Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-11-17, 23:04   #931
lanavera
Zadomowienie

Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Majowa, nie masz sobie równych - te wzory są niesamowite!
lanavera jest offline  
Stary 2014-11-17, 23:16   #932
Majowa Rosa
Rozeznanie

Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
majowa rossa super, naprawde trzeba miec talent zeby robic takie piękne malowidła
Dziękuję pięknie
Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Majowa jak zwykle piękne malunki, szkoda, że ja do takich nie mam ręki. I paznokci

Btw.-oglądnęłam sobie Twoje włoski-śliczne są Farbujesz?
Bardzo dziękuję , tak.
Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Pazurki Rosy jak zwykle zapierają dech w piersiach

Jak się na początku kładłam spać zapominając naolejować dłonie słuszną warstwą z myślą "A dobra tam, jeden dzień przerwy nic się nie stanie" - to przed oczami stawały mi pazury Majowej Rosy i choćby skały s**** wstawałam się olejować Pomagało w wyrobieniu sobie nawyku
Haha, wdzięcznam wielce, cudowna historia
Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Majowa, nie masz sobie równych - te wzory są niesamowite!
Kochana , wspaniały komplement, ale ja ciągle raczkuję, chociaż naprawdę się przykładam i lubię to.

Majowa galeria z różą w tle

Majowa Rosa jest offline  
Stary 2014-11-18, 00:58   #933
Drakan
Zadomowienie

Cytat:
Według mnie dobrze jest Twoim paznokciom w okrągłym kształcie Może troszkę bym je skróciła, ale uważam, że Twoje pazurki w lakierze są naprawdę ładne
Ja ciągle słyszę, że powinnam nosić migdały/okrągłe, że niby wysmuklają, ale o wiele lepiej czuję się w kwadratach Raz miałam kilka miesięcy fazy na okrągłe, ale jednak nie czuję się z nimi dobrze.

Trelek-ja też zauważyłam, że odkąd olejuję, to lakierp mi się lepiej trzyma, chociaż tygodniowy manicure bez większych porawek nadal pozostaje tylko marzeniem, ale mam nadzieję, że w końcu się uda
Z kształtem jak ze wszystkim - nie to co ładne tylko to co się komu podoba, a w tym przypadku pasuje. Niby migdał wysmukla i potrafi wyglądać ładnie, ale na odpowiednich dłoniach. Na moich wygląda jak nabój od pistoletu Półokrągłe nie są złe, ale to nie to i nie przy moich wywijasach. Najlepiej u mnie wygląda ten kształt, jaki ma dziewczyna z filmików instruktażowych na głównej Wizażu.
A Ty fajne masz te kwadraty. Osobiście widzę je dłuższe trochę, ale teraz już prezentują się fajnie. I tak jak kiedyś w tym temacie dziewczyny doradzały mi odnośnie kształtu tak i ja powtórzę za nimi - noś co Ci się podoba

Cytat:
Znalazłam zdjęcie z maja aby móc zestawić przemianę moich dloni
W szoku jestem, dopiero teraz widzę jak tragicznie było w niektórych okresach!!!

Wybaczcie przebarwienia, już i tak jest znaczna poprawa a cieszę się że płytka odrasta jaśniejsza

Brzydkie foto - z maja 2014
Ładniejsze - ok 2 tygodnie temu

Najbardziej zadowolona jestem z przyrostu :brzyda l: Nie sądziłam że mnie to spotka bo wydawało mi się, że mam krzywe palce i opuszki z natury Na zdjęciu przyrostu zaznaczyłam ciekawe dla mnie zjawisko - niedawno zauważyłam że wały paznokciowe się wyrównują i "dobudowywują" tam gdzie były krótszee i obgryzione, w realu nie wygląda to tak obleśnie

Dziękuję Wam za ten wątek
Nawet 'brzydkie' paznokcie nie były u Ciebie tragiczne, ale teraz to jest bajka. Od czego Ci się tak fajnie świecą? Na odżywkę mi to nie wygląda. A! Skoro przy odżywkach jesteśmy, a Regista napomykała o wapniu spraw sobie odżywkę różową z Lovely. Mała rzecz a cieszy i naprawdę działa, a przede wszystkim wygodna, bo wchłania się w parę sekund dając efekt różowiutkich i odżywionych paznokci W dalszej konsekwencji trwale poprawia ich stan. Osobiście nie radzę łączyć jej z formaldehydem - mnie taka kombinacja wysuszała.

A Majowa jak zawsze - wpada na chwilę a potem wszyscy przez dwa tygodnie zbierają szczęki z podłogi

Drakan jest offline  
Stary 2014-11-18, 03:04   #934
Regista
Meravigliosa creatura

Cytat:
Ja odnoszę wrażenie, że mój paznokciowy tunel jest w sam raz-nie wydaje mi się zbyt wąski, tylko taki akuratny. Nawet zdjęcia Wam zrobiłam, aby to jakoś pokazać-jedno przestawia mój tunel(troszkę słabo to uchwyciłam), drugie zaś moje pazurki w ulubionym kształcie i długości, a do tego w lakierze Jeśli macie jakieś sugestie/opinie o nich-piszcie śmiało, lubię kiedy ktoś mi radzi w ich sprawie
Masz rację, Twój tunel jest taki "akuratny" I wiesz co? Po pomalowaniu moje paznokcie wyglądają bardzo podobnie, jak Twoje, więc tym bardziej Ci takiego kształtnego tunelu zazdroszczę, bo mój, to moja pięta Achillesowa. Na niektórych paznokciach jest strasznie krzywy. Co gorsza, jak tylko odrobinę zapuszczę paznokcie, robi się naprawdę dziwacznie pofalowany. Na szczęście widzę światełko w tunelu (nomen omen ), im przyrost większy, tym lepiej trzyma kształt. Po namoczeniu paznokci, łuk wygląda całkiem równo i, o dziwo, podobny efekt uzyskuję po pomalowaniu paznokci dwoma warstwami odżywki wygładzającej Lovely. Czyżby tak mocno nawilżała płytkę? Dziwne.

Kurczę, kusicie tą różową Lovely. Gdyby nie to, że nie jest w formie lakieru, już dawno bym ją wzięła. Ale kto wie, kto wie...?

Szukam filmiku z Doctora Who The Doctor's message to South Africa w rozdzielczości większej niż 360p, a najchętniej w Full HD

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-11-18 o 03:12
Regista jest offline  
Stary 2014-11-18, 08:34   #935
Trelek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość

Nawet 'brzydkie' paznokcie nie były u Ciebie tragiczne, ale teraz to jest bajka. Od czego Ci się tak fajnie świecą? Na odżywkę mi to nie wygląda. A! Skoro przy odżywkach jesteśmy, a Regista napomykała o wapniu spraw sobie odżywkę różową z Lovely. Mała rzecz a cieszy i naprawdę działa, a przede wszystkim wygodna, bo wchłania się w parę sekund dając efekt różowiutkich i odżywionych paznokci W dalszej konsekwencji trwale poprawia ich stan. Osobiście nie radzę łączyć jej z formaldehydem - mnie taka kombinacja wysuszała.

A Majowa jak zawsze - wpada na chwilę a potem wszyscy przez dwa tygodnie zbierają szczęki z podłogi
Dziękuję , dostałam tutaj mnóstwo cennych porad - na pewno będę wszystkiego próbować

A paznokcie myślę świecą się po prostu od natłuszczenia i nawilżenia olejkami Lubię ciepłe weekendowe kąpiele pazurków z oliwą z oliwek - potwierdzam że działa rozjaśniająco, zapobiega dalszym przebarwieniom i bardzo nawilża płytkę, tak jakoś od drugiego miesiąca olejowania płytka "na stałe" ma tak jakby tłusty film na powierzchni wyczuwalny nawet po umyciu dłoni. Dopiero cleaner przed bazą sobie z tym radzi
Zdjęcie stare niestety nie akcentuje nierówności i pęknięć płytki wystarczająco dobitnie, na każdym paznokciu od połowy miałam poprzeczne fałdy i bruzdy które były bardzo widoczne zwłaszcza pod kremowym matowym lakierem - i tak się bujałam od kiedy pamiętam :P
Trelek jest offline  
Stary 2014-11-18, 15:30   #936
Regista
Meravigliosa creatura

Cytat:
A paznokcie myślę świecą się po prostu od natłuszczenia i nawilżenia olejkami
Na moich paznokciach taki fajny błyszczący efekt, lekko perłowy nawet, daje Avonowski krem do rąk Cocoa Butter. Na zdjęciu (starym, z lutego) trochę widać ten efekt. Sam krem opinie ma takie sobie , ale ja go lubię. I ten zapach...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krem.jpg (25,7 KB, 97 załadowań)

Szukam filmiku z Doctora Who The Doctor's message to South Africa w rozdzielczości większej niż 360p, a najchętniej w Full HD

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram
Regista jest offline  
Stary 2014-11-18, 16:26   #937
Trelek
Raczkowanie

Wow, jakie śliczne i równe! Naprawdę muszę przyznać, że efekty olejków i regularnego nawilżania powalają mnie praktycznie w każdym przypadku
Trelek jest offline  
Stary 2014-11-18, 16:31   #938
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Jak się na początku kładłam spać zapominając naolejować dłonie słuszną warstwą z myślą "A dobra tam, jeden dzień przerwy nic się nie stanie" - to przed oczami stawały mi pazury Majowej Rosy i choćby skały s**** wstawałam się olejować Pomagało w wyrobieniu sobie nawyku
Ja już wyrobiłam sobie taki nawyk, że olejowanie koniecznie, obowiązkowo, bezwzględnie na noc. Oraz w ciągu dnia jak siedzę przed laptopem. Najlepiej jest u mnie w weekendy-zazwyczaj siedzę w domu i daję im odpocząć od lakieru-wtedy olejuję po prostu co 10 minut

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję , tak.

wspaniały komplement, ale ja ciągle raczkuję, chociaż naprawdę się przykładam i lubię to.
Tym bardziej podziwiam, bo czerń(która notabene bardzo Ci pasuje) chyba dosyć daje w kość włosom(siostra farbuje na czerń i widzę jak to źle wpływa na jej włosy mimo pielęgnacji), a Ty włoski masz śliczne. Siła olei

Że dopiero raczkujesz? No to pomyśl sobie jak by takie cudeńka wyglądały w moim, pożal się Boże, wykonaniu

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Masz rację, Twój tunel jest taki "akuratny" I wiesz co? Po pomalowaniu moje paznokcie wyglądają bardzo podobnie, jak Twoje, więc tym bardziej Ci takiego kształtnego tunelu zazdroszczę, bo mój, to moja pięta Achillesowa. Na niektórych paznokciach jest strasznie krzywy. Co gorsza, jak tylko odrobinę zapuszczę paznokcie, robi się naprawdę dziwacznie pofalowany. Na szczęście widzę światełko w tunelu (nomen omen ), im przyrost większy, tym lepiej trzyma kształt. Po namoczeniu paznokci, łuk wygląda całkiem równo i, o dziwo, podobny efekt uzyskuję po pomalowaniu paznokci dwoma warstwami odżywki wygładzającej Lovely. Czyżby tak mocno nawilżała płytkę? Dziwne.

Kurczę, kusicie tą różową Lovely. Gdyby nie to, że nie jest w formie lakieru, już dawno bym ją wzięła. Ale kto wie, kto wie...?
Och, dzięki Nie wiem dlaczego, ale mam farta z tym tunelem-zawsze widzę na zdjęciach paznokcie u których ten tunel jest strasznie wąski i tunelowaty po prostu, a mój jest kształtny. Może to nagroda za moje brzydkie końcówki?

A ja ze swojej strony nie polecam serum Lovely-u mnie nie zrobiło nic, a nawet gorzej, bo podczas jego stosowania pogorszył się stan moich paznokci Szybko się wchłania, jest neutralny dla skórek-tyle plusów. Zużyłam dwie buteleczki i jedyny pożytek z tego jest taki, że te opakowania po serum są świetne na mieszanki olejowe

Cytat:
Na moich paznokciach taki fajny błyszczący efekt, lekko perłowy nawet, daje Avonowski krem do rąk Cocoa Butter. Na zdjęciu (starym, z lutego) trochę widać ten efekt. Sam krem opinie ma takie sobie , ale ja go lubię. I ten zapach...
Powtórzę się raz jeszcze-piękne, białe końcówki
201612060923 jest offline  
Stary 2014-11-18, 18:05   #939
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Też lubię ten kremik i zapach

Jest jakiś wątek z fotkami o pokazywaniu pomalowanych paznokci?;d

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-11-18, 18:06   #940
Trelek
Raczkowanie

Cytat:
Ja już wyrobiłam sobie taki nawyk, że olejowanie koniecznie, obowiązkowo, bezwzględnie na noc. Oraz w ciągu dnia jak siedzę przed laptopem. Najlepiej jest u mnie w weekendy-zazwyczaj siedzę w domu i daję im odpocząć od lakieru-wtedy olejuję po prostu co 10 minut
Teraz już mam identycznie Zapachy niektórych olejków są obłędne i sama nie wiem jak mogłam funkcjonować wcześniej z takimi suchymi dłońmi

W ogóle jakoś tak wyszło że wymieniłam prawie że wszystkie kosmetyki na wszelkiego rodzaju oleje. Zawdzięczam im lepsze paznokcie, ładne dłonie, wyleczenie trądziku (który dopadł mnie w wieku już dorosłym), a włosy przestały się łamać i wypadać. To wszystko znacznie podniosło komfort mojego życia

A wszystko zaczęło się parę miesięcy temu od tego wątku
Jak ja mogłam wydawać tyle kasy na jakieś drogeryjne badziewia?

A wyrobienie nawyku ponoć trwa ok 2-3 tygodnie, potem powinno już iść bezwiednie
Trelek jest offline  
Stary 2014-11-18, 19:30   #941
Drakan
Zadomowienie

Cytat:
Teraz już mam identycznie Zapachy niektórych olejków są obłędne i sama nie wiem jak mogłam funkcjonować wcześniej z takimi suchymi dłońmi

W ogóle jakoś tak wyszło że wymieniłam prawie że wszystkie kosmetyki na wszelkiego rodzaju oleje. Zawdzięczam im lepsze paznokcie, ładne dłonie, wyleczenie trądziku (który dopadł mnie w wieku już dorosłym), a włosy przestały się łamać i wypadać. To wszystko znacznie podniosło komfort mojego życia

A wszystko zaczęło się parę miesięcy temu od tego wątku
Jak ja mogłam wydawać tyle kasy na jakieś drogeryjne badziewia?

A wyrobienie nawyku ponoć trwa ok 2-3 tygodnie, potem powinno już iść bezwiednie
Zacznij kłaść na włosy to dopiero zobaczysz efekty

Drakan jest offline  
Stary 2014-11-19, 14:08   #942
Regista
Meravigliosa creatura

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Jest jakiś wątek z fotkami o pokazywaniu pomalowanych paznokci?;d
Jest. Nazywa się bodajże "Pokażcie pazurki, ale te naturalne. Plus przeogromna (?) dawka plotek." Dziewczyny są lakieromaniaczkami i chwalą się tam właśnie naturalnymi, ale pomalowanymi paznokciami.

Dziękuję za miłe słowa, dziewczyny

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram
Regista jest offline  
Stary 2014-11-20, 16:17   #943
Martinezzzz
Raczkowanie

Aloha
Zrujnowałam się właśnie na olej jojoba. Mam nadzieje, ze nie pożałuję tego zakupu :p
Niestety nie polubiłam się z Alterrą więc nadal szukam swojego cudeńka
Stary 2014-11-20, 17:41   #944
201612060923
Konto usunięte

Szybkie pytanie-czy w zwykłej aptece znajdę olejek z drzewa herbacianego? I jeśli tak, to w jakiej cenie?
Stary 2014-11-20, 17:48   #945
beatiska
Zakorzenienie

Cytat:
Szybkie pytanie-czy w zwykłej aptece znajdę olejek z drzewa herbacianego? I jeśli tak, to w jakiej cenie?
W mojej było. Ok 10-11 zł za 10 ml
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline  
Stary 2014-11-20, 18:45   #946
Martinezzzz
Raczkowanie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
U mnie też zawsze jest. Płaciłam jakoś 8-9 zł za 10ml.
Stary 2014-11-20, 18:57   #947
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
U mnie też zawsze jest. Płaciłam jakoś 8-9 zł za 10ml.
Dziękuję

Wcześniej dodawałam do mieszanek olejek do włosów z rozmarynem i drzewem herbacianym GP, przyrost dzięki niemu mam niesamowity(niemalże w oczach Jak zmywam lakier w piątek to mam wrażenie, że w tydzień mi tam coś przyrosło), lepszy niż po samych olejach bez tego dodatku. Właśnie mi się skończył, mieszanki z jego udziałem na wykończeniu, a trochę się obawiam, że bez drzewa herbacianego będę miała słaby przyrost
Stary 2014-11-20, 19:36   #948
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję

Wcześniej dodawałam do mieszanek olejek do włosów z rozmarynem i drzewem herbacianym GP, przyrost dzięki niemu mam niesamowity(niemalże w oczach Jak zmywam lakier w piątek to mam wrażenie, że w tydzień mi tam coś przyrosło), lepszy niż po samych olejach bez tego dodatku. Właśnie mi się skończył, mieszanki z jego udziałem na wykończeniu, a trochę się obawiam, że bez drzewa herbacianego będę miała słaby przyrost
A ja mam GP z arganem myślisz, żeby go dodać do mieszanki?

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-11-20, 19:45   #949
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
A ja mam GP z arganem myślisz, żeby go dodać do mieszanki?
Warto spróbować Zmieszaj sobie z jakimś ulubionym olejkiem bazowym(ja biorę Babydream), tak, aby więcej było oleju bazowego Ja tak właśnie robiłam z moim olejkiem GP
Stary 2014-11-20, 20:00   #950
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Warto spróbować Zmieszaj sobie z jakimś ulubionym olejkiem bazowym(ja biorę Babydream), tak, aby więcej było oleju bazowego Ja tak właśnie robiłam z moim olejkiem GP
Ok dam go dziś do mieszanki, ale nie pamiętam czy go kiedyś przypadkiem nie dałam :P

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-11-20, 22:34   #951
Trelek
Raczkowanie

Chyba też należę do większości: sama Alterra i BDfM stosowane solo (przypada to jakoś na pierwszy miesiąc) nawilżyły i wzmocniły, ale przyrost ruszył z dnia na dzień po zrobieniu mieszanki z olejkiem herbacianym

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Aloha
Zrujnowałam się właśnie na olej jojoba. Mam nadzieje, ze nie pożałuję tego zakupu :p
Niestety nie polubiłam się z Alterrą więc nadal szukam swojego cudeńka
Jeżeli Alterra nie podpasowała (ja np. średnio polubiłam się z Mango i Papają, która przez olejek rycynowy w składzie jest dla mnie "za sucha" i zdecydowanie wole Pomarańczę) to polecam wypróbować olejki Wellness&Beauty (nowe wersje) z Rossmanna: z olejkiem jojoba i róża&kwiat wiśni.
Zapachy świetne, ale troszkę delikatniejsze.

Wiem, że były już w wątku mieszane głosy dotyczące składu bo nie są to w 100% naturalne olejki. Jednak dużo naturalnych olejów mają na pierwszych miejscach w składach i są tanie, akurat ot tak na próbę mamy butlę za 11 zł.

Stosowałam jednak na dłonie i pazury przez tydzień solo i byłam zachwycona. Teraz nadal stosuję na zmianę i jako dodatek do mieszanki.

Dla urody paznokci i rąk stosuje się przecież kremy do rąk, a większość i tak jest naszpikowana chemią
Trelek jest offline  
Stary 2014-11-21, 00:24   #952
Martinezzzz
Raczkowanie

Cytat:
Jeżeli Alterra nie podpasowała (ja np. średnio polubiłam się z Mango i Papają, która przez olejek rycynowy w składzie jest dla mnie "za sucha" i zdecydowanie wole Pomarańczę) to polecam wypróbować olejki Wellness&Beauty (nowe wersje) z Rossmanna: z olejkiem jojoba i róża&kwiat wiśni.
Zapachy świetne, ale troszkę delikatniejsze.

Wiem, że były już w wątku mieszane głosy dotyczące składu bo nie są to w 100% naturalne olejki. Jednak dużo naturalnych olejów mają na pierwszych miejscach w składach i są tanie, akurat ot tak na próbę mamy butlę za 11 zł.

Stosowałam jednak na dłonie i pazury przez tydzień solo i byłam zachwycona. Teraz nadal stosuję na zmianę i jako dodatek do mieszanki.

Dla urody paznokci i rąk stosuje się przecież kremy do rąk, a większość i tak jest naszpikowana chemią
Mam gdzieś Różę i Kwiat Wiśni jednak również mi nie pasuje. Zapach obłędny, ale cóż z tego. Właśnie tak jak Alterra Mango&Papaja są dla mnie takie "tępe" i suche.
Na tą chwilę, zdecydowanie najlepiej, działa na mnie olej ze słodkich migdałów. Może nie na pazurki czy przyrost, ale nie wysusza mi dłoni, a jakby nie było to dla mnie ważne bo mają tendencje do samoistnego pękania (idę środkiem drogi i sruu szrama).
Szukam aż znajdę
Stary 2014-11-21, 22:40   #953
beatiska
Zakorzenienie

Czy wybrałybyście któryś do olejowania? (wszytskie naturalne oleje)
http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Bani...2C-melisa/1274
http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Bani...cytrynowy/1273
http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Bani...gorecznik/1272
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline  
Stary 2014-11-21, 23:37   #954
kmbb
Przyczajenie

Witam niedawno zaczęłam olejować paznokcie (nie całą płytkę, wkraplam tylko odrobinkę mieszanki pod paznokieć). Od jakiegoś czasu czuję pod paznokciami takie jakby cierpnięcie i swędzenie, najczęściej wtedy, kiedy mam nałożony olejek. W związku z tym mam pytanie, to normalne, czy coś jest nie tak? Miał ktoś podobnie?
kmbb jest offline  
Stary 2014-11-22, 01:29   #955
Smerfetka696969
Zakorzenienie

PŁACZE !!!!!!!!!!

Z bólem serca i żalem informaju, iż złamał mi się dziś bok pazurka u kciuka lewej ręki ;( ;( ;( no masakra....
Jutro musze go skrócić DO ZERA !! aż do opuszka.Ale nie skróce aż bardzo pozostałych bardzo mi szkoda ich by było wiem będę wygladała jak debil.
Ale powiedzcie mi czemu sie tak dzieje? Olejuje(nie systematycznie, ale staram się) kłade odzywki(micro cell-rzadko bardzo, ale to bardzo rzadko,czasem z czosnkiem i najczesiej Eveline wybielającą moze to przez nią? Tylko, ze ona nie ma f w skladzie) no nie wiem co mam robić....musze kupić odzywke z Bielendy moze ona by mi podpasowała.
Ale powiem Wam w sekrecie, że dziś podczas figofago(mmm) z TŻ myslałam o czym? O PAZNOKCIU ! No cyrk

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-11-22, 04:33   #956
Regista
Meravigliosa creatura

Cytat:
Napisane przez kmbb Pokaż wiadomość
Witam niedawno zaczęłam olejować paznokcie (nie całą płytkę, wkraplam tylko odrobinkę mieszanki pod paznokieć). Od jakiegoś czasu czuję pod paznokciami takie jakby cierpnięcie i swędzenie, najczęściej wtedy, kiedy mam nałożony olejek. W związku z tym mam pytanie, to normalne, czy coś jest nie tak? Miał ktoś podobnie?
Też tak mam, do tego takie rozpieranie. U mnie to dobry znak, oleje pracują i przyrost rośnie, więc może dawać jakieś odczucia. Obserwuj, bo w sumie alergie też mogą podobnie się objawiać, ale jeśli oprócz tego nic złego się nie dzieje, to to dobry objaw

Cytat:
Ale powiem Wam w sekrecie, że dziś podczas figofago(mmm) z TŻ myslałam o czym? O PAZNOKCIU ! No cyrk
No tak, zaczynasz od paznokcia, to teraz czas na robienie listy zakupów Ale paznokcia szkoda

Znow kupiłam sobie olejek kokosowy oil therapy Loton

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-11-22 o 04:35
Regista jest offline  
Stary 2014-11-22, 09:47   #957
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
On mi chodzi po głowie od pewnego czasu Dobry on jest?
Stary 2014-11-22, 10:24   #958
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Też tak mam, do tego takie rozpieranie. U mnie to dobry znak, oleje pracują i przyrost rośnie, więc może dawać jakieś odczucia. Obserwuj, bo w sumie alergie też mogą podobnie się objawiać, ale jeśli oprócz tego nic złego się nie dzieje, to to dobry objaw

No tak, zaczynasz od paznokcia, to teraz czas na robienie listy zakupów Ale paznokcia szkoda

Haha nie no to była jednorazowa odskocznia, bo strasznie przeżywam i myśle pół dnia o straconym paznokciu : x

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-11-22, 10:28   #959
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Haha nie no to była jednorazowa odskocznia, bo strasznie przeżywam i myśle pół dnia o straconym paznokciu : x
Nie martw się, ja też przeżywam, że musiałam wczoraj skrócić moje paznokcie, bo jeden strasznie się rozdwoił
Stary 2014-11-22, 10:51   #960
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Nie martw się, ja też przeżywam, że musiałam wczoraj skrócić moje paznokcie, bo jeden strasznie się rozdwoił
Musze skrócić troche pozostałe i ten aż do opuszka i zabrać się za olejowanie już tak systematycznie.
Jeszcze dziś dam troszke wit A, tranu(chyba można czy nie?) I jedną kapsułke oleju z ogórniczka(nie wiem jakoś tak )

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Ach musimy przeżyć :P co zrobić...

Skrzypokrzywa-35 dzień
Zamknij wątek

Tagi
olejowanie, paznokcie, płytka paznokcia, przyrost

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości