Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-01, 14:45   #4801
alutkaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - w徠ek zbiorczy

Za陰czam jeszcze 2 zdj璚ia,mam nadziej,瞠 bardziej ni poprzednie obrazuj m鎩 kszta速 twarzy.W這sy mam d逝gie,troch wycieniowane,najd逝窺ze pasma prawie si璕aj talii. W這sy mam grube,cho na studiach du穎 ich straci豉m przez z陰 diet i stres,teraz w okolicy czo豉 porobi造 mi si ma貫 "wicherki".Moje w這sy sa takie,瞠 jak zrobi ko雟ki ogon,to gumka szybko si na nich odgniata,czasami nawet jak przejad palcem,to robi si fale. Gdy jest s這neczna,sucha pogoda,to po wyprostowaniu,w這sy potrafi by proste nawet ca造 dzie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (70,5 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.jpg (67,2 KB, 8 za豉dowa)
Stary 2012-03-01, 15:22   #4802
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 808

Cytat:
Napisane przez alutkaaa Poka wiadomo嗆
Za陰czam jeszcze 2 zdj璚ia,mam nadziej,瞠 bardziej ni poprzednie obrazuj m鎩 kszta速 twarzy.W這sy mam d逝gie,troch wycieniowane,najd逝窺ze pasma prawie si璕aj talii. W這sy mam grube,cho na studiach du穎 ich straci豉m przez z陰 diet i stres,teraz w okolicy czo豉 porobi造 mi si ma貫 "wicherki".Moje w這sy sa takie,瞠 jak zrobi ko雟ki ogon,to gumka szybko si na nich odgniata,czasami nawet jak przejad palcem,to robi si fale. Gdy jest s這neczna,sucha pogoda,to po wyprostowaniu,w這sy potrafi by proste nawet ca造 dzie.
Teraz ju wiem na pewno - OWAL.
Co do fryzurki. My郵a豉 mo瞠 o prostej grzywce? Ale takiej jak z za陰cznika (nie g瘰tej). Reszt w這s闚 proponuj 軼i望 do r闚nej d逝go軼i (nie wiem dok康 si璕aj Ci najkr鏒sze pasma wi璚 przypuszczam, 瞠 by豉by to d逝go嗆 mniej wi璚ej do 這patek?) lub nadanie im kszta速u litery U. B璠 si pi瘯nie prezentowa.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg imagesCAI14UCK.jpg (11,5 KB, 18 za豉dowa)

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
妃ier jest spokojna...ζtwa. 砰cie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline  
Stary 2012-03-04, 01:54   #4803
Krwawa_Merry
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Grzywka

Hej w poneidzialek wybiram sie do fryzjerki na zrobienie grzywki co do ksztaltu mojej buzi czasem wygladaj ak kwadrat a czasm jak okragla radzilam sie innych wiec zdania byly podzielone znalazalm na internecie taka grzywke http://i39.tinypic.com/5uhaf9.jpg bardzo mi sie spodobalo ale nie wiem czy bedzie dla mnie czy dla okraglej twarzy bedzie pasowac , moj ksztalt twarz bardzo przypomina ten w 99% http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebri...eger1m1610.jpg
czy moze lepiej zdecydowac sie na grzywke na bok/ukos? Z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam serdecznie
Krwawa_Merry jest offline  
Stary 2012-03-04, 17:48   #4804
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Dot.: Grzywka

Cytat:
Napisane przez Krwawa_Merry Poka wiadomo嗆
Hej w poneidzialek wybiram sie do fryzjerki na zrobienie grzywki co do ksztaltu mojej buzi czasem wygladaj ak kwadrat a czasm jak okragla radzilam sie innych wiec zdania byly podzielone znalazalm na internecie taka grzywke http://i39.tinypic.com/5uhaf9.jpg bardzo mi sie spodobalo ale nie wiem czy bedzie dla mnie czy dla okraglej twarzy bedzie pasowac , moj ksztalt twarz bardzo przypomina ten w 99% http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebri...eger1m1610.jpg
czy moze lepiej zdecydowac sie na grzywke na bok/ukos? Z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam serdecznie
odradza豉bym grzywk prost. Skr鏂i i pogrubi twarz. Lepiej zr鏏 sobie na ukos, cieniowan, zaczynaj帷 si tak od brwi/oka.

Stary 2012-03-06, 21:29   #4805
doniek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 279
czy moje w這sy nadaj si do cieniowania ?

Heja, w najbli窺zym czasie zamierzam si wybra do fryzjera.
Moim zamiarem jest chyba wycieniowanie w這s闚, ale tak aby skr鏂i je z d逝go軼i minimalnie poniewa chc je lekko zapu軼i.

Problem w tym, 瞠 mam w這sy takie jak wida na zdj璚iu - cienkie, og鏊nie mam wra瞠nie, 瞠 jest ich malutko niestety i boj si 瞠 gdy b璠 wycieniowane to zostan mi same stercz帷e pi鏎ka. A taka fryzura jak mam teraz to niestety wieje nud 瞠 tak powiem no i szukam czego ciekawszego co mo積a z tych moich k豉czk闚 wyci庵n望

taak i jeszcze jest problem bo mam bardzo poci庵陰 twarz i nie lubi kiedy mam odkryte uszy i policzki, tak瞠 koniecznie co mi musi troche twarzy z boku przys豉nia... i grzywka konieczna te :P

dodaje moje zdj璚ie i zdj璚ie fryzurki kt鏎a mi si podobaa, tylko czy ona si b璠zie nadawa mo瞠 gdyby od g鏎y nie cieniowa tak kr鏒ko ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (45,3 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzury2.jpg (17,6 KB, 14 za豉dowa)
doniek jest offline  
Stary 2012-03-06, 21:59   #4806
MalinoweMarzenia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 345
Dot.: czy moje w這sy nadaj si do cieniowania ?

Je郵i chodzi o cieniowanie w這s闚 to sama od ponad roku mam wycieniowane. Jest to dosy wygodna fryzura, w這sy sie nie pl帷z i nie zachodz na twarz. Jednak gdy si wycieniuje ( w moim przypadku kr鏒ko od g鏎y ) to tych w這s闚 jest o po這we mniej, tak瞠 skoro Twoje w這sy j cienkie i jest ich ma這 to nie polecam Szczerze to 瘸逝j, 瞠 teraz moje w這sy nie s proste i r闚ne, te kr鏒sze strasznie mi odstaj, a juz w ogole jak rano wstaje z 堯磬a ;p Przemy郵 t decyzj

MalinoweMarzenia jest offline  
Stary 2012-03-07, 09:02   #4807
doniek
Raczkowanie

to 瞠 odstaj rano to dla mnie bez znaczenia bo codziennie z rana myje w這sy i mam te 20 minut 瞠by je u這篡...

a w豉郾ie my郵 nad t decyzj i dlatego pytam bo sama si nie znam na tym, zawsze sz豉m do fryzjera i prosi豉m o jak捷 fryzurk i wychodzi豉m z pazurkami i w這sami za ramiona hehe
doniek jest offline  
Stary 2012-03-07, 09:25   #4808
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez doniek Poka wiadomo嗆
Heja, w najbli窺zym czasie zamierzam si wybra do fryzjera.
Moim zamiarem jest chyba wycieniowanie w這s闚, ale tak aby skr鏂i je z d逝go軼i minimalnie poniewa chc je lekko zapu軼i.

Problem w tym, 瞠 mam w這sy takie jak wida na zdj璚iu - cienkie, og鏊nie mam wra瞠nie, 瞠 jest ich malutko niestety i boj si 瞠 gdy b璠 wycieniowane to zostan mi same stercz帷e pi鏎ka. A taka fryzura jak mam teraz to niestety wieje nud 瞠 tak powiem no i szukam czego ciekawszego co mo積a z tych moich k豉czk闚 wyci庵n望

taak i jeszcze jest problem bo mam bardzo poci庵陰 twarz i nie lubi kiedy mam odkryte uszy i policzki, tak瞠 koniecznie co mi musi troche twarzy z boku przys豉nia... i grzywka konieczna te :P

dodaje moje zdj璚ie i zdj璚ie fryzurki kt鏎a mi si podobaa, tylko czy ona si b璠zie nadawa mo瞠 gdyby od g鏎y nie cieniowa tak kr鏒ko ?
Odradzam! Te strzeli豉m sobie co w tym stylu pare miesi璚y temu i teraz m璚z si 瞠by zapu軼i, bo wygl康am jakbym prawie w這s闚 nie mia豉, a te mam cienkie i jest ich ma這. Szczerze to w Twoim przypadku zrezygnowa豉bym z fryzjera na jaki czas. Zapu嗆 w這sy, bo niebardzo jest co z nimi zrobi, a kr鏒sze ni teraz s moim zdaniem pasowa Ci nie b璠.
Ewentualnie zr鏏 grzywk tak jak ma Hilary Duff, lekko cieniowan po bokach 瞠by 豉dnie si 陰czy豉 z przodem w這s闚.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg download.jpg (9,9 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,3 KB, 3 za豉dowa)

Edytowane przez Kamila_Blondi
Czas edycji: 2012-03-07 o 09:29
Stary 2012-03-07, 21:07   #4809
doniek
Raczkowanie

c騜 fryzjerka tak瞠 mi to odradzi豉... tak wi璚 powy窺zy pomys odpada, ale nadal chc te w這sy obci望 tak, 瞠by nie by造 na r闚no - bo mam boba r闚no obci皻ego. I znalaz豉m co takiego jak w za陰czniku, tutaj niby mniej tego cieniowania. Oczywi軼ie wiem, 瞠 w這sy nie b璠 tak wygl康a jak na fotce bez umiej皻nego u這瞠nia... ale mo瞠 mog這by by fajnie ? ... ta druga fryzurkka tylko w wersji d逝窺zej te mo瞠 by da豉 rade
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img13355.fryzury.194165.jpg (30,3 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg medium-hairstyles-make-younger-224x300.jpg (14,3 KB, 10 za豉dowa)
doniek jest offline  
Stary 2012-03-14, 18:58   #4810
olcia878
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Re: Jaka fryzura?

Ja mam do嗆 wysokie czo這, ale 幢e si czuje w grzywce ... nawet je郵i mam tak na bok to zaczesuje j do g鏎y bo wtedy czuj si lepiej wydaje mi si 瞠 takie zaczesanie ich sprawia 瞠 moja twarz si "wyci庵a".. co wy na to ?

Edytowane przez olcia878
Czas edycji: 2012-03-14 o 18:59
olcia878 jest offline  
Stary 2012-03-14, 22:26   #4811
Bulcia909
Przyczajenie

Hej, mam problem z w這samia, a dok豉dnie z fryzur. Znudzi造 mi si ju d逝gie w這sy i chcia豉 bym co zmieni, ale nie do ko鎍a wiem co. Moje w這sy s bardzo trudne do uk豉dania, bo strasznie si elektryzuj i ci篹ko jest z nimi co zrobi, dlatego najlepiej jakby to by豉 fryzyra 豉twa i szybka do uk豉dania. Moje w這sy musz te by dopasowane do okular闚 z kt鏎ymi si generalnie nie rozstaj. Bardzo was prosz o pomoc

zdj璚ie.jpg

IMGP0775.jpg
Bulcia909 jest offline  
Stary 2012-03-15, 20:27   #4812
Filip1234
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
[CHΜPAK] Nowa fryzura z grzywk

Cze嗆. Chcia豚ym 軼i望 lekko w這sy. Moje w這sy s takie jakby falowane, ale ko鎍闚ki si kr璚. Fryzur mam podobn do tej, ale moje w這sy si troch pusz http://www.youngmalecelebs.net/galle.../Styles018.jpg . Podoba mi si taka fryzura http://userserve-ak.last.fm/serve/50...Joe+Brooks.png . Je瞠li tak si zetn to co b璠 musia robi 瞠by uk豉da造 mi si tak jak u ch這paka ze zdj璚ia? B璠 musia je prostowa na g鏎ze? Macie mo瞠 jakie propozycje co do mojej nowej fryzury?
Pozdrawiam i z g鏎y dzi瘯i!

Edytowane przez Filip1234
Czas edycji: 2012-03-15 o 20:32
Filip1234 jest offline  
Stary 2012-03-15, 21:00   #4813
Maliniarka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 668
Dot.: [CHΜPAK] Nowa fryzura z grzywk

pierwsza fryzurka mi si nie podoba, druga przy naturalnie kr璚onych w這sach nie b璠zie si chcia豉 uk豉da pewnie 豉two

kr璚onow這sy facet mmmm, zapraszamy na w徠ek, pomo瞠my poradzi sobie z puszeniem troszk, mo瞠 odwa篡sz si pokaza w這ski? mo瞠sz zamaza twarz

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=592027&page=131
Makija z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2012-03-16, 09:15   #4814
Ilayla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

W za陰czniku zbli穎ny kszta速 mojej twarzy. Jaka fryzura by豉by dla mnie najlepsza? Moje w這sy s koloru ciemny blond, proste, preferuj d逝gie w這sy i nie lubi zbyt skomplikowanych fryzur, dosy cz瘰to r闚nie je zwi您uj. Zastanawia豉m si nad prost grzywk do brwi, ale nie chcia豉bym osi庵n望 efektu typu "Ala z przedszkola"
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (46,8 KB, 5 za豉dowa)
Stary 2012-03-16, 21:51   #4815
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
Napisane przez Bulcia909 Poka wiadomo嗆
Hej, mam problem z w這samia, a dok豉dnie z fryzur. Znudzi造 mi si ju d逝gie w這sy i chcia豉 bym co zmieni, ale nie do ko鎍a wiem co. Moje w這sy s bardzo trudne do uk豉dania, bo strasznie si elektryzuj i ci篹ko jest z nimi co zrobi, dlatego najlepiej jakby to by豉 fryzyra 豉twa i szybka do uk豉dania. Moje w這sy musz te by dopasowane do okular闚 z kt鏎ymi si generalnie nie rozstaj. Bardzo was prosz o pomoc

Za陰cznik 4559251

Za陰cznik 4559252
Ja bym przede wszystkim postawi豉 na grzywk Poza tym, w這sy s ok, zawsze mo瞠sz postawi na jakie fajne koczki (np. messy bun), warkocze (zwyk貫, dobierane)... D逝gie w這sy daj mn鏀two mo磧iwo軼i i a szkoda z nich nie korzysta A elektryzowanie si w這s闚 mo瞠 鈍iadczy o b喚dach w ich piel璕nacji.
weegirl jest offline  
Stary 2012-03-16, 22:07   #4816
asmenaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 35 290

Cytat:

Za陰cznik 4559251

Za陰cznik 4559252
g r z y w k a- mysle, ze to podstawa u Ciebie

ciachaj jak Ci sie znudzily! (a mowi to posiadaczka KIEDYS dlugich wlosow a teraz boba)
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
lub razem na spacer znowu gdzie wyruszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2012-03-17, 20:46   #4817
Bulcia909
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆
Ja bym przede wszystkim postawi豉 na grzywk Poza tym, w這sy s ok, zawsze mo瞠sz postawi na jakie fajne koczki (np. messy bun), warkocze (zwyk貫, dobierane)... D逝gie w這sy daj mn鏀two mo磧iwo軼i i a szkoda z nich nie korzysta A elektryzowanie si w這s闚 mo瞠 鈍iadczy o b喚dach w ich piel璕nacji.
Mia豉m ju kiedy grzywk prost i te nie wygl康a豉m dobrze. Potem zaczesywa豉m j na bok i nie by這 幢e. A co do warkocza to nie wygl康am w nim dobrze, bo dziecinnie.
Dla pe軟ego obrazu jak wygl康a豉m w jednej i dr鏬iej grzywce zamieszczam zdj璚ia.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAGE_00019.jpg (28,4 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nowa ja.jpg (131,2 KB, 46 za豉dowa)
Bulcia909 jest offline  
Stary 2012-03-17, 20:47   #4818
Bulcia909
Przyczajenie

A podoba mi si co w tym stylu (wiem 瞠 to bardzo du瘸 zmiana)

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/UserFiles..._fryzura_4.jpg

http://www.we-dwoje.pl/p/a_i/54/22/6.../b_6_18998.jpg
Bulcia909 jest offline  
Stary 2012-03-18, 09:43   #4819
chvasciu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

chcia豉bym co zrobi z w這sami bo moja fryzura wygl康a fatalnie.. co zrobi 瞠by rano szybko i 豉dnie je u這zyc?
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...metrics=gemius.
chvasciu jest offline  
Stary 2012-03-18, 19:48   #4820
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
Mia豉m ju kiedy grzywk prost i te nie wygl康a豉m dobrze. Potem zaczesywa豉m j na bok i nie by這 幢e. A co do warkocza to nie wygl康am w nim dobrze, bo dziecinnie.
Dla pe軟ego obrazu jak wygl康a豉m w jednej i dr鏬iej grzywce zamieszczam zdj璚ia.
Grzywka na ukos Tylko i wy陰cznie.

Co do warkocza- ale jest mn鏀two ich rodzaj闚, tak瞠 upi璚ia z warkoczami, warto o tym pomy郵e. Poza tym, akurat d逝窺ze w這sy daj niesamowite pole do popisu na na YT jest mn鏀two 鈍ietnych filmik闚 instrukta穎wych z fajnymi fryzurami Wa積e, 瞠by na czole by豉 grzywka, a z reszt w這s闚 r鏏 sobie co chcesz czy zechcesz pozosta przy obecnej d逝go軼i, czy te je podci望. Poza wysokim czo貫m (kt鏎e nie jest z貫, po prostu na przedstawionych przez Ciebie zdj璚iach troszk rzuca si w oczy) nie masz totalnie czego ukrywa fryzur
weegirl jest offline  
Stary 2012-03-18, 22:17   #4821
Bulcia909
Przyczajenie

A czy mog造by軼ie poradzi mi jakie fryzury w kt鏎ych by這 by mi do twarzy ( mog by z d逝gich i kr鏒kich w這s闚)?

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆
Grzywka na ukos Tylko i wy陰cznie.

Co do warkocza- ale jest mn鏀two ich rodzaj闚, tak瞠 upi璚ia z warkoczami, warto o tym pomy郵e. Poza tym, akurat d逝窺ze w這sy daj niesamowite pole do popisu na na YT jest mn鏀two 鈍ietnych filmik闚 instrukta穎wych z fajnymi fryzurami Wa積e, 瞠by na czole by豉 grzywka, a z reszt w這s闚 r鏏 sobie co chcesz czy zechcesz pozosta przy obecnej d逝go軼i, czy te je podci望. Poza wysokim czo貫m (kt鏎e nie jest z貫, po prostu na przedstawionych przez Ciebie zdj璚iach troszk rzuca si w oczy) nie masz totalnie czego ukrywa fryzur
Jasne 瞠 jest du穎 mo磧iwo軼i i sposob闚 na upi璚ie w這s闚, tylko, 瞠 jak kto tego nie umie (tak jak ja, mimo 瞠 wielokrotnie pr鏏owa軛) to tych mo磧i wo軼i poprostu nie widzi

Edytowane przez Bulcia909
Czas edycji: 2012-03-18 o 21:48
Bulcia909 jest offline  
Stary 2012-03-19, 06:45   #4822
asmenaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 35 290

Cytat:
Napisane przez chvasciu Poka wiadomo嗆
chcia豉bym co zrobi z w這sami bo moja fryzura wygl康a fatalnie.. co zrobi 瞠by rano szybko i 豉dnie je u這zyc?
Powinnas zrobic grzywke

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:41 ----------

Cytat:
Pierwszy link nie dziala.

