jesienne barwy w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-10-16, 12:49   #1
L e a
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Question

jesienne barwy w這s闚

witam! Mam pytanie jakie kolory tej jesieni i zimy s modne i 豉dnie si prezentuj. Atakze jakie fryzury sa modne, chodzi mi czy w這sy d逝gie czy kr鏒kie, a tak瞠 czy nadal s modne grzywki. b璠 bardzo wdzi璚zna za odpowied i porady
L e a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-16, 12:57   #2
wiolafrytka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 048
Dot.: jesienne barwy w這s闚

Gdzies czyta豉m ze teraz modnym kolorem jest rudy ale ja chyba zostane przy swoim bardziej mi pasuje
wiolafrytka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-16, 13:07   #3
neonka28
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

Jesli chodzi kolekcje Loreal na jesie-zima 2005/06,modna jest kobieta Dandys i kobieta Lalka.
Dandys-kobieta wyzwolona,energiczna,sexy .Wlosy proste,d逝gie lub p馧dlugie,czesto spiete w ko雟ki ogon.Grzywka jesli juz to cieta z ukosa lub asymetryczna,postrzepiona .Boki r闚nie ostro przyciete i podkreslone kolorem.Zero balajazu!!!
Jeden lub wi璚ej kolorow nanoszonych punktowo( w formie tr鎩k徠闚,kwadracik闚).Ko lory ze sob wsp馧graja i podkre郵aj dynamiczn fryzure.Dominuj:chabrowy ciemny br您 ze sliwk lub wi郾i,czekoladowy br您 w miodowym i pastelowym blondem i opalizujacym miedzianym,blondynki popielate i z這ciste.

LALKA:delikatna,krucha,ro mantyczna kobietka.W這sy lekko falowane,loki,proste z grzywka klasyczn.
Kolory:mahoniowy br您,czekolada,ciep貫 blondy,delikatne rudo軼i.
Koloryzacja ma podkreslac krucho嗆 zjawiska jakim jest kobieta LALKA.
Makija:bardzo mocno podkre郵one rz瘰y(wielowarstwowo嗆 tuszu),usta dok豉dnie wyrysowane ,zar騜owione policzki.

Wydaje mi sie 瞠 te koloryzacje maj jeden cel PODKRE印I pewne partie w這s闚.
np.grzywke lub bok asymetryczny wielokolorowy
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-16, 13:21   #4
Gosiak84
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cze嗆 Lea! Je瞠li chodzi o propozycje L'Oreal to one mi wog鏊e nie odpowiadaj. Efekty mo瞠sz podziwia w najnowszym numerze "安iata kobiety", kobieta dandys, lalka, jak dla mnie to wygl康a za bardzo ekstrawagancko. Z tego co si orientuj to nadal s modne idealnie proste, d逝gie w這sy z przedzia趾iem po鈔odku, a tak瞠 grzywki. S造sza豉m 瞠 modne tak瞠 s fryzury w stylu "bob" 軼i皻e "pod linijk". S one pokazane w najnowszej "Urodzie", jednak nie mam tego numeru, gdy jest dost瘼ny z jakim filmem za prawie 10 z. Tak瞠 w tym numerze prezentowane s w這sy br您owe w r騜nych odcieniach, kt鏎y chyba zawsze jest modny. Je瞠li pozwolisz to zapytajmy innych dziewczyn o fryzury w stylu "bob", mo瞠 maj jakie zdj璚ia? Serdecznie pozdrawiam!
Gosiak84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-16, 13:54   #5
czuczenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 369

Ci瞛ko bedzie mis ie wypowiedziec w d逝gi spos鏏 jak to zrobi造 moje poprzedniczki.. uwazam ze modnym kolorkiem jesiennym jest br您, czekolada, odcienie miedziane.. takie jakie sa kolory opadaj帷ych li軼i z naszych polskich drzew

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.