Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-05-05, 21:50   #4141
Nezsumi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - W﹗EK ZBIORCZY ;)

Cytat:
Napisane przez niesmialy_chlopak Poka wiadomo嗆
dzieki za rady dziewczyny
W豉郾ie ogl康a豉m niedzielny X-factor. Masz takie same zakola jak William Malcolm, on ma kr鏒kie w這sy i dobrze wygl康a=) Popatrz na jego fotki i biegiem do fryzjera=) Powodzenia!
Nezsumi jest offline  
Stary 2011-05-06, 13:52   #4142
Smoke
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 207
Idealnie u這穎ne w這sy. Jak te dziewczyny to robi?

Pewnie ka盥a z Was widzia豉 nie raz kobiety z idealnie u這穎nymi w這sami, tak 瞠 ka盥y kosmyk jest na swoim miejscu. Zawsze si zastanawia豉m, jak one to robi? Czy sp璠zaj codziennie par godzin przed lustrem zanim wyjd z domu?

Hmm..Ja te potrafi sp璠zi sporo czasu przed lustrem, mam mas r騜nych mleczek, pianek i lakier闚, okr庵陰 szczotk, prostownic, ale na koniec i tak moje w這sy wygl康aj jak w這sy zaniedbanej kobiety Mam suche, pusz帷e si w這sy, kt鏎ych bez prostownicy w og鏊e nie da si u這篡, i 豉dnie jest tylko i wy陰cznie po wyj軼iu od fryzjera I tak naprawd to nie chc sp璠za du穎 czasu nad uk豉daniem w這s闚.

Mo瞠 kt鏎e z tych dziewczyn s tu na forum? Podzielcie si swoimi sposobami
Smoke jest offline  
Stary 2011-05-06, 17:08   #4143
Irisfeal
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 611
Dot.: Jak ZROBI,U荅Y tak fryzur ? - W﹗EK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Smoke Poka wiadomo嗆
Pewnie ka盥a z Was widzia豉 nie raz kobiety z idealnie u這穎nymi w這sami, tak 瞠 ka盥y kosmyk jest na swoim miejscu. Zawsze si zastanawia豉m, jak one to robi? Czy sp璠zaj codziennie par godzin przed lustrem zanim wyjd z domu?

Hmm..Ja te potrafi sp璠zi sporo czasu przed lustrem, mam mas r騜nych mleczek, pianek i lakier闚, okr庵陰 szczotk, prostownic, ale na koniec i tak moje w這sy wygl康aj jak w這sy zaniedbanej kobiety Mam suche, pusz帷e si w這sy, kt鏎ych bez prostownicy w og鏊e nie da si u這篡, i 豉dnie jest tylko i wy陰cznie po wyj軼iu od fryzjera I tak naprawd to nie chc sp璠za du穎 czasu nad uk豉daniem w這s闚.

Mo瞠 kt鏎e z tych dziewczyn s tu na forum? Podzielcie si swoimi sposobami
Pogrubione oznacza 瞠 zap璠zi豉 si w b喚dne ko這- mam niesforne w這sy kt鏎e zdyscyplinuj piank lakierem prostownic suszark itd. One si robi coraz bardziej zniszczone i tym samym coraz bardziej niesforne a Ty dowalasz im jeszcze wi璚ej lakieru jeszcze wi瘯sz temperatur na prostownicy 瞠by je u這篡 wi璚 si niszcz coraz bardziej itd

Jest tylko jeden spos鏏
1.Odstaw lakier, mleczka, pianki i zdecyduj si najlepiej albo na suszenie na szczotce albo na prostowanie.

2.Zainwestuj w od篡wk bez sp逝kiwania zawieraj帷 silikony(Ja polecam jedwab biosilk) wyg豉dzi Ci w這sy i ograniczy(u mnie ca趾iem niweluje) puszenie si w這s闚. B璠 wygl康a造 na zdrowsze (niestety g堯wnie b璠 wygl康a造 bo silikony to pomoc dora幡a dzia豉 kr鏒ko i powierzchownie ale chroni te w這sy np przed czynnikami mechanicznymi.) Dobry jest te Gliss Kur ekspresowa od篡wka regeneracyjna oil nutrtive(鄴速a)

3.Kolejna inwestycja- maski, od篡wki, olejki. Najlepiej nie za du穎 bo nie ma co w這s闚 faszerowa a tak.
Ja polec sprawdzony olej kokosowy(dzia豉 cuda) i aml(jeszcze wi瘯szy cudotw鏎ca-mamie przesta造 wypada w這sy po dw鏂h u篡ciach, siostra u篡wa regularnie i ma w這sy jak z reklamy) i mask do sp逝kiwania po myciu w這s闚(np polecana przez wszystkich w tym przeze mnie Gloria)

I tyle.

Moje w這sy s rozja郾iane, katowane prostownic i w teorii powinnam mie suche wronie gniazdo na g這wie-nie s mo瞠 tak idealne jak z reklamy ale wygl康aj zdrowo i s do opanowania )Jakby co to pytaj

Bez odstawienia (oszcz璠nego dawkowania)pianek, lakier闚 itd i od篡wiania w這s闚 nie b璠ziesz mie niestety wymarzonej fryzury..

Przepraszam za ewentualny brak polskich znak闚 - kwestia pisania na urz康zeniach przeno郾ych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2011-05-06 o 17:10
Irisfeal jest offline  
Stary 2011-05-06, 20:39   #4144
clanse
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

Hejka. Mam d逝gie w這sy i grzywk. Jak zrobi takie fale? Na lok闚ce i wa趾ach nakr璚aj mi si same ko鎍闚ki co wygl康a okropnie. Pom騜cie, b豉gam !!!!!!!!!!

Edytowane przez clanse
Czas edycji: 2011-05-06 o 20:42
clanse jest offline  
Stary 2011-05-06, 21:44   #4145
chmieluuucr
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Mam par pyta do Was

1.Chodzi mi o te fryzury:
http://img38.imageshack.us/g/cristia...dodossant.jpg/
Uploaded with ImageShack.us

Czy fryzjer sobie z nimi poradzi? Tzn. czy wystarczy 瞠 poka瞠 mu zdj. a on mi tak fryzurk zrobi?

2. Je郵i sobie nie poradzi, to mog sam u這篡. Chcia豚ym jednak wys逝cha Waszych porad co do d逝go嗆i w這s闚, czym mam je u這篡 itd....

Czekam na porady i z g鏎y thx
chmieluuucr jest offline  
Stary 2011-05-06, 21:50   #4146
juli_jka
now or never

Wiadomo軼i: 6 657

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Poka wiadomo嗆
Pogrubione oznacza 瞠 zap璠zi豉 si w b喚dne ko這- mam niesforne w這sy kt鏎e zdyscyplinuj piank lakierem prostownic suszark itd. One si robi coraz bardziej zniszczone i tym samym coraz bardziej niesforne a Ty dowalasz im jeszcze wi璚ej lakieru jeszcze wi瘯sz temperatur na prostownicy 瞠by je u這篡 wi璚 si niszcz coraz bardziej itd

Dodam tyle, 瞠 warto zainwestowa w kosmetyki w豉郾ie do w這s闚 suchych
z reszt, kto jest napisane przez Irisfeal si jak najbardziej zgadzam

Cytat:
Napisane przez clanse Poka wiadomo嗆

Hejka. Mam d逝gie w這sy i grzywk. Jak zrobi takie fale? Na lok闚ce i wa趾ach nakr璚aj mi si same ko鎍闚ki co wygl康a okropnie. Pom騜cie, b豉gam !!!!!!!!!!
Mo瞠 po prostu 幢e nawijasz na lok闚k w這sy?
pasma nie powinny na siebie nachodzi
warto je spryska lakierem - tylko nie za du穎 i jakim odpowiednim do du篡ch temperatur ?