Jesli jestes zdecydowana ciachnac wlosy to nie ma na co czekac
odrosn
a zmiana jak najabrdziej bedzie korzystna
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
lub razem na spacer znowu gdzie wyruszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2012-03-19, 15:55   #4823
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Pierwszy link nie dziala. Fryzura z drugiego jest swietna. Je郵i si nie boisz to skroc tak wlosy. W koncu i tak odrosna. Najwazniejsza jest grzywka na boku.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez chvasciu Poka wiadomo嗆
Powinnas postawic na odpowiednia pielegnacje i nawilzenie wlosow. Widac, ze sa suche i napuszone. Jak poprawi si ich kondycja to beda si lepiej ukladaly.

Stary 2012-03-21, 20:21   #4824
PrivateMember
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

Dziewczyny dorad嬈ie Moim problem s: cienkie, sianowate, wiecznie przyklapni皻e w這sy i odstaj帷e uszy. M鎩 kszta速 twarzy to albo owal, albo prostok徠 (jest do嗆 szeroka, ale nie jest okr庵豉). Od lat nosz boba w r騜nych wersjach, ale ju mi si baaardzo znudzi...
Zamarzy豉 mi si diametralna zmiana i podpatrzona na ulicy kr鏒ka fryzurka - nie uda這 mi si odnale潭 dok豉dnie takiej, o jak mi chodzi, ale jest to co w stylu tego, co za陰czam. I tu pytania: czy przy takich cienkich w這sach sprawdzi si taka kr鏒ka fryzura, czy te istnieje ryzyko, 瞠 b璠 wygl康a豉 jak biedne dziecko?

A mo瞠 mia造by軼ie dla mnie jeszcze inne pomys造?
Niestety nie mia豉m szcz窷cia do tej pory trafi na fryzjerk z polotem, zawsze m闚i, 瞠 chc co zmieni, a wychodz...z nieco innym bobem.

edit: ta fryzura, kt鏎 sobie wymy郵i豉m jest oczywi軼ie z przedzia趾iem z boku, bo nie s康z, aby moje w這sy uda這 si odzwyczai od takiego po這瞠nia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00451.jpg (14,0 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00448.jpg (28,5 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryz2.jpg (25,0 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryz 3.jpg (8,3 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryz 6.jpg (7,9 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-krotkie-1567.jpg (41,6 KB, 8 za豉dowa)

Edytowane przez PrivateMember
Czas edycji: 2012-03-21 o 20:28
PrivateMember jest offline  
Stary 2012-03-25, 20:42   #4825
kariss
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Hej
Mam ostatnio bardzo du篡 dylemat co zrobi z w這sami, ni瞠j zamieszczam najbardziej aktualn fryzur, mam nadziej, 瞠 wida te dobrze kszta速 twarzy.
PROSZ O PORAD Mo瞠 jaka grzywka?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f62ee2afc.html
kariss jest offline  
Stary 2012-03-26, 18:44   #4826
olleander
Przyczajenie

Witam
Szukam nowej fryzury. Od kilku miesi璚y zapuszczam grzywk (by豉 na prosto, ale nie do ko鎍a mi pasowa豉 i wymaga豉 tyle zachodu, 瞠 naprawd nie warto do niej w moim przypadku wraca). Mam w這sy ciemnoblond, troch za ramiona, pusz帷e si (najmniejsza wilgo niszczy prostowanie). Je郵i pozwol im wyschn望 naturalnie, mam loki, nie s jednak 豉dne Staram si wi璚 zwi您ywa w這sy, 瞠by pokaza ich jak najmniej. Zostaje mi wtedy odrastaj帷a grzywka z przedzia趾iem na bok, jest to widok raczej... nieelegancki :P Pr鏏owa豉m podpi望- jeszcze gorzej :P Mam b喚kitno-zielone oczy, wpadaj帷e troch w szaro嗆. Twarz jest raczej tr鎩k徠na. Chcia豉bym znale潭 co, co by mi pasowa這 i by這 豉twe w utrzymaniu, ceni sobie naturalno嗆 (oczywi軼ie bez przesady, je郵i trzeba, jestem sk這nna pom鏂 sobie prostownic
Nie bardzo mam zdj璚ie, 瞠by je doda. Mo瞠 uda si co na podstawie opisu?
olleander jest offline  
Stary 2012-03-28, 12:38   #4827
Aetnaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kariss Poka wiadomo嗆
Hej
Mam ostatnio bardzo du篡 dylemat co zrobi z w這sami, ni瞠j zamieszczam najbardziej aktualn fryzur, mam nadziej, 瞠 wida te dobrze kszta速 twarzy.
PROSZ O PORAD Mo瞠 jaka grzywka?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f62ee2afc.html
Nie jestem 瘸dnym autorytetem w tej sprawie i sama przysz豉m tu 瞠by zapyta si co robi, o zastanawiam si nad tym co zrobi z w這sami, ale moim zdaniem nie powinna robi sobie grzywki. Masz 豉dn buzi i nie powinna jej zas豉nia Nie wiem czy farbujesz w這sy, je郵i tak to wybra豉bym cieplejszy blond, albo chocia kilka refleks闚. Generalnie je郵i chcesz co zmieni to widz Ci w long bobie, troszk kr鏂ej z ty逝, d逝瞠j z przodu :

Cytat:
Napisane przez olleander Poka wiadomo嗆
Witam
Szukam nowej fryzury. Od kilku miesi璚y zapuszczam grzywk (by豉 na prosto, ale nie do ko鎍a mi pasowa豉 i wymaga豉 tyle zachodu, 瞠 naprawd nie warto do niej w moim przypadku wraca). Mam w這sy ciemnoblond, troch za ramiona, pusz帷e si (najmniejsza wilgo niszczy prostowanie). Je郵i pozwol im wyschn望 naturalnie, mam loki, nie s jednak 豉dne Staram si wi璚 zwi您ywa w這sy, 瞠by pokaza ich jak najmniej. Zostaje mi wtedy odrastaj帷a grzywka z przedzia趾iem na bok, jest to widok raczej... nieelegancki :P Pr鏏owa豉m podpi望- jeszcze gorzej :P Mam b喚kitno-zielone oczy, wpadaj帷e troch w szaro嗆. Twarz jest raczej tr鎩k徠na. Chcia豉bym znale潭 co, co by mi pasowa這 i by這 豉twe w utrzymaniu, ceni sobie naturalno嗆 (oczywi軼ie bez przesady, je郵i trzeba, jestem sk這nna pom鏂 sobie prostownic
Nie bardzo mam zdj璚ie, 瞠by je doda. Mo瞠 uda si co na podstawie opisu?
Ci篹ko jest cokolwiek doradzi, bo pomimo bujnej wyobra幡i bez zdj璚ia niewiele wiem. Pr鏏owa豉 co wydoby ze swoich naturalnych lok闚? By mo瞠 przy zastosowaniu jakich kosmetyk闚 (nie znam si, moje w這sy s proste) b璠 豉dniejsze? Je郵i chodzi o grzywk, wycieniowa豉bym j na bok (i zostawi豉 po drugiej stronie troch), 瞠by spokojnie odrasta豉, bo domy郵am si, 瞠 jest ju d逝go軼i mniej wi璚ej za oczy + wycieniowa ca貫 w這sy, b璠zie naturalnie

Aetnaa jest offline  
Stary 2012-03-28, 18:31   #4828
soleks
Przyczajenie

Smile Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - w徠ek zbiorczy

cze嗆 chcia貫m si zapyta jaka fryzura by mi pasowa豉 wed逝g was i jak najlepiej si obci望 w za陰cznikach daj propozycj jakie znalaz貫m

a to moje zdj璚ia->http://i41.tinypic.com/10yqmte.jpg,h...om/2642nn6.jpg

zdj璚ia robione telefonem na szybko, piszcie jak radzicie fryzur
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 936full-rafael-lazzini.jpg (109,9 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-meska-5876.jpg (19,2 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg img1.meskie.1207.jpg (17,6 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg img1.meskie.1220.jpg (16,1 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Rafael Lazzini (22).jpg (33,0 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lifnbzee961qce4qoo1_500.jpg (61,7 KB, 5 za豉dowa)

Edytowane przez soleks
Czas edycji: 2012-03-28 o 18:42
soleks jest offline  
Stary 2012-03-28, 22:57   #4829
anytka19
Little Bad Girl

Wiadomo軼i: 326
GG do anytka19 Send a message via Skype™ to anytka19
Bez grzywki!!!

Dziewczyny niech mi kt鏎a poleci fryzurk bez grzywki. Jutro wstawi jakie moje zdj璚ie chyba 瞠 za豉duj mi si z koma. Mam w這sy za szyje, czyli raczej takie 鈔ednie, proste jak baty, w og鏊e nie s podatne na uk豉danie wiec musi to by fryzura z prostymi w這skami do tego do嗆 wysokie czo這, ale nie chce ju grzywki. Za odpowiedzi Dzi瘯i z g鏎y. Pozdrawiam ;*
Edytuj i dodaje zdj璚ie. Mo瞠cie wysy豉 linki do zdj耩.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2012-03-09_15-51-28_256_鏚.jpg (66,1 KB, 14 za豉dowa)

Edytowane przez anytka19
Czas edycji: 2012-03-29 o 09:45
anytka19 jest offline  
Stary 2012-03-29, 14:33   #4830
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez PrivateMember Poka wiadomo嗆
Dziewczyny dorad嬈ie Moim problem s: cienkie, sianowate, wiecznie przyklapni皻e w這sy i odstaj帷e uszy. M鎩 kszta速 twarzy to albo owal, albo prostok徠 (jest do嗆 szeroka, ale nie jest okr庵豉). Od lat nosz boba w r騜nych wersjach, ale ju mi si baaardzo znudzi...
Zamarzy豉 mi si diametralna zmiana i podpatrzona na ulicy kr鏒ka fryzurka - nie uda這 mi si odnale潭 dok豉dnie takiej, o jak mi chodzi, ale jest to co w stylu tego, co za陰czam. I tu pytania: czy przy takich cienkich w這sach sprawdzi si taka kr鏒ka fryzura, czy te istnieje ryzyko, 瞠 b璠 wygl康a豉 jak biedne dziecko?

A mo瞠 mia造by軼ie dla mnie jeszcze inne pomys造?
Niestety nie mia豉m szcz窷cia do tej pory trafi na fryzjerk z polotem, zawsze m闚i, 瞠 chc co zmieni, a wychodz...z nieco innym bobem.

edit: ta fryzura, kt鏎 sobie wymy郵i豉m jest oczywi軼ie z przedzia趾iem z boku, bo nie s康z, aby moje w這sy uda這 si odzwyczai od takiego po這瞠nia
Ta ostatnia jest swietna! No, ale musisz si liczyc z tym, ze codziennie bedziesz ja musiala ukladac.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez soleks Poka wiadomo嗆
cze嗆 chcia貫m si zapyta jaka fryzura by mi pasowa豉 wed逝g was i jak najlepiej si obci望 w za陰cznikach daj propozycj jakie znalaz貫m

a to moje zdj璚ia->http://i41.tinypic.com/10yqmte.jpg,h...om/2642nn6.jpg

zdj璚ia robione telefonem na szybko, piszcie jak radzicie fryzur
Trzecia byla by extra

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anytka19 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny niech mi kt鏎a poleci fryzurk bez grzywki. Jutro wstawi jakie moje zdj璚ie chyba 瞠 za豉duj mi si z koma. Mam w這sy za szyje, czyli raczej takie 鈔ednie, proste jak baty, w og鏊e nie s podatne na uk豉danie wiec musi to by fryzura z prostymi w這skami do tego do嗆 wysokie czo這, ale nie chce ju grzywki. Za odpowiedzi Dzi瘯i z g鏎y. Pozdrawiam ;*
Edytuj i dodaje zdj璚ie. Mo瞠cie wysy豉 linki do zdj耩.
Na Twoim miejscu zapuscilabym wlosy tak chocia z 10 cm i wtedy pocieniowala przod od linii brody, takie delikatne pazurki przy twarzy.

Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.