Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2005-08-16, 17:30   #301
arachnea88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
jaka fryzura? pom騜cie ;)

Od zawsze mia豉m d逝gie br您owe w這sy, ale kiedys w koncu trzeba to zmienic Jaka fryzure mi doradzacie? Jaki kolor w這s闚? moze pasemka?
Moje w這sy sa geste i grube, wygladaja cie磬o, na prostowanie poswiecam ca貫 wieki, gdy schna same sa falowano-krecone, co robic zeby lepiej sie uk豉da造?
Czekam na rady
arachnea88 jest offline  
Stary 2005-08-16, 17:42   #302
annfas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 588
Cool Dot.: jaka fryzura? pom騜cie ;)

ja proponuje ci myc wlosy wieczorem i dac im samym wyschnac, a prostuj soebi na drugi dzien rano, beda wtedy lepiej wyprostoanie a i zajmie co to mniej czasu, ja tak robie i wlosy sa takie jak chce, a co do kolorow to wrzucam to co znalazlam

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline  
Stary 2005-08-16, 17:51   #303
arachnea88
Przyczajenie

Dot.: jaka fryzura? pom騜cie ;)

W豉snie jak zostawiam same do wyschniecia to juz nie uda sie wyprostowac musze suszyc zeby by造 proste i od razu wziasc sie za prostowanie, a fryzurki ca趾iem fajne, dzieki a moze cos bardziej falowane kr璚one?
arachnea88 jest offline  
Stary 2005-08-16, 18:42   #304
Filusia88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 536

witam nowa Wiazanke
a moze zamiast niszczyc wloski prostownica, podkreslic Twoje fale?
dolaczam kilka propozycji wydaje mi sie, ze ostatnia fryzurka jest wrecz dla Ciebie stworzona
buziak
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 07.jpg (33,8 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (31,6 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 28.jpg (48,8 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 05.jpg (32,7 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 06.jpg (44,5 KB, 25 za豉dowa)
Stary 2005-08-16, 18:50   #305
arachnea88
Przyczajenie

Hej dziekuje bardzo fajna ta ostatnia fryzurka chyba nawet lepiej czuje sie w falach ale kolor jaki? zostac przy ciemnych czy moze jakies pasemka czy og鏊na zmiana koloru? bo mam ochote zaszalec
arachnea88 jest offline  
Stary 2005-08-16, 21:30   #306
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

podaj swoj typ kolorystyczny bedzie 豉twiej dobrac kolor
gaga jest offline  
Stary 2005-08-16, 21:39   #307
arachnea88
Przyczajenie

yhym

Edytowane przez arachnea88
Czas edycji: 2005-11-26 o 00:18
arachnea88 jest offline  
Stary 2005-08-21, 16:29   #308
marmod
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
facet - jaka fryzura??

Witam! jestem facetem i jak wiadomo znam sie na modzie tyle co na szminkach otoz mam takie oto pytanie. Chcialbym zmienic fryzure z moich 5mm na cos bardziej inteligentniejszego. Problem w tym ze mam waska twarz i lekko odstajace uszy, nosze rowniez drobne okulary ale one raczej pasuja mi do twarzy . na necie nie znalazlem zadnej twarzy podobnej do swojej wiec jesli ktos moze widzial podobna osobke z dobrze wygladajaca fryzura badz dysponuje jakis zdjeciem to prosze napisac. aha dodam ze jestem jeszcze mlody (24) chetnie poslucham jakis porad. pozdrawiam
marmod jest offline  
Stary 2005-08-21, 17:35   #309
alex19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 290
Dot.: facet - jaka fryzura??

Mysle ze bez twojej fotki to tu sie nie da nic zalatwic
alex19 jest offline  
Stary 2005-08-21, 18:28   #310
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Dot.: facet - jaka fryzura??

jezeli nie chcesz tu wytawic fotki, a bez niej raczej nie jestesmy Ci pomoc w doborze fryzki, to wyslij mi meila
gaga jest offline  
Stary 2005-08-25, 12:31   #311
_cleooo_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 382
z czarnych na br您

mam czarne wlosy i chccialabym przefarbowac je na braz. boje sie dekoloryzacji a robienie pasemek nie wchodzi w rachub.czy robila moze ktoras z was odrosty na inny kolor np. ciemny braz? chcialabym wiedziec jak to wyglada.

_cleooo_ jest offline  
Stary 2005-08-25, 13:11   #312
mania199
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 539
Dot.: z czarnych na br您

ciemny braz wychodzi bardzo ciemny jak czarny wiec poglebisz tylko swoj kolor wiem to z wlasnego doswiadczenia
mania199 jest offline  
Stary 2005-08-25, 13:18   #313
_cleooo_
Raczkowanie

kurcze to ja juz nie wiem co zrobic z tym czarnym, a w tej chwili nie stac mnie na fryzjera, ktory kosztuje 130 zl. dziewczyny pomozcie, juz mam dosc czarnych wlosow

_cleooo_ jest offline  
Stary 2005-08-25, 13:23   #314
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 076

Niestety, bez dekoloryzacji sie nie obejdzie. Farb farby si nie rozja郾i. Zawsze mo瞠sz poczeka, a w這sy odrosn... Wiem, 瞠 to ma貫 pociesznie, ale tak to ju jest z czarnymi farbami.
ewka.mnk jest offline  
Stary 2005-08-25, 13:26   #315
zuziunia13
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 613

Mo瞠 najpierw rozja郾ij w這sy (jakim rozja郾iaczem) a potem pofarbuj na jakis br您ik. Mo瞠sz to przecie zrobi w domu i nie wyniesie Ci to za du穎
zuziunia13 jest offline  
Stary 2005-08-25, 13:41   #316
_cleooo_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zuziunia13
Mo瞠 najpierw rozja郾ij w這sy (jakim rozja郾iaczem) a potem pofarbuj na jakis br您ik. Mo瞠sz to przecie zrobi w domu i nie wyniesie Ci to za du穎
ale czy nie zniszcze za bardzo wlosow?
mam wlosy do ramion czy starczy jeden rozjasniacz i czy rozjasniacz taki ze sklepu sie nadaje na czarne wlosy, czy nie jest za slaby?

_cleooo_ jest offline  
Stary 2005-08-25, 13:56   #317
zuziunia13
Rozeznanie

Ja nigdy nie rozja郾ia豉m w這s闚 ale pewnie jeden rozja郾iacz Ci wystarczy. A poza tym jak rozja郾iacz to rozja郾iacz i na pewno nadaje si na czarne w這sy. Z reszt zapytaj w drogerii to Ci na pewno doradz jakie rozja郾iacze s najlepiej na czarne w這sy
zuziunia13 jest offline  
Stary 2005-08-25, 13:58   #318
zuziunia13
Rozeznanie

poza tym farbuj帷 w這sy nawet mo瞠sz je zniszczy. Na pewno je troszk os豉bisz ale potem zawsze mo瞠sz kupi jak捷 od篡wk
zuziunia13 jest offline  
Stary 2005-08-25, 14:08   #319
pharma
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 247

Jakis czas temu przefarbowalam wlosy na kolor ciemny braz co sie okazlo wyszedl zamiast brazowego -czarny,rozjasnilam wlosy rozjasniaczem -wyszly rude,wiec na to nalozylam farbe jasny platynowy blond, i mialm znowu ladny kolorek,wszyscy strasza,ze od rozjasniacza wlosy tak strasznie sie niszcza,moga nawet wypasc,moje wlosy praktycznie wogole nie ucierpialy,a wszystkie te zabiegi byly wykonywane w ciagu 1 dnia,poniewaz bylam tak zdesperowana tym czarnym kolorem,ze musialm cos z tym zrobic.
W tej chwili mam pasemka blond,ciemny blond,jasny braz, i nareszcie jestem zadowolona.
Mam wlosy za 這patki i potrzebne mi byly 2 opakowania rozjasniacza. Pozdrawiam.
Stary 2005-08-25, 14:11   #320
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Jesli ju zdecydujesz si rozjasnia w domu, to nie kupuj te najsilnieszego rozja郾iacza. W ko鎍u kolor, kt鏎y chcesz uzyskac, to br您, nie blond.
Oczywi軼ie po dekoloryzacji, musisz jeszcze ufarbowac w這sy na wybrany kolor. Taki zabieg napewno nie pozostaje obojetny dla w這s闚, tak瞠 odpowiedni od篡wiane jest bardzo wa積e + regularne podcinanie ko鎍闚ek.
W zesz造m roku mia豉m 2 razu odbarwiane farbowane w這sy (u fryzjera) i nast瘼nie farbowane na 鈔eni blond + przenikaj帷e pasemka w jasnym br您ie. Wygl康a這 to super, ale skutki tych zabieg闚 odczu豉m dopiero po paru miesi帷ach. Na szcze軼ie teraz moje w這sy ju s w dobrej kondycji.
ewka.mnk jest offline  
Stary 2005-08-25, 15:13   #321
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1

ja tez ju nie raz si wkopa豉m z "ciemnymi br您ami" mam za sob 2 rodzaje powracania do swojego koloru: rozja郾ianie w domq ca造ch w這s闚 i stopniowe rozja郾ianie u fryca (baleja瞠) i szczerze Ci powiem, 瞠 chyba wol ten pierwszy... fakt, u fryzjera jest przyjemniej i mniej si w這sy niszcz, ale powracanie z czarnego do br您u zaj窸o mi 0,5 roku!!! (bo najpierw pasemka wychodzi造 takie rude bardziej, potem blond, do kt鏎ego moja fryzjerka stopniowo dodawa豉 br您ik) a ja wcale taka cierpliwa to nie jestem

je郵i zdecydujesz si na samodzielne rozja郾ianie to warto zaopatrzy si od razu w dobrej jako軼i farb (bo te odbarwione k豉ki to rzadko od razu nadaj si do pokazania 鈍iatu ) i jakie mocno regeneruj帷e od篡wki i maski i my郵, 瞠 wtedy Twoje w這ski nie ucierpi tak bardzo
benito_mruffkolini jest offline  
Stary 2005-08-25, 21:07   #322
_cleooo_
Raczkowanie

no nic jutro probuje, zobaczymy co to bedzie

_cleooo_ jest offline  
Stary 2005-08-26, 10:08   #323
Sonia1982
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 122
GG do Sonia1982

Hej dziewczyny
Mam kilka pytan mam nadzieje ze mi pomozecie . Od kilku lat farbuje wloski na kolor czarny i to nie dlatego ze mi sie podoba tylko dlatego ze nie cierpie jak mam brazowe odrosty. Bardzo bym chciala zafarbowac wloski na jakis jasniejszy i zywszy kolor ale nie mam pojecia jak sie pozbyc czarnej farby Kiedys kupilam rozjasniacz do wlosow i rozjasnily mi sie tylko odrosty, byly koloru zoltego a czarna farba zostala dodam ze wygladalam poprostu "slicznie" . Doradzcie mi co mam zrobic zeby sie pozbyc tej czarnej farby BYlam juz u fryzjera ale powiedzili mi ze jezeli sie chce pozbyc czrnego koloru mam poczekaz az mi odrosna moje wloski
Sonia1982 jest offline  
Stary 2005-08-26, 10:32   #324
_cleooo_
Raczkowanie

nic ci sie nie rozjasnily? kurde ja mam zamiar dzis rozjasnic, ale teraz to juz sama nie wiem, bo szkoda je niszczyc jesli nie bedzie efektu. a wlosy mam zdrowe, wiec co robic?

_cleooo_ jest offline  
Stary 2005-08-26, 10:59   #325
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Hmm, jak ja mia豉m rozjasniane w這sy, to odrosty wysz造 mi z馧te, a w這sy farbowane mia造 taki marchewkowy kolor (a na to dopiero 鈔edni blond by nak豉dany), ale rozjasni造 si! Byc mo瞠 Sonia mia豉 jak捷 mocn jasn farb, ale nie by to preparat do dekoloryzacji?
ewka.mnk jest offline  
Stary 2005-08-26, 11:02   #326
_cleooo_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Hmm, jak ja mia豉m rozjasniane w這sy, to odrosty wysz造 mi z馧te, a w這sy farbowane mia造 taki marchewkowy kolor (a na to dopiero 鈔edni blond by nak豉dany), ale rozjasni造 si! Byc mo瞠 Sonia mia豉 jak捷 mocn jasn farb, ale nie by to preparat do dekoloryzacji?
ja sie wlasnie zastanawiam jaka farbe kupic, bo jesli mi sie slabo rozjasnia to chyba bede musiala dac ciemny braz. a chcialabym jasny braz. a moze nawet ciemny blond?

_cleooo_ jest offline  
Stary 2005-08-26, 11:24   #327
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez _cleooo_
ja sie wlasnie zastanawiam jaka farbe kupic, bo jesli mi sie slabo rozjasnia to chyba bede musiala dac ciemny braz. a chcialabym jasny braz. a moze nawet ciemny blond?
Niestety nie znam si na "mocy" preparat闚 do dekoloryzacji do u篡wania w domu. Ja mia豉m odbarwiane u fryzjera. Najpierw wybra豉m sobie ostateczny kolor i dopiero wtedy fryzjerka dobra豉 mi odpowieni rozjasniacz.
Mo瞠 jak bedziesz ju kupowac ten rozja郾iacz, to podkre郵aj w sklepie, 瞠 chcesz odbrawi farbowane czarne w這sy.
Albo mo瞠 zr鏏 tak - rozjasnij w這sy, ale nie kupuj jeszcze farby. Dopiero jak rozja郾isz, miej kogos w pogotowiu, kto m鏬豚y wyj嗆 w tym momencie do sklepu i kupi Ci farb w odpowiednim kolorze (zr鏏 wcze郾iej wywiad w slepie i napisz list konkretnych kolor闚 farb - w zalezno軼i od uzyskanego koloru podczas odbarwiania). Ja bym chyba tak zrobi豉.
ewka.mnk jest offline  
Stary 2005-08-26, 11:28   #328
_cleooo_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Niestety nie znam si na "mocy" preparat闚 do dekoloryzacji do u篡wania w domu. Ja mia豉m odbarwiane u fryzjera. Najpierw wybra豉m sobie ostateczny kolor i dopiero wtedy fryzjerka dobra豉 mi odpowieni rozjasniacz.
Mo瞠 jak bedziesz ju kupowac ten rozja郾iacz, to podkre郵aj w sklepie, 瞠 chcesz odbrawi farbowane czarne w這sy.
Albo mo瞠 zr鏏 tak - rozjasnij w這sy, ale nie kupuj jeszcze farby. Dopiero jak rozja郾isz, miej kogos w pogotowiu, kto m鏬豚y wyj嗆 w tym momencie do sklepu i kupi Ci farb w odpowiednim kolorze (zr鏏 wcze郾iej wywiad w slepie i napisz list konkretnych kolor闚 farb - w zalezno軼i od uzyskanego koloru podczas odbarwiania). Ja bym chyba tak zrobi豉.
juz myslalam o tym, zobaczymy jak bedzie. dzis rozjasniam, jutro farbuje
mam nadzieje ze nie bede plakala

_cleooo_ jest offline  
Stary 2005-08-26, 11:36   #329
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez _cleooo_
juz myslalam o tym, zobaczymy jak bedzie. dzis rozjasniam, jutro farbuje
mam nadzieje ze nie bede plakala
Ok, to powodzenia!
Ja w tym tygodniu 2 razy farbowa豉m w這sy, bo mia豉m wpadke z rozjasnianiem. Ostatecznie wr鏂i豉m do koloru sprzed farbowania.
Jabys chcia豉 poczytac, to tu jest ten watek, a w nim gdzies moje posty.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67029
ewka.mnk jest offline  
Stary 2005-08-26, 11:40   #330
Sonia1982
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 122
GG do Sonia1982

Dziewczyny a mozecie mi polecic jakis preperat do dekoloryzacji z konkretnej firmy? Sprobuje jeszcze raz moze tym razem uda mi sie pozbyc czarnego kolorku, marzy mi sie jasny braz . I mozecie mi podac jaki dokladnie ma to byc dekoloryzator chodzi mi o to czy ma to byc jakis mocniejszy czy slabszy i czy nie spala mi sie wloski ?
Sonia1982 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.