Cytat:
Napisane przez chmieluuucr Poka wiadomo嗆
Mam par pyta do Was

http://img38.imageshack.us/g/cristia...dodossant.jpg/

brak zdj璚ia
Stary 2011-05-06, 21:58   #4147
Irisfeal
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez clanse Poka wiadomo嗆
[
Prawdopodobnie tak jak pisze juli_jka 幢e je nawijasz..poszukaj filmik闚 na youtube jest tego pe軟o np http://www.youtube.com/watch?v=lxIEcwq_5OU
Mo瞠sz te kr璚i w這sy na dwa 3 razy jak np tu: http://www.youtube.com/watch?v=dTTk-98tCUQ
Cytat:
Napisane przez juli_jka Poka wiadomo嗆
Dodam tyle, 瞠 warto zainwestowa w kosmetyki w豉郾ie do w這s闚 suchych
z reszt, kto jest napisane przez Irisfeal si jak najbardziej zgadzam
O tak. Cz瘰to np na lakierze czy piance liczy si "potr鎩na moc megamocnego utrwalenia zamiast"do w這s闚 zniszczonych, farbowanych, po trwa貫j ondulacji" itd czy uwa瘸my ze nasze w這sy s normalne albo przet逝szczaj帷e sie zamiast suche i zniszczone i takich szampon闚 i od篡wek u篡wamy..
Ja przedtem uwa瘸豉m, 瞠 mam w這sy przet逝szczaj帷e si i musia豉m je my codziennie od kiedy o nie dbam jak o zniszczone, rozja郾iane, suche myj co 2-3 dni wiec w dla mnie ogromna poprawa:p

Przepraszam za ewentualny brak polskich znak闚 - kwestia pisania na urz康zeniach przeno郾ych
Irisfeal jest offline  
Stary 2011-05-06, 22:14   #4148
Smoke
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 207

Cytat:

Jest tylko jeden spos鏏
1.Odstaw lakier, mleczka, pianki i zdecyduj si najlepiej albo na suszenie na szczotce albo na prostowanie.

2.Zainwestuj w od篡wk bez sp逝kiwania zawieraj帷 silikony(Ja polecam jedwab biosilk) wyg豉dzi Ci w這sy i ograniczy(u mnie ca趾iem niweluje) puszenie si w這s闚. B璠 wygl康a造 na zdrowsze (niestety g堯wnie b璠 wygl康a造 bo silikony to pomoc dora幡a dzia豉 kr鏒ko i powierzchownie ale chroni te w這sy np przed czynnikami mechanicznymi.) Dobry jest te Gliss Kur ekspresowa od篡wka regeneracyjna oil nutrtive(鄴速a)

3.Kolejna inwestycja- maski, od篡wki, olejki. Najlepiej nie za du穎 bo nie ma co w這s闚 faszerowa a tak.
Ja polec sprawdzony olej kokosowy(dzia豉 cuda) i aml(jeszcze wi瘯szy cudotw鏎ca-mamie przesta造 wypada w這sy po dw鏂h u篡ciach, siostra u篡wa regularnie i ma w這sy jak z reklamy) i mask do sp逝kiwania po myciu w這s闚(np polecana przez wszystkich w tym przeze mnie Gloria)

I tyle.

Moje w這sy s rozja郾iane, katowane prostownic i w teorii powinnam mie suche wronie gniazdo na g這wie-nie s mo瞠 tak idealne jak z reklamy ale wygl康aj zdrowo i s do opanowania )Jakby co to pytaj

Bez odstawienia (oszcz璠nego dawkowania)pianek, lakier闚 itd i od篡wiania w這s闚 nie b璠ziesz mie niestety wymarzonej fryzury..
No, nie do ko鎍a. Nie da si u這篡 moich w這s闚 bez prostownicy, ale to nie znaczy 瞠 je codziennie prostuj. Oszcz璠zam pianki, lakiery itd i mimo wszystko moje w這sy 篡j w豉snym 篡ciem. Staram si uk豉da je bez prostownicy i nawet suszarka ze szczotka nic nie daj JAk nie musze nigdzie wychodzi, od czasu do czasu daj w這som wyschn望 samym i wtedy w og鏊e wygl康am jak dziecko. U篡wam produkt闚 Aussie i John Frieda, mo瞠 one jednak nie s tak dobre, jak wszyscy m闚i

Dlatego si dziwi, jak niekt鏎ym kobietom udaje si osi庵n帷 idealne fryzury jak z salonu? Ile czasu musz na to po鈍i璚a? Ich w這sy s tak idealne, 瞠 a zwracaja na siebie uwag - perfekcyjnie ostrzy穎ne, b造szcz帷e, a fryzura ma dok豉dnie taki kszta速, jak powinna...
Smoke jest offline  
Stary 2011-05-07, 09:14   #4149
chmieluuucr
Przyczajenie

Mam par pyta do Was

1)
2)
3)
4)

Czy fryzjer sobie z nimi poradzi? Tzn. czy wystarczy 瞠 poka瞠 mu zdj. a on mi tak fryzurk zrobi?

2. Je郵i sobie nie poradzi, to mog sam u這篡. Chcia豚ym jednak wys逝cha Waszych porad co do d逝go嗆i w這s闚, czym mam je u這篡 itd....

chmieluuucr jest offline  
Stary 2011-05-07, 10:52   #4150
clanse
Raczkowanie

Cytat:
Prawdopodobnie tak jak pisze juli_jka 幢e je nawijasz..poszukaj filmik闚 na youtube jest tego pe軟o np http://www.youtube.com/watch?v=lxIEcwq_5OU
Mo瞠sz te kr璚i w這sy na dwa 3 razy jak np tu: http://www.youtube.com/watch?v=dTTk-98tCUQ
Dzi盦je bardzo. Rzeczywi軼ie, ja nawija豉m w這sy od ko鎍闚ek do g鏎y i dlatego tak 幢e si kr璚i造. Dzi瘯uj **
clanse jest offline  
Stary 2011-05-07, 12:13   #4151
rozwa積a_i_romantyczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 669
Dot.: Polecam Wam dzik szczotk!

Ja mam t szczotk z firmy Khaja i uwa瘸m, 瞠 jest 鈍ietna. W這sy s b造szcz帷e i g豉dsze, maj podomykane 逝ski. Kupowa豉m przez neta u producenta (w sumie ju dwie tam kupi豉m, dla siebie i dla kogo jeszcze). I tak jak kto wy瞠j napisa -nie chce si ju wraca do sztucznego w這sia.
rozwa積a_i_romantyczna jest offline  
Stary 2011-05-07, 12:46   #4152
Irisfeal
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Smoke Poka wiadomo嗆
No, nie do ko鎍a. Nie da si u這篡 moich w這s闚 bez prostownicy, ale to nie znaczy 瞠 je codziennie prostuj. Oszcz璠zam pianki, lakiery itd i mimo wszystko moje w這sy 篡j w豉snym 篡ciem. Staram si uk豉da je bez prostownicy i nawet suszarka ze szczotka nic nie daj JAk nie musze nigdzie wychodzi, od czasu do czasu daj w這som wyschn望 samym i wtedy w og鏊e wygl康am jak dziecko. U篡wam produkt闚 Aussie i John Frieda, mo瞠 one jednak nie s tak dobre, jak wszyscy m闚i

Dlatego si dziwi, jak niekt鏎ym kobietom udaje si osi庵n帷 idealne fryzury jak z salonu? Ile czasu musz na to po鈍i璚a? Ich w這sy s tak idealne, 瞠 a zwracaja na siebie uwag - perfekcyjnie ostrzy穎ne, b造szcz帷e, a fryzura ma dok豉dnie taki kszta速, jak powinna...
Mo瞠sz zamie軼i fotk swoich w這s闚?;> najlepiej naturalnych
Nadal jednak jestem za od篡waniem ich, najlepiej naturalnymi kosmetykami. Bo skoro nadal masz suche pusz帷e si w這sy tzn 瞠 aktualne kosmetyki nie dzia豉j..
Te idealne fryzury to w du瞠j mierze w豉郾ie zas逝ga zdrowych w這s闚..

clanse pi瘯nej pokr璚onej fryzury 篡cz

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

chmieluuucr fryzura to bana dla fryzjera a i Ty 豉two tak zrobisz po odpowiednim ostrzy瞠niu
W這sy ci皻e z d逝窺zym irokezem -po bokach kr鏒sze na g鏎ze i z ty逝 d逝窺ze.

Na zdj璚iach wygl康a na uk豉danie na 瞠l ale tak to si b造szczy 瞠 wygl康a dosy tandetnie...
Proponuj albo troch 瞠lu i utrwalenie lakierem do w這s闚, albo guma do w這s闚 albo je郵i zale篡 Ci na bardzo naturalnym efekcie pianka do w這s闚 i na to lakier

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2011-05-07 o 12:39
Irisfeal jest offline  
Stary 2011-05-07, 13:33   #4153
lavanyaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Kochane, pomo瞠cie? Jak zrobi tak fryzur? http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/u...ura1071958.htm

lavanyaa jest offline  
Stary 2011-05-07, 14:14   #4154
clanse
Raczkowanie

Ja kiedy tak mia豉m fryzur- robisz ma貫go "k這sa" czyli dobieranego warkoczyka. Od czubka g這wy nad czo貫m coraz ni瞠j. Ci庵le dobierasz z jednej strony coraz wi璚ej w這s闚. Reszta jakby robi豉 zwyk造 warkocz.
clanse jest offline  
Stary 2011-05-07, 20:06   #4155
gosia1207
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 816

ostatnio 軼i窸am sobie w這sy, mniej wi璚ej tak: http://fryzury.info/fryzura/3624/fryzura-wieczorowa/ te pocieniowane i z grzywk, nie my豉m ich jeszcze od czasu wizyty u fryzjerki i nie wiem jak b璠 si uk豉da造 same (a sama kompletnie si nie znam na uk豉daniu, modelowaniu, piankach, 瞠lach itp) tak jak fryzjerka mi je u這篡豉 - na grubej szczotce i z przodu wygl康a jakby bob - wygl康am tak za grzecznie, chcia豉bym sobie u這篡 taki nie豉d, jakby kr鏒k mokr w這szk, nie loki ale ka盥y kosmyk w inn stron na dolnej po這wie d逝go軼i w這s闚, niestety nie mog znale潭 podobnych zdj耩. jak mog uzyska taki efekt? wydaje mi si 瞠 mo積a tak "pognie嗆" w這sy d這闓i piank lub lakierem (tylko w豉郾ie nie wiem czy tym czy tym?) i te nie wiem czy na wilgotne w這sy, na suche...?
gosia1207 jest offline  
Stary 2011-05-08, 12:42   #4156
chmieluuucr
Przyczajenie

Irisfeal,

Czyli wystarczy 瞠 wydrukuje, zanios fotke do fryzjera, i bede co takiego mia?

Chodzi mi jeszcze o t, 瞠by w這sy wygl康a造 tak jak na zdj璚iu 3 i 4 ....

PS. Ile za takie co mo瞠 wzi捷 kasy fryzjer? Za zwyk貫 strzy瞠nie bierze 15-17 zl.

Edytowane przez chmieluuucr
Czas edycji: 2011-05-08 o 13:35
chmieluuucr jest offline  
Stary 2011-05-08, 13:13   #4157
gangureg
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam, to m鎩 pierwszy post
Dziewczyny, mam wielki problem. Potrzebuj du瞠j zmiany na g這wie a nie mam poj璚ia na co si zdecydowa.

to ja:
http://imageshack.us/photo/my-images/96/sl273670.jpg/

a ta fryzura straszliwie mi si podoba
http://imageshack.us/photo/my-images/716/helelduze.jpg/

ale boj si, 瞠 kr鏒kie w這sy nie b璠 mi w og鏊e pasowa :/
mo瞠 jakie loki?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg sl273670.jpg (51,4 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg helelduze.jpg (51,7 KB, 9 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-05-17 o 13:00 Pow鏚: zdjecia zalaczamy do zalacznika
gangureg jest offline  
Stary 2011-05-08, 16:02   #4158
clanse
Raczkowanie

chmieluuucr, ja my雲e, 瞠 zrobi ci ta fryzur nawet na stoj帷o. Jak dla mnie nie trzeba nic 軼ina nawet tylko mie d逝窺ze w這sy (tak min. 6 cm) i postawi w g鏎 na 瞠lu. M鎩 kolega tak nawet si nosi a czasem ma zwyk貫 r闚ne w這sy.
Szkoda kasy- zr鏏 sobie sam.
clanse jest offline  
Stary 2011-05-08, 17:43   #4159
Madlene1029
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

Witam wszystkich! Moje w這sy ostatnio wyprowadzaj mnie z r闚nowagi.. Grzywka z boku (je郵i mo積a to tak nazwa) w og鏊e nie chce si uk豉da. Od jakich trzech miesi璚y w這sy bardziej mi wypadaj, brakuje im 篡cia i przerzedzi造 si, ale to nie ten w徠ek. Mia豉m kiedy grzywk i po jej zapuszczeniu rosn sobie jak chc. My郵, 瞠 jakie ciekawe ci璚ie mog這 by t sytuacj nieco polepszy Zdaj si na wasze zdania.

Oto moje zdj璚ia:
http://imageshack.us/photo/my-images/21/img73962.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/829/bvgu.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images...5729kopia.jpg/
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bvgu.jpg (52,7 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg img5729kopia.jpg (32,0 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg img73962.jpg (60,0 KB, 12 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-05-17 o 13:01 Pow鏚: zdjecia zalaczamy do zalacznika
Madlene1029 jest offline  
Stary 2011-05-08, 19:03   #4160
chmieluuucr
Przyczajenie

m闚isz, 瞠 ok. 6 cm wystarczy? no ok, ale czym mam je u這篡, u篡wam tego:

http://e-styl.com/p/pl/5726/taft+loo...ow+150+ml.html
+ lakier.

Z gumy nie chce korzysta, bo po paru godzinach pojawia si bia造 osad i to takie nie fajne jest....

Z czego mog wi璚 korzysta?

PS.Nie chc 瞠by cena wszystkiego wynosi豉 wi璚ej ni 20 z na 2 tyg

PS2.Aktualnie mam tak fryzur

chmieluuucr jest offline  
Stary 2011-05-08, 19:26   #4161
chmieluuucr
Przyczajenie

Talking Dot.: Jak ZROBI,U荅Y tak fryzur ? - W﹗EK ZBIORCZY!

Czas edycji: 2011-05-09 o 12:30
chmieluuucr jest offline  
Stary 2011-05-08, 21:10   #4162
chmieluuucr
Przyczajenie

Czas edycji: 2011-05-09 o 12:30
chmieluuucr jest offline  
Stary 2011-05-08, 21:30   #4163
Irisfeal
Wtajemniczenie

Czyli 軼i皻e masz odpowiednio tyko jeszcze troch za kr鏒ko
Niestety ale cz瘰to si na w這sach osiada taki jakby 'kurz' i raczej nie ma r騜nicy czym stawiasz w這sy..bo widzia豉m taki efekt po tych paru godzinach i po 瞠lu i po lakierze a u znajomego kt鏎y u篡wa gumy do w這s闚 akurat nie widzia豉m nigdy
Je郵i chcesz uzyska dok豉dnie taki efekt jak na zdj璚iach('mokre w這sy') to 瞠l, brylantyna. Je郵i zale篡 Ci na naturalniejszym efekcie-guma, wosk, pianka i lakier do w這s闚

Mo瞠sz sprawdzi na KWC opinie i wybra jaki dobry produkt

Ro積ica mi璠zy 1 a 3 zdjeciem jest tylko taka 瞠 na 1 ma w這sy postawione do g鏎y a na 3 do ty逝

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2011-05-08 o 21:39
Irisfeal jest offline  
Stary 2011-05-08, 21:56   #4164
chmieluuucr
Przyczajenie

No to jeszcze troszk poczekam ...

I bardziej chodzi mi o ten efekt z "mokrymi w這sami"
No i oczywi軼ie kupi brylantyn
A jeszcze co. Jak si貫 ma ta brylantyna? podobnie jak guma?

Z reszt ten 瞠l spe軟ia chyba swe zadanie

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

@off

Irisfeal,

a tak wgl to podoba Ci sie on? ;D

@topic

Jak my郵icie, czym on( albo jego stylista) uk豉da w這sy?

Czas edycji: 2011-05-09 o 12:31
chmieluuucr jest offline  
Stary 2011-05-09, 09:31   #4165
asmenaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 35 290

Cytat:
Napisane przez gangureg Poka wiadomo嗆
Witam, to m鎩 pierwszy post
Dziewczyny, mam wielki problem. Potrzebuj du瞠j zmiany na g這wie a nie mam poj璚ia na co si zdecydowa.

to ja:
http://imageshack.us/photo/my-images/96/sl273670.jpg/

a ta fryzura straszliwie mi si podoba
http://imageshack.us/photo/my-images/716/helelduze.jpg/

ale boj si, 瞠 kr鏒kie w這sy nie b璠 mi w og鏊e pasowa :/
mo瞠 jakie loki?
Jeste m這d osob wi璚 kiedy przyjdzie czas na zmiany i eksperymenty jak nie teraz?
圭inaj to tylko w這sy, odrosn. Tylko mam nadziej, 瞠 nie b璠ziesz farbowa na blond

P.S.
Loki? chcesz codziennie w這sy kr璚ic?

Cytat:
Napisane przez Madlene1029 Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich! Moje w這sy ostatnio wyprowadzaj mnie z r闚nowagi.. Grzywka z boku (je郵i mo積a to tak nazwa) w og鏊e nie chce si uk豉da. Od jakich trzech miesi璚y w這sy bardziej mi wypadaj, brakuje im 篡cia i przerzedzi造 si, ale to nie ten w徠ek. Mia豉m kiedy grzywk i po jej zapuszczeniu rosn sobie jak chc. My郵, 瞠 jakie ciekawe ci璚ie mog這 by t sytuacj nieco polepszy Zdaj si na wasze zdania.

Oto moje zdj璚ia:
http://imageshack.us/photo/my-images/21/img73962.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/829/bvgu.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images...5729kopia.jpg/
Mi si bardzo podobaj Twoje w這sy mo瞠my si zamieni jak chcesz
Ja Ciebie widz z grzywk
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
lub razem na spacer znowu gdzie wyruszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2011-05-09, 19:11   #4166
samanta00
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 746
Dot.: Polecam Wam dzik szczotk!

Cytat:
Napisane przez rozwa積a_i_romantyczna Poka wiadomo嗆
Ja mam t szczotk z firmy Khaja i uwa瘸m, 瞠 jest 鈍ietna. W這sy s b造szcz帷e i g豉dsze, maj podomykane 逝ski. Kupowa豉m przez neta u producenta (w sumie ju dwie tam kupi豉m, dla siebie i dla kogo jeszcze). I tak jak kto wy瞠j napisa -nie chce si ju wraca do sztucznego w這sia.
A z ilu rz璠闚 sk豉da si Twoja szczotka? I jak d逝gie masz w這sy?

"Nigdy Nie Jest Za P騧no...Zacz望 Tak Jak Chce Si 砰..."
samanta00 jest offline  
Stary 2011-05-10, 18:40   #4167
monisia_polak
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Wpisy w blogu: 1
Exclamation Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - W﹗EK ZBIORCZY ;)

Tak tamtej dziewczynce do twarzy w grzywce.
A ja? Ja wci捫 dostaje sprzeczne info na temat mojej twarzy i dopasowanych do niej fryzur. Mam poci庵陰, okr庵陰 i kwadratow twarz. Czy nie ma na tym 鈍iecie fryzjerki kt鏎a powie raz a porz康nie??
Odp. brzmi niestety :P ale zdaje si na was moje drogie panie. Od razu m闚i 瞠 mam pulchne policzki, a w這sy zdatne do przet逝szczania si i nie s g瘰te. Mam grzywk na ukos i mocno pocieniowane w這sy, ale to mnie nie satysfakcjonuje, poniewa nie do嗆, 瞠 nie mam na g這wie du穎 w這s闚 to jeszcze to cieniowanie sprawi這 wra瞠nie jeszcze mniejszej obj皻o軼i na ko鎍ach mojej czupryny (w這sy s za lekko za ramiona)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4110.jpg (22,7 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4112.jpg (23,3 KB, 18 za豉dowa)

Edytowane przez monisia_polak
Czas edycji: 2011-05-10 o 18:41
monisia_polak jest offline  
Stary 2011-05-10, 18:46   #4168
masseur
Raczkowanie

Jak mam naprawi swoj fryzur?

Witam.
Cykn掖em par fotek mojej obecnej (jeszcze nie wystylizowanej) fryzury. Umieszczam je tutaj, aby軼ie popatrzyli o doradzili mi co ciekawego mog z tym zrobi (nie chc 軼ina na kr鏒ko).
1. Przede wszystkim chcia豚ym pozby si tych zawijas闚 z ty逝 i po bokach - da si? Nie chcia豚ym, 瞠by by造 to jakie szalone fryzury, typu: http://www.fryzury.info.pl/img/fryzura_meska_modna.jpg , czy http://i384.photobucket.com/albums/o...g?t=1238448350 . Nie chcia豚ym te, 瞠by moja fryzura nie by豉 jako przychla郾i皻a: http://www.fryzurymlodziezowe.pl/gen.../fryzury_8.jpg .
Og鏊nie to mam teraz taki ba豉gan na g這wie. Co zatem proponujecie ?
2. Je郵i wycieniuj w這sy to pozb璠 si tych zawijas闚 ?

TUTAJ MOJE FOTKI:
http://img830.imageshack.us/img830/7411/pysy1.jpg
http://img34.imageshack.us/img34/276/beztytuutlt.jpg
http://img685.imageshack.us/img685/3893/pysy2.jpg - najgorsza jako嗆, ale najbardziej wida zawijasy
http://img833.imageshack.us/img833/9083/psys3.jpg - tutaj najbardziej wida syf na g這wie

Edytowane przez masseur
Czas edycji: 2011-05-10 o 18:44
masseur jest offline  
Stary 2011-05-10, 18:53   #4169
asmenaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 35 290

Cytat:
Napisane przez monisia_polak Poka wiadomo嗆
Tak tamtej dziewczynce do twarzy w grzywce.
A ja? Ja wci捫 dostaje sprzeczne info na temat mojej twarzy i dopasowanych do niej fryzur. Mam poci庵陰, okr庵陰 i kwadratow twarz. Czy nie ma na tym 鈍iecie fryzjerki kt鏎a powie raz a porz康nie??
Odp. brzmi niestety :P ale zdaje si na was moje drogie panie. Od razu m闚i 瞠 mam pulchne policzki, a w這sy zdatne do przet逝szczania si i nie s g瘰te. Mam grzywk na ukos i mocno pocieniowane w這sy, ale to mnie nie satysfakcjonuje, poniewa nie do嗆, 瞠 nie mam na g這wie du穎 w這s闚 to jeszcze to cieniowanie sprawi這 wra瞠nie jeszcze mniejszej obj皻o軼i na ko鎍ach mojej czupryny (w這sy s za lekko za ramiona)
Ci篹ko Ci co doradzi bo masz kr鏒kie w這sy
Rozumiem Tw鎩 b鏊 tego, 瞠 w這sy s zdatne do przet逝szczania si i rzadkie mam to samo. Na pocz徠ku mialam je BARDZO wycieniowane. (d馧 si璕a za stanik, g鏎a nawet 5cm) Tego cieniowania 瘸逝j i teraz zapuszczam na r闚no
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
lub razem na spacer znowu gdzie wyruszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2011-05-10, 21:09   #4170
Madlene1029
Raczkowanie

Hmm.. mia豉m grzywk i nie by豉m zadowolona. Znajomi te powiedzieli, 瞠 bez niej wygl康am lepiej ;/
Madlene1029 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.