Clair Minerals - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-08-08, 14:04   #391
margitea
minerałoholiczka

Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Dziękuję! już mi to nieco mówi, podejrzewam że dwójka będzie okej, więc zamówię Tylko ciekawe co z oliwkami, wydają mi się sporo jaśniejsze od innych gam, żeby nie był znów zbyt ziemiste. Wzięłabym warm 2, ale już nie ma

PS: Rozumiem, że ten pierwszy to Cashmere, a drugi Clair?
no niestety warm02 wyszedł jak ciepłe bułeczki
nie dziwię się, bo był dość blady i delikatnie żółty - co pasuje wielu Polkom. szczególnie zimą, a mnie cały rok, bo jestem raczej blada, a ostatnio chciałam sobie nogi opalić, to najpierw je poparzyłam a teraz nic nie widać, dalej blade....
Stary 2015-08-08, 14:21   #392
SouthEater
ciepłe kluchy

AncientQueen, nie wzoruj się swatchami firmy z fb Dla mnie są oderwane od rzeczywistości
SouthEater jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 14:21   #393
AncientQueen
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
no niestety warm02 wyszedł jak ciepłe bułeczki
nie dziwię się, bo był dość blady i delikatnie żółty - co pasuje wielu Polkom. szczególnie zimą, a mnie cały rok, bo jestem raczej blada, a ostatnio chciałam sobie nogi opalić, to najpierw je poparzyłam a teraz nic nie widać, dalej blade....
Taaak, odcień jest naprawdę ładny. Cóż, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem Neutral raczej wezmę, ciekawią mnie tylko jeszcze oliwki i najjaśniejszy golden. W Amilie jestem pomiędzy 1 a 2 - jedynka nieco rozbiela, dwójka często ciemnieje i nie wygląda dobrze. Czasami po prostu nakładam jedynkę na strefę T, a dwójkę na skronie, policzki i żuchwę, żeby mieć przy okazji nieco mniej "płaską" twarz, ale wolałabym mieć jakiś jeden bezpieczniejszy odcień

Edit: SouthEater dziękuję, bo właśnie głównie na nich opierałam ocenę kolorów, a widzę jednak, że swatche firmowe a te na wizażu to dwie inne bajki.

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2015-08-08 o 14:22
AncientQueen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 14:27   #394
zuz123
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję! już mi to nieco mówi, podejrzewam że dwójka będzie okej, więc zamówię Tylko ciekawe co z oliwkami, wydają mi się sporo jaśniejsze od innych gam, żeby nie był znów zbyt ziemiste. Wzięłabym warm 2, ale już nie ma

PS: Rozumiem, że ten pierwszy to Cashmere, a drugi Clair?
Tak cashmere lewa, clair prawa strona.

wymiana
zuz123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 10:14   #395
margitea
minerałoholiczka

jak wam się sprawdza clair w upały?

u mnie zadziwiająco dobrze. wczoraj w moim mieście w cieniu było 39 stopni, w słońcu to aż szkoda gadać... wiał na dodatek gorący wiatr...

a makijaż działał cuda!
normalnie w taką pogodę bez niczego świeci mi się twarz, choć nie mam cery tłustej, ale nie znoszę upałów.

nałożyłam clair i świecenie ustało, a twarz była delikatnie "satynowa".
i przestałam mieć ten dyskomfort z klejącą się twarzą od gorąca i potu...

kilka dni wcześniej nakładałam delikatny makijaż (prócz tego, że chroni moją twarz to jeszcze sprawia, że twarz mi się nie klei ) i dodałam przed podkładem puder SUNSHINE DUST z Amilie. Efekt świetny, totalnie brak błyszczenia.

Dzisiaj wychodzę na dłużej z domu niestety - mimo fatalnej pogody. I muszę dać radę. Nałożę puder, podkład i znów puder w strefę T. Myślę, że nic nie spłynie!

ps. błagam o jakiś deszcz, ulitujcie się, takie temperatury są nie do życia. 25 stopni to stanowczo maksymalne ciepło... później jest tylko gehenna i stagnacja. brak chęci do życia itd
Stary 2015-08-09, 11:32   #396
bigosowadama
Rozeznanie

Cytat:
jak wam się sprawdza clair w upały?

u mnie zadziwiająco dobrze. wczoraj w moim mieście w cieniu było 39 stopni, w słońcu to aż szkoda gadać... wiał na dodatek gorący wiatr...

a makijaż działał cuda!
normalnie w taką pogodę bez niczego świeci mi się twarz, choć nie mam cery tłustej, ale nie znoszę upałów.

nałożyłam clair i świecenie ustało, a twarz była delikatnie "satynowa".
i przestałam mieć ten dyskomfort z klejącą się twarzą od gorąca i potu...

kilka dni wcześniej nakładałam delikatny makijaż (prócz tego, że chroni moją twarz to jeszcze sprawia, że twarz mi się nie klei ) i dodałam przed podkładem puder SUNSHINE DUST z Amilie. Efekt świetny, totalnie brak błyszczenia.

Dzisiaj wychodzę na dłużej z domu niestety - mimo fatalnej pogody. I muszę dać radę. Nałożę puder, podkład i znów puder w strefę T. Myślę, że nic nie spłynie!

ps. błagam o jakiś deszcz, ulitujcie się, takie temperatury są nie do życia. 25 stopni to stanowczo maksymalne ciepło... później jest tylko gehenna i stagnacja. brak chęci do życia itd
Co do Clair to wypowiem się na dniach

Mi w upały sprawdziło się Pixie.
Jak mogę to nie nakładam makijażu, poza tuszem i cieniami. (gł. sb-nd).
Ostatnio mam nowy krem, i o ile z podkładem mineralnym jest ok, to jak nałożyłam sam krem i tusz, wyszła jakaś masakra.
Twarz normalnie strasznie mi się pociła, dodatkowo mam wrażenie, że krem migrował mi do oczu i je podrażniał. Oczy mi łzawiły, normalnie płakałam. Całe szczęście, że tusz jakoś to przetrzymał. Koszmar.

Co do upałów to myślałam, że po nd będzie chłodniej, a tu lipa. Do ok 20 mają być takie upały.
Miała być burza... Pogrzmiało, pobłyskało się i koniec!
Jestem kapeć.

P.S
jest strona o upałach Można się wyżalić.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=709453

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-08-09 o 11:36
bigosowadama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 11:43   #397
margitea
minerałoholiczka

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Co do Clair to wypowiem się na dniach

Mi w upały sprawdziło się Pixie.
Jak mogę to nie nakładam makijażu, poza tuszem i cieniami. (gł. sb-nd).
Ostatnio mam nowy krem, i o ile z podkładem mineralnym jest ok, to jak nałożyłam sam krem i tusz, wyszła jakaś masakra.
Twarz normalnie strasznie mi się pociła, dodatkowo mam wrażenie, że krem migrował mi do oczu i je podrażniał. Oczy mi łzawiły, normalnie płakałam. Całe szczęście, że tusz jakoś to przetrzymał. Koszmar.

Co do upałów to myślałam, że po nd będzie chłodniej, a tu lipa. Do ok 20 mają być takie upały.
Miała być burza... Pogrzmiało, pobłyskało się i koniec!
Jestem kapeć.

P.S
jest strona o upałach Można się wyżalić.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=709453

u mnie w upały clai i clare blanc dobrze dają radę.
wychodząc na dwór staram się jednak prócz kremu z filtrem (od jakiegoś czasu testuję dream screen z benefitu z spf 45 i jest świetny) nałożyć podkład cieniutką warstwą, odrobinę różu i tusz (miniaturka they'real z benefitu daje radę).

dream screen nałożony na twarz delikatnie mi ją matuje i daje efekt jedwabistej skóry, jednak wolę żeby słoneczko nie dawało mi buziaków i nakładam na niego podkład - zawsze to jakaś warstwa jeszcze, która blokuje dojście promieni słonecznych przed moją twarzą

poza tym czuję większy komfort w kremie + podkładzie mineralnym, niż w samym kremie lub bez niczego. mam wrażenie jakby skóra mi oddychała w podkładzie, a bez podkładu twarz mi się świeci i poci, nie jakoś drastycznie ale mam wrażenie, że nie oddycha.

być może to tylko moje wrażenia, ale krem+podkład i dopiero wychodzę
Stary 2015-08-09, 16:39   #398
AncientQueen
Rozeznanie

Dziewczyny, jeszcze przed kliknięciem podkładów spytam - czy któraś z Was ma Cashmere i Neutral 02? Kurczę, Cashmere jest na mnie delikatnie za ciemny i boję się, że Neutral jest jeszcze ciemniejszy Nie potrzebuję swatcha, wystarczy mi odpowiedź typu jaśniejszy/ciemniejszy.

Margitea, jako przynajmniej chwilowe remedium na upały polecam dodanie sobie do porcji żelu pod prysznic/szamponu 1-2 kropelek olejku eterycznego miętowego - początkowo nie czuć różnicy, ale po kilku minutach (czyli mniej więcej po wyjściu spod prysznica) chłodzi jak szalony, orzeźwienie gwarantowane.

Czas edycji: 2015-08-09 o 17:24
Stary 2015-08-09, 21:05   #399
bigosowadama
Rozeznanie

Cytat:
Dziewczyny, jeszcze przed kliknięciem podkładów spytam - czy któraś z Was ma Cashmere i Neutral 02? Kurczę, Cashmere jest na mnie delikatnie za ciemny i boję się, że Neutral jest jeszcze ciemniejszy Nie potrzebuję swatcha, wystarczy mi odpowiedź typu jaśniejszy/ciemniejszy.

Margitea, jako przynajmniej chwilowe remedium na upały polecam dodanie sobie do porcji żelu pod prysznic/szamponu 1-2 kropelek olejku eterycznego miętowego - początkowo nie czuć różnicy, ale po kilku minutach (czyli mniej więcej po wyjściu spod prysznica) chłodzi jak szalony, orzeźwienie gwarantowane.
Ja mam cashmere i pine nut. I dla mnie ten pierwszy jest ciut za brzoskwiniowy. Ze zdj na wątku i porównań Margitea doszłam do wniosku: warm 02, neutral 02 lub ew 01 (fb clair) i jeszcze beige 02 wydawało mi się sensowne, ale Kala 20 dała fajne zdj porównawcze. Porównaj je ze sobą.
Str 11 i 13. I jeszcze słoiczki str 1 i 13.
Po zestawieniu najbardziej pasuje neutral 02. Ze zdj clair na fb neutral 01 jest prawie taki sam jak neutral 02. Ja będę miała próbki neutrala 01 dopiero w pn-wt.

Czas edycji: 2015-08-09 o 21:16
Stary 2015-08-09, 23:23   #400
AncientQueen
Rozeznanie

Cytat:
Ja mam cashmere i pine nut. I dla mnie ten pierwszy jest ciut za brzoskwiniowy. Ze zdj na wątku i porównań Margitea doszłam do wniosku: warm 02, neutral 02 lub ew 01 (fb clair) i jeszcze beige 02 wydawało mi się sensowne, ale Kala 20 dała fajne zdj porównawcze. Porównaj je ze sobą.
Str 11 i 13. I jeszcze słoiczki str 1 i 13.
Po zestawieniu najbardziej pasuje neutral 02. Ze zdj clair na fb neutral 01 jest prawie taki sam jak neutral 02. Ja będę miała próbki neutrala 01 dopiero w pn-wt.
Właśnie mnie warm 2 wydawał się w porządku, ale ten odcień jako jedyny jest już niedostępny Zdjęcia u Kali widziałam, dzięki nim wykluczyłam beige, bo są zbyt pomarańczowe, a ja okropnie wyglądam w takich podtonach.

Też miałam Cashmere i Pine Nut i również przy tym pierwszym wybijały mi lekko pomarańczowe nuty. Oba kolory są dla mnie minimalnie za ciemne. Ale nieważne, zamówiłam już Neutral 1 i 2 + olive 2 na spróbowanie. Pokusiłam się też o róże (oba matowe w różowych odcieniach). Ciekawi mnie jeszcze Bluebell, wygląda na swatchach cudownie, z tym, że jednak wolę jaśniejsze, są one dużo bezpieczniejsze przy mojej bladej karnacji. Może sobie jeszcze go domówię
Stary 2015-08-10, 12:41   #401
bigosowadama
Rozeznanie

Doszła do mnie paczuszka. Na twarzy jeszcze nie testowałam. Porobiłam swatche.
Co do kolorów
-neutral 01 i 02, praktycznie się nie różnią. 01 jest janiejszy od A cashmere. Beige 02 poziomem jest podobny do neutral 01 i 02. Jest bardziej brzoskwiniowy, minimalnie jaśniejszy od cashmere.
Natomiast olive 02 to dla mnie zagadka
Jest siny, jaśniejszy od pozostałych 2 i bardzo delikatnie wybija róż. Po prostu jest sino-różowy.
Co do goldenów to nie moja bajka. Są mocno żółte jak Pixie butter cream czy Neauty golden fair.
Golden 03 jest jaśniejszy od 02. Jest bardziej kremowo-żółty, natomiast 02 jest mocniejszy, intensywniej żółty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8102101a.jpg (197,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8102102a.jpg (172,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1012103a.jpg (207,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1012104a.jpg (283,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1012112a.jpg (304,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1012113a.jpg (317,3 KB, 26 załadowań)

Czas edycji: 2015-08-10 o 13:02
Stary 2015-08-10, 20:54   #402
Mixiakova
Mixum fixum

Cytat:
Doszła do mnie paczuszka. Na twarzy jeszcze nie testowałam. Porobiłam swatche.
Co do kolorów
-neutral 01 i 02, praktycznie się nie różnią. 01 jest janiejszy od A cashmere. Beige 02 poziomem jest podobny do neutral 01 i 02. Jest bardziej brzoskwiniowy, minimalnie jaśniejszy od cashmere.
Natomiast olive 02 to dla mnie zagadka
Jest siny, jaśniejszy od pozostałych 2 i bardzo delikatnie wybija róż. Po prostu jest sino-różowy.
Co do goldenów to nie moja bajka. Są mocno żółte jak Pixie butter cream czy Neauty golden fair.
Golden 03 jest jaśniejszy od 02. Jest bardziej kremowo-żółty, natomiast 02 jest mocniejszy, intensywniej żółty.
O dzięki za swatche! Zastanawiałam się, który odcień kupić, bo warm02 brakło, a promocja kusi miałam dziś na twarzy golden 03- jest za żółty i trochę ciemny dla mnie... może któryś z neutrali 01 lub 02
Mixiakova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 21:23   #403
AncientQueen
Rozeznanie

bigosowadama, czyli jednak dobrze, że pokusiłam się o dwa Neutrale i tylko jedną oliwkę zamiast odwrotnie, bo zazwyczaj celuję właśnie w gamy oliwkowe Ale zobaczymy jak dojdzie, może da się go używać, a jeśli nie to najwyżej kupi się pigmenty i zmodyfikuje kolor.
A neutrale wyglądają pięknie! Nie zbyt pomarańczowo ani różowo, a żółć widać tylko w niewielkiej ilości. Mam nadzieję, że się sprawdzą... Ta oliwka rzeczywiście wygląda przy nich na biało-szarą.

Czas edycji: 2015-08-10 o 21:25
Stary 2015-08-10, 22:12   #404
bigosowadama
Rozeznanie

Jeszcze 2 swatche
Jeśli będę brała to neutrale 1 i 2.
Zastanawiam się jeszcze jak wygląda olive 03. Na zdj clair ma lekką domieszkę żółci albo mi się tylko tak wydaje
Ma któraś z Was olive 03?

Lepsze oliwki ma Neauty, tam przynajmniej tego różu nie ma.

AncientQueen też myślałam o ewentualnej modyfikacji, ale już mam zmodyfikowany pine nut.
Jeszcze się zastanowię. Na pewno zamówię róże.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1012136a.jpg (270,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1012141a.jpg (264,9 KB, 24 załadowań)

Czas edycji: 2015-08-10 o 22:20
Stary 2015-08-10, 23:25   #405
AncientQueen
Rozeznanie

Bigosowadama jak ten Beige ładnie wygląda na drugim swatchu, taki stonowany i leciutko żółty! U Kali i na Twoim wcześniejszym porównaniu wydawał się dość ceglasty, a tutaj jest wręcz przeciwnie - neutrale wydają się przy nim nieco pomarańczowe

Czas edycji: 2015-08-10 o 23:28
Stary 2015-08-11, 00:39   #406
Aysell
Wtajemniczenie

Dostałam dzisiaj próbki, właśnie sobie pomalowałam odrobinę rękę, żeby się zorientować, co i jak. I doszczętnie już zgłupiałam, bo nie tego się spodziewałam. Poziom jasności każdej z próbek jest zupełnie inny, chociaż to 03, tylko Golden 04. Ten ostatni - bardzo żółty, bardzo jasny, jaśniejszy niż Golden Fair AM. Warm 03 - autentycznie wpada w róż! Niestety jest mniej więcej taki, jak na swatchach Clair. Neutral 03 - bardzo ciemny, bardzo ładny, opalony. Beige 03 - bardzo jasny, nazwałabym go jasnym neutralnym, bo właściwie kolor jest tak pośrodku - ani żółty, ani różowy. Jutro albo pojutrze sprawdzę je na twarzy, chyba żałuję, że nie zamówiłam Neutral 02. Niestety mam wrażenie, że swojego koloru tutaj nie znajdę ;/

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Jako, że niecierpliwa jestem, poleciałam sprawdzać te kolory na szyi. Żaden nie pasuje, natomiast neutral 03 wyszedł cegła pierwsza klasa, po pomalowaniu połowy twarzy wyglądałam jak po nieudanej aplikacji wściekle pomarańczowego samoopalacza

Aysell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 06:47   #407
goldika
Zakorzenienie

mam swoje bigi mają przepiękne, minimalistyczne opakowania.
Strzelałam z golden 02, w sumie mogłam wziąć 03 ale jeszcze nie testowałam na twarzy.

Panna Młoda'13

goldika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 08:08   #408
bigosowadama
Rozeznanie

Cytat:
Bigosowadama jak ten Beige ładnie wygląda na drugim swatchu, taki stonowany i leciutko żółty! U Kali i na Twoim wcześniejszym porównaniu wydawał się dość ceglasty, a tutaj jest wręcz przeciwnie - neutrale wydają się przy nim nieco pomarańczowe
Neutral 02 ma odrobinę żółci. Po maźnięciu neutral 01 i beige 02 to ten sam poziom jasności. Nie widzę specjalnej różnicy. Natomiast w saszetkach widać od razu, jak się przyłoży. Neutrale są beżowe, a beige 02 wpada w brzoskwinio-róż.

Po zostawieniu na dłużej pasków, neutral 01 jest ciut ciemniejszy od beige 02.

Jestem zła na siebie, że nie zamówiłam jeszcze próbek beige 03 i olive o3.

Znajoma zamówiła wcześniej warm 02. Dla niej za mało żółty jest, więc będę miała warma 02.

Czas edycji: 2015-08-11 o 08:18
Stary 2015-08-11, 11:59   #409
AncientQueen
Rozeznanie

Cytat:
Po zostawieniu na dłużej pasków, neutral 01 jest ciut ciemniejszy od beige 02.

Jestem zła na siebie, że nie zamówiłam jeszcze próbek beige 03 i olive o3.

Znajoma zamówiła wcześniej warm 02. Dla niej za mało żółty jest, więc będę miała warma 02.
Zazdroszczę Ci tego warma
Kurczę, co prawda dopiero czekam na swoją paczuszkę, ale moim zdaniem Clair - jeśli "odwiesi" swoją działalność - powinno usystematyzować tą kolorystykę. Nie powinno być tak, że odcienie 3 nawet w jednej gamie są jaśniejsze od 02, każdy kolor w danej tonacji jest z innej bajki (choćby opisany wyżej nieszczęsny warm 03 kompletnie nie pasujący do reszty kolorów), a poszczególne gamy różnią się między sobą do tego stopnia, że w jednych 01 to odpowiednik innego 03 Nie każdy m jednak chęci, by modyfikować kolor półproduktami, w końcu po to kupuje się gotowy podkład. Z tego co piszecie formuła Clair jest genialna, myślę, że dużo łatwiej byłoby im się potem wybić z unormowaną kolorystyką.
Stary 2015-08-11, 15:42   #410
margitea
minerałoholiczka

faktycznie, nieunormowana kolorystyka trochę boli.

śmieszne jest to, że tak dużo osób jednak jest warm02
kiedyś myślałam, że jestem mega blada, bo na ulicach widzę wiele "skwarek" po opalaniach i jakoś tak... a tu się okazuje, że nas "bladych" jest wiele i nagle mój podkład się wyprzedał
Stary 2015-08-11, 16:22   #411
sand
Zakorzenienie

Zrobiłam zapas golden 03 mam trzy bigi, teraz zamknięcie Clair mi nie straszne ;-) kupiłam też puder golden mat i róże freesia, primerose i water lily.

Wysłane z mojego SM-G530FZ
Stary 2015-08-11, 16:34   #412
margitea
minerałoholiczka

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Zrobiłam zapas golden 03 mam trzy bigi, teraz zamknięcie Clair mi nie straszne ;-) kupiłam też puder golden mat i róże freesia, primerose i water lily.

i jak freesia i water lily?
wg mnie oba boskie są
Stary 2015-08-11, 18:05   #413
sand
Zakorzenienie

Cytat:
i jak freesia i water lily?
wg mnie oba boskie są
W pudełeczku śliczne, dopiero dziś dostałam i jeszcze się nimi nie malowałam ;-)

Zamawiałam też dla koleżanki neutral (miał być dla mnie ale jednak nie pasuje) i oczywiście 03 jest ciemniejszy niż 04.. tak jak mówicie, powinni usystematyzować kolory

Stary 2015-08-11, 18:24   #414
goldika
Zakorzenienie

ma ktos porownanie golden 2 i 3 i 4?

Panna Młoda'13

Stary 2015-08-11, 18:29   #415
Whim
...

Może ktoś porównać krycie z Amilie? Jest słabsze czy takie samo?

Wysłane przy użyciu Tapatalk.

Whim jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 18:59   #416
SouthEater
ciepłe kluchy

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość

Słabsze
SouthEater jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 19:06   #417
margitea
minerałoholiczka

Cytat:

Dla mnie krycie porównywalne z amilie i clare blanc, właściwie niczym mi się nie różni, ale może mam dziwna twarz 😄
Stary 2015-08-11, 20:54   #418
bigosowadama
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
W pudełeczku śliczne, dopiero dziś dostałam i jeszcze się nimi nie malowałam ;-)

Zamawiałam też dla koleżanki neutral (miał być dla mnie ale jednak nie pasuje) i oczywiście 03 jest ciemniejszy niż 04.. tak jak mówicie, powinni usystematyzować kolory

Na zdj 05 neutral wygląda jakby miała coś wspólnego z 01
Może coś poprzestawiali?
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Mogę zrobić porównanie golden 02 i 03. Jutro.
Cytat:

Moim zdaniem słabsze. Raczej do wyrównania kolorytu cery, z małymi niedoskonałościami. Nie wiem czy przy większych sobie poradzi.
Stary 2015-08-11, 21:23   #419
margitea
minerałoholiczka

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
porównanie golden 02 i 03 robiłam wcześniej - jest gdzieś w tym wątku nawet dwa razy wrzucane
Stary 2015-08-11, 22:17   #420
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
porównanie golden 02 i 03 robiłam wcześniej - jest gdzieś w tym wątku nawet dwa razy wrzucane
wiem wiem, bardziej o 4 mi chodzi

Panna Młoda'13

Odpowiedz

Tagi
clair minerals, kosmetyki mineralne, mineralne naturalne, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości