś to sobie sprawiłam, ale niestety prócz zapachu nie ma w sobie nic. Jak dla mnie oczywiście. Ani nie nawilżał, ani nic. Ot tak wysmarowałam się zapachem :p

Cytat:
Ja też Czasami też je nakładam jak nie chcę mieć gołej płytki, a jednocześnie nie mam czasu i pomysłu na manicure
Ja wtedy stosuję Eveline UV. Tyle, że nie z braku czasu czy pomysłu (pomysł mam zawsze:p), a z lenistwa, które mnie czasem dopada :p
Stary 2014-11-04, 20:44   #833
creatives
Zadomowienie

GG do creatives

Cytat:
Masz super materiał na piękne paznokcie, taka duża płytka

Dziękuję, mam nadzieję, że coś z tego będzie

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline  
Stary 2014-11-05, 09:46   #834
Isfet
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
witam kupiłam ten olejek jojoba z rosmana ,fajny jest i chyba dobrze działa na moje pazurki bo pod paznokciem niektóre zarosły , olejuje juz 8 miesiąc płytka urosła jak na razie 2 mm wiec niewiele, no ale lepsze to niz nic , jaką odzywke polecacie bez formaldehydu wiem wiem była juz o tym mowa ale nie chce mi sie szukac gdzie to było
Miss sporty 5w1
Revlon Post trauma
Lovely jedwabna

Ostatnio używam Sally Hansen, Extrem strong (czy jakoś tak) taka różowa, ale ona ma formaldehyd - o dziwo po 2 tyg użycia nie widzę pogorszenia paznokci, a na inne odżywki z formaldehydem działały praktycznie "rozsypaniem": łamały się, kruszyły, rozdwajały.
Stary 2014-11-05, 14:19   #835
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Miss sporty 5w1
Revlon Post trauma
Lovely jedwabna
Dobra ona jest? Ładnie wygląda na paznokciach?
Stary 2014-11-05, 15:16   #836
Isfet
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Dobra ona jest? Ładnie wygląda na paznokciach?
Ładna mleczna przy dwóch warstwach, przy trzeciej ze blada (przynajmniej jak dla mnie), trzeba uważać przy nakładaniu bo łatwo porobić zacieki, ale jak dla mnie to już przy drugim użyciu udało mi się ładnie pomalować u mnie przy bardzo rozdwajających się paznokciach utrzymuje się 3 dni (4 jeśli kładę pod lakier).

Ciężko się nakłada, ale bardzo fajnie wygląda (ja uwielbiam takie mleczne lakiery), jak dla mnie działa rewelacyjnie - teraz używam innych aby je "wykończyć" mam chyba z 10 odżywek aktualnie

Ta Revlon i SH też są z rodzaju "mlecznych", ale są matowe, Revlon jest bardziej beżowa, a SH różowa.
Stary 2014-11-05, 18:23   #837
taka owaka 77
Raczkowanie

Tych odzywek lovely jest duzo rózne kolory która najlepsza o tej z jedwabiem jest duzo negatywnych opini, nie wiem czemu ze niby bubel i nie działa, ja mam eyveline 8w1 zawiera w prawdzie formaldehyd ale nie szkodzi on na moje paznokcie
taka owaka 77 jest offline  
Stary 2014-11-05, 18:37   #838
kizdaM
Zadomowienie

1. 30.06.2014
2. 31.08.2014
3. 05.10.2014
4. 05.11.2014
Co sądzicie ? Widać jakąś różnicę ? I tak, płytka jest matowa, bo zdjęcie robione po zdjęciu i przed ponownym malowaniem hybrydami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140630_144046.jpg (82,7 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140831_205421.jpg (127,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141005_185451.jpg (126,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141105_142714.jpg (80,5 KB, 94 załadowań)

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-11-05, 18:53   #839
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Ładna mleczna przy dwóch warstwach, przy trzeciej ze blada (przynajmniej jak dla mnie), trzeba uważać przy nakładaniu bo łatwo porobić zacieki, ale jak dla mnie to już przy drugim użyciu udało mi się ładnie pomalować u mnie przy bardzo rozdwajających się paznokciach utrzymuje się 3 dni (4 jeśli kładę pod lakier).
Oglądnę w internecie czy są jakiś zdjęcia z tą odżywką na paznokciach Brzmi kusząco-lubię takie mleczne, delikatne lakiery i odżywki, zwłaszcza jeśli długo się trzymają-najlepiej od niedzieli do piątku, bo w tygodniu nie mam czasu na manicure

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
1. 30.06.2014
2. 31.08.2014
3. 05.10.2014
4. 05.11.2014
Co sądzicie ? Widać jakąś różnicę ? I tak, płytka jest matowa, bo zdjęcie robione po zdjęciu i przed ponownym malowaniem hybrydami.
Widać, widać Masz piękne paznokcie-takie duże i kształtne, idealne do malowania

Ja dzisiaj się poparzyłam pod paznokciem(palnik nie chciał się zapalić i płomień zapałki zaszedł za daleko), a do tego wczoraj musiałam moczyć trzy paluchy w rywanolu, a potem jeszcze nosić w takim mokrym kompresie(jedyny sposób na ulgę przy ekstremalnie zdartych skórkach) i już się boję, że to mi cofnie przyrost
Stary 2014-11-05, 22:16   #840
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Widać, widać Masz piękne paznokcie-takie duże i kształtne, idealne do malowania
Na tak długie paznokcie mogę sobie pozwolić jedynie dzięki hybrydom, bo tak to nigdy nie było mowy o długich paznokciach. Natomiast, gdy obetnę je do "zera" uważam, że są jednak "za małe" ... no nic, ale nie mam co aż tak narzekać, gorzej z ich kondycją ciągle są słabe, delikatne ... szkoda, że nie widzę efektów ... mam wrażenie, że nic się nie zmienia ... może trochę wybieliły mi się końcówki, ale nic po za tym

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
olejowanie, paznokcie, płytka paznokcia, przyrost

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości