Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-04-21, 18:13   #4891
Cariba
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Poka wiadomo嗆
豉dnie Ci w takich, tylko troszk ygl康aj na przesuszone (olejowanie?)
Czy ja wiem czy przesuszone? Na pewno przet逝szczaj帷e si.

Na pierwszej fotce moje w這sy s o po這w kr鏒sze ni na dw鏂h pozosta造ch ;d Paradoksalnie znacznie trudniej jest mi z kr鏒szymi: jest ich ma這, s oklapni皻e i musz uk豉da je codziennie (jak by造 d逝窺ze to po prostu spina貫m je na noc na czubku g這wy i rano gotowe).

M璚zy mnie obecna fryzura, poza tym mam tak od zawsze i potrzebuje ZMIANY ;d
Co by軼ie powiedzia造 na poni窺ze propozycje?

Edit:
Przy okazji. Mam du篡 nos. Jakie specjalne fryzury na to s?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg long-bob-hairstyle.jpg (29,7 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg heidi-klum_0.jpg (23,0 KB, 9 za豉dowa)

Edytowane przez Cariba
Czas edycji: 2012-04-21 o 18:15
Cariba jest offline  
Stary 2012-04-21, 18:43   #4892
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 808

Cytat:
Napisane przez Cariba Poka wiadomo嗆
Czy ja wiem czy przesuszone? Na pewno przet逝szczaj帷e si.

Na pierwszej fotce moje w這sy s o po這w kr鏒sze ni na dw鏂h pozosta造ch ;d Paradoksalnie znacznie trudniej jest mi z kr鏒szymi: jest ich ma這, s oklapni皻e i musz uk豉da je codziennie (jak by造 d逝窺ze to po prostu spina貫m je na noc na czubku g這wy i rano gotowe).

M璚zy mnie obecna fryzura, poza tym mam tak od zawsze i potrzebuje ZMIANY ;d

Edit:
Obie fryzury by Ci pasowaly. Pierwsza bardziej mi si podoba Co do duzego nosa to grzywka na boku powinna go optycznie zmniejszyc

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
妃ier jest spokojna...ζtwa. 砰cie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline  
Stary 2012-04-21, 19:35   #4893
asmenaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 35 290

Cytat:
Napisane przez Cariba Poka wiadomo嗆

Edit:
Uwazam, ze ponizsze propozycje sa ok druga jest bardziej radykaln zmiana, pierwsza moze byc malo zauwazalna.

Co do duzego nosa, powinnas unikac prostych, symetrycznych ciec. Cieniowanie, grzywka na bok, loki- sa ok

Jesli chodzi o przetluszczajace sie wlosy to przesuszone wlosy sie wlasnie przetluszczaja
Jesli je skrocisz na pewno im pomozesz!
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
lub razem na spacer znowu gdzie wyruszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!

Edytowane przez asmenaa
Czas edycji: 2012-04-21 o 19:39
asmenaa jest offline  
Stary 2012-04-22, 11:23   #4894
karoleczka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
Smile Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - w徠ek zbiorczy

Witam serdecznie. Mam ma造 problem i szukam porady. A wi璚: obecnie mam 鈔edniej d逝go軼i w這sy. jutro ide do fryzjera i potrzebuje porady i propozycji jakiejs odmladzajacej fryzurki dla swiezo upieczonej mamusi.
Za陰czam moje zdj璚ie
Bardzo prosz o pomoc.
Z g鏎y wszystkim serdecznie dzi瘯uj.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg pobrane (1).jpg (44,5 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (52,4 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 05 061.jpg (165,3 KB, 9 za豉dowa)
karoleczka jest offline  
Stary 2012-04-22, 12:23   #4895
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez karoleczka Poka wiadomo嗆
Witam serdecznie. Mam ma造 problem i szukam porady. A wi璚: obecnie mam 鈔edniej d逝go軼i w這sy. jutro ide do fryzjera i potrzebuje porady i propozycji jakiejs odmladzajacej fryzurki dla swiezo upieczonej mamusi.
Za陰czam moje zdj璚ie
Bardzo prosz o pomoc.
Z g鏎y wszystkim serdecznie dzi瘯uj.
Proponuje sciecie na boba w taki sposob jak na zalaczniku. Zdjecie mozna wydrukowac i pokazac fruzjerce (zeby nie sciela za krotko). Mysle r闚nie, ze regulacja brwi (oczywiscie nie samodzielna) tak瞠 byla by korzystna Do tego zakup dobrego podlkadu i korektora pod oczy zeby zamaskowac worki (dzieci daja w kosc, wiem cos o tym), tusz do rzes, szminka i gotowe Sexy mama jak si patrzy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bob.jpg (8,7 KB, 19 za豉dowa)

Stary 2012-04-22, 13:27   #4896
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Poka wiadomo嗆
Proponuje sciecie na boba w taki sposob jak na zalaczniku. Zdjecie mozna wydrukowac i pokazac fruzjerce (zeby nie sciela za krotko). Mysle r闚nie, ze regulacja brwi (oczywiscie nie samodzielna) tak瞠 byla by korzystna Do tego zakup dobrego podlkadu i korektora pod oczy zeby zamaskowac worki (dzieci daja w kosc, wiem cos o tym), tusz do rzes, szminka i gotowe Sexy mama jak si patrzy
to samo chcia豉m napisa bob b璠zie idealny do tego zarzuci豉bym jaki czekoladowy br您ik co ala Ewa Longoria (te masz br您owe oczka i my郵e ze ten kolorek doda豚y Ci takiej lekko軼i i m這do軼i)

obowi您kowo wyregulowanie brwi ( lekkie przyciemnienie ich np cieniem do powiek) i mocno wytuszowane rz瘰y + br您er na policzki

za陰czam zdj璚ia, widze na Tobie zar闚no taki kolorek jak i ci璚ie ( nie ka盥y bob musi by prosty, mo積a go r騜nie uk豉da
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img-thing.jpg (13,5 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg evaharshtimes.jpg (34,9 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 121.jpg (28,7 KB, 5 za豉dowa)
kicia069 jest offline  
Stary 2012-04-22, 19:00   #4897
Edyta123456
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

hej, mam problem z okresleniem ksztaltu mojej twarzy. nie wiem czy jest okragla czy raczej w ksztalcie prostokata ... zastanawiam sie nad grzywka prosta i prostymi wlosami siegajacymi ramion. jak myslicie????
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCI8299.jpg (43,2 KB, 11 za豉dowa)
Edyta123456 jest offline  
Stary 2012-04-22, 20:04   #4898
karoleczka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
Thumbs up Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - w徠ek zbiorczy

chyba bede musiala sie skusic na tego boba ;- czas na zmiany.dzieki dziewczyny
karoleczka jest offline  
Stary 2012-04-22, 22:43   #4899
speedway21
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Zmieniamy fryzurk cho nie do鎍a

Elo, mam takie d逝窺ze w這sy, nie d逝gie ale d逝窺ze grzywka itp. Ale mam jeden problem, ot騜 jak wychodz na zawn徠rz to wystarczy lekki wiatr i bach bach i ju mam syf na g這wie. Mo瞠cie poleci co do w這s闚 tak 瞠by fryzura by豉 trwalsza. Pr鏏owa貫m gumy, nawet troch 瞠lu, nawet lakier, ale po lakierze tworzy mi si takie bia貫 co co wygl康a jak 逝pie i ju nie "sprayowa貫m" si.
Nie chc te wk豉da w to nie wiadomo ile kosmetyk闚, chodzi mi o co po czym m鎩 image b璠zie twardszy a wygl康a naturalnie.

W zwi您ku z tymi problemami rozmy郵am 軼i璚ie w這s闚. Widzia這by mi si co takiego jakiego jak w za陰czniku, ale jak to wyt逝maczy fryzjerowi 瞠bym mia dobrze 軼i皻e i 瞠bym nie wygl康a jak pajac. Jak mam kr鏒kie w這sy to mam proste, ale w przypadku d逝窺zych to ko鎍闚ki mi si kr璚, nie ma innej opcji ni prostownica?

Trzecia kwestia, to na g這wie tak po prawej stronie mam takie ja na to m闚i ....k馧ko ;D A wi璚 jest to miejsce gdzie rozchodz si w這sy na r騜ne strony, jak mia貫m kr鏒sze to pami皻am i dziwnie mi w tym miejscy sta造 w這sy, jak mam d逝窺ze to s takie opadniete i w tym miejscu pusto jest, ju si zmartwi貫m 瞠 造sieje, ale s tam w這sy wi璚 nie, tylko si tak dziwnie uk豉daj. Idzie co z tym zrobi? Jakbym chca si obci望 tak jak w za陰czniku nie b璠zie to wygl康a這 鄉iesznie, to jest tak jakby z ty逝 z boku po prawej, a tym zdj to by tak wypada這 na granicy kr鏒kich i d逝gich w這s闚.

Z g鏎y dzi瘯i za pomoc, pozdrawiam.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryzura111111111.jpg (9,7 KB, 44 za豉dowa)
speedway21 jest offline  
Stary 2012-04-24, 09:35   #4900
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez karoleczka Poka wiadomo嗆
chyba bede musiala sie skusic na tego boba ;- czas na zmiany.dzieki dziewczyny
Poka瞠sz si nam po??

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Edyta123456 Poka wiadomo嗆
hej, mam problem z okresleniem ksztaltu mojej twarzy. nie wiem czy jest okragla czy raczej w ksztalcie prostokata ... zastanawiam sie nad grzywka prosta i prostymi wlosami siegajacymi ramion. jak myslicie????
ci篹ko mi oceni kszta速 twarzy pod tym k徠em Dodaj zdj璚ie na wprost obiektywu. Co do prostej grzywki to uwa瘸m, 瞠 by Ci nie pasowa豉.

Stary 2012-04-24, 12:27   #4901
kudlata_1987
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
GG do kudlata_1987

Cze嗆 dziewczyny
Jaki rok temu z moich pi瘯nych lok闚 zrobi造 mi si proste w這sy (m鎩 tata te tak mia i to pewnie po nim odzidziczy豉m ). Nie mam poj璚ia co z nimi zrobi. Fryzjerka mnie zawiod豉 - koszmar. Zrobi豉m sobie sama grzywk ale 鈔dnio si sobie podobam z uwagi na to, 瞠 po jednej stronie zosta這 mi do嗆 ma這 w這s闚 i wygl康a jabkbym ich tam nie mia豉 ;p Czy mog豚y軼ie doradzi mi jak捷 fryzurk 豉tw w utrzymaniu nie wymagaj帷 u篡cia 瘸dnych lakier闚 itp.? By豉bym bardzo wdzi璚zna, aby軼ie poda造 jakie linki do obraz闚 z fryzurami jakie mi polecacie, abym mog豉 je sobie drukn望 i p鎩嗆 do fryzjerki i pokaza co dok豉dnie chc. Zdj璚ia poni瞠j... i tak na wszystkich 3 to ja (jak si u鄉iecham robi mi si inny owal twarzy wiem ).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 29488469.jpg (17,7 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ja1p.jpg (9,2 KB, 7 za豉dowa)

Edytowane przez kudlata_1987
Czas edycji: 2012-04-25 o 21:37
kudlata_1987 jest offline  
Stary 2012-04-24, 13:46   #4902
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kudlata_1987 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny
Jaki rok temu z moich pi瘯nych lok闚 zrobi造 mi si proste w這sy (m鎩 tata te tak mia i to pewnie po nim odzidziczy豉m ). Nie mam poj璚ia co z nimi zrobi. Fryzjerka mnie zawiod豉 - koszmar. Zrobi豉m sobie sama grzywk ale 鈔dnio si sobie podobam z uwagi na to, 瞠 po jednej stronie zosta這 mi do嗆 ma這 w這s闚 i wygl康a jabkbym ich tam nie mia豉 ;p Czy mog豚y軼ie doradzi mi jak捷 fryzurk 豉tw w utrzymaniu nie wymagaj帷 u篡cia 瘸dnych lakier闚 itp.? By豉bym bardzo wdzi璚zna, aby軼ie poda造 jakie linki do obraz闚 z fryzurami jakie mi polecacie, abym mog豉 je sobie drukn望 i p鎩嗆 do fryzjerki i pokaza co dok豉dnie chc. Zdj璚ia poni瞠j... i tak na wszystkich 3 to ja (jak si u鄉iecham robi mi si inny owal twarzy wiem ).

http://img338.imageshack.us/img338/2551/29488469.jpg
http://img571.imageshack.us/img571/2020/ja1p.jpg
http://img710.imageshack.us/img710/6224/ja2yh.jpg
Na Twoim miejscu postawi豉bym na ci璚ie w stylu Evy Longorii. I mo瞠 poczytaj sobie w徠ek kr璚onow這sych. Znajdziesz tam sposoby na przywr鏂enie skr皻u w這som Zawsze warto spr鏏owa Mo瞠 Twoje k豉czki potrzebuj tylko odpowiedniej piel璕nacji
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg eva-longoria-el-sueno-de-esperanza-gala1.jpg (41,0 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg eva-longoria-hairstyle.jpg (30,3 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg eva-longoria-hairstyle-2.jpg (17,3 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Eva-Longoria-hairstyles.jpg (13,5 KB, 6 za豉dowa)

Stary 2012-04-24, 14:05   #4903
kudlata_1987
Przyczajenie

GG do kudlata_1987

Cytat:
I mo瞠 poczytaj sobie w徠ek kr璚onow這sych. Znajdziesz tam sposoby na przywr鏂enie skr皻u w這som Zawsze warto spr鏏owa Mo瞠 Twoje k豉czki potrzebuj tylko odpowiedniej piel璕nacji
Dzi瘯i za rad ale pr鏏owa豉m ju r騜nych masek od篡wczych, regeneracyjnych i pogodzi豉m si ju z prostymi w這sami Jedyna nadzieja to ci捫a i burza hormon闚 ;D

A co do fryzur powiem, 瞠 nawet nawet
Stary 2012-04-24, 14:45   #4904
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Dzi瘯i za rad ale pr鏏owa豉m ju r騜nych masek od篡wczych, regeneracyjnych i pogodzi豉m si ju z prostymi w這sami Jedyna nadzieja to ci捫a i burza hormon闚 ;D

A co do fryzur powiem, 瞠 nawet nawet
Mnie w ci捫y w這sy bardzo szybko ros造

Stary 2012-04-24, 20:38   #4905
Madziarka1233
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Exclamation Co zrobi z w這sami?

Ot騜 ostatnio mimo faktu 瞠 tak si cieszy豉m 瞠 w這ski podros造 o jakie 5 cm. mam zamiar je 軼i望.
S w prawie tragicznym stanie- zniszczone, wysuszone i do tego nier闚no, brzydko 軼i皻e (efekt no篡czek i domowych eksperyment闚...) nie uk豉daj si, do niedawna mia造 te okropny kolor ale zafarbowa豉m, ale przez fakt 瞠 w這sy by造 mocno rozja郾iane kolor szybko si wyp逝kuje wi璚 pewnie d逝go si tym nie naciesze.
I teraz pojawia si pytanie: co z nimi zrobi? my郵a豉m o 軼i璚iu troch za ramiona, jako wycieniowa 瞠by si uk豉da造, abstynencja od prostownicy, suszarki.
no i pojawia si te problem mojej twarzy- co pod owaln ale z zaokr庵lonymi policzkami i brod.i og鏊nie taka "du瘸" o.O
i ma貫 oczy.
raczej co z falowanymi w這sami i raczej bez grzywki, moja obecna jest do po這wy ust wi璚 raczej zapuszcze i zrobi przedzia貫k.

Co proponujecie?
Madziarka1233 jest offline  
Stary 2012-04-25, 08:22   #4906
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Dot.: Co zrobi z w這sami?

Cytat:
Napisane przez Madziarka1233 Poka wiadomo嗆
Ot騜 ostatnio mimo faktu 瞠 tak si cieszy豉m 瞠 w這ski podros造 o jakie 5 cm. mam zamiar je 軼i望.
S w prawie tragicznym stanie- zniszczone, wysuszone i do tego nier闚no, brzydko 軼i皻e (efekt no篡czek i domowych eksperyment闚...) nie uk豉daj si, do niedawna mia造 te okropny kolor ale zafarbowa豉m, ale przez fakt 瞠 w這sy by造 mocno rozja郾iane kolor szybko si wyp逝kuje wi璚 pewnie d逝go si tym nie naciesze.
I teraz pojawia si pytanie: co z nimi zrobi? my郵a豉m o 軼i璚iu troch za ramiona, jako wycieniowa 瞠by si uk豉da造, abstynencja od prostownicy, suszarki.
no i pojawia si te problem mojej twarzy- co pod owaln ale z zaokr庵lonymi policzkami i brod.i og鏊nie taka "du瘸" o.O
i ma貫 oczy.
raczej co z falowanymi w這sami i raczej bez grzywki, moja obecna jest do po這wy ust wi璚 raczej zapuszcze i zrobi przedzia貫k.

Co proponujecie?
dodaj zdj璚ie

Stary 2012-04-25, 21:34   #4907
kudlata_1987
Przyczajenie

GG do kudlata_1987

To ponownie ja ;p wpad豉 mi w oko pewna fryzura i powiem 瞠 strasznie mi si spodoba豉 i chcia豉bym Was zapyta czy uwa瘸cie, 瞠 by mi pasowa豉? Poni瞠j zamieszczam zdj璚ia fryzurki a moje oczywi軼ie gdzie tam wy瞠j
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rrrrr.jpg (34,4 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu逝.jpg (21,6 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu逝oio.jpg (25,8 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ooo.jpg (21,5 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pppp.jpg (17,7 KB, 1 za豉dowa)
Stary 2012-04-25, 21:56   #4908
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
To ponownie ja ;p wpad豉 mi w oko pewna fryzura i powiem 瞠 strasznie mi si spodoba豉 i chcia豉bym Was zapyta czy uwa瘸cie, 瞠 by mi pasowa豉? Poni瞠j zamieszczam zdj璚ia fryzurki a moje oczywi軼ie gdzie tam wy瞠j
Te Ci b璠zie 豉dnie!

Stary 2012-04-30, 20:33   #4909
ewager
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Grzywka a niskie czo這

Witajcie") Marzy mi si grzywka od d逝窺zego czasu, jednak mam problem: m鎩 kszta速 twarzy jest okr庵造 (niskie czo這,pe軟e policzki) czyta豉m ,瞠 przy taiej buzi powinno si unika grzywek...;/ My郵a豉m by zrobi sobie jak捷 kr鏒k nad brwiami ,ale nie wiem czy mi b璠zie pasowa...;/ Mam Czarne w這sy prawie do pasa i du瞠 zielone oczy,i brzydki ma造 nos...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg akpa_szatynka_grzywka_350.jpg (25,0 KB, 46 za豉dowa)
ewager jest offline  
Stary 2012-05-01, 20:15   #4910
phero_nike
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 839
Wpisy w blogu: 1

Witajcie!

Pisa豉m w w徠ku ''metamorfozy'', ale tam dziewczynki na razie mi nie pomog造 mimo serdecznych stara (po prostu jestem wybredniacha v.v), wi璚 licz, 瞠 Wy co doradzicie. W這sy mam problematyczne: t逝ste u nasady, suche na ko鎍ach, p馧 kr璚one( z przodu mog by loczki cho nie musz, z ty逝 s prawie proste), za 這patki, pusz帷e si. Chcia豉bym zrobi grzywk, 瞠by zas這ni wysokie czo這 i m鏂 czasem upi望 w這ski ( np. w gor帷e dni). Przesy豉m swoje zdj璚ia (w niekt鏎ych mam kr鏒kie w這sy, ale to tylko na potrzeby grzywki; nie zetn, bo mi si b璠 jeszcze gorzej puszy造, right?) oraz moje propozycje. Napiszcie co s康zicie, dodajcie swoje propozycje (najlepiej z fotkami).

Prosz skromnie i dzi瘯uj
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P701003322.jpg (28,9 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P60400343.jpg (75,2 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (16,1 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg me.jpg (22,6 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mnb.jpg (23,1 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mm.jpg (22,9 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 000000381245-mathilda_tolvanen-fit.jpg (70,3 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-owalna-twarz.jpg (33,5 KB, 4 za豉dowa)
phero_nike jest offline  
Stary 2012-05-02, 08:47   #4911
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez phero_nike Poka wiadomo嗆
Witajcie!

Pisa豉m w w徠ku ''metamorfozy'', ale tam dziewczynki na razie mi nie pomog造 mimo serdecznych stara (po prostu jestem wybredniacha v.v), wi璚 licz, 瞠 Wy co doradzicie. W這sy mam problematyczne: t逝ste u nasady, suche na ko鎍ach, p馧 kr璚one( z przodu mog by loczki cho nie musz, z ty逝 s prawie proste), za 這patki, pusz帷e si. Chcia豉bym zrobi grzywk, 瞠by zas這ni wysokie czo這 i m鏂 czasem upi望 w這ski ( np. w gor帷e dni). Przesy豉m swoje zdj璚ia (w niekt鏎ych mam kr鏒kie w這sy, ale to tylko na potrzeby grzywki; nie zetn, bo mi si b璠 jeszcze gorzej puszy造, right?) oraz moje propozycje. Napiszcie co s康zicie, dodajcie swoje propozycje (najlepiej z fotkami).

Prosz skromnie i dzi瘯uj
Kilka propozycji grzywek ode mnie

Cytat:
Napisane przez speedway21 Poka wiadomo嗆
Elo, mam takie d逝窺ze w這sy, nie d逝gie ale d逝窺ze grzywka itp. Ale mam jeden problem, ot騜 jak wychodz na zawn徠rz to wystarczy lekki wiatr i bach bach i ju mam syf na g這wie. Mo瞠cie poleci co do w這s闚 tak 瞠by fryzura by豉 trwalsza. Pr鏏owa貫m gumy, nawet troch 瞠lu, nawet lakier, ale po lakierze tworzy mi si takie bia貫 co co wygl康a jak 逝pie i ju nie "sprayowa貫m" si.
Nie chc te wk豉da w to nie wiadomo ile kosmetyk闚, chodzi mi o co po czym m鎩 image b璠zie twardszy a wygl康a naturalnie.

W zwi您ku z tymi problemami rozmy郵am 軼i璚ie w這s闚. Widzia這by mi si co takiego jakiego jak w za陰czniku, ale jak to wyt逝maczy fryzjerowi 瞠bym mia dobrze 軼i皻e i 瞠bym nie wygl康a jak pajac. Jak mam kr鏒kie w這sy to mam proste, ale w przypadku d逝窺zych to ko鎍闚ki mi si kr璚, nie ma innej opcji ni prostownica?

Trzecia kwestia, to na g這wie tak po prawej stronie mam takie ja na to m闚i ....k馧ko ;D A wi璚 jest to miejsce gdzie rozchodz si w這sy na r騜ne strony, jak mia貫m kr鏒sze to pami皻am i dziwnie mi w tym miejscy sta造 w這sy, jak mam d逝窺ze to s takie opadniete i w tym miejscu pusto jest, ju si zmartwi貫m 瞠 造sieje, ale s tam w這sy wi璚 nie, tylko si tak dziwnie uk豉daj. Idzie co z tym zrobi? Jakbym chca si obci望 tak jak w za陰czniku nie b璠zie to wygl康a這 鄉iesznie, to jest tak jakby z ty逝 z boku po prawej, a tym zdj to by tak wypada這 na granicy kr鏒kich i d逝gich w這s闚.

Z g鏎y dzi瘯i za pomoc, pozdrawiam.
wstaw swoje zdj璚ie. z opisu ci篹ko wywnioskowa jak wygl康asz.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ewager Poka wiadomo嗆
Witajcie") Marzy mi si grzywka od d逝窺zego czasu, jednak mam problem: m鎩 kszta速 twarzy jest okr庵造 (niskie czo這,pe軟e policzki) czyta豉m ,瞠 przy taiej buzi powinno si unika grzywek...;/ My郵a豉m by zrobi sobie jak捷 kr鏒k nad brwiami ,ale nie wiem czy mi b璠zie pasowa...;/ Mam Czarne w這sy prawie do pasa i du瞠 zielone oczy,i brzydki ma造 nos...
Prosta grzywka przy okr庵貫j twarzy sprawi, 瞠 b璠zie ona wygl康a jak ksi篹yc w pe軟i. Lepiej zrobi grzywk na boku, d逝窺z, cieniowan.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg grzywka1.jpg (16,1 KB, 0 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg grzywka2.jpg (10,4 KB, 0 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg grzywka3.jpg (10,0 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg grzywka4.jpg (13,4 KB, 1 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg grzywka5.jpg (11,4 KB, 1 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg grzywka6.jpg (11,9 KB, 0 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg grzywka7.jpg (10,3 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg grzywka8.jpg (12,4 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg grzywka9.jpg (10,3 KB, 1 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-05-06 o 17:39 Pow鏚: post pod postem
Stary 2012-05-02, 14:43   #4912
phero_nike
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 839
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Poka wiadomo嗆
Kilka propozycji grzywek ode mnie
Dzi瘯uj Wszystkie w sumie ciekawe tylko nie wiem czy grzywka na bok si u mnie ''sprawdzi'', poniewa mam widoczne k徠y i ta druga strona wygl康a豉by troszk ''造so''.. ? Poza tym prosz o skomentowanie moich propozycji nawet je瞠li opinia mia豉by by ma這 przyjemna - szczero嗆 jest z這tem
phero_nike jest offline  
Stary 2012-05-02, 14:44   #4913
Luniak
Przyczajenie

Dot.: Re: jaka fryzura ??

Jaka fryzura by豉by dla mnie najbardziej odpowiednia ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00307.jpg (35,2 KB, 12 za豉dowa)
Luniak jest offline  
Stary 2012-05-03, 19:06   #4914
sisi88k
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cze嗆,
Mam do wszystkich pytanie. Na wiosn chc zaszale i zmieni fryzur. Okazj mam do tego 鈍ietn, poniewa kupi豉m kupon na grouponie, kt鏎y uprawnia do strzy瞠nia, modelowania i baleja簑 1 kolorem. Przesy豉m Wam zdj璚ie moich w這s闚. S dosy ciemne. S造sza豉m, 瞠 do ciemnych w這s闚 pasuj blondy, ale nie jestem przekonana, dlatego chcia豉bym si Was poradzi Jaki kolor pasuje do moich w這s闚? Rudy? Jasny blond? Ciemny blond? Inny kolor? B璠 wdzi璚zna za wszelkie porady

Aha, i czy niesforne w這sy (bardzo podatne na zmiany pogody, rano przys這wiowa 'szopa na g這wie') lepiej 軼i望 na kr鏒ko czy mie je d逝gie? Zawsze mnie to zastanawia這. Chodzi mi o uk豉danie w這s闚 i robienie fryzur. Nie mam punktu odniesienia, gdy zawsze mia豉m w這sy podobnej d逝go軼i i nie powiem, sprawiaj mi problemy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (26,1 KB, 20 za豉dowa)

Edytowane przez sisi88k
Czas edycji: 2012-05-03 o 19:10
sisi88k jest offline  
Stary 2012-05-11, 09:26   #4915
ewager
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Dot.: Grzywka a niskie czo這

No trudno zrobi na bok...
ewager jest offline  
Stary 2012-05-12, 22:58   #4916
zofiii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
fryzura do kszta速u mojej twarzy

hej!
zale篡 mi, aby軼ie mi doradzi造 uczesanie na co dzie do kszta速u mojej twarzy.
czo這 mam raczej szerokie i troch wysokie (ok. 5,5cm od brwi do linii w這s闚), zaokr庵lone policzki i brod.
w這sy mam bardzo g瘰te i wycieniowanie, do ramion. zawsze musz je prostowa, bo bardzo si pusz. grzywk mam p馧d逝g na bok, przedzia貫k na boku.
chcia豉bym uwolni si od tej grzywki ju, mam jej dosy, jest niewygodna. poza tym, nawet, jak wyprostuj, to i tak, po wyj軼iu na dw鏎, pod wp造wem wilgotnego powietrza, puszy si i wygl康a 幢e. a jedwabie ani od篡wki nie dzia豉j na moje uparte w這sy.

mog造by軼ie mi doradzi zmian uczesania?

Edytowane przez zofiii
Czas edycji: 2012-05-13 o 19:24
zofiii jest offline  
Stary 2012-05-13, 14:02   #4917
zofiii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
Dot.: fryzura do kszta速u mojej twarzy

pomo瞠 kto? bo ju naprawd nie wiem, jak mam si czesa do mojej pulchnej twarzy, byleby bez grzywki...
zofiii jest offline  
Stary 2012-05-15, 19:00   #4918
incognitooo1989
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Zmiana fryzury.

Witajcie!
Od bardzo dawna mam tak sam fryzur, mianowicie d逝gie w這sy i grzywka. Oczywi軼ie nie s naturalnie proste (u篡wam prostownicy). Bardzo chcia豉bym co zmieni... I mam nadziej, 瞠 doradzicie mi, czy zosta przy tym co jest, czy obci望 w這sy. Z g鏎y zaznaczam, 瞠 z grzywk do g鏎y wygl康am jak idiotka, mam wysokie czo這 i 幢e si wtedy czuj.

Wrzucam tutaj fotk...
http://imageshack.us/photo/my-images...jcie0127f.jpg/
incognitooo1989 jest offline  
Stary 2012-05-15, 19:44   #4919
pin up girl1991
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 503
Dot.: Zmiana fryzury.

Cytat:
Napisane przez incognitooo1989 Poka wiadomo嗆
Witajcie!
Od bardzo dawna mam tak sam fryzur, mianowicie d逝gie w這sy i grzywka. Oczywi軼ie nie s naturalnie proste (u篡wam prostownicy). Bardzo chcia豉bym co zmieni... I mam nadziej, 瞠 doradzicie mi, czy zosta przy tym co jest, czy obci望 w這sy. Z g鏎y zaznaczam, 瞠 z grzywk do g鏎y wygl康am jak idiotka, mam wysokie czo這 i 幢e si wtedy czuj.

Wrzucam tutaj fotk...
http://imageshack.us/photo/my-images...jcie0127f.jpg/
Ale Ty 豉dna co do w這sk闚 to 豉dnie Ci w takich jak nie musisz to nie kombinuj

Je郵i ja jestem TANIA to Ty jeste GRATIS!
pin up girl1991 jest offline  
Stary 2012-05-15, 21:05   #4920
incognitooo1989
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Zmiana fryzury.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Poka wiadomo嗆
Ale Ty 豉dna co do w這sk闚 to 豉dnie Ci w takich jak nie musisz to nie kombinuj

Kiedy w豉郾ie ja chcia豉bym co zmieni. Kolor raczej odpada, bo wiem, 瞠 b璠zie k這pot z odrostami w p騧niejszym czasie;/ Jestem nawet gotowa obci望 w這sy na kr鏒ko;p
incognitooo1989 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.