Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-01-18, 15:05   #1501
201606220925
Konto usunięte

Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

dziewczyny, mam prośbę
niech każda z was mi odpowie jaki olejek (lub mieszanka i wtedy wymieńcie co zmieszałyście) wpływa NAJLEPIEJ na wasz przyrost różowej części paznokcia i czy dużo wam ten olejek pomógł (czy dużo przyrosło)
201606220925 jest offline  
Stary 2015-01-18, 15:42   #1502
natalkaa7522
Zakorzenienie

Ja używam każdego olejku oprócz rycynowego. Miałam ze słodkich migdałów, BD z rossa, alterra, z drzewa herbacianego, kokosowy, oliwa, olejki z eveline do paznokci itd.
Stary 2015-01-18, 16:16   #1503
Kiwaczka
Wtajemniczenie

oo, dawno kokosowego nie miałam, musiałabym zakupić
dzisiaj zrobiłam nową mieszanke w opakowaniu po regenerum. Pomieszałam 3 rybki niebieskie gal + duuużo jojoba + wellness mango pachnie zabójczo ale żeby nie bylo tak kolorowo, musiałam moje szpony skrocic do minimum. Wczoraj byłam na 12h w pracy przy wypakowywaniu ciuchów i o dziwo żaden się nie ułamał ( ) ale kilka się rozdwoiło.
Kiwaczka jest offline  
Stary 2015-01-18, 16:46   #1504
JossStone
Zakorzenienie

Ale mieszacie dziewczyny U mnie zaczyna się przyrost różowej części, na razie nierównym bo tutaj jej mniej, tam więcej Zapomniałam zrobić zdjęcia

Wszystko będzie, jak być powinno, tak już jest urządzony świat.
M. Bulhakov

Moje życiowe motto: Karma is a bitch. So am I!

Wymienię lakiery Essie!
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post50778991
JossStone jest offline  
Stary 2015-01-18, 17:05   #1505
Lavi92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lavender08 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam prośbę
niech każda z was mi odpowie jaki olejek (lub mieszanka i wtedy wymieńcie co zmieszałyście) wpływa NAJLEPIEJ na wasz przyrost różowej części paznokcia i czy dużo wam ten olejek pomógł (czy dużo przyrosło)
U mnie
- BD fur Mama
-rybki keratynowe
- olej arganowy
-olej ze słodkich migdałów
Stary 2015-01-18, 18:07   #1506
201606220925
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja używam każdego olejku oprócz rycynowego. Miałam ze słodkich migdałów, BD z rossa, alterra, z drzewa herbacianego, kokosowy, oliwa, olejki z eveline do paznokci itd.
a który najlepiej wpływał ci na przyrost różowej części paznokcia?
201606220925 jest offline  
Stary 2015-01-18, 18:39   #1507
natalkaa7522
Zakorzenienie

Nie wiem bo używałam ich wszystkich cały czas albo robiłam mieszanki
Stary 2015-01-18, 19:05   #1508
poison.iv
Wtajemniczenie

Na mój najlepiej działa nie zwracanie na jego uwagi
A tak na poważnie strasznie jest kapryśny, raz się cofa, raz przyrasta, potem znowu cofa i tak w kółko. Na pewno wydłużyła mi się płytka paznokcia, ale nie mam pojęcia, czy rodzaj olejku ma na to wpływ. Zaczynam w to powątpiewać, bo jak wytłumaczyć fakt, że na lewej ręce przyrasta szybciej, nawet na jednej ręce paznokcie poszczególnych palców przyrastają inaczej, a na jednym palcu, z jednej strony przyrost jest większy niż z drugiej. A przecież wszystkie palce olejuję tym samym
poison.iv jest offline  
Stary 2015-01-18, 22:43   #1509
white_countess
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Hej, chciałabym przyłączyć się do olejowania, ponieważ jestem w strasznej desperacji. Od zawsze obgryzałam paznokcie przez co są okropne ! Okrągłe, mikroskopijne o nijakim kształcie. Teraz kiedy już rosną wcale nie wyglądają lepiej. Biała część jest bardzo duża, żeby mieć pazurki do końca palca musi urosnąć dosłownie z pół centymetra. Największy problem to niesamowite rozdwajanie, warstwa po warstwie, przez co nie mogę utrzymać paznokci dłużej niż tydzień czy dwa. Problemem jest też to, że pod takie paznokcie bardzo szybko dostaje się brud i ciężko powstrzymać się przed niewydłubywaniem go, co niszczy ewentualny przyrost. Malowanie paznokci, żeby na to nie patrzeć i nic nie kusiło przed dłubaniem niestety niewiele daje, gdyż na tak rozwarstwiających się paznokciach lakier nie trzyma zbyt długo. Od niedawna smaruję maścią z witaminą A, maczam w oliwie z oliwek, staram się często kremować ręce, lecz efektów brak. Najbardziej zależy mi na przyroście, wtedy nie musiałabym zapuszczać długich paznokci, żeby jakoś wyglądały, ale czy to realne, żeby paznokieć wydłużył się tak bardzo. Ratujcie !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_7469.jpg (97,3 KB, 110 załadowań)
white_countess jest offline  
Stary 2015-01-18, 23:09   #1510
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez white_countess Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym przyłączyć się do olejowania, ponieważ jestem w strasznej desperacji. Od zawsze obgryzałam paznokcie przez co są okropne ! Okrągłe, mikroskopijne o nijakim kształcie. Teraz kiedy już rosną wcale nie wyglądają lepiej. Biała część jest bardzo duża, żeby mieć pazurki do końca palca musi urosnąć dosłownie z pół centymetra. Największy problem to niesamowite rozdwajanie, warstwa po warstwie, przez co nie mogę utrzymać paznokci dłużej niż tydzień czy dwa. Problemem jest też to, że pod takie paznokcie bardzo szybko dostaje się brud i ciężko powstrzymać się przed niewydłubywaniem go, co niszczy ewentualny przyrost. Malowanie paznokci, żeby na to nie patrzeć i nic nie kusiło przed dłubaniem niestety niewiele daje, gdyż na tak rozwarstwiających się paznokciach lakier nie trzyma zbyt długo. Od niedawna smaruję maścią z witaminą A, maczam w oliwie z oliwek, staram się często kremować ręce, lecz efektów brak. Najbardziej zależy mi na przyroście, wtedy nie musiałabym zapuszczać długich paznokci, żeby jakoś wyglądały, ale czy to realne, żeby paznokieć wydłużył się tak bardzo. Ratujcie !
Co tu dużo mówić - pielęgnacja, pielęgnacja i jeszcze raz pielęgnacja. Twoje paznokcie przez długi czas były obgryzane, więc teraz trzeba o nie właściwie zadbać. Lata krzywdzenia paznokci powodują, że pracy jest dużo i trzeba być cierpliwą. Olejuj sumiennie i nie poddawaj się. Szansa na piękne paznokcie jak najbardziej jest, po prostu musisz uzbroić się w cierpliwość. Widziałam już takie przemiany, że głowa mała Z małych płytek piękne pazurki - zdjęcia nie kłamią. Domyślam się, że przy takich problemach z rozdwajaniem ciężko jest nie malować, bo chcemy jakoś to zamaskować, ale powiem tylko od siebie - staraj się ograniczać zbędną chemię. Na Twoim miejscu skróciłabym paznokcie (ale nie przesadnie) dobrym pilnikiem, żeby pozbywać się sukcesywnie zniszczeń, i mocno je natłuszczała oraz nawilżała. Co do odżywek w lakierach, to się nie wypowiem, bo nigdy nie używałam (nie miałam powodu) i nie przekonują mnie. Stawiam na naturę. Jeśli chodzi o zanieczyszczenia pod płytką, to ja sama wykorzystuję do oczyszczania pędzelek po Regenerum - jest bardzo miękki i delikatny, więc nie zagraża przyrostowi.
Życzę Ci wytrwałości i sukcesów - warto zawalczyć. Tyle ode mnie, zostawiam głos innym.

77 58 50

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-01-18 o 23:14 Powód: Literuffka
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-01-18, 23:13   #1511
rombek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Na mój najlepiej działa nie zwracanie na jego uwagi
A tak na poważnie strasznie jest kapryśny, raz się cofa, raz przyrasta, potem znowu cofa i tak w kółko. Na pewno wydłużyła mi się płytka paznokcia, ale nie mam pojęcia, czy rodzaj olejku ma na to wpływ. Zaczynam w to powątpiewać, bo jak wytłumaczyć fakt, że na lewej ręce przyrasta szybciej, nawet na jednej ręce paznokcie poszczególnych palców przyrastają inaczej, a na jednym palcu, z jednej strony przyrost jest większy niż z drugiej. A przecież wszystkie palce olejuję tym samym
Też tak mam, obstawiam, że chodzi o to, że prawej dłoni/konkretnych palców używa się bardziej intensywnie i od tego przyrost się na nich cofa otwieranie rzeczy, drapanie się, obieranie owoców, mam wrażenie, że to wszystko ma negatywny wpływ na przyrost.

77
rombek jest offline  
Stary 2015-01-18, 23:40   #1512
poison.iv
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Też tak mam, obstawiam, że chodzi o to, że prawej dłoni/konkretnych palców używa się bardziej intensywnie i od tego przyrost się na nich cofa otwieranie rzeczy, drapanie się, obieranie owoców, mam wrażenie, że to wszystko ma negatywny wpływ na przyrost.
To na pewno, ale co dziwne nie narzekam na przyrost na palcach wskazujących, a ich jednak używam najwięcej Tak więc ten przyrost, to takie trochę nieodgadnione zjawisko
poison.iv jest offline  
Stary 2015-01-19, 00:19   #1513
Pjerniczek
Zadomowienie

Kolejny tydzień olejowania za mną, trochę się już tutaj udzielam, a nie przedstawiłam się - czyli nie pokazałam swoich paznokci
Ich charakterystykę przedstawiłam kilka stron wcześniej, kto ciekaw, ten niech pobuszuje. Tera kilka fotek na pożarcie, z otwartą przyłbicą!
Lipna, ale sentymentalna dla mnie jakość foto - to stare. Dobre, z cyfrówki - dość młode i aktualne. Kolejność od najstarszego do najmłodszego. Różne kształty piłowania - czasem ładne, czasem debilne i nieokreślone, jak chociażby najwcześniejsze zdjęcia paznokci siedemnastolatki. Z manikurą i bez. Olejuję dla przyrostu, bo są nierówne. Trzymajcie kciuki. Enjoy, ladies!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Paznokcie.jpg (115,5 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Czeresienki.jpg (72,1 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0310.jpg (98,0 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0369.jpg (95,0 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1052.jpg (107,5 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1317.jpg (121,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2347.jpg (101,1 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2308.jpg (100,6 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg the olejs.jpg (55,6 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg drugi dzień olejowania.jpg (73,9 KB, 109 załadowań)

77 58 50

Czas edycji: 2015-01-19 o 00:25 Powód: Important!
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-01-19, 00:22   #1514
Pjerniczek
Zadomowienie

Na dokładkę jeszcze krótkie w powiększeniu i manikura. Dobrej nocy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krótkie.jpg (42,5 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2301.jpg (92,0 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg -0046.jpg (70,0 KB, 91 załadowań)

77 58 50

Czas edycji: 2015-01-19 o 00:24 Powód: A tak
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-01-19, 00:35   #1515
Lavi92
Zakorzenienie

Pjerniczek- masz bardzo ładną płytkę, widać różnicę ale taka długość jak na 4 i 5 zdjęciu nie wygląda dobrze
Aktualne jak najbardziej na
Stary 2015-01-19, 08:34   #1516
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki

Kiedy są krótsze bardzo ładne, ale te długaśne zmroziły mi krew w zyłach
Płytka ewidentnie sie wydłużyła, a pomalowane są bardzo fajnie mogę spytać cóż to za książka z "zaprojektowaną" reakcją szarańczy?
Stary 2015-01-19, 11:19   #1517
natalkaa7522
Zakorzenienie

A mi znowuż się długa podobają
Stary 2015-01-19, 12:07   #1518
Martinezzzz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lavender08 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam prośbę
Jak pisałam ostatnio na mnie najlepiej wpływał rycynowy. I przypomniałam sobie z czym go wówczas mieszałam. Z olejkiem z drzewa herbacianego i odrobiną kwasku cytrynowego (tak, tak )
Tylko moje skórki bardzo się z tą mieszanką nie polubiły.
I jak napisała poison.iv dobrze działa niezwracanie uwagi. Czasem mam chęć na pomalowanie samą odżywką i się gapię, gapię, nic nie rośnie. Pomaluję kolorem, zmywam za kilka dni i o! Cosik jest ;p
Co prawda na zasadzie pojawiam się i znikam, ale pomalutku sobie rośnie

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Ale mieszacie dziewczyny U mnie zaczyna się przyrost różowej części, na razie nierównym bo tutaj jej mniej, tam więcej Zapomniałam zrobić zdjęcia
Haha U mnie też na niektórych fale oceanu

Cytat:
Jak przejrzysz niektóre zdjęcia to zobaczysz, że to możliwe. Wiele dziewczyn obgryzało paznokcie i ładnie je wyprowadziły.
Musisz się uzbroić w cierpliwość, a na pewno po jakimś czasie zobaczysz różnicę. Rób sobie zdjęcia bo wtedy łatwiej ją uchwycić.

Cytat:
To na pewno, ale co dziwne nie narzekam na przyrost na palcach wskazujących, a ich jednak używam najwięcej Tak więc ten przyrost, to takie trochę nieodgadnione zjawisko
U mnie to samo. Najlepiej się mają właśnie wskazujące i maluszki. Potem serdeczne i kciuki, a na szarym końcu środkowe.

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Kolejny tydzień olejowania za mną, trochę się już tutaj udzielam, a nie przedstawiłam się - czyli nie pokazałam swoich paznokci
Ich charakterystykę przedstawiłam kilka stron wcześniej, kto ciekaw, ten niech pobuszuje. Tera kilka fotek na pożarcie, z otwartą przyłbicą!
Lipna, ale sentymentalna dla mnie jakość foto - to stare. Dobre, z cyfrówki - dość młode i aktualne. Kolejność od najstarszego do najmłodszego. Różne kształty piłowania - czasem ładne, czasem debilne i nieokreślone, jak chociażby najwcześniejsze zdjęcia paznokci siedemnastolatki. Z manikurą i bez. Olejuję dla przyrostu, bo są nierówne. Trzymajcie kciuki. Enjoy, ladies!
Ależ szponiska!
Masz ładną płytkę, nawet bardzo. Ale długość na niektórych zdjęciach... ojej... Lubię długie pazurki, ale jednak jak są pomalowane i nie widać, aż tak, wolnego brzegu. Na siódmym zdjęciu skojarzyły mi się z infułą ;p
Natomiast na przedostatnim i ostatnim baaardzo mi się podobają.

Edytowane przez Martinezzzz
Czas edycji: 2015-01-19 o 12:08
Martinezzzz jest offline  
Stary 2015-01-19, 12:44   #1519
Regista
Meravigliosa creatura

Cytat:
Wiesz, co Ci powiem? Mimo tak dużej białej części, Twoje paznokcie wyglądają bardzo ładnie i schludnie. Jakimś cudem u Ciebie wolny brzeg wcale nie robi wrażenia przesadnego. Pewnie dlatego, że ogólnie masz ładny kształt płytki, rośnie równo, nie łopatkuje. Do tego pasuje do niej sposób, w jaki ją piłujesz. Naprawdę widzę potencjał. Teraz tylko uzbrój się w cierpliwość, bo przyrastanie może trwać nie tylko miesiące, ale i lata. Jeśli uda Ci się przystopować rozdwajanie, wypielęgnujesz (odsuniesz, nawilżysz) skórki i, piłując, poprawisz odrobinę kształt wskazującego (bo chyba jest bardziej wymagający przy piłowaniu niż reszta, mam tak samo) to już w najbliższym czasie Twoje paznokcie będą prezentować się elegancko

Cytat:
Pjerniczku, ja pjerniczę, jakie szpony na niektórych zdjęciach Lord Voldemort może się schować Ale co Ci powiem, to Ci powiem, że różową część masz suuuper. I kształt, i długość A na ostatniej fotce, tej w drugim z kolei poście, pomalowanie na... jasny fiolet? Lila? Nie znam się, ale są meeega

Szukam filmiku z Doctora Who The Doctor's message to South Africa w rozdzielczości większej niż 360p, a najchętniej w Full HD

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2015-01-19 o 12:47
Regista jest offline  
Stary 2015-01-19, 15:01   #1520
Joasiunia:)
Zakorzenienie

GG do Joasiunia:)

Cytat:
Kopara opada!!! Piekne masz pazurki Tez mi sie krotsze podobaja Ale jak pomalowame to dlugasne tez boskie No i ta plytka jaka dluuuuga!!! Nic tylko zazdroscic Zawsze taka mialas?

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Dasz rade jestesmy z Toba Cierpliwosc olejowania i beje dobrze Twoje tez sie wzmocnia i beda biale i dlugie i w ogole
Joasiunia:) jest offline  
Stary 2015-01-19, 15:06   #1521
Kiwaczka
Wtajemniczenie

dzisiaj się dowiedziałam, że istnieje olejek magnezowy!! ciekawe....
Kiwaczka jest offline  
Stary 2015-01-19, 16:40   #1522
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
;o

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-01-19, 17:19   #1523
Martinezzzz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Jest, jest. Nie jest to typowy olejek jakimi my się ciaprzemy, ale będzie rewelacyjny na kruche i łamliwe paznokcie. Jest to bowiem jeden z objawów niedoboru magnezu. Jeśli ktoś ma z tym niekończący się problem to jest to temat wart przestudiowania
Stary 2015-01-19, 18:19   #1524
Trelek
Raczkowanie

Cytat:
Słyszałam też, że niektórzy stosują olejek punktowo na wypryski, ale sama jeszcze nie próbowałam.

Stosowałam tak olejek z drzewa herbacianego i pozbyłam się powaznych problemów z cerą, polecam

Przyrost też mi ruszył jak dodałam kilka kropel do mieszanki, jak wielu innym Wizażankom
Trelek jest offline  
Stary 2015-01-19, 21:09   #1525
Joasiunia:)
Zakorzenienie

GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Kobitki moja kolezanka uzywa na wlosy olejek khadi. Myslicie ze zdziala cos na paznokcie? Ma bogaty i ciekawy sklad
Joasiunia:) jest offline  
Stary 2015-01-19, 21:33   #1526
LuLila
Raczkowanie

Cześć!
Czytam was od samego początku i w końcu postanowiłam dołączyć, przyjmiecie?
Powiem tak: pazurki olejuję od sierpnia 2013 (regularnie, obowiązkowo na noc plus chociaż raz w ciągu dnia) i przyrost niby jest, ale tylko trochę. Jak będę miała trochę więcej czasu to wstawię kilka zdjęć (mam w telefonie całą galerię mojego paznokciowego życia od zeszłych wakacji ). Dzisiaj kupiłam olejek z drzewa herbacianego i wymieszałam z niedawno zakupioną mieszanką Alterra limonka i oliwa (według mnie dużo lepsza od migdał i papaja). Dałam tylko dwa, żeby zobaczyć jak działają na moje paznokcie, mam nadzieję, że będę mile zaskoczona .

The Vampire Diaries

LuLila jest offline  
Stary 2015-01-19, 21:39   #1527
beatiska
Zakorzenienie

Przepraszam za OT:
Regista masz fajny podpis!!
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest teraz online  
Stary 2015-01-19, 23:04   #1528
taka owaka 77
Raczkowanie

Nareszcie udało mi się kupić olejek z avocado , u mnie w zielarskim sklepie kosztował 12 zł za 50ml wiec nie drogi z formy OL Vita ,do tego dostałam książeczke z olejkami tej firmy ,sam w sobie nie wiem jak działa bo dopiero co go kupiłam, jednak pisze ze jest on do skóry suchej i szorstkich miejsc ciała.Po zastosowaniu skóra w okół paznokci nie jest już taka sucha tylko nawilżona ,a z tym miałam problem. Co do przyrostu u mnie z tym różnie raz jest ,a za jakiś czas się cofa później znowu pojawia i tak w kółko , a jeśli chodzi o olejek z drzewa herbacianego ja wlewam całą butelke do nowej butelki alterry wymieszam i wtedy stosuje samego go nie nakładam bo strasznie wysusza i śmierdzi. Idealnego olejku który ruszy przyrost chyba nie ma, ja już stosowałam rycynowy,migdał i papaja alterry, kokosowy , z drzewa herbacianego, jojoba , arganowy i teraz ten avocado zaczełam, na każdego działa co innego więc trzeba próbować .Co do paznokci wole krótkie takie szpony mi się nie podobają są strasznie niewygodne , a przy malutkiej różowej płytce gdzie biała część jest większa od różowej dopiero to nie ładnie wygląda, co do osób które obgryzały paznokcie trzeba zapewne długich lat zanim paznokcie chociaż troche się odbudują.
taka owaka 77 jest offline  
Stary 2015-01-20, 01:28   #1529
Drakan
Zadomowienie

Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Kobitki moja kolezanka uzywa na wlosy olejek khadi. Myslicie ze zdziala cos na paznokcie? Ma bogaty i ciekawy sklad
Rzeknę może w ten sposób - między pielęgnacją włosów i paznokci jest sporo podobieństw i również sporo podobnych reakcji. Niektóre włosy mają to do siebie, że zioła je wysuszają. Podobnie może być z paznokciami, gdyż Khadi jest olejem typowo ziołowym. Pobudza nowe włosy do wzrostu (pewnie usprawnia krążenie krwi w skórze głowy i dostarcza parę cennych substancji) więc cholera wie czy i przyrost by ruszył. Nie dowiesz się jak się nie przekonasz. W każdym razie obyś uniknęła walki z przesuszeniem, bo to dziadowska rzecz. Tak, tak właśnie mam suchą masakrę po, uwaga, noszeniu lakierów przez tydzień raptem

Drakan jest offline  
Stary 2015-01-20, 09:07   #1530
poison.iv
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Najlepiej się mają właśnie wskazujące i maluszki. Potem serdeczne i kciuki, a na szarym końcu środkowe.
U mnie najlepiej właśnie wskazujące i środkowe reszta słabo, a kciuki to ogólnie mam najsłabsze. Ciągle się rozdwajają, zadzierają, łamią

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Stosowałam tak olejek z drzewa herbacianego i pozbyłam się powaznych problemów z cerą, polecam
O widzisz będę musiała wypróbować na "niespodzianki"
Cytat:
Napisane przez LuLila Pokaż wiadomość
Cześć!
Czytam was od samego początku i w końcu postanowiłam dołączyć, przyjmiecie?
Powiem tak: pazurki olejuję od sierpnia 2013 (regularnie, obowiązkowo na noc plus chociaż raz w ciągu dnia) i przyrost niby jest, ale tylko trochę. Jak będę miała trochę więcej czasu to wstawię kilka zdjęć (mam w telefonie całą galerię mojego paznokciowego życia od zeszłych wakacji ). Dzisiaj kupiłam olejek z drzewa herbacianego i wymieszałam z niedawno zakupioną mieszanką Alterra limonka i oliwa (według mnie dużo lepsza od migdał i papaja). Dałam tylko dwa, żeby zobaczyć jak działają na moje paznokcie, mam nadzieję, że będę mile zaskoczona .
Zapraszamy Masz już całkiem niezły staż w olejowaniu, chętnie zobaczę zdjęcia
Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Nareszcie udało mi się kupić olejek z avocado , u mnie w zielarskim sklepie kosztował 12 zł za 50ml wiec nie drogi z formy OL Vita ,do tego dostałam książeczke z olejkami tej firmy ,sam w sobie nie wiem jak działa bo dopiero co go kupiłam, jednak pisze ze jest on do skóry suchej i szorstkich miejsc ciała.Po zastosowaniu skóra w okół paznokci nie jest już taka sucha tylko nawilżona ,a z tym miałam problem. Co do przyrostu u mnie z tym różnie raz jest ,a za jakiś czas się cofa później znowu pojawia i tak w kółko , a jeśli chodzi o olejek z drzewa herbacianego ja wlewam całą butelke do nowej butelki alterry wymieszam i wtedy stosuje samego go nie nakładam bo strasznie wysusza i śmierdzi. Idealnego olejku który ruszy przyrost chyba nie ma, ja już stosowałam rycynowy,migdał i papaja alterry, kokosowy , z drzewa herbacianego, jojoba , arganowy i teraz ten avocado zaczełam, na każdego działa co innego więc trzeba próbować .Co do paznokci wole krótkie takie szpony mi się nie podobają są strasznie niewygodne , a przy malutkiej różowej płytce gdzie biała część jest większa od różowej dopiero to nie ładnie wygląda, co do osób które obgryzały paznokcie trzeba zapewne długich lat zanim paznokcie chociaż troche się odbudują.
Daj znać jak sprawdzi się avocado Ja teraz przeżywam fascynację masłem babassu działa cuda na skórze i włosach, na paznokcie oczywiście też działa, ale tu efekty nie są tak szybko widoczne
poison.iv jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
olejowanie, paznokcie, płytka paznokcia, przyrost

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości