tarczyca a w這ski - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-10-17, 15:13   #1
ank@
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 896

tarczyca a w這ski

Witam,

Wiecie co, robi豉m badania na hormony tarczycy ok miesi帷 temu w zwi您ku z wypadaj帷ymi w這skami - robi豉m TSH, T3 i T4, i wszystko wysz這 ok.W這ski zreszt przestaly wypada zanim si zebra豉m do lekarza - po kuracji witaminowo - odrzywkowej. A teraz zacz窸y zn闚!
Pani doktor kaza豉 mi powt鏎zy badania, bo podobno z tarczyc tak jest, 瞠 nawet jak choruje to s okresy styabilizacji i nasilenia. I to, ze badania wysz造 ok, wcale nie znaczy 瞠 jest ok, bo za dwa dni ju wyniki mog by inne. I 瞠 trzeba zbada 2-3 razy, 瞠by mie pewno嗆. S造sza ktos o czym takim ??????
Mam zamiar teraz badania powt鏎z, tylko nie wiem, kt鏎e z tych trzech odpowiada za wypadanie w這skow? TSH, T3 czy T4? Bo - stara sklerotyczka zapomnia豉m lekarza spyta...
ank@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-17, 15:54   #2
sylwia18
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 832
Dot.: tarczyca a w這ski

wypadaj帷e w這ski z powodu niedoczynno軼i tarczycy to te m鎩 wielki problem wyniki mam idealne a w這ski jak lec tak lec i 瘸dne leki czy kosmetyki nie sa w stanie ich zatrzyma
Stary 2005-10-17, 17:52   #3
leros
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Jestem po wyci璚iu tarczycy i hormony skacz mi niemi這siernie, od niedoczynno軼i do nadczynno軼i. W這sy r闚nie wypadaja mi gar軼iami a endokrynolog nic nie mo瞠 na to poradzi.....
leros jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-17, 18:27   #4
madonek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 588

Dziewczeta wspolczuje Wam ,bo to ciezka choroba i doprawdy wiele osob z nia sie meczy.Mam znajoma ,ktorej pomogly tabletki firmy,,Vision'' rowniez krople Bacha i lyk Alveo na codzien,ni nie jestem posrednikiem sprzedazy zeby bylo jasne orientuj sie ,ze jej akurat te specjaly pomogly .Wszystkiego dobrego i zdrowia jak najwiecej
madonek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-17, 20:30   #5
ank@
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 896

Dziewczynki dzi瘯i za odzew, kochane jeste軼ie!
Pozwiedzcie mi, znawczynie tematu, czy naprawd przy chorobie tarczycy nie mo積a zatrzyma wypadania w這s闚? Co jak - doprowadza to do 造sienia? Przecie tylu m這dych ludzi na to choruje, chyba to nie jest r闚noznaczne z utrat w這s闚? Przecie nadczynn嗆/niedoczynno嗆 si leczy... I tak w豉軼iwie, ktora z nich powoduje wzmo穎ne wypadanie w這sk闚? I na kt鏎e chormony mam patrze - TZH, czy T3 czy T4? Kt鏎y to jest ten z這czy鎍a?
ank@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-18, 16:13   #6
madonek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 588

jeszcze raz pozdrawiam i zycze zdrowia ,te tabletki z firmy Vision naprawde dzialaja istotne jest tez abys wyrazala swoje mysli zgodnie z uczuciami zaatakowana czakra gardla swiadczy o braku rownowagi emocjonalnej ,pozdr
madonek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-06, 10:04   #7
szumasima
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425

Odkopuj temat . Najpierw si przedstawi z tej tarczycowej strony. Wykryli u mnie niedoczynno嗆 miesi帷 temu. Nie wiadomo sk康, USG ok, tylko "ma豉 ta tarczyca", wyniki s豉be, TSH ok. 7. Za tydzie jest moja wizyta u endo po miesi帷u Euthyroxu 50 i badania wszystkie znowu.
No i co do tematu. W這sy strasznie zacz窸y mi wypada, do tego s suche, szorstkie, ohydne. Obci窸am je trzy centrymetry, bo 豉ma造 si, rozdwaja造 jak nie wiem co (nigdy wczesniej nie mia豉m takich problem闚) a tu kicha, bo nadal si rozdwajaj, jak tak dalej p鎩dzie b璠 造sa. Nie wierz, 瞠 jestem sama na wiza簑 ^^. Dlatego tarczycowce piszcie .

szumasima jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-06, 19:52   #8
evolka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Ja mam tak samo- za ma豉 tarczyca, dwa razy mniejsza ni powinna.
Po p馧 roku od wykrycia, dosta豉m si do endokrynologa, kt鏎y przepisa mi letrox50. Po kolejnym p馧 roku, z tym, 瞠 bior leki i ju mniej wypadaj....
evolka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-06, 20:00   #9
Koniec
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 234

Ja mam niedoczyno嗆 ( tak naprawde dla scis這軼i to Chorob Hasimoto)i biore Letrox 50 zanim zacze豉m bra w這sy wypada造 mi garciami odk康 biore te proszki hormony mi sie wyr闚na造 a w這sy przesta造 wypada Pozdrawiam.
Koniec jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-06, 22:35   #10
Lyeta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 149

Ja r闚nie spr鏏uj Was pocieszy- na niedoczynno嗆 lecz si od 1,5 roku i jak regularnie przyjmuj hormony i co jaki czas sprawdzam czy dawka leku jest odpowiednia-tzn. czy wyniki s w normie to z w這sami nie dzieje si nic z貫go. Tak wi璚 nie zawsze problemy z tarczyc = problemy z w這sami i bardzo wsp馧czuje dziewczynom kt鏎e dotyka ten temat. Nie mniej nie za豉mywa si- mo積a si m璚zy z tarczyc i mie pi瘯ne w這sy- jakby by這 inaczej du穎 m這dych ludzi by這by 造sych;p (moja Pani endokrynolog stwierdzi豉 瞠 schorzenia tarczycy s w naszym pokoleniu strasznie powszechne).
Lyeta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.