Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-11-11, 15:43   #3511
Shade666
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179
Dot.: Jak ZROBI,U荅Y tak fryzur ? - W﹗EK ZBIORCZY!

Ja te my郵, 瞠 si gdzie nie zrozumia造鄉y Pewnie wystarczy這by zdj璚ie, ale nie b璠 Ci kaza zdj璚ia robi ;D
Shade666 jest offline  
Stary 2010-11-11, 16:32   #3512
gosixxd
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Fryzura

Witam! mam problem , bo chcialabym zmienic fryzure, lecz nie wiem na jaka.. mam kwadratowa twarz i nie wiem co pasowalo by do tego. prosze o pomoc
gosixxd jest offline  
Stary 2010-11-11, 17:02   #3513
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Fryzura

bardzo 豉dnie w tej wygl康asz
Meadow jest offline  
Stary 2010-11-11, 19:30   #3514
gosixxd
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

hmm.. dziekuje lecz chcialabym cos nowego ;D
gosixxd jest offline  
Stary 2010-11-11, 23:14   #3515
solq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 257
Dot.: Jak ZROBI,U荅Y tak fryzur ? - W﹗EK ZBIORCZY!

Dziewczyny, nied逝go wybieram si do fryzjera i chcia豉bym prosi o ma陰 pomoc Mog造by軼ie mi doradzi co powiedzie fryzjerce 瞠by mi zrobi豉 podobn fryzur? Dodam, 瞠 mam w這sy proste, d逝gie i 軼i皻e r闚no, na prosto bez 瘸dnego cieniowania. Nigdy 瘸dnych grzywek ani cieniowa nie mia豉m i nie bardzo wiem o co mam prosi fryzjerk. I czy my郵icie, 瞠 na prostych w這sach to b璠zie dobrze wygl康a, ta grzywka b璠zie si tak uk豉da, bo podoba mi si takie niedopracowany, ba豉ganiarski i jakby lekko rozczochrany styl tej fryzury, tylko boj si, 瞠 na moich prostych w這sach to b璠zie klapa. Tak瞠 b璠 bardzo wdzi璚zna za wszelkie rady

Edytowane przez solq
Czas edycji: 2010-11-11 o 23:18
solq jest offline  
Stary 2010-11-12, 00:12   #3516
ciaszunia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 094
GG do ciaszunia
Dot.: Hejka!

Dziewczyny mo瞠 wiecie jak zrobi taka fryzur? Mam d逝gie, proste w這sy i prost grzywk. Wiem, 瞠 trzeba natapirowa je porz康nie ale nie wiem co zrobi z ty貫m aby to 豉dnie wygl康a這. BTW- nie sadzi豉m, 瞠 b璠 si kiedykolwiem inspirowa豉 fryzur Lady Gagi
ciaszunia jest offline  
Stary 2010-11-12, 15:44   #3517
grzebien
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

my郵icie, 瞠 tego rodzaju fryzury pasuj do tr鎩k徠nej twarzy? mo瞠 s troch za ci篹kie?
grzebien jest offline  
Stary 2010-11-12, 16:02   #3518
ankova
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - W﹗EK ZBIORCZY ;)

hej dziewczyny
Jestem tu nowa, pisz, bo chcia豉bym zmieni swoj fryzur.
Mam wysokie czo這, lekko pucate policzki, jakby zapadni皻e niebieskie oczy, wory pod oczami i blond w這sy .
Poni瞠j za陰czam fotki ; dd.
ankova jest offline  
Stary 2010-11-12, 16:12   #3519
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 655

ewciamisia: mi sie wydaje, ze najladniej wygladalabys w tej ostatniej tak jak mowilam wczesniej
Cel: 50 cm
odchudzam si!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline  
Stary 2010-11-13, 10:51   #3520
wielki_kompleks
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Doklej si.

Jak ju pisa豉m w pogaduszkach: jestem znudzona swoj "fryzur" (w wersji lekko nieograni皻ej http://smaczny.wizaz.pl/forum/attach...metrics=gemius. ) Mam w這sy suche, zniszczone. To co jest mocniej pocieniowane si kr璚i, nie trafi豉m jeszcze na fryzjera kt鏎y z ty逝 te je dobrze wycieniuje. Grzywka w dos這wnym s這wa znaczeniu nie wchodzi w gr (kr璚i si!) chodzi mi bardziej o cosie w tym stylu http://wallpapers.skins.be/jessica-a...x768-22758.jpg W這sy s po豉mane, stoj i si pusz, ale to chyba przez to, 瞠 cz瘰to k豉d豉m si spa z mokrymi w這sami. Aktualnie zapuszczam, marz o takiej fryzurce - http://b.imagehost.org/0159/ELLE_Jes...py_800x600.jpg Jeszcze troch musz poczeka, w這sy s aktualnie do po這wy 這patek.
wielki_kompleks jest offline  
Stary 2010-11-13, 11:04   #3521
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wielki_kompleks Poka wiadomo嗆
Doklej si.

Jak ju pisa豉m w pogaduszkach: jestem znudzona swoj "fryzur" (w wersji lekko nieograni皻ej http://smaczny.wizaz.pl/forum/attach...metrics=gemius. ) Mam w這sy suche, zniszczone. To co jest mocniej pocieniowane si kr璚i, nie trafi豉m jeszcze na fryzjera kt鏎y z ty逝 te je dobrze wycieniuje. Grzywka w dos這wnym s這wa znaczeniu nie wchodzi w gr (kr璚i si!) chodzi mi bardziej o cosie w tym stylu http://wallpapers.skins.be/jessica-a...x768-22758.jpg W這sy s po豉mane, stoj i si pusz, ale to chyba przez to, 瞠 cz瘰to k豉d豉m si spa z mokrymi w這sami. Aktualnie zapuszczam, marz o takiej fryzurce - http://b.imagehost.org/0159/ELLE_Jes...py_800x600.jpg Jeszcze troch musz poczeka, w這sy s aktualnie do po這wy 這patek.
zapuszczaj, zapuszczaj, zapuszczaj! Bo Twoje wlosy faktycznie wygladaja nieciekawie.. Takich fryzur jak na zdjeciu nie bedziesz miec, przeciez to gwiazdy, one maja specjalnie wystilizowane fryzury przez naprawde dobrych fryzjerow.. Zapuszczaj, wtedy wlosy zaczna sie super same ukladac i nie beda tak juz wygladaly.. Polecam odzywke WAX najlepsza odzywka jaka znam, oraz skrzyp ktory sie wciera w skore glowy oraz masaze glowy.
odchudzam si!

suwaczek
Stary 2010-11-13, 17:55   #3522
ankova
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cytat:
Napisane przez ankova Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny
Jestem tu nowa, pisz, bo chcia豉bym zmieni swoj fryzur.
Mam wysokie czo這, lekko pucate policzki, jakby zapadni皻e niebieskie oczy, wory pod oczami i blond w這sy .
Poni瞠j za陰czam fotki ; dd.
Doradzi mi kto? ; )
Zapuszcza, czy 軼i望?

Edytowane przez ankova
Czas edycji: 2010-11-13 o 18:00
ankova jest offline  
Stary 2010-11-13, 20:30   #3523
loveangelmusicbaby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137
Dot.: Jak ZROBI tak fryzur ? - W﹗EK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez asiakasia92 Poka wiadomo嗆
Jestem maniaczk warkoczy I dzi natkn窸am si na takie uczesanie. Macie pomys jak wyczarowa co takiego?
bardzo ladna jest ta fryzura! samemu to ciezko bedzie zaplesc takiego francuza wokol calej glowy, ale ogolnie zasada jest taka sama jak pokazuje na tym filmiku dla grzywki

Mozesz zaplatac tego francuza albo przekladajac lewe/prawe pasemka pod srodkowym (tak jak jest na filmiku), albo nad srodkowym (zeby uzyskac dokladnie taki sam wynik jak ma modelka)
Nalezaloby tez wplatac wiecej wlosow, tak od srodka glowy, dookola glowy

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Pepper_Mint Poka wiadomo嗆
Witam. Chcia豉bym si dowiedzie krok po kroku jak zrobi tak fryzur. Mo瞠 najlepiej jaki filmik Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc.
tu mam filmik, z tym ze warkocz idzie wzdluz glowy, a nie do tylu

Edytowane przez loveangelmusicbaby
Czas edycji: 2010-11-13 o 20:36
loveangelmusicbaby jest offline  
Stary 2010-11-13, 20:37   #3524
EjjSenioritta
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 178
Dot.: Jak ZROBI tak fryzur ? - W﹗EK ZBIORCZY!

jak zrobi tak fryzur http://www.youtube.com/watch?v=kvlYF...layer_embedded

EjjSenioritta jest offline  
Stary 2010-11-13, 22:10   #3525
dark_devil
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Chcia豉bym Was poprosi o porad. Mianowicie chcia豉bym zmieni co w mojej fryzurze,bo troch mi si znudzi豉 :P Mam jasn cer z piegami, granatowe oczy (ch皻nie bym je podkre郵i豉) szybko si rumieni Mam ciemne blond w這sy, prawie do pasa, cienkie, grzywka na bok i cieniowane w這sy si璕aj mi do ramion. Pom騜cie
dark_devil jest offline  
Stary 2010-11-14, 08:47   #3526
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ankova Poka wiadomo嗆
Doradzi mi kto? ; )
Zapuszcza, czy 軼i望?
zapuszczac.. Mam taka sama twarz i scielam wlosy i wygladalo to okropnie, bo fryzura podkreslila okraglosc mojej twarzy. Na 2 zdj wygladasz jak najbardziej ok! wiec radze zapuszczac, potem bedziesz zalowac.

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez dark_devil Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym Was poprosi o porad. Mianowicie chcia豉bym zmieni co w mojej fryzurze,bo troch mi si znudzi豉 :P Mam jasn cer z piegami, granatowe oczy (ch皻nie bym je podkre郵i豉) szybko si rumieni Mam ciemne blond w這sy, prawie do pasa, cienkie, grzywka na bok i cieniowane w這sy si璕aj mi do ramion. Pom騜cie
Albo: Wyrownaj wlosy na prosto i zetnij grzywke na prosto-cudowny efekt.
Albo: zrob grzywke na calej dlugosci czola, zetnij ja pod ukos, ale wtedy nie podcinaj koncowek na prosto-zostaw jak jest
Albo: Zostaw jak jest, zapuszczaj grzywke.

Mysle, ze pierwsza opcja bedzie najlepsza

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez grzebien Poka wiadomo嗆
my郵icie, 瞠 tego rodzaju fryzury pasuj do tr鎩k徠nej twarzy? mo瞠 s troch za ci篹kie?
zalezy jak bardzo trojkatna jest twarz, jezeli bardzo to nie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez gosixxd Poka wiadomo嗆
Witam! mam problem , bo chcialabym zmienic fryzure, lecz nie wiem na jaka.. mam kwadratowa twarz i nie wiem co pasowalo by do tego. prosze o pomoc
Pomaluj wlosy na ciemny braz, kolor ktory masz jest nieodpowiedni, zrob sobie ladna grzyweczke na calej dlugosci wlosow na skos, wlosy lekko pocieniuj, wydaja sie ciezkie na zdjeciu
odchudzam si!

suwaczek
Stary 2010-11-14, 12:54   #3527
madzia_177
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Grzywka

Czy pasowa豉 by mi prosta grzywka?

W tej chwili mam kr鏒sze w這sy ... troszk za ramiona
madzia_177 jest offline  
Stary 2010-11-14, 12:56   #3528
Jamie69
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 337
Dot.: Grzywka

My郵, 瞠 tak .
Stary 2010-11-14, 14:16   #3529
paulaa6

Wiadomo軼i: 6 205
Dot.: Grzywka

Ja r闚nie my郵, 瞠 tak.

💕
paulaa6 jest offline  
Stary 2010-11-14, 14:48   #3530
CatCass
Przyczajenie

GG do CatCass

Witam. S逝chajcie, szukam ma貫j porady.
Zawsze chcia豉m by blondynk, ale mam du瞠 w徠pliwo軼i czy kolor by mi pasowa. Jak daleko mog豉bym si posun望 z rozja郾ianiem w這s闚? Obecnie mam ciemny br您 bo schodz z czarnego.
Za陰czam jedyne zdj璚ie na kt鏎ym w miar sensownie wida moje w這ski ;P. Z g鏎y dzi瘯i za pomoc
zdj璚ie
CatCass jest offline  
Stary 2010-11-14, 16:05   #3531
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

Widze, ze tez jestes z TarnowaRadzilabym nie robic Ci blondu, strasznie zniszczysz swoje wlosy; wiem co mowie! Brazy nigdy nie wychodza z mody, sa piekne i naturalne. Patrzac na Ciebie, wnioskuje ze blond nie bedzie Ci pasowal, zostal przy brazie
odchudzam si!

suwaczek
Stary 2010-11-14, 16:21   #3532
CatCass
Przyczajenie

GG do CatCass

Hmm... Oki Dzi瘯uj Ci bardzo
Hah, tak, jestem z Tarnowa
CatCass jest offline  
Stary 2010-11-14, 16:26   #3533
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

i nawet w moim wieku, nic nie pozostaje tylko zaprosic do watku http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475726 mam nadzieje, ze dolaczysz do nas w tym watku sa juz 3 dziewczyny z Tarnowa, mozesz byc 4
odchudzam si!

suwaczek
Stary 2010-11-15, 15:13   #3534
xxjustysxx77
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Question Jaki kolor b璠zie mi pasowa ? Jaka fryzura ???

Prosz o pomoc
xxjustysxx77 jest offline  
Stary 2010-11-15, 18:30   #3535
perlesang
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Cytat:
Napisane przez perlesang Poka wiadomo嗆
Hej. Bardzo prosz o pomoc. Chc zmieni fryzurk. Mam ciemne w這sy do pasa, w這sy s podatne na kr璚enie, s do嗆 g瘰te. Nie chcia豉bym ich mocno skraca, mo瞠 troch pocieniowa. Nie wiem jaki mam kszta速 twarzy, wi璚 nie bardzo wiem jaka fryzurka mi pasuje. Oto fotki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0d21f52cb.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...23bfda28f.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...077934e7c.html

Pomo瞠 kto? Prosz.
perlesang jest offline  
Stary 2010-11-15, 19:18   #3536
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez perlesang Poka wiadomo嗆
Pomo瞠 kto? Prosz.
Masz bardzo piekne wlosy, grube, krecone. Jezeli sa podatne na krecenie gdy je wycieniujesz bedziesz musiala prostowac wlosy zeby bylo cokolwiek widac, a ewidentnie sie nie oplaca, bo to bardzo niszczy wlosy. Radzilabym je po prostu przyciac dla ich zdrowia, ok 2 cm. Pasuja Ci takie wlosy jakie masz. Cieniowanie raczej nie wchodzi w gre.
odchudzam si!

suwaczek
Stary 2010-11-16, 14:10   #3537
perlesang
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Oki.. Dzi瘯i bardzo .
perlesang jest offline  
Stary 2010-11-16, 22:05   #3538
malaika7
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 549
Fryzura Rihanny w "What's my name"

Nie jestem fank Rihanny, ale ostatnio obejrza豉m jej nowy teledysk i zakocha豉m si w jej fryzurze i kolorze w這s闚
Za陰czam zdj璚ia i licz, 瞠 podpowiecie jak zrobi tak fryzur. To jest jaki rodzaj kucyka, ale... no w豉郾ie - to nie jest zwyk造 kucyk. Jak go zrobi?
Stary 2010-11-17, 09:08   #3539
sensuaal
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95
Dot.: Fryzura Rihanny w "What's my name"

to zwyczajny kucyk ; o tylko ma w這sy podniesione u nasady, s do tego specjalne 'spinki' kt鏎e nazywaj si bumpits, s niedrogie i dost瘼ne na allegro, poczytaj w googlach wi璚ej .
sensuaal jest offline  
Stary 2010-11-19, 13:41   #3540
gumecka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Hej

prosz o pomoc,co mam zrobi z moimi w這sami 瞠by lepiej wygl康a,mo瞠 zmiana fryzury

gumecka jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.