Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-09-21, 15:57   #3301
dimona
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Potrzebna szybka pomoc!!!!!!

Witam Was drogie wiza瘸nki!
Potrzebuj pilnie pomocy( dokladnie w pi徠ek mam zamiar wybrac si do fryzjera). Mianowicie w tej chwili mam wlosy tak za uszy 軼i皻e na boba, ale na w豉sne 篡czenie je sobie schrzani豉m,poniewaz moje wlosy si pusza wi璚 je prostowalam prostownic. teraz mam na glowie siano, kt鏎e musz 軼i帷. Problem w tym 瞠 nie mam pomys逝, a co nagle to po diable, dlatego doradxcie mi prosz cos. Nie mam mo磧iwo軼i zamiescie zdj璚ia, choc moje zdj璚ie jest gdzie w w徠ku komputerowe metamorfozy, ale nawet nie pami皻am na kt鏎ej stronie. spr鏏uje Wam si jakos opisac. mianowicie mam pod逝積 twarz, wysokie czo這 i wystaj帷y podbrudek.
My郵 o jakiej krtkiej fryzurce (zreszto nie mam wielkich mo磧iwo軼i), ale nie tandetnej, chlopiecej, tylko fajnej kobiecej, kr鏒kiej fryzurce.
B豉gam zapodajcie mi jakies pomys造, moze kt鏎a zna dobrego stylist fryzur z Olsztyna?
Prosz Was, pom騜cie mi co wybrac dla siebie.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Dodam jeszcze,瞠 moje w這sy s naprawd sianowate, nie mialam poj璚ia,瞠 cos takiego mozna sobie zrobic na g這wie. No i jeszcze to,瞠 od pa寮ziernika wracam do pracy po dwuletniej przerwie, dlatego potrzebuje fryzurki lekkiej, nowoczesnej, latwej do u這瞠nia o sz鏀tej rano.
Dziewczyny, prosz podsu鎍ie mi co, czytam o tych ksztaltach twarzy i doborze fryzury, ogl康am r騜ne zdj璚ia i nie wiem co wybrac.
dimona jest offline  
Stary 2010-09-21, 16:47   #3302
alisiek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - W﹗EK ZBIORCZY ;)

Chc si wkr鏒ce wybrac do fryzjera, 瞠by zmienic fryzure. Nie mam pomys逝 jak narazie, a na internecie nie mog nic ciekawego znale嬈. Chcia豉bym miec jak捷 fryzure bardziej zwariowan. My郵a豉m o czym takim jak na zdj瞛iu nr 1, tylko zamiast spinac w這sy to bym tam sobie wygoli豉, nie jako kr鏒ko tylko tak 瞠bym nie musia豉 tego za ka盥ym razem spinac. Jednak boje si co b璠zie jak bede chcia豉 te w這sy zapu軼ic.. I te nie chcia豉bym miec ca貫j g這wy jako tak kr鏒ko (jakiego je瘸 czy co w tym stylu). Na zdj璚iu nr 2 i 3 jestem ja w rozpuszczonych w這sach. s jeszcze tam troche mokre. Jak wyschn to s bardziej kr璚one. Licz na wasz pomoc wiza瘸nki. Z g鏎y dzi瘯i za te lepsze i gorsze opinie i propozycje ;D
alisiek jest offline  
Stary 2010-09-23, 01:50   #3303
pietkaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

hej kochane.
w poniedzia貫k lece do fryzjera i niby chcia豉m te swoje kud貫lka zapuszcza ale zastanawiam sie nad obcieciem. kolor te kusi kurcze. tak sie przedstawiam, a to sa moje propozycje. a co do koloru to ja uwielbiam rudy, raz mia豉m i ci庵le kusi...

http://picasaweb.google.pl/panikolan...00663600941010
http://picasaweb.google.pl/panikolan...03355480208690

a to moje pomys造:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1280&bih=837

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1280&bih=837

dodam ze moje wlosy faluj, a czasem nawet kr璚 w r騜ne strony si. takie niewiadomo co z nich.
pietkaaa jest offline  
Stary 2010-09-23, 13:22   #3304
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

Cytat:
Napisane przez alisiek Poka wiadomo嗆
Chc si wkr鏒ce wybrac do fryzjera, 瞠by zmienic fryzure. Nie mam pomys逝 jak narazie, a na internecie nie mog nic ciekawego znale嬈. Chcia豉bym miec jak捷 fryzure bardziej zwariowan. My郵a豉m o czym takim jak na zdj瞛iu nr 1, tylko zamiast spinac w這sy to bym tam sobie wygoli豉, nie jako kr鏒ko tylko tak 瞠bym nie musia豉 tego za ka盥ym razem spinac. Jednak boje si co b璠zie jak bede chcia豉 te w這sy zapu軼ic.. I te nie chcia豉bym miec ca貫j g這wy jako tak kr鏒ko (jakiego je瘸 czy co w tym stylu). Na zdj璚iu nr 2 i 3 jestem ja w rozpuszczonych w這sach. s jeszcze tam troche mokre. Jak wyschn to s bardziej kr璚one. Licz na wasz pomoc wiza瘸nki. Z g鏎y dzi瘯i za te lepsze i gorsze opinie i propozycje ;D
ojjj takie ladne wlosy chcesz zgolic z boku nie widzi mi sie to pozniej jest problem bo odrastaja i ew mozna sciac do tego co juz odroslo...jak dla mnie to szkoda wlosow ..a efektownie to nie wiem czy ci w tym bedzie
Stary 2010-09-23, 16:18   #3305
ansed3
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
kszta速 mojej twarzy

hejka kobitki
mam pro軸 nigdy nie umia豉m dobr odpowiednij fryzury dso kszta速u mojej twarzy bo nie wiem jaki mam
mog造by軼ie po fotce okre郵i? chcia豉bym zmieni fryzure ale boje sie ze znowu nie bedzie mi pasowa
bardzo prosz o pomoc, bo wybieram sie niedlugo do fryzjera na przefarbowanie i chce sie obciac ;****

Edytowane przez ansed3
Czas edycji: 2010-09-23 o 16:19
ansed3 jest offline  
Stary 2010-09-23, 17:23   #3306
muszki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 708
GG do muszki
Dot.: kszta速 mojej twarzy

na tym zdj璚iu dok豉dnie nie wida. zepnij w這sy w kucyk i najlepiej zr鏏 zdj璚ie nieco dalej. tak wst瘼nie to bym powiedzia豉 owal - wi璚 idealny
muszki jest offline  
Stary 2010-09-23, 17:36   #3307
ansed3
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez muszki Poka wiadomo嗆
na tym zdj璚iu dok豉dnie nie wida. zepnij w這sy w kucyk i najlepiej zr鏏 zdj璚ie nieco dalej. tak wst瘼nie to bym powiedzia豉 owal - wi璚 idealny
a wiesz mo瞠 jaka fryzurka by pasowala do takiego ksztaltu?
ansed3 jest offline  
Stary 2010-09-23, 18:31   #3308
muszki
Rozeznanie

GG do muszki

do owalu, to wi瘯szo嗆 fryzur pasuje - jest to taki kszta速 twarzy, kt鏎y wymodelujesz bez problemu i b璠zie dobrze wygl康a.

my郵, 瞠 k這pot polega na tym, 瞠 Ty si 幢e czujesz w tych fryzurach, co mia豉. ja jestem fank w這s闚 d逝gich, falowanych - obecnie pozby豉m si ju grzywki i tylko zapuszczam. mo瞠 spr鏏uj co takiego ? nie wiem w jakiej kondycji masz w這sy, 瞠by cokolwiek zrobi..
muszki jest offline  
Stary 2010-09-23, 20:49   #3309
Motee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Dot.: Jak ZROBI,U荅Y tak fryzur ? - W﹗EK ZBIORCZY!

Ambitnie chc zrobi sobie co takiego na g這wie. W這sy mam chyba troszk d逝窺ze, wycieniowane, ze sk這nno軼i do falowania. Bardzo prosz o pomoc
Motee jest offline  
Stary 2010-09-23, 22:32   #3310
Emef_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167

Cytat:
Napisane przez Motee Poka wiadomo嗆
Ambitnie chc zrobi sobie co takiego na g這wie. W這sy mam chyba troszk d逝窺ze, wycieniowane, ze sk這nno軼i do falowania. Bardzo prosz o pomoc
Te mam w這sy tego typu. Pr鏏owa豉 ugniatania piank? Uzyskuj co takiego w豉郾ie w ten spos鏏. Mo積a sobie te pom鏂 dyfuzorem.

Emef_ jest offline  
Stary 2010-09-24, 07:10   #3311
Delave
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 394
Dot.: jak to zrobic?

To warkocz holenderski. Ja robi go podobnie jak francuza, tylko 瞠 pasma podczas splatania nie przek豉dam nad sob tylko pod... nie umiem tego inaczej wyja郾i
http://www.dreamweaverbraiding.com/braids/dutch.htm
i filmik
http://www.youtube.com/watch?v=5F_t22TX4lQ
Stary 2010-09-24, 15:20   #3312
hellogoodbye
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 136
Question Nowa fryzurka do p馧d逝gich w這s闚

Kochane, mam dla Was wielk pro軸
Mianowicie, jutro (je郵i choroba mnie opu軼i) planuj i嗆 do fryzjera zrobi co z moimi nieszcz瘰nymi w這sami... W za陰czniku wysy豉m zdj璚ie (przepraszam, 瞠 kamerkowa jako嗆 i zamazana twarz ale tydzie siedzenia w domu pod kocem zrobi這 swoje;P). Dorad嬈ie, jak fryzurk mog豉bym sobie wybra, bo na t ju patrze nie mog :P Dodam, 瞠 mam strasznie cienkie w這sy, kt鏎e pusz si na ko鎍ach i nie wiem czy wida na zdj璚iu ale twarz mam kwadratow (;[) Mo瞠 jaki kolorek nowy (mam niebieskie oczy). Od razu m闚i, 瞠 nie chc 軼ina na d逝go嗆 bo mam ju nieprzyjemne do鈍iadczenia
Z g鏎y dzi瘯i
hellogoodbye jest offline  
Stary 2010-09-24, 18:01   #3313
Motee
Przyczajenie

Pr鏏owa豉m piank, ale mo瞠 by豉 nietrafiona? Jakiej pianki Ty u篡wasz?
Motee jest offline  
Stary 2010-09-24, 18:34   #3314
ansed3
Przyczajenie

Cytat:
do owalu, to wi瘯szo嗆 fryzur pasuje - jest to taki kszta速 twarzy, kt鏎y wymodelujesz bez problemu i b璠zie dobrze wygl康a.

my郵, 瞠 k這pot polega na tym, 瞠 Ty si 幢e czujesz w tych fryzurach, co mia豉. ja jestem fank w這s闚 d逝gich, falowanych - obecnie pozby豉m si ju grzywki i tylko zapuszczam. mo瞠 spr鏏uj co takiego ? nie wiem w jakiej kondycji masz w這sy, 瞠by cokolwiek zrobi..

moze tez nie umiem ich ukladac mam dlugie wlosy nawet, lekko falowane ale je prostuj koncowki mi sie rozdwajaja dlatego tez wlsanie chce podciac ale stosuje duzo odzywek (zwiekszajaca objetosc, prostujaca, i jedwab) takze nie wiem. to moze nie jest owal? bo np grzywka mi nie za bardzo pasuje na bok, prosta rowniez nie, jesli zepne do tylu i mam rozpuszczone to rowniez nie ladnie, dlatego ostatnio z braku pomyslow juz na rozne fryzury zaczelam je po prostu spinac w koka zwyklego i grzywke do tylu co rowniez nie wyglada fajnie ale trudno co do krotkich wlosow mialam w 3-4 klasie podstawowki do ramion tak jakby na grzybka nie wtgladalo to odbrze POMOCY!
ansed3 jest offline  
Stary 2010-09-24, 22:29   #3315
muszki
Rozeznanie

GG do muszki

ponawiam - wstaw zdj璚ie ze wszystkimi w這sami z ty逝, jak stoisz na wprost aparatu i w pewnej odleg這軼i. nie przejmuj si, 瞠 to wygl康a g逝pio - tak naj豉twiej stwierdzi, co Ci pasuje i jaki masz kszta速 twarzy.

ja przedzia貫k ostatnio robi po 鈔odku, w這sy sp造waj帷e, falowane. ale ja mam kwadratow twarz, wi璚 mnie to mega wyszczupla i chowa ko軼i szcz瘯i..

m闚i - skoro mia豉 ju ka盥 fryzur, to mo瞠 problem le篡 w akceptacji siebie. wi璚 tutaj ju pora na eksperymenty. w ko鎍u znajdziesz fryzur, kt鏎a b璠zie si Tobie podoba豉. i nie b鎩 si odwa積ych 軼i耩.
瞠by Ty wiedzia豉, co ja robi豉m z w這sami ..
muszki jest offline  
Stary 2010-09-25, 09:14   #3316
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Nowa fryzurka do p馧d逝gich w這s闚

ja takiej d逝go軼i 軼ieniowa豉m w這sy, najd逝窺ze zosta造 najd逝窺ze, a przez cieniowanie w這sy mi sie unosz i wygl康a jakby by這 ich wi璚ej (a tez mam cienkie) i ostatniio zrobi豉m sobie prost grzywk, ale widze 瞠 ju masz, co do koloru w這s闚 t chyba bym musia豉 zobaczyc twarz 瞠by doradzi
Meadow jest offline  
Stary 2010-09-25, 11:37   #3317
ansed3
Przyczajenie

ostrych ci耩 sie boj, to prawda ;/
nie wiem jaka fryzura, jaki kolor POMOCY!

Cytat:
ponawiam - wstaw zdj璚ie ze wszystkimi w這sami z ty逝, jak stoisz na wprost aparatu i w pewnej odleg這軼i. nie przejmuj si, 瞠 to wygl康a g逝pio - tak naj豉twiej stwierdzi, co Ci pasuje i jaki masz kszta速 twarzy.

ja przedzia貫k ostatnio robi po 鈔odku, w這sy sp造waj帷e, falowane. ale ja mam kwadratow twarz, wi璚 mnie to mega wyszczupla i chowa ko軼i szcz瘯i..

m闚i - skoro mia豉 ju ka盥 fryzur, to mo瞠 problem le篡 w akceptacji siebie. wi璚 tutaj ju pora na eksperymenty. w ko鎍u znajdziesz fryzur, kt鏎a b璠zie si Tobie podoba豉. i nie b鎩 si odwa積ych 軼i耩.
瞠by Ty wiedzia豉, co ja robi豉m z w這sami ..
ansed3 jest offline  
Stary 2010-09-25, 13:43   #3318
Emef_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167

Na moje w這sy dzia豉 wszystko. A to akurat by豉 pianka Wella, loki i fale.
Zaraz po umyciu g這wa w d馧, pianka, suszarka i ugniatanie (z do逝 w g鏎) a b璠 suche.

Edit:
Szuka豉m zdj璚ia 瞠by pokaza jak to wygl康a na moich w這sach. Znalaz豉m tylko co takiego, robione p騧nym wieczorem po m璚z帷ym dniu

Edytowane przez Emef_
Czas edycji: 2010-09-25 o 13:54
Emef_ jest offline  
Stary 2010-09-25, 19:01   #3319
muszki
Rozeznanie

GG do muszki

dobrze oceni豉m - owal. wi璚 wi瘯szo嗆 fryzur powinny pasowa do Twojego kszta速u twarzy.
my郵, 瞠 kwestia mo瞠 le瞠 w kolorze. spr鏏uj poeksperymentowa - dobierz kolor dobrze wpasowuj帷y si w karnacj, z tonacji koloru naturalnego (zimny/ciep造). proponowa豉bym zostawi w這sy d逝gie, falowane. to nie tylko kwestia wielkiej mody, jak si wzoruj 簑rnale, ale kwestia ostro積ego dopasowywania sobie fryzury. zacznij od koloru, je瞠li boisz si radykalnych 軼i耩.
je瞠li nie odpowiada Ci kolor naturalny, szukaj odcienia w kolorach o jeden/dwa tony r騜nicy.

zakryj czo這 grzywk - masz je dosy wysokie.

Edytowane przez muszki
Czas edycji: 2010-09-25 o 19:03
muszki jest offline  
Stary 2010-09-25, 20:05   #3320
Motee
Przyczajenie

Dzi瘯uj za odpowied
Motee jest offline  
Stary 2010-09-26, 12:15   #3321
ansed3
Przyczajenie

obecnie grzywke mam na bok, ale jest chyba zle sciat bo mi sie nie uklada i to kiesko wyglada, w這sy rowzniez przefarbowalam na zblizony do moich, ale jest za ciemny wiec teraz chce cos w odcieniu rudosci delikatnie gzrywke chce sobie odrobine skrocic bo mam ja do brody i wycieniowac bo kiedys tak mialam i sie fajnie ukladala
dzieki wielkie za rady na pewno skorzystam pozdrawiam
ansed3 jest offline  
Stary 2010-09-26, 12:25   #3322
muszki
Rozeznanie

GG do muszki

musisz pokombinowa. napewno Ci si uda

powodzenia
muszki jest offline  
Stary 2010-09-26, 13:34   #3323
korneczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 469

Jak zrobi takie fryzury? Jakich kosmetyk闚 u篡 itd ?
korneczka jest offline  
Stary 2010-09-27, 13:07   #3324
loveangelmusicbaby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137
Dot.: z czarnych na br您

Cytat:
Napisane przez sylwia989 Poka wiadomo嗆
Mam pytania jak uzyska efekt fryzur ze zdj璚?
w przypadku pierwszej fryzury uzylabym walkow stozkowych, tu jest filmik gdzie Pani pokazuje 2 techniki nakladania takich walkow (nalezy zastosowac te druga technike)

z tym ze ona ma walki termiczne a tak naprawde wystarczy miec zwykle walki takie jak te
http://www.dlaewy.pl/499310-walki-st...26-id-449.aspx

w przypadku drugiej fryzury, mysle ze ta sa naturalne falujace sie bardzo geste wlosy.. podobny efekt mozna uzyskac korzystajac z lokowki o bardzo duzej srednicy, jak tutaj
Stary 2010-09-27, 13:19   #3325
AnkaPy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 171

Witam, mam pytanie jak uzyska taki skr皻 w這s闚 jak na zdj璚iu? Mam dosy d逝gie w這sy od spodu i troch wystopniowane w stron czubka g這wy.
Chcia豉m kupi do tego celu wa趾i spiralne tj 鈔ubki ale nie wiem czego mog si spodziewa. Dodam, 瞠 mam g瘰te w這sy, pofalowane ale niesforne, bo jak chc je wyprostowa to efekt jest prawie 瘸den a jak je kr璚 to te d逝go si nie utrzymuje to na g這wie. Pom騜cie

AnkaPy jest offline  
Stary 2010-09-27, 15:41   #3326
czeslaw_16
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
jaka fryzura dla mnie ?

Witam chcia豚y si Was poradzic jak powinienem mie fryzure D逝gie w這sy, kr鏒kie??? Dodam, i mam zakola i nie wiem w jakiej fryzurze b璠zie mi dobrze. Teraz mam wmiare d逝gie w這sy. A tu dodaje zdj璚ie moich zakoli:

http://images47.fotosik.pl/334/93d9e0b8423933fdm.jpg
http://images39.fotosik.pl/330/27a77d988ac1973fm.jpg
http://images43.fotosik.pl/334/ff318ca537cf2dcfm.jpg

Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc
czeslaw_16 jest offline  
Stary 2010-09-27, 19:13   #3327
Kotek2602
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
GG do Kotek2602
Question Czy to dobry pomys ?

Witam

Nied逝go wybieram si do fryzjera i chcia豉bym zrobi co z w這skami . Mam okr庵陰 twarz i lekko falowane w這ski . Chcia豉bym zrobi sobie tak grzywk jak na tym zdj璚iu : http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura798040.htm , jednak mam do was pytanie czy taka fryzura mi pasuje i czy grzywka b璠zie si kr璚i豉 . Dodam jeszcze , 瞠 w這sy kr璚 mi si tak dopiero w po這wie Do陰czam swoj fotk 瞠by by這 豉twiej ;]
Kotek2602 jest offline  
Stary 2010-09-27, 19:40   #3328
muszki
Rozeznanie

GG do muszki
Dot.: Czy to dobry pomys ?

Cytat:
Napisane przez Kotek2602 Poka wiadomo嗆
Witam

Nied逝go wybieram si do fryzjera i chcia豉bym zrobi co z w這skami . Mam okr庵陰 twarz i lekko falowane w這ski . Chcia豉bym zrobi sobie tak grzywk jak na tym zdj璚iu : http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura798040.htm , jednak mam do was pytanie czy taka fryzura mi pasuje i czy grzywka b璠zie si kr璚i豉 . Dodam jeszcze , 瞠 w這sy kr璚 mi si tak dopiero w po這wie Do陰czam swoj fotk 瞠by by這 豉twiej ;]
grzywka Ci si pofaluje na 90%. wi璚 ja bym si przygotowywa豉 na prostowanie..
w tej fryzurce twarz si bardzo wyszczupli, nabierze ostro軼i. my郵, 瞠 b璠zie w porz康ku
muszki jest offline  
Stary 2010-09-27, 20:25   #3329
ollena93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Hej ! mam problem ! jak my郵icie pasowala by mi taka fryzurka jak u tej dziewczyny http://www.photoblog.pl/ladyinsolence/59945373;] ? tylko, ze jest maly problem hyhhhh otoz mam wstretny wicher uhhh albo bardzo chcialabym sciac wlosy poniewaz mam bardzo zniszczone i juz mam dosc.
http://www.fotoszok.pl/show.php/1383...-2043.jpg.html
http://www.fotoszok.pl/show.php/1383...06286.jpg.html
ollena93 jest offline  
Stary 2010-09-27, 20:49   #3330
muszki
Rozeznanie

GG do muszki

Cytat:
Napisane przez ollena93 Poka wiadomo嗆
Hej ! mam problem ! jak my郵icie pasowala by mi taka fryzurka jak u tej dziewczyny http://www.photoblog.pl/ladyinsolence/59945373;] ? tylko, ze jest maly problem hyhhhh otoz mam wstretny wicher uhhh albo bardzo chcialabym sciac wlosy poniewaz mam bardzo zniszczone i juz mam dosc.
http://www.fotoszok.pl/show.php/1383...-2043.jpg.html
http://www.fotoszok.pl/show.php/1383...06286.jpg.html
tak z tych zdj耩, to doda豉 wnioskuj, 瞠 masz do嗆 rozbudowan doln cz窷 twarzy. ta fryzurka jeszcze bardziej Ci j uwydatni. ale nie jestem tego pewna, bowiem - nie wida zbyt wiele. na pierwszy rzut oka - mo瞠sz spr鏏owa, ale gorzej jak oka瞠 si to niewypa貫m. trudno wr鏂i z kr鏒kich w這s闚 do d逝gich bez niszczenia ich
muszki jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.