Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-08-06, 14:01   #3001
dreams_x33
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 295
GG do dreams_x33
Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - W﹗EK ZBIORCZY ;)

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Poka wiadomo嗆
zakrywaj帷a wysokie czo這 mo瞠 prosta gruba grzywka ?
tak, o tym my郵a豉m ju. lecz co jeszcze mog zrobi z w這sami?
Stary 2010-08-06, 17:51   #3002
kochanazlosnica
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
Jak wykona tak fryzur?

Hej, mam wielk pro軸 do dziewczyn, kt鏎e potrafi uk豉da w這sy
marzy mi si taka fryzura ale nie wiem jak j wykona,
mam u篡 wa趾闚?lok闚ki? czy mo瞠 szczotki?

Edytowane przez kochanazlosnica
Czas edycji: 2010-08-06 o 17:55
kochanazlosnica jest offline  
Stary 2010-08-07, 13:22   #3003
katunia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83
jak zrobic taki kucyk ?

Jak zrobic taki naturalny kucyk jak u Markowskiej ?
katunia jest offline  
Stary 2010-08-07, 13:24   #3004
BlueRoses
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 978
Dot.: jak zrobic taki kucyk ?

opu嗆 g這w w d馧 i zr鏏 lekko kucyk wypuszczaj帷 troch w這s闚 wok馧 twarzy
ze nie zas逝gujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline  
Stary 2010-08-07, 13:28   #3005
magdag_1988
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39
Wpisy w blogu: 1
Dot.: jak zrobic taki kucyk ?

umy wysuszyc w nie豉dzie i zwi您a, a jak nie to metoda prob i b貫d闚...b豉che akurat cos takiego nie powinno byc problemem watpie zeby cos takiego robi jej stylista.
magdag_1988 jest offline  
Stary 2010-08-07, 17:46   #3006
problemzwlosami
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Jak u這篡 w這sy?

Mam proste w這sy i do momentu kiedy by造 wszystkie jednakowej d逝go軼i nie musia豉m z nimi nic robi - uk豉da造 si dobrze, nawet jak sz豉m z mokrymi spa. Niestety wycieniowa豉m je i teraz wystarczy, 瞠 zwi捫e kitk albo nawet za這輳 czapk ju s pogi皻e i ko鎍闚ki wywijaj si we wszystkie strony. O tak:
Do tej pory stara豉m si to ukry poprzez kr璚enie ich (na wa趾i), ale to zbyt czasoch這nne i podczas wakacji niepraktyczne. Nie chc te u篡wa prostownicy do prostych w這s闚 (i tak si pogn, a tylko je sobie zniszcz, poza tym podobnie jak lok闚ka zabiera zbyt du穎 czasu). St康 moje pytanie: jak u這篡 sobie takie w這sy w szybki spos鏏 (max. 10 minut) 瞠by by造 idealnie proste? Zapuszczam w這sy, wi璚 nie chcia豉bym ich 軼ina, 瞠by si wyr闚na造. Dodam, 瞠 w這sy mam nieco d逝窺ze ni ta pani na zdj璚iu.
problemzwlosami jest offline  
Stary 2010-08-08, 12:21   #3007
Rudax
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70
Dot.: Jak u這篡 w這sy?

Mam identyczny problem, wkurza mnie to, zepn grzywk a p騧niej zdejm spink- jakie wgniecenia na w這sach. Zwi捫 i rozpuszcz- wywijaj si. Koszmar.
Wydaje mi si, 瞠 nic z tym nie mo積a zrobi, po prostu albo decydujesz 瞠 ca造 dzie chodzisz w zwi您anych albo w rozpuszczonych ;/ Mo瞠 jak Ci odrosn to si poprawi
Rudax jest offline  
Stary 2010-08-08, 13:10   #3008
bylejakilogin
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
jak捷 fajn i prsta fryzurk poprosz ;)

No w豉郾ie.
Chcia豉bym prosi Was o jakie fajne, a przede wszystkim 豉twe fryzury, bo nie ma ju cierpliwo軼i do wymy郵ania jak si uczesa ! I codziennie rano ten sam problem: czy spi望 czy zostawi rozpuszczone? Zakr璚i czy wyprostowa? W這sy mam (jak wyprostuj) do ramion.
Jak nie wyprostuje s troch kr鏒sze i niestety si skr璚aj (ni to loczki ni to fale) ;/ prosz o pomoc !

p.s. wygodniej mi chodzi w spi皻ych w這sach, ale mo瞠 dlatego , 瞠 nie potrafi ich sobie u這篡 jak s rozpuszczone.
bylejakilogin jest offline  
Stary 2010-08-08, 13:12   #3009
201610310857
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 15 804
Dot.: jak捷 fajn i prsta fryzurk poprosz ;)

dodaj zdjecie ro dziewczyny co doradz, a nie tak w ciemno
201610310857 jest offline  
Stary 2010-08-08, 17:29   #3010
Lathspell
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Dot.: z czarnych na br您

Cytat:
Napisane przez seniaczek Poka wiadomo嗆
dzi w akcie desperacji moje s這dko gorzkie (pallete niestety), czytaj czarne w這sy, potraktowa豉m w sposob radykalny. Mam loki wiec ba豉m sie dekoloryzacji, stwierdzi豉m, 瞠 na palleta to jednak trzeba pallete na這篡 i MO浩 co drgnie..
pr鏏owa豉m ju przer騜nymi farbami rozjasnic "czarna masakre" ale nic to nie dawa這.
Dzi na這篡豉m Pallete E20 super jasny blond. Zaraz po na這瞠niu w這sy zrobi造 si do嗆 ciep貫 i si wystraszy豉m, ale wytrzyma豉m... wiecie co??
mia豉m rudo-br您owe w這ski i skaka豉m ze szcz窷cia ze wysz豉m z czarnego :p nawet zostawi豉bym sobie ten kolorek, ale przy g這wie, tam gdzie odrost w這sy by造 mega jasne, takze na這zy豉m na to Ferie P50 Loreala.
p騧niej wkleje fotki (:

dodaje zdj璚ia. najpierw jest foto z 28 grudnia, jak mia豉m S這dko Gorzk Czekolad Pallete. Dalej s dzisiejsze fotki, doce鎍ie, 瞠 wystawia豉m 貫pek za okno a nawet wysz豉m na dw鏎, 瞠by pokaza tak fajn, rud po鈍iat w og鏊e w pe軟ym s這鎍u to moje w這sy s ogniste, rewelacja ! znaczy jak dla mnie, ale jestem przeszcz窷liwa nie b璠帷 czarnuchem (;

Jak d逝go trzyma豉 t farb? nie spali豉 ci w這s闚?
Lathspell jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:08   #3011
Jedyna_Taka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 924

Hej, zamierzam isc do fryzjera w tym tygodniu. Jaka fryzurka by mi pasowala? denerwuja mnie te moje klaki, tym bardziej ze sa juz mocno znisczone od farbowania i prostowania. Planuje tez je pofarbowac (znowu ) na ciemny braz, bo mam odrosty. Da sie zrobic tak by farbowanie mniej zniszczylo wloski?

Prosze o porade... ! Pozdrawiam
Jedyna_Taka jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:11   #3012
adrian010
Przyczajenie

jak uzyska taki efekt?

jak w temacie, jak mo積a uzyska takie potargane w這sy na wszystkie strony? Ja takie mam po umyciu ale po wysuszeniu szybko opadaj, a chcia豚ym taki efekt zostawi bo fajnie wygl康a

Edytowane przez adrian010
Czas edycji: 2010-08-08 o 21:22
adrian010 jest offline  
Stary 2010-08-09, 06:51   #3013
Kakusia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 306

Ooo mam identyczny problem w w這sami Ale to chyba mamy tak struktur w這sa (cienk?), 瞠 wida ka盥e wgniecnie - nawet po wsuwce! (ha - a niech no ja spr鏏uje upi望 grzywk do g鏎y a potem rozpi望 )
Ja nie wiem czy inne stosuj mas kosmetyk闚 stylizuj帷ych na w這sy, 瞠 tak nie maj, czy co

Nasza C鏎unia

Moje drugie serce, inny rytm Mego 篡cia - Dominiczka
Kakusia jest offline  
Stary 2010-08-09, 15:02   #3014
Lilly22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 141
Jak si uk豉da taka fryzur?

Cze嗆 dziewczyny!
Mam zniszczone w這sy, farbuj od jakich 5 lat, czasem susze i prostuj, w這sy mam do ramion lekko wycieniowane, og鏊nie s cienkie i oklapni皻e. Chodz w zwi您anych w這sach (kok w nie豉dzie) bo tak mi najwygodniej poza tym nawet jak wyprostuj to po jakim czasie si pusz :/ Pr鏏uje je od篡wia, regenerowa, ale chyba najlepszym wyj軼iem b璠zie je obci望 (i tak nie chodz w rozpuszczonych wi璚 na co mi d逝gie w這sy). Znalaz豉m w internecie 郵iczn fryzurk i zastanawiam si jak si j uk豉da 瞠by najmniej je niszczy w這sy i czy taka fryzura sprzyja "odnowieniu si" w這s闚 http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:0&tx=59&ty=71
Lilly22 jest offline  
Stary 2010-08-09, 16:37   #3015
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 232
Wpisy w blogu: 6
Dot.: Jak si uk豉da taka fryzur?

Je瞠li masz proste w這sy z natury to tak. Ale je瞠li Twoje w這sy s wysuszone od nasady i tak jak piszesz pusz si to wydaje mi sie 瞠 nie b璠 sie tak same uk豉da, b璠zie potrzebna pomoc prostownicy lub suszarki+szczotki.

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline  
Stary 2010-08-10, 09:14   #3016
Lilly22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 141

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Poka wiadomo嗆
Je瞠li masz proste w這sy z natury to tak. Ale je瞠li Twoje w這sy s wysuszone od nasady i tak jak piszesz pusz si to wydaje mi sie 瞠 nie b璠 sie tak same uk豉da, b璠zie potrzebna pomoc prostownicy lub suszarki+szczotki.
Czyli zamiast odnowi w這sy i je odciazy od suszarki i prostownicy b璠e je jeszcze bardziej niszczyc :/
Lilly22 jest offline  
Stary 2010-08-10, 09:44   #3017
FAntinsa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Ja te mia豉m taki problem ale kupi豉m mleczko wyg豉dzaj帷e garniera i go nak豉dam na mokre w這sy a potem modeluj przy pomocy okr庵貫j szczotki i suszarki i si trzyma prosto
FAntinsa jest offline  
Stary 2010-08-10, 15:00   #3018
AgnesB24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 469

Mam w這sy proste do ramion i czasem staram si u這篡 je w podobny spos鏏, przedzia貫k z boku i zwykle potrzebuj prostownicy by je w ten spos鏏 ustawi, szczeg鏊nie ko鎍闚ki, bo przy zmianie stron (gdzie naturalnie mam przedzia貫k na 鈔odku) naturalnie si nie s逝chaj i szybko wracaj, czyli spadaj na ca陰 twarz.

Prostownica, nawet nastawiona na ni窺z temperatur pomoze ci te je obci捫y, i b璠 si mniej puszy造. mam cie鎥ie w這sy a prostuj babyliss od paru lat, nie u篡wam drogich od篡wek a w這sy nie s od tego zniszczone
AgnesB24 jest offline  
Stary 2010-08-10, 15:52   #3019
catastrophe
Przyczajenie

Jak uzyska takie w這sy?

Witam wszystkich.
Zastanawiam si, jak mog uzyska takie cudowne w這sy, jak z pokazu Chlo: http://www.style.com/fashionshows/beauty/S2010RTW-CHLOE ?
Z g鏎y dzi瘯uj.
catastrophe jest offline  
Stary 2010-08-10, 15:55   #3020
ogarekmonika
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Hej.. mam problem z dobraniem fryzury.. Moje w這sy s bardzo puszyste, przesuszone r騜nymi ci庵造mi zabiegami oraz kr璚one. Chcia豉bym co z nimi zrobi poniewa s ju bardzo zniszczone, a r闚nie przyda豉bym si jaka gruntowniejsza zmiana. Moje w這sy s bardzo podatne na zmiany wilgotno軼i powietrza.. jak je wyprostuje a dopiero co pada deszcz, moj fryzur szlag trafia.. Zastanawia豉m si albo nad postrz瘼ieniem g鏎y albo 軼i璚iu ich na kr鏒ko.. PROSZ O POMOC bo nie wiem co mam robi.. w szale wezm no篡czki i je zetn!!!
Podobaj mi si takie fryzury: http://i.pinger.pl/pgr125/07c81faf00...31/9722914.jpg
http://imworld.aufeminin.com/dossier...3-150005_L.jpg
http://****************/2010/07/16/f...y-krotkie-103/
Udost瘼niam Wam swoje zdj璚ia ;D
ogarekmonika jest offline  
Stary 2010-08-10, 15:57   #3021
ogarekmonika
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

do poprzedniej notki.. http://****************/2010/07/16/f...y-krotkie-103/

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

ehh chyba to co chcia豉m zamie軼i sie nie ujawni...
ogarekmonika jest offline  
Stary 2010-08-10, 16:30   #3022
normalnienienormalna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 444
GG do normalnienienormalna

Jaki mam kszta速 twarzy? Ju mi wiza瘸nki radzi造, 瞠 to chyba prostok徠, ale teraz dodaje wi璚ej zdj耩.
Czy pasuj mi takie faluj帷e w這sy?
normalnienienormalna jest offline  
Stary 2010-08-10, 16:42   #3023
tymbark190
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 244
Exclamation Jak zrobi tak fryzur i jak uk豉da w這sy?! :)

Cze嗆 dziewczynki.
Mam bardzo ma造 problem. Mam podobne w這sy do tych ale nie umiem ich kompletnie uk豉da! Jak to zrobi 瘺ey by taki efekt?! Jutro id do fryzjerki 瞠by mi przedzia貫 zrobi豉 jak ma ta dziewczyna na zdj璚iu ale potem on sam mi si robi na 鈔odku ;/ i to jest m璚z帷e bo nie mog go potem przemie軼i na miejsce gdzie powinien by... jak mam robi 瞠by by tak jak na zdj璚iu?

LINK DO ZDJ犴IA! PROSZE PATRZE http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura228864.htm

Mi這嗆 jest dawaniem, nie braniem,
naprawianiem, nie niszczeniem, zaufaniem,
wiar, nigdy zwodzeniem,
cierpliwym znoszeniem i
wiernym dzieleniem ka盥ej rado軼i i
ka盥ego smutku, dzisiaj i zawsze.

Tyle ju razem

Edytowane przez tymbark190
Czas edycji: 2010-08-10 o 16:45
tymbark190 jest offline  
Stary 2010-08-10, 17:01   #3024
Misia649
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
Dot.: Jak zrobi tak fryzur i jak uk豉da w這sy?! :)

Du穎 lakieru ......................
Misia649 jest offline  
Stary 2010-08-10, 17:06   #3025
loveangelmusicbaby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137

Cytat:
Napisane przez tymbark190 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczynki.
Mam bardzo ma造 problem. Mam podobne w這sy do tych ale nie umiem ich kompletnie uk豉da! Jak to zrobi 瘺ey by taki efekt?! Jutro id do fryzjerki 瞠by mi przedzia貫 zrobi豉 jak ma ta dziewczyna na zdj璚iu ale potem on sam mi si robi na 鈔odku ;/ i to jest m璚z帷e bo nie mog go potem przemie軼i na miejsce gdzie powinien by... jak mam robi 瞠by by tak jak na zdj璚iu?

LINK DO ZDJ犴IA! PROSZE PATRZE http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura228864.htm
tutaj dziewczyna ma bardzo podobna fryzure i pokazuje jak ja uklada
Stary 2010-08-10, 17:19   #3026
tymbark190
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 244

Cytat:
Napisane przez loveangelmusicbaby Poka wiadomo嗆
tutaj dziewczyna ma bardzo podobna fryzure i pokazuje jak ja uklada
o dzi瘯i!

Mi這嗆 jest dawaniem, nie braniem,
naprawianiem, nie niszczeniem, zaufaniem,
wiar, nigdy zwodzeniem,
cierpliwym znoszeniem i
wiernym dzieleniem ka盥ej rado軼i i
ka盥ego smutku, dzisiaj i zawsze.

Tyle ju razem
tymbark190 jest offline  
Stary 2010-08-10, 18:56   #3027
Malutka Wiselka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Pomoc z fryzurk

Witam drogie Wiza瘸nki!

D逝go tutaj nie zagl康a豉m wi璚 je郵i pisz w z造m miejscu nie krzyczcie, prosz

A wi璚 przejd do rzeczy. Mianowicie chc sobie sprawi now fryzurk- dosy odwa積. Mam jednak okr庵陰 twarz i nie jestem pewna czy b璠zie mi co tego typu pasowa. Wklejam wam linki do fryzurek jakie chce.

http://ikf.styl.fm/fryzury-punk/fryzura365725.htm

http://ikf.styl.fm/fryzury-punk/fryzura569110.htm

By豉bym odrazu wdzi璚zna za doradzenie, kt鏎a z nich jest 豉dniejsza. Mo瞠 kt鏎a z was ma podobn i powie czy s du瞠 problemy z dbaniem o w這ski?

A co do mojej okr庵貫j twarzy to nie tylko ko軼i maj taki kszta速 poprostu jestem pyzata

Podpowiadajcie kochane !

Malutka Wiselka jest offline  
Stary 2010-08-10, 19:35   #3028
Malutka Wiselka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

aa no i zapomia豉bym... Dodaje jeszcze oczywi軼ie swoje zdj璚ia.
Malutka Wiselka jest offline  
Stary 2010-08-10, 22:06   #3029
lexmax
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
Dot.: Jak uzyska takie w這sy?

ζdne fryzury, w nie豉dzie i przez to prezentuj sie naturalnie .

Wydaje mi si, ze uzyska sie takie w這sy poprzez nawini璚ie, przy
d逝gich, na du瞠 wa趾i. Potem po wysuszeniu, naleza這 by roztrzepac w這sy, a nie kt鏎e pasma delikatnie natapirowac.
Trafi豉m tez na filmiki gdzie dziewczyny uk豉daj podobne fryzury:
http://www.youtube.com/watch?v=hYKuHekJI3I&feature=fvw

http://www.youtube.com/watch?v=0lfk3bGIDA8&feature=fvw
lexmax jest offline  
Stary 2010-08-11, 08:32   #3030
Los bobos
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Jaka fryzura i uk豉danie...

Chc sobie zrobi now fryzur. Mam du膨 owaln twarz. G瘰te ciemne blond w這sy. My郵a貫m o czym takim, tylko obawiam si 瞠 to b璠zie bardzo pracoch這nne przy uk豉daniu.

http://fryzury.info/fryzury/fryzury-meskie-213.jpg

Co o tym my郵icie? Czym je najlepiej uk豉da i jak d逝go嗆 przynajmniej musz mie 瞠by i嗆 do fryzjera i powiedzie 瞠 tak chc?
Los bobos jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.