Grube w這sy... - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-10-15, 21:56   #1
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Grube w這sy...

Mam pytanie do specjalistek Znacie si, wi璚 mo瞠 kto mi doradzi Moje w這sy s g瘰te, grube, proste z lekko faluj帷ymi ko鎍ami(koszmar dla mnie, tak na marginesie ) Zawsze obcina豉m je prosto( nie nosz grzywki, mam za szcup陰 twarz), ale ostatnio maja mam wr鏂i豉 do domu z pi瘯nie wycieniowanymi w這skami, ech... ja te tak chc . Czy takie w這sy jak moje( dodam, 瞠 cz瘰to s oklapni皻e, mam wra瞠nie, ze rozprostowuj si pod swoim ci篹arem, gdyby by造 bardziej lekkie,. 豉dnie by falowa造) mozna wycieniowa, ale warstwowo? Marzy mi si fryzurka, w kt鏎ej kosmki b璠 si uk豉da造 jedne na drugim, kr鏒sze opadaj na d逝窺ze... Czy te mo瞠 takie w這sy najlepiej obcina jednak prosto...? Prosz o rad.
Sovilo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-25, 21:26   #2
Justynusienka
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 467
Dot.: Grube w這sy...

droga sovilo grzywka wlasnie pasuje jak ulal do szczuplej buzi, szzegolnie asymetryczna. nie rozumiem masz grube wlosy, ktore sie przetluszczja?to dziwne grube wlosy raczje sie przesuszaja;D. Sprobuj Fructis ozywienie i energia czy jakos tak, albo polecam szczegolnie wloski sa lzejsze i bardziej czyste w dotyku na dzluzej po loreal energia(tanio bo ok. 10 zl)A moze po proztu myj wlosy czesciej, lub sprobuj je prostowac prostowniaca?
Justynusienka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-29, 14:05   #3
kiciulka1985
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 473
Dot.: Grube w這sy...

Ja tez mam grube, geste wlosy ( bardzo podobe do Twoich Sovilo) i tez mi sie przetluszaja. Podobne mam marzenia i spelnily sie
Samo cieniowanie to za malo. Poros aby Ci je tez wydziurkowali dzieki temu fryzurka bedzie lzejsza i latwiej bedzie ukladac wloski i zadnego efektu "kasku" ( przy glowie uklepane a od wysokosci uszu w dol piuropusz)
kiciulka1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.