Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/ - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-11, 20:11   #601
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Napisz dokładnie jak używasz mleka do walki z zaskórnikami?
wacikiem nasączonym mlekiem przecieram twarz (zależy co 4godziny-jak mi się chce , nie kładę żadnego kremu nic.
Ale najbardziej zadziwiające jest to że przez te 4h w ogóle nie widać sladu łoju (co po zwykłym myciu czy płynem micelarnym już po godzinie się swieciłam)
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.

Edytowane przez aanneett
Czas edycji: 2009-07-11 o 20:12
aanneett jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 12:36   #602
Kalista24
Raczkowanie

a czy to pomoze na wagry???
Kalista24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 14:40   #603
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Cytat:
Napisane przez BalbinKasia Pokaż wiadomość
a czy to pomoze na wagry???
u mnie jak narazie ruszyło kilka, ale nos pozostaje bez zmian
(bardziej zauważyłam znikanie zaskórkników białych/grudkowych)
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.

Edytowane przez aanneett
Czas edycji: 2009-07-12 o 14:41
aanneett jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 18:24   #604
majkens
Raczkowanie

czyżby kwas mlekowy dawał radę ?
majkens jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 19:34   #605
gusiagatko
Zakorzenienie

ja również spróbowałam mleka, pierwsze 2 zastosowania super, buźka delikatna ale na 3 dzień tak mnie wysypało malutkimi pryszczami na całej twarzy (nawet na policzkach, gdzie nigdy nic mi nie wyskakiwało) , że aż mi się odechciało je stosować. Czytałam cały wątek, wiem, że niekiedy wysypuje, nie wszystkich oczywiście (szczęściarze ) ale jak chyba nie dam rady dalej. Mam nadzieję, że te dziwne drobniutkie syfki szybko zejdą

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 10:01   #606
Tina95
Przyczajenie

Jaestem w siódmum niebie!!! To mleko naprawde działa!!! Stosóje je dopiero cztery dni a efekty normalnie powalają Miałam pryszcze na czole troche obak nasa i na brodzie. Było ich tyle że nie można było ich zliczyć, aż ty nadle natknęłam się na ten wątek Najpierw nie wierzyłam ale jednak teraz ma tylko pare krostek a cera jest w świetnym stanie!!! Dziekuję Wam
Tina95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 20:11   #607
Lexsi
Raczkowanie

Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Z tego co pzreczytałam to używasz oprócz mleka jakiegoś toniku i innych sposobów więc obawiam się że samo mleko nie wystarczy
Lexsi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 18:39   #608
Tina95
Przyczajenie

Smile Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Mam małe pytanko do Sovilo.
Czy przed kuracją mleczną miałaś dużo pryszczy czy tylko czasem pojawiło się kilka???
Może już to pisałaś ale czytanie całego wątku zajęło by mi wieki
Z góry dzięki.
Tina95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 15:36   #609
kasia9513
Zakorzenienie

o mamo ! szkoda że nie dowiedziałam się o tym wcześniej , mam nadzieję że mi też pomoże
kasia9513 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 15:40   #610
Chaos_Girl
Zadomowienie

A mi mleko tylko wysuszylo skore, a na pryszcze nic nie pomoglo. Na moja mieszana cere sie widac nie nadaje taka kuracja. Chyba jest dobra dla dziewczyn z troche tlusciejsza cera.
Chaos_Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 15:49   #611
kasia9513
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
A mi mleko tylko wysuszylo skore, a na pryszcze nic nie pomoglo. Na moja mieszana cere sie widac nie nadaje taka kuracja. Chyba jest dobra dla dziewczyn z troche tlusciejsza cera.
w pierwszym poście pisało że trzeba nałożyć krem nawilżający
za pierwszym razem to chyba nie zobaczysz dużej poprawy
kasia9513 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 21:06   #612
Narc
Wtajemniczenie

To ja spróbuję i napiszę czy są efekty po kilku dniach
Narc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 23:23   #613
LauraS.
Rozeznanie

Mi matowi skórę,ale raczej nic więcej.Może na zaskórniki,małe krostki pomaga,ale czy na poważny trądzik? ja przestałam smarować się mlekiem po kilku próbach.za to ostatnio piję mnóstwo mleka a cera się poprawiła
Stary 2009-08-07, 23:27   #614
Narc
Wtajemniczenie

Ja liczę właśnie na to,żeby zaskórniki zwalczyć
Stary 2009-08-08, 00:22   #615
LauraS.
Rozeznanie

gdybym miała tylko zaskórniki na pewno bym spróbowała się ich pozbyć tym sposobem,ogólnie po smarowaniu mlekiem nie widać ich.jak mówie na dłuższą metę nie stosowałam,bo męczą mnie duże gule,najgorzej jak nie wiem juz co mam robic z twarza://
Stary 2009-08-08, 01:06   #616
Chaos_Girl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
w pierwszym poście pisało że trzeba nałożyć krem nawilżający
za pierwszym razem to chyba nie zobaczysz dużej poprawy
Gdzie zauwazylas, ze napisalam, ze po pierwszym razie zrezygnowalam z terapii mlekowej? Stosowalam ja przez ok trzy tyg. Krem nawilzajacy to u mnie podstawa. Inaczej tak wysycham i mam sciagnieta skore, jakby mnie cos za pysk sciskalo-takie uczucie.
Stary 2009-08-09, 14:55   #617
Narc
Wtajemniczenie

Ja trzeci dzień nacieram mlekiem,ale teraz mam takie tłuste 3,2 i trochę się boję..wprawdzie szybko zasycha, no ale.. Póki co wysypu nie mam.. Ja nic nie widzę,ale babcia powiedziała,że poprawiła mi się cera, ale nie wiem czy jej wierzyć :p
Ja trzymam mleko pół godziny, zmywam i nakładam krem.
Stary 2009-08-18, 09:55   #618
Ligiya
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Po około 2 tygodniach widziałam pierwsze zauważalne efekty. Kwas mlekowy wygładza skórę, matuje ją, oczyszcza ją(..)
Od paru dni stosuję, nie wyskakują nowe krostki i ogólnie jakaś taka zdrowsza twarz. Nie znam się na tym, ale ja używam kwaśnego mleka, bo zdaje mi się, że tylko w nim występuje kwas mlekowy. Takie informacje znalazłam też w sieci.

Z mazideł:
Cytat:
W naturze kwas ten występuje w kwaśnym mleku, jogurtach, żurach i kiszonkach.
Pewnie zwykłe też działa, ale słabiej/inaczej.

Edytowane przez Ligiya
Czas edycji: 2009-08-18 o 09:56
Ligiya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 12:39   #619
boxia
Raczkowanie

GG do boxia

mam zamiar spróbować, mam duży problem z trądzikiem mimo 24 lat na karku i wierzcie mi próbowałam wielu "sprawdzonych" sposobów.... a o korzystnym działaniu mleka na skórę jestem przekonana, duża ilość przepisów na domowe paseczki z dodatkiem mleka, poza tym stosuję krem soraya miód i mleko, chwile po wklepaniu kremu skóra staje się orzeźwiona i cudownie chłodna, a mam bardzo wrażliwą skórę więc musze uważać na to co stosuję... tylko zauważyłam, ze kilka z was zastrzegało się co do cery naczynkowej czy mleko nie może wówczas być stosowane... ja nie mam o tyle cery naczynkowej co łojotokowe zapalenie skóry, mam rumień na nosie i skórze bezpośrednio w okolicach nosa - nigdy nie była tam blada, zawsze choć delikatnie jest zaróżowiona....

jak radzicie spróbuje maseczki z aspiryną - dlaczego nie może być z witaminą C?? jakby nie patrzeć witamina C wzmacnia naczynka krwionośne... więc może być to z korzyścią dla skóry...

a tonik z olejku pichtowego i petroleum stosować an całą twarz czy też tylko zmiany trądzikowe?
boxia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 15:24   #620
Chaos_Girl
Zadomowienie

Ja juz dobiegam do trzydziestki i nie tak dawno zaczelam miec wieksze problemy z cera. Do tego wczoraj bylam na czterogodzinnym szkoleniu. W pomieszczeniu, gdzie nie bylo zadnego pzrewiewu. Dziwne, ze na klimatyzacje ich nie stac. Po powrocie do domu pzrerazilam sie, kiedy spojrzalam w lustro. Na policzkach strasznie mnie wysypalo. Nie wiem, moze to potowki, ale wczesniej nic takiego mi sie na twarzy nie robilo. Jak mam pracowac w takich warunkach, to nie za wesolo. Nie moge miec nic przy sobie, chyba, ze paczke fajek. Musze spytac, czy pozwola na posiadanie jakiegos toniku do twarzy, bo dopiero bede wygladala.
Teraz wyprobowuje jogurt naturalny. Uzylam go wczoraj wieczorem i dzis rano, jako maseczke i musze powiedziec, ze po zmyciu skora jest miekka w dotyku. Po mleku byla szorstka.
Stary 2009-08-20, 15:43   #621
Paola28
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Może peeling na mleku - w ciepłym mleku zaparzyc płatki owsiane i wymasować przestydzonymi twarz- potem zmyć skóra powinna byc miękka i ładnie oczyszczona
Stary 2009-10-17, 11:22   #622
InsomniaNoctiferi
Przyczajenie

Koleżanka mi wspomniała wczoraj o mleku to postanowiłam coś poszukać.
Jak dobrze, że trafiłam na ten wątek.
Co prawda nie przeczytałam wszystkich storn, bo to masa roboty, ale kilka pierwszych. Mam cerę podobną do autorki wątku. Więc mam nadzieję, że efekt również będzie podobny.
Wczoraj wieczorem sobie przemyłam mlekiem. Wiadomo, że po jednym przemyciu nie będzie efektów... Ale oby stan cery się poprawił po kilku. Ten kto ma ten problem wie co to za udręka. O wyjściu z domu bez podkładu czy pudru nie ma mowy. :< A ile pieniędzy na to idzie... -.-
InsomniaNoctiferi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 15:51   #623
Nittie
Przyczajenie

Sorki dziewczyny, że odkopuje stary wątek, ale wpisałam na wizażu sposoby na pozbycie się pryszczy i zobaczyłam ten sposób z mlekiem.
Nie mam regularnego trądziku jedynie ostatnio wyskoczył mi pryszcz na czole i na nosie. Ten na nosie już się goi, ale ten z czoła to prawdziwa udręka w dodatku, że nigdy nie miałam pryszczy na czole.
Niedługo zbliża się impreza na którą koniecznie chcę iść i dlatego też chcę mieć jak najładniejszą cerę do tego czasu.
Spróbowałam ten sposób tyle, że zamiast mleka wzięłam śmietanę zobaczymy czy coś to da jak będę to stale stosować.
Ale zauważyłam też, że im więcej specyfików stosuję na twarz tym gorszy jest jej stan. Zazwyczaj to przemywałam twarz tylko żelem z Garniera i koniec, ale po tym jak zobaczyłam pryszcze na czole to w przerażeniu łapałam się wszystkich możliwych kosmetyków ale nie za bardzo to pomogło.. mam nadzieję że to mleko da radę i będzie dobrze, a póki co odstawiam czekoladę i jajka na twardo, które jadam praktycznie cały czas. Zobaczymy co z tego będzie
Nittie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 16:08   #624
quleczka
Zakorzenienie

na takie pojedyncze pryszcze od czasu do czasu to ja bym raczej paste cynkowa za 2zl w aptece kupila

p.s. co jest zlego w jajkach na twardo? poza cholesterolem
quleczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 13:58   #625
Nittie
Przyczajenie

No jajka na twardo są z majonezem, a ten podobnież tak samo jak czekolada niekorzystnie wpływa na cerę...;p
A tak wogóle to mleko rzeczywiście dało gładką cerę ale byłam niedawno u dermatologa... standardowa wizyta i dermatolog stwierdziła, że trądziku to ja nie mam, ale na wyskakujące co jakiś czas pryszcze przepisała mi "Duac" i mówi że po miesiącu używania powinny mi już na zawsze zniknąć a wtedy dostanę jedynie delikatny krem nawilżający i to mi wystarczy.
Cieszę się, że jest tak optymistycznie nastawiona do tego, bo już się przeraziłam że to początki trądziku...
Nittie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 14:19   #626
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nittie Pokaż wiadomość
No jajka na twardo są z majonezem, a ten podobnież tak samo jak czekolada niekorzystnie wpływa na cerę...;p
No to trzeba bylo od razu mowic, ze chodzi o majonez, a nie o jajka na twardo No na pewno pewne ograniczenie cholesterolu z jajek i majonezu wyjdzie na dobre ale mysle, ze nie musisz z nich rezygnowac zupelnie. Jak we wszystim po prostu wazny jest umiar

Tak swoja droga jesli wszysto co mialas to 2-3 przyszcze to mysle, ze nie masz sie czym martwic
quleczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:25   #627
Charlotte95
Wtajemniczenie

używam mleka już około 3 tygodnie i jestem zadowolona, mogę je z czystym sumieniem polecić każdemu. Nakładam je wieczorem, wacikiem, zmywam po pół godzinie. Nie zlikwidowało wągrów ani świecenia się skóry, ale oczyściło twarz i nie mam już takich maleńkich zaskórniko-grudek na czole Generalnie myślę, że każda naturalna metoda jest warta wypróbowania, w przeciwieństwie do produktów drogeryjnych - z nimi należy eksperymentować ostrożniej, bo często to sama chemia i wysuszacze są. ;]
Charlotte95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 20:26   #628
mmaaggddaa
Przyczajenie

Hej. Ja niestety miałam odwrotnie. To własnie mleko i nabial powodowaly ze mialam straszną cerę, praweie cala czerwona, pryszcz na pryszczu. zorientowałam się jak przestalam codziennie rano na sniadanie jesc płatki z mlekiem moj wygląd o wiele sie poprawił, a jak znowu, na probe, zaczelam jesc wiecej nabialu, to pryszcze wrocily. Nie wiem czemu tak sie dzialo, moze jakies uczulenie...?
mmaaggddaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 23:41   #629
Funiak
Rozeznanie

ooo cos nowego widze, trzeba bedzie sprobowac mam nadzieje tylko, ze nie dostane jakiegos uczulenia po tym.

a co sadzicie o tym zeby przecierac nie tylko twarz ale i dekolt, ramiona i plecy? na twarzy sporadycznie mi cos wyskoczy, wagry naszczescie nie sa az tak widoczne ale jak przejezdzam dlonia po plecach to czuje ze mam tego strasznie duzo + jeszcze gojace sie slady po wiekszych syfkach
Funiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 23:51   #630
visionAM
Zakorzenienie

Próbowałam kiedyś z mlekiem i hmm szczerze mówiąc miałam wielkie obawy i po 3 dniach odpuściłam... przecież to mleko jakie kupujemy w sklepie to jest kupa chemii... jakoś nie mam do tego zaufania, twarz to twarz
visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
paski na nos, trądzik, wągry, zaskórniki

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości