Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-11-05, 22:38   #841
rochelle_
Mów mi Rosia :)

Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziewczyny, biorę się za olejowanie już chyba 4 raz, zawsze było "coś", co przerwało mi moje starania w walce w długie i zdrowe pazurki. Do tego moje skórki, które dzięki olejkom są świetnie nawilżone i wreszcie się nie zadzierają, zaczęły rosnąć jak głupie. Staram się ich nie wycinać, bo wiem, że to głupota, jednak odsuwanie ich kończy się nieprzyjemnym widokiem - po kilku dniach znów pazurek jest przykryty, a skórka nie daję się ani łatwo odsunąć ani porządnie wyeliminować. Jakieś porady?

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2014-11-05 o 22:39
rochelle_ jest offline  
Stary 2014-11-06, 07:48   #842
aaasiek18
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, biorę się za olejowanie już chyba 4 raz, zawsze było "coś", co przerwało mi moje starania w walce w długie i zdrowe pazurki. Do tego moje skórki, które dzięki olejkom są świetnie nawilżone i wreszcie się nie zadzierają, zaczęły rosnąć jak głupie. Staram się ich nie wycinać, bo wiem, że to głupota, jednak odsuwanie ich kończy się nieprzyjemnym widokiem - po kilku dniach znów pazurek jest przykryty, a skórka nie daję się ani łatwo odsunąć ani porządnie wyeliminować. Jakieś porady?
Moze jakiś preparat do usuwania skórek? Podobno SH Instant Cuticle Remover jest dobry. Jeszcze nie próbowałam, ale opinie są zachęcające. A nuż u Ciebie się sprawdzi?
Dziewczyny dziękuję Wam strasznie za Alterrę! Kilka tygodni intensywnego olejowania i chyba pojawia się przyrost. Póki co tylko na kilku paznokciach i bardzo malutki, ale wreszcie jest! Za kilka dni zrobię fotki i wrzucę, bo teraz jestem tak zarobiona, że na nic nie mam czasu :-/ I jeszcze pytanie na koniec, na wszystkich palcach, tuż przy wolnej krawędzi pojawiły mi się ciemniejsze obwódki, takie zaczerwienienia. To może być związane z przyrostem? Czy powinnam się tym martwić?

Edytowane przez aaasiek18
Czas edycji: 2014-11-06 o 07:51 Powód: Błąd w nazwie
aaasiek18 jest offline  
Stary 2014-11-06, 17:00   #843
Martinezzzz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Miss sporty 5w1
Revlon Post trauma
Lovely jedwabna
Miałam tą 5w1, ale strasznie wysuszała mi paznokcie. Osobiście nie polecam.
Pozostałych nie miałam

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
1. 30.06.2014
2. 31.08.2014
3. 05.10.2014
4. 05.11.2014
Co sądzicie ? Widać jakąś różnicę ? I tak, płytka jest matowa, bo zdjęcie robione po zdjęciu i przed ponownym malowaniem hybrydami.
Widać, widać
Tylko wypiłuj je ładnie bo każdy inny :p

Cytat:
Napisane przez aaasiek18 Pokaż wiadomość
I jeszcze pytanie na koniec, na wszystkich palcach, tuż przy wolnej krawędzi pojawiły mi się ciemniejsze obwódki, takie zaczerwienienia. To może być związane z przyrostem? Czy powinnam się tym martwić?
Nie martw się To jest właśnie przyrost, który po czasie ładnie się zaróżowi
Stary 2014-11-06, 17:30   #844
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Moje rosną tak szybko, że nie mogę już nad nimi zapanować Wszyscy mi zazdroszczą takiego szybkiego wzrostu, ale ja osobiście mam go dosyć-nie lubię bardzo długich paznokci, krótkich też nie, a częste piłowanie ma jakiś wpływ na płytkę, nawet jeśli mam dobry szklany pilnik
201612060923 jest offline  
Stary 2014-11-06, 17:54   #845
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:

Widać, widać
Na pierwszych zdjęciach były inne, ale teraz już raczej nie ? Czy dalej jest niedobrze ? Myślałam, że już udało mi się nad tym zapanować

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-11-06, 19:07   #846
rochelle_
Mów mi Rosia :)

Cytat:
Napisane przez aaasiek18 Pokaż wiadomość
Moze jakiś preparat do usuwania skórek? Podobno SH Instant Cuticle Remover jest dobry. Jeszcze nie próbowałam, ale opinie są zachęcające. A nuż u Ciebie się sprawdzi?
Dziewczyny dziękuję Wam strasznie za Alterrę! Kilka tygodni intensywnego olejowania i chyba pojawia się przyrost. Póki co tylko na kilku paznokciach i bardzo malutki, ale wreszcie jest! Za kilka dni zrobię fotki i wrzucę, bo teraz jestem tak zarobiona, że na nic nie mam czasu :-/ I jeszcze pytanie na koniec, na wszystkich palcach, tuż przy wolnej krawędzi pojawiły mi się ciemniejsze obwódki, takie zaczerwienienia. To może być związane z przyrostem? Czy powinnam się tym martwić?
Dzięki, z pewnością wypróbuję
A Alterra jet świetna. Ja w ogóle przestawiłam się z balsamów, kremów na różne oleje. Efekty na włosach - super, na twarzy - cudo, na pazurkach - walczę. Ale walczę głównie o silną wolę

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline  
Stary 2014-11-06, 20:08   #847
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Dzięki, z pewnością wypróbuję
A Alterra jet świetna. Ja w ogóle przestawiłam się z balsamów, kremów na różne oleje. Efekty na włosach - super, na twarzy - cudo, na pazurkach - walczę. Ale walczę głównie o silną wolę
A jak stosujecie olejki na włosy ?

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-11-06, 20:21   #848
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Moje rosną tak szybko, że nie mogę już nad nimi zapanować Wszyscy mi zazdroszczą takiego szybkiego wzrostu, ale ja osobiście mam go dosyć-nie lubię bardzo długich paznokci, krótkich też nie, a częste piłowanie ma jakiś wpływ na płytkę, nawet jeśli mam dobry szklany pilnik
A idź ja tak samo nie znoszę piłować paznokci....

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-11-06, 22:03   #849
Joasiunia:)
Zakorzenienie

GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja mam preparat do skórek z Sally Hansen i kocham go miłością ogromną! Jest mega wydajny! Mam go już ohohooo... Nawet nie wiem czy jest jeszcze ważny ale działa
Joasiunia:) jest offline  
Stary 2014-11-06, 22:10   #850
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
A jak stosujecie olejki na włosy ?
Rozczesuję włosy, psikam wodą, potem nakładam trochę oleju-ja przelewam do butelki z atomizerem, to wygodniejsze niż nakładanie z ręki. Potem przesuwam dłońmi po włosach, aby rozprowadzić i zostawiam na 2-3 godzinki, po czym myję i odżywkuję/maskuję jak zwykle

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Witaj siostro, Ty rozumiesz moje udręki

Piękny przyrost u siebie widzę
Stary 2014-11-06, 23:09   #851
zywieczdroj
Zakorzenienie

Dziewczyny mam problem. Otóż pierwszy raz w życiu schodzi mi paznokieć od dużego palca u stopy. Nie był on przytrzaśnięty, po prostu miałam bardzo niewygodne buty, najpierw bolał, teraz widzę, że mogę jego wierzch "odjąć" od palca. Przy skórce się cały czas trzyma. Zakleiłam go plastrem i czekam, bo nie wiem co dalej robić. Pierwszy raz w życiu mam taką sytuację. Boję się, że odrośnie zniekształcony. Zaczęłam niedawno brać Regital i pić pokrzywę. Czy myślicie, że dzięki temu paznokieć szybciej odrośnie? Poradźcie mi proszę co robić w tej sytuacji
zywieczdroj jest offline  
Stary 2014-11-06, 23:57   #852
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Rozczesuję włosy, psikam wodą, potem nakładam trochę oleju-ja przelewam do butelki z atomizerem, to wygodniejsze niż nakładanie z ręki. Potem przesuwam dłońmi po włosach, aby rozprowadzić i zostawiam na 2-3 godzinki, po czym myję i odżywkuję/maskuję jak zwykle

Witaj siostro, Ty rozumiesz moje udręki

Piękny przyrost u siebie widzę
Oj siostro wiem o tym doskonale

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Otóż pierwszy raz w życiu schodzi mi paznokieć od dużego palca u stopy. Nie był on przytrzaśnięty, po prostu miałam bardzo niewygodne buty, najpierw bolał, teraz widzę, że mogę jego wierzch "odjąć" od palca. Przy skórce się cały czas trzyma. Zakleiłam go plastrem i czekam, bo nie wiem co dalej robić. Pierwszy raz w życiu mam taką sytuację. Boję się, że odrośnie zniekształcony. Zaczęłam niedawno brać Regital i pić pokrzywę. Czy myślicie, że dzięki temu paznokieć szybciej odrośnie? Poradźcie mi proszę co robić w tej sytuacji
Hmm mi nie raz odpadał w sumie nie wiem dlaczego.
Chociaż raz miałam grzybice(nie mam pojęcia skąd) mama mi kupiła taką odżywke na O w aptece co się wchłania jest za ok 60zł.
Aż wstyd się przyznać, ale z tymi u stóp zawsze mam jakiś problem : /

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-11-07, 10:23   #853
zywieczdroj
Zakorzenienie

Cytat:
Hmm mi nie raz odpadał w sumie nie wiem dlaczego.
Chociaż raz miałam grzybice(nie mam pojęcia skąd) mama mi kupiła taką odżywke na O w aptece co się wchłania jest za ok 60zł.
Aż wstyd się przyznać, ale z tymi u stóp zawsze mam jakiś problem : /
Co to za odżywka? Możesz napisać jak u Ciebie wyglądało to odrastanie paznokcia?
zywieczdroj jest offline  
Stary 2014-11-07, 12:11   #854
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Co to za odżywka? Możesz napisać jak u Ciebie wyglądało to odrastanie paznokcia?
Oliprox.Dwa paznokcie duże.
Znaczy mi się trochę odsunął od reszty, czyli zaczął się łamać i kruszyć i jak bym się odżywką nie poratowała to by grzybica szła dalej :/ Ja w sumie nie wiedziałam co to, ale mama jak to zobaczyła to poleciała mi po tą odżywkę i pomaga
(Mowa o paznokciach u stóp)

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-11-07, 13:36   #855
201612060923
Konto usunięte

Ja o paznokcie u stóp nie dbam wcale Ważne żeby były krótkie i czyste. I tak wolę nosić zakryte buty, nawet latem
Stary 2014-11-07, 13:56   #856
Isfet
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Ja o paznokcie u stóp nie dbam wcale Ważne żeby były krótkie i czyste. I tak wolę nosić zakryte buty, nawet latem
Hehe też tak miałam :P w wakacje malowałam raz na miesiąc, a w zimie wcale. Ostatnio zauważyłam że robią się strasznie brzydkie i coś z jednym dużym jest nie tak (na urlopie w wodzie walnełam w jakiś kamieć i zrobił mi się "strup" pod paznokciem, w sumie nie wiem co to jest, ale nie boli, nie dzieje się nic dziwnego, poprostu ten "strupek" wyrasta...), zaczełam smarować olejkiem z drzewa herbacianego i coraz lepiej to wygląda.
Isfet jest offline  
Stary 2014-11-07, 14:01   #857
zywieczdroj
Zakorzenienie

Cytat:
Oliprox.Dwa paznokcie duże.
Znaczy mi się trochę odsunął od reszty, czyli zaczął się łamać i kruszyć i jak bym się odżywką nie poratowała to by grzybica szła dalej :/ Ja w sumie nie wiedziałam co to, ale mama jak to zobaczyła to poleciała mi po tą odżywkę i pomaga
(Mowa o paznokciach u stóp)
Mój odchodzi cały, więc to chyba nie pomoże, ale dzięki.
zywieczdroj jest offline  
Stary 2014-11-07, 14:53   #858
iNatiii
Przyczajenie

Gdzieś się zgubiłam dziewczyny :/ Pamiętacie ten pisak z bebeauty z biedronki? Da się go jakoś odkręcić i wlać olejek? Przyznam, że to najwygodniejsza opcja przed spaniem
iNatiii jest offline  
Stary 2014-11-07, 15:22   #859
Martinezzzz
Raczkowanie

Cytat:
Cytat:
Ależ zazdroszcze! Moje niby rosną względnie szybko, ale mogłyby szybciej :p
Stary 2014-11-07, 15:57   #860
Isfet
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez iNatiii Pokaż wiadomość
Gdzieś się zgubiłam dziewczyny :/ Pamiętacie ten pisak z bebeauty z biedronki? Da się go jakoś odkręcić i wlać olejek? Przyznam, że to najwygodniejsza opcja przed spaniem
Da się, trzeba górną część (tą którą kręcisz) wyciągnąć - podważyć nożykiem i mocno szarpnąć, ale naprawdę mocno żeby wyszło. Później trzeba wkręcić białą cześć, wlewamy zamykamy, zatrzaskujemy i działa - nie ma potrzeby otwierania od dołu - tej części z pędzelkiem.
Isfet jest offline  
Stary 2014-11-07, 19:41   #861
iNatiii
Przyczajenie

Isfet, dzięki udało się Jutro jadę do chinki, ostatnio widziałam tam takie pędzelki do paznokci z olejkami o różnych zapachach. Może będą się łatwiej odkręcać, miał ktoś?
iNatiii jest offline  
Stary 2014-11-07, 23:32   #862
Martinezzzz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez iNatiii Pokaż wiadomość
Isfet, dzięki udało się Jutro jadę do chinki, ostatnio widziałam tam takie pędzelki do paznokci z olejkami o różnych zapachach. Może będą się łatwiej odkręcać, miał ktoś?
Jeśli dobrze kojarzę to na innym temacie dziewczyna pisała, że miała i poleca. Łatwo je "rozpracować". Ani nie pamiętam kto ani gdzie w każdym razie na 100% chodziło o tego typu produkt z chińskiego sklepu :p
Mam nadzieję, że chociaż trochę Ci pomogłam
Stary 2014-11-08, 05:16   #863
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Jeśli dobrze kojarzę to na innym temacie dziewczyna pisała, że miała i poleca. Łatwo je "rozpracować". Ani nie pamiętam kto ani gdzie w każdym razie na 100% chodziło o tego typu produkt z chińskiego sklepu :p
Mam nadzieję, że chociaż trochę Ci pomogłam
Ja mam ten post gdzieś zapisany, jutro poszukam
Koleżanka wyżej dobrze napisała

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-11-08, 21:26   #864
elf01
Zadomowienie

Olejowanie trwa u mnie od początku września, paznokcie stały się twardsze i mocniejsze. Najczęściej olejowanie przebiega u mnie na pomalowanych paznokciach, jako bazy pod lakier używam odżywki Eveline- twarde jak diament. Mimo codziennego olejowania kilka paznokci pęka mi po bokach ;/ Czy może być to spowodowane odżywką Eveline ? Do tego rosną bardzo wolno ;/ Co do zdjęć to nie mam zupełnie pomysłu na nadanie kształtu paznokciom. Rosną, bo rosną.. proszę o jakieś sugestie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-11-08-1193.jpg (43,7 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-11-08-1195.jpg (60,5 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-11-08-1197.jpg (64,0 KB, 74 załadowań)
Stary 2014-11-08, 22:07   #865
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez elf01 Pokaż wiadomość
Olejowanie trwa u mnie od początku września, paznokcie stały się twardsze i mocniejsze. Najczęściej olejowanie przebiega u mnie na pomalowanych paznokciach, jako bazy pod lakier używam odżywki Eveline- twarde jak diament. Mimo codziennego olejowania kilka paznokci pęka mi po bokach ;/ Czy może być to spowodowane odżywką Eveline ? Do tego rosną bardzo wolno ;/ Co do zdjęć to nie mam zupełnie pomysłu na nadanie kształtu paznokciom. Rosną, bo rosną.. proszę o jakieś sugestie.
Masz śliczne, bielutkie końcówki Na pierwszy rzut oka myślałam, że to french Moje po częstym, intensywnym olejowaniu też zaczęły ładniej wyglądać, już nie są szare i już tak nie prześwitują

Odżywkę Eveline odstaw na razie i obserwuj pazurki Rok temu miałam diamentową-jako baza super, ale wysuszała płytkę i skórki, a także spowodowała u mnie ból i początki onycholizy
Ja jako bazę stosuję odżywkę wybielającą Eveline i bardzo ją lubię, bo nie zawiera formaldehydu i nie wysusza

Myślę, że u Ciebie najlepsze by były migdały, coś podobnego jak masz na palcach wskazującym i środkowym na tym zdjęciu. Oczywiście to tylko taka moja sugestia, ja bym tak zrobiła gdybym miała Twoje paznokcie Piękne masz paznokcie

Możemy się zamienić na przyrost-moje rosną jak dzikie, a mam taką płytkę, że niezbyt dobrze wygląda w długich paznokciach i męczy mnie ciągłe ich skracanie

Moim służy Alterra Migdał i Papaja, szkoda tylko, że jej zapach kojarzy mi się z płynem do garów

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2014-11-08 o 22:08
Stary 2014-11-09, 07:59   #866
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elf01 Pokaż wiadomość
Ładne !
Mi też się mimo olejowania łamią po bokach ;/

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-11-09, 12:06   #867
Sabina_32
BAN stały

Znalazłam w necie
Dobrym rozwiązaniem jest peclavus Nagel Pflegeöl – olejek odpowiada za dostarczenie składników odżywczych i pielęgnujących do naturalnej płytki paznokcia.
Właściwości i zalety kremu:

Specjalny olejek pielęgnujący naturalną płytkę paznokciową.
Reguluje wchłanianie wilgoci do paznokcia, chroni przed wysuszeniem, trwale pielęgnuje i stymuluje zdrowy odrost paznokcia.
Wspiera leczenie grzybicy, poprawia wygląd paznokciom i długotrwale chroni przed infekcjami.
Zawiera naturalną witaminę E i Bisabolol (wyciąg z rumianku)

Jak stosować?
Stosować oszczędnie. W ostatniej fazie manicure lub w codziennej pielegnacji cienką warstwę olejku delikatnie wmasować w paznokcie i skórki. Olejek pozostawi długotrwały połysk paznokci i właściwie odżywi skórki okołopaznokciowe.

Nagel Pflegeöl jest produktem z naturalnych składników pozyskanych z przyrody. peclavus® dzięki wyselekcjonowanym składnikom naturalnym pochodzącym z wybranych roślin produkuje skuteczne kremy na dolegliwości stóp oraz do ich profesjonalnej i efektywnej pielęgnacji.
Sabina_32 jest offline  
Stary 2014-11-11, 13:20   #868
poison.iv
Wtajemniczenie

Ktoś pytał niedawno o odżywki bez formaldehydu. Bielenda wypuściła serię odżywek CC (3 albo 4 do wyboru), które formaldehydu nie zawierają. Skusiłam się ostatnio w Rossie na Repair extreme. Na razie mogę powiedzieć, że ładnie wygląda na paznokciach. Ma mleczno-różowy kolor. Jedna warstwa jest przejrzysta, ale nadaje paznokciom zdrowego kolorytu. Można ją też stosować jako bazę pod lakier.

Przy okazji kupiłam też olejek do twarzy Alterry Granat Bio. Skład ma całkiem niezły i oczywiście ląduje też na paznokciach

Edytowane przez poison.iv
Czas edycji: 2014-11-11 o 13:22
poison.iv jest offline  
Stary 2014-11-11, 16:17   #869
Kiwaczka
Wtajemniczenie

Dzisiaj nadszedł dzień w którym musiałam już skrócic paznokcie. Z owalnych wróciłam do kwadratów Dalej lecze pokaleczone paznokcie po zdejmowanych hybrydach, ale już końcówa. Przyrost delikatnie idzie do przodu Mysle o zakupie oliwy z oliwek i w niej moczyc paznokcie. Czy faktycznie oliwa pomaga?
Kiwaczka jest offline  
Stary 2014-11-12, 12:57   #870
Regista
Meravigliosa creatura

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Dzisiaj nadszedł dzień w którym musiałam już skrócic paznokcie. Z owalnych wróciłam do kwadratów Dalej lecze pokaleczone paznokcie po zdejmowanych hybrydach, ale już końcówa. Przyrost delikatnie idzie do przodu Mysle o zakupie oliwy z oliwek i w niej moczyc paznokcie. Czy faktycznie oliwa pomaga?
Pomaga Wybiela ładnie końcówki

Zrobiłam udany eksperyment Odżywka Lovely wygładzająca delikatnie przyciemnia paznokcie, Eveline wybielająca na moich paznokciach jest zbyt wybielająca nadaje im lekko sinawy kolor, więc... pomalowałam paznokcie dwoma warstwami Lovely i dołożyłam warstwę wybielającej. Efekt przeszedł moje największe oczekiwania Wreszcie jest odpowiednio mlecznie, lekko przejrzyście i subtelnie. Ach...

Szukam filmiku z Doctora Who The Doctor's message to South Africa w rozdzielczości większej niż 360p, a najchętniej w Full HD

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram
Regista jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
olejowanie, paznokcie, płytka paznokcia, przyrost

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości