Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/ - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-17, 09:31   #721
niczka87
Zakorzenienie

Dot.: Najskuteczniejszy sposób na zaskórniki!!! sposobem domowym POLECAM!!!!!!

Cytat:
Napisane przez alfonsik92 Pokaż wiadomość
właśnie ją robię, zaraz napiszę o efektach
zapach jej dość słodki, znaczy pachnie takim słodkim mleczkiem
nic nie dała... nic się nie przykleiło... może 10 min na twarzy nie wystarczy... jutro zrobie dłużej
Mi też się nie przykleiło, nie było czarnych kropek, a nos mi oczyściło. Patrz w lusterko, nie na plaster. Trzymałam raz dłużej niż 10minut to później ledwo odrywałam, z tym, że ja robiłam też na policzki, brodę.
Stary 2010-08-17, 13:48   #722
gapcio22
Raczkowanie

GG do gapcio22

;?

Edytowane przez gapcio22
Czas edycji: 2010-08-17 o 13:50
gapcio22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 14:47   #723
Izuskaxdd
Raczkowanie

GG do Izuskaxdd
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Właśnie mam tą maseczkę na twarzy i jakoś dziwnie wyszło.
Izuskaxdd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 15:06   #724
Dorotka1987
Przyczajenie

GG do Dorotka1987

TORMENTIOL

super maść 3,4 dni stosowania i skora jak pupa niemowlecia
goraco polecam-tyle kasy wydalam na super kosztowne masci antybiotyki itp. mam cere mieszana z grudkami na szyji i policzkach teraz mam super cere po tej masci za jedyne 4zl
GoraCO POLECAM I OCZEKUEJ RELACJI A i zapach nie nalezy do najprzyjemniejszych://to jedyny misnus
Dorotka1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 15:19   #725
Izuskaxdd
Raczkowanie

GG do Izuskaxdd

Cytat:
Napisane przez destines Pokaż wiadomość
Moje drogie wizażanki, chciałam podzielić się najskuteczniejszym sposobem na zwalczanie zaskórników lub jak kto woli wągrów.

a oto przepis:
-łyżka żelatyny
-łyżka mleka

mieszamy te dwa składniki w pojemniku i wkładamy do mikrofalówki na 10 SEKUND lub podgrzewamy na gazie, następnie tą papkę nakładamy na kłopotliwe miejsca tzn nos, czoło, podbródek..
Spróbujcie! a same przekonacie się jak bardzo dobry jest ten sposób dla osób z problemami skórnymi..
Teraz możemy posmarować nos (lub inne problematyczne miejsce) i poczekać ok 10 minut aż papka wyschnie. Zdejmowanie jest bezbolesne , a rezultat może troszkę szokować - mój nos wydawał mi się zawsze ok, dopóki nie spojrzałam na to, co przykleiło się do mazi... Koleżanka też była w lekkim szoku jak zobaczyła swój efekt . Bardzo gorąco polecam!!
Po tej maseczce chyba mi się coś tam poprawiło, ale minimalnie. Pryszcze bardziej czerwone, ale zaskórniki są mniej widoczne. Może jeszcze jutro powtórzę tą maseczkę.
Izuskaxdd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 17:03   #726
Alunia054
Przyczajenie

Talking Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Ja już od dwóch dni stosuję tę maseczkę z mleka i już widzę że skóra się poprawiła
Alunia054 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 20:48   #727
kiniaczeq
Zakorzenienie

Ja właśnie nałożyłam wacikiem mleko na twarz ciekawe co z tego będzie... no zobaczymy, w końcu ta Kleopatra mnie przekonała

le diable
kiniaczeq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 20:01   #728
kiniaczeq
Zakorzenienie

Zrobiłam maseczke wczoraj wieczorem no i faktycznie, koloryt się poprawił

le diable
Stary 2010-08-31, 16:39   #729
visionAM
Zakorzenienie

Byłam sceptycznie nastawiona, ale zrobiłam przed chwilą eksperyment... Trzymałam mleko okolo pół godziny na twarzy, niedawno zmyłam i szału nie ma... skóra ściągnięta, przesuszona - koloryt normalny, nic się nie poprawiło, jedynie pogorszyło. Suchość musiałam ratować kremem AA Help, jak się posmarowałam to aż mnie niektóre miejsca piekły takie były wysuszone po tym mleku :/
Nigdy więcej...
visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 15:02   #730
Depresja2010
Zakorzenienie

GG do Depresja2010
Smile Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez Dorotka1987 Pokaż wiadomość
TORMENTIOL

super maść 3,4 dni stosowania i skora jak pupa niemowlecia
goraco polecam-tyle kasy wydalam na super kosztowne masci antybiotyki itp. mam cere mieszana z grudkami na szyji i policzkach teraz mam super cere po tej masci za jedyne 4zl
GoraCO POLECAM I OCZEKUEJ RELACJI A i zapach nie nalezy do najprzyjemniejszych://to jedyny misnus
ja używam termentiolu od kilku lat kiedys na cała twarz jak nie wychodizłam z domu,teraz jedynie na same wypryski,bo wysusz,jednak prawda jest,ze rozjasnia przebarwienia potrądzikowe

pomysł z mlekiem dośc ciekawy,uzywam jedynie physiogelu i czasem kremu bambino,a skóra i tak napięta,najbardziej sie boję,ze mi twarz wysuszy,ale zaraz tuptam do lodówki po łaciate i sie okaże,co do lecznictwa mleka polecałabym jednak kozie mleko,ale koniecznie świeże!! siostra mojej koleżanki wyleczyła tym mlekiem silny tradzik nawet jednego sladu po nim nie ma,czego nie mogę o sobie powiedzieć kuracje ta zalecił jej dermatolog zielarz,jednak łatwo dojscia do świezego koziego mleka nie jest,próbowałam zreszta kuracje z uryną ( dałam radę 5 dni) więc mleko nie powinno na mnie wrażenia robić
odezwe sie za kilka dni czy dało jakis efekt......oby
Depresja2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 19:51   #731
alisz_
Przyczajenie

Mleko stosowałam przez miesiąc w wakacje. Codziennie wieczorem po umyciu twarzy nakładałam je wacikiem na twarz, trzymałam pół godziny, zmywałam i nakładałam krem oliwkowy Ziaji. Skończyłam po miesiącu, bo szczerze mówiąc już mi się nie chciało, a efekty były, ale nieduże. Pryszczy miałam troszeczkę mniej, bardziej zauważyłam to, że zaczęły znikać przebarwienia (czy też blizny, nie wiem dokładnie, co to jest). Myślę, że miesiąc to odpowiednio długi czas, żeby wyciągnąć wnioski- mleko działa, ale baaardzo łagodnie.
alisz_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 10:25   #732
Depresja2010
Zakorzenienie

GG do Depresja2010

ja używamłam 5 dni i wydawało mi się,ze jest o.k. mniej widoczne wągry o dziwo i bledsza twarz,jednak dzis dzień 6 i mnie wysypało czy któras z Was tak miała? małe,syfki nie wiem czy dalej z kuraja lecieć czy porzestać,mam pytanie jeszcze jedno: jesli chodzi o ta maseczkę oczyszczającą z aspiryny to jak ja się robi? bo mi te tablety w ógóle nie nasiakły;/ tz poprzednio je rozrobniłam,moge wiedziec dokładnie jak to przygotowac? i pytanie odnośnie mleka i żelatyny jeżeli nie mam mikrofali to mam to gotowac 10 min i potem nakładac na twarz?
help me
Stary 2010-09-14, 23:43   #733
Violet17
Przyczajenie

Wyślij wiadomość przez MSN do Violet17 Wyślij wiadomość przez Yahoo do Violet17

Przedwczoraj zaczęłam kurację mlekiem. Jednakże po nocy spędzonej z mlekiem na twarzy pojawiały mi się takie malutkie pryszcze ;/ Ale skóra była tak ślicznie rozjaśniona, a moje blizny i przebarwienia powoli zaczynały znikać, że szkoda mi przerywać. Dlatego też wymyśliłam sobie, że po powrocie ze szkoły zmywam make-up smaruję mlekiem i trzymam do późnych godzin wieczornych kiedy znowu zmywam wszystko i smaruję aloesem po którym pryszczy ani widu, ani słychu :P I teraz jest wszystko w porządku. A wilk syty i owca cała
Violet17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 17:35   #734
Monia9584
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Hmmmm....Uzywam tego mleka juz prawie miesiąc i nic nie widać nic a nic... Rano nie mam czasu ale na wieczor uzywam. Mi nie pomaga
Pozdrowionka!!
Stary 2010-09-15, 17:55   #735
xladyjam
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Depresja2010 Pokaż wiadomość
i pytanie odnośnie mleka i żelatyny jeżeli nie mam mikrofali to mam to gotowac 10 min i potem nakładac na twarz?
help me
ja podgrzałam to w szklaneczce, którą wsadziłam do wrzątku
xladyjam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 21:31   #736
Depresja2010
Zakorzenienie

GG do Depresja2010
Talking Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez xladyjam Pokaż wiadomość
ja podgrzałam to w szklaneczce, którą wsadziłam do wrzątku
już próbowałam na mnie kompletnie się nie spr ta maseczka;/

Co do mleka zaczęłam od nowa po 3 dniowej przerwie(wynikiem tych małych czerwonych kropeczek nie było mleko raczej)
W dzień nie pudruję sie ostatnio,więc wieczorem po całym dniu przecieram twarz wacikiem z mlekiem kilka razy po ok 45 min zmywam wodą i potem twarz myje physiogelem,nie nakładam kremu! Raniutko twarz jest bledsza i gładsza,dalej stostuję zobacze co z tego wyniknie,rano zrezygnowałam,myślę,ze raz dziennie wystarczy
Stary 2010-09-18, 12:32   #737
paugla
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Słyszałam że przy trądziku nie powinno się pić mleka.
Może zacznę sobie wcierać w je twarz, bo jakoś od połowy sierpnia zaczyna mnie wysypywać, koszmar, grudki, krostki, zaskórniki, nie lubię siebie za to i mnie telepawka bierze jak patrzę w lustro, zwłaszcza pod światło, i od wyciskania nie mogę się powstrzymać, chociaż dobrze wiem jak to się skończy :<(btw. macie jakieś sposoby żeby łapy z dala od buźki trzymać?)
Podobno płatki owsiane są dobre, z doświadczenia wiem że też fajnie wygładzają ale spektakularnych efektów brak.
Swoje problemy próbowałam leczyć sama- tormentiolem, pasta cynkową, sudocremem, benzacne, nafty pichtowej też próbowałam, bezskutecznie.
Na razie poszłam do lekarza rodzinnego (dermatolog na 6.10 a ja już nie mogę chodzić jak biedronka :<), przypisał mi clindacne i płyn robiony w aptece z detreomycyną, kwasem salicylowym, i czymś na r, ale strasznie wali spirem i wysusza, więc teraz muszę jeszcze coś zrobić z suchymi skórkami. Słyszałam, że dermosan jest na to dobry i nie zapycha, co myslicie?
jak popróbuje z mlekiem to dam znać czy mi też pomogło
paugla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 13:06   #738
Depresja2010
Zakorzenienie

GG do Depresja2010

a próbowałas płuny do twarzy Afrodyta/Afronis? na duże wypryski bardzo dobry jest! z czasem wysusza skórę,ale na pryszcze działa bardzo dobrze! kochana nie wyciskaj sie bo będziesz płakac jak ja teraz na slady po tym;/
Stary 2010-09-18, 14:31   #739
paugla
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

a, kiedyś to było w domu, jak mi tam kiedyś od czasu do czasu coś wyskakiwało to rzeczywiście dobre było, chyba też na spirytusie. Jakoś nie pomyślałam, ale teraz ten płyn robiony w aptece mam, on też dobrze wysusza, nie chce stosować nie wiadomo ile specyfików bo im więcej tym potem problemy większe. Zobaczę, może zaleczy się tym co mam, w końcu to antybiotyki.
Co do wyciskania, to to jest czasem silniejsze ode mnie, najgorzej jest z tymi czarnymi zaskórnikami, bo to wkurza, a wycisnąć łatwo.
No ale próbuję się powstrzymać i czekam na jakieś efekty.
paugla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 17:54   #740
Monia9584
Przyczajenie

od niedawna stosuje masci w ktorej jest antybiotyk, bostwooo. !! normalnie po 2 nocach głaciutko... Nic 0 moze z tych takich duzych pryszczy jeszcze cos jest ale superrr... polecam!! masc zrobiona jest w aptece dałam za nia ok 15zł polecam!!!
Stary 2010-09-20, 00:31   #741
Sondrina
Zakorzenienie

Ostatnio odstawiłam hormony, bo źle się po nich czułam, w ogóle musiały być źle dobrane, bo nie tylko pogarszały mi humor, ale też powodowały zatrzymywanie wody w organizmie.
Zanim odwiedzę ginekolożkę będę zwalczać swoje pryszcze i zaskórniki mlekiem i tonikiem z oleju pichtowego i petroleum. Może pomogą
W ogóle co do fajnego efektu spięcia skóry, to polecam maseczkę z białek jaja kurzego. Ubijamy je jak na tort i taką ubitą nakładamy na twarz na 15 min. Potem zmywamy wodą
Sondrina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 15:02   #742
Agnieszka987
Zakorzenienie

Wczoraj zrobiłam to z mleka i nie pomaga- mleko śmierdzi;/
Używałam kosmetyków No problem (miaalm żel gruszkowy- na same pryszcze super bo delikatny, ale jak są wągry to polecam ten z granulkami-wcale nie jest ostry) tonik tez ok. Teraz planuję wyprobować Accos z apteki;P
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 17:17   #743
Steilar
Przyczajenie

Ja też postanowiłam przetestować to mleko. Co prawda trądziku już nie mam ale od czasu do czasu coś mi tam wyskoczy. Tylko meczą mnie rozszerzone pory. I mam pytanie do dziewczyn które stosują to mleko: czy zmywacie je samą wodą czy też mydłem? Bo mam tłustą cerę i mleko też jest dość tłuste dlatego boje się żeby mnie nie obsypało.
Steilar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 21:36   #744
hermiona17
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Monia9584 Pokaż wiadomość
od niedawna stosuje masci w ktorej jest antybiotyk, bostwooo. !! normalnie po 2 nocach głaciutko... Nic 0 moze z tych takich duzych pryszczy jeszcze cos jest ale superrr... polecam!! masc zrobiona jest w aptece dałam za nia ok 15zł polecam!!!

mozesz cos wiecej powiedziec na temat tej masci? ja mam koszmar w trakcie okresu wlasnie od wczoraj jakies 15 pryszczy mi sie porobilo i to takich z ktorych jakby ropa wychodzi, leee niecierpie potem po okresie wszystko sie szybko goi, alme przeciez nie zakope sie w domu na te 5 DNI !!

-
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
hermiona17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:42   #745
Monia9584
Przyczajenie

w masci znajduje sie antybiotyk jest zrobiony przez aptekarki. Miałam obok ust pryszcza i posmarowałam ale jak dotknełąm jezykiem to fujćć gorzkie niesamowicie... hermiona powinnas wybrac sie do swojej doktor moze ona ci cos doradzi albo dermatolog lub tez popytaj w aptece napewno coś doradzą Pzdr
Stary 2010-09-24, 21:35   #746
Rita123
Przyczajenie

Zastosowałam to mleko na twarz. Osobiście lubię mleko , ale nałożone na twarz śmierdzi jak rzygi niemowlaka Na efekty pewnie trzeba poczekać jakiś czas,wiec czekam cierpliwie mam nadzieje , że mi pomoże.
Rita123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 16:24   #747
Rita123
Przyczajenie

To mleko chyba faktycznie działa,po paru dniach, stan cery jak by się poprawił, mam nadzieję, że to nie efekt placebo. Oprócz tego stosuję jeszcze okłady z rumianku, który rozjaśnia cerę i działa antybakteryjnie. Spróbuję jeszcze ta aspirynę.
Rita123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 15:06   #748
kinky1
BAN stały

A jakie jeszcze szanowne kolezanki znaja sposoby na poprawienie stanu cery? Ja slyszalam, ze picie drozdzy jest dobre, ale na mnie osobiscie nie skutkuje. Podobnie jak mleko, chociaz moze za krotko stosuje, zeby zauwazyc efekty.
kinky1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 02:10   #749
Maaarecki
Przyczajenie

MLEKO !..
matko to na pewno sprubóje, dlaczego nie, przeciesz jest naturalne wiec co sie morze stac ?? hehe

szczeze powiem wam ze ja juz dostaje depresji jak widze siebie z tymi przyszczami, zaskurnikami, sufami tip, itd !..
to co stosowałem chyba nie miał nikt takiej palety produktów

zaczołem od Dermedic Laboratorium (Kuracje przeciw tradzikowa), Vichy - NormaDerm, Neutrogena ( tonik,maseczka, pilling na zaskórniki, i na czerwone, nawlizajecy itp, Tormentiol, Maść Cynkowa, Pasta Cynkowa, Jakies tabletki tip, Freederm ( tylko w UK) maseczki z prawdziwego aloesu, drozdzy, marchewki.

ale te mleko mnie zadziwiło, przeczytałem twojego posta, i zolozylem konto zeby ci odpisac , włąsnie przed chwila nalozylem mleko zmyje i pójde spac, mam nadzieje ze nareszcie cos sie bedzie poprawiac, po za tym robie sobie maseczki z Czerwonej glinki, to cos jest super fajne nie dosc ze twoja skóra wyglada jak opolana, to scaiga i wysusza, po za tym jest naturalna bogata we wszystkie potrzebne minerały wiec co sie morze stac dziekuje i pede stosowac mleko, czekam an rezultaty

( sorry za bledy ale moja polszczyzna jest straszna )
Maaarecki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 09:47   #750
kiniaczeq
Zakorzenienie

jednak to mleko nic nie pomogło okazało się, że mam problem z zaskórnikami.

le diable
Odpowiedz

Tagi
paski na nos, trądzik, wągry, zaskórniki

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości