Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-04-08, 23:42   #2851
hahihehy
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Aaaaa! Laski, mam już przyrosty! Ale potrzebuję rad do skórek, bo są w opłakanym stanie. Najchętniej wycięłabym je w cholerę, no ale nie tędy droga...
Na trzecim zdjęciu chyba przyrost mi się cofnął albo po prostu tak dziwnie to teraz wygląda, bo mam już mega długie jak na mnie paznokcie 💅
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0458~2.jpg (76,4 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0459~2.jpg (73,0 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0461~2.jpg (73,5 KB, 87 załadowań)

blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline  
Stary 2015-04-09, 02:34   #2852
panterarozyczka
Zadomowienie

Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Hej kobietki Jeśli mogę to chętnie do was dołączę. Moje paznokcie rosną szybciutko, są długie, rzadko się łamią i na tym koniec. O ile problemu ze skórkami nie mam przy macierzy to po bokach jeśli nie wygładzę ich frezarką jest krew, zadziory i zgrzyt zębów... Do tego mam strasznie dużą tą narastającą białą powierzchnię paznokcia, bo nie potrafię nie dłubać tam pazurem o pazur. Mogę tak siedzieć godzinami i nie potrafię się tego oduczyć a drugim tylko chwilowym problemem są dość pokaźne wgłębienia od wycinania skórek chyba w jakimś amoku... Narobiłam sobie bagna do połowy płytki i czekam aż odrośnie. A płytkę mam bardzo malutką jak obetnę do zera, wystaje dużo opuszka i szkoda, ze plytki nie można zwiększyć. Myślicie, ze olejowanie pomoże mi na te boczne zadziory? I podpowiedzcie mi jaki olej wybrać na początek? Jestem laikiem w olejach, jedyne co znam to rycynowy.
panterarozyczka jest offline  
Stary 2015-04-09, 07:58   #2853
Smerfetka696969
Zakorzenienie

W pon o 14 idę zmyć hybrydy ciekawe jak się mają paznokcie.

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-04-09, 12:36   #2854
aaasiek18
Przyczajenie

I
Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Hej kobietki Jeśli mogę to chętnie do was dołączę. Moje paznokcie rosną szybciutko, są długie, rzadko się łamią i na tym koniec. O ile problemu ze skórkami nie mam przy macierzy to po bokach jeśli nie wygładzę ich frezarką jest krew, zadziory i zgrzyt zębów... Do tego mam strasznie dużą tą narastającą białą powierzchnię paznokcia, bo nie potrafię nie dłubać tam pazurem o pazur. Mogę tak siedzieć godzinami i nie potrafię się tego oduczyć a drugim tylko chwilowym problemem są dość pokaźne wgłębienia od wycinania skórek chyba w jakimś amoku... Narobiłam sobie bagna do połowy płytki i czekam aż odrośnie. A płytkę mam bardzo malutką jak obetnę do zera, wystaje dużo opuszka i szkoda, ze plytki nie można zwiększyć. Myślicie, ze olejowanie pomoże mi na te boczne zadziory? I podpowiedzcie mi jaki olej wybrać na początek? Jestem laikiem w olejach, jedyne co znam to rycynowy.
Witaj Na początek mogłabyś spróbować którejś z osławionych Alterr.
Migdał i papaja wzmacnia paznokcie, odżywia je i nieco rozjaśnia płytkę, jednak ma w składzie olej rycynowy, co niestety u niektórych prowadzi do mega suszy na skórkach.
Brzoza i pomarańcza fantastycznie nawilża, ale ma w swoim składzie olejki pomarańczowy i mandarynkowy, co z kolei u niektórych dziewczyn wpływało negatywnie na przyrost.
Ostatni tej serii jest olejek Limonką i oliwa, który nawilża nie gorzej niż B&P jednak również ma w składzie olejki cytrusowe, przez co moze źle działać na przyrost.

Jesli zaś chodzi o skórki to mogę polecić połączenie olejowania z kremowaniem. Dużą porcję ulubionego kremu do rąk (ostatnio Isana z mocznikiem) mieszam z kilkoma pompkami alterry, nakładam grubą warstwą na dłonie, na to rękawiczki (albo zwykłe skarpetki jesli rękawiczki są w praniu) i idę spać. Rano dłonie i skorki są genialnie nawilżone, płytki elastyczne, nic się nie zadziera, nie strzępi, czyli misja wykonana. Na poczatku robiłam tak codziennie, teraz już tylko raz, dwa razy w tygodniu, dla utrzymania efektów.

Od razu powiem, że taki kompres kremowy nie ma negatywnego wpływu na manicure mój trzyma się dokładnie tydzień

Edytowane przez aaasiek18
Czas edycji: 2015-04-09 o 12:39
aaasiek18 jest offline  
Stary 2015-04-09, 13:10   #2855
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Fotki (dla obserwacji postępów), olejki, duuużo cierpliwości i jedziesz
Ja polecam Alterrę papajową (choć zapachu nienawidzę), ładnie działa na przyrost. Alterra limonkowa fajnie pachnie, po aplikacji skóra jest aksamitna, jakby nawilżona (po papajowej już nie tak mocno, bo rycyna). Absolutnie nie cofa mi przyrostu. Oliwa z oliwek też działa, polecam w kąpieli z cytryną. Z olejków czystych mogę polecić jojoba i awokado - piękny przyrościk się pojawia. Wykańczam też butelkę Babydream (ale potem przerzucam się na wersję dla mam - ładniejszy zapach i lepszy skład) - od niego ruszył mi przyrost, kiedy zaczynałam.
Z kremów - super Isana z mocznikiem. Aktualnie mam krem Alterra granat - rewelka na suche skórki.

Jakby coś - pytaj. A olejki kupuj tłoczone na zimno.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
W pon o 14 idę zmyć hybrydy ciekawe jak się mają paznokcie.
Ja też jestem ciekawa, jak się mają po hybrydkach

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-04-09, 13:34   #2856
panterarozyczka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość

Ja polecam Alterrę papajową (choć zapachu nienawidzę), ładnie działa na przyrost. Alterra limonkowa fajnie pachnie, po aplikacji skóra jest aksamitna, jakby nawilżona (po papajowej już nie tak mocno, bo rycyna). Absolutnie nie cofa mi przyrostu. Oliwa z oliwek też działa, polecam w kąpieli z cytryną. Z olejków czystych mogę polecić jojoba i awokado - piękny przyrościk się pojawia. Wykańczam też butelkę Babydream (ale potem przerzucam się na wersję dla mam - ładniejszy zapach i lepszy skład) - od niego ruszył mi przyrost, kiedy zaczynałam.

Z kremów - super Isana z mocznikiem. Aktualnie mam krem Alterra granat - rewelka na suche skórki.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

A gdzie dostanę te inne olejki jak mówisz awokado, jojoba? Dziękuję wam za tak obszerne odpowiedzi. Ile musi trwać takie olejowanie, bardzo długo? znika efekt po zakończeniu. 'kuracji'?
panterarozyczka jest offline  
Stary 2015-04-09, 13:34   #2857
aaasiek18
Przyczajenie

Właśnie przeglądam niemiecką stronę Rossmana i jestem głęboko zawiedziona asortymentem w polskich sklepach. Większość ciekawych kosmetyków np. Alterry jest u nas niedostępna :'( To niesprawiedliwe :/
aaasiek18 jest offline  
Stary 2015-04-09, 16:07   #2858
Regista
Meravigliosa creatura

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Hallo ktoś tu szukał ostatnio malinowo- czerwonego koloru lakieru. Polecam gorąco lakiery z serii WOW! od GR nr 49. Jestem nim zachwycona, kolor przepiękny na pazurkach
To ja, to ja! Ku pamięci zapisane, w internecie oblukane Przy okazji obejrzę go na żywca. Na razie kupiłam pierwszy polecany, ten China Glaze Strawberry Fields i się nim jaram ale inne oglądam nadal

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Ja też się gapię ludziom na paznokcie I też nie toleruję długich u facetów
A fe Jeszcze zdzierżę, jak mają do mm odrostu, ale to naprawdę maksymalne maksimum.

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Aaaaa! Laski, mam już przyrosty!
Małe, a cieszy Cieszę się z Tobą

Cytat:
No właśnie można! Tylko spójrz, ewalucja udowadnia to w tej notce. A i założycielka wątku pięknie to pokazuje na swoich zdjęciach. Wiele z nas zainteresowało się olejowaniem, bo można nim wydłużyć tą różową część pod paznokciem. Pod paznokciami zaczyna narastać delikatna skórka, potem robi się coraz mocniejsza i zaczyna przyklejać się do paznokcia. Najpierw jest dość przejrzysta, biaława, a na koniec robi się różowawa, taka sama jak reszta macierzy. Mówiąc o "przyroście" właśnie to mamy na myśli. Ale żeby były efekty nie wolno absolutnie grzebać pod paznokciami, lepiej nie piłować paznokci na zero, zalecana długość 2-3 mm. No i trzeba cierpliwości, bo na pierwsze efekty czeka się nawet miesiące, a na widoczny, konkretny przyrost i wydłużenie płytki nawet kilka lat.
Za to na suche skórki polecam wmasowywać olej pomieszany z kremem do rąk. Efekty są lepsze i szybsze niż stosowanie ich solo.

Cytat:
A gdzie dostanę te inne olejki jak mówisz awokado, jojoba? Dziękuję wam za tak obszerne odpowiedzi. Ile musi trwać takie olejowanie, bardzo długo? znika efekt po zakończeniu. 'kuracji'?
Najczęściej w necie, w sklepach typu biochemia uroda. Dziewczyny pewnie rzucą też innymi nazwami. I najlepiej, żeby to były olejki nierafinowane, czyli nieoczyszczone, bo te zachowują wszystkie składniki odżywcze. Po rafinowaniu olej jest pozbawiony wielu z nich.
Efekty odżywcze i nawilżające dłoni i skórek często po zaprzestaniu olejowania wracają do poprzedniego stanu (to tak jak z kremowaniem twarzy, smarujesz, jest dobrze, nie kremujesz... ) Za to jeśli przyrost jest już trwale przyklejony i różowy to zazwyczaj zostaje już na swoim miejscu. Ten świeży, dopiero narastający lubi mieć fochy i to pojawia się, to znika, trzeba to przeczekać i nie zrażać się, tylko olejować.

Edit: Matko, jaka epopeja

Szukam filmiku z Doctora Who The Doctor's message to South Africa w rozdzielczości większej niż 360p, a najchętniej w Full HD

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2015-04-09 o 16:13
Regista jest offline  
Stary 2015-04-09, 16:34   #2859
201701191223
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
To ja, to ja! Ku pamięci zapisane, w internecie oblukane Przy okazji obejrzę go na żywca. Na razie kupiłam pierwszy polecany, ten China Glaze Strawberry Fields i się nim jaram ale inne oglądam nadal

A fe Jeszcze zdzierżę, jak mają do mm odrostu, ale to naprawdę maksymalne maksimum.

Małe, a cieszy Cieszę się z Tobą

No właśnie można! Tylko spójrz, ewalucja udowadnia to w tej notce. A i założycielka wątku pięknie to pokazuje na swoich zdjęciach. Wiele z nas zainteresowało się olejowaniem, bo można nim wydłużyć tą różową część pod paznokciem. Pod paznokciami zaczyna narastać delikatna skórka, potem robi się coraz mocniejsza i zaczyna przyklejać się do paznokcia. Najpierw jest dość przejrzysta, biaława, a na koniec robi się różowawa, taka sama jak reszta macierzy. Mówiąc o "przyroście" właśnie to mamy na myśli. Ale żeby były efekty nie wolno absolutnie grzebać pod paznokciami, lepiej nie piłować paznokci na zero, zalecana długość 2-3 mm. No i trzeba cierpliwości, bo na pierwsze efekty czeka się nawet miesiące, a na widoczny, konkretny przyrost i wydłużenie płytki nawet kilka lat.
Za to na suche skórki polecam wmasowywać olej pomieszany z kremem do rąk. Efekty są lepsze i szybsze niż stosowanie ich solo.

Najczęściej w necie, w sklepach typu biochemia uroda. Dziewczyny pewnie rzucą też innymi nazwami. I najlepiej, żeby to były olejki nierafinowane, czyli nieoczyszczone, bo te zachowują wszystkie składniki odżywcze. Po rafinowaniu olej jest pozbawiony wielu z nich.
Efekty odżywcze i nawilżające dłoni i skórek często po zaprzestaniu olejowania wracają do poprzedniego stanu (to tak jak z kremowaniem twarzy, smarujesz, jest dobrze, nie kremujesz... ) Za to jeśli przyrost jest już trwale przyklejony i różowy to zazwyczaj zostaje już na swoim miejscu. Ten świeży, dopiero narastający lubi mieć fochy i to pojawia się, to znika, trzeba to przeczekać i nie zrażać się, tylko olejować.

Edit: Matko, jaka epopeja
też szukałam malinowego akurat mam te lakiery w drogerii.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Mi chyba zmywacz nie słuzy albo malowanie, bo mimo oleji mocno mi się zaczęły rozwajać. będę musiała je ściąć.
201701191223 jest offline  
Stary 2015-04-09, 17:28   #2860
Anesthesia
Wtajemniczenie

Ja też nie cierpię zaniedbanych dłoni, bardzo zwracam na nie uwagę... U facetów paznokcie wychodzące poza opuszek mnie obrzydzają, a u kobiet niezadbane skórki czy odłażący lakier. Sama jak tylko mam odprysk to chcę jak najszybciej zmyć lakier, bo fatalnie się z tym czuję, jakoś tak niechlujnie.
Moja koleżanka ze studiów nosi długie paznokcie, ładnie opiłowane, ale w zasadzie nigdy nie pomalowane, nawet odżywką i to dla mnie też trochę niefajnie wygląda, bo białą końcówkę ma naprawdę długą i paznokcie aż proszą się chociaż o tą odżywkę.
Nie zapomnę też jak byłam w banku, musiałam coś załatwić nie przy okienku tylko w gabinecie jakiejśtam babki, ubrana elegancko, włosy, makijaż super, a paznokcie... miała hybrydy, ale chyba z 3 albo i 4-tygodniowym odrostem - w dodatku czerwone! Pół paznokcia jej odrosło, a na połowie dalej hybryda... fuj.

Cytat:
Aaaaa! Laski, mam już przyrosty! Ale potrzebuję rad do skórek, bo są w opłakanym stanie. Najchętniej wycięłabym je w cholerę, no ale nie tędy droga...
Na trzecim zdjęciu chyba przyrost mi się cofnął albo po prostu tak dziwnie to teraz wygląda, bo mam już mega długie jak na mnie paznokcie 💅
Bardzo ładne pazurki! Zazdroszczę przyrostu, widać, że coś się dzieje! Czasami przyrost wydaje się cofać, ale często to tylko wrażenie wizualne.
Co do skórek, polecam mieszać olejki z kremami do rąk, ew. specjalne masełka do skórek bazujące na olejkach i masłach, albo np. czyste masło shea czy masło kakaowe.

Cytat:
Hej! To, o czym piszesz, to wygląda mi na odsuwanie skórek - ja też to robię i nie ma w tym nic złego, jeśli skórki są nawilżone i odżywione. Wtedy z czasem same się "cofają" i ta błonka już nie narasta tak na paznokieć. Wydaje mi się, że musisz zadbać przede wszystkim o bardzo solidne nawilżanie skórek - olejki, mieszanki olejków z kremami, naturalne masła itp. Zacznij wcierać kilka razy dziennie, a już na pewno za każdym razem, gdy chcesz lub masz odruch odsuwania skórek. Ja kiedyś też miałam duże problemy z bocznymi zadziorkami, szczególnie przy środkowych palcach i regularne kremowanie i olejowanie pomogło

Większość z nas zaczyna od oliwki Babydream fur Mama lub Alterry Migdał i Papaja - ja również gorąco je polecam na początek.
Anesthesia jest offline  
Stary 2015-04-09, 17:50   #2861
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Ja swoje kupuję na Allegro, mam kilku zaufanych sprzedawców.
http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1848274
http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=2928549

Założyłam też konto na www.zrobsobiekrem.pl. Jeszcze nic nie kupiłam, ale zamierzam, olejek z pestek granatu i śliwkowy. Ogólnie mają tam całkiem spory wybór

Olejuj tak długo, aż osiągniesz swoją wymarzoną długość Efekt nie zniknie. Resztę pięknie opisała Regista

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-04-09, 19:02   #2862
Regista
Meravigliosa creatura

Kiwaczka, ten lakier polecany przez Ciebie to na pewno jest czerwono - malinowy? Albo inaczej, to na pewno nr 49? Bo w buteleczce wygląda jakoś tak... żarówiasto, ciemnoróżowo, nawet w fuksję mi już zaczyna wpadać. A może masz fotkę pazurków nim pomalowanych?

Szukam filmiku z Doctora Who The Doctor's message to South Africa w rozdzielczości większej niż 360p, a najchętniej w Full HD

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram
Regista jest offline  
Stary 2015-04-09, 19:41   #2863
Kiwaczka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Kiwaczka, ten lakier polecany przez Ciebie to na pewno jest czerwono - malinowy? Albo inaczej, to na pewno nr 49? Bo w buteleczce wygląda jakoś tak... żarówiasto, ciemnoróżowo, nawet w fuksję mi już zaczyna wpadać. A może masz fotkę pazurków nim pomalowanych?
No u mnie na pazurkach wygląda malinowo -czerwono. Akurat godzine temu co je zmyłam po tygodniu noszenia.. ale pomaluje zaraz pazurka jakiegoś i Ci wyśle foto a co do lakieru nawet jeżeli by Ci nie spasował to koszt lakieru wynosi cale 3,50 zl

Zdjęcie jest niestety przekłamane ;/ Jutro postaram się zrobic jakieś w świetle dziennym i prześle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150409_194224.jpg (94,9 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez Kiwaczka
Czas edycji: 2015-04-09 o 19:48
Kiwaczka jest offline  
Stary 2015-04-09, 21:19   #2864
Regista
Meravigliosa creatura

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
No u mnie na pazurkach wygląda malinowo -czerwono. Akurat godzine temu co je zmyłam po tygodniu noszenia.. ale pomaluje zaraz pazurka jakiegoś i Ci wyśle foto a co do lakieru nawet jeżeli by Ci nie spasował to koszt lakieru wynosi cale 3,50 zl

Zdjęcie jest niestety przekłamane ;/ Jutro postaram się zrobic jakieś w świetle dziennym i prześle
Dzięki Czekam. Chciałam się upewnić, że na żywo na pewno nie jest fuksjowy więc to co piszesz bardzo mnie cieszy Choć jak w domu zobaczą kolejny nowy lakier, to mnie wyrzucą przez okno Mimo, że za 3,50 Dobrze, że mam niewysoko i trawnik pod oknem

Kot(y), Doktor i Spółka
Instagram
Regista jest offline  
Stary 2015-04-09, 22:23   #2865
taka owaka 77
Raczkowanie

Cytat:
Jejku jaka długa płytka super, aż zazdroszcze czym olejujesz moja nigdy taka wielka nie będzie bo w miejscu stoi i ten przyrost bardzo widać.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez wiki558 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myślicie naturalne są te olejki?

http://allegro.pl/bio-olejek-100-nat...754322969.html

czy lepiej nie zamawiać?
Powinny być naturalne skoro tak pisze jak masz wątpliwości napisz do nich czy faktycznie 100% naturalne bez żadnych dodatków.
taka owaka 77 jest offline  
Stary 2015-04-09, 22:41   #2866
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aaasiek18 Pokaż wiadomość
I
Witaj Na początek mogłabyś spróbować którejś z osławionych Alterr.
Migdał i papaja wzmacnia paznokcie, odżywia je i nieco rozjaśnia płytkę, jednak ma w składzie olej rycynowy, co niestety u niektórych prowadzi do mega suszy na skórkach.
Brzoza i pomarańcza fantastycznie nawilża, ale ma w swoim składzie olejki pomarańczowy i mandarynkowy, co z kolei u niektórych dziewczyn wpływało negatywnie na przyrost.
Ostatni tej serii jest olejek Limonką i oliwa, który nawilża nie gorzej niż B&P jednak również ma w składzie olejki cytrusowe, przez co moze źle działać na przyrost.

Jesli zaś chodzi o skórki to mogę polecić połączenie olejowania z kremowaniem. Dużą porcję ulubionego kremu do rąk (ostatnio Isana z mocznikiem) mieszam z kilkoma pompkami alterry, nakładam grubą warstwą na dłonie, na to rękawiczki (albo zwykłe skarpetki jesli rękawiczki są w praniu) i idę spać. Rano dłonie i skorki są genialnie nawilżone, płytki elastyczne, nic się nie zadziera, nie strzępi, czyli misja wykonana. Na poczatku robiłam tak codziennie, teraz już tylko raz, dwa razy w tygodniu, dla utrzymania efektów.

Od razu powiem, że taki kompres kremowy nie ma negatywnego wpływu na manicure mój trzyma się dokładnie tydzień
Ooo to ja dzisiaj kremik(również isana z mocznikiem, ta z "łezką"starsza wersja) i olejek któryś sobie dam i rękawiczki, które swoją drogą siadłoby już wyprać ;P troszkę zaniedbałam olejowanie i skórki mam suche jak wiór ;/
Cytat:

Wszyyyyystko opiszę i fotkę wstawie nawet ;P

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2015-04-09, 22:46   #2867
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie

Widziałam dziś w funciaku naklejki ochronno nawilzajace na paznokcie. Coś w stylu tych naklejek ze wzorami tylko przezroczyste. Maja dawać błysk, chronic i odzywiac. Co o tym myślicie

Cytrynowe_Marzenie jest offline  
Stary 2015-04-09, 23:03   #2868
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Widziałam dziś w funciaku naklejki ochronno nawilzajace na paznokcie. Coś w stylu tych naklejek ze wzorami tylko przezroczyste. Maja dawać błysk, chronic i odzywiac. Co o tym myślicie
Wow, w życiu nie słyszałam nawet o czymś takim
Ktoś coś?

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-04-09, 23:17   #2869
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie

No wlasnie teraz zaluje że nie wzięłam. Moze być ciekawe

Stary 2015-04-10, 16:43   #2870
Pjerniczek
Zadomowienie

Poszłam sobie do Natury, bo chciałabym mieć drugi pilnik AnnCo. Oczywiście nie było. Ale. Na samym dole w nie rzucającym się w oczy miejscu był zestaw tej firmy, pilnik + szklany patyczek do skórek + etui. Fajne, ale przyglądam się... ktoś ukradł etui :/

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-04-10, 22:37   #2871
Rigore
Raczkowanie

Cytat:
Poszłam sobie do Natury, bo chciałabym mieć drugi pilnik AnnCo. Oczywiście nie było. Ale. Na samym dole w nie rzucającym się w oczy miejscu był zestaw tej firmy, pilnik + szklany patyczek do skórek + etui. Fajne, ale przyglądam się... ktoś ukradł etui :/
Czasami etui dają dopiero przy kasie. Ja tam zawsze pytam czy nie mają w magazynie dodatkowego zestawu. Czasem się okazuje, że nie zauważają iż towar skończył się na półce.
Rigore jest offline  
Stary 2015-04-10, 22:51   #2872
kokila
Raczkowanie

Byłam dziś u dermatologa... Grzybica. Z tym jednym paznokciem właśnie jest coraz gorzej i on jest chory.
Yesterday.
kokila jest offline  
Stary 2015-04-10, 23:07   #2873
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Byłam dziś u dermatologa... Grzybica. Z tym jednym paznokciem właśnie jest coraz gorzej i on jest chory.
No to wszystko jasne... Jakie zalecenia?

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-04-11, 11:43   #2874
201606220925
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
nie martw się, akurat to jest wbrew pozorom łatwe do wyleczenia
201606220925 jest offline  
Stary 2015-04-11, 13:53   #2875
201606220925
Konto usunięte

a do mnie dotarły dwie zamówione rzeczy z Colour Alike (świetna polska i niedroga firma ) :

odżywka, którą będę stosowała jako bazę pod lakier http://colorowo.pl/index.php?route=p...&product_id=51 (wbrew pozorom jest przezroczysta)

i piękny, malinowy holograficzny lakier, CA 530 http://2.bp.blogspot.com/-RwcJpUx4AO...1600/CA530.jpg
http://oi60.tinypic.com/2ngsuig.jpg w jaśniejszym świetle

ma masę pięknych, skrzących drobinek, zobaczymy jak będzie wyglądał na moich paznokciach, postaram się zrobić zdjęcia jak najlepiej oddające kolor

PS. Regista, zainspirowałaś mnie do kupna tego koloru ;d ciekawe czy ci się spodoba (i czy mi się spodoba ), pokażę fotki w poniedziałek, bo wtedy będę miała nim pomalowane

w załączniku fotki buteleczek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (85,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (68,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (54,1 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez 201606220925
Czas edycji: 2015-04-11 o 13:57
Stary 2015-04-11, 18:47   #2876
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lavender08 Pokaż wiadomość
a do mnie dotarły dwie zamówione rzeczy z Colour Alike (świetna polska i niedroga firma ) :

odżywka, którą będę stosowała jako bazę pod lakier http://colorowo.pl/index.php?route=p...&product_id=51 (wbrew pozorom jest przezroczysta)

i piękny, malinowy holograficzny lakier, CA 530 http://2.bp.blogspot.com/-RwcJpUx4AO...1600/CA530.jpg
http://oi60.tinypic.com/2ngsuig.jpg w jaśniejszym świetle

ma masę pięknych, skrzących drobinek, zobaczymy jak będzie wyglądał na moich paznokciach, postaram się zrobić zdjęcia jak najlepiej oddające kolor

PS. Regista, zainspirowałaś mnie do kupna tego koloru ;d ciekawe czy ci się spodoba (i czy mi się spodoba ), pokażę fotki w poniedziałek, bo wtedy będę miała nim pomalowane

w załączniku fotki buteleczek
Fajniutkie zakupy Musze kupic dobra odzywke, bo te z Sensique ladnie wygladaja, ale trwalosc wola o pomste do nieba

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-04-11, 20:08   #2877
201606220925
Konto usunięte

Cytat:
Fajniutkie zakupy Musze kupic dobra odzywke, bo te z Sensique ladnie wygladaja, ale trwalosc wola o pomste do nieba
ja zobaczę jak spisze się ta moja nowa odżywka, jeśli będzie trwała i lakier z nią będzie się długo trzymał, jeśli też zobaczę jakiekolwiek jej efekty na paznokciach to dam znać

Edytowane przez 201606220925
Czas edycji: 2015-04-11 o 20:10
Stary 2015-04-11, 21:15   #2878
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie

Ja kupilam dziś sally hansen miracel cure... Ciekawe jak się sprawdzi.

Stary 2015-04-11, 21:20   #2879
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Ja kupilam dziś sally hansen miracel cure... Ciekawe jak się sprawdzi.
Ja mam maximum strength i nie dość, że jest matowa to jeszcze nic dobrego nie robi :/

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2015-04-11, 21:37   #2880
kokila
Raczkowanie

Cytat:
No to wszystko jasne... Jakie zalecenia?
Dostałam tabletki i maść.

Cytat:
Napisane przez lavender08 Pokaż wiadomość
nie martw się, akurat to jest wbrew pozorom łatwe do wyleczenia
Ech, mam nadzieję.
Yesterday.
kokila jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
olejowanie, paznokcie, płytka paznokcia, przyrost

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości