Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-04-04, 12:43   #2791
201606220925
Konto usunięte

Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Ja ostatnio olejuję przede wszystkim Alterrą limonkową, która służy moim paznokciom-są nawilżone, ciut bielsze, skórki trzymają się dobrze. I co ważne-nie szkodzi przyrostowi, mam całkiem fajny, zwłaszcza na wskazujących
Ostatnio częściej olejuję na krem-odnoszę wrażenie, że na moich paznokciach ta metoda jest skuteczniejsza
też tak robię!
201606220925 jest offline  
Stary 2015-04-04, 12:59   #2792
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Ciekawe jak tam moje pazurki pod hybryda

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-04-04, 13:09   #2793
hahihehy
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Gazela TV Pokaż wiadomość
Powodzenia!
Jesteś pewna co do tej odżywki? Formaldehyd Cię nie odstrasza?
Używam jej już dobre pół roku i nic mi się nie dzieje Co prawda było to dosyć niesystematyczne, ale raczej wątpię, że nagle coś złego zacznie się dziać.
Z odżywek bez formaldehydu fajna jest Sensique Protein in Action, kiedyś bardzo mi służyła

blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline  
Stary 2015-04-04, 16:14   #2794
Kiwaczka
Wtajemniczenie

Też używam mix krem z olejkami ;] super sprawa i szybciej się wchłania wszystko.

Mały offtop: kupiłam za 10 zł stempelek wraz z blaszkami, ale nie działał, więc kupiłam oryginalny stempelek i dalej nic się nie odbija mimo iż go zmatowiłam pilniczkiem. Czy może to byc wina blaszek? Bo lakiery używam z GR i na yt też ich używają i wszystko się dziewczynom ładnie odbija
Kiwaczka jest teraz online  
Stary 2015-04-04, 16:37   #2795
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Używam jej już dobre pół roku i nic mi się nie dzieje Co prawda było to dosyć niesystematyczne, ale raczej wątpię, że nagle coś złego zacznie się dziać.
Z odżywek bez formaldehydu fajna jest Sensique Protein in Action, kiedyś bardzo mi służyła
Popieram, mam tę odżywkę proteinową i zostanę przy niej na dłużej. Od jakiegoś czasu maluję paznokcie prawie non stop (odżywką proteinową i keratynową na przemian) i płytki są super - bielutkie końcówki, nie ma suszy czy kruszenia Trwałość kiepska, ale za tę cenę przeboleję

Przed snem zrobiłam pazurkom ciepłą kąpiel w oliwie z oliwek z dodatkiem kokosa i cytryny, teraz je skróciłam, a później odsunę skórki i pomaluję odżywką

Abisans, dawno Cię nie widziałam! Chciałam się zapytać, czy dobrze pamiętam - z AnnCo. miałaś swój ukochany zielony pilnik? Bo ja zakupiłam w necie i dostałam właśnie zielony Ciekawe, czy to ten sam odcień

77 58 50

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-04-04 o 16:39
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-04-04, 19:02   #2796
Rigore
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Też używam mix krem z olejkami ;] super sprawa i szybciej się wchłania wszystko.

Mały offtop: kupiłam za 10 zł stempelek wraz z blaszkami, ale nie działał, więc kupiłam oryginalny stempelek i dalej nic się nie odbija mimo iż go zmatowiłam pilniczkiem. Czy może to byc wina blaszek? Bo lakiery używam z GR i na yt też ich używają i wszystko się dziewczynom ładnie odbija
To wina lakierów. Swego czasu zebrałam niezłą kolekcje blaszek i się w to bawiłam. Teraz sporadycznie.Nawet bloga zaczęłam prowadzić ale krótko
http://nailstamping4fun.blogspot.com/

Najlepszy lakier do stempelków to Sally Hansen Insta Dri Silver Sweept który kupowałam na allegro za ok 5zł. Poczytaj co tam wyprodukowałam na blogu (dużo tego nie ma )- jest tam dział o lakierach, które nie są stricte do stempelków a ładnie się odbijają. Generalnie mogę polecić Konada ale są drogie

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

O widzę, że koleś u którego kupowałam na allegro nadal ma ten lakier w swoim sklepie http://www.nocanka.pl/sally-hansen-l...ep-p-1652.html

Edytowane przez Rigore
Czas edycji: 2015-04-04 o 18:52
Rigore jest offline  
Stary 2015-04-04, 19:12   #2797
hahihehy
Rozeznanie

Cytat:
Dopisuję się do wątku
Cel: dłuższa "różowa" część paznokcia i skórki w zadowalającym stanie
Plan: kilka razy dziennie Regenerum na skórki, raz lub dwa razy dziennie olej z olejkiem herbacianym pod płytkę, co 2-3 dni moczenie w oleju z dodatkiem cytryny
Dodatkowo Eveline 8w1 jako baza pod kryjący lakier, żeby nie dłubać pod paznokciami.

Trzymajcie kciuki
Dorzucę jeszcze fotkę przed kuracją, żeby móc później zrobić porównanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0457.jpg (109,9 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0455.jpg (54,3 KB, 119 załadowań)

naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline  
Stary 2015-04-04, 19:23   #2798
Rigore
Raczkowanie

Cytat:
Trzymamy

Jeżeli mogę coś zasugerować, to doradziłabym ci zaprzestanie piłowania paznokci tak głęboko po bokach (najlepiej wcale). Też tak kiedyś robiłam i nadal walczę ze skutkami (cieniutka płytka wiecznie się zadzierająca jak skórki) ale muszę powiedzieć, że zaprzestanie tego nawyku już zmienia mi kształt paznokci - na lepsze.
Rigore jest offline  
Stary 2015-04-04, 19:58   #2799
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Masz bardzo ładny kształt płytki! U Ciebie olejowanie to już tylko drobne poprawki Za kilka miesięcy będziesz miała zabójcze paznokcie

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-04-04, 20:18   #2800
Kiwaczka
Wtajemniczenie

[QUOTE=Rigore;50927874]To wina lakierów. Swego czasu zebrałam niezłą kolekcje blaszek i się w to bawiłam. Teraz sporadycznie.Nawet bloga zaczęłam prowadzić ale krótko

Najlepszy lakier do stempelków to Sally Hansen Insta Dri Silver Sweept który kupowałam na allegro za ok 5zł. Poczytaj co tam wyprodukowałam na blogu (dużo tego nie ma )- jest tam dział o lakierach, które nie są stricte do stempelków a ładnie się odbijają. Generalnie mogę polecić Konada ale są drogie [QUOTE]

wypróbowałam już wszystkie lakiery jakie posiadam, nie tylko z GR i dalej lipa.. słyszałam że te tańsze płytki są źle wyżłobione i dużo osób poleca z Born Pretty Store. Ale czy faktycznie warto??

a Twojego bloga przeglądałam już jakiś czas temu
Kiwaczka jest teraz online  
Stary 2015-04-04, 20:21   #2801
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie

[QUOTE=Kiwaczka;50928842][QUOTE=Rigore;50927874]To wina lakierów. Swego czasu zebrałam niezłą kolekcje blaszek i się w to bawiłam. Teraz sporadycznie.Nawet bloga zaczęłam prowadzić ale krótko

Najlepszy lakier do stempelków to Sally Hansen Insta Dri Silver Sweept który kupowałam na allegro za ok 5zł. Poczytaj co tam wyprodukowałam na blogu (dużo tego nie ma )- jest tam dział o lakierach, które nie są stricte do stempelków a ładnie się odbijają. Generalnie mogę polecić Konada ale są drogie
Cytat:

wypróbowałam już wszystkie lakiery jakie posiadam, nie tylko z GR i dalej lipa.. słyszałam że te tańsze płytki są źle wyżłobione i dużo osób poleca z Born Pretty Store. Ale czy faktycznie warto??

a Twojego bloga przeglądałam już jakiś czas temu
Takie głupie. Mi na początku stemple nie wychodziły bo folii z płytek nie zdjelam

Cytrynowe_Marzenie jest offline  
Stary 2015-04-04, 20:49   #2802
Rigore
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość

Takie głupie. Mi na początku stemple nie wychodziły bo folii z płytek nie zdjelam
Zdarza się najlepszym

Fakt, że te tanie płytki nie zawsze ładnie odbijają się na stemplu, czasami wcale, ale dziwne, że żadna nie chce. Ale uwierz mi że lakiery GR próbowałam i mi nie podeszły. Więc jeżeli kompletnie nic się nie odbija to może to być wina lakieru. Ja pierwsze płytki miałam z essence i rzuciłam je w kąt bo nic się nie odbijało. Dopiero jak lakier zmieniłam, to się okazało że to jednak działa! I było to po kilku latach od zakupienia pierwszej płytki.
Rigore jest offline  
Stary 2015-04-04, 21:30   #2803
Rigore
Raczkowanie

W załączeniu przesyłam zestawienie po 2 mc olejowania. Do przyrostu sprzed 2 lat jeszcze mi trochę brakuje ale powoli płytka się wydłuża. W ciągu tych dwóch m-cy zrezygnowałam z wycinania skórek (oj kusi mnie, kusi ) i piłowania paznokci po bokach. Najbardziej ubolewam nad paznokciem małego palca u lewej ręki. Obgryzałam go najdłużej i jest taki niewydarzony. W porównaniu z tym z prawej ręki, wygląda jakby pochodził od innej osoby. Niestety paznokcie mam nadal suche i pełno na nich powierzchownych podłużnych pęknięć (niewidocznych na zdjęciach). Na ostatnim zdjęciu mam położoną odżywkę Bielendy. Aktualnie zrobiłam sobie hybrydę więc golasów nie mogę uaktualnić do nast. niedzieli (co najmniej )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg olejowanie_efekty.jpg (66,8 KB, 148 załadowań)
Rigore jest offline  
Stary 2015-04-04, 22:11   #2804
hahihehy
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Trzymamy

Jeżeli mogę coś zasugerować, to doradziłabym ci zaprzestanie piłowania paznokci tak głęboko po bokach (najlepiej wcale). Też tak kiedyś robiłam i nadal walczę ze skutkami (cieniutka płytka wiecznie się zadzierająca jak skórki) ale muszę powiedzieć, że zaprzestanie tego nawyku już zmienia mi kształt paznokci - na lepsze.
W ramach kuracji będę tylko wolny brzeg piłować. Niestety u mnie paznokcie nigdy nie siedziały w "rynienkach", zawsze były jakby naklejone od góry i dopiero kiedy zaczęłam o nie dbać, pojawiły się delikatne rynienki, a nie piłuję ich jakoś bardzo po bokach.. Niestety palce wskazujące to nadal moja zmora, kiedyś wyglądały jeszcze gorzej, a linia uśmiechu zaczynała się prawie przy macierzy.
Mam też ogromny problem ze skórkami i podziwiam szczerze Twój zapał do nie wycinania ich. W moim przypadku to awykonalne.

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładny kształt płytki! U Ciebie olejowanie to już tylko drobne poprawki Za kilka miesięcy będziesz miała zabójcze paznokcie
Dziękuję!
Mam nadzieję, że będą zabójcze!

hahihehy jest offline  
Stary 2015-04-04, 22:21   #2805
Rigore
Raczkowanie

Cytat:
Mam też ogromny problem ze skórkami i podziwiam szczerze Twój zapał do nie wycinania ich. W moim przypadku to awykonalne.
Też tak myślałam - uwierz mi! Zobacz na zdjęcie sprzed 2 lat jak miałam na maksa wycięte. Ale jak zaczęłam olejować to przestały narastać tak bardzo.Od czasu do czasu używam żelu do usuwania skórek - Eveline i SH. Nie raz chciałam wziąć cążki i się ich pozbyć ale zamiast tego nakładam olej i już mnie tak nie rażą . Jak są suche to wyglądają okropnie
Rigore jest offline  
Stary 2015-04-04, 22:54   #2806
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
W załączeniu przesyłam zestawienie po 2 mc olejowania. Do przyrostu sprzed 2 lat jeszcze mi trochę brakuje ale powoli płytka się wydłuża. W ciągu tych dwóch m-cy zrezygnowałam z wycinania skórek (oj kusi mnie, kusi ) i piłowania paznokci po bokach. Najbardziej ubolewam nad paznokciem małego palca u lewej ręki. Obgryzałam go najdłużej i jest taki niewydarzony. W porównaniu z tym z prawej ręki, wygląda jakby pochodził od innej osoby. Niestety paznokcie mam nadal suche i pełno na nich powierzchownych podłużnych pęknięć (niewidocznych na zdjęciach). Na ostatnim zdjęciu mam położoną odżywkę Bielendy. Aktualnie zrobiłam sobie hybrydę więc golasów nie mogę uaktualnić do nast. niedzieli (co najmniej )
Ale się płytka smuklejsza zrobiła I widać, że paznokcie już nie takie suche

Muszę wkleić swoją aktualizację, powiecie mi, czy jest różnica od stycznia

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-04-05, 10:29   #2807
201612060923
Konto usunięte

Pjerniczku, miałam z AnnCo, zielono-przejrzysty dokładnie Ja szklane pilniczki tej firmy będę polecać na wieki wieków

Ja teraz bardzo często olejuję na krem(grzbiety stawów mam popękane do krwi) i myślę, że to zwiększa efektywność olejków-kremy zawoerają przecież promotory wchłaniania, więc chyba coś musi w tym być
Moje pazury odżyły po zmianie zmywacza-nigdy więcej acetonu

Nie ogarnęłam oglądania fotek na telefonie, ale założę się, że są na nich piękne paznokcie

Radosnych Świąt Wam wszystkim życzę
201612060923 jest offline  
Stary 2015-04-05, 11:28   #2808
hahihehy
Rozeznanie

Cytat:
Jakiego zmywacza teraz używasz?

Wesołych Świąt i mega przyrostów! Dzisiaj można z czystym sumieniem moczyć cały dzień pazurki w oleju

hahihehy jest offline  
Stary 2015-04-05, 14:50   #2809
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Pjerniczku, miałam z AnnCo, zielono-przejrzysty dokładnie Ja szklane pilniczki tej firmy będę polecać na wieki wieków

Ja teraz bardzo często olejuję na krem(grzbiety stawów mam popękane do krwi) i myślę, że to zwiększa efektywność olejków-kremy zawoerają przecież promotory wchłaniania, więc chyba coś musi w tym być

Nie ogarnęłam oglądania fotek na telefonie, ale założę się, że są na nich piękne paznokcie

Radosnych Świąt Wam wszystkim życzę
No, to chyba ten sam Jadowicie zielone szkiełko, przechodzące w białą powierzchnię ścierną Uwielbiam ten odcień, gdybym dostała zieleń seledynową, to już by tak fajnie nie było Zadowolona jestem mega, zdecydowanie najlepszy pilnik. Nie zamienię na inny Chcę jeszcze dorwać szklaną tarkę AnnCo., a nigdzie nie ma

Kremuję sobie łapki Alterrą granatowo- masło shea; świetny krem (choć zapach taki sobie ) - miałam wczoraj suche skórki, a po nim momentalnie odżyły

Wesołego jajca wszystkim

77 58 50

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-04-05 o 14:53
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-04-05, 18:37   #2810
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Jakiego zmywacza teraz używasz?

Wesołych Świąt i mega przyrostów! Dzisiaj można z czystym sumieniem moczyć cały dzień pazurki w oleju

Sensique arbuzowy

Pjerniczku, cieszę się, że pomogłam I zgadzam się z Tobą-ta zieleń jest śliczna

Mam białe smugi na końcówkach-czyżby prolog śnieżnobiałych końcówek?
201612060923 jest offline  
Stary 2015-04-05, 21:28   #2811
taka owaka 77
Raczkowanie

No i minoł rok olejowania a paznokcie takie sobie na tyle olejowania liczyłam na lepszy efekt ,płytka dalej malutka, raz przyrost jest , a raz na niektórych paznokciach się cofa piłuje na migdał wtedy nie widać że mam takie małe szerokie łopaty , no i zawsze takie króciutkie żeby nie było widać że biała część jest większa od różowej.Wysłała bym zdjęcia ale mam beznadziejny aparat zdjęcia są bardzo niewyraźne albo zupełnie białe paznokcie wychodzą nawet jak bez lampy robie , ale to tylko jak robie zdjęcia paznokci bo wszystko inne dobrze robi chyba czas na nowy aparat, jedyny plus olejowania to paznokcie mocne twarde i błyszczące.
taka owaka 77 jest offline  
Stary 2015-04-06, 02:29   #2812
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
No i minoł rok olejowania a paznokcie takie sobie na tyle olejowania liczyłam na lepszy efekt ,płytka dalej malutka, raz przyrost jest , a raz na niektórych paznokciach się cofa piłuje na migdał wtedy nie widać że mam takie małe szerokie łopaty , no i zawsze takie króciutkie żeby nie było widać że biała część jest większa od różowej.Wysłała bym zdjęcia ale mam beznadziejny aparat zdjęcia są bardzo niewyraźne albo zupełnie białe paznokcie wychodzą nawet jak bez lampy robie , ale to tylko jak robie zdjęcia paznokci bo wszystko inne dobrze robi chyba czas na nowy aparat, jedyny plus olejowania to paznokcie mocne twarde i błyszczące.
Ustaw aparat na tryb micro czy jakoś tak.

Zbyt krótkie pilowanie tez szkodzi

Cytrynowe_Marzenie jest offline  
Stary 2015-04-06, 12:38   #2813
taka owaka 77
Raczkowanie

Cytat:

W czym szkodzi ja piłuje tak żeby przyrost miał się czego trzymać są krótkie ale widać ze coś tam paznokci jest

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:

u mnie w aparacie jest tylko tryb Makro Mikro nie ma, ale i tak zdjęcia paznokci wychodzą białe albo niewyraźne.
Stary 2015-04-06, 13:35   #2814
taka owaka 77
Raczkowanie

Załącznik 5954239

[attach]5954240[/attach

Załącznik 5954242

Załącznik 5954243

Załącznik 5954244

Załącznik 5954245

Edytowane przez taka owaka 77
Czas edycji: 2015-04-06 o 14:07
Stary 2015-04-06, 13:47   #2815
taka owaka 77
Raczkowanie

no nareszcie się udało

Edytowane przez taka owaka 77
Czas edycji: 2015-04-06 o 14:17
Stary 2015-04-06, 14:03   #2816
akna1102
Zadomowienie

Dziewczyny dzięki za polecenie sposobu olejowania na krem. Olej dużo szybciej się wchłania
akna1102 jest offline  
Stary 2015-04-06, 14:13   #2817
taka owaka 77
Raczkowanie

IMG_2786.jpg

IMG_2787.jpg

IMG_2788.jpg

IMG_2789.jpg

IMG_2790.jpg

IMG_2793.jpg

IMG_2794.jpg
Stary 2015-04-06, 14:15   #2818
taka owaka 77
Raczkowanie

tak wyglądają moje paznokcie oczywście zrobiłam zbliżenie więc wyglądają na większe
Stary 2015-04-06, 14:34   #2819
Drakan
Zadomowienie

Trochę krótko je trzymasz, ale zadbane i błyszczące są, to widać. Mnie się tam podoba Zgrabnie to wygląda.

Drakan jest offline  
Stary 2015-04-06, 15:16   #2820
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
tak wyglądają moje paznokcie oczywście zrobiłam zbliżenie więc wyglądają na większe
Tak zawsze narzekasz na swoje pazurki, że sobie wyobrażałam Bóg wie co, a tu - żadnej tragedii nie ma Ładne są! Ale moim zdaniem nie piłuj ich tak mocno po bokach - paznokcie są wtedy bardziej narażone na pękanie, a skórka nie ma do czego przyrastać. Pomaluj bezpieczną odżywką, żeby się zaczęły zwijać. Nie jest źle, więcej wiary w siebie

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
olejowanie, paznokcie, płytka paznokcia, przyrost

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości