Jaka fryzura będzie do mnie pasować? Pomóżcie ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-07-10, 19:10   #1
blue95
Przyczajenie

Jaka fryzura będzie do mnie pasować? Pomóżcie !

Nie jestem zadowolona z mojej fryzury, ogólnie z moich włosów. Są przetłuszczające się u nasady, a suche na końcach, bez względu na to jakiej maski używam. Wiem też, że obecna fryzura nie pasuje do mojego kształtu twarzy. Chciałabym coś zmienić w moim życiu i myślę, że zmiana fryzury będzie dobrym, pierwszym krokiem. Przesyłam wam zdjęcie, będę bardzo wdzięczna jeśli mi doradzicie jak powinnam odciąć włosy, jak również w sprawie pielęgnacji,czego powinnam używać by były bardziej miękkie, puszyste i mniej łamliwe. (Bardzo mi się łamią nawet w połowie długości włosa, nie mam zniszczonych końcówek tak bardzo, ale moim największym problemem jest łamliwość). Z góry dziękuje za wszytskie rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_9112s.jpg (96,2 KB, 144 załadowań)
blue95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 20:12   #2
mroofkolini
Przyczajenie

Dot.: Jaka fryzura będzie do mnie pasować? Pomóżcie !

Mogę wypowiedzieć się odnośnie łamliwości włosów bo miałam ten sam problem, ale raz w tygodniu nakładam kosmetyczny olejek arganowy (dostępny np. w lawendowej mydlarni) na godzinę czasem dłużej przed myciem głowy tak od połowy włosów do końcówek Efekt przy dłuższym stosowaniu super!
mroofkolini jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 12:25   #3
rousse
BAN stały

Cytat:
Napisane przez blue95 Pokaż wiadomość
również w sprawie pielęgnacji,czego powinnam używać by były bardziej miękkie, puszyste i mniej łamliwe. (Bardzo mi się łamią nawet w połowie długości włosa, nie mam zniszczonych końcówek tak bardzo, ale moim największym problemem jest łamliwość). Z góry dziękuje za wszytskie rady.
Odstaw prostownicę, lokówkę, bo łamanie w połowie długości włosa to znak rozpoznawczy stosowania prostownicy ( woda we włosie gotuje się pod wpływaem temperatury i włos pęka), susz tylko suszarką z chłodnym nawiewem.
Stosowałabym też maseczki nawilżajaco-zakwaszajace (możesz sama zrobic sobie taką) plus raz w tygodniu olejowanie olejem migdałowym.
rousse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 12:51   #4
nastka321
Przyczajenie

https://www.google.pl/search?q=dziew...tm%3B960%3B960 coś tego typu by sięu Ciebie fajnie sprawdziło
nastka321 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 15:35   #5
mysipyszczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blue95 Pokaż wiadomość
Nie jestem zadowolona z mojej fryzury, ogólnie z moich włosów. Są przetłuszczające się u nasady, a suche na końcach, bez względu na to jakiej maski używam. Wiem też, że obecna fryzura nie pasuje do mojego kształtu twarzy. Chciałabym coś zmienić w moim życiu i myślę, że zmiana fryzury będzie dobrym, pierwszym krokiem. Przesyłam wam zdjęcie, będę bardzo wdzięczna jeśli mi doradzicie jak powinnam odciąć włosy, jak również w sprawie pielęgnacji,czego powinnam używać by były bardziej miękkie, puszyste i mniej łamliwe. (Bardzo mi się łamią nawet w połowie długości włosa, nie mam zniszczonych końcówek tak bardzo, ale moim największym problemem jest łamliwość). Z góry dziękuje za wszytskie rady.
Pooglądaj sobie... ;-)
Nie wszystkie z tych metamorfoz mi się podobają, ale może Ty coś w tym zobaczysz. Kolor, kształt...
Może coś wpadnie Ci w oko.

Dodałam Ci trochę make up'u
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (29,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (32,2 KB, 33 załadowań)
mysipyszczek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzura, metamorfoza fryzura, zmiana fryzury

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości