Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/ - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-30, 11:26   #1111
Nugatttowa
Raczkowanie

Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Już drugi tydzień przemywam dwa razy dziennie twarz mlekiem.Pozostawiam do wyschnięcia na 15-nawet do 30 minut.
Efekty:
- roświetlona i lekko napięta cera
-ukojenie wszelkich podraznień, znikają małe i duże pryszcze,tzw. kaszki podskórne ulokowane pod moimi oczami i na kosciach policzkowych zmniejszają się
-złuszczają się wszelkie ciemniejsze plamki (blizny po zadrapaniach, wykwitach skórnych itp)
Jestem bardzo zadowolona.Odstawiłam wszelką chemię w tubkach, słoiczkach itp...Twarz myję mydłem bambino lub żelem dla dzieciaczków z rossmana, nakładam wacikiem mleko, spłukuję po upływie odpowiedniego czasu i to wszystko.Własnie powinna mieć szarawą i pozbawianą zdrowego looku cerę, bo jestem przed miesiaczką.Ale nic podobnego, cos chciało mi wyskoczyć na brodzie, ale..mleko pomogło : )
Polecam Wam również maseczkę z jogurtu naturalnego lub kefiru (choć za tym ostatnim nie przepadam bo spływa) ze szczyptą! kurkumy.Świetnie oczyszcza cerę.Szczypta= odrobina na końcu łyzeczki (tak, aby jedynie minimalnie zabarwić na żółto jogurt).

Pozdrawiam i zyczę wytrwałosci w walce o piękną cerę

Edytowane przez Nugatttowa
Czas edycji: 2012-08-30 o 11:28 Powód: interpunkcja
Nugatttowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 16:27   #1112
MesaVerde
Raczkowanie

Przed jesienną kuracja filtrami, chętnie spróbuję w kwestii oczyszczania czegoś tak niewymagającego Za tydzień, dwa się odezwę jak efekty.
Uwielbiam oleje.
Czytam, słucham, jestem szczęśliwa.

Będę:
Ćwiczyć i pływać- kondycja i sylwetka.
Precz z celulitem i naczynkami.
Badania kontrolne.
Zorganizować się i popchnąć życie do przodu.
MesaVerde jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 18:21   #1113
androia
Przyczajenie

Dziewczyny ja sobie poprawilam bardzo cere tym mlekiem uzywalam przez tydzien raz dziennie wacikiem i nie zmywalam go w ogole ,po tygodniu dwa razy dziennie rano i wieczorem a na trzeci tydzien znowu raz dziennie ,cera napieta zniknela kaszka z żuchwy i skroni i przemywalam przez tydzien tez cienie pod oczami ktore bledna juz po pierwszym przetarciu jak po kw.hialuronowym zreszta jesli przmyjecie jedno oko to odrazu przy porownaniu z drugim widac rozniceGeneralnie na pryszcze pomaga .a wiec kochane mleczka nie tylko wcieramy .Ja nie uzywam potem juz niczego ani mydla ani wody a gdy koncze ta kuracje to kupuje flaszke wody mineralnej bez gazu z dobrym skladem wapnia itd, myje pychola i wszystkie krochy i grudy
androia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 18:38   #1114
Nugatttowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez androia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja sobie poprawilam bardzo cere tym mlekiem uzywalam przez tydzien raz dziennie wacikiem i nie zmywalam go w ogole ,po tygodniu dwa razy dziennie rano i wieczorem a na trzeci tydzien znowu raz dziennie ,cera napieta zniknela kaszka z żuchwy i skroni i przemywalam przez tydzien tez cienie pod oczami ktore bledna juz po pierwszym przetarciu jak po kw.hialuronowym zreszta jesli przmyjecie jedno oko to odrazu przy porownaniu z drugim widac rozniceGeneralnie na pryszcze pomaga .a wiec kochane mleczka nie tylko wcieramy .Ja nie uzywam potem juz niczego ani mydla ani wody a gdy koncze ta kuracje to kupuje flaszke wody mineralnej bez gazu z dobrym skladem wapnia itd, myje pychola i wszystkie krochy i grudy
super, gratulacje: )

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Czy ktoras z Was stosowała mleko KOZIE???
Stary 2012-09-06, 13:23   #1115
ceciii
Zadomowienie

Lokalizacja: Na Mazury, Mazury, Mazury, popływamy tą łajbą z tektury!

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Pokaż wiadomość
super, gratulacje: )

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Czy ktoras z Was stosowała mleko KOZIE???
Moja koleżanka kilka lat temu stosowała NA WSZYSTKO mleko kozie i nie wiem jak ona to robiła, ale twarz miała tak gładką jak modelki z okładek.... Ona je uwielbiała, dodawała je do wszystkiego co tylko się dawało, kombinowała, mieszała, zamieniała... Cuda niewidy. Jej gładka i piękna cera będzie mi się śnić po nocach chyba do końca życia :love jednak nie mam z nią kontaktu od kilku lat i nie mogę jej spytać o ten sekret

23.09.2010r.

NO PAIN, NO GAIN!

Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
ceciii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 14:30   #1116
Nugatttowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ceciii Pokaż wiadomość
Moja koleżanka kilka lat temu stosowała NA WSZYSTKO mleko kozie i nie wiem jak ona to robiła, ale twarz miała tak gładką jak modelki z okładek.... Ona je uwielbiała, dodawała je do wszystkiego co tylko się dawało, kombinowała, mieszała, zamieniała... Cuda niewidy. Jej gładka i piękna cera będzie mi się śnić po nocach chyba do końca życia :love jednak nie mam z nią kontaktu od kilku lat i nie mogę jej spytać o ten sekret
Łoooo,to wszystko już wiem-szukam baby z mlekiem kozim

skoro po krowim (i to z kartonu) sa fajne efekty, mozna sobie tylko wyobrazić efekty po słynnym kozim.Próbuję

Dzięki Ci za info
Stary 2012-09-06, 14:50   #1117
ceciii
Zadomowienie

Cytat:
Łoooo,to wszystko już wiem-szukam baby z mlekiem kozim

skoro po krowim (i to z kartonu) sa fajne efekty, mozna sobie tylko wyobrazić efekty po słynnym kozim.Próbuję

Dzięki Ci za info
Przecież niestety nic konkretnego nie napisałam a chciałabym! Tylko możecie mi wierzyć, że jej cera.... No lepiej, niż po PS, bo na żywo. Pamiętam jak raz ją "dorwałyśmy" i zażądałyśmy odpowiedzi, co za podkładu i pudru używa, jakich kosmetyków, że tak wygląda! A ona, że jak nie wierzymy to możemy "wsadzić jej głowę pod kran i same się przekonamy, że nie ma makijażu" - i na te słowa moja koleżanka (bo u niej byłyśmy) wzięła jakiś kosmetyk do demakijażu, płatki i podeszła do niej, by zetrzeć jej kosmetyk z twarzy. Przejechała płatkiem po policzku i.... był czysty! Ona naprawdę miała taką skórę :szok: boziuuu, aż mi tęskno do takiej twarzyczki delikatnej, bez krosteczek, przebarwień, idealnej....

jeżeli któraś z was może zna jej sekret, albo się go domyśla, to i ja proszę o podzielenie się tym

23.09.2010r.

NO PAIN, NO GAIN!

Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
Stary 2012-09-06, 16:19   #1118
prettysimple
Zadomowienie

Em... Geny? :P
Stary 2012-09-07, 10:26   #1119
ceciii
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Em... Geny? :P
nieee, jej brat taki gładki i powabny nie był

23.09.2010r.

NO PAIN, NO GAIN!

Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
Stary 2012-09-07, 11:08   #1120
prettysimple
Zadomowienie

To moze kiedys do niej jeszcze raz sie wybierzecie i zrobicie rekonesans w lazience Podpatrzysz jakie kosmetyki stoja na polkach
Stary 2012-09-07, 12:39   #1121
la figa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
To moze kiedys do niej jeszcze raz sie wybierzecie i zrobicie rekonesans w lazience Podpatrzysz jakie kosmetyki stoja na polkach

tez chce wiedziec

ostatnio zmienilam diete i zauwazylam poprawe cery, ale w tym samym czasie robilam maseczki z kurkumy ktore zawieraly mleko. pozniej przestalam uzywac maseczki i cera troche sie pogorszyla. od dzisiaj zaczynam maseczkowanie
Stary 2012-09-07, 13:14   #1122
ceciii
Zadomowienie

Ale no własnie nie mam z nią kontaktu kilka lat temu się wyprowadziła i znajomość się urwała....
Tylko gdzie dostać kozie mleko?
Ja idę dziś po krowie i będę nacierać nim twarz ciekawa jestem efektu! Czy może jednak poczekać - w sobotę przyszłą nam wesele u TŻ, a jak mi jakaś reakcja wyskoczy?

23.09.2010r.

NO PAIN, NO GAIN!

Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
Stary 2012-09-07, 13:43   #1123
Nugatttowa
Raczkowanie

Cytat:
Przecież niestety nic konkretnego nie napisałam a chciałabym!
no jak to?

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Moja koleżanka kilka lat temu stosowała NA WSZYSTKO mleko kozie i nie wiem jak ona to robiła, ale twarz miała tak gładką jak modelki z okładek.... Ona je uwielbiała, dodawała je do wszystkiego co tylko się dawało, kombinowała, mieszała, zamieniała...
a to? to ja Cie nie rozumiem? skoro dodawała-jak piszesz do wszystkiego, to chyba jasne
Stary 2012-09-07, 15:41   #1124
ceciii
Zadomowienie

Cytat:
no jak to?

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

a to? to ja Cie nie rozumiem? skoro dodawała-jak piszesz do wszystkiego, to chyba jasne
Niby tak, ale to żadne konkrety ;P jak do wszystkiego, to jutro zrobię galaretki z kozim mlekiem nie odpowiadam za efekty...

23.09.2010r.

NO PAIN, NO GAIN!

Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
Stary 2012-09-07, 15:55   #1125
abra_cadabra
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 27

Przemywam skórę twarzy mlekiem wieczorem po demakijażu i muszę przyznać, że efekty są znakomite: skóra ładnie ściągnięta, miła w dotyku - to pierwsze co zauważyłam. Mam niestety cerę tłusto-mieszaną ze skłonnością do przebarwień i wyprysków ale co mogę powiedzieć po tych kilku dniach stosowania to to, że na pewno na nich się nie skończy Bardzo ciekawy i prosty pomysł - a takie są najlepsze.
abra_cadabra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 16:19   #1126
la figa
Wtajemniczenie

Cytat:
Niby tak, ale to żadne konkrety ;P jak do wszystkiego, to jutro zrobię galaretki z kozim mlekiem nie odpowiadam za efekty...
ja jestem uczulona na kozie mleko
Stary 2012-09-08, 16:15   #1127
PurpleMist
Raczkowanie

Mam za sobą dzień po zastosowaniu mleka na twarz i na razie niewiele mogę powiedzieć. Będę dalej eksperymentowała i może choć trochę pozbędę się tych okropnych pryszczy...
PurpleMist jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 19:09   #1128
la figa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez PurpleMist Pokaż wiadomość
Mam za sobą dzień po zastosowaniu mleka na twarz i na razie niewiele mogę powiedzieć. Będę dalej eksperymentowała i może choć trochę pozbędę się tych okropnych pryszczy...
ja polecam maseczke z kurkumy. ona tez jest z dodatkiem mleka. swietnie nawilza i rozpromienia skore
Stary 2012-09-10, 11:04   #1129
Nugatttowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
ja polecam maseczke z kurkumy. ona tez jest z dodatkiem mleka. swietnie nawilza i rozpromienia skore
jak przygotowujesz tą maseczkę?kurkuma +mleko?ja uzywam szczypty kurkumy do maski jogurtowej.
Stary 2012-09-10, 12:32   #1130
la figa
Wtajemniczenie

Cytat:
jak przygotowujesz tą maseczkę?kurkuma +mleko?ja uzywam szczypty kurkumy do maski jogurtowej.
klik

na dole jest przepis
Stary 2012-09-10, 20:26   #1131
Falabella
Zakorzenienie

Koleżanka z idealną, PSową na żywo twarzą zawdzięczała pewnie skórę genom i łagodnej pielęgnacji. To, że brat miał brzydką cerę, może oznaczać, że po prostu akurat on odziedziczył złe geny (u mnie siostra - idealna cera, ja - przez 8 lat zaawansowany trądzik...).

Znam i ja takie kobiety, które nic nie nakładają na twarz, a mają piękną, satynowo-gładką, jędrną, aksamitną, idealnie jednolitą skórę. Do tego jakby rozświetloną i nawet policzki same z siebie zaróżowione. Najczęściej takie kobiety nic nie wiedzą o odpowiedniej pielęgnacji, albo nic nie robią ze skórą albo używają byle jakich kremów, toników A te, co cokolwiek się znają mają jeszcze lepiej, bo uzyskują jeszcze lepszą cerę. No cóż, życie jest niesprawiedliwe.

A co daje kurkuma dodana do mleka?

Warto zamienić tłuste krowie mleko na tłuste kozie - ma bogatsze właściwości

Edytowane przez Falabella
Czas edycji: 2012-09-10 o 20:29
Falabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 21:21   #1132
narka 53
SPAMER
Nieopłacona reklama

Cytat:
Napisane przez Falabella Pokaż wiadomość
Koleżanka z idealną, PSową na żywo twarzą zawdzięczała pewnie skórę genom i łagodnej pielęgnacji. To, że brat miał brzydką cerę, może oznaczać, że po prostu akurat on odziedziczył złe geny (u mnie siostra - idealna cera, ja - przez 8 lat zaawansowany trądzik...).

Znam i ja takie kobiety, które nic nie nakładają na twarz, a mają piękną, satynowo-gładką, jędrną, aksamitną, idealnie jednolitą skórę. Do tego jakby rozświetloną i nawet policzki same z siebie zaróżowione. Najczęściej takie kobiety nic nie wiedzą o odpowiedniej pielęgnacji, albo nic nie robią ze skórą albo używają byle jakich kremów, toników A te, co cokolwiek się znają mają jeszcze lepiej, bo uzyskują jeszcze lepszą cerę. No cóż, życie jest niesprawiedliwe.

A co daje kurkuma dodana do mleka?

Warto zamienić tłuste krowie mleko na tłuste kozie - ma bogatsze właściwości
NATYCHMIAST NISZCZE PRYSZCZE .
Acne Blocker
4 tygodnie i koniec z najgorszymi pryszczami. Na blizny po trądziku też jest spósob.
Fitoregulator z arniki.
narka 53 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 09:30   #1133
olasia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez narka 53 Pokaż wiadomość
NATYCHMIAST NISZCZE PRYSZCZE .
Acne Blocker
4 tygodnie i koniec z najgorszymi pryszczami. Na blizny po trądziku też jest spósob.
Fitoregulator z arniki.
Mi to wyglada na reklame...

Ja zaczelam przygode z mleczkiem. To juz drugi dzien. Bede dawala znac jak postepy

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 10:57   #1134
Falabella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Mi to wyglada na reklame...

Ja zaczelam przygode z mleczkiem. To juz drugi dzien. Bede dawala znac jak postepy
Nie no, może nie jest to reklama Tylko 3 posty reklamujące jedną firmę <ironia>

Ja z arniką używam balsamu kapucyńskiego Antipsor. To wyciąg z ziółek. Chcę jeszcze z tej "firmy" kupić balsam ziołowy i używać na zmianę.

Mleko wprowadzę za jakiś tydzień-dwa, bo ostatnio parę nowych rzeczy mi weszło i nie chcę mieć problemów ze skórą

Edytowane przez Falabella
Czas edycji: 2012-09-11 o 11:08
Falabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 11:42   #1135
bajubaj
Przyczajenie

Hej dziewczyny!
Ja dostałam mleko kozie w małym sklepiku mleczarskim na osiedlu, na razie jestem po 2 dniach kuracji, efekty już nieśmiało się pojawiają - jestem dobrej myśli i kontynuuję kurację Chociaż na blogu alina rose, gdzie dziewczyna opisuje tą metodę (i odsyła link to tego tematu na forum) pisze, że nie ma znaczenia czy kozie czy krowie, lepiej tylko, żeby było bardziej tłuste. Interesuje mnie jeszcze, czy po przerwaniu tej kuracji cera wróci do stanu pierwotnego? Powiedzmy, że wyjeżdżam pod namiot na 2 tygodnie i nie mam możliwości dyskretnie paradować z twarzą oblepioną mlekiem, co wtedy? Chyba nie ma sposobu, żeby pozbyć się problemu raz na zawsze, poprawić cerę, zacząć używać byle jakiego kremu i wszystko będzie ok? Pewnie trzeba będzie to mleko wpisać jako stały punkt codziennej pielęgnacji? Pozdrawiam wszystkie entuzjastki mlecznej pielęgnacji
bajubaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 11:55   #1136
olasia
Zadomowienie

bujubaj - ja tez tak mysle, ze jesli chce sie utrzymac cere w 'ryzach' to niestety - stety pielegnacja musi byc stale taka sama, oczywsicie wtedy gdy juz daje rezultaty i sie one utrzymuja. Zawsze to lepiej do konca zycia smarowac sie mlekiem niz lykac antybiotyki. Ja to bym sie nie przejmowala tym mlekiem na wyjezdzie, przeciez wystarczy pare minut to trzymac na buzi. Ja bym sie nie wstydzila... - zwlaszcza jak widac rzultaty, chciaz ja juz nie jestem nastolatka i serio mam gdzies to co tam ludzie sobie pomysla. A mleko z kartonu to nawet w lodowce nie trzeba trzymac...

Falabella - to ja czekam na wiesci o tym balsamie na watku 'pozegnac tradzik'

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 12:40   #1137
prettysimple
Zadomowienie

Również myślę, że trzeba tą pielęgnację utrzymywać... Nie ma co liczyć na cud Co prawda nie wysmarowałam się dzisiaj mlekiem, ale wypiłam litr soku marchewkowego samo zdrowie i dobrze zrobi skórze i oczom
Stary 2012-09-11, 13:09   #1138
Blur135
Przyczajenie

O kurczę.

Wlazłam na forum, patrzę, a tu taki wątek!

Wiecie co, ja całe życie piłam dużo mleka i cerę miałam całkiem niezłą - czasem lepszą, czasem gorszą, ale jednak nic strasznego. Ale ostatnio odstawiłam mleko, bo źle mi robiło na trawienie (choć szybko się okazało, że nie tylko ono) i już nie wróciłam. Za to cerę mam teraz tragiczną wręcz. Potworne grudy na brodzie, takie gule bolesne i swędzące na dodatek.

W życiu bym tego nie połączyła, gdybym nie wpadła.

Lecę po mleko!
Blur135 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 10:55   #1139
MesaVerde
Raczkowanie

Ale chodzi o przemywanie skóry mlekiem ze względu na zawartość kwasu mlekowego, a nie o picie Spożywane nie ma większego wpływu na cerę, chyba że ma się uczulenie (co jest popularne i sporo ludzi nie wie, że ma).
Uwielbiam oleje.
Czytam, słucham, jestem szczęśliwa.

Będę:
Ćwiczyć i pływać- kondycja i sylwetka.
Precz z celulitem i naczynkami.
Badania kontrolne.
Zorganizować się i popchnąć życie do przodu.
MesaVerde jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:48   #1140
la figa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MesaVerde Pokaż wiadomość
Ale chodzi o przemywanie skóry mlekiem ze względu na zawartość kwasu mlekowego, a nie o picie Spożywane nie ma większego wpływu na cerę, chyba że ma się uczulenie (co jest popularne i sporo ludzi nie wie, że ma).
to raczej nie uczulenie, a nietolerancja laktozy. dorosly organizm ma bardzo niska tolerancje porownujac do noworodka, ktory to tylko takim pokarmem sie zywi

Tagi
paski na nos, trądzik, wągry, zaskórniki

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości