Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-11-26, 18:22   #991
taka owaka 77
Raczkowanie

Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

kurcze znowu przyrost mi sie cofnoł ,nie wiem dlaczego skoro paznokcie w srodku zarosniete , znowu sa malutkie jak u dziecka a biała czesc głeboko w srodku
taka owaka 77 jest offline  
Stary 2014-11-26, 19:25   #992
kroliczka4
Raczkowanie

GG do kroliczka4

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Sama widzisz na przykładzie tego jednego paznokcia, że jest to możliwe. Ale w jakim stopniu i czy na wszystkich palcach to się uda? Tego nikt nie zagwarantuje. Olejowanie wzmacnia paznokcie, co pozwala je choć trochę zapuścić. A olejowanie i zapuszczone paznokcie to dobre warunki na wychodowanie przyrostu i wydłużenie różowej części. A znowu dłuższa różowa część i zapuszczone paznokcie sprawiają, że płytka mając większą przyczepność do podłoża, nabiera naturalniejszego kształtu, czyli mniej łopatkują i mają ładniejszy tunel. Tu też olejowanie ma duże znaczenie, bo sprawia, że paznokcie są bardziej elastyczne i łatwiej im zmienić kształt bez rozdwajania i pękania. Tylko wiesz, uzbrój się w cierpliwość, bo na naprawdę widoczne efekty i wyprowadzenie paznokci potrzeba nawet nie miesięcy, ale i lat.

EDIT: Poczytaj tutaj, jak dziewczyna pięknie wyprowadziła swoje króciaczki. Ja też w dzieciństwie bardzo obgryzałam paznokcie.
Bardzo dziękuję za odpowiedź! Żeby wyrobić sobie systematyczność zapisałam sobie w kalendarzu każdego dnia ''olejowanie'' i staram się postawić przy tym przynajmniej jeden ptaszek ;3 na razie mi nawet wychodzi, potem mam nadzieje, że będzie to już nawyk. Mimo, że nie mam 100% pewności, że będę mieć kiedyś piękne paznokcie, to takie odpowiedzi jak twoje bardzo mnie zachęcają do działania, by zrobić z tym cokolwiek.
kroliczka4 jest offline  
Stary 2014-11-26, 19:27   #993
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez kroliczka4 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź! Żeby wyrobić sobie systematyczność zapisałam sobie w kalendarzu każdego dnia ''olejowanie'' i staram się postawić przy tym przynajmniej jeden ptaszek ;3 na razie mi nawet wychodzi, potem mam nadzieje, że będzie to już nawyk. Mimo, że nie mam 100% pewności, że będę mieć kiedyś piękne paznokcie, to takie odpowiedzi jak twoje bardzo mnie zachęcają do działania, by zrobić z tym cokolwiek.
Wyrób sobie nawyk olejowania na noc Mogę cały dzień być zajęta i nie mieć czasu na olejowanie, ale na noc, przed snem zawsze znajdę na spokojnie chwilkę, aby nałożyć olej
201612060923 jest offline  
Stary 2014-11-26, 19:43   #994
Rachelli
Raczkowanie

Ja też po dłuższym olejowaniu i piłowaniu pazurków na kwadraty zauważyłam, że zaczynają się wyrównywać i tunel się robi, jak piłowałam na okrągło to dopiero było widać, że są łopaty i do tego miałam je płaskie. Plus jeszcze to, że praktycznie od dzieciństwa je obgryzałam, czasem nawet do krwi wyglądało to strasznie.

Teraz siedzę przy oknie i mocze pazurki w miseczce z olejem, którą mam na grzejniku po takiej kąpieli najbardziej czuje te ciągnięcie.
Rachelli jest offline  
Stary 2014-11-26, 23:16   #995
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Wszystkie skróciłam do opuszka, a ten nieszczęsny kciuk pękł tak niefortunnie, prostopadle do krawędzi, że musiałam go hardkorowo wręcz skrócić, aż do różowej części. Pęknięcie paskudne, bo przy byle zahaczeniu pogłębia się. Już 2 tygodnie "odrasta", a nadal nie sięga nawet opuszka
Mi do opuszka się złamał w boku
Cytat:
Napisane przez estimea Pokaż wiadomość
ja dalej sie upieram ze skracac nie trzeba, wczoraj skleilam paznokiec malego palca bo biedak trzasnal nie trzeba czekac az odrosna, bo mozna uratowac, jeno trzeba chciec.
Jak nie zestaw orly, ktory jest genialny zreszta, to torebka, lub jedwab dadza rade.
Kiedys tez skracalam wszystkie, a potem czekanie az odrosna i znow ktorys strzelil, nigdy nie moglam uhodowac paznokci.
ten zestaw moze nieco drogi, nawet nie wiem czy go mozna w Polsce kupic, ale starczy na wieki, wart kazdej forsy, bo sie moge pomalowanymi pazurkami w koncu cieszyc
Za szybko sie poddajecei dziewczyny!
Kupię se ten zestaw Orly poważnie skleja?
Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Nie jest powiedziane, że u Ciebie też się tak spisze, ale ja jestem zachwycona. Nie pamiętam czy kiedykolwiek mogłam się cieszyć nieświecącą twarzą, a teraz na samą myśl usta rozciągają się w uśmiechu Zawsze lubiłam gapić się w lustro, a teraz to już w ogóle Taka trochę próżna jestem :p

Kiedyś spiłowałam na kwadrat, wyglądałam tragicznie i myślałam, że się zaryczę przez własne widzimisie. Wyprofilowałam na "squoval chooj wi co" i teraz tak noszę bo mi się spodobało :p Więc jakby nie było dobrze zrobiłam :p

Ja też zawsze skracałam złamaska, a resztę troszkę spiłowywałam żeby nie było aż takiej różnicy :p

A najgorsze, że to nie przemija z wiekiem :p

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Nie wiem czy zawsze, ale póki co trzyma pięknie
Czyli oby przed "bara-bara"nie połamał mi się paznokieć lub coś innego....
Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Wyrób sobie nawyk olejowania na noc Mogę cały dzień być zajęta i nie mieć czasu na olejowanie, ale na noc, przed snem zawsze znajdę na spokojnie chwilkę, aby nałożyć olej
Ja ostatnio wracałam po melo %%% i padłam zmęczona na serio i szybko zmyłam makijaż lakier szybko olejek i spanko ;P

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-11-26, 23:18   #996
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio wracałam po melo %%% i padłam zmęczona na serio i szybko zmyłam makijaż lakier szybko olejek i spanko ;P
I to jest postawa typowej olejomaniaczki

Dzisiaj mama do mnie-Obetnij te pazury.
Never!
Stary 2014-11-26, 23:41   #997
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
I to jest postawa typowej olejomaniaczki

Dzisiaj mama do mnie-Obetnij te pazury.
Never!
Staram się teraz leże z psami i nie mam jak się ruszyć po mieszanke lol :P

Mi czasem moja mama też tak gada i wykrakała :/

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-11-27, 00:05   #998
estimea
Raz na 100 Lat

Smerfetka696969, nie chce robic tu reklamy, bo Orly mi za to nie placi
ten zestaw to klej i proszek, kleisz pazurek i maczasz w proszku, polerujesz i zrobione.
Upierdliwe nadlamania na krawedzi paznokcia sklejalam nawet 3 razy, w razie czego, ale chyba niepotrzebnie dwa razy wystarczy, jezszcze sie nie zawiodlam
Po odzywce Nailtiques 2, ktora mi kompletnie przebudowala paznokcie to jest nastepne epokowe odkrycie
Fakt faktem, ze jestem szalaput i lapy pcham gdzie nie trzeba, a potem lament ze pazurki polamane
To jednak przeszlosc, pazury wzmocnione, a jak cos rozwale, to kleje
estimea jest offline  
Stary 2014-11-27, 00:25   #999
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez estimea Pokaż wiadomość
Smerfetka696969, nie chce robic tu reklamy, bo Orly mi za to nie placi
ten zestaw to klej i proszek, kleisz pazurek i maczasz w proszku, polerujesz i zrobione.
Upierdliwe nadlamania na krawedzi paznokcia sklejalam nawet 3 razy, w razie czego, ale chyba niepotrzebnie dwa razy wystarczy, jezszcze sie nie zawiodlam
Po odzywce Nailtiques 2, ktora mi kompletnie przebudowala paznokcie to jest nastepne epokowe odkrycie
Fakt faktem, ze jestem szalaput i lapy pcham gdzie nie trzeba, a potem lament ze pazurki polamane
To jednak przeszlosc, pazury wzmocnione, a jak cos rozwale, to kleje
Łał musze kupić.Ja mam nawet mocne paznokcie, ale jak już są mraśnej dł(jak dla mnie a lubie długie) to z kciuka się po bokach chamsko łamią :/

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-11-27, 04:43   #1000
taka owaka 77
Raczkowanie

Rachelli a w jakim olejku moczysz bo mnie nigdy nic nie ciągnie
Stary 2014-11-27, 10:53   #1001
Rachelli
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Rachelli a w jakim olejku moczysz bo mnie nigdy nic nie ciągnie
W mieszance winogronowego, kokosowego i tego waniliowego wellness&beauty plus jeszcze 2-3 kapsułki z wit A+E.
Rachelli jest offline  
Stary 2014-11-28, 08:45   #1002
AneczkaRak
Raczkowanie

Przyznam, że nigdy nie olejowałam paznokci, ale kusi mnie ten sposób pielęgnacji.
AneczkaRak jest offline  
Stary 2014-11-28, 15:45   #1003
Martinezzzz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AneczkaRak Pokaż wiadomość
Przyznam, że nigdy nie olejowałam paznokci, ale kusi mnie ten sposób pielęgnacji.
Spróbuj Olejowanie daje zdumiewające efekty
Stary 2014-11-28, 17:06   #1004
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Hmm a może mi się paznokcie łamią(po bokach) bo odzywka z dodatkiem czosnku juz jest popsuta ?
Muszę kupić tą z Bielendy.

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-11-28, 17:14   #1005
taka owaka 77
Raczkowanie

dziewczyny która odzywka z bielendy najlepsza
Stary 2014-11-28, 17:23   #1006
joanna049
Raczkowanie

Też zaczęłam olejować paznokcie, na razie olejkiem rycynowym i już zaczęłam zauważać poprawę
Jak często nakładacie olejki?
joanna049 jest offline  
Stary 2014-11-28, 18:32   #1007
Isfet
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez joanna049 Pokaż wiadomość
Też zaczęłam olejować paznokcie, na razie olejkiem rycynowym i już zaczęłam zauważać poprawę
Jak często nakładacie olejki?
u mnie to zależy od czasu, 1-3 razy dziennie.
Z rycynowym uważaj bo za często stosowany może wysuszać.
Stary 2014-11-28, 21:34   #1008
Joasiunia:)
Zakorzenienie

GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

I ja olejuje... Zobaczymy jak silna bedzie moja slaba silna wola
Joasiunia:) jest offline  
Stary 2014-11-29, 14:20   #1009
201701191223
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
dziewczyny która odzywka z bielendy najlepsza
mam regenerującą, diamentowa też powinna byc dobra. nie mogę się na razie wypowiedzieć, bo dopiero ją uzyłam. wybrałam ją , bo mam rozdwojona płytke jak zapuszczę paznokcie to się zadzierają. I to mimo olejowania. Zaczęłam też stosować odżywkę keratynową. paznokcie po niej są błyszczące, takie elastyczne, czuje się nawilżenie.
201701191223 jest offline  
Stary 2014-11-29, 16:04   #1010
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
mam regenerującą, diamentowa też powinna byc dobra. nie mogę się na razie wypowiedzieć, bo dopiero ją uzyłam. wybrałam ją , bo mam rozdwojona płytke jak zapuszczę paznokcie to się zadzierają. I to mimo olejowania. Zaczęłam też stosować odżywkę keratynową. paznokcie po niej są błyszczące, takie elastyczne, czuje się nawilżenie.
Jaką dokładnie?

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-11-29, 16:11   #1011
Regista
Meravigliosa creatura

Przychodzę pokazać moje nowe pseudo kwadraty w powijakach. Tak wyglądają po tygodniu od spiłowania. Daje pomalowane, bo tak lepiej widać kształt. Poza tym miałam właśnie zmywać odżywkę, robić skórki itd., ale naszła mnie wena twórcza. Bardzo twórcza, jak widać, zwłaszcza na wskazującym Dziś lub jutro pójdą znów do skrócenia. Wolę w króciakach czekać ma odrośnięcie boczków. No i na drugiej ręce są krótsze, bo miałam z jednym kłopoty, więc muszę je ładnie wyrównać. Niedługo pokażę golasy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141129_152220.jpg (46,8 KB, 109 załadowań)

Szukam filmiku z Doctora Who The Doctor's message to South Africa w rozdzielczości większej niż 360p, a najchętniej w Full HD

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-11-29 o 16:13
Regista jest offline  
Stary 2014-11-29, 16:16   #1012
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Przychodzę pokazać moje nowe pseudo kwadraty w powijakach. Tak wyglądają po tygodniu od spiłowania. Daje pomalowane, bo tak lepiej widać kształt. Poza tym miałam właśnie zmywać odżywkę, robić skórki itd., ale naszła mnie wena twórcza. Bardzo twórcza, jak widać, zwłaszcza na wskazującym Dziś lub jutro pójdą znów do skrócenia. Wolę w króciakach czekać ma odrośnięcie boczków. No i na drugiej ręce są krótsze, bo miałam z jednym kłopoty, więc muszę je ładnie wyrównać. Niedługo pokażę golasy.
Czuję święta
Podoba mi się wzorek na środkowym, bardzo fajny kontrast kolorów

Ja musiałam poskracać swoje paznokcie(zostawiałam tylko troszkę, aby ewentualny przyrost miał o co się złapać), bo zaczęły się rozdwajać, nie wiem czemu Jak myślicie-czy to może być od zmywacza Isany z acetonem?
Stary 2014-11-29, 21:52   #1013
201701191223
Konto usunięte

Cytat:
Jaką dokładnie?
Odżywka keratynowa gal, słynne rybki. Dostępne w aptece, lub zielarni
201701191223 jest offline  
Stary 2014-11-30, 01:40   #1014
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
Odżywka keratynowa gal, słynne rybki. Dostępne w aptece, lub zielarni
Musze kupić i na włosy będę jako dodatek i np do zabezpieczania końcówek

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-11-30, 21:36   #1015
kizdaM
Zadomowienie

Złamał mi się pazur i musiałam go obciąć ale złamany był tak mocno, że nawet nie miałam jak zostawić miejsca dla przyrostu ciągle mam problem z tymi kciukami :/ łamią mi się jeszcze na różowej części paznokcia
do tego wcześniej złamałam małego zapinając pasy w samochodzie :/ to jakby tego było mało środkowy też poleciał :/ ehhh chyba czas wszystkie skrócić, ale to dopiero w śr jak znajdę czas na zdjęcie hybryd :/ 4 miesiące długich pazurów a teraz jak się przyzwyczaić do krótkich :/ ?

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Jednak skróciłam wszystkie już dziś ;( źle mi z tym

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-11-30, 21:45   #1016
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Złamał mi się pazur i musiałam go obciąć ale złamany był tak mocno, że nawet nie miałam jak zostawić miejsca dla przyrostu ciągle mam problem z tymi kciukami :/ łamią mi się jeszcze na różowej części paznokcia
do tego wcześniej złamałam małego zapinając pasy w samochodzie :/ to jakby tego było mało środkowy też poleciał :/ ehhh chyba czas wszystkie skrócić, ale to dopiero w śr jak znajdę czas na zdjęcie hybryd :/ 4 miesiące długich pazurów a teraz jak się przyzwyczaić do krótkich :/ ?

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Jednak skróciłam wszystkie już dziś ;( źle mi z tym
Też mam problemy z kciukami łamią się po bokach na tej części różowej i wszystkie skróciłam a miałam bardzo długie już
Łącze się z Tobą w bólu minuta ciszy....

Ach jak dobrze, że mi paznokcie szybko rosną

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-11-30, 21:51   #1017
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Też mam problemy z kciukami łamią się po bokach na tej części różowej i wszystkie skróciłam a miałam bardzo długie już
Łącze się z Tobą w bólu minuta ciszy....

Ach jak dobrze, że mi paznokcie szybko rosną
No mam dokładnie tak samo..nie wiem czemu one się tak tam łamią :/ a myślałam, ze na święta będę w końcu miała ładne pazurki (zawsze krótkie bo się łamały, a teraz na hybrydzie ciągle miałam długie - ponad 4 miesiące bez obcinania paznokci ... nie licząc jednego razu kciuków ) i na sylwestra też pewnie nie zdążą mi ładnie urosnąć ehhh ;(

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-11-30, 21:59   #1018
Trelek
Raczkowanie

A może jak łamią się tylko kciuki, a reszta jest w porządku to mamy do czynienia z czynnikiem mechanicznym? Klawiatura, uderzanie mocno "bokiem" paznokcia w spację, domofon, spłuczka, zapalanie światła, stukanie w smartfona itp itd?

Zgaduję, bo ja miałam tak z palcami wskazującymi akurat i dopiero na forum tutaj wyczytałam że warto zwrócić uwagę na tego typu mechaniczne codzienne czynności. Może tak być, że konkretnym palcem nieustannie w coś stukamy, uderzamy i tak dalej

Po wyeliminowaniu czynnika problem znika

Kibicuję żeby szybko poodrastały!
Trelek jest offline  
Stary 2014-12-01, 00:21   #1019
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
A może jak łamią się tylko kciuki, a reszta jest w porządku to mamy do czynienia z czynnikiem mechanicznym? Klawiatura, uderzanie mocno "bokiem" paznokcia w spację, domofon, spłuczka, zapalanie światła, stukanie w smartfona itp itd?

Zgaduję, bo ja miałam tak z palcami wskazującymi akurat i dopiero na forum tutaj wyczytałam że warto zwrócić uwagę na tego typu mechaniczne codzienne czynności. Może tak być, że konkretnym palcem nieustannie w coś stukamy, uderzamy i tak dalej

Po wyeliminowaniu czynnika problem znika

Kibicuję żeby szybko poodrastały!
A może w sumie dużo rzeczy kciukami robie....
Nawet teraz jak przeczytałam"stukanie w smartfona" to robie to samym opuszkiem :P

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-12-02, 00:08   #1020
Trelek
Raczkowanie

Cytat:
A mi sie bardzo podobają kwadraty przy szerszej płytce jak np u Ciebie, są świetne, idealna wypukłość no i tak równo wyrastają przy obłączkach Mi się moje wydają zbyt wąskie, do tego tunel sie zwęża i przy długich robią się wrecz "łezkowate"... No ale to chyba tak samo jak z paradoksem włosów: jak ma się proste to często chciałoby się loki, a jak ma się loki to chciałoby się proste :P No kobiecie to nigdy nie dogodzisz haha
Trelek jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
olejowanie, paznokcie, płytka paznokcia, przyrost

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości