Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-05-16, 08:15   #4921
dorka24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 434
Dot.: Zmiana fryzury.

hej dziewczyny
chcia豉bym co zmieni w swojej fryzurze, bo po 郵ubie ju dobrych kilka miesi璚y a ja nadal nic nie zrobi豉m z w這sami. Na 郵ub zapuszcza豉m, a teraz chc obci望, bo zwyczajnie mi nie wygodnie z takimi d逝gimi ( teraz mam ju sporo za 這patki). jedno wiem nie chc zmienia koloru, je郵i na zdj璚iach tego nie wida dobrze, moje w這sy to blond, odcie zmienia si w zale積o軼i od pory roku na lato ja郾iej od s這鎍a i zdarza mi si 瞠 znajomi pytaj czy robi豉m pasemka bo w豉郾ie tak wygl康aj.
Mia豉m do tej pory ju r騜ne fryzury, bardzo kr鏒kie, 鈔edniej d逝go軼i... w這sy mi si lekko kr璚, szczeg鏊nie jak s kr鏒sze, wtedy ko鎍闚ki wywijaj si nie tak jak powinny.
Mia豉m te grzywki r騜nej d逝go軼i, ale wydaj mi si 瞠 taka d逝窺za na bok jest najlepsza. Jaki rok przed 郵ubem mia豉m co w stylu za陰czonego zdj璚ia, obci皻e na prosto, tyle 瞠 z ty逝 troch kr鏒sze z przodu d逝窺ze, ale grzywka kr鏒ka ko鎍z帷a si nad brwiami. Niestety musia豉m u篡wa prostownicy by wygl康a豉 tak jak powinna. Szczerze m闚i帷 chcia豉bym tak by jak najmniej przy niej robi tak d逝go嗆 by m鏂 je zwi您a
Pom騜cie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 4 (043).jpg (69,0 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMGP9924.jpg (11,1 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (32,1 KB, 22 za豉dowa)

mi這嗆 przyja潯 zaufanie ... kocham

moja pasja
dorka24 jest offline  
Stary 2012-05-16, 18:35   #4922
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 808
Cytat:
Napisane przez incognitooo1989 Poka wiadomo嗆
Witajcie!
Od bardzo dawna mam tak sam fryzur, mianowicie d逝gie w這sy i grzywka. Oczywi軼ie nie s naturalnie proste (u篡wam prostownicy). Bardzo chcia豉bym co zmieni... I mam nadziej, 瞠 doradzicie mi, czy zosta przy tym co jest, czy obci望 w這sy. Z g鏎y zaznaczam, 瞠 z grzywk do g鏎y wygl康am jak idiotka, mam wysokie czo這 i 幢e si wtedy czuj.

Wrzucam tutaj fotk...
http://imageshack.us/photo/my-images...jcie0127f.jpg/
Zapu嗆 grzywk do lini 簑chwy i zr鏏 j na bok Mo瞠sz te skr鏂i troch w這sy, ale maks z 10 cm. Jeste 郵iczna i naprawd pi瘯nie wygl康asz w d逝gich w這sach. Mo瞠 te zrezygnuj z prostownicy

Cytat:
Napisane przez dorka24 Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny
chcia豉bym co zmieni w swojej fryzurze, bo po 郵ubie ju dobrych kilka miesi璚y a ja nadal nic nie zrobi豉m z w這sami. Na 郵ub zapuszcza豉m, a teraz chc obci望, bo zwyczajnie mi nie wygodnie z takimi d逝gimi ( teraz mam ju sporo za 這patki). jedno wiem nie chc zmienia koloru, je郵i na zdj璚iach tego nie wida dobrze, moje w這sy to blond, odcie zmienia si w zale積o軼i od pory roku na lato ja郾iej od s這鎍a i zdarza mi si 瞠 znajomi pytaj czy robi豉m pasemka bo w豉郾ie tak wygl康aj.
Mia豉m do tej pory ju r騜ne fryzury, bardzo kr鏒kie, 鈔edniej d逝go軼i... w這sy mi si lekko kr璚, szczeg鏊nie jak s kr鏒sze, wtedy ko鎍闚ki wywijaj si nie tak jak powinny.
Mia豉m te grzywki r騜nej d逝go軼i, ale wydaj mi si 瞠 taka d逝窺za na bok jest najlepsza. Jaki rok przed 郵ubem mia豉m co w stylu za陰czonego zdj璚ia, obci皻e na prosto, tyle 瞠 z ty逝 troch kr鏒sze z przodu d逝窺ze, ale grzywka kr鏒ka ko鎍z帷a si nad brwiami. Niestety musia豉m u篡wa prostownicy by wygl康a豉 tak jak powinna. Szczerze m闚i帷 chcia豉bym tak by jak najmniej przy niej robi tak d逝go嗆 by m鏂 je zwi您a
Pom騜cie
W這sy do ramion by造 by najlepszym rozwi您aniem moim zdaniem. Mo瞠 co jak w za陰czniku? Szkoda by這by niszczy w這sy prostownic.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg anne_hathaway_hairstyle_pictures_.jpg (94,8 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg anne_hathaway_sw501.jpg (76,2 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Anne-Hathaway-anne-hathaway-24330691-300-400.jpg (24,3 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosy-poldlugie2.jpg (20,7 KB, 5 za豉dowa)

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
妃ier jest spokojna...ζtwa. 砰cie jest trudniejsze...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 18:21 Pow鏚: post pod postem
Kamila_Blondi jest offline  
Stary 2012-05-19, 16:31   #4923
karolinga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 060
Dot.: fryzura do kszta速u mojej twarzy

Nie wiem, mo瞠 spr鏏owa豉by pobawi si w jakie koczki albo warkocze? Wiem, 瞠 z w這s闚 do ramion mo瞠 by ci篹ko zrobi np. warkocza, ale zawsze mo積a popr鏏owa, prawda? Je瞠li nie podoba ci si grzywka, mo瞠sz j zaczesa do ty逝 i spi望 jak捷 豉dn spink albo wsuwk.

P.S. radz ci uwa瘸 z tymi jednwabiami, a w szczeg鏊no軼i z BioSilkiem, bo za du瘸 ilo嗆 mo瞠 przesuszy w這sy
Stary 2012-05-20, 15:56   #4924
Simbusiek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

A ja mam pytanie czy bedzie mi pasowa przedzia貫k na 鈔odku. Zal帷zam zdjecia.

Aktualnie mam na boku, ale kusi mnie na 鈔odku, Jak probuje zrobic na srodku to mi straszNie na oczy leci
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wizaz 1.jpg (99,2 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (111,5 KB, 14 za豉dowa)
Simbusiek jest offline  
Stary 2012-05-20, 17:43   #4925
karolinga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 060
Dot.: Kr璚one w這sy + wysokie czo這 - jaka fryzura?

Ja bym ich nigdy nie 軼ina豉! Twoje w這sy s cudne A je瞠li ju chcesz 軼ina, to tylko ko鎍闚ki
Stary 2012-05-20, 18:17   #4926
dorka24
Raczkowanie

Dot.: Zmiana fryzury.

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Poka wiadomo嗆
W這sy do ramion by造 by najlepszym rozwi您aniem moim zdaniem. Mo瞠 co jak w za陰czniku? Szkoda by這by niszczy w這sy prostownic.
dzi瘯i za porady my郵 瞠 na tak w豉郾ie d逝go嗆 si skusz ostatnio ogl康a豉m swoje ko鎍闚ki.. porozdwajane wi璚 軼i璚ie obowi您kowe

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinga Poka wiadomo嗆
Nie wiem, mo瞠 spr鏏owa豉by pobawi si w jakie koczki albo warkocze? Wiem, 瞠 z w這s闚 do ramion mo瞠 by ci篹ko zrobi np. warkocza, ale zawsze mo積a popr鏏owa, prawda? Je瞠li nie podoba ci si grzywka, mo瞠sz j zaczesa do ty逝 i spi望 jak捷 豉dn spink albo wsuwk.

P.S. radz ci uwa瘸 z tymi jednwabiami, a w szczeg鏊no軼i z BioSilkiem, bo za du瘸 ilo嗆 mo瞠 przesuszy w這sy
ja nie u篡wam 瘸dnych specyfik闚 do prostowania, tylko prostownica, ale rzadko

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinga Poka wiadomo嗆
Ja bym ich nigdy nie 軼ina豉! Twoje w這sy s cudne A je瞠li ju chcesz 軼ina, to tylko ko鎍闚ki
軼i望 musz bo s ju d逝窺ze ni na zdj璚iu i mi przeszkadzaj, a poza tym ko鎍闚ki s bardzo zniszczone i mam zwyczajn szop od po這wy d逝go軼i w這s闚.
Problem w tym 瞠 nie wiem jakich specyfik闚 u篡wa do w這s闚, kiedy mia豉m piank, kt鏎a skleja豉 w這sy, a chcia豉bym 瞠by wygl康a造 naturalnie, ale 瞠by je troch wyg豉dzi, bo ka盥y kr鏒szy w這sek sterczy w inn stron

moja pasja
dorka24 jest offline  
Stary 2012-05-21, 10:26   #4927
seidhee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 230
Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - w徠ek zbiorczy

Mo瞠 mi co doradzicie
Wpad這 mi do g這wy, 瞠by 軼i望 w這sy na kr鏒ko. S 豉dne i do嗆 g瘰te, ale mam d逝gie w這sy ju od kilkunastu lat, czasem bardzo d逝gie, czasem 鈔ednie i ju mnie to nudzi, zw豉szcza 瞠 i tak prawie nigdy nie nosz ich rozpuszczonych, bo mi przeszkadzaj.
Nowa fryzura musi nie wymaga uk豉dania i nie wchodzi w oczy (zatem d逝ga grzywka na bok raczej odpada). Mam proste w這sy, jak wida troszk niesforne (ale nie stosuj 瘸dnych zabieg闚 wyg豉dzaj帷ych, to chyba dlatego).
Podobaj mi si kr鏂iutkie grzywki i wystrz瘼ione, stercz帷e na boki w這sy, ale nie wiem, czy by mi pasowa造. Asymetryczne fryzury te mi si podobaj.
Ale mo瞠 to nie jest dobry pomys? Chcia豉bym zaryzykowa, w這sy w ko鎍u odrosn, jakby co m捫 mnie te zach璚a, ale je郵i mia豉bym wygl康a jak pasztet i p豉ka, to nie chc.
Pom騜cie!

seidhee jest offline  
Stary 2012-05-21, 11:56   #4928
Myszolka91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Witam. Ostatnio naszla mnie ochota na zmiany.Mam dosc swoich wlosow jest ich bardzo duzo, a zadnej fryzjerki nie bylam jeszcze zadowolona. Dziewczyny poomozcie.
przepraszam za foto ale innego nie mam.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 340469_318362681532396_100000760013586_769045_623598437_o.jpg (78,2 KB, 39 za豉dowa)
Myszolka91 jest offline  
Stary 2012-05-22, 09:43   #4929
cuxia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182
Co zrobic z tymi wloasami?

http://files1.vitalia.pl/gfx/paski_w...22ab1e807c.jpg

Jak w temacie... jutro jade do fryzjera i nie mam zielonego pojecia... Chce zapuszczac, ale jaki kolor grzywka tak czy nie? Moze ktos kto sie na tym zna mi doradzi... BLAGAM!
intensywna pielegnacja wloskow od listopada 2012

Z kwasami zaprzyja幡iam si od 11.2014
cuxia jest offline  
Stary 2012-05-22, 13:14   #4930
dorka24
Raczkowanie

Dot.: Co zrobic z tymi wloasami?

Dzisiaj by spontan i posz豉m wreszcie do fryzjerki efekt poni瞠j
wszystkie 軼i皻e na prosto, bez grzywki. Grzywka mia豉 by ale fryzjerka mnie przekona豉 瞠by zostawi tak jak teraz, bo zaczesuj帷 na bok jedn stron jest taki sam efekt, a bez problemu b璠 je mog豉 zwi您a razem, a poza tym idzie lato i grzywk i tak bym podpina豉 ws闚kami.
Oczywi軼ie jak wida moje w這sy i tak robi swoje, bo od razu si wykr璚i造 jednak zauwa篡豉m 瞠 do moich w這s闚 najlepsze tylko proste ci璚ia, wtedy mo積a je jeszcze jako "ujarzmi"
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMGP9950.jpg (20,3 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMGP9951.jpg (20,1 KB, 19 za豉dowa)

moja pasja
dorka24 jest offline  
Stary 2012-05-24, 14:23   #4931
mariaantoninaII
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 154
Fryzura

Moimi trzema najwiekszymi kompleksami s
cienkie i rzadkie wlosy, wielkie czolo i okrag豉 glowaAle bardzo ma豉 i drobna mimo wszystko
Nie mam pojecia jaka fryzura by mi pasowa豉 ...
dodam,ze lubi bardzo styl vintage i tak sie ubieram dlatego chcialabym jakas w starym stylu troche ...nie lubie bardzo krotkich wlosow, jakis ostrych, chlopiecych bo to nie pasuje do mojego charakteru i wygladu ogolnego
Wole siebie w dluzszych wlosach....nie wiem co zrobic zeby mi pasowalo
mariaantoninaII jest offline  
Stary 2012-05-24, 22:21   #4932
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Simbusiek Poka wiadomo嗆
A ja mam pytanie czy bedzie mi pasowa przedzia貫k na 鈔odku. Zal帷zam zdjecia.

Aktualnie mam na boku, ale kusi mnie na 鈔odku, Jak probuje zrobic na srodku to mi straszNie na oczy leci
pr鏏uj robi dalej najlepiej na mokrych w這sach po umyciu. Mo瞠sz te wspom鏂 si piank modeluj帷 lub lakierem p鏦i w這sy si nie "przyzwyczaj".

Stary 2012-05-24, 22:24   #4933
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez seidhee Poka wiadomo嗆
Mo瞠 mi co doradzicie
Wpad這 mi do g這wy, 瞠by 軼i望 w這sy na kr鏒ko. S 豉dne i do嗆 g瘰te, ale mam d逝gie w這sy ju od kilkunastu lat, czasem bardzo d逝gie, czasem 鈔ednie i ju mnie to nudzi, zw豉szcza 瞠 i tak prawie nigdy nie nosz ich rozpuszczonych, bo mi przeszkadzaj.
Nowa fryzura musi nie wymaga uk豉dania i nie wchodzi w oczy (zatem d逝ga grzywka na bok raczej odpada). Mam proste w這sy, jak wida troszk niesforne (ale nie stosuj 瘸dnych zabieg闚 wyg豉dzaj帷ych, to chyba dlatego).
Podobaj mi si kr鏂iutkie grzywki i wystrz瘼ione, stercz帷e na boki w這sy, ale nie wiem, czy by mi pasowa造. Asymetryczne fryzury te mi si podobaj.
Ale mo瞠 to nie jest dobry pomys? Chcia豉bym zaryzykowa, w這sy w ko鎍u odrosn, jakby co m捫 mnie te zach璚a, ale je郵i mia豉bym wygl康a jak pasztet i p豉ka, to nie chc.
Pom騜cie!

Proponuj fryzurk w takim stylu lub boba.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg b_6_18998.jpg (28,8 KB, 22 za豉dowa)

Stary 2012-05-24, 22:35   #4934
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Myszolka91 Poka wiadomo嗆
Witam. Ostatnio naszla mnie ochota na zmiany.Mam dosc swoich wlosow jest ich bardzo duzo, a zadnej fryzjerki nie bylam jeszcze zadowolona. Dziewczyny poomozcie.
przepraszam za foto ale innego nie mam.
Mo瞠 kt鏎a z tych Ci si spodoba
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg beyonce-medium-straight-hairstyle.jpg (18,4 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,4 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mediumlengthhairstyles.jpg (24,6 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg najmodniejsze fajne modne fryzury dlugie asymetryczne wlosy dlugie fryzura dluga asymetryczna fr.jpg (44,7 KB, 1 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sdfghjkl;.jpg (10,4 KB, 0 za豉dowa)

Stary 2012-05-24, 22:40   #4935
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Dot.: Co zrobic z tymi wloasami?

Cytat:
Napisane przez cuxia Poka wiadomo嗆
http://files1.vitalia.pl/gfx/paski_w...22ab1e807c.jpg

Jak w temacie... jutro jade do fryzjera i nie mam zielonego pojecia... Chce zapuszczac, ale jaki kolor grzywka tak czy nie? Moze ktos kto sie na tym zna mi doradzi... BLAGAM!
Grzywka na bok (taka jak teraz lub d逝窺za) jak najbardziej :tak: Kolor w這s闚 mi si podoba, pasuje Ci. Je郵i to Tw鎩 naturalny to nie zmieniaj go. Je郵i chcesz zapuszcza to zapuszczaj, ja uwa瘸m, 瞠 w d逝窺zych w這sach b璠ziesz wygl康a 鈍ietnie. Podcinaj tylko ko鎍闚ki co jaki czas i b璠zie super.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez dorka24 Poka wiadomo嗆
Dzisiaj by spontan i posz豉m wreszcie do fryzjerki efekt poni瞠j
wszystkie 軼i皻e na prosto, bez grzywki. Grzywka mia豉 by ale fryzjerka mnie przekona豉 瞠by zostawi tak jak teraz, bo zaczesuj帷 na bok jedn stron jest taki sam efekt, a bez problemu b璠 je mog豉 zwi您a razem, a poza tym idzie lato i grzywk i tak bym podpina豉 ws闚kami.
Oczywi軼ie jak wida moje w這sy i tak robi swoje, bo od razu si wykr璚i造 jednak zauwa篡豉m 瞠 do moich w這s闚 najlepsze tylko proste ci璚ia, wtedy mo積a je jeszcze jako "ujarzmi"
Bardzo 豉dnie wygl康asz

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez mariaantoninaII Poka wiadomo嗆
Moimi trzema najwiekszymi kompleksami s
cienkie i rzadkie wlosy, wielkie czolo i okrag豉 glowaAle bardzo ma豉 i drobna mimo wszystko
Nie mam pojecia jaka fryzura by mi pasowa豉 ...
dodam,ze lubi bardzo styl vintage i tak sie ubieram dlatego chcialabym jakas w starym stylu troche ...nie lubie bardzo krotkich wlosow, jakis ostrych, chlopiecych bo to nie pasuje do mojego charakteru i wygladu ogolnego
Wole siebie w dluzszych wlosach....nie wiem co zrobic zeby mi pasowalo
dodaj zdj璚ie to co zaradzimy

Stary 2012-05-27, 19:08   #4936
xsyskax
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 119
Question Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - w徠ek zbiorczy

Czesc dziewczyny,

prosze pomozcie mi z doborem fryzury i koloru
Obecnie mam wlosy prawie jednej dlugosci, naturalnego koloru ciemny braz. Staram sie zapuscic wlosy jednak ich ksztalt mnie denerwuje, bo jak widac puszyste konce i malo objetosci przy glowie. Dodam takze, ze zdjecie zrobilam po umyciu wlosow i naturalnym wysuszeniu. Nie mam takze makijazu, poniewaz potrzebuje porady co do koloru wloskow.

Osobiscie mialam w glowie kilka wizji:
pierwsza - pasemka (refleksy) w kolorze jasniejszego brazu i karmelu od spodu czyli zero problemu z odrostami ;p no i cienowanie.

druga - ombre (mialam juz kiedys ale samorobke i od wysokosci brody) teraz myslalam nad "wyzszym"- zdjecie w zalaczniku. Boje sie jednak, ze kolor z 3 zdjecia jest za jasny do mojej mordki i to ombre zrobic w ciemniejszym blondzie/jasnym brazie.

Moj ksztalt twarzy... hmm... oceniam na cos takiego jak otyly owalny

To sie rozpisalam pomozcie dziewczyny, fryzjer za 2 tygodnie (przepraszam za brak polskich znakow, mieszkam za granica)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG-20120527-00296.jpg (73,6 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20120527-00298.jpg (94,4 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg shenae-grimes-style-030409-1.jpg (79,1 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg shenae-grimes-2.jpg (58,5 KB, 8 za豉dowa)

Edytowane przez xsyskax
Czas edycji: 2012-05-27 o 19:38
xsyskax jest offline  
Stary 2012-05-27, 20:19   #4937
Bonney
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Witam. Od dawna eksperymentuj z w這sami, ale jednak nie jestem pewna w jakiej fryzurze jest mi najlepiej poniewa ka盥y ocenia inaczej. Kiedy mia豉m d逝gie w這sy, ale ponad rok temu 軼i窸am je na kr鏒ko. Teraz mam d逝窺ze ni na pierwszym obrazku, oraz bardziej zapuszczon grzywk, w這sy s tu wyprostowane. Na drugim zdj璚iu widzicie mnie w prostej grzywce i w naturalnych w這sach, bez uk豉dania, prostowania - czyli jak widzicie mam siano. Na trzecim zdj璚iu widzice mnie w prostej grzywce i wyprostowanych w這sach.

Jak fryzur by軼ie mi doradzili?
My郵a豉m obci望 si tak, jak na ostatnim zdj璚iu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 402988_298825040156490_88088302_n.jpg (30,6 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 408869_319471658091828_916755332_n.jpg (36,8 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 380300_382677701771223_100000869897000_1030909_2011734191_n.jpg (30,9 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg img129291.fryzury-dlugie.1409390.jpg (35,4 KB, 22 za豉dowa)

Edytowane przez Bonney
Czas edycji: 2012-05-27 o 20:37
Bonney jest offline  
Stary 2012-05-27, 22:00   #4938
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Bonney Poka wiadomo嗆
Witam. Od dawna eksperymentuj z w這sami, ale jednak nie jestem pewna w jakiej fryzurze jest mi najlepiej poniewa ka盥y ocenia inaczej. Kiedy mia豉m d逝gie w這sy, ale ponad rok temu 軼i窸am je na kr鏒ko. Teraz mam d逝窺ze ni na pierwszym obrazku, oraz bardziej zapuszczon grzywk, w這sy s tu wyprostowane. Na drugim zdj璚iu widzicie mnie w prostej grzywce i w naturalnych w這sach, bez uk豉dania, prostowania - czyli jak widzicie mam siano. Na trzecim zdj璚iu widzice mnie w prostej grzywce i wyprostowanych w這sach.

Jak fryzur by軼ie mi doradzili?
My郵a豉m obci望 si tak, jak na ostatnim zdj璚iu.
Jeste 豉dn dziewczyn Co do siana to wierz mi, ale prostownica czy 軼i璚ie w這s闚 tego nie zniweluje. We si za pielegnacj i nawil瘸nie w這s闚. Polecam wszelkiego rodzaju maski, a tak瞠 olejowanie. Poczytaj sobie na Wiza簑 I koniecznie odstaw prostownic, bo ca趾iem zniszczysz w這sy. Nie jest Ci potrzebna.
Co do fryzurki to my郵, 瞠 b璠zie Ci pasowa.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez xsyskax Poka wiadomo嗆
Czesc dziewczyny,

prosze pomozcie mi z doborem fryzury i koloru
Obecnie mam wlosy prawie jednej dlugosci, naturalnego koloru ciemny braz. Staram sie zapuscic wlosy jednak ich ksztalt mnie denerwuje, bo jak widac puszyste konce i malo objetosci przy glowie. Dodam takze, ze zdjecie zrobilam po umyciu wlosow i naturalnym wysuszeniu. Nie mam takze makijazu, poniewaz potrzebuje porady co do koloru wloskow.

Osobiscie mialam w glowie kilka wizji:
pierwsza - pasemka (refleksy) w kolorze jasniejszego brazu i karmelu od spodu czyli zero problemu z odrostami ;p no i cienowanie.

druga - ombre (mialam juz kiedys ale samorobke i od wysokosci brody) teraz myslalam nad "wyzszym"- zdjecie w zalaczniku. Boje sie jednak, ze kolor z 3 zdjecia jest za jasny do mojej mordki i to ombre zrobic w ciemniejszym blondzie/jasnym brazie.

Moj ksztalt twarzy... hmm... oceniam na cos takiego jak otyly owalny

To sie rozpisalam pomozcie dziewczyny, fryzjer za 2 tygodnie (przepraszam za brak polskich znakow, mieszkam za granica)
Co do koloru to postawi豉bym na zafarbowanie na ja郾iejszy br您 mo瞠 czekolada, ale ca這軼i. W ombre jako Ci nie widz.
Nie cieniowa豉bym w這s闚, bo zaczn Ci si wywija we wszystkie strony. Tak jest 豉dnie. Podetnij tylko ko鎍闚ki skoro zapuszczasz.
Je郵i masz puszyste w這sy to dobrze Je郵i si pusz to znaczy, 瞠 potrzebuj nawil瞠nia. Szczerze to ja 瘸dnego przyklapu na g這wie nie widz, ale zawsze mo瞠sz wgnie嗆 po umyciu we w這sy u nasady troch pianki modeluj帷ej (to powinno je podnie嗆).

Stary 2012-05-27, 23:09   #4939
Bonney
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Cytat:
Jeste 豉dn dziewczyn Co do siana to wierz mi, ale prostownica czy 軼i璚ie w這s闚 tego nie zniweluje. We si za pielegnacj i nawil瘸nie w這s闚. Polecam wszelkiego rodzaju maski, a tak瞠 olejowanie. Poczytaj sobie na Wiza簑 I koniecznie odstaw prostownic, bo ca趾iem zniszczysz w這sy. Nie jest Ci potrzebna.
Co do fryzurki to my郵, 瞠 b璠zie Ci pasowa.
Pozdrawiam
Staram si nawil瘸 i odbudowa w這sy, ale mam problem z doborem odpowiedniej od篡wki i szamponu. Obecnie u篡wam zestawu CHI, szampon, od篡wka i olejek. Wszystko z jedwabiem, ale.. mam wra瞠nie, 瞠 to tak na prawd nie pomaga, wr璚z przeciwnie - szkodzi. U篡wam te oleju kokosowego z Vatiki oraz ekstraktu bursztynowego na porost w這s闚, firmy Jantar. Prostownicy nie mog odstawi. Czasem mam 豉dnie lekko pofalowane w這sy, a czasem strasznie powywijane we wszystkie strony i musz je wyprostowa, ale u篡wam sprayu termoochronnego. Szczerze to jestem w kropce, wiele pr鏏owa豉m a w這sy dalej s, jakie by造. Kiedy mia豉m d逝gie, l郾i帷e w這sy, nie puszy造 si, nie musia豉m prostowa, a teraz... Masakra...
Bonney jest offline  
Stary 2012-05-27, 23:20   #4940
xsyskax
Zadomowienie

Cytat:
Co do koloru to postawi豉bym na zafarbowanie na ja郾iejszy br您 mo瞠 czekolada, ale ca這軼i. W ombre jako Ci nie widz.
Nie cieniowa豉bym w這s闚, bo zaczn Ci si wywija we wszystkie strony. Tak jest 豉dnie. Podetnij tylko ko鎍闚ki skoro zapuszczasz.
Je郵i masz puszyste w這sy to dobrze Je郵i si pusz to znaczy, 瞠 potrzebuj nawil瞠nia. Szczerze to ja 瘸dnego przyklapu na g這wie nie widz, ale zawsze mo瞠sz wgnie嗆 po umyciu we w這sy u nasady troch pianki modeluj帷ej (to powinno je podnie嗆).

Raczej puszyste, szkoda tylko, ze nie od czubka glowy Dodaje zdjecie z ombre, tak dla wgladu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 291187_307094609319833_284386292_o.jpg (87,3 KB, 60 za豉dowa)
xsyskax jest offline  
Stary 2012-05-27, 23:37   #4941
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Raczej puszyste, szkoda tylko, ze nie od czubka glowy Dodaje zdjecie z ombre, tak dla wgladu
Ombre wygl康a jak mega odrost
Mo積a spyta ile masz lat? Bo na tym zdj璚iu to wygladasz na 14-15

Stary 2012-05-27, 23:42   #4942
xsyskax
Zadomowienie

Cytat:
Ombre wygl康a jak mega odrost
Mo積a spyta ile masz lat? Bo na tym zdj璚iu to wygladasz na 14-15
Aaa, rozumiem, ze poprostu nie jestes fanka ombre lat mam 20, mlodo wygladam, bo tlusta mordka
xsyskax jest offline  
Stary 2012-05-27, 23:49   #4943
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Bonney Poka wiadomo嗆
Staram si nawil瘸 i odbudowa w這sy, ale mam problem z doborem odpowiedniej od篡wki i szamponu. Obecnie u篡wam zestawu CHI, szampon, od篡wka i olejek. Wszystko z jedwabiem, ale.. mam wra瞠nie, 瞠 to tak na prawd nie pomaga, wr璚z przeciwnie - szkodzi. U篡wam te oleju kokosowego z Vatiki oraz ekstraktu bursztynowego na porost w這s闚, firmy Jantar. Prostownicy nie mog odstawi. Czasem mam 豉dnie lekko pofalowane w這sy, a czasem strasznie powywijane we wszystkie strony i musz je wyprostowa, ale u篡wam sprayu termoochronnego. Szczerze to jestem w kropce, wiele pr鏏owa豉m a w這sy dalej s, jakie by造. Kiedy mia豉m d逝gie, l郾i帷e w這sy, nie puszy造 si, nie musia豉m prostowa, a teraz... Masakra...
Z do鈍iadczenia powiem Ci, 瞠 najlepsze s szampony bez silikon闚 i sls/sles np. rossmanowski Babydream czy Hipp dla dzieci. Do tego dobrze mie jaki szampon zio這wy (z SLS) do oczyszczania w這s闚 co jaki czas (silikony, oleje nadbudowuj si na w這sach). Co do od篡wek to ja nie mam nic przeciwko silikonom w nich zawartych, ale wiadomo, 瞠 niekt鏎ych mog obci捫a i wtedy w這sy s bez 篡cia. Mo瞠sz wypr鏏owa jakie bez nich. Na Wiza簑 jest osobny w徠ek do tego. Oczywi軼ie wtedy ko鎍e trzeba zabezpiecza np tym jedwabiem CHI lub odrobin oleju. Przede wszystkim czas. Na efekty przeba poczeka.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Aaa, rozumiem, ze poprostu nie jestes fanka ombre lat mam 20, mlodo wygladam, bo tlusta mordka
Gdzie tam t逝sta. 奸icznaNo tak mo積a by powiedzie, 瞠 sama mam ombre, bo odrost 8 cm hehe Nieszczeg鏊nie mi si to widzi, ale jak TOBIE SI PODOBA I DOBRZE SI CZUx W TAKICH WΜSACH TO R笅 危IAΜ.

Stary 2012-05-27, 23:54   #4944
xsyskax
Zadomowienie

Cytat:
Gdzie tam t逝sta. 奸icznaNo tak mo積a by powiedzie, 瞠 sama mam ombre, bo odrost 8 cm hehe Nieszczeg鏊nie mi si to widzi, ale jak TOBIE SI PODOBA I DOBRZE SI CZUx W TAKICH WΜSACH TO R笅 危IAΜ.
Dziekuje zdecyduje sie na 2 odcienie pasemek we wlosach, tylko robionych od srodka. Co do sciecia... poeksperymentuje z pianka i zobaczymy
Obiecuje, efekty zamieszcze
xsyskax jest offline  
Stary 2012-06-01, 13:58   #4945
anastasia1212
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Fryzurka do mnie:)

Hej dziewcz皻a !
poszukuj jakiej nowej fryzurki dla mnie. Mam owaln twarz <tak my郵> ale kompletnie nie wiem co zrobi z w這sami. My郵a豉m te o grzywce.

Pliss dorad嬈ie co
Mo瞠 dacie jakie linki

jakby co to do陰czam zdj
http://imageshack.us/photo/my-images...sc01773le.jpg/
anastasia1212 jest offline  
Stary 2012-06-03, 13:38   #4946
pensativ
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
ju
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img88200.fryzury-grzywki.245180.jpg (39,4 KB, 5 za豉dowa)

Edytowane przez pensativ
Czas edycji: 2012-06-04 o 18:37 Pow鏚: post pod postem
pensativ jest offline  
Stary 2012-06-03, 17:31   #4947
asmenaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 35 290

Cytat:
Napisane przez pensativ Poka wiadomo嗆
Witam
Licz na to 瞠 w鈔鏚 wiza篡stek s r闚nie dobre fryzjerki.
Ka盥y kto ma dylemat w doborze fryzury, niech wy郵e tu swoje zdj璚ie a mam nadzieje 瞠 wiza篡stki pomog w doborze

A wi璚 ja b璠e pierwsza tu jest kilka moich zdj璚 http://pokazywarka.pl/ecjupa/
Bardzo bym chcia豉 co zmieni, ju od jakiego czasu zastanawiam si nad grzywk w豉郾ie tak. Jak myslicie b璠zie mi pasowa? Je郵i nie to jak fryzurke mi proponujeci
Moim zdaniem taka grzywka pasuje do prostych wlosow, ktorych nie posiadasz chyba, ze zdecydowalabys sie na codzienne prostowanie jej i masz gwarancje, ze sie nie skreci
ALE uwazam, ze powinnas miec jakas grzywke
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
lub razem na spacer znowu gdzie wyruszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2012-06-04, 22:03   #4948
xkasia4x
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
GG do xkasia4x

Nied逝go zostan m這d 穎na i mam ochot na zmiany.
Prosz zaproponujcie mi jak捷 fajna fryzur lub kolor (tylko nie rude i blondy )

z g鏎y dziekuj
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg v.jpg (95,9 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (17,7 KB, 8 za豉dowa)
xkasia4x jest offline  
Stary 2012-06-04, 23:29   #4949
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xkasia4x Poka wiadomo嗆
Nied逝go zostan m這d 穎na i mam ochot na zmiany.
Prosz zaproponujcie mi jak捷 fajna fryzur lub kolor (tylko nie rude i blondy )

z g鏎y dziekuj
Bro Bo瞠 farbowanie! Tak jest super. Proponowa豉bym Ci grzywk. Mo瞠 co jak w za陰cznikach. Z tej d逝gosci nie rezygnuj, bo pasuj Ci d逝窺ze w這sy. Z uczesaniem do 郵ubu te b璠ziesz mie wi瘯sze pole manewru No, a je郵i ju zdecydujesz si, 瞠 jednak chcesz skr鏂i w這sy to te fryzurki s w sam raz

Cytat:
Napisane przez pensativ Poka wiadomo嗆
ju
Powinna wycieniowa prz鏚 w這s闚 tak od linii brody (zrobi lekkie pazurki 瞠by okala造 twarz). Taka propozycja zamiast grzywki Ta, kt鏎 wybra豉 zaokr庵li Ci niepotrzebnie buzi.

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez anastasia1212 Poka wiadomo嗆
Hej dziewcz皻a !
poszukuj jakiej nowej fryzurki dla mnie. Mam owaln twarz <tak my郵> ale kompletnie nie wiem co zrobi z w這sami. My郵a豉m te o grzywce.

Pliss dorad嬈ie co
Mo瞠 dacie jakie linki

jakby co to do陰czam zdj
http://imageshack.us/photo/my-images...sc01773le.jpg/
Jakiej d逝go軼i masz w這sy? Maj tendencj do wywijania si/falowania? Przyda這by si jeszcze zdj璚ie w rozpuszczonych.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Fryzura_z_grzywka_12.jpg (16,6 KB, 1 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg d81.jpg (17,3 KB, 1 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sdfghjkl;.jpg (10,4 KB, 1 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-06 o 10:19 Pow鏚: post pod postem
Stary 2012-06-05, 07:46   #4950
Kolor Bzu
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 026
Fryzura, a wysokie czo這

Mam wysokie czo這. Z tego wzgl璠u nosz grzywk. Bez grzywki wygl康am do嗆 upiornie (i to nie tylko moje zdanie). Zawsze chcia豉m m鏂 chodzi z ods這ni皻ym czo貫m niestety przedzia貫k z boku nie ratuje sytuacji i jestem na ni skazana.
Chwilowo jest obci皻a w taki spos鏏, 瞠 na 鈔odku czo豉 si璕a mi mniej wi璚ej do po這wy brwi, a po bokach jest coraz d逝窺za, a za skronie. Podoba mi si tak jak jest, ale szukam czego nowego. Macie pomys造 na fajn stylizacj grzywki dla os鏏ki z wysokim czo貫m?
Kolor Bzu jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.