Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-01-09, 10:12   #3751
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124
Dot.: Jak ZROBI,U荅Y tak fryzur ? - W﹗EK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez aga2793 Poka wiadomo嗆
Witam
Wiecie jak zrobi tak fryzurk?

Najlepiej 瞠by d逝go si trzyma豉. Albo mo瞠 fryzjer zrobi豚y cu takiego? Mam do嗆 cienkie w這sy do 這patek, proste i chcia豉bym mie w豉郾ie takie jak na zdj璚iu
hmm shakira slynie z tego ze ma sporo tych wloskow polecam ci po umyciu wlosow nalozyc na nie pianke do lokow badz odzywke bs do fal i lokow a nastepnie wlosy suszyc ugniatajac je jak beda juz w miare suche zakrec cienkie kosmyki wlosow na lokowke po czym przeczesz palcami mozna tez zakrecic na prostownicy wtedy beda wlasnie proste od nasady a krecone dalej jesli posiadasz grzywke tak dluga jak ona to nalezy ja przeczesac prostownica wywijajac do gory wtedy ulozy sie tak ladnie jak u shakiry...jesli loki beda za bardzo "lokami" to wtedy spyskaj ja lakierem i przeczesz palcami...
ogolnie na cienkich wlosach moze sie nie utrzymac efekt...
Stary 2011-01-09, 11:38   #3752
vivell
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - W﹗EK ZBIORCZY ;)

a jaka fryzura bedzie pasowac do mnie?
za miesiac mam studniowke i nie wiem kompletnie czy zapuszczac wlosy czy je scinac i jaka fryzure mam sobie zrobic
zauwazylem tylko ze krotka fryzura powoduje u mnie ze twarz robi mi sie jak patelnie i wydaje sie gruby

zdjecia:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._3011141_n.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._2391760_n.jpg
http://photos.nasza-klasa.pl/2443611...713669a26.jpeg

Edytowane przez vivell
Czas edycji: 2011-01-09 o 21:16
vivell jest offline  
Stary 2011-01-09, 18:57   #3753
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 155
Wpisy w blogu: 3

Love Angel a masz mo瞠 filmik w kt鏎ym pokazujesz jak upia koka tylko i wy陰cznie pa貫czkami ?

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline  
Stary 2011-01-10, 10:12   #3754
marta19900
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cytat:
Napisane przez dzamala Poka wiadomo嗆
moim zdaniem pasowa豚y Ci miedziany kolor o篡wi i nada im po造sku. a co o fryzury... ci篹ko powiedzie, bo z tego co widz, nie s one podatne do jakiegokolwiek uk豉dania... my郵, 瞠 jakby jeszcze zapu軼i豉 by這by ok, bo na Twoim miejscu ba豉bym si 軼i望 je na kr鏒sze.
To zale篡 co jakie uk豉danie masz na my郵i ;] Co do 軼inania to jestem tego samego zdania co Ty, tylko to zapuszczanie w這s闚 to d逝go trwa
marta19900 jest offline  
Stary 2011-01-10, 17:14   #3755
Roksana1990
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Cze嗆 wszystkim!

Mam d逝gie w這sy(niestety cienkie - przez 2 miesi帷e wypada造 mi gar軼iami) , teraz chce podci望 ko鎍闚ki 瞠by nie by這 strz瘼闚, gdzie z 3 cm. Ale znudzi造 mi si proste, d逝gie. Czy mog co zrobi 瞠by mimo 瞠 by造by d逝gie, by豉by jaka odmiana ? (nie chodzi mi o grzywk i zmian koloru). Stopniowanie nie wiem czy wchodzi w gr , mam cienkie w這sy.
Mam zamiar hodowa jeszcze troch w這sy..gdzie do czerwca, wymarzona d逝go嗆. no ale ca造 czas wygl康aj tak samo

dzi瘯i za jak彗olwiek pomoc !

za豉czam zdj璚ie:
http://img508.imageshack.us/img508/3268/wlosyw.jpg
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosyw.jpg (30,2 KB, 18 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-01-12 o 13:05 Pow鏚: zalaczenie zdjecia do zalacznika
Roksana1990 jest offline  
Stary 2011-01-11, 13:14   #3756
LaFee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cze嗆 dziewczyny wybieram sie w poniedzialek do fryzjera zrobic blond refleksy, problem jest w tym, 瞠 nie wiem jak sie 軼i望 a nie chce 瞠by fryzjerka zepsu豉 mi ca造 efekt 幢e dobranym ci璚iem. Do陰czam moje zdjecie, prosze o rady
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC03355.jpg (35,8 KB, 8 za豉dowa)
LaFee jest offline  
Stary 2011-01-11, 18:15   #3757
fiolakxdd
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Smile Potrzebuj pomys逝 na fryzurk =)

Za klika dni id do fryzjera i wgl nie wiem jak teraz fryzur mie.
Mam 14 lat, d逝gie (o wi瘯szym 軼inaniu nie ma mowy. !) proste no i cienkie w這sy w kolorze ciemny blond. Chce koniecznie fryzurk z grzywk na bok
Mam nadziej, 瞠 co wymy郵icie.
fiolakxdd jest offline  
Stary 2011-01-11, 18:55   #3758
tylipa
Przyczajenie

Dot.: Potrzebuj pomys逝 na fryzurk =)

.http://kwiatuszek1432.pinger.pl/
tylipa jest offline  
Stary 2011-01-11, 20:05   #3759
evita_l
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284
GG do evita_l

Cze嗆 Znudzi造 mi si moje w這sy, chcia豉bym jakie zmiany, najlepiej przy twarzy. Na pewno dalej b璠 zapuszcza w這sy, grzywk zapuszczam od zawsze, ale nie upieram si przy byciu bez niej, chc co zmieni, bo obecna fryzura wygl康a nudno.. Ka盥 propozycj obiecuj przemy郵e, jedynie kolor w這s闚 zostaje, 豉two niszcz mi si w這sy. Prosz o propozycje, pom騜cie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00028.jpg (60,9 KB, 38 za豉dowa)

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech si durnie truj jadem, oszcz璠 sobie z貫go"
evita_l jest offline  
Stary 2011-01-11, 20:32   #3760
Ishani
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 505

Heja dziewczyny, w sumie nie wiedzia豉m gdzie mog o to spyta i w ko鎍u wybra豉m ten w徠ek. Zastanawiam si nad powrotem do prostej grzywki, i strasznie podoba mi si ta w za陰cznikach. Kiedy mia豉m grzywk i wygl康a這 to zupe軟ie inaczej. Jak s康zicie, jak tak uzyska? Wystarczy po prostu porz康ne prostowanie? Czy powinnam 軼i望 wi璚ej w這s闚?
B璠 wdzi璚zna, bo zupe軟ie nie mam poj璚ia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg polka7.jpg (49,4 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (61,6 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0474sm1.jpg (89,2 KB, 49 za豉dowa)
Ishani jest teraz online  
Stary 2011-01-12, 10:29   #3761
loveangelmusicbaby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Poka wiadomo嗆
Love Angel a masz mo瞠 filmik w kt鏎ym pokazujesz jak upia koka tylko i wy陰cznie pa貫czkami ?
jeszcze nie mam ale cos widzialam na youtube na ten temat...
Stary 2011-01-12, 11:16   #3762
Bartessa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 022

dziewczyny ja tez mam problem z doborem fryzurki, w tej chwili mam kolor naturalny taki jak na tym zdjeciu gdzie jestem w sukience, poniewaz mialam problem z wypadaniem i nie farbowalam ich wcale. jestem osoba o kilku zbednych kg i mam okragla buzie dlatego nie mam pojecia jak dobrac fryzure, nic mi sie pasuje. teraz mam wlosy sciete na prosto tak lekko za ramiona. co mi proponujecie? jaki kolorek i fryzurke? wspomne jeszcze ze jestem w ciazy i niedlugo bede sie robic coraz wieksza,

prosze doradzcie bo ja juz nie mam pomyslow.

ogolnie podobaja mi sie tak jak na 3 zdjeciu ale fryzura wyszla mi przez przypadek, nie umiem jej powtorzyc sa takie grube karbownice? ale to tak raz na jakis czas nie na stale.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 8b41fd5dc9.jpg (104,2 KB, 95 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 013453db23.jpg (55,4 KB, 78 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg e33b5b0409.jpg (42,1 KB, 62 za豉dowa)

Edytowane przez Bartessa
Czas edycji: 2011-01-12 o 11:18
Bartessa jest offline  
Stary 2011-01-12, 11:50   #3763
sadowax3
Przyczajenie

GG do sadowax3
Wink jaki owal twarzy? jaka fryzura?

witam. chcia豉bym sie doradzi do do fryzury. musz zci望 w這sy i nie wiem jak. heelp!

tutaj s zdj璚ia
http://img27.imageshack.us/img27/8747/p7110016szare.jpg
http://img214.imageshack.us/img214/2637/img0295i.jpg
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img0295i.jpg (97,2 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg p7110016szare.jpg (108,2 KB, 6 za豉dowa)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2011-02-20 o 11:37 Pow鏚: za陰czenie zdj耩
sadowax3 jest offline  
Stary 2011-01-12, 12:36   #3764
Bartessa
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez evita_l Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Znudzi造 mi si moje w這sy, chcia豉bym jakie zmiany, najlepiej przy twarzy. Na pewno dalej b璠 zapuszcza w這sy, grzywk zapuszczam od zawsze, ale nie upieram si przy byciu bez niej, chc co zmieni, bo obecna fryzura wygl康a nudno.. Ka盥 propozycj obiecuj przemy郵e, jedynie kolor w這s闚 zostaje, 豉two niszcz mi si w這sy. Prosz o propozycje, pom騜cie

zdecydowanie dlugie wlosy, poniewaz krotsze beda uwydatnialy wystajace kosci policzkowe. mi sie wydaje ze jest ok. mozesz pokombinowac z dluga grzywka i kitka, albo jakies fale
Bartessa jest offline  
Stary 2011-01-12, 12:59   #3765
dzamala
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
moim zdaniem mo瞠sz bardziej je wycieniowa po ca這軼i, wtedy nadasz im obj皻o軼i a dobry fryzjer mo瞠 r闚nomiernie je wypazurkowa. Przy zapuszczaniu ci篹ko dokona jakiekolwiek wi瘯sze zmiany, aczkolwiek mo瞠 zr鏏 t grzywk na skos twarz bedzie wygl康a豉 ciekawiej. to moja opinia, mam nadzieje 瞠 co pomog豉m, a co do farbowania; je瞠li niszcz Ci si w這sy mo瞠 zr鏏 sobie tylko pare ja郾iejszych refleks闚 w g鏎nej partii, fryzurka stanie si atrakcyjniejsza. pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Bartessa Poka wiadomo嗆
dziewczyny ja tez mam problem z doborem fryzurki, w tej chwili mam kolor naturalny taki jak na tym zdjeciu gdzie jestem w sukience, poniewaz mialam problem z wypadaniem i nie farbowalam ich wcale. jestem osoba o kilku zbednych kg i mam okragla buzie dlatego nie mam pojecia jak dobrac fryzure, nic mi sie pasuje. teraz mam wlosy sciete na prosto tak lekko za ramiona. co mi proponujecie? jaki kolorek i fryzurke? wspomne jeszcze ze jestem w ciazy i niedlugo bede sie robic coraz wieksza,

ogolnie podobaja mi sie tak jak na 3 zdjeciu ale fryzura wyszla mi przez przypadek, nie umiem jej powtorzyc sa takie grube karbownice? ale to tak raz na jakis czas nie na stale.
my郵a豉 o 軼i璚iu w這s闚? mo瞠 co w tym stylu? http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura946888.htm w tym przypadku zrobi豉bym d逝窺z grzywk.
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura941242.htm co takiego
dzamala jest offline  
Stary 2011-01-12, 13:08   #3766
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 513

Cytat:
Napisane przez Roksana1990 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 wszystkim!

Mam d逝gie w這sy(niestety cienkie - przez 2 miesi帷e wypada造 mi gar軼iami) , teraz chce podci望 ko鎍闚ki 瞠by nie by這 strz瘼闚, gdzie z 3 cm. Ale znudzi造 mi si proste, d逝gie. Czy mog co zrobi 瞠by mimo 瞠 by造by d逝gie, by豉by jaka odmiana ? (nie chodzi mi o grzywk i zmian koloru). Stopniowanie nie wiem czy wchodzi w gr , mam cienkie w這sy.
Mam zamiar hodowa jeszcze troch w這sy..gdzie do czerwca, wymarzona d逝go嗆. no ale ca造 czas wygl康aj tak samo

za豉czam zdj璚ie:

Mysle ze moglabys sciac koncowki,i pokrecic w fale.Z takich dlugich wlosow mozna wyczarowac naprawde ladne upiecia.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2011-01-12, 13:13   #3767
kaska222
Moderator

Cytat:
Masz dosyc duze czolo,moze grzywka ukosna .... wlosy czesaj bardziej
na bok.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ashlee-pete-supershow-538-10.jpg (67,0 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ju88.jpg (23,7 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg thiessen.jpg (52,7 KB, 23 za豉dowa)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2011-01-12, 17:29   #3768
evita_l
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284
GG do evita_l

Cytat:
zdecydowanie dlugie wlosy, poniewaz krotsze beda uwydatnialy wystajace kosci policzkowe. mi sie wydaje ze jest ok. mozesz pokombinowac z dluga grzywka i kitka, albo jakies fale
O tak, na pewno d逝gie Fale by造by fajne, tylko jeszcze nad nimi zapanowa.. My郵, 瞠 zainwestuj w sprz皻 i b璠 cz窷ciej robi fale, moja twarz mo瞠 nie b璠zie wtedy taka szczup豉. Dzi瘯i

Cytat:
Napisane przez dzamala Poka wiadomo嗆
moim zdaniem mo瞠sz bardziej je wycieniowa po ca這軼i, wtedy nadasz im obj皻o軼i a dobry fryzjer mo瞠 r闚nomiernie je wypazurkowa. Przy zapuszczaniu ci篹ko dokona jakiekolwiek wi瘯sze zmiany, aczkolwiek mo瞠 zr鏏 t grzywk na skos twarz bedzie wygl康a豉 ciekawiej. to moja opinia, mam nadzieje 瞠 co pomog豉m, a co do farbowania; je瞠li niszcz Ci si w這sy mo瞠 zr鏏 sobie tylko pare ja郾iejszych refleks闚 w g鏎nej partii, fryzurka stanie si atrakcyjniejsza. pozdrawiam
W豉郾ie o pazurkach my郵a豉m, w這sy by造by troch l瞠jsze i nawet w falach 豉dnie by si uk豉da造. Pewnie przy takim 軼i璚iu uk豉da造by si same, potrzebuj teraz dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez kaska222 Poka wiadomo嗆
Masz dosyc duze czolo,moze grzywka ukosna .... wlosy czesaj bardziej
na bok.
D逝go nosi豉m przedzia貫k z jednej strony, ale mam bardzo ma這 w這s闚 z prawej strony i wtedy to wida, zmieniam wi璚 teraz przedzia貫k na 鈔odek, troch mniej na bok, 瞠by nie przerzedza造 mi si w這sy z tej strony jeszcze bardziej. D逝gie sko郾e grzywki naprawd lubi, je郵i uwa瘸cie r闚nie, 瞠 b璠zie mi w takiej lepiej, to si chyba zdecyduj. Dzi瘯i

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech si durnie truj jadem, oszcz璠 sobie z貫go"
evita_l jest offline  
Stary 2011-01-12, 17:59   #3769
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 391

Cytat:
Napisane przez Roksana1990 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 wszystkim!

za豉czam zdj璚ie:
szkoda 瞠 zapuszczasz bo 瞠by nie by這 strz瘼闚 na dole; tj. nier闚no to ja bym odj窸a z 10 cm. Ale potencja w Twoich w這sach jest 鈍ietny, zazdroszcz Ci

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2011-01-13, 00:47   #3770
maartha89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
w jaki sposob ukladac wlosy by tak mniej wiecej wygladaly?

strasznie mi sie spodobala ta fryzura ale potrzebuje malej podpowiedzi jak mniej wiecej jakimi technikami ja zrobic
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg cac22f01001c06344ae36df8.jpg (26,3 KB, 54 za豉dowa)
maartha89 jest offline  
Stary 2011-01-13, 08:50   #3771
Bartessa
BAN sta造

dziwczyny nie moge sobie pozwolic na wlosy na krotko, poniewaz mam je bardzo geste, ostatnio mialam kilka lat temu na probe na krotko i fryzjerka miala problem z zapanowaniem nad nimi a co dopiero ja, przez kilka miesiecy wstydzilam sie z domu wychodzic. nigdy wiecej
Bartessa jest offline  
Stary 2011-01-13, 17:50   #3772
jesi1997
Przyczajenie

Nowa fryzura , jaki ciekawy pomys

Hejka ...
chcia豉 bym zmieni fryzur ale nie wiem na jak , my郵a豉m o grzywce na ukos ....
mam w這sy troch za ramiona lekko kr璚one , aha jestem brunetk...

prosz o jakies ciekawe pomys造 najlepiej zdi璚ia ...
a kole瘸nka podsune豉 mi pomys 瞠by wycieniow w這sy tylko ja niezabardzo wiem o co w tym chodzi i czy do tego pasowa豉 by grzywka na bok ??
jesi1997 jest offline  
Stary 2011-01-13, 21:27   #3773
kaska222
Moderator

Cytat:

Jesli masz geste wlosy,to wycieniuj na calej dlugosci i wokol twarzy zeby nabraly lekkosci.Zal;propozycje.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,4 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (14,4 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mandy_moore_by_chris_pizzello_007.jpg (17,6 KB, 13 za豉dowa)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA

kaska222 jest offline  
Stary 2011-01-14, 14:15   #3774
Roksana1990
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kaska222 Poka wiadomo嗆
Mysle ze moglabys sciac koncowki,i pokrecic w fale.Z takich dlugich wlosow mozna wyczarowac naprawde ladne upiecia.
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Poka wiadomo嗆
szkoda 瞠 zapuszczasz bo 瞠by nie by這 strz瘼闚 na dole; tj. nier闚no to ja bym odj窸a z 10 cm. Ale potencja w Twoich w這sach jest 鈍ietny, zazdroszcz Ci
Dziewczyny dzi瘯i za odpowiedzi - Ilsa - to prawda, strz瘼y s..ale co ciekawe to s normalne w這sy. Nie s zniszcozne ani rozdwojone. Po prostu jak zacz窸y mi wypada w這sy to pe軟o tych d逝gich polecia這 i teraz to tak w豉郾ie wygl康a. zetn troch, ale nie 10 cm, niekoniecznie musze mie r闚ne. Podcinam w這sy dosy systematycznie tak瞠 mam w miare zdrowe. Gdyby nie to 瞠 mi wypad造. Hoduj dalej!

W czerwcu poka瞠 wam moje rezultaty. dzi瘯i
Roksana1990 jest offline  
Stary 2011-01-14, 16:03   #3775
paulina1250
Przyczajenie

Dot.: z czarnych na br您

macie pomysly jak ukryc prosta grzywke na wieczorne wyjscie?
paulina1250 jest offline  
Stary 2011-01-14, 18:13   #3776
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 155
Wpisy w blogu: 3
Dot.: z czarnych na br您

Cytat:
Napisane przez paulina1250 Poka wiadomo嗆
macie pomysly jak ukryc prosta grzywke na wieczorne wyjscie?

upi帷 do g鏎y.

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline  
Stary 2011-01-16, 15:49   #3777
Han2707
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Question Zaplecione wlosy

Witam chodzi mi o te zaplecione wlosy z boku bardzo mi sie podoba efekt ale nie mam pojecia jak to zrobic gdyby ktos widzial cos podobnego z instruktazem lub wie jak sie za to zabrac bylabym wdzieczna za pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 18905449.jpg (26,2 KB, 65 za豉dowa)
Han2707 jest offline  
Stary 2011-01-17, 21:28   #3778
bordowa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 926

Cze嗆
Chcia豉bym zmieni radykalnie fryzur, ale nie mam poj璚ia co by mi pasowa這.
Wstawiam moje zdj璚ie (zdj璚ie 1. robione niedawno, teraz mam d逝窺ze w這sy. Zdj璚ie 2. robione p馧tora roku temu, ta fryzura chyba bardziej mi pasowa豉?) i zdj璚ie fryzury, kt鏎a mi si podoba (ale nie w blondzie, tylko br您ie). B璠 wdzi璚zna za rady
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC11319_zmniejszacz-pl_44088.jpg (49,9 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20090817335_zmniejszacz-pl_268807.jpg (27,0 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg beckh2ham9an6.jpg (24,2 KB, 20 za豉dowa)
Stary 2011-01-18, 08:36   #3779
User2010
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Cytat:
Napisane przez bordowa Poka wiadomo嗆
Cze嗆
Chcia豉bym zmieni radykalnie fryzur, ale nie mam poj璚ia co by mi pasowa這.
Wstawiam moje zdj璚ie (zdj璚ie 1. robione niedawno, teraz mam d逝窺ze w這sy. Zdj璚ie 2. robione p馧tora roku temu, ta fryzura chyba bardziej mi pasowa豉?) i zdj璚ie fryzury, kt鏎a mi si podoba (ale nie w blondzie, tylko br您ie). B璠 wdzi璚zna za rady
bedzie ci 豉dnie. Jak wrocisz od fryzjera to sie poka pozdrawiam
User2010 jest offline  
Stary 2011-01-18, 12:07   #3780
martula88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Zostawi czy przemalowa na br您owo?
Moja obecna fryzura -
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie47.jpg (22,8 KB, 314 za豉dowa)
martula88 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.