Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-12-25, 22:46   #3661
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717
Dot.: Fryzura Joanny Koroniewskiej

To jest warkocz dobierany tyle, 瞠 to taki "rewers" o ile w normalnym wplatasz wlosy od g鏎y to w tym pleciesz tak samo tyle, 瞠 dok豉dasz pasma tak jakby od do逝.

Zafirah jest offline  
Stary 2010-12-26, 00:17   #3662
SweetBlackDevil
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 499
Dot.: Fryzura Joanny Koroniewskiej

Cytat:
Napisane przez Zafirah Poka wiadomo嗆
To jest warkocz dobierany tyle, 瞠 to taki "rewers" o ile w normalnym wplatasz wlosy od g鏎y to w tym pleciesz tak samo tyle, 瞠 dok豉dasz pasma tak jakby od do逝.
wielkie dzi瘯i tylko mam jeden problem bo jak mam zrobi 瞠 w這sy by造 tak dobierane jak u niej... ju wiem jak zrobi tego warkocza rewersa, ale u niej te w這sy s dobierane tak jakby z dalszej czesci g這wy...

Edytowane przez SweetBlackDevil
Czas edycji: 2010-12-26 o 00:28 Pow鏚: dop
SweetBlackDevil jest offline  
Stary 2010-12-26, 15:34   #3663
sylwia166
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
"ba豉gan" na g這wie po wyprostowaniu

hej, mam takie pytanie.. mam g瘰te, falowane w這sy. w zasadzie to mog豉bym powiedzie, 瞠 takie siano. s okropne dlatego codzienne musz je prostowa.. : / jednak po prostowaniu s strasznie proste i wr璚z ulizane. takie "grzeczne" i zwyk貫. chcia豉bym uzyska efekt takich troch potarganych, lekko mo瞠 pofalowanych, nie wiem... 瞠by po prostu nie by造 a tak przera幢iwie proste. no i 瞠by by造 troch podniesione u nasady, a nie oklapni皻e.
jak uzyska taki efekt?
sylwia166 jest offline  
Stary 2010-12-26, 17:53   #3664
masseur
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49
Pro軸a o rad.

Chcia豚ym was prosi o rad. Nied逝go planuj i嗆 do fryzjera i zastanawiam si jak si 軼i望. W這sy maj by 鈔edniej d逝go軼i, grzywka niezbyt kr鏒ka, wycieniowana, uszy odkryte, a za uszami g瘰to.
Co mniej wi璚ej takiego : http://www.fryzunie.pl/wp-content/up..._meskie_01.jpg
Jednak w這sy mam ciemne i nie mam zamiaru ich farbowa jak na zdj璚iu. ; )

I pytanie: czy taka fryzura jest wporz康ku ? Co wy o niej my郵icie.

Prosz te o przysy豉nie screen闚 z waszymi propozycjami adekwatnymi do moich wymaga ; )

Z g鏎y, dzi瘯i.
masseur jest offline  
Stary 2010-12-26, 21:02   #3665
anka.d
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 680
Wpisy w blogu: 15
Dot.: "ba豉gan" na g這wie po wyprostowaniu

sylwia pozadany efekt pieknych fal uzyskasz jesli odstawisz prostownice i zadbasz o wlosy. dobrze odzywione fale nie beda sie puszyc, wiec nie bedzie siana czy szopy, ale piekna zdrowa, naturalna fala.

zapraszam do watkow z mojego podpisu.
anka.d jest offline  
Stary 2010-12-26, 22:23   #3666
Dwojnik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 172
圭i璚ie w這s闚.

Cze嗆.
Zamierzam i嗆 do fryzjera, dlatego chcia豉bym poradzi si Was w sprawie zmiany fryzury.
http://wd2.photoblog.pl/np1/201012/56/82817001.jpg <-- m鎩 aktualny wygl康
http://photos.nasza-klasa.pl/3304844...107fd855f.jpeg <-- ostatnie ci璚ie

Moje w這sy s falowane, jednak瞠 3-4 razy w tygodniu je prostuj. Naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond, od d逝窺zego czasu farbuj je na czarno.

Pozdrawiam i z g鏎y dzi瘯uj za pomoc.

Edytowane przez Dwojnik
Czas edycji: 2010-12-26 o 22:33
Dwojnik jest offline  
Stary 2010-12-27, 11:35   #3667
bordufka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - W﹗EK ZBIORCZY ;)

Witam. Przed sylwestrem wybieram si do fryzjera, jednak nie mam pomys逝 na now fryzurk. Pom騜cie mi dobra fryzurk. Dodam, 瞠 mam b. blad cer, piwne oczy i wysokie czo這. Chcia豉 bym te zmieni kolor w這sk闚. Wstawiam zdj. takiej fryzury jak mam teraz. Tylko nie chcia豉bym 軼ina w這sk闚 tych d逝gich co mam z ty逝, tylko raczej zrobi co sobie z tym przodem, a tamte nich sobie rosn. Tak wi璚 czekam na wasze pomys造 i z g鏎y dzi瘯uje. )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1202_zmniejszacz-pl_8436_6151j.jpg (14,4 KB, 22 za豉dowa)
bordufka jest offline  
Stary 2010-12-27, 11:44   #3668
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 655

Cytat:
Napisane przez bordufka Poka wiadomo嗆
Witam. Przed sylwestrem wybieram si do fryzjera, jednak nie mam pomys逝 na now fryzurk. Pom騜cie mi dobra fryzurk. Dodam, 瞠 mam b. blad cer, piwne oczy i wysokie czo這. Chcia豉 bym te zmieni kolor w這sk闚. Wstawiam zdj. takiej fryzury jak mam teraz. Tylko nie chcia豉bym 軼ina w這sk闚 tych d逝gich co mam z ty逝, tylko raczej zrobi co sobie z tym przodem, a tamte nich sobie rosn. Tak wi璚 czekam na wasze pomys造 i z g鏎y dzi瘯uje. )
Masz specyficzna buzie i moimi oczami zle bys wygladala w zbyt krotkich wlosach z przodu a z tylu dlugimi Zafarbowalabym wloski na czekoladowy braz lub orzechowy braz [moja kolezanka ma tak sama blada cere] i doskonale jej pasuje. Wlosow nie scinaj. Zapusc troszke grzywke i podetnij na prosto, wlosy zapuszczaj, aby je potem wyrownac, daje zdjecie z fryzura, o ktora mi chodzi. Najlepiej zafarbowalabym na czekoladowy braz + fryzurka Przybylskiej. Bedzie do Ciebie pasowac.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Przybylska+grzywka+mega+proste+w%C5%82osy[1].jpg (24,9 KB, 16 za豉dowa)
Cel: 50 cm
odchudzam si!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline  
Stary 2010-12-27, 13:52   #3669
Syntia99
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
Dot.: 圭i璚ie w這s闚.

Uwa瘸m, 瞠 to dobry pomys 瞠by si obci窸a, masz bardzo ciekaw urod i wyra幡e rysy twarzy, a zbyt dlugie wlosy to przyt豉czaj. Na fotce w NK wygl康asz lepiej bo masz kr鏒sze. A co by powiedzai豉 na obci璚ie na calkiem kr鏒ko, jak nie sprobujesz to si nie dowiesz czy by to by這 dobre. Albo zetnij jedn stron na krociutko, drug zostaw d逝窺z, ale te nie za d逝g, je郵i masz 豉dn szyj to polecam mocno wyciety na chopaka ty - i co ty na to?
Syntia99 jest offline  
Stary 2010-12-27, 14:47   #3670
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

Santia99 no co Ty, jak sie zetnie na calkiem krotko bedzie beznadziejne wygladac:|
odchudzam si!

suwaczek
Stary 2010-12-27, 15:12   #3671
bordufka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Syntia99 Poka wiadomo嗆
Uwa瘸m, 瞠 to dobry pomys 瞠by si obci窸a, masz bardzo ciekaw urod i wyra幡e rysy twarzy, a zbyt dlugie wlosy to przyt豉czaj. Na fotce w NK wygl康asz lepiej bo masz kr鏒sze. A co by powiedzai豉 na obci璚ie na calkiem kr鏒ko, jak nie sprobujesz to si nie dowiesz czy by to by這 dobre. Albo zetnij jedn stron na krociutko, drug zostaw d逝窺z, ale te nie za d逝g, je郵i masz 豉dn szyj to polecam mocno wyciety na chopaka ty - i co ty na to?
ciekaw urod - nie wiedzia豉m.. thx.. a 軼i望 si musze bo teraz wygl康am strasznie, nie moge chodzi z takimi w這skami. A Tw鎩 pomys jest nawet ciekawy, mo瞠 rzeczywi軼ie zetn jedn stron kr鏂ej.
bordufka jest offline  
Stary 2010-12-27, 15:16   #3672
bordufka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez TakaJednaDziwnaOsoba Poka wiadomo嗆
Santia99 no co Ty, jak sie zetnie na calkiem krotko bedzie beznadziejne wygladac:|
mo瞠 tak ca趾iem kr鏒ko nie ale cho troch. oto zdj sprzed 6tygodni, chyba nie by這,a tak strasznie z kr鏒kimi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1119_zmniejszacz-pl_6549.jpg (91,6 KB, 19 za豉dowa)

Edytowane przez bordufka
Czas edycji: 2010-12-27 o 15:21
bordufka jest offline  
Stary 2010-12-27, 22:09   #3673
Syntia99
Przyczajenie

hej, nie mo積a wierzy inetowi, WIZAZ.PL wszystko pokr璚i, post na kt鏎y odpowiedzialam zosta tu przeniesiony, a moja odpowied mylnie przeniesiona pod tw鎩 post, tak tu robi ..
nie znam ci z NK, ale pozdrawiam
Syntia99 jest offline  
Stary 2010-12-27, 22:13   #3674
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

Sorry, ale nie pdoba mi sie. Beznadziejnie w krotkich Ci bylo. Ja bym zrobila taka fryzure jak ma Ania Przybylska, pocierpiala, ale zapuscila i byla dumna.
odchudzam si!

suwaczek
Stary 2010-12-27, 22:15   #3675
Dwojnik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 172

Cytat:
Napisane przez Syntia99 Poka wiadomo嗆
Ciekawa koncepcja. Przez wi瘯szo嗆 swojego 篡cia nosi豉m w這sy do pasa i wiem, 瞠 nieciekawie w nich wygl康a豉m.

Mo瞠 co takiego by這by dobre:
http://www.kobieta.byc.pl/index.php?...162&nr=2#photo lub
http://www.kobieta.byc.pl/index.php?...162&nr=3#photo ?
Dwojnik jest offline  
Stary 2010-12-28, 12:28   #3676
Syntia99
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Dwojnik Poka wiadomo嗆
Ciekawa koncepcja. Przez wi瘯szo嗆 swojego 篡cia nosi豉m w這sy do pasa i wiem, 瞠 nieciekawie w nich wygl康a豉m.

Mo瞠 co takiego by這by dobre:
http://www.kobieta.byc.pl/index.php?...162&nr=2#photo lub
http://www.kobieta.byc.pl/index.php?...162&nr=3#photo ?
Wg mnie najlepiej pol帷zy idee z obydwu fotek kt鏎e wskazujesz, fajnie zrobion fyz w tym stylu mo瞠sz znale嗆 tu:
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/f...htm#785091.jpg
Moim zdaniem jest super zrobiona, ta dlu窺za strona mo瞠 by do po這wy ucha, tak jak na twojej fotce. Mnie si wydaj 瞠 dlu窺za strona powinna byc po prawej , a kr鏒ka po lewej, ale czesto si w豉郾ie spotyka na odwrot.

Edytowane przez Syntia99
Czas edycji: 2010-12-28 o 12:31
Syntia99 jest offline  
Stary 2010-12-28, 12:32   #3677
masseur
Raczkowanie

Co 豉dniejsze dla 16-letniego ch這pca

Tak jak w temacie.
Mam zamiar wybra si do fryzjera i chcia豚ym si was poradzi jak si 軼i望 : )

I. Obecnie rozwa瘸m w這sy stawiane. Znalaz貫m w internecie fajne zdj璚ie tego typu: LINK (zdj璚ia nie da si powi瘯szy, wyskakuje jaki b陰d)
Prosi豚ym o przesy豉nie fotek z podobnymi, dobrze wygl康aj帷ymi w這sami ; )

II. Kt鏎a fryzura bardziej wam si podoba:
- LINK - w這sy d逝gie
- LINK - w這sy na 瞠l

Z g鏎y dzi瘯i ; ))
masseur jest offline  
Stary 2010-12-28, 14:27   #3678
Damian17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 192
Dot.: Co 豉dniejsze dla 16-letniego ch這pca

Fryzura d逝ga z pierwszego linku jest najlepsza bo ma這 musisz czasu na nad ni sp璠za jedynie jaka pianka po umyciu i wysuszy . Ale z innego w徠ku wiem 瞠 masz kr璚one w這sy troch , prawda ? Wi璚 na szczotce by musia modelowa lub przy suszeniu przeczesywa grzebieniem ale przy wilgoci mo瞠 by gorzej bo Ci si pokr璚. Prostownica da豉by rad ale nie wiem czy u篡wasz a mo瞠 to i lepiej bo w這sy niszcz si od ci庵貫go prostowania bez kosmetyk闚. A ta z drugiego linku wygodna po prostu jest . Nie wiem czy lubisz sp璠za nad w這sami du穎 czasu czy ma這 ?
Damian17 jest offline  
Stary 2010-12-28, 15:07   #3679
masseur
Raczkowanie

W pewnym stopniu prawda, w這sy zakr璚aj mi si, ale dopiero wtedy gdy mam d逝窺ze. Nie, nie u篡wam prostownicy, bo wiem, 瞠 niszcz si od niej w這sy, poza tym musia豚ym z up造wem czasu je prostowa, co w moim przypadku zaj窸o by sporo czasu. Do tego dochodzi jeszcze modelowanie. Wydaje mi si to bardziej pracoch這nne ni w przypadku stawiania w這s闚 na 瞠l. W tym drugim mam troch do鈍iadczenia, bo posiada貫m irokeza przez nieca貫 2 lata. Dobrze mi w nim by這, ale nigdy nie potrafi貫m postawi ich tak jak fryzjer. Zawsze gdy zawia wiatr (nie koniecznie silny) to by這 po fryzurze. Dzia這 si to tylko wtedy gdy sam se je stawia貫m, gdy fryzjer mi postawi to trzyma造 si 5 dni nawet. Nie wiem dlaczego tak si dzia這, mo瞠 dlatego, 瞠 nie u篡wa貫m 瘸dnego usztywniacza ? Jak my郵isz ?

Irokez jest wygodny, fakt. Ale je郵i chodzi o wygl康, to kt鏎a fryzura twoim zdaniem lepiej si prezentuje ?
masseur jest offline  
Stary 2010-12-28, 15:17   #3680
Damian17
Raczkowanie

Jak dla mnie d逝窺ze w這sy s lepsze. Sam posiadam od kilku lat d逝窺ze w這sy i tez codziennie je myj , od篡wka , nawil瘸cz,pianka,suszarka ,szczotka. Kilka lat wi璚 juz mi to nie zajmuje du穎 czasu. A co do irokeza musia豚y po umyciu dawa piank jak捷 mocno usztywniaj帷 co na kr鏒kich w這sach szybko wysuszysz suszark , przeczesywa grzebieniem na kszta速 irokeza to tez ju nabierze wygl康u a na koniec rozetrze 瞠l , gum lub past na d這ni i delikatnie wetrze. Pianka i dodatkowe kosmetyki b璠 trzyma w這sy przez d逝gi czas. A jak dodatkowo dasz lakier to efekt na pewno b璠zie trwa造 tyle 瞠 kup sobie jaki lepszy lakier kt鏎y nie tworzy skorupy z w這s闚 a tylko delikatnie osiada na nich . Podobno Taft Strong Czarny jest dobry jednak nie u篡wa貫m nigdy lakieru. S te takie utrwalacze w p造nach , z joanny jest niebieski p造n do stylizacji kt鏎y tez utrwala w這sy. I nie ma co zwraca uwagi na to 瞠 ch這pak i du穎 kosmetyk闚 czy co. Przecie ka盥y chce wygl康a dobrze i si dobrze czu .
Damian17 jest offline  
Stary 2010-12-28, 15:22   #3681
JulkaKulkaKawalekSznurka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Witam.
Mam pytanie, dotycz帷e fryzury.
Mianowicie - moje w這sy s rzadkie, dosy cienkie, przet逝szczaj si. W najd逝窺zym miejscu si璕aj do ramion, na g鏎ze s nieco wycieniowane. Kiedy mia豉m grzywk na bok, kt鏎 planowa豉m zapu軼i do zr闚nania z reszt w這s闚, jednak teraz, kiedy odros豉 (na tyle, 瞠 kiedy mam przedzia貫k z boku, grzywk mog za這篡 za ucho) wydaje mi si dziwna. W zwi您ku z tym postanowi豉m ponownie j obci望, tym razem jednak inaczej. Chodzi mi o proste, g瘰te ci璚ie, do/za brwi. Tu te moje pytanie - czy taka grzywka b璠zie pasowa豉 do mojej twarzy, kt鏎a jest do嗆 okr庵豉 i jej g堯wnym punktem jest du篡 (bardzo du篡 ) nos?
Zastanawiam si te, czy taka grzywka przy tak cienkich i rzadkich w這sach nie spot璕uje wra瞠nie ich "marno軼i"?

Edytowane przez JulkaKulkaKawalekSznurka
Czas edycji: 2011-01-25 o 11:32
JulkaKulkaKawalekSznurka jest offline  
Stary 2010-12-28, 16:01   #3682
masseur
Raczkowanie

Masz racj, dzi瘯i. ; )
Czyli to ma tak wygl康a?: mycie w這s闚->wytarcie r璚znikiem (nie do sucha)->na這瞠nie pianki->wysuszenie->na這瞠nie i roztarcie 瞠lu/gumy/pasty->umodelowanie irokeza->posprayowanie lakierem

I jeszcze jedno pytanko. Co najlepiej trzyma w這sy i co daje najmniej wilgoci: 瞠l, guma czy pasta ?
masseur jest offline  
Stary 2010-12-28, 16:14   #3683
Damian17
Raczkowanie

Dok豉nie tak Wydaje mi si 瞠 guma jest najmniej mokra bo 瞠l to nawet po konsystencji wida 瞠 ma du穎 wody w sobie i robi efekt mokrych w這s闚. A guma dzia豉 tak 瞠 wysusza w這sy i utrwala je . Je郵i nawet nie b璠ziesz mia pianki to mo瞠sz da na mokre w這sy gum /瞠l/past suszy i modelowa ju na kszta速 irokeza i tez b璠 wst瘼nie sztywne.
Damian17 jest offline  
Stary 2010-12-28, 16:21   #3684
masseur
Raczkowanie

To dobrze, bo akurat u篡wam (u篡wa貫m) gumy ; )
Gum rozprowadza na mokre w這sy - ale nie maj by zupe軟ie mokre ? Mam je pierw potrze troch r璚znikiem ?
I... lepiej by這by z piank, tak? A jak piank by poleci, bo nigdy ich nie u篡wa貫m i nie znam si ; p
masseur jest offline  
Stary 2010-12-28, 16:30   #3685
Damian17
Raczkowanie

Z Sayos'a s fajne pianki. Jest kilka poziom闚 utrwalenia i r騜ne formy tej pianki. W takim spray'u lub wyciskane. Z tego co si orientuj koszuje 14.90z w Rossmanie.Wstrz捷nij opakowaniem i wyci郾ij w zag喚bienie d這ni kulk pianki wielko軼i mandarynki. Nak豉daj j r瘯oma na w這sy wilgotne . Mo瞠sz tak瞠 pos逝篡 si grzebieniem, wczesuj帷 piank. W這sy wymodeluj na szczotce lub palcami,ogrzewaj帷 je ciep造m strumieniem powietrza z suszarki.
Damian17 jest offline  
Stary 2010-12-28, 16:36   #3686
masseur
Raczkowanie

Okey, dzi瘯i jeszcze raz.

Cytat:
W這sy wymodeluj na szczotce lub palcami,ogrzewaj帷 je ciep造m strumieniem powietrza z suszarki.
To odnosi si to gumy, nie do pianki ?
masseur jest offline  
Stary 2010-12-28, 16:46   #3687
Damian17
Raczkowanie

Do tego i tego. Piank nak豉dasz na mokre w這sy i suszysz modeluj帷 w mi璠zyczasie a po na這瞠niu gumy ju na koniec gdy w這sy s suche mo瞠sz je suszark potraktowa dla lepszego utrwalenia

Nie ma za co , to jest forum i jestem tu zalogowany ci庵le wi璚 pomagam.

Edytowane przez Damian17
Czas edycji: 2010-12-28 o 16:47
Damian17 jest offline  
Stary 2010-12-28, 17:01   #3688
masseur
Raczkowanie

Aha, czyli pierw na mokre w這sy nak豉dam piank, modeluj i susz, a potem na te wymodelowane w這sy nak豉dam jeszcze gum, kt鏎 te podsuszam ? ; D
masseur jest offline  
Stary 2010-12-28, 17:10   #3689
Damian17
Raczkowanie

Tak. Wtedy b璠 mocno utrwalone . Na koniec mo瞠sz lakier jeszcze da je郵i chcesz ;p
Damian17 jest offline  
Stary 2010-12-28, 21:09   #3690
wacuswielki
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Wyhodowa貫m takie co na g這wie (zdj璚ie za陰czone) i nie mam pomys逝 co z tym zrobi. Dodam 瞠 s to w這sy twarde. Nie wiem czy do mojego kszta速u g這wy bardziej pasuj d逝gie w這sy czy kr鏒kie... Dodam 瞠 nie jestem jaki picu glancu, interesuje mnie co praktycznego, co b璠zie dobrze wygl康a這 bez (tak najczesciej bede chodzi) i z gum do w這s闚 (czasem). Prosz o propozycje i najlepiej jakie zdj璚ia tych fryzur (wtedy sobie drunk i zabior do fryzjera) dzieki.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryzz.jpg (49,3 KB, 15 za豉dowa)
wacuswielki jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.