Żel do mycia twarzy trądzikowej składem bardzo podobnty do Iwostin Purrtin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-07-14, 18:51   #1
Kreciola
Raczkowanie

Żel do mycia twarzy trądzikowej składem bardzo podobnty do Iwostin Purrtin

Hej Dziewczyny! Bardzo proszę Was o pomoc w znalezieniu żelu do mycia twarzy, bardzo podobnego składem do Iwostin Purrtin i takiego, który będzie od niego chociaż troszeczkę tańszy.
Czy któraś z Was zadała sobie trochę trudu by taki zamiennik odnaleźć? Czy istnieje taki? Bardzo proszę o pomoc! Dziękuję

Podajcie konkretną nazwę żelu, firmę itp.
Kreciola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 13:38   #2
pseudofeministka
Zakorzenienie

Dot.: Żel do mycia twarzy trądzikowej składem bardzo podobnty do Iwostin Purrtin

Cytat:
Napisane przez Kreciola Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Bardzo proszę Was o pomoc w znalezieniu żelu do mycia twarzy, bardzo podobnego składem do Iwostin Purrtin i takiego, który będzie od niego chociaż troszeczkę tańszy.
Czy któraś z Was zadała sobie trochę trudu by taki zamiennik odnaleźć? Czy istnieje taki? Bardzo proszę o pomoc! Dziękuję

Podajcie konkretną nazwę żelu, firmę itp.
Wiesz moze byc ciezko chociazby z uwagi na to, ze w skladzie masz wode z Iwonicza albo mineraly. A ja wiem po sobie, ze nawet dwa skladniki inne moga miec znaczenie. Uzywalam starej wersji po nowej. W starej wersji sa mineraly z Iwonicza w nowej jest woda z Iwonicza i dla mnie nowa formula byla duzo lepsza.

Troche dziwi mnie twoje pytanie bo np. w Super Pharmie czesto sa promocje tego zelu, ja sie kilka razy natknelam ze byl po 12 zl. W internecie tez jest mnostwo aptek w ktorych ten zel nie jest drogi. Wiec moze warto zgadac sie z jakas kumpela i np. zrobic zamowienie w aptece i podzielic sie kosztem wysylki Wiem, ze pytalas o zamiennik ale z uwagi na powyzsze moze byc ciezko

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